Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Liberec

  captain_obvious9.9.2017 16:08reagovat

  To není možné, aby proti nám jeli pokaždé na 300 % a proti Plzni hráli vždycky takové hovno.

   

  Btw ty dresy Plzně jsou dost hrůzostrašné Smích Vidím je poprvé a byl bych rád, kdyby to bylo i naposledy Smích

  • Bunda9.9.2017 16:11reagovat

   Krmencik za deset minut víc sprintu než Lafata za pět let. Snad zítra nastoupí Julis.

  • trcmano9.9.2017 16:11reagovat

   Liberec opět přáteláček s Plzinkou před poloprázdnými tribunami

  • captain_obvious9.9.2017 16:15reagovat

   Tak nevím, jestli nechtějí tu obranu vysunout rovnou až za půlící čáru, aby to Plzni usnadnili co možná nejvíce... Geniální stratég Trpiš zase udeřil.

  • juldanuld09.9.2017 16:15reagovat

   Problem je, že proti nám vypadá i skupina poštáků, že jedou na 200 procent...nebude to spíš tím, že hrajem hovno?

  • LukyACS9.9.2017 16:27reagovat

   Protože se na Spartu každej vyhecuje mnohem víc, my jsme prostě největší pojem v ČR, ani takový Brno nepředvede s Plzní takové nasazení jak s náma. Ale to je holt úděl nejlepších a v každém státě se s tím kluby musí poprat - Bayern, Real, Juventus...

   Navíc on je i rozdíl v tom, že Plzeň letos hraje pod Vrbou zase s obrovským nasazením a my tak dobré výkony nepředvádíme.

   • luky0079.9.2017 16:45reagovat

    Ano je to presne tak jak rikas

   • fanACS9.9.2017 17:14reagovat

    To by opravdu nemělo nikoho již překvapovat, dokonce ani vedení a trenéry ne. Zase máme min. o třídu lepší hráče a měli bychom to ustát. Zatím to bohužel neumíme, je to náš velký problém.

   • hombre9.9.2017 20:44reagovat

    Vždy jsem si myslel, že se na náš každý nahecuje, ale začínám si myslet, že je to tím, že my prostě hrajeme hovno a to už 3 roky. Plzeň hraje s nasazením a dře na hřišti a tyto zápasy dává s prstem v nose...

 • Šíp.

  bourec9.9.2017 15:17reagovat

  Tak sem si zpětně pustil včera neviděný Všechnopárty s Davidem Lafatou,a krom první pětiminutovky o honu a lese,to bylo poměrně trapný,zejména trapnej Šíp tlačil Davida někam,až bylo vidět,jakou z toho má radost.A David.Kecy že Sparta je zvyklá vyhrávat se trochu neslučujou s realitou posledních let,protože podobnejch sraček ,jako byla ta v Brně jsme za poslední dobu zažili nepočítaně.Že by ani dřív spolu kluci moc nemluvili.Góla zadkem Karviný dám i já se svejma špekama

 • Štramacóny vyměkl.

  podzim9.9.2017 12:38reagovat

  Už toleruje, když se po vítězném zápase přinese do kabiny pivo. Zatím to bylo sice jen 2x, ale i tak je to posun v jeho přesvědčení, že základ je kabina a hráči musí držet při sobě.

  • Mates9.9.2017 12:40reagovat

   Jedno pivo po zápase není nic špatnýho, naopak se jedná o dobrý doplnění vitamínů a minerálů po těžkým výkonu. I Conte v Chelsea nechává hráče po zápase si dát jedno pivo.

   • podzim9.9.2017 12:51reagovat

    To ja tady říkám stále. Je to všude v lize, že se jde po vítězném zápase na 2-3 piva. Je to uplne normálni, ale hlavně prospěšný celemu tymu, kdyz se zapas jeste ”dohraje” u piva.

     

    Ale nějací místní experi zde, co fotbal nikdy nehráli, plácaji tady takovy nesmysly že je to jen přežitek pralesní ligy, že se to neslucuje s profesionálním fotbalem a jak je to nemorálni.

     

    Jasně pokud se pak nekdo vydá jeste pokracovat do noci do nějakých Koziček a podobně, tak to pak pruser je!! Ale 2,3 pivka po zapase jednou za víkend, s celým týmem je naopak velice prospěšné!!

    • Chabix9.9.2017 13:10reagovat

     Jestli je to prospěšné - nevím. Ale já osobně proti tomu nic nemám.

     • podzim9.9.2017 13:14reagovat

      Možná jsem použil špatné slovo. Špíše je to ku prospěchu věci.

      • standis9.9.2017 14:34reagovat

       Podle některých výživových poradců je pivo výborný iontový nápoj, ale problém je alkohol, který není dobrý pro regeneraci. 2 pivka snad nikomu neuškodí.

       • podzim9.9.2017 15:15reagovat

        To že pivo má v sobě spousty vitamínu je známá věc a že v malém množství ani vrcholovým sportovcům neškodí. Rozhodně lepši než cola a jiné sračky. Ale podstata toho všeho je, že takové akce utužují kabinu i partu jako celek.

    • Mates9.9.2017 14:43reagovat

     Tak to si nerozumíme - já mluvil o jedný lahvi piva po zápase v kabině. Jinak v zahraničí tohle obvykle funguje tak, že jde jednou za čas celej tým někam na dobrou večeři (tak jak o tom mluví i Strama), to neznamená zajít na 4 piva do Lokálu. Po zápase je většina hráčů ráda, že může jet domů za rodinou (pokud nějakou už má). Hráči spolu tráví dost času před tréninkem i po, na hotelech před zápasy a pod... a prostě nemají další potřebu se vídat.

  • Furia Ceca9.9.2017 13:48reagovat

   My jsme letos už vyhráli jo? Úsměv

 • Kapitán

  kopyto9.9.2017 12:23reagovat

  Osobně by mě celkem zajímalo, k čemu je současné Spartě kapitán, který veřejně zpochybňuje vizi klubu a který dle vyjádření asi ani nemá příliš snahu o stmelení kabiny.

   

  Lafata je tak maximálně kapitánem české kliky, která dle všeho jen znechuceně posedává v kabině, závidí cizincům plat a stěžuje si na trenéra, takže fakt nechápu, jaký reálný přínos může na kapitánské pozici mít.

  • sparťanský votrok9.9.2017 14:11reagovat

   Třeba k dávání hromady gólů? Tohle je opravdu nechutný hon, Lafata dává za sezónu 15-20 gólů, ale stále je to málo...Až odejde, bude se na jeho góly jen vzpomínat stejně jako na Dockalovy asistence. A jeho výstup u Sipa byl naprosto OK, cení se, když někdo řekne něco na rovinu a nepredstira.

   • pubi9.9.2017 14:34reagovat

    Jaký je to, mít ještě pomalejší mozek než Lafata nohy?

  • jivorak9.9.2017 18:38reagovat

   Pustil jsem si rozhovor s Lafatou až v sobotu a opravdu jsem nenašel ani jednu odpověď, která byla namířena proti Spartě. Zdá se mi, že jeho kritici neznají mezí. Pokud jde o výkony na hřišti,snad bych bral jejich názory, co se děje v kabině a na které straně stojí, to nedovedu posoudit, ale ten rozhovor v TV byl

   korektní. A za něj by někteří chtěli Lafatu ze Sparty vyhodit? Takovou kritiku beru jako osobní neobjektivní přístup a absolutně se od ní distancuji.

  • pátek9.9.2017 18:49reagovat

   Pokud je to pravda co řekl tak proč by měl mlče a podlejzat.

 • Němci přestupy

  LukyACS9.9.2017 12:23reagovat

  ”Třeba německé kluby z nich hodně vycházejí, na přestupu dělají i tři čtvrtě roku. Zjistí si absolutně všechno, včetně charakterových vlastností hráče a chtějí také mít mužstvo pohromadě nejlépe už na začátku přípravy. Stanoví si priority, a když to nejde s vytipovanou jedničkou, zkusí dvojku, nebo přestup odloží, pokud hráče na určitý post nutně nepotřebují.”

   

  zajímalo by mě, jak se na přestupech dělá u nás, když je to ve stylu ”vyskytla se šance mít Mavubu zadarmo, tak jsme vzali i jeho”

 • Lafata

  LukyACS9.9.2017 11:58reagovat

  Moc se to hrotí, spousta byla řečena v nadsázce, však šlo taky o zábavný pořad, ale na druhou stranu bych od kapitána Sparty čekal lepší vyjádření a hlavně důvěru v jeho spoluhráče.

  Souhlasím s Ferrym, mě taky naštvalo hlavně to, že říká, že nevěří, že pro to bude dostatek času. Ale on by, sakra, jako kapitán měl na veřejnosti ukázat velkou důvěru ve své spoluhráče a že to všichni společně zvládnou. Prostě bych čekal mnohem víc odhodlání. Tohle je alibismus a nedůvěra v ostatní v týmu.

  Od kapitána bych tohle fakt nečekal a horší by byla už snad jenom to, kdyby něco podobného pronesl trenér. Ten si taky nesmí dovolit podobnou nedůvěru ve vlastní mančaft a to i kdyby to tak cítil, tak to prostě na veřejnost pustit nesmí.

  • dominik279.9.2017 12:06reagovat

   Jak jsem psal na twitteru, takové výroky si nemůžeš dovolit ani jako žáček v rozhovoru s rodiči v hospodě u hřiště. Takhle se kapitán opravdu nemůže chovat za žádných okolností. A jestli současné Spartě nevěří, tak ať tu pásku odevzdá.

    

   Já třeba také mám velké pochybnosti, ale formuluji je z pohledu pozorovatele. Kdybych byl součásní týmu, tak tohle opravdu NIKDY neudělám.

   • johnny19.9.2017 12:10reagovat

    +1

   • LukyACS9.9.2017 12:15reagovat

    Přesně tak, on má na veřejnosti týmu důvěřovat, i když si třeba myslí to, co většina fanoušků. Trenér v krizi taky chodí a říká, že další zápas to bude lepší, i když ví, že je tým na dně a bude to těžké nastartovat se.

   • Lobrock9.9.2017 12:16reagovat

    Souhlas. Imho tohle uz byla fakt posledni kapka. Takhle neloajaniho hrace by meli okamzite vyrazit. Ale meli to udelat uz davno - v zime po prvnich naznacich vzpoury.

    • LukyACS9.9.2017 12:17reagovat

     hlavně jak podkopl na veřejnosti i Holase - ”Nevím, kdo nás trénuje.” No, je ideální, když ti něco takovýho vypouští kapitán.

  • FANDA73079.9.2017 12:08reagovat

   nevidel som, nepocul som, ale kapitan musi jednoznacne stat za timom, kazdy iny nazor nerobi dobre pre psychiku timu a imidz klubu

  • hombre9.9.2017 12:25reagovat

   Uff, už jsem myslel, že jsem tu jeden z mála, co je za ty jeho výroky nasranej.

   Toto píšu dole, ale některým to nedocházíNeutrální.

   Jako kapitán musí na veřejnosti vystupovat tak, aby stmelovat tým. Musí ukázat, že věří v projekt, který momentálně ve Spartě začíná, musí věřit ve své spoluhráče, v trenéra, v tým - jestli v to nevěří, nemůže tu hrát.

   Jak to může vypadat na hřišti? To se budou dělat partičky? My chceme, aby k nám chodili výborní zahraniční hráči, ale pak je naší hráči sabotují, nedají jim šanci a haní je? Kdo k nám asi přijde z venku? Nikdo!! Tak tu budou hrát hráči jako Řezníček(nic proti němu), Holek, Frýdek, Coufal, Rezek....

   Bojím se zítřku s Karvinou, ten tým nemá soudržnost, sílu a včera dostal ránu. Nevidím to dobře....

   • trcmano9.9.2017 12:31reagovat

    dostal ránu.. Smích

   • kopejtko9.9.2017 17:01reagovat

    tak on tenhle projekt zatím tým moc nepřipomíná

    • hombre9.9.2017 19:01reagovat

     Píšu, že začíná projekt. To nebude hned, ale musí se tomu věřit, musí se tomu dát čas. Když se tomu nedá šance a bude se to hanit, tak se to rozpadne, jak balíček karet.

     Musí se ten podzim vydržet a ty poslední zápasy na podzim už budou vypadat hodně dobře!!!

     • stařec10.9.2017 15:21reagovat

      Pokud si dobře vzpomínám,za podobný výlev pocitů

      dostal Poborský od Křetínského SMS o výhozu.To je

      Lafata větší borec,než byl Poborský?

 • TAKZE...

  FANDA73079.9.2017 11:51reagovat

  ...od zajtra to zacina! Verim, ze konecne padnu aj goly.Vyhra 4:1-goly: Bibi, TBCH,Lafi/11m/,Costa

 • Neděle a nová Sparta

  Fanoušek z Liberce 9.9.2017 11:41reagovat

  Všimli jste si toho, jak se mluví o ”nové spartě”?

  Mluvil o ní Kováč, poutá se na ní na webech, ofiku, idnesu, isportu, v blesku, v novinách.Prý pojedou všichni na 300%.

  Podle mě se něco muselo na Letné stát, buď zázrakem všichni začali makat a naučili se systém Stramy nebo další mediální kecy. Ale proč by to dělali, když by potom jen dalším hnusným výkonem nas*ali fanoušky??

   

  Byl bych rád, kdyby nám Stramaccioni a tým ukázal zase perfektní výkon a zavřel huby všem těm trotlům.

  • Shrekson9.9.2017 11:55reagovat

   Když se to nepovede tak na derby, bude nová Sparta 3.0 😂

 • Fanoušci Sparty.

  pátek9.9.2017 10:58reagovat

  Toto jsou stránky fanoušků AC Sparta Praha jak je uvedeno v nadpise. Mě se zdá, že někteří spíše Spartu a jejich hráče pomlouvají. Ty,kteří fandí jinému klubu by měli tyto stránky opustit.Pokud budu kritizovat někoho musí napsat důvody kritiky, ale nezapomínat také co hráč pro Spartu odvedl.Nemohu brát v potaz, že Lafata, V. Kadlec a jiní by měli odejít. Pokud je trenér trenérem musí vědět kdo do jeho týmu patří a dát mu takový prostor, aby to dokázal. Záleží také na trenérovi, aby ho donutil k takovému výkonu jak si představuje.

  • waaw9.9.2017 12:33reagovat

   Tak napriklad ja kritizuji tento tvuj prispevek. Duvod: Omezovani kritiky a nabadani pouze ke konstruktivni kritice mi pripomina doby davno minule

   • pátek9.9.2017 18:47reagovat

    Já nikoho neomezuji, ale vybrat si hráče protože se mi nelíbí a pořád o něm psát, že tam nemá být není objektivní.

 • Jazyk

  Chabix9.9.2017 9:57reagovat

  Nekdo tu jako vzor prebudovani tymu a vytvoreni Babylonu uvedl jako typ Chelsea. Na což mu jiný odpověděl, že srovnává jabka s hruškami. Ano jazyková bariéra je problém a angličtina nebo němčina jsou universalni jazyky. Chapu že i v italské a španělské lize se přizpůsobuje domácímu jazyku i když se ve světě moc nepoužívá. Ale co takové týmy jako jsou ruské CSKA Moskva, Zenit Petrohrad. Nebo ukrajinsky Sachtar Doneck, Dinamo Kyjev. Nebo portugalska liga. I to Turecko a Řecko jsou jazykově dost vyhraněný. To, že tam fotbal teď spíš upadá, má jiné příčiny. Kdo něco chce, hledá cestu. Kdo něco nechce, hledá důvody proč to nejde.

  • pátek9.9.2017 10:13reagovat

   Uveď jaké příčiny jsou ty jiné.

   • Chabix9.9.2017 10:15reagovat

    Ekonomická situace, politika, bezpečnost.

    • pátek9.9.2017 10:36reagovat

     To jsou víc jak 10 let staré věci a oni upadají teprve teď?

     • ACS 18939.9.2017 10:41reagovat

      No, rozhodně neupadají kvůli jazykovým bariérám. To je neskutečný co tady kvůli takové blbosti předvádíte.Vztek

      • ACS 18939.9.2017 10:41reagovat

       *upadají

       • ACS 18939.9.2017 10:42reagovat

        No, tak nic jdu radši spát.

     • Chabix9.9.2017 10:53reagovat

      No jo chytání slovíček. Když píšu teď něco upadá, tak tím mám na mysli proces, který před nějakou dobou začal (to může být několik let) a stále pokračuje. O tom, že Ty problémy jsou 10 a více let, bych taky zapochyboval. Něco je aktuální, něco má svůj vývoj a pak to začne eskalovat. Jako mohl bych ti to tu vypsat dost podrobně, sepsat ti elaborát pomalu na 10 stránek, ale nevidím v tom smysl a nechci se tím otravovat.

50537 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha