Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kádr

  Elbruso30.5.2017 11:30reagovat

  Já jen doufám, že fakt víme co děláme. Ono nejde postavit sestavu z hráčů Slovácka, Zlína, Bohemky a čekat, že s tím každého přejedeme a za rok s tím budeme hrát LM. Fakt jsem čekal opravdové posily, zatím trochu zklamání, ale ještě se rád nechám překvapit.

  • munzig30.5.2017 11:36reagovat

   Vukadinovič a Štětina určitě posily budou, Oba patří v lize k nadstandartu. Jen Vuky měl slabé jaro, těch důvodů proč to tak bylo je víc.

   O Civicovi nesoudím nic protože jsem ho za tu dobu hrát neviděl. Na tenhle soud si počkám.

    

   • Elbruso30.5.2017 11:44reagovat

    Já slovo určitě nemám moc rád. Sám víš, že je něco jiného hrát za Duklu a pak za nás, tlak, očekávání, soupeři proti nám, fanoušci - vše je tady úplně jiné. Co hrál Čermák v Boleslavi a co u nás v tom máš přece taky rozdíl nebo jiní hráči tady a jinde, často v tom byl rozdíl. Takže počkejme, jen ta jména jsem čekal po téhle sezóně, příchodu itala, asi i navýšení rozpočtu trochu zajímavější nic víc.

    • munzig30.5.2017 11:54reagovat

     V tom máš samozřejmě pravdu, ale v tuhle chvíli nemáme na hodnocení jiná kritéria než to jak hráli v předchozím angažmá.

     Když se podíváš do ligy tak těch kvalitních hráčů zas tolik není. Ale zrovna Vukadinovič k ním patří, stejně jako Jugas Štětina, Silva, Mašek, Přikryl. Kdyby chodili hráči kteří nepředváděli nic celou sezonu. To by byla jiná.

     • Elbruso30.5.2017 12:38reagovat

      No jo, ale tohle jsme si mysleli skoro každý rok, že přichází dobří hráči. My většinou nekupujeme někoho, kdo nehraje vůbec nic a sám víš, že i tak to nemělo výsledek.

  • wasek2611@centrum.cz30.5.2017 11:36reagovat

   hele z nejlepších hráčů těchto týmů lze takový tým poskládat. Ostatně jsme to dělali za Košťála běžně.

   • Elbruso30.5.2017 11:47reagovat

    To jo, ale taky jsme viděli úspěšnost našich přestupů za poslední roky, takže asi i proto tahle skepce. Štětinu určitě nevybíral ital to samé Civiče.

    • lidoop30.5.2017 12:32reagovat

     Hele ty seš taky dobrej případ. Sám napíšeš, že slovo ”určitě” nemáš rád a pak ho o tři minuty později použiješ Smích

     • Elbruso30.5.2017 12:41reagovat

      Ale v jiném smyslu. To, že je určitě nevybíral ital je jasné, když je nemohl dlouhodobě sledovat. Něco jiného je ovšem slovo určitě použito tak, že ten hráč bude hrát určitě dobře - tohle fakt nikdy nevíš v žádném klubu. Ani hráči jako Falcao a další nehráli všude vždy dobře a jací to jsou hráči. Natož Štětina a takoví. Proto jsem mu psal, že uvidíme a slovo určitě nemám rád - neznamená hrát dobře v Dukle, tak i tady. Čermák hrál taky v Boleslavi daleko lépe než u nás, takže vidíš, že slovo určitě bude posila - nic neznamená.

      • lidoop30.5.2017 12:48reagovat

       V obou případech jste to slovo použili k vyjádření čistě subjektivního názoru. Tak jako on nemůže vědět, jestli budou dobří, tak ty nemůžeš vědět, jestli je vybíral Štramák nebo ne.

       Už jsem ti ale jednou dneska psal, že by musel bejt idiot, aby si nevymohl, že bude moct zásadně ovlivňovat výběr posil.

       • Elbruso30.5.2017 12:58reagovat

        No když to vezmeš i logicky, tak kolik myslíš, že Stramaccioni viděl zápasů naší ligy nebo konkrétně zápasů Dukly, aby si vybral Štětinu? O jeho přestupu se začalo spekulovat poměrně nedávno, proč by on najednou začal sledovat zrovna Štětinu nebo celkově naší ligu? Navíc za tak krátkou dobu ani nemůže někoho poznat.

        • lidoop30.5.2017 13:00reagovat

         Samozřejmě nevím, kolik je na tom pravdy, ale někde se psalo, že jeho budoucí realizák už od dubna objížděl ligový zápasy, aby stihli okouknout vytipovaný posily.

         • johnny130.5.2017 13:04reagovat

          Ti kluci, co přišli jsou mladí, budou motivovaní, když to nový trenér dobře poskládá, můžou z nich být super hráči.

         • Elbruso30.5.2017 13:09reagovat

          Pokud by to tak bylo, tak potom v pořádku. Já tomu tak úplně nevěřím a těch zápasů u nás máš x, nevím jak by všechno stíhali a zrovna kolik mohli vidět zápasů Dukly. Ono i od dubna kolik by toho mohli vidět. To máš necelé dva měsíce. Podle mého jak Vukudinoviče, Civiče i Štětinu vybralo naše vedení - o Vukadinovičovi se spekulovalo, že ho chtějí ty dobré kluby, protože hrál opravdu ve Zlíně dobře, ale ti dva další je trošku překvapení, že jdou zrovna k nám, tak možná po těch předchozích letech i proto trochu skepce nad těmi našimi nákupy, protože sám moc dobře víš, že i v minulosti jsme jich každý rok měli dost a co jsme potom s tím vším hráli. Pokud si hráče vybere ital, tak už to jde za ním a tam nemůžeme říct ani popel, protože je nový. Ale jak jsem i psal výše, nemám rád slovo určitě - takže si počkáme co tady ti hráči předvedou, třeba budou hrát dobře a budou posily. Jen už by to fakt chtělo opravdu i někoho, kde si řekneš, tak tenhle by fakt mohl být dobrá posila a nejlépe pokud ho vyberou opravdu ti italové - což znamená ze zahraničí, protože z naší ligy stejně není moc koho a jak jsem psal, tak nevěřím, že jí mají nějak moc zmapovanou. V minulosti neměli přece jediný důvod sledovat zrovna naší ligu, kromě zápasu Sparty třeba s Interem v EL, kde se asi i sami podívali.

          • johnny130.5.2017 14:15reagovat

           Máš pravdu v tom, že skepse je veliká, nicméně pořád je ve mě ještě kus optimismu. Zvláště s tím novým trenérem, si myslím, že byl udělán dobrý krok. Nemusí to vyjít, to je jasné, ale krok je to správný. A tak je to s těmi hráči, co kopou u nás nebo venku. Ti naši kluci, když budou mít zdravý charakter, tak se u nás prosadí a budou dobří i na prodej do dobrých lig. Mě třeba strašně zklamal Čermák, já v něj věřil a on udělá takovou věc, že podle mě nemá nárok ve Spartě zůstávat. No a z venku to chce opravdu tahat hotové hráče, to je jasný, takové, aby byli ihned posilou. Jenže z našeho vedení to nikdo nepozná!!! těch přehmatů už byly spousty. Tak proto i tak trochu víc věřím Stramovi, že s té cizinu přivede opravdu kvalitu.

 • acs

  demon30.5.2017 10:51reagovat

  pro zajímavost ještě nějaký statistiky z ligy-největší uspěšnost přihrávek -1.místo v lize štětina 87%--- .nejvíce získaných míčů-1.místo v lize štětina 314 míčů.. no neříkám že to je nějakej zázrak ale hned po jugasovi asi jedinej solidní stoper takže sem sním.jo a nejvíc žlutých --10 civič.Smích

  • Pouzar1130.5.2017 10:59reagovat

   Smích naše žlutý hvězdy toho zřejmě nenahraly dost a proto civič vyhrál Úsměv

 • Nábor

  Pouzar1130.5.2017 10:36reagovat

  Doufám, že ten letošní nábor a odchody hráčů budou dostatečný pro rozbourání tý naší dlouholetý stupidní mentality co v týmu máme .. Kde když dorazí novej hráč, tak je 3zápasy nejlepší na place a pak zapadne do tý naší podprůměrný šedi ..

   

  Jedinej kdo se toho nechytnul je Kara a to asi hlavně díky tomu, že česky asi moc neumí a hlavně si prošel větším klubem kde viděl jak by to mělo vypadat

  • DaveACS30.5.2017 10:43reagovat

   Kara umí česky naprosto výborně Úsměv

   • Pouzar1130.5.2017 10:45reagovat

    Jo? Tak to sem nezaznamenal. Zdálo se mi ze mluvil v rozhovorech anglicky. V tom pripade uz je jediným vysvetlenim působeni v zahraničí (jen se narozdil od čechů nespokojí jen se spartou

    • Pouzar1130.5.2017 10:46reagovat

     Navrátivších čechů*

    • Brian Pricke30.5.2017 10:55reagovat

     https://www.youtube.com/watch?v=-WC9cZ7c-cw

  • Sendi30.5.2017 10:46reagovat

   Kara česky umí, tam je rozdíl v tom, že on má prostě kvalitu a ta není tolik svázaná s nějakou euforií po přestupech. Navíc to je kluk, kterej je očividně ambiciózní a zdá se, že je psychicky velice odolnej...takový odolný hráče bysme potřebovali na více postech, hlavně ve středu zálohy - Zajímavostí budiž, že tuhle psychickou odolnost pozoruju u naší mládeže u drtivý většiny hráčů, zdá se, že se tomu dneska trenéři systematicky věnujou a ta generace co je teď v nejlepších letech je v tom ohledu dost zanedbaná a je psychicky dost labilní...

   • Pouzar1130.5.2017 11:06reagovat

    Mě už napadlo jestli ta euforie po přestupech ( jak ji nazýváš) u nekterych neni taky možná jen taktická nedisciplinovanost .. Kdy hráč sice vypadá na hřišti nejlépe ale svojí výjimečností škodí celku . ( něco jako sionko na konci kariery .. Sice ho bylo plný hřiště ale pobihal tak nějak vsude čímž otviral moznosti souperi.. ) .. A během tech tri tejdnu mu trenér řekne hraj to a to a proto uz to neni takový .. Ale buh vi ..

 • Posily

  Spartička8830.5.2017 10:30reagovat

  Tak to vypadá, že zase chceme hrát LM s klukama ze Zlína apod...👏👏👏

  • hemelajnen30.5.2017 13:30reagovat

   tak osobne doufam, ze posilovani jeste nazacalo, tohle je tak nejaka obmena, popripade doplneni,kdyz si vemu v uvahu, ze mistr by mel jit primo do LM, tak posilovani snad terpve zacne... a jestli chceme zase patrit na spici a ne vyhrat za sezonu 3 x venku, tak to museji byt kvylitni hraci ze zahranici...

 • Holoubek

  Sendi30.5.2017 10:24reagovat

  Tak podle konečnýho Holoubek asistentem není pro vedení vůbec téma, takže asi nic :)

  • munzig30.5.2017 10:33reagovat

   Měl by se sebrat a zmizet ze Sparty trénovat třeba do 2.ligy nebo dělat asistenta někam k Áčku v 1.lize.

   Ve Spartě už u chlapů nejspíš čuchnout nedostane.

   • Spartička8830.5.2017 10:40reagovat

    Těším se, až skončí ve Slavii a tam naplno ukáže svoje kvality :)

 • zítra

  AlaMierda30.5.2017 10:22reagovat

  teda ten Štětina a pak už přijde řada na borce přímo ze zahraničí nebo na ty si necháme jiný týden ?

 • Posily

  Brian Pricke30.5.2017 10:21reagovat

  Tak my vybíráme podle kamarádských vazeb nejen do vedení, ale už i do kádru - http://fotbal.idnes.cz/vukadin-vukadinovic-zlin-slovacko-rozhovor-fmb-/fotbal.aspx?c=A170310_2311274_fotbal_ten

   

  Každopádně mě nenaplňují optimismem reakce fanoušků týmů, ve kterých Pan Catenaccio trénoval, a ani současné ”posily”. Rád bych tomu jen nerozuměl, jak říká Sendi, ale zatím vše napovídá tomu, že takovým stylem se nikam neposuneme.

  • Sendi30.5.2017 10:25reagovat

   dej tomu čas, pozitivem je, že se alespoň děje něco zásadního, třeba to do sebe zapadne...

   • Brian Pricke30.5.2017 10:34reagovat

    Já nevím, mně prostě nejde do hlavy jedna věc. Ty se snažíš udělat nějakou revoluci (poté, co v tom pod svým diletantským vedením necháš přes miliardu), OK, to beru. Přivedeš na post trenéra někoho s gloriolou fotbalového odborníka z Itálie. Sem to ještě s přimhouřením oka chápu. Pak přijdou tihle dva hráči, de facto pohrobci Požára, už to samo o sobě zavání. Ital asi neměl půl roku na sledování ligy, ale určitě by si měl přivést hráče on. Co je ale pro mě absolutně největší ostuda, jsou (byť jen) spekulace o příchodu Vozábala. To je taková ta klasická změna Sparty - posuneme se o krok dopředu a jedním rozhodnutím o dva zpátky (za poslední rok jsme to zažili nesčetněkrát).

    • Sendi30.5.2017 10:39reagovat

     Tak s tímhle souhlasim...ikdyž příchody jsou prostě v dikci sportovního šéfa, nepřijde mi to zase úplně nelogický a typologicky a tím jací nám chybí hráči je jejich příchod pro mě trefa do černého, byť to samozřejmě nejsou žádný hvězdy. Na druhou stranu jen málo hvězd jsme fakt trefili, takže líp složenej kádr kvituju spíš než vodit sem nějakou superstar na post, kterej vyloženě nepotřebujem...Spekulace o Vozábalovi mě vyloženě zneklidňujou to jo, na druhou stranu já vůbec nevim kam a proč by přišel a jaká je jeho odbornost, takže ho zase nechci šmahem odsoudit. Ostatně o Požárovo odbornosti div trubadúři nezpívají oslavné písně pod Letenskými okny a je nám to zatim taky prd platný, někdy je to víc o souhře v tom manažerskym týmu(všude se jede přes známosti, páč se ty lidi prostě znaj), takže to nechci hned odsoudit no...uvidíme

     • Chabix30.5.2017 10:41reagovat

      No vidíš a já zas na Požára slyšel velkou chválu, než k nám přicházelSmích

      • Sendi30.5.2017 10:42reagovat

       No vždyť to říkám...

      • Brian Pricke30.5.2017 10:43reagovat

       Znáš ten pocit, když jsi tak zoufalý, že i v sebehorší změně vidíš šanci na světlejší zítřky? Tak to byl stav nás všech tady.

       • Sendi30.5.2017 10:49reagovat

        no to je fakt Smích

        • Brian Pricke30.5.2017 10:54reagovat

         Jako vážně, to byla/je bezmoc. Smích

          

         Já konkrétně už jsem v takové situaci, kdy působení Petra Rady neberu jako nějakou kaňku, ale něco, co se pod vlivem předchozích událostí asi muselo stát. Stejně tak bych si nepomyslel, že zhruba po měsíci od jeho vyhazovu tu budu vynášet sira Zdeňka Ščasného do nebes. Tohle monstrum ze mě udělali pánové Křetínský, Kotalík, Otava, Požár. Smutek

         • Sendi30.5.2017 11:09reagovat

          nesváděj to na ně, vždycky jsi byl latentní monstrum!

          • Brian Pricke30.5.2017 11:32reagovat

           To vůbec nerozporuji. Jen mě zaujalo slovo latentní, když se tu nedávno probíral ten Hromada. #noHate

           • Sendi30.5.2017 11:39reagovat

            latentní Hromada...stejně je to peklo, že ještě existujou prostředí, kde se tohle takhle vyhrocuje, osobně mi přítomnost homosexuálů přijde už jako norma, jakože mě to ani nezarazí a tady máš profesionální prostředí kde je div ne šikana, neuvěřitelný :))

            • Brian Pricke30.5.2017 11:50reagovat

             Mně to vadí, je to nelidský. Smích

              

             Ne, nemyslím si, že to je nelidský, ale normální to asi taky není. Nejsem v tom nijak militantní, ale fakt mi přijde otřesný, když mají potřebu exhibovat na ulici, ve veskrze veřejném prostoru (k čemuž podle mě mají asi tak čtyřnásobně větší sklony Úsměv). Jinak mi to je jedno a ať si každý dělá, co chce, pokud s tím neotravuje okolí. Sám jich pár znám a vycházíme/vycházeli jsme poměrně slušně. Hrát s někým takovým, asi bych to úplně neřešil.

              

             Ale vzpomněl jsem si na díl Okresního přeboru, kde se to řešilo. Smích

       • munzig30.5.2017 10:53reagovat

        Tohle si dovolím citovat kde to jen bude možné.

    • Funin30.5.2017 10:39reagovat

     jo taky nechapu to nase sportovni vedeni, asi se ridej zasadou vic hlav vic vi, ale myslim si, ze tohle do vedeni sporotvniho klubu nepatri. Naopak se mi libi sirsi realizacni tym kolem Acka, aspon maji vic casu na specializaci a na to aby se hracum individualne venovali.

  • Chabix30.5.2017 10:33reagovat

   Jaké rekce fanoušků? Stramaccioni moc výsledky neměl, to je pravda a taky podle toho mohou vypadat různé reakce. Ale zas o tom tolik nevíme. V Pana třeba nechodili pěníze hráčům, Inter je na tom pořád stejně. V Udine svůj úkol splnil, ale nedával tolik prostoru mladým hráčům. Tady je třeba reakce hráče co pod ním hrál. http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/303842/kysela-italsky-kouc-sparty-beton-jsme-nehrali-pripomina-mu-silhaveho.html

   • Brian Pricke30.5.2017 10:41reagovat

    Tak hodnocení od 20letého hráče z juniorky není moc vypovídající. Se zeptej třeba Sáčka na těch iks trenérů minulé sezóně, taky na ně asi nebude plivat.

     

    Reakce myslím ty na sociálních sítích po oznámení jeho příchodu k nám. Musíš to v hlavě nějak filtrovat (když si uvědomím, co tu píšeme my občas), to je jasné. Ale jen ódy se tam nepěly.

 • Vozábal

  peterpan2730.5.2017 10:00reagovat

  Brácha, který měl s Vozábalem pracovní schůzky, absolutně nechápe, co ten bude dělat ve Spartě. Říkal, že hloupějšího člověka by v těchto kruzích těžko hledal. A obecně, když se člověk podívá na jeho CV, tak to fakt víru v nějaké radikální zlepšení nevzbuzuje...

  • Tashunka Witko30.5.2017 10:07reagovat

   Kotalík je rovněž hlupák, a to se nejlépe skrývá, když si přivedeš ještě většího blba, nejlépe z domoviny.

   Dojde alespoň k jakémusi brněnsko-budějovickému narovnání a ve vedení Sparty budou mít antisparťané většinu.

   • asgard3330.5.2017 10:16reagovat

    Třeba chceme jít brněnsko-budějovickou cestou i po sportovní stránce a začneme taky pendlovat mezi první a druhou ligou...

  • munzig30.5.2017 10:12reagovat

   Já hlavně nechápu jak přišli zrovna na něj? Copak za ty roky v Budějovicích udělal něco čím by měl zaujmout Spartu?

   Nebyl schopný Budějovice stabilně vrátit do ligy. I když hrají špičku 2. ligy tak mi to příjde pro Spartu hodně málo. Ve fotbale se pohybuje X lidí které si na jeho pozici dovedu spíš vybavit

   • SuperFrankie30.5.2017 10:21reagovat

    Kamarádí se s Kotalíkem...

   • lidoop30.5.2017 10:28reagovat

    Tipuju, že je kamarád Kotalíka, případně Svobody, to je nejvyšší kvalifikace, který může dosáhnout Úsměv.

    Kdyby aspoň na špici, letos skončili pátí se ztrátou 23 bodů na Olomouc!

 • Civic

  AlaMierda30.5.2017 10:00reagovat

  oficiálně náš

  • Tashunka Witko30.5.2017 10:08reagovat

   Ta to je tedy bomba.

   naposledy mě takhle potěšil příchod Chvátala.

   • Sendi30.5.2017 10:09reagovat

    ještě zapláčeš nad svojí neznalostí!

  • Dynamo30.5.2017 10:09reagovat

   takže Holzer konec ve Spartě?

   • Sendi30.5.2017 10:10reagovat

    asi spíš hostovačka, pustit takovýho hráče by byl zbytečnej luxus, odejde a je z něj druhej Přikryl :/

   • AlaMierda30.5.2017 10:10reagovat

    podle mě Holzer a Hybš konec. Holzera tipuju Baník hostovačka a Hybš v podstatě kamkoliv

    • SuperFrankie30.5.2017 10:18reagovat

     Tam by ho fanoušci sežral

    • Sendi30.5.2017 10:23reagovat

     šel bych na to ještě jinak, poslal bych do hajzlu stopery(kromě Mazucha a Hovorky) a nechal si Hybše, dal bych mu v přípravě šanci na stoperu a pak teprve kdyby se neprosadil, tak bych ho pustil. Já myslim, že on má vyloženě předpoklady pro velkej fotbal a trochu se bojim, že hned jak ho pustíme, tak z něj bude top defenzivní hráč, že tady v týhle sezoně hovno ukázal jakoby asi neni měřítko, páč tu neukázal nikdo nic...takhle bych to zkusil řešit...

     • munzig30.5.2017 10:26reagovat

      On ale za celou kariéru neukázal nikde nic. V jablonci byl průměrný.

      Kdyby nebyl odchovanec Sparta po něm ani neštěkne. Ten půjde první.

      • Sendi30.5.2017 10:28reagovat

       V jablonci průměrný rozhodně nebyl, Šilhavý o něm mluvil vyloženě v superlativech a nepřekvapilo by mě, kdyby po něm slavie šáhla...

       • SuperFrankie30.5.2017 10:31reagovat

        Slavia má dva levé beky. Třetího úplně nepotřebuje, ne?

       • munzig30.5.2017 10:31reagovat

        Kéž by to tak bylo.

        Hybš je průměrný ligový bek, nestíhá, nenacentruje. Přikryl si z něj v Bolce dělal vyloženě srandu.

        • Sendi30.5.2017 10:32reagovat

         Přikryl si dělá srandu letos z každýho :))

      • lidoop30.5.2017 10:30reagovat

       Souhlas, ani v tom Jablonci nijak nevyčníval.

     • AlaMierda30.5.2017 10:31reagovat

      podle mě naprosto průměrný ligový hráč, který v ničem nevyniká. Jo možná v průměrném klubu se stane hvězdou, ale je to hráč jehož strop je liga na úrovni naší. A stejný názor mám na Holzera. Jinak k těm stoperům souhlas.

      • Sendi30.5.2017 10:34reagovat

       No uvidíme, já o tom rozhodně přesvědčený nejsem, hlavně fyzicky je Hybš jeden z nejlíp připravenejch hráčů v lize podle mě...uvidíme jak nakonec dopadne, moje intuice mi říká, že pustit ho bude chyba :)

   • SuperFrankie30.5.2017 10:21reagovat

    Spíš odejde Hybš a Costa. Nebo se z Costy stane čistokrevný stoper.Úsměv

    • AlaMierda30.5.2017 10:23reagovat

     Costa pochybuji, ten má po Karovi z obrany asi nejstabilnější pozici.

     • SuperFrankie30.5.2017 10:26reagovat

      Vždyť hrál naposledy v Jablonci.

      • AlaMierda30.5.2017 10:28reagovat

       no vždyť byl od té doby zraněný

       • SuperFrankie30.5.2017 10:30reagovat

        Jak může tedy být jeho pozice stabilní?

        Smlouvu má sice ještě na dva roky, ale už je mu 31 a asi bych se nedivil, kdyby jsme ho chtěli slušně zpeněžit. Ale to je jen moje domněnka.Úsměv

        • AlaMierda30.5.2017 10:33reagovat

         jak? asi tak, že pod každým trenérem tu jako jeden z mála měl jasnou pozici v základu. Vůbec se nemusíme bavit o tom, že očividně to je jeden z mála našich hráčů co se chová jako profesionál a jeden z mála co vždy na hřišti nechá všechno.

         • SuperFrankie30.5.2017 10:42reagovat

          O tom ale já přece nepochybuju. Já mám Costu rád, jen říkám, že od konce února byl mimo a patří v kádru ke starším hráčům, tudíž by mohl odejít. Úsměv

  • Pouzar1130.5.2017 10:13reagovat

   Jestli budeme dodržovat aktuání trend 1 posila 1 den tak začínáme přípravu se 100 hráčů Smích .. a pak se zřejmě začne tvořit nový mužstvo Smích

   • AlaMierda30.5.2017 10:15reagovat

    tak třeba teď je týden příchodů a za týden přijdou na řadu odchody

    • Sendi30.5.2017 10:17reagovat

     vypadá to, že odchodů bude docela dost...

     • AlaMierda30.5.2017 10:19reagovat

      naprosto zaslouženě po poslední sezoně.

 • acs

  demon30.5.2017 9:54reagovat

  tak kdyby zůstal trenérem rada tak měl na seznamu 5 hráčů které chtěl vyhodit.jako číslo 1 by letěl mika.první 3 jména na seznamu posil z ligy měl - jugas,štětina,řezníček. no asi by se stim tady nepáral což by bylo jedině dobře!!

  • lidoop30.5.2017 9:56reagovat

   Já myslím, že nebyl jedinej důvod s ho nechávat. Resp. jsem předem neviděl ani jedinej důvod ho přivádět, ale když už to byl, tak je dobře, že byl odejit při první příležitosti. Ten by nás rozhodně nikam neposunul.

  • Tashunka Witko30.5.2017 10:12reagovat

   Jak by se s tím nepáral nám názorně ukázal, když poslušně kýval radě starších a nominoval celou tu plejádu šmejdů, Lafatou a Váchou počínaje. Prošutroval zbytek jara, kdy se dalo již něco odzkoušet a prověřit s ohledem na příští sezonu a navíc odehrál samé ultrahnusné zápasy s výjimkou Plzně a částečně derby.

  • kilovolt30.5.2017 10:12reagovat

   řezníček už u tady byl....a nepřesvědčil

80390 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha