jek estébák Berbr dokáže ovlivňovat ligu. Penalta ani náhodou. Ale jinak za dnešek spokojenost. Venca se trefil, tak doufám, že mu to pomůže.
Je smutný, jak je SParta v záulisí slabá s tím amatérským vedením. Za Pelty by s náma ty kurvy takhle nevyjebávaly.
Meli jsme vyhrat, penalta byl vysmech. Ale jinak jsem spokojenej. Poctivej bojovnej vykon. K nicemu jsme ty sasky nepustili. A hlavne jsme nebyli proposrany. Za mne zatim Rada dobra prace.
Taky se dneska ukázalo, jak ti slavní Afričani Slávie když jsou pod tlakem, tak jsou to obyčejní kolohnáti co to zakopávaj na tribunu...Sáček > Ngadeu
Souhlas!Nasazení ukázkový,Rada je dobře namotivoval.A dokonce i herně to mělo slušnou úroveň!Škoda toho trapnýho závěru v podání rozhodčího....
když se na ty sešívané kolohnaty zatlačí, zrychlí po zemi, tak neví kam dřív skočit
tohle je chudák nejhrubšího zrna stál od toho 5 metrů kretén ten musí dostat trest do konce sezony
plzeňská penalta v podání cirkusu. Myslím že tady máme na nejbližších několik let prádelnu verze 2.0
Slávisti hrajou stejný hovno, jako předtím jejich ”vzepětím”, ale holt začali investovat ty komunistický peníze z Číny do sudích. To je tajemství té jejich vítězné šňůry.
Tak vtipny je, ze spolu s ukradnutou vyhrou v Brne jsou to uz minimalne 4 body...a jeste nepisknuta jasna penalta v Boleslavy za stavu 0:0
Hrube ovlivneni zapasu a vymyslena penalta vs. Jasny faul a jasna penalta.
Penalta, která nebyla je jasná penalta?
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/298804/video-slavia-sparta-1-1-kadlec-dal-gol-skoda-srovnal-z-penalty-ktera-nebyla.html
Na Isportu je velkej titulek, že Škoda srovnal z penalty, která nebyla.
Petr Rada tým skvěle připravil. Lafata sice hře škodil, ale jinak dobré. Penalta byla komedie, to viděl každý.
Teď už zcela vážně. Penalta to byla zcela vymyšlená a je naprostej skandál, že tyhle ”dostihy o titul” v podání židů a plísně ještě nějaký hovado typu Henn bez pardoniu kryje. Škoda, že jsme nedali víc branek, ty kurvy si dnes nezasloužily ani bod. A Mareček opět tragéd.
tak jestli někdy potkám hlena,a ty dva dementy,tak jim narvu špičku nohy do hlavy.kreténi.Už dva metry před tou jakoby nastavenou nohou padal ten zmrd na zem.Jestli má nějakej rozhodčí cit,tak u nás rozhodně nežije.A teď ho ještě předseda komise rozhodčích pochválí.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
12297 lidí.