Šural- jde vidět, že si chtěl za každou cenu dát gol a když už vystřelil tak netrefil bránu

Z druhého poločasu-

nejlepší Plavšič, Kulhánek

Nejhorší

M.Kadlec

Lafata- to je opravdu už hráč jen na posledních 5 minut kdy už hostující tým moc nebrání

• Dynamo3.2.2018 13:04reagovat

Štetina udělal kiks při rozehrávce, to fakt na 100% není

• wasek2611@centrum.cz3.2.2018 13:16reagovat

Dneska Mavuba jednoznacne nejlepsi. On ae fakt mesic od mesice zlepsuje. Neuveritelne.

Chaim super. Kanga ve druhe puli taky fajn..cekam od nejnvic. Frydek na levem beju taky dobry.

Jinak sural a kadlec nejhorsi...vata a plavec super. V lize bych to videl na zaklad plavsice a mozna lafaty. Pokud budeme hrat dobre a budeme vytvaret dost sanci, tak by to lafatovi mohlo sedet...jestli ro bude holamajzna tak sural

• Enkoff3.2.2018 13:31reagovat

Kanga nic moc? S tím bych si dovolil polemizovat. Téměř všechny útoky šli přes něj, dokázal přihrávkou přečíslit, chodil až k vápnu pro balon... Podle mě s Mavubou nejlepší.

• DaveACS3.2.2018 14:42reagovat

Jakože do holomajzny zapadá Šural a do pěkný hry Lafata? Smích

• wasek2611@centrum.cz3.2.2018 16:18reagovat

Šural má i slušnou mezihru. To Lafata už prostě nemá (ač ji dřív měl).

Do zakončení se ale Lafata furt dostává.

• M4rtin3.2.2018 13:34reagovat

Lafata - nesouhlasím. Když se posledních 5 minut soupeř soustředí na útok, tak se otevírají okna v obraně a vnikají tak příležitosti pro brejky. Takže naopak je tam na posledních 5 minut potřeba někdo rychlý a ne někdo, kdo nestíhá borcům, kteří tam 85minut běhají.

• Souhrn

Kubajs73.2.2018 13:01reagovat

Dneska hodnocení pozitivnější. Kanga posíla jako blázen. Hodně na míči,jistota a klid. S ním poroste i Nici, kterému chybí herní praxe, ale s každým zápasem lepší. Dozadu hra velice dobrá dneska, jistota. Dopředu první poločas bylo vidět, že v takovém složení hrajem poprvé. Ale je tam obrovský potenciál. Jen podle mě Venda Kadlec není křídlo, tam by se mě líbil Srki. Dneska musím obhájit i Fryďase, odehrál to poctivě, moc nekazil a ani nefauloval. Jen tak dál 💙💛❤

• Larrygo3.2.2018 13:08reagovat

Nema smysl psat vlastni hodnoceni, tvoje stoprocentne podepisuju.

Kanga hral opravdu skvele a jeho vliv na hru jeste poroste

• Kubajs73.2.2018 14:09reagovat

Pravdu máš. Nemá 😊

• Štramák udělal dobře, že vystřídal

Tashunka Witko3.2.2018 13:00reagovat

hromadně už v 60. minutě. Sice nás připravil o fotbal, ale jasně ukázal (doufám, že i sobě), že tudy cesta nevede. Hlavně hra zálohy strašně utrpěla. Zatímco v 1. půli se hráči na jeden dotek vykombinovali z presingu soupeře a s vantačema v záloze tam byli jen fajftačové Frýdek s Husťou. Takový Kulhánek je ale přímo najntač. Když má čas, tak dokáže i s kvašňákovskou klátivostí krásně přenést hru na Frýdka, který samozřejmě nezpracuje, ale pod tlakem je Kuli strašidelnej a hoří. Trvá mu to prostě strašně dlouho a na Spartu zatím nemá.

Oslava Vaty není dnes na místě, jeden centr se mu povedl ale jinak byl špatnej. Naopak slušný chvilky měl Sáček, kterému se v předchozích zápasech nedařilo, ale když viděl, jak fotbalově zkomíráme a že hraje jen Plavšič, tak to občas také vzal na sebe.

• Sendi3.2.2018 13:16reagovat

možná se to k tobě ještě nedostalo, ale když si chceš s někým NAHRÁT z jednoho doteku, tak k tomu potřebuješ i spoluhráče...Kulhánek výborný

• Hodnocení

pepinho23.2.2018 13:00reagovat

Bičík - Bez práce, nic moc hra nohama, často to prostě jen odkopl.

Zahustel - Poctivý výkon, dobrý dozadu, často nebezpečný dopředu, krásný gól jako bonus.

Štetina - ok výkon, až na jednu zbytečnou situaci, kdy místo nákopu ztratil a byl z toho roh, dobrý výkon.

Hovorka - Obrana neměla moc práce, takže jen rozehrávka, kde měl pár hezkých pasů.

Frýdek - LB - nic moc výkon, nepřesné nahrávky.

RB - záskok, průměr, nic extra.

Mavuba - Skvělý výkon. Předvídavost, přesné přihrávky. Vyhrává souboje.

Kanga - Začátek nic moc, pak se do toho dostával, spolupráce s Mavubou a Stanciem by mu mohla sedět.

Stanciu - Skvěle se na něj kouká, skoro každá jeho přihrávka dopředu je nebezpečná, zrychluje hru.

Ben - Pár hezkých momentů, dobře vyvážel míč z vlastní půlky. Pěkný gól po chybě soupeře.

Kadlec - Snažil se, nehrál špatně, ale RW není jeho post.

Šural - Nic moc, nebyl moc u míče, šanci neproměnil.

II. Poločas

Vorel - Bez práce, snad 1 střela na bránu, kterou v pohodě chytil.

Kadlec - Trnu, když je u míče, nepřesné přihrávky, bránění taky nic moc.

Civič - Dobrý výkon, mohl být více ve hře, ale oproti Frýdkovi o dost lepší výkon.

Sáček - Téměř neviditelný

Kulhánek - Ze začátku pár nepřesností, pak si svoje odehrál.

Zizu - Konečně hrál na svojí pozici a líbil se mi. Dost ve hře, přesně přihrával.

Vata - Nic moc, ale centr krásný.

Plavsič - Dnes nezaujal, moc nebyl ve hře.

Lafata - Nepřesné přihrávky, ale pak dal gól..

• Lafi

Berounak3.2.2018 12:55reagovat

Stací mu kolem 30ti minut a strci Sourala do kapsy SmíchSmích Poserte se chytraci.

• Sendi3.2.2018 12:56reagovat

jj, sice před tim zazdí 10 akcí, ale dá gól v přípravě číňanům a to se počítá!

• Corwin3.2.2018 13:00reagovat

tak dneska Šural zrovna neměl den a nedařilo se mu, ale Lafata tam kromě toho golu nepředvedl vůbec nic, nechal bych ho na jaro dojet smlouvu a jako žolík na posleních 15-20 minut pokud bude soupeře zamčenej ve vápně a my budem muset dát gol dejme tomu, ale na základ to není ani omylem.

• kulyc3.2.2018 12:59reagovat

Je taky trochu rozdíl, když má vpravo ben chaima kterej hraje víc na sebe a vatajela který ti tam bude nahrávat centry každou minutu Smích

• Tashunka Witko3.2.2018 13:03reagovat

Mně se Lafi dnes nejvíc líbil, když dělal sklapovačky za lajnou a pak podal míč před autem. Jestli chce chodit na hřiště, tak fakt už jen jako podavač.

• 3:0

Elysir3.2.2018 12:41reagovat

Lafi dobře. Ale ten centr, co tam poslal Vata.... Lahůdka

• majtin3.2.2018 12:42reagovat

O stránku níž píšu, že mi Boža chybí v základu kvůli jeho produktivitě,skvělým centrům.

• nemeth3.2.2018 12:43reagovat

Když tam je Vata tak se nasazení Lafiho da obhájit, ale jinak útočník cislo 3-4 a mozna když bude tlak na konec zápasu.. dneska je to krasne videt - straslive pomalej, do presingu nepouzitelnej. Například s Chaimem na křídle nemuze byt v utoku ani omylem..

• Kuklic3.2.2018 12:44reagovat

Vata je fantastickej Úsměv

• Kebap3.2.2018 12:46reagovat

no, tak nebyt ty asistence tak zas tak fantastickej dneska neni. Daleko vic se dari Plavsicovi, prebere mic a okamzite se otaci k brane. Tak to ma bejt

• nemeth3.2.2018 12:47reagovat

Na muj vkus zase ale Plavčík zkazil hodne přihrávek , ale jinak souhlasim

• Kuklic3.2.2018 12:50reagovat

myslím to celkově jako hráč, ne pouze dnešní zápas..to jsem mohl napsat, omlouvám se SmíchÚsměv

• Pavel003.2.2018 12:47reagovat

Chaim je lepší technikou, ale Vata má fakt neuvěřitelnou produktivitu, ty centry má top

• Sendi3.2.2018 12:58reagovat

neuvěřitelnější produktivitu než Ben Chaimových 6 gólů v 5 zápasech přípravy? :)

• michal19703.2.2018 14:00reagovat

byl naprosto příšernej,pusť si to znovu

• MiKa stoper roku

Elysir3.2.2018 12:39reagovat

To zpracování míče na kraji vlastní šestnáctky, kdy od něj uteče a laskavě ho přenechá soupeři.... To opravdu jen tak někdo nedokáže....

OMG

• Civic

Bunda3.2.2018 12:36reagovat

Vypadá hodně zajímavě. Fitness má na top úrovni.

Dojde na moje slova že to bude nový Kaderabek..

• nemeth3.2.2018 12:37reagovat

Uplne souhlasim a když ho porovnam s frydkem tak za 10 minut uz mi vychází Civic lip..

• Pouzar113.2.2018 12:41reagovat

Já chvíli přestal koukat na fotbal, pak zvednu oči a říkám si .. Doprdele to je opravdu Frýdek? .. Tak sem zaostřil a uklidnil si hlavu tím, že to je Civič a Frýdek je pořád nekopa ..

• Tal Ben Gól

Elysir3.2.2018 12:23reagovat

Taky se v přípravě ukazuje dobře... minimálně jeden gól v každém zápase, jezdí, vrací se.... Moc se mi to líbí.

Příští sezóna bude hoooodně zajímavá. Na jaře to ještě možná bude drhnout, ale Sparta válec už se rozjíždí ÚsměvÚsměvÚsměv

• Pavel003.2.2018 12:33reagovat

Jako nechápu, proč těch 30 minut nemohl odehrát na pravym beku klidně i ten Pavlík nebo prostě někdo z těch co se nedostali do nominace

• johnny13.2.2018 13:49reagovat