Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kotel není zločin!!!

  Spartička886.3.2017 1:44reagovat

  Jakožto pravidelný čtenář ale nulový přispívatel mi nedá taky se vyjádřit, jelikož po tomto víkendu je tady nablito víc než ve strouze na poli za vesnickou diskotékou.

   

  Nevím, na jaký stadion chodí většina místních diskutujících, ale mám pocit, že na pražskou Letnou asi ne. Každý, kdo chodí na fotbal více než 3 roky musí uznat, že progres sparťanského kotle je více než znatelný a viditelný ve všech směrech.

   

  Propagace na stadionu i mimo(návštěva z Ultras World,prezentace z dílny Sparty několikrát zveřejnili světové Ultras weby), tvorba choreografií převážně na domácích zápasech, kde se mílovými kroky začínáme blížit k vámi opěvované TS, založení brandu ”Letenští” a tím pádem osamostatnění se ze spáru katastrofického Stylsportu a tím pádem i transparentnější financování všech ultras aktivit a xxx jiných pozitivních věcí kteří aktivní lidé, a lidé se zájmem o aktivní fandění vidí.

   

  To, že většina vás vzhlíží do Anglie, Německa a dalších ”modern football” zemí pochopte,že se jim nikdy nevyrovnáme už jen díky tomu, že naše mentalita a nenjen fotbalová je naprosto odlišná. Takže otevřete oči, vyndejte hlavy z vašich zadnic a začněte myslet trošku realisticky.

   

  Země, kde by nejen Sparta ale všechny kluby měli brát inspiraci pro to, jak se dělá fotbal je bezpochyby Polsko. To, že internet každý víkend zaplavují videa zakuklených bijců z Krakowa,Poznaně nebo Katowic neznamená, že v Polsku je na stadionech nebezpečno, potažmo že by se lidé báli chodit na fotbal.

   

  Jak všichni víme, polský fotbal jako takový zažívá obrovské znovuzrození a účast Legie Varšava v letošním ročníku LM, kde hráli více než dobře je odraz práce všech, kteří za posledních cca 5.let aktivně podporují polský fotbal. Ať už v kancelářích na hřisti nebo hlavně na tribunách.

   

  Polsko není pro nás čechy žádná vzdálená destinace a doporučuji každému, aby se vyrazil do Polska na fotbal podívat. Aby viděl, jak se v dnešní době fotbal dělá, a to především na tribunách. 100% podpora klubu fanouškům(možnost procházet sektory během tvorby choreografií, podpora od pořadatelů, popřípadná pomoc během realizace). Další a asi nejdůležitější věc je podpora vlastních fans. Tady bych asi uvedl jako příklad Viktorem zmiňovanou Legii Varšava, kam by se všichni naši manažeři i manželky manažerů měli vydat na stáž aspoň na půl roku. Naprostá a 100% podpora všech fanouškovských aktivit, podpora v boji proti nesmyslným zákazům ze strany Uefy.

   

  A co máme od vedení my? Místo odvolání proti ”ne”bučení během zápasu s Interem, natočíme trapný videa proti rasi”naci”zmu. Takhle si klub stojí za svým hnacím motorem?

   

  Jestli se má něco změnit, tak je asi nejvhodnější doba, protože víc nejednotné tribuny asi ani nikdy nebyli a bylo by fajn, aby se tribuny opět sjednotili pod vlajkou klubu AC Sparta Praha a ne pod vlajkou ”Konaté dovnitř” nebo ”Konaté ven”.

   

  To, jak se obě strany domluví je jen na nich a já doufám, že obě strany najdou takové východisko, ze kterého nebude profitovat jedna nebo druhá strana ale bude z toho profitovat klub veliký, jehož sláva hvězd se dotýká. Zdar

  • Schumi6.3.2017 2:34reagovat

   Souhlasím! A to zejména tady i v bodě Konaté,ten by měl být rád za nenasypání banánů.

  • Areg6.3.2017 4:06reagovat

   Nechápu proč si každej dutohlavec z kotle, co pořvává voloviny a demoluje, co mu přijde pod ruku, připadá, jak je strašně důležitý pro klub a jak by mu měl klub podlézat. Stačí si spočíst pokuty, které za vás Dan za posledních pár roků zaplatil a myslím, že vyjde jasně, že pokud by si platil fandící komparz, vyjde ho to lépe.

   • Spartička886.3.2017 9:09reagovat

    Co se kdy naposledy kde demolovalo? Pokud se nemýlím, tak jediná demolice stadionu probíhala maximálně tak ve vašem milovanému Edenu vaší milovanou TS kdy si lopaty sami začli demolovat svůj stadion. Takže buď trošku soudnej, a neměl tu blbosti.

  • Areg6.3.2017 4:07reagovat

   Když je UEFA takové zlo, tak si kupte vy kotelníci svůj vlastní klub, který si budete financovat, budete si za něj platit pokuty a nebudete se ze zásady účastnit LM ani EL.

  • petr1376.3.2017 6:06reagovat

   Stejne je super, kolik kotelniku se narodilo v roce 1988. Je to rok narozeni ze jo?😊

  • Gulis6.3.2017 6:28reagovat

   Jediny, kdo tu ma kdo vytahovat hlavu z prdele jste vy!Vase podpora klubu je piskani a huceni na vlastni hrace? Transparenty si strcte do prdele, kdo do vymysli? Tipoval bych nekoho z pavilonu opic...ono by jsme mohli mit super kotel, ale ver ze trosku uvazujicim lidem se mezi ty bezmozky moc nechce, samozrejmne nehazet vsechny do jednoho pytle, ale tech blbounu , tam je vazne dost

    

    

  • denny6.3.2017 7:17reagovat

   Tak se vy všichni progresivní kotelníci přestěhujte do Varšavi!Bordel,bučení a nadávání na vlastní či na cizí tam evidentně nevadí,takže budete spokojený.A naopak Sparta bude profitovat jak žádáš!Ušetří na pokutách!Smích

  • mana6.3.2017 7:59reagovat

   Nejdříve se kotel zamyslete nad sebou, co pro spartu děláte a co proti. Je pěkný fandění a chorea, proti tomu jsou však mastné pokuty, které za vás musí ”váš” klub platit a další nesmyslné vyjadřování na adresu Konatého atd. Proč je Vás v kotli tak málo? Proč se kotel nezaplní? Odpověď je jasná, mezi tupce nikdo nechce a těch pravověrných sparťanů je na stadionu plno, ale raději fandí z jiných sektorů než jít tam, kde to smrdí průserem a 90% lidí nejde o fotbal a ”jejich” klub. Když jsem v kotli párkrát byl, bylo kolem mě spousty lidí, které fotbal vůbec nebral, pouze si zařvat a pokud v kádru soupeře byl černoch, tak si zabučet a zvýšit tím své ego, stejně jako když se odpálila dýmovnice či jiné pyro. O venkovních zápasech ani nemluvě, raději si na venkovní zápas koupím lístky na lepší místo než mít kolem sebe lidi, kteří celý poločas vymýšlí co zničit...

   • denny6.3.2017 9:12reagovat

    Do kotle chodí kolega z práce a traduje se tam historka jak s jiným kolegou vedou takovýhle rozhovor:

    ”Tak co Martine,jak bylo včera na fotbale,góly jsme dali parádní,viď”?(Sparta hrála venku)

    ”No víš...my jsme se ještě před začátkem servali s domácíma a já se celej první poločas honil s nějakým blbem okolo stadionu”.

    ”Hmm,ale góly jsem přece dali až ve druhý půlce”.

    ”No jo,jenže to zase domácí přišli ať si dáme odvetu”.

    Dodám,že Martin pracuje ve středním managementu firmy a zabývá se celkem složitou matematikou.To dokazuje,že v kotli nemusí být jen banda primitivů,ale i lidí kterým jde jen o nějaký pochybný adrenalin a fotbal je pro ně jen prostředek jak ho dosáhnout.

     

     

    • Tashunka Witko6.3.2017 10:19reagovat

     Proč se ale ti matematici honí okolo stadionu pod hlavičkou Sparty, když je fotbal nezajímá. Vždyť si můžou dát do huby na Folimance v triku Matfyzu.

     • hombre6.3.2017 10:45reagovat

      To bylo dobrý, asi to jsou stejní matematici, doktoři a jaderní fyzici, co přijíždí k nám na nekonečné stáže z Afriky a jihozápadní Asie.

      Aspoň jde vidět, jak se fandí na venkovních zápasech.....

     • denny6.3.2017 11:36reagovat

      Psal jsem to jen pro zajímavost!Že i na pohled normální kluk o kterým si myslíte,že je úplně ready se na fotbale promění v primitivního vygumovance!V žádném případě ho neobhajuju!

     • denny6.3.2017 11:46reagovat

      Třeba na to jednou přijdou!Smích

    • Furia Ceca6.3.2017 10:20reagovat

     No takže jim nejde vlastně vůbec o fotbal, ale příslušenství k nějaké skupině lidí, která svým postojem a charakterem imponuje jejich pudům a zájmům.

     • denny6.3.2017 11:48reagovat

      Přesně tak!

  • Furia Ceca6.3.2017 8:36reagovat

   Ano, taky vidím ten progres. Čím dál horší, méně lidí, větší odstup od zbytku a vyhraňování se vůči všem. Tvůj příspěvek to jasně dokazuje. Kdyby to bylo tak růžový tak to není nejhorší stav za poslední roky. Takže si přestaňte plácat po ramenou a zamyslete se nad tím kam jste to dotáhli a proč vás nikdo nebere.

   • Spartička886.3.2017 9:07reagovat

    Já teda nevím, ale návštěvy v kotli jsou konstantně stejné. Stejně jako návštěvnost na stadionu. Kdyby jsi nebyl exot a uměl číst,tak zjistíš, že nejhorší za poslední roky to je... Hlavně na protilehlý, když jsou lidi schopný se mezi sebou mydlit jak opice. A i tady se ukazuje to, že lidi na tribunách i mimo kotel jsou z většiny omezený a nejsou schopný respektovat názor druhé strany. Respektive by mě zajímalo, co za libovce řve na kotel ”držte huby”.

    • Furia Ceca6.3.2017 10:11reagovat

     Takže se shodneme na tom, že právo na názor má každý, ne? Nebo je správný jen ten z kotlíku? A všichni ostatní musí držet hubu a krok? Musím s váma křičet JUDE SLAVIE, když jsem sám žid? Musím schvalovat každý primitivní projevy tý hrstky tam? Nemusím.

  • Tashunka Witko6.3.2017 9:10reagovat

   K polskému fotbalu mám stejný vztah, jako k polským potravinám. Polské máslo nekupuji, posypovou sůl nejím a Fridex nepiju. Pro mě je Polsko země, kde i ryby mají ptačí chřipku.

    

   Vraťte nám Prusko !

   • Spartička886.3.2017 9:20reagovat

    Kdyby jsi byl chytrý tak víš, že polský potraviny jsou podle jakosti 1 až 10 :) To, že kupuješ sračky je tím, že asi nejsi moc chytrej :)

    • Tashunka Witko6.3.2017 10:23reagovat

     S tím, jak těžko chápeš psaný text, by ses neměl pouštět do hodnocení, nakolik někdo je či není ”chytrý”.

  • captain_obvious6.3.2017 9:20reagovat

   ”Ať už v kancelářích na hřisti nebo hlavně na tribunách”

    

   Nepodceňuj význam interpunkce.

 • Betonářská liga

  peterpan275.3.2017 23:43reagovat

  8 zápasů - 7 golů, nejmíň v historii - to zas bude jaro

  • Funin6.3.2017 8:36reagovat

   otázka je, jestli je to betonovaci taktikou, nebo jen neschopnost útočníků. My jsme měli s Duklou hrát tak 3-1 možná 3-2 - šance Konatého a Kadlece byly jasné, i Dukla měla pár hodně dobrých. Jinak jsem viděl jen chvíli SLA-PLZ a tam taky šancí bylo víc než na jeden gól.

 • jeden zápas a hned tolik keců

  kilovolt5.3.2017 21:44reagovat

  chtělo by to Slavii i Plzeň zašlapat do trávníku.....to by mě potěšilo...titul netitul

  • Furia Ceca6.3.2017 8:38reagovat

   S naším formou vs jejich budem rádi když si neodvezem bůra.

 • titul?

  marek1m5.3.2017 21:37reagovat

  Jak je možný že ta banda cinskejch shitek vede ligu o 4 body? Nevěřím tomu že sesivky udělají titul, to bysme byly za úplný luzry. Kolik let se tu snažíme o titul a za pět let máme jedinej. To radši ta zkurvena plíseň . Když sem nás viděl včera tak musíme hodně přidat ,století katastrofa , pevně věřím že se prostupnost středu hřiště zlepší s uzdravením Marečka. Jinak Kadlec hrůza. Posílá za 70 mega by měla hrát jinak. Nechápu proč celej stadion píská na konateho. Taky mě nasral a to jak se zachoval bylo jak od prodejny cubky. Ale myslím že každej si zaslouží druhou sanci. A myslím že jeden z mála našich krajních hráčů dokáže obejít jeden na jednoho ,je hodně rychlej. Podle mě se může hodit.tim že ho vypiskate oslabujete jeho výkon a tím celou Spartu.

 • Vrba

  Ludvik25.3.2017 21:11reagovat

  Vrba byl v Edenu s Sadkem, ten do Sparty nepůjde. Jestli do Plzne tezko rict.

  • Paspartu5.3.2017 21:21reagovat

   Škoda. Já ho tu po té bídě chtěl.

  • waaw5.3.2017 21:25reagovat

   Vsadim se, ze do Plzne nepujde. Do Sparty v lete, nebo v repre pauze, pokud uvidi, ze mame ztratu a ze letosni totul se odpiskal. A nebo by musel Dan hodne pritlacit. Pokud ale prijde nabidka z Ruska, tak je pryc natotata

   • peterpan275.3.2017 21:30reagovat

    Jo, taky si to tak nějak myslím...

  • kilovolt5.3.2017 21:46reagovat

   pro nás přichází v úvahu jenom Chovanec, Hašek, Koubek nebo Hřebík.....Holoubek je super, hrozně mu fandím, ale zatím nedorostl

  • captain_obvious5.3.2017 21:53reagovat

   Roger Schmidt je volný Smích

 • Kokot Limba

  daweee5.3.2017 20:37reagovat

  Mne se moc libilo, jak ten zmrdecek Lzimbersky apeloval na Pavlenku, at se prizna k teci, ze maj mit roh. Lol. Ten samej debilek, kterej par tydnu zpatky tak ferove priznal mic po tom souboji u rohovyho praporku, se Zlinem myslim?

  • bledátvář5.3.2017 20:39reagovat

   Děsná mrdka. Větší hajzl už je v lize jenom Petržel.

  • mas5.3.2017 22:54reagovat

   Přijde mi úplně mimo řešit Limberského v souvislosti s touto situací. V každém zápase a nejen v naší lize je totožných situací (hlásí se oba soupeři o míč) mnoho. Dokonce bych řekl,že se tak děje vždy....Smích A ještě jsem nezaregistroval,že by někdo kvůli tomu někomu nadával. Dělají to samozřejmě i hráči Sparty a taky jim snad kvůli tomu nenadáváš do zmrdečků. Nebo...?

 • <|>

  bledátvář5.3.2017 20:36reagovat

  Cukr, káva, limonáda - Konaté VEN!

 • Proberte se

  venous5.3.2017 19:21reagovat

  Tak špatně jak jsme včera hráli s průměrnou Duklou nedává žádnou šanci na lepší výsledky. Nezasloužené výhry jak s klokanem tak s vojákem a vy si tady nasazujete růžové brýle. Chce to soudnost. Chybující, němá obrana (včera Hybš), Kara se už vidí v Rusku (nejhorší výkon na Letné), neskutečně slabý Venca Kadlec, půlka marodů a nejvíce mě mrzí že jsme naše mladé pustili na hostování -klidně tady mohl být Zizu i Dudlík (Břízka). Hra bez rychlosti, tvrdosti a hlavně bez zájmu - jedna velká bída. Potěšil mě návrat Šuryho a kvalitní hra Sáčka, to je ale neskutečně málo. Čermák by měl hrát ofenzívu a ne bránit.

  • kalamoi5.3.2017 19:30reagovat

   Vše se může změnit někdy během týdne nebo i dvou, jen to chce se pořádně nakopnout. V prvních zápasech jsem viděl tu slávistickou černou perlu v záloze a říkal jsem si co to je a vidíš dneska. Nikdy nevíš co se stane. Věřím, že Slávii naopak dojde dech a nebude vyhrávat věčně a my se zvedneme.

   • ACSPA5.3.2017 19:38reagovat

    Nas nakopne jedine novej trener! Takovej Petrzela by to dal do latě a srovnal. To by byla jizda za nej! Ale bohuzel je nedostupnej.

   • wasek2611@centrum.cz5.3.2017 19:40reagovat

    Titul je fuc...musime zabojovat o 2. Misto . Ve 3. Predkole bychom byli nasazeni ..

  • chorche6.3.2017 8:24reagovat

   Nekěteří už jsou fakt pacienti. Čemu se pomůže, když se bude akorát na všechno a na všechny plivat? Jasně, výkon proti Dukle měl k dokonalosti daleko, ale... Zrovna v tomhle zápase byl pohyb mnohem lepší, než v předchozích zápasech, stejně tak tvrdost - brousilo se to celkem z obou stran. A Venca Kadlec? Vždyť ten kluk nehrál 4 měsíce snad soutěžní zápas...? Co čekáš? Že dá hattrick a bude si se soupeřem dělat, co chce? Taky mě sralo, že ty loženky nedal, ale v porovnání s tím, jak někdy dřív přistupoval k zápasům, to tentokrát odjezdil, že jsem se až divil. Smutný, tohle permanentní hledání chyb na všem a blbá nálada povede akorát tak do pr...

 • Pobavilo

  RonamCZ5.3.2017 18:55reagovat

  Docela zábavný moment čas zhruba 0:48 si borec vylije pivo nahlavu, ale hlavně, že si ponadával ... Smích http://tv.isport.blesk.cz/video/3287670/slavia-plzen-hejda-dostal-pivni-sprchu-z-tribuny-sever.html

  • Lobrock5.3.2017 19:17reagovat

   To byl určitě ACS73, nebo jak si ten slávistickej imbecil na těchto stránkách říká.

   • ACS735.3.2017 19:24reagovat

    dodatecne vse nejlepsi k patecnimu svatku, Kamile Úsměv

    • Lobrock5.3.2017 19:28reagovat

     Doufám, že sis dal doma sprchu, čuně. To by se tvému příteli nelíbilo, kdybys z Edenu dorazil zlitej pivem a hnedka zalezl nemytej k počítači.

 • Liga

  kalamoi5.3.2017 18:46reagovat

  Ideální scénář pro nás by byl vyhrát v Boleslavi doma se Zlínem a Slávie hraje před derby v Liberci, kde to nemusí mít vůbec jednoduché. Liberec doma umí být nepříjemný, navíc hraje pořád o záchranu, takže tam není ta ztráta zase tak vyloučena a mohli by před derby znervóznět, pokud ztratí a my všechno vyhrajeme. Ještě bude hrát Slávie v Boleslavi předposlední kolo, ale tam otázka o co domácím v té době půjde a hrají v Karviné nebo na Bohemce, tam to taky nemusí být tak snadné. Doma kromě nás nevím s kým by mohli ztratit, asi jen překvapení. Já pořád věřím, že do toho ještě promluvit můžeme, pokud se rychle zvedneme.

  • LukyACS5.3.2017 18:48reagovat

   Většina lidí věří v titul = Podle pesimisty Liara to jsou růžovobrýlisti.

   Většina lidí přestává věřit v titul = Liaro naopak největší optimista. #OnBaví

   • kalamoi5.3.2017 18:50reagovat

    Vůbec nevím co to povídáš. Tady se nevěřilo od zápasu s Jabloncem, což bylo snad 13 kol do konce ligy při malé ztrátě na čelo a to by nepokládal za normální leckterý fanoušek svého klubu to se na mě nezlob.

   • thomasd865.3.2017 18:51reagovat

    Me hlavne fascinuje, jak vzdycky dostane ban a vrati se...ja bych podruhy proste uz neprisel...

    • kalamoi5.3.2017 18:54reagovat

     Já ban nikdy neměl a vůbec nevím o čem to mluvíte. To je tak nenormální, že pořád věřím v titul? Tak to jsem si asi spletl vážně fórum. Snad každý sparťan by měl věřit dokud ta šance je a zatím rozhodně není malá. Nejsou 3 kola do konce.

     • Tashunka Witko5.3.2017 19:09reagovat

      Já tě vcelku chápu. Když jsem viděl, že Slavia hraje také jen holomajznickou nakopávačku a zbabělá Plzeň si je bez problémů profesorsky drží na distanc, vcelku mě to také naladilo pozitivně. Nicméně pro tu naší hru není světlo na konci tunelu, protože mi nakopáváme na fotbalového důchodce Lafatu a v obraně máme komické stopery. Když se přidá celkové rozpoložení a rozkladná aktivita kotle, tak není vážně žádný důvod k optimismu.

      • kalamoi5.3.2017 19:12reagovat

       To není a proto jsem napsal tu poslední větu jen pokud se rapidně zlepšíme, tak by ta šance ještě byla. Lafata ve venkovních zápasech často hrát nebude a to myslím i v derby. Tam dají do útoku Kadlece, případně Juliše.

   • Sendi5.3.2017 18:56reagovat

    mam podezření, že tohle je nějakej malej Liaro, jsou tam určitý niance ve výrazech :D

    • kalamoi5.3.2017 18:58reagovat

     Vůbec nevím o kom a o čem je řeč, ale to je asi jedno. Ztráta 6 bodů a zápas s vedoucím týmem k tomu mi prostě při tolika kolech nepřijde neřešitelná. Viděl jsem stáhnout větší ztráty na čelo a to bylo ještě méně kol do konce než u nás.

     • thomasd865.3.2017 19:01reagovat

      Promin Liaro, ale uz Ti tady tak rekl myslim Spirit a Ty jsi na to reagovalSmíchSmích

      • kalamoi5.3.2017 19:04reagovat

       Já reaguji na každého, kdo odpoví v komentu to je snad normální nebo ne? Spirita znám jenom toho zpěváka a to ještě z doslechu, tady vůbec nevím o koho jde.

       • kapacitos5.3.2017 19:07reagovat

        Máš to marný, z toho se nevykecáš Smích

        • kalamoi5.3.2017 19:10reagovat

         Já pořád nevím z čeho a nemíním se dohadovat. Tohle mi přijde zbytečné sem tahat nějaké nesmysly mimo fotbal. Nějaká jména, kdy vůbec nevím o kom je řeč.

         • thomasd865.3.2017 19:13reagovat

          Uz jsi byl letos v lese? a co sazeni..nejaky vyhry?

          • kalamoi5.3.2017 19:14reagovat

           Na tohle se ptej toho, kdo do lesa chodí a kdo sází.

79846 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha