Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Úspěch

  nickkanon17.7.2017 19:42reagovat

  Jeden chce uspech hned, druhymu nevadi uspech za par let s odchovanci, dalsi chce uspech s odchovanci ale hned Úsměv...sto lidi,sto chuti.Hlavni je,aby byla uspesna Sparta jako celek. Zitra to zacina, dorazte kluci Úsměv

  • Chabix17.7.2017 19:47reagovat

   Hele já když vidím ten Ajax, jak rok od roku upadá, tak jsem radši pro ten mix. Kdy ten mladý hráč na to tu kvalitu už má a nebo je to extrémní talent. Přehnané stavění na mladých nemá budoucnost, ten tým bude pořád ve vývoji a když nějaký ten mladý hráč doroste do kvalit hvězdy, tak bude chtít jít ven a jsme zas na začátku cyklu. Já bych raději viděl úspěch v Lize Mistrů.

   • Sendi17.7.2017 19:49reagovat

    Ajax upadá?

    • Chabix17.7.2017 20:02reagovat

     Pravidelný účastník ligy mistrů, který patřil mezi velké kluby. Dnes podobně jako Sparta účastník Evropské ligy. Minulá sezóna mu vyšla to je pravda ale měl i dost štěstí. Dlouhodobý trend je sestupný. Jde to vidět jak na kvalitě Ajaxu, tak na kvalitě holadské ligy viz třeba koeficienty. No asi jsem moc náročný, ale chci prostě víc.

     • parkatus17.7.2017 20:44reagovat

      zajimave, pokud tedy dle tvych meritek Ajax upada, jak je na tom sparta?

      • nickkanon17.7.2017 20:50reagovat

       Pa paaaaa

       • parkatus17.7.2017 21:10reagovat

        vidim to podobne, za poslednich 8 sezon 4x titul a 4x druhy misto, finale evropy.. jo, ti vypadaj proti nam fakt hodne spatne SmíchSmíchSmíchSmích

        • nickkanon17.7.2017 21:12reagovat

         Mas pravdu.Proti Vam az tak spatne ne Úsměv

         • parkatus17.7.2017 21:19reagovat

          ty brdo, to byl stěr SmíchSmích

      • Chabix17.7.2017 22:50reagovat

       Myslím, že jsem to popsal dost srozumitelně, ale zkusím to ještě upřesnit.

        

       To, že je Ajax výš než Sparta, nezpochybňuju, ale vyjádřil jsem se k tomu, jak se tu dává Ajax za vzor. Mé touhy jsou však větší než čeho Ajax dosahuje. Takže asi takÚsměv

    • victorlima17.7.2017 20:18reagovat

     No jak se to vezme. Ty úspěchy, které si zde většina lidí představuje pro Spartu, tj. pravidelné vítězství v lize a úspěchy v LM, ty Ajax určitě nemá. Občas vyhraje ligu a občas se probojuje do LM. Navíc jejich podmínky pro získávání talentů z celého světa a pro jejich udržení, alespoň po nějakou dobu jsou zcela jiné než u nás. Z jejich akademie také vycházejí hráči o které je zájem v celé Evropě. To se přeci jen o našich mladých říci nedá. Z toho mi vychází, že pokud by se Sparta vydala podobnou (mě také sympatickou) cestou jako Ajax, tak by ty výsledky byly pravděpodobně horší než u Ajaxu. Nevím jak bychom to vydýchávali.

    • Dynamo17.7.2017 20:39reagovat

     No on upadá celý Nizozemský fotbal. Tak od MS v 2010.

   • plochodraznika17.7.2017 19:52reagovat

    Na to, že Ajax upadá letos finále EL nebylo tak špatné.

    • victorlima17.7.2017 20:31reagovat

     My jsme taky měli částečné úspěchy v posledních dvou ročnících EL. Bohužel ty finance jsou úplně někde jinde než LM. EL nemá zdaleka takovou prestiž. Jinak bychom museli hovořit o éře trenéra Ščasného jako o mimořádně úspěšné a to ti tu nikdo neřekne.

     • Chabix17.7.2017 22:56reagovat

      Pro mě je úspěch v evropě víc než titu v lize, takže za mimořádnou éru to beru, jen je to pořád jen ta druhá soutěž bohuželSmutek

 • Doba

  adam17.7.2017 19:39reagovat

  V této době ohrnujeme nos nad hráči z 1. francouzské ligy, které bychom ještě loni brali všemi deseti už jen proto, že přece jsou ”ze západu” a ve football manageru 2005 přeci žádný francouz do české ligy nikdy přestoupit nemohl. Osobně chválím především snahu vedení přivést někoho okamžitě a je tím jen vidět, jakou má Strama důvěru Křetinského. Sám jsem zvědavý, zda takovýto hráč bude případně lepší než naši současní, často kritizovaní Vácha/Mareček atd.

  Částečně na to odkazuje také rozhovor s plzeňským Kovářem, ze kterého je dost cítit motivace ukázat, že česká liga ”lepší cizince” vlastně nepotřebuje.

  Mě nepřestává udivovat v jakém tempu se všechno spustilo a bojím se té možné nesehranosti v úvodu. Navíc něco jako zažitý systém bude moci naplno fungovat jen opravdu těžko, pokud turek + nový DZ nastoupí třeba už ve čtvrtek.

  Stejně by mě ale zajímalo, jak tenhle styl posilování bere ”kotel”. Tuší někdo ze zainteresovaných, zda se mu to zamlouvá, nebo by raději viděl průsvitnou spartu?

  • podzim17.7.2017 19:46reagovat

   Kdo má rád Spartu, neměl by řešit jestli v jeho klubu hraje Turek, Francouz, Němec nebo Vietnamec. Duležité je aby ta symbioza národností měla efekt. A to úspěch.

   • johnny117.7.2017 20:40reagovat

    Přesně tak, já budu rád i za toho Kamerunce, být horší než Vácha nemůže.

 • pobavilo

  TakeACS17.7.2017 19:20reagovat

  A pravděpodobnost přestupu je vysoká. O všem totiž informoval věhlasný francouzský deník L’Equipe a potvrdily to i prestižní zdroje v Česku, jako například isport.cz

   

  Jako isport.cz :DDDDDDDD tak to můžeme být v klidu :Smích

  • plochodraznika17.7.2017 19:23reagovat

   To nemá cenu moc řešit, napíše se toho opravdu hodně, prostě se uvidí, jestli přijde nebo ne. Novináři píšou kde co každé přestupní období a pak se toho další servery jen chytají a do toho fandové na fórech. Biabiany, Fiolič, Heurteaux o nich se psalo taky o mnohých, že je to dost pravděpodobné a nepřišel ani jeden a to jsem možná ještě na nějaké jméno zapomněl. V zimě to bude to samé a pořád dokola. Prostě počkejme a stejně tak na všechny posily co už tady jsou, jak budou hrát tady.

 • Reprezentant Kamerunu

  nickkanon17.7.2017 18:21reagovat

  Má přijít reprezentant Kamerunu, v nejlepším věku, co pravidelně hraje nejvyšší fr.soutěž a tady čtu, jak jsou zase někteří šťourové skeptičtí Úsměv Už fakt ne kluci.

  • Brian Pricke17.7.2017 18:46reagovat

   Protože bílá Sparta. Smích

   • nickkanon17.7.2017 18:59reagovat

    Tak jo no Úsměv

  • TakeACS17.7.2017 18:47reagovat

   za 1. Francouzská liga není to co bývala a navíc méty jsou jeden z nejslabších týmu.

   za 2. Neprosadil se v Bundeslize

   za 3. Má menší hodnotu jako Vácha a to odehrál celou sezonu a byl v repre.

   za 4. Ti černí kluci jsou psychicky labilní.

   za 5. 28 to už spíš začíná stárnout, než že by byl v nejlepším věku Úsměv

   • plochodraznika17.7.2017 18:54reagovat

    V tom případě, když není francouzská liga nic moc co potom taková izraelská? Ben Haim nehrál nikde jinde. V tom případě můžeme být skeptičtí u kde koho. Myslím, že takový Ngadeu, který je taky z Kamerunu se Slávii vyplácí a z jaké ligy tam přišel. Prostě uvidíme případně tady co bude hrát. Dále bych to neřešil. Co je a není jinde není důležité. Každá liga je jiná, každý klub a prostředí taky.

    • Nulatunji17.7.2017 19:12reagovat

     Čau Liaro, máš se?

     • plochodraznika17.7.2017 19:18reagovat

      Nazdar parádně, léto v plném proudu a viz níže už se tady dá s některými občas i diskutovat.

      • Nulatunji17.7.2017 19:43reagovat

       Počasí parádní, není vedro, tak to mám rád Úsměv

    • TakeACS17.7.2017 19:13reagovat

     No jak říkáš dokud tady nebude, tak nemůžem vědet. Ale myslím, že je rozdíl, když hráč hraje v nejlepším a největším klubu ve své zemi, než v průměrné evropské lize o sestup. Jednoduše čas ukáže, jen říkám, že bych tu radši viděl někoho jinýho.

     • plochodraznika17.7.2017 19:21reagovat

      Ngadeu přišel do Slávie z rumunského Botosani, kteří hráli taky tužku, navíc ještě o dost horší liga a vidíš jak hraje. Nikdy nevíš, taky bych tu viděl raději třeba toho z Neapole, ale snad reprezentant Kamerunu a hráč z francouzské ligy něco umí, ať hraje za kohokoliv, uvidíme. Navíc jisté a potvrzené to ještě není.

   • Chabix17.7.2017 19:15reagovat

    Pokud bude mít odpovídající vlastnosti pro systém naší hry, tak může být dobrej. Ale nechci ho hodnotit, když jsem neviděl hrát. Ohledně posil věřím v úsudek našeho trenéra, zatím se jeví všichni dobře.

   • victorlima17.7.2017 19:52reagovat

    Hráče neznám a pokud neuvidím, nejsem schopen hodnotit. Musím se ohradit proti dalším tvrzením. francouzská liga je stále velmi kvalitní a technická soutěž. Sleduji ji dost pravidelně a soutěž kde hrají Monako, PSG, Nice a Marsaille mě hodně baví. To, že se hráč neprosadí v Bundeslize je zcela normální. Z našeho současného mužstva by se tam nechytil nikdo. Viz. například V.Kadlec. Vácha byl i reprezentant a to, že dnes nemá oslnivou formu ještě neznamená, že to je špatný fotbalista. O labilitě hráčů tmavé pleti nejsem schopen pro nedostatek informací diskutovat. Věk 28 se většinou udává jako fotbalově ideální. Když to budeme brát jinak, tak vlastně máme polovinu kádru přestárlou.

  • dominik2717.7.2017 18:48reagovat

   Já jsem spíš skeptický v jiných věcech.

    

   1) Nebude trvat moc dlouho, než se sehraje tolik zahraničních posil?

    

   2) Proč vlastně Sparta přivádí trenéra, který to tady musí celé překopat? Co třeba přivést trenéra, který pět hráčů vyhodí, pět hráčů vybere a půjde se dál?

    

   3) Není už celkově těch failů trochu moc? Dneska je to představování dresů, jindy z mého pohledu nedostatečné představování posil, poměrně nedávno zase hloupě zmařená hostování... Přijde mi, jako by těch poměrně neprofesionálních chyb za poslední cca rok bylo trochu moc. Ono to ani nevypadá, že by viník byl jeden konkrétní člověk, není to ani úzká skupina lidí, spíš to na mě působí jako totálně rozhašený systém. Ono i to, že sem musí přijít Ital, aby nám vysvětlil, že ve fotbale potřebujete analytika, dostatečně velkou posilovnu nebo špičkovou regeneraci, to také svědčí o lecčems.

    

   Naopak co se týká samotných posil, tak bych řekl, že většina těch hráčů bude opravdu kvalitních. To se týká i kamerunského reprezentanta. Určitě sem nepřicházejí nějací nýmandi. Tipuji, že vyhoří maximálně dvě posily. Teď je jen otázka, jestli tenhle babylon dá dohromady fungující celek. To je to, čeho se obávám víc než kvality jednotlivců.

    

   Skoro si říkám, jestli by místo kamerunského reprezentanta nebylo lepší si nechat Filipa Havelku, který by na předkola Evropské ligy a vstup do ligy mohl být připravenější než někdo, kdo sem přijde do úplně nového prostředí. Přece jenom ten začátek sezony bude dost důležitý a já bych se skoro divil, kdyby při tolika změnách všechno začalo okamžitě fungovat.

   • TakeACS17.7.2017 18:53reagovat

    Souhlas, taky bych si radši nechal Havelku ale zase ten kluk potřebuje hrát to máš těžký.. Ještě mě napadlo co třeba zkusit přivést na hostování hráče z nějákýho top klubu. Když se jedná pouze o pokrytí zranění.

    • dominik2717.7.2017 19:00reagovat

     A co kdyby třeba vedle Michala Sáčka, který už patří k oporám, dostal podobnou šanci ještě jeden hráč z vlastní mládeže? Při zranění Váchy se vyloženě nabízí, aby jím byl Filip Havelka. Podle mě navíc Havelka může hodně rychle být platnějším hráčem než třeba Vácha. Věřím, že během hostování v Liberci to potvrdí.

      

     Nakonec ono i hostování Matěje Pulkraba mi přijde trošičku nefér. Přece jenom je to hráč, co sbíral starty za Spartu spíš po minutách, přesto dával dost gólů a bojoval. Už jsme se zase dostali do stavu, kdy mladí hráči mají dveře do áčka prakticky zavřené. A to má Sparta jednu z nejlepších akademií v Evropě, obrovské množství odchovanců v profesionálním fotbale, ale stejně to tady budou mít mladí hráči těžší pomalu než kdekoliv jinde.

     • majtin17.7.2017 19:10reagovat

      Nemám bližší informace, ale já se vůbec nedivím Čermákovi, že už ve Spartě nechtěl prodloužit. Jsem zvědavý, jak dlouho to ustojí Matěj, který se jeví být fakt echt srdcařem.

     • Jerababa17.7.2017 19:22reagovat

      Mám Filipa rád, je to poctivej hráč, kterej hraje vždycky pro tým, má dobrou střelu a umí pěkně přenýst hru. Ale. Na ME v každým zápase udělal fatální chybu, vždycky to bylo pod tlakem a zvolil špatný řešení. A v chlapech je ten tlak mnohem větší. Už jsem to tady psal několikrát. Pro něj, Pulkraba, Zizua, Turynu, F.Haška-pro jejich kariéry-považuju hostovačky za mnohem lepší. A to i pro jejich budoucnost ve Spartě. Letošní sezona bude vysoce turbulentní, nervózní, bude obrovskej tlak na výsledky, na hru. A mám dojem, že se z toho po...daleko otřískanější hráči než jsou tihle v podstatě ještě kluci. Očekávám výbornou sezonu Pulkraba a Zizua a příští rok slavnej nástup do Áčka.

     • Chabix17.7.2017 19:26reagovat

      Sorry ale nesouhlasím. Havelka mě zatím nepřesvědčil, že by byl lepší než kterýkoliv jiný náš středový záložník a to hledáme ještě posilu. Takže hostování je pro něho nejlepší cesta. Sáček bude mít těžký se dostat do základní sestavy, když na jeho pozici spojky obrané 5 a útočné 6 hrají Rosický a Frýdek. Pulkrab proti křídlům, které jsme přivedli, nemá nejmenší šanci. Na tolik diskutovanou pozici 10 nemá dostatečnou techniku a kreativní myšlení. Jediná jeho šance by byla na hrotu, ale tam si to zřejmě vyhodnotili, že proti Jankovi, Lafatovi, Šuralovi a Julišovi nemá šanci se prosadit. Ano přivřený a těžší to mají, ale na druhou stranu mají tu silnou konkurenci a pokud občas dostanou šanci se připojit k trénink A týmu, tak to pro ně může být obohacující víc než doposud.

      • Chabix17.7.2017 19:28reagovat

       útočné 4

   • ACS1417.7.2017 18:58reagovat

    kamaráde, ono by vůbec nevadilo,kdyby jsme se třeba 6-7 kol sehrávali, důležitý je vyhrát ligu a proto letos překousnu i nějakou tu holomajznu, hlavně, ať jsou výsledky Úsměv, mě ten Taloš až tak nevadí, spíš je mi pořád tak nějak líto Holoubka a trochu i toho,proč tohle neudělal Křéťa třeba před šesti lety,s Plzní bychom si vytřeli prdel a Slávie byla polomrtvá, myslím si, že tohle co jsme teď spustili, udělat dřív, tak jsme ( u nás v ČR ) u momentálně neomezený vládce a diktátor Úsměv

    • nickkanon17.7.2017 19:02reagovat

     Kdyby chyby.Je to takhle a basta.Tak bud muzu vecne remcat, i kdyz nikdo z nas to nezmeni a nebo se budu tesit na novou sezonu.Strama tu je, odborny tym ma a ted bude jen nich,jak to bude.Cas to chce urcite.

    • dominik2717.7.2017 19:07reagovat

     Já neříkám, že mi Ital vadí, ono je to spíš o klubové koncepci. Prostě bych asi hlavně vybral trenéra, pro jehož vizi se hráči Sparty hodí. Ne přivádět trenéra, který pro svou hru musí vyměnit skoro celkou jedenáctku. Zas tak špatný tým Sparta opravdu neměla.

      

     A sehrávat se 6-7 kol může dost dobře znamenat ztrátu titulu. Já tohle zběsilé vyměňování kádru prostě nemám rád. Kolikrát má Sparta hodně zajímavé hráče jen na své vlastní lavičce či tribuně. Já třeba věřím tomu, že výrazným posílením může být jen uzdravení Frýdka, Hovorky nebo Zahustela, o Rosickém nemluvě.

     • ACS1417.7.2017 19:17reagovat

      to je pravda, já jsem stejně pořád tak nějak vnitřně přesvědčený, že se dá do LM postoupit s nejlepšími hráči z naší ligy (skoupenými a odchovanci )+ nějaké to zahraniční oživení, to, že má a měla Sparta slušnej kádr je taky pravda, ale na druhou stranu je zarážející, že hlavně hráči, co to relativně dost kazili ( Vácha, MiKa, ale i Lafi ) hrají pořád a to za jakýhokoliv trenéra a systému, strašně by mě zajímalo, co v tom je....resp. Lafi je fajn,ale buhužel už jen do domácích zápasů v lize a právě tady si máme vytvořit tolik šancí, že by měl hrát mladej Pulkrab, sbírat zkušenosti a ty branky by dal taky, takže si myslím,že Lafi je už dnes tak nějak na prd...Úsměv

      • Chabix17.7.2017 19:42reagovat

       Co vidím v naší lize a vnímám zrádnosti předkol Ligy mistrů, tak už tomu moc nevěřím.

      • victorlima17.7.2017 21:16reagovat

       S kádrem z českých hráčů doplněných o něco málo cizinců a odchovanců jsme to v posledních létech zkoušeli se dostat do LM. Bezúspěšně. Jednak vedení tehdy razilo ideu, že víc jak 20 mil. za hráče české ligy nedá a o vhodné doplnění z ciziny se taky nikdo moc nestaral. Nejkvalitnější české hráče tak vlastní Slavie a Plzeň, částečně i my. Takže teď nezbývá, než vydat mnohonásobně víc peněz za nejisté posily, trenéra a trenérský štáb a doufat, že to přinese nějaké výsledky. Vzhledem k tomu, že vše jsme udělali tak nějak se zpožděním, tak mám obavy, že než si to nějak sedne může taky Strama letět a s ním i naše ambice na titul a LM.

     • Pouzar1117.7.2017 20:16reagovat

      Smích Mě by osobně zajímalo jakej fotbal by Sparta měla hrát bez posil .. Jakej typ trenéra by měl přijít .. Smích Protože za poslední tři sezony hrajeme s těma našema profíkama typu Vácha dost hrozně a když nastoupil mladej tak tu hru taky o tolik nepozvednul .... Neměli sme křídla co umí s balonem ( Jeden uměl běhat, druhej přejít přes hráče, třetí nahrát ... jenže nikdo nesplňoval 2 ze 3 potřebnejch vlastností natož všechny ) ... Ve středu nebyl ani člověk co by jim to nahrál ... Obrana příšerná .. V týmu byly 3 hráči který bych nazval fotbalistama ..

       

      Zářný loňský ročník a 3 místo budiž toho krásnou ukázkou.. Českej rybníček je sice super ale ti hráči se opravdu potřebujou chytnou za rypák ( a nedovedu si představit že by to šlo jinou cestou ) ..

       

      Sice dokážeme nějak ”systémově” fungovat a v Evropě se nám s tím daří ale speciálně na naší ligu potřebujeme individuality ( na překonání autobusu ) .. A ty zprominutím v týmu nebyly ..

       

      Frýdek v přípavě hrál a zas taky nezářil, Hovorku nikdo neviděl už rok, Rosickej kvality má ale jak dlouho vydrží nikdo neví, Zahustel je běžec a ne fotbalista .. Je rychlej, má centr ale druhou nohu nemá ani na opírání ( což ho extrémně limituje ) + kliču taky neumí ... Tahle skupina hráčů by se dala nazvat KDYBY .. Nevidím v ní moc potenciálu kterej by do hry přinesl to velké +

   • majtin17.7.2017 19:07reagovat

    Vidím to podobně. Navíc bych napsal, že v podstatě ten systém práce zůstal stejný akorát dotovaný větším množstvím peněz. Tudíž teoreticky tu nejspíš budou lepší hráči, takže se možná snáz zakryjí chyby vedení a Dominikem zmiňovaného systému, ale těžko budeme využívat potenciál kádru na 100%.

    A za další - já tohle celé tak trochu považuju za vítězství (prozatímní a zdánlivé, jelikož hloupost nemůže trvale vítězit) Svobodovské kliky nad Strahovem a kdo má mé sympatie v této záležitosti je nad slunce jasné - strana, která argumentuje, má vizi a opravdu kvalitně na ni pracuje, nelpí na svém egu a jen nehází silnými slovy.

    • Chabix17.7.2017 19:35reagovat

     Ani top kluby nevyužívají 100% týmu. Já jsem z těch příprav vypozoroval systém hry a jak se chceme prezentovat, ale stále vázne hra rozehrávky a posouvání těžiště hry, což má právě na starost ta 6 se stopery. Naopak krajní obránci jsou ještě výš než jsme je kdy měli. A funkčnost tolik zpochybňované 10 mi nepřišla špatná, i když bych tam kvalitního hráče uvítal.

   • waaw17.7.2017 19:18reagovat

    V tomhle mam asi dost opacny nazor, podle mne posilujeme po dlouhe dobe smysluplne a kazda posila zatim ma svoji kvalitu. Ti co hrali, tak v priprave patrili k nejlepsim, ti co zatim nehrali budou taky lepsi nez ti, ktere vytlaci ze sestavy. Puvodni kadr mel kvalitu na boj o druhe misto.. mladi jsou mozna perspektivni, ale o titul by hrali tak za 3 roky

   • Jerababa17.7.2017 19:35reagovat

    Mě by třeba zajímalo, podle jakejch treningovejch plánů se jelo. Strama trénoval v zemích, kde prakticky není zimní přestávka, tudíž fyzičku je třeba nabrat v létě. U nás je to trošku jinak. Dokázal to správně přizpůsobit? Třeba se to někdy dozvím.

    • Chabix17.7.2017 19:39reagovat

     A záleží na tom? Když to dokážou snášet hráči, co trénují jen v létě, tak by to měli zvládnout i ti naši hráči bez ohledu na to, že v zimě mají pauzu. Aspoň budou lépe připraveni a budou se více věnovat zkvalitnění hry.

     • Jerababa17.7.2017 19:54reagovat

      No já si nejsem jistej, že je to tak průzračně jednoduchý. Aby nám kluci ještě měsíc netahali nohy za sebou.

      • Chabix17.7.2017 20:04reagovat

       A v zemích, kde hráči nemají zimní přestávku, tahají měsíc nohy za sebou?

       • Jerababa17.7.2017 20:19reagovat

        Tak italové a turci mají zhruba tříměsiční přestávku, takže tak dva měsíce na přípravu.Tudíž předpokládám, že v tomhle období nejenom naberou fyzičku, ale taky vyladěj. My měsíc.

   • ACSpartaPraha4ever18.7.2017 9:34reagovat

    Nemyslím si, že to celé překopání je nápad Stramaccioniho. Aspoň z rozhovorů to na mě tak působilo, že chce spíš 1-2 v jeho očích opravdu nadstandardní hráče.

     

    Naprosto souhlasím s Havelkou. To samé případ Pulkrab, proč se prodlužovala smlouva Lafatovi. Zase se budeme divit, až se oba předvedou v Liberci a půjdou hnedka za kopečky. Jaká je vlastně funkce Strahova v naší hm... koncepci prostě nevím, pochybuji, že to ví nejvyšší vedení.

     

    Nějaké sehrání je imho passé (je to i dle mého názoru aktuálně zcela nemožné), imho se to prostě ze začátku chce utlouct individuální kvalitou, a časem si to možná sedne, toť asi aktuální plán. Bohužel v našem prostředí se bojím, že tohle dopadne špatně, klasicky se po prvních nezdarech Stramaccioni vyhodí a bude se zase překopávat od znova...

 • Giaccherini

  TakeACS17.7.2017 18:17reagovat

  Kdyby přišel byla by to nejlepší posila, bohužel to nevypadá. škoda... Jinak toho kamerunce neznám, ale jsem k tomu celkem skeptickej. Někdo kdo ví o koho jde detailněji?

  • parkatus17.7.2017 19:02reagovat

   nikdo... ale vsichni vedi, ze je dobrej Smích

 • Mandjeck

  Kulkozubý Tony 17.7.2017 17:35reagovat

  Pokud by skutečně přišel, jako, že to tak vypadá, jak by to bylo s případnou základní sestavou, pokud vím, tak v základní sestavě může být maximálně 5 hráčů ze zemí mimo EU, momentálně máme v kádru hráče z Izraele, Turecka, Zimbabwe, Bosny a Ruska. Mandjeck je z Kamerunu, jestli se tedy nepočítá s Costou pro start sezony, nebo jak to bude...

  • plochodraznika17.7.2017 17:37reagovat

   Nebo Civič hrát nebude. Míša Kadlec základ. Pak se do toho vlezeme.

  • Tyrrael17.7.2017 17:42reagovat

   Kaya se nepočítá.

  • HomelessOnWifi17.7.2017 17:48reagovat

   Mandjeck muze mit i francouzsky obcanstvi, nejakou dobu uz tam hraje a u tech africanu je to ve franci docela bezny.

 • Kaya

  Synactix17.7.2017 17:25reagovat

  Minuly tyden jsem stopoval Evropou a v Rakousku me povezl fanousek Galatasaraye. Povidali jsme si o Kayovi, a byl docela smutnej, ze odchazi. Pry je to vynikajici bek, a kdyz hral driv s Ujfalusim, tak to byla nejlepsi stoperska dvojice v Turecku.

  • plochodraznika17.7.2017 17:33reagovat

   Já byl zase na pláži v Itálii a povídal jsem si s Buffonem jaká byla Šeredová v posteli.

   • Synactix17.7.2017 17:42reagovat

    Tak to ti gratuluju, musel to byt zazitek jako hrom.

    • plochodraznika17.7.2017 17:44reagovat

     Celkem jo, měl v mobilu i domácí video.

  • SuperFrankie17.7.2017 17:42reagovat

   Mně tuhle prodával největší fanda Gala v ČR kebab na Štěpánský a u toho mi zapózoval s dresem Kájy. Říkal, že to je turecký Sergio Ramos.

  • parkatus17.7.2017 17:46reagovat

   SmíchSmíchSmích kdo lze, ten krade...

   • Lobrock17.7.2017 18:57reagovat

    Tak to vrať, omluv se a odcupitej pryč.

 • Giaccherini

  nick189317.7.2017 17:03reagovat

  Souhlasí s nabídkou Sparty a chce k nám,ale chce skoro 3 miliony tydne.Sparta tatím přerušila jednání,nikoliv ukončila.Já pořád doufám že se někdo podívá na hráče co jsou bez smluv,tam je tolik zajímavých hráčů že by takovýhle plat klidně dostali,protože by přišli zadarmo.Kéž bychom aspoň zkusili Wesleyho Sneijdera.

  • Lobrock17.7.2017 17:07reagovat

   Jako 12 mega mesicne? Tak to at se radsi poohlidne v Italii...

   • plochodraznika17.7.2017 17:10reagovat

    Nevěř mu. Tenhle psal, že Heurtaux k nám jistě jde a už je to uzavřeno. On prostě střílí od boku, buď to vyjde nebo ne. Přečte si údajnou posilu v médiích a pak k tomu přiloží své vlastní konspirace.

  • plochodraznika17.7.2017 17:09reagovat

   Kde máš toho Heurtauxe? Tam jsi psal, že je to taky domluveno a je to jisté. Opět jsi čaroval s částkama za přestup nebo hostování. Ty si to vyloženě cucáš z prstu nebo to jen někde čteš a věříš tomu.

  • plochodraznika17.7.2017 17:13reagovat

   Navíc s nabídkou Sparty snad nejdříve musí souhlasit klub a ne hráč. A Ty píšeš hráč s tím souhlasí a až pak píšeš o penězích, které sis vymyslel.

   • nick189317.7.2017 17:40reagovat

    3 miliony mesicne samozrejme,zdroj sparticka fb.Jinak s Hertauxem sparta domluvena byla,resil se plat stejne jako u Giaccheriniho.Hertaux si ale odjel na dovolenou a Sparta nechtela dal cekat

    • plochodraznika17.7.2017 17:55reagovat

     Aha a to Ti řekl kdo? Zase ten zdroj co. Nejdříve tomu zdroji řekni nebo napiš, ať se naučí vůbec psát česky, když už něco sdělují. Slovo vidělal nenapíše ani 10 letý kluk.

  • ap189317.7.2017 17:13reagovat

   Spartička uvádí 3 miliony měsíčně Úsměv

   • plochodraznika17.7.2017 17:14reagovat

    Kde?

    • Čouďák17.7.2017 17:24reagovat

     Tady ta obskurní skupina na FB

      

     https://www.facebook.com/SpartickaCZSK/posts/1447185628652280

     • plochodraznika17.7.2017 17:29reagovat

      Tak to je fakt důvěryhodný zdroj. Navíc pokud je někdo schopen napsat slovo vidělal, tak to asi hovoří za vše. Já nechápu, že každé přestupní období to někoho baví tyhle spekulace a vymýšlet si nějaké kraviny. S jakým cílem? Abych si pak říkal - já jsem borec, náhodou jsem se trefil? Fakt to nechápu, proč to tihle lidi mají zapotřebí si něco vymýšlet.

   • Larrygo17.7.2017 17:28reagovat

    3 miliony měsíčně jsou reálné( jako požadavek - ne že to budem ochotni dát ). Podle médií v turecku má Kaya smlouvu na 1,4 mio Eur ročně, což dělá plat měsíčně cca 3,15 milionu CZK.

    Nechci spekulovat, co je pravda a co ne - jen řeknu, že z mého pohledu by nám Giaccherini na pozici SS nebo AM pomohl rozhodně víc, než Mandjeck na pozici CDM.

    Giaccherini by byl v ČR rozdílový hráč na úrovni Dannyho.

    • plochodraznika17.7.2017 17:32reagovat

     Taky bych ho bral raději než toho kamerunce, ale tyhle žvásty kolem jsou podle mého úplný výmysl. Pokud budeme všechno brát vážně, tak třeba na isportu píšou, že jednání o italovi skončila neúspěšně. Takže můžeš věřit čemu chceš. Kde jsou ten Heurtaux, Fiolič, Biabiany a další? Prostě vždy se spekuluje o x jménech, novináři si to často napůl i vymyslí a vždy se toho někteří fandové chytnou dříve než, aby si počkali zda je to vůbec ověřené a už jisté. Do toho si někteří jsou schopni vymýšlet k údajnému přestupu své vlastní teorie. Rok co rok stejné, fakt jak malé děti někteří. Zjevně z toho asi ani nevyrostou.

  • SuperFrankie17.7.2017 17:24reagovat

   To je zdroj panečku.

 • Mandjeck

  Larrygo17.7.2017 16:34reagovat

  koukám, že na Twitteru probíhá docela intenzivní oslava founoušků FC Metz, ohledně možného odchodu Mnadjecka do Sparty... Neutrální

  • plochodraznika17.7.2017 16:35reagovat

   To se tady psalo i o tom turkovi. Méty hrály celkově kulové, takže jestli to berou podle toho, tak se ani není čemu divit. Měli nejhorší defenzívu z celé ligy. Ale v každém týmu může určitý hráč hrát úplně jinak. Falcao taky všude nezářil a jaký je to hráč, tak mohli někteří po jeho nepovedené sezóně oslavovat jeho odchod.

   • Larrygo17.7.2017 16:38reagovat

    No z mého pohledu není moc dobrý signál už ta nefungující defenziva v FC Metz v minulé sezoně.

    Ale snad lidi ze Sparty vědí, proč ho chtějí...

    Osobně se přiznám, že k tomuhle přestupu jsem hodně skeptickej.

    • plochodraznika17.7.2017 16:42reagovat

     Těžko říct. Jestli měly Méty celkově slabý kádr, tak tam těžko někdo bude zářit, musíš to brát i z téhle stránky a opačně. Dej Ronalda do Příbrami a pak ho srovnávej s tím co hraje za Real. Prostě všude hraješ nějak i díky spoluhráčům a dalším věcem. Uvidíme případně tady. Na toho turka psali někteří fandové to samé na nějaké sociální síti, že hraje prd, dělá chyby a další věci, takže opět uvidíme u nás. On nemusí zářit s takovou nikdo nebo naopak. Já jen moc nerozumím tomu shánění zrovna na pozici číslo 6, kde máme větší výběr než na pozici číslo 10. Ale tak jejich věc, uvidíme.

 • Fórum

  plochodraznika17.7.2017 16:32reagovat

  Tak na fóru Slávie se nám smějí, že prý nemáme žádnou koncepci a vsadili jsme jen na sílu peněz. To myslí jako vážně? A na co vsadili oni loni a s příchodem číňanů? Oni snad měli koncepci? Přišlo x posil a čekali, že to prostě půjde. Nakupovali hlavně v rámci ligy, teď asi jen závidí, že se nakupuje i v cizině a není to tady zvykem. Hlavně, že u nich je Rotaň nebo Altintop koncepce, když oba mají 36 let nebo kolik. Ty diskusní fóra a totální neobjektivitu různých fandů je někdy fakt sranda číst.

  • Kubajs717.7.2017 17:29reagovat

   To taky jde číst forum Slávyje ? K jakému důvodu ? Nikdy!

   • plochodraznika17.7.2017 17:36reagovat

    Občas ze srandy pro zajímavost. Oni nás taky čtou, občas sem i někteří přijdou prudit. Jen jsem si ze srandy chtěl přečíst co říkají na další spekulované přestupy.

    • Kubajs717.7.2017 17:49reagovat

     Tady je těch hňupů víc než dost ;-)

     • plochodraznika17.7.2017 17:50reagovat

      To souhlasím

82326 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha