Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • To byla včera nakopávačka

  Tashunka Witko8.5.2017 9:59reagovat

  jak od sešívanců. Fanoušci ve spodních ochozech v podstatě celý zápas koukali jenom nahoru. Jediný, kdo dokázal přihrát po zemi, byl Konaté, když po vydařených brejcích odevzdával míč soupeři. Na klopýtavého Lafatu byl chvílemi až smutný pohled, ale zase dokázal ušmudlit alespoň jednoho náhodnýho gola, když ovšem později po akci Karavajeva v jediné vypracované šanci netrefil bránu. Vácha zaujal neskutečnou pomalostí kombinovanou s hloupým voděním míče ve snaze hrát si na dirigenta a zpravidla následnou ztrátou balonu, hašenou vždy faulem. Komik Holek opět nezklamal, v úvodu nechal hlavičkovat protihráče z 5 metrů, neohroženě volil vždy špatné řešení a vše korunoval tím, že si nechal dát jesle před malým vápnem a pak začal soupeře tradičně objímat.

  Tak než takovéhle výhry, tak snad raději hrát fotbal, ale s horším výsledkem. Omlouvat tuhle hrůzu pseudozraněními a náhlými ”nemocemi” se nedá, taková holomajzna je neomluvitelná a nehodná Sparty, stačí, že jí předvádějí oba kandidáti na titul.

  • spartas8.5.2017 10:13reagovat

   Tvoje hodnocení jsou fakt špička, ty vole :D Se na to bez legrace vždycky těším :D

  • peterpan278.5.2017 10:39reagovat

   PobaviloSmích

  • SuperFrankie8.5.2017 10:51reagovat

   Výborný.Úsměv

  • ouissi8.5.2017 10:53reagovat

   Hodnocení jsou špička, hodnocení pobavila, no jo, ale jsou pravdivá a to je na tom nejsmutnější.

    

  • hombre8.5.2017 12:10reagovat

   Super, aspoň ty to bereš s humorem Smích.

 • Furia Ceca

  PohanACS8.5.2017 9:06reagovat

  Děláš jako by to bylo něco vyjímečnýho?Třeba židi v čele se zrádcem chlastali a pudrovali na koncertu jedný vyhaslý chlapecký kapely přímo po Bohemce

 • Mě připadá a to u všech

  maybe8.5.2017 7:30reagovat

  trenérů poslední éry, že hrají styl co chtějí hrát bez ohledu na hráče. Velikost trenéra spočívá v tom, že ušije taktiku na hráče které má. Zjednodušeně, my hrajeme vše na Kollera, ale máme Lafatu. V každým velkým mužstvu se hraje na nejlepšího zakončovatele. Kdyby taktika byla místo nákopů za obranu podřízena tomu dotlačit to ve vapně k Lafimu a pak jít slavit tak vedeme ligu. Protože on dostane za zápas jeden kloudnej balon a dá z toho gol. Pokud budeme čekat , že Lafi bude brejkovat a utíkat obráncům tak jen nevyužíváme jeho potenciál. Ten být ve Vrbově prádelně před 5 lety tak dá 30 golů za sezonu. Můj názor, nikoho nechci přesvědčovat, ale takto vidím.

   

  • kapacitos8.5.2017 8:19reagovat

   Já v tom vidím alibismus hráčů, hlavně nic neposrat nahrávkou soupeři do brejku, tak to kopnou dopředu. Dělají to tak největší namazávači: Kadlec, Holek, Vácha..

   • Bunda8.5.2017 8:50reagovat

    S tím souhlasím. Hlavně Kadlec je v tom mistr. V tom nám hodně pomůže Hovorka. Ten klidně udělá chybu ale před tím to 20 krát vezme na sebe a pomůže týmu Úsměv

    • HomelessOnWifi8.5.2017 9:37reagovat

     Takto to hral v Liberci. Je otazka, jestli si na to troufne i v takovym klubu, jako je Sparta.

    • petr1378.5.2017 9:54reagovat

     Hele jako ja nevim, ale uz X mesicu se mluvi a pise o tom, jestli vickrat namazal souperi Kadlec, Holek nebo Vacha. Takze je dost pochopitelny, ze v tyhle atmosfere se uchylujou k bezpecnejsi variante

     • ACSpartaPraha4ever8.5.2017 11:07reagovat

      Vsimni si ale, ze ta ”bezpecnejsi varianta” snad vzdy vede k namazani souperi, viz zapas v Pribrami.

    • kapacitos8.5.2017 10:01reagovat

     Tak oni to umí i naši hráči když nejsou pod tlakem, třeba v přípravě hráli dobře, ale pak přijdou ostrý zápasy, první chyby a alibismus je na světě Neutrální Uvidíme co Hovorka, případně Jugas. Hrát za Spartu je specifický a psychicky náročný jak pro hráče, tak pro fanoušky Úsměv

  • victorlima8.5.2017 9:11reagovat

   Maybe, přesně si to trefil. Zrovna dnes ráno jsem o tom přemýšlel. Měl jsem trenérskou licenci II.třídy a nechápal jsem zde kolegy, kteří by nejraději viděli Spartu hrát jako Real Madrid. Což o to to já také, ale v našich podmínkách musíme hrát tak, aby styl hry vyhovoval našemu kádru. V bohatých klubech, aby se naplnila trenérova vize, tak mu koupí vhodné hráče. U nás však vždy musíme přizpůsobit herní systém možnostem mužstva. Jsem moc rád, že někdo tady taky uvažuje stejně. U nás v poslední době bohužel jde spíš o to, abychom dali dohromady jedenáct zdravých hráčů.

 • Bičík

  Furia Ceca8.5.2017 0:20reagovat

  Přijde vám normální, že Bičík sedí po zápase v jedné nejmenované letenské hospodě ’Nad Stromovkou’ a pálí jedno cígo za druhým? Hádám, že mu skončila sezóna a od příště chytá Koubek.

  • Lukáš Mareček8.5.2017 0:30reagovat

   Cigara u golmana na prahu kariery zas tolik nevadi

   • ajosek8.5.2017 8:58reagovat

    vzpomínám na 90.léta kdy hráči chodili po vyhraném důležitém zápase k Tygrovi na pivo i s trenérem..

  • petr1378.5.2017 0:31reagovat

   Blazek kouril celou karieru. Nemyslim, ze zrovna tohle je nejdulezitejsi

  • ouissi8.5.2017 0:44reagovat

   Původně jsem do této části diskuse zasahovat nechtěl, ale musím.

   Ku**a, Bičík byl dnes jedním z hodně mála, ne-li jediným, kdo předvedl bezchybný výkon.

   A i kdyby ne, tak bezpochyby je menším problémem, pokud brankář kouří, než když opakovaně hrubě chybující hráči z pole pijí pivo, potažmo jiný alkohol.

   A prijde mně vysloveně hrubě nefér, pokud se na fanouškovském fóru někdo sníží k tomu, že v podobné situaci jmenuje hráče.

   Být administrátorem, přístup takového přispěvatele bych omezil.

    

   • Furia Ceca8.5.2017 8:42reagovat

    Zajímavý je, že v mistrovské sezóně tam nechodil. Tolik moje poznámka. Nikoho nekádruju, překvapilo mě to. Žalovat adminovi vzhledem k žumpě co tu předvádí jiný mi přijde trošku mimo, ale klidně mě smažte. Zaregistrovat znova se tu zvládne kde kdo...

    • js8.5.2017 9:42reagovat

     Protoze hral v Turecku

  • pubi8.5.2017 1:08reagovat

   Ty si nikdy nebyl moc chytrej..

   • Furia Ceca8.5.2017 8:39reagovat

    Za to ty nás oslňuješ svou inteligencí z kotlíku každý zápas.

  • artaxerxes8.5.2017 4:06reagovat

   Večer před zápasem by mně to asi naštvalo, ale po zápase, který se vyhrál - nech ho žít.

    

    

  • victorlima8.5.2017 5:34reagovat

   Přijde mi to jako normální. Jágr kdysi na otázku, zdali se kontroluje jejich životospráva v NHL řekl: každému je jedno kolik piv (cigaret) vypiješ (vykouříš) po zápase. Důležité je jenom jaký výkon podáš na hřišti. V tomhle případě má Bičík čisté svědomí. Ve většině zápasů v kterých nastoupí je oporou. Upřímně, kdybych se z jeho pozice měl koukat na tu hrůzu před sebou, tak bych přidal i nějakého panáka.

   • Furia Ceca8.5.2017 8:44reagovat

    Alkohol nechám bez komentáře. Po rozhovoru s ním mi je jasnější to o té ”hrůze”.

  • Chabix8.5.2017 10:13reagovat

   Nevím jak tobě, ale mě to u brankáře a zvlášť na konci kariéry, přijde úplně normální. V minulém století hulili všichni reprezentanti a nikdo to neřešil.

  • bourec8.5.2017 10:58reagovat

   Co cigára,ale chlast a další.Článek o Chelsea byl jasnym příkladem,a proto u nás žádnej víc úspěšnej klub nevznikne.A nám to přijde navíc normální.Řeči typu ať si dá,ale hlavně ať hraje a dává góly,jsou k smíchu.Prostě česká nátura je česká nátura.A slova klasika Chovance,že fotbal neni věda,jsou vůbec k smíchu.Tak jednoduchý to ve světě neni.Smích

 • No

  Casper Hejter7.5.2017 23:26reagovat

  No to byl zážitek. Ščasný ven! Teda vlastně Holoubek! Teda vlastně požár! Teda vlastně Rada! Je úplně jedno, kdo nás trénuje, hrajeme pořád stejně. Pod Zdendou byla alespoň prdel sledovat, jak elegantně přepínáme z 3-5-2 na 3-1-6 na 5-5-0.

   

  Konatého výkon byl opravu zoufalý a nejhorší na tom je, že tohle je kolorit. On prostě jinak hrát neumí. Jednoduchá klička, sprint, ztráta. Kolik on má povedených akcí za zápas? 2 z 30? Ubohý. Kvůli tomuhle je dusno, lidi se fackují? Ten hráč patří k nejhorším na hřišti zápas co zápas. V létě snad konečně odejde a bude klid.

  • hombre8.5.2017 0:11reagovat

   Ano, když to napíšeš takto, byl strašný. Ale napiš, kdo byl dobrý, kdo? Nikdo, ale napiš někoho kdo byl aspoň vidět? Nikdo jiný. Co udělal Vácha, Lafata - jo gól, haluz, Čermák, Vata - asistence, Sáček - taky pod normál. Na lavici nikdo, proč? Já bych tam měl někoho z juniorky, nebo z dorostu a to útočníka. Kurva, proč tam nikdo nebyl?

   Konate hrál hovno, ale koho tam dát? Nikdo lepší není, bohužel. Jinak hráli hovno všichni.

   Lafata nemůže hrát celý zápas, max. 45 min., pak hrajeme o 10 lidech.

   • hombre8.5.2017 1:16reagovat

    Mrknul jsem se na zápas ještě jednou a jediný hráč, který někoho obehrál byl Konate. V souboji 1 na 1 je jedinečný, ve finálce strašný Smutek. Záloha nefunguje, všechny hlavy měl Liberec, nikdo nic nevymyslí. Myslím, že je ve Spartě něco hodně špatného. Lafata nemůže už hrát hrota. Čermák nemá formu, zase, Vácha bojuje, ale už to není na Spartu. Sáček místo Váchy. Vata neběhá, Konate nenahraje. Moc zraněných, to je už 1,5 roku, to není náhoda. Já myslím, že to je v psychice, když je v týmu nepohoda, tak i zranění a nemoci vyskakují, jak houby po dešti.

    • victorlima8.5.2017 5:52reagovat

     Hombre, přestože jsi se na zápas podíval ještě jednou, tak jsme se asi koukali na jinej zápas. Obrana byla slušně organizovaná. Kdyby jsme prohráli každý hlavičkový souboj, tak by nám dali bůra. M.Kadlec zahrál mimo jedné zkažené přihrávky dobře a totéž téměř platí i o Holkovi. Hybš byl slabší a naopak Kara méně útočil než obvykle, ale lépe bránil. Po dlouhé době jsem měl pocit, že tam je nějaká záloha. Vácha vybojoval mnoho úspěšných soubojů a hlavně přihrával dopředu. Sáček se neobával soubojů a přestože dopředu to nebylo nic moc, nebyl špatný. Nebyl to hezký fotbal. Hodně soubojový a to nám dříve hodně vadilo, tentokrát jsme si nenechali nakopat a nebylo to ani za 6 žlutých karet. Konaté tu už byl hodnocen a Vata byl horší než minule. Čermáka jsem vždy hájil, když se mluvilo o jeho odchodu. Dnes poprvé pochybuji. Hrál naprosto bez zájmu, kazil přihrávky a ani technicky to nebylo ono. Lafata je už velmi pomalý, ale gól dal i když náhodný. Bohužel nikoho jiného tam už nemáme. Jinak s psychikou s Tebou absolutně souhlasím.

     • Chabix8.5.2017 10:17reagovat

      U Čermáka ale zase ber v potaz, že on teď zas nějakou chvíli nehrál. I když od toho jeho super zápasu proti Fenerbahce v letní přípravě, je to v ostrých zápasech na míle daleko.

   • Casper Hejter8.5.2017 8:32reagovat

    Problém prostě je, že ti hráči umí hrát mnohem lépe. Konaté ne. Vata měl křeče, nebylo jisté, zda nastoupí, Vácha toho zase tolik neposral, Čermák po delší době základ, nemá si to s kým dát, tím jeho hra trpí. Obrana skoro bez chyb, i to kopyto Hybš včera nic nepo****. Sáček super výkon, ale umí hrát líp...Konaté ne. Ten neumí hrát jinak. Stát na patách, dostat balon do stoje, rychlý sprint, obhodit hráče, balon za lajnou, odkop od brány. Jestli někoho tohle baví, prosím... mě ne.

    • victorlima8.5.2017 9:18reagovat

     Srando, Konatého si popsal skvěle, vidím že ho máš taky nakoukaného. Na jeho mírnou obhajobu, je nutno říct, že se snaží si plnit úkoly záložníka a hodně se zlepšil v práci dozadu. Jeho kondice je na rozdíl od některých jiných slušná. Škoda, že se ho nepodařilo včas prodat. To by si někde jinde drbali hlavu.

 • Doktoři

  SuperFrankie7.5.2017 23:15reagovat

  Vidím poslední zápasy dobře, že na hřišti za zraněnými hráči běhají Stránský a druhý masér? Neměl by za nimi běhat lékař?

  • Sendi7.5.2017 23:18reagovat

   asi dostali padáka za ty nemocný hráče tyvole Smích

   • SuperFrankie7.5.2017 23:26reagovat

    A aby Kotalík ušetřil, tak sloučil funkci maséra a doktora ve Stránským.Smích Takovej lékařskej Chovanec.

   • artaxerxes8.5.2017 3:58reagovat

    Nějak začínám věřit tomu, že hlavní důvod proč máme tolik zranění je absence Petara Nováka - raději simulovat zdraví, než jít pod pazouru Petara.

  • ACSpartaPraha4ever8.5.2017 0:42reagovat

   V reseni picovin hrajes svoji ligu, to je az fascinujici. Úsměv

   • SuperFrankie8.5.2017 1:09reagovat

    Klasickej výkřik do tmy, ve kterým hraješ dlouhodobě prim.

    • ACSpartaPraha4ever8.5.2017 11:04reagovat

     Rozsir si repertoar, ”vykrik do tmy” a ”LOL” uz jsou ohrany, nema to tu spravnou stavu. :-/

     • SuperFrankie8.5.2017 11:30reagovat

      Jestli ti přijde píčovina upozorňovat na to, že tu za hráčema, jako ve všech slušných klubech, neběhá doktor, ale dva maséři, zvlášť v situaci, kdy máme už rok a půl takovou kalamitu zranění, tak to nemáš v makovici v pořádku...

       

      Ale co čekat od někoho, kdo nepochopí překlep měsíčně/ročně a u Skaláka když dám tweet od šéfa sportovní sekce Brightonského večerníku napíše, že to je názor nějakého nýmanda, který nemá váhu.

       

      Minule jsem se tě ptal, koho se mám zeptat na plat bývalého trenéra Sparty, když ne novináře Mádla a furt si mi neodpověděl... Prostě vždycky pod můj příspěvek hodíš nějakou jedovatou slinu, která nedává smysl, mine pointu a pak si stěžuješ...

      • ACSpartaPraha4ever8.5.2017 12:28reagovat

       Takze, Misanku:

        

       1) Jo, je to rozmazavani hoven a hledani problemu tam, kde neni. Ale tak to je tva mistrovska uloha, chapu, ze je tezke se toho vzdat.

       2) To, ze se preklepnes, je moje chyba? Delas si kozy?

       3) Ukaz mi, kde jsem napsal, ze je to nazor nymanda. Vim, ze to nenajdes, takze si dej facku za lhani.

       4) Proc bych ti na to mel odpovidat? Zmenilo by to neco? Prestal bys polykat Madlovy picoviny? Pochybuju, ztrata casu, stejna jako tahle odpověd...

 • Rada

  Shrekson7.5.2017 22:59reagovat

  Sorry, přijde mi trochu nefér říkat že je špatnej trenér.. kádr má takový jaký teď má, co by si chtěl hrát? Hybš je hráč co umí zahrát v přípravě ale v lize to nedává, MiKa si žije ve své bublině kde se vidí jako nej stoper v lize a to máš půlku dnešní obrany. Každý týden mu hráč před zápasem vypadne, těžko pak můžeš volit taktiku, navíc je Sparta psychicky dole. Kdyby byl tak špatnej trenér tak by se už nějaký hráč ozval, ještě teď když se furt o Radovi píše.. přijde mi jako člověk co dokáže dělat věci podle sebe a k tomu zní i férové.. třeba je trochu psycho ale co už..

  • Shrekson7.5.2017 23:10reagovat

   Já když vidím jak slaví gól a prožívá každou situaci tak si říkám že do všeho jde na plno a to se mi prostě líbí. Neříkám že jsme ho ve Spartě chtěl ale nepřijde mi jako člověk který něco odrbe nebo výpusti a proto mi přijde ten hejt hrozně nefér. Vzal Spartu i v situaci kdy věděl že to bude jenom těžký a ještě bez šance na budoucnost pokračovat další sezóně. Tak si říkám že by lidí mohli mít více pochopení, on Holase nevyhodil ani si nemyslím že vtom má nějaké prsty.

   • Sendi7.5.2017 23:12reagovat

    ale jo, já si vlastně nemyslim, že tu někdo nějak zásdně hejtí Radu, pro mě to není dobrej trenér a nikdy nebyl, ale on je určitě náš uplně nejposlednější problém...

    • victorlima8.5.2017 6:31reagovat

     No jo Sendi, ale když Ti opravdu dobří trenéři k nám nechtějí, tak musíme být rádi za Radu. Když k nám nastupoval, tak ho většina zdejších diskutérů (možná i včetně mne) přívětivě nevítala. Myslím, že nás alespoň výsledkově a občas i herně (Slavia, Plzeň) příjemně překvapil. Teda jenom ty, kteří si nemysleli, že hned budeme hrát s tím naším kádrem jako Real Madrid.

   • Bunda7.5.2017 23:17reagovat

    Nemyslím si že by na Radu měl lidi špatné reakce. On si Sparty váží,dělá vše co umí. Spartu odmítlo X trenérů a on to vzal a maká ! Fajn :) Problém je ve vedení klubu. Vždyt do Sparty nechtěl už ani Martin Hašek pro kterého je Sparta vším...Neutrální

    • Pavel007.5.2017 23:19reagovat

     Hašek nechtěl, protože ví, že nejdřív svoji kvalitu musí dokázat jinde v lize. Navíc zmínil, že cítí, že by rozdělil fanoušky.

     • Bunda7.5.2017 23:20reagovat

      Nechtěl protože Sparta není jednotná.

      • victorlima8.5.2017 9:25reagovat

       Jasně. M.Hašek to naznačil v deníku Sport asi před týdnem. On už byl hlavním trenérem Sparty, ale sestavu mu dělali jiní (Hřebík, Chovanec). V té době se Hřebík zapřísahal, že je to nesmysl, protože on přece myslí jen na svoji mládež. Možná to je hlavní důvod proč nikdo nechce trénovat Spartu. Odpovědnost nese trenér, ale někdo jiný by mu do toho kecal a stavěl tým.

     • Shrekson7.5.2017 23:22reagovat

      Další člověk kterému hrozně fandím, doufám že se klokan udrží a on dostane prostor aby ukázal jaký je trenér. Nevíte někdo v čem chtěl podnikat? Doufám že nechtěl dělat taky Smartyho😀

     • Sendi7.5.2017 23:23reagovat

      že to takhle řekl do novin neznamená, že je to tak uplně pravda ;)

   • standis7.5.2017 23:23reagovat

    Rada tomu dává jako profesionál vše a hejtovat ho, když něco sdědil a nad sebou má mamlase, tak mně také nepřijde fer. A ani si nemyslím, že se to děje ve větší míře. On ještě dělá v podmínkách, kde každý týden čte v novinách o tom, kdo ho v létě nahradí.

 • Zranění

  doni7.5.2017 22:14reagovat

  Pořád nechápu, jak může být tolik nemocných a zraněných.

   

  Teď si představte, že bychom složili lepší 11 ze zraněných, než z těch co dneska byli schopní nastoupit.

   

  Koubek

  Mareček,Hovorka,Mazuch,Costa

  Frýdek,Rosický

  Nestor, Kadlec, Juliš

  Šural

   

  neskutečný

   

  Potřebujeme aby se hráči uzdravili a navíc posílit o 6 hráču

   

  Brankaři

  Koubek, Budínský, Bičík - tady to je v pohodě

   

  Obránci

  PO: Karavaev, Zahustel,

  SO: Hovorka, Mazuch, Posila, Posila

  LO: Costa, Posila

  SZ: Rosický?, Frýdek, Mareček, Sáček, Čermák Posila,

  Kraje: Konate,Kadlec, Nestor, Vatajelu, Posila

  ÚT: Šural,Juliš,Posila, Lafata (když už má tu smlouvu)

   

  Prodat nebo pustit

  Miller, Štěch, Holek, KadlecM, Hybš, Vácha, Jiráček,

  Hostování 1. liga

  Dudl, Holzer, Frýdek Ch, Havelka, Pulkrab, Hašek ml., Březina, Chvátal, Zinedin, Nečas a zbytek co je teď na hostování

   

   

 • acs-nemocní a zranění

  demon7.5.2017 22:13reagovat

  vybagrujte hřiště na letný jak treninkový tak na hlavním stadionu.vybagrujte všechna hřiště s umělou trávou na strahově vyházejte všechny maséry,doktory a fyzioterapeuty.protože tohle není normální.dosadˇte tam nějakou dětskou doktorku s 6 nebo 7 obvodu a bude to lepší.běžte se hoši už vysrat.nad costou se spekuluje že možná dá derby a vono ani měsíc po derby nic.kadlec má měsíc rýmičku. jeto zoufalí.VztekVztekVztek

  • ap18938.5.2017 9:50reagovat

   Udělal bych to stejně ;)

 • zranění, nemoci

  bob807.5.2017 22:10reagovat

  Dnešní výkon zoufalost, tři střely na bránu. Vysoký počet zraněných či nemocných není normální, což trvá již déle než rok. Pokud se někteří s chřipkou nebo sra*kou léčí déle než měsíc...Otrávení

80353 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha