Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Močící idiot

  petr13718.3.2016 13:01reagovat

  rozhodně fanoušek Sparty nebyl. Možná to byl Čech, který jel do Říma na zápas Sparty, ale vsadím se, že ho zajímaly úplně jiný věci, než jestli Sparta vyhraje...spodina, která se navíc z nějakého záhadného důvodu považuje za nadlidi

  • Močící idiot

   SFINGO18.3.2016 13:11reagovat

   ono je v podstatě jedno ke komu se tenhle idiot hlásí nebo nehlásí. Ať je to spartan, sešitec, plísnak, budejčák, housličák nebo fanoušek národáku Tibetu. Je to idiot,lůzr, lidský odpad a spodina, která nepatří do civilizace. Ať si žije někdo v Africe a močí tam na tygry. Ale mezi slušné lidi by se neměl vůbec lézt

   • Močící idiot

    petr13718.3.2016 13:13reagovat

    ja myslim, ze v Africe je drtiva vetsina lidi mnohem civilizovanejsi nez tenhle chudak...

 • achjo

  halo tady Sova18.3.2016 13:01reagovat

  už nelosuje plešoun

  • achjo

   majtin18.3.2016 13:09reagovat

   PovýšilÚsměv.

 • Los

  Pavel0018.3.2016 12:58reagovat

  Dá se někde sledovat los?

  • Los

   Fogzz18.3.2016 12:59reagovat

   uefa.com

  • Los

   petr13718.3.2016 13:02reagovat

   ČT sport to dává živě

 • Mates18.3.2016 12:12reagovat

  http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/sparta-prague-fan-filmed-urinating-7580752

  • Mates18.3.2016 12:15reagovat

   Sory, jsem slepej... už to tu je.

   • Lukáš Mareček18.3.2016 12:37reagovat

    ”identified as a Sparta Prague fan, although this could not be independently confirmed”

     

    super clanek :D

   • rebus18.3.2016 12:53reagovat

    mel se na to v*****Neutrální

  • Sendi18.3.2016 12:36reagovat

   Seděl jsem doma na Laziu, v rohu pod kotlem. Pět řad pode mnou seděli tři černoši a asiat, odhadl bych to na exchange studenty z lokálních vysokých škol, mladí kluci. V rohu kotle, v patře stálo několik připlešlých idiotů, kteří za celý zápas ani jednou nezafandili, nezatleskali, jen čuměli do dálky jak hrdí orli, jakoby jim letná patřila. Po vytrvalém pořvávání ”negro bastardo” a ”kukluxlan” černoši odcházejí domů již v poločase, asiat o poločase vstává a schytává okamžitě zásah plným kelímkem do hlavy...nechápavě se rozhlíží durch promočenej a schytává další spršku nadávek o žlutejch zmrdech a podobně...přímo vedle frajerů co tropili tyto ”klukoviny” stojí skupina pořadatelů, dělají že nevidí...Kamery nad mojí hlavou zabíraly přesně místo kde se incident odehrává...má toto chování nějaké důsledky? těžko...zkušení fotbalový fandové řeknou, že za zásah pivním kelímkem kohokoliv v anglii dostaneš deseti letej zákaz na stadiony...teď je otázka, jestli si mezi příznivci mají udělat pořádek kotelníci, anebo klub...já si ale na domácím zápasem připadal, jak při cestě časem někam do devadesátých let, moje třináctiletá ségra(mimochodem velká naděje ženského fotbalu, o kterou je na spartě velkej zájem:)) musí při svý první návštěvě velkýho zápasu na letný sledovat podobný scény...BLEJU:)

   • SFINGO18.3.2016 12:39reagovat

    idiot idiotem vždy zůstane. Jen je smutné, že tihle ti idioti se pohybují v civilizované Evropě. Ti patří někam na Sibiř, kde můžou plnými doušky sami sobě rozdávat idiotskou radost a rádoby drsnost.

    • Sendi18.3.2016 12:45reagovat

     já vůbec nechci nějak hanět kotel, to vůbec ne. Uměj výborně zafandit a kolikrát je tam fakt velká snaha udělat skvělou atmosféru, jak jsem tu už jednou psal, idioti jsou napříč stadionem...ale takový chování co sem viděl na Laziu to jsem fakt nezažil a je to myslim věc, která v jedenadvacátym století má bejt pryč...v tomhle si prostě kotelníci musej udělat pořádek sami, nebo klub musí tvrdě zasáhnout, sami si musí vyhodnotit, jestli jim vadí přijít o pár fanoušků-nácků a nebo zlepšit celkovou image klubu...nechápu moc na co jsou u kotle kamery, když se s podobnýma incidentama děje uplný hovno...

     • Pavel0018.3.2016 12:48reagovat

      Zkus napsat přímo na Spartu, věřím, že ti na to něco odpoví a třeba s tim i něco udělají, záznamy z kamer mít musí

      • majtin18.3.2016 13:07reagovat

       Taky si myslím, že je to správný krok. Nemyslím si (odhaduji), že někdo projíždí záznamy z kamer detailně celý zápas zpětně. Takže když napíšeš na Spartu, zhruba čas a místo, tak by mohli zpětně s tím něco udělat.

       Ale to záleží na ochotě. Mě v tomto ohledu jednou velmi zklamal Lukáš Přibyl, tolik opěvovaný. Šel jsem se do Ďolíčku podívat na Ludovica Sylvestra hostujícího v Plzni, byli jen lístky do kotle Viktorie. Ochranka se tam ke slušným fandům chovala jak dobytek, někoho seřezali, tak jsem mu to jako nezávislý fanda napsal. Psali mu i Plzeňáci, ale žádná odezva ani důsledky. Bylo to v době, kdy fanouškům odpovídal na všechny dotazy.

     • SFINGO18.3.2016 12:52reagovat

      otázka je jestli kotelníci jsou schopni s těmahle exotama něco udělat, aníž by se vyhnuli nějakému většímu konfliktu. To by měla řešit Sparta a k tomu i nějaký zákon. Tady v Čr zákony raději chrání idioty, než slušné lidi.

      • Sendi18.3.2016 12:55reagovat

       to máš naprostou pravdu, co se naší justice týče. Já ale nevěřim, že by tohle nebyli v kotli známé firmy a že borci co to tam šéfujou si je nemůžou trochu víc hledět. Je jasný, že je to komplexní problém, osobně bych ale uvítal, aby se k tomu klub ALESPOŇ tvrdě postavil a něco směrem k fanouškům komunikoval, nebo vyvíjel nějakou iniciativu právě směrem k legislativě...

     • LukyACS18.3.2016 12:57reagovat

      Kotel je docela v pohodě, podle mě tohle dělá vyloženě jen pár kreténů. Sparta by s takovými jednotlivci měla zatočit.

      Jinak, když se řvalo bílá Sparta, tak si myslím, že to zakřičel podobnej blb a spousta dalších se k němu přidala, protože jim to přišlo vtipné, ale jinak by třeba po černochovi kelímek neházeli. Prostě by stačilo vyházet tahle zkažená jabka, která pak nakazej další.

      • Sendi18.3.2016 13:02reagovat

       upřímně Luky si myslim, že těch jablek tam bude jistě několik desítek, takže to snadný s něma asi nebude...sou poloviční dementi, od nich nějakou sebereflexi asi čekat nemůžem :D No nic, jedu na strahov čeknout dorost;)

   • Shrekson18.3.2016 12:40reagovat

    Si děláš prdel?

    Kua ať si Sparta udělá pořádek na stadionu..

    • Sendi18.3.2016 12:49reagovat

     prdel si nedělám...budiž pozitivem, že tribuna na který sem seděl nácky počastovala pár pěknejma nadávkama taktéž, ovšem je otázka jestli kvůli jejich rasistickýmu chování nebo kvůli tomu, že to sami schytali pár kapkama při aplikaci kelímkové bomby :)

   • majtin18.3.2016 12:50reagovat

    Nevím přesně co umožňuje legislativa, ale tohle je potřeba řešit. (Kluby si dřív stěžovali na legislativu, že jim nedává moc pravomocí). Je to rakovina, nádor, který byl trochu omezen v růstu, nikoliv zastaven nebo vymýcen. A teď, zdá se mi, se zase začíná vymykat kontrole.

    • Sendi18.3.2016 12:51reagovat

     já myslim, že se to nějak upravovalo a taky proto jsou kamery na stadionech, protože jinak bych nějak neviděl jejich smysl...každopádně asi rozumim, že klub má trochu svázaný ruce, že tu nejsou stejný pravidla jak v englandu, ale nějak se mi nechce věřit, že neexistujou mechanismy jak by klub tyhle situace mohl řešit...

   • strejda18.3.2016 15:22reagovat

    Ahoj. Tak jsem se pravé zaregistroval, abych mohl reagovat. Pro me osobně je to strašná situacemi zažil jsem ji v různých sektorech na stadionu. Myslím, ze to je vina vedeni Sparty. Je samozřejmě v jejich silách tohle řešit. A my fanoušci? Co udělat choreo se vzkazem? At uz pro ty debily nebo ono vedeni? Doplněno třeba otevřeným dopisem. Moc bych si pral, aby Sparte nálepka fašistických fanoušků zmizela.

 • Šibal

  LukyACS18.3.2016 12:10reagovat

  O přestávce jsme se bavili, co zlepšil Ščasný a nikoho tu moc věcí nenapadalo. Tak teď je jasně vidět, v čem je lepší oproti Víťovi. Jsou to zápasy venku, které jsme v minulých letech podělali - Malmö, Häcken, YBB... s Víťou jsme z nějakých 16z vyhráli snad jenom 2. Pod Ščasným máme naopak úctyhodnou bilanci - venku jsme neprohráli jedinej zápas a navíc střílíme hodně branek. A taky jsou ty jeho tahy hodně povedené - na Krasnodar dal 352, teď se nebál posadit Lafatu a dát tam Juliše, kterého nikdo moc nečekal, a on předvedl skvělej výkon, má podíl na druhé brance a třetí sám dal.

   

  Šibal mě hodně příjemně překvapil a jsem za to rád, hlavně přes zimní přípravu se mu podařilo odstranit spoustu chyb a i systém 352 je teď prakticky bezchybný. Teď ještě, aby měl větší odvahu dát třeba do poháru mladé a budu hodně spokojen.

  • Šibal

   petr13718.3.2016 12:17reagovat

   já bych k tomu přidal ještě jednu věc. Ščasný byl ještě nedávno kritizován, že se pod ním zhoršili snad všichni hráči, což se ale teď ukazuje jako úplná blbost. Krejčí teď hraje výborně, nahoru šel Brabec, Mareček. Je to zkrátka o formě, která je holt u některých kolísavá. Ščasnýho výhoda zejména oproti Lavičkovi je v tom, že se nebojí prorotovat hráče, někoho posadit a pak ho zase vrátit atd. Víťa to hrál furt se stejnou 11kou pokud nebyly karty a zranění

   • Šibal

    captain_obvious18.3.2016 12:25reagovat

    Krejčí byl ještě na podzim dost slabý a teď šel ”záhadně” nahoru potom, co mu přišla konkurence v podobě Šurala. Mareček šel nahoru podle mého názoru čistě proto, že hraje pravidelně a cítí důvěru trenéra, nepřijde mi, že by měl mimořádnou formu, spíš se uklidnil. U Brabce ta forma kolísavá je, teď zrovna vypadá skvěle, uvidíme jestli to vydrží do konce ročníku. Pokud ano, tak pojede na EURO a pravděpodobně přestoupí.

  • Šibal

   captain_obvious18.3.2016 12:21reagovat

   Nechci mu nic ubírat, protože jaro zatím vypadá opravdu docela hezky, ale zrovna co se týká Lafaty, tak toho by snad každej trenér, který trošku přemýšlí, do takových zápasů nestavěl.

    

   S Lavičkou nemá smysl to srovnávat, ten jednak žádnou taktiku ani strategii neměl, takže nasadit běhavějšího hrota, by ho vůbec nenapadlo a navíc byl posraný už na letišti a umně to přenášel i na hráče, takže s ním bychom dostali klepec i od živě hrajícího Thunu. Ve stínu našich letošních venkovních výkonů v EL musím říct, že se Ščasným na lavičce bychom dost možná přes Malmö postoupili a rozhodně bychom neprohráli v Bernu.

  • Šibal

   sk. sokolovo18.3.2016 12:25reagovat

   Já hlavni rozdil vidim v tom, že za Šibala hrajem ve vetsí rychlosti. Hraci to v sobe meli, ale Vita to z nich nedokazal dostat. Hracum vyhovovala takova ta prekulovana, sice hezky koukatelna, ale bez pohybu. Ted ty hrace u toho donutil Sibal navic behat a delat vse v rychlosti a je to najednou jina moderni a produktivni hra.

  • Šibal

   Ferry18.3.2016 12:30reagovat

   Paradoxní je,že Ščasnýho odpůrci mu mimo jiné vytýkali i tristní bilanci Teplic zápasů venku.Smích A nejlepší na tom je,že tu spousta ”odborníků” vyhazovalo Zdendu po dvou nepovedených zápasech v zimní přípravě!!!!Údiv

   Chápeš?Po zápasech v přípravě!SmíchSmíchSmích

   Ale musím přiznat,že po podzimu,i jako ten,kdo ho tu chtěl,jsem byl už dost nervozní.Ale tady je důkaz,že žádnej trenér neudělá nic s týmem za půl roku.Potřebuje se daleko víc času.

   • Šibal

    sk. sokolovo18.3.2016 12:41reagovat

    Vetsina ho nechtela kdyz uz sem sel! Trenerskej dynosaurus, kterej Sparte nic neda apod.. Radeji by tady videli Jilky, Hašky a dalsi.

     

    Ono je nekdy lepsi vyckat nejakou dobu a pak hodnotit.

    • Šibal

     LukyACS18.3.2016 12:53reagovat

     Sám jsi z něj byl smutnej a kritizoval ho Úsměv

   • Šibal

    LukyACS18.3.2016 12:52reagovat

    Přípravu jsem mu nevyčítal, protože o nic nejde, nedělal jsem tak ani u Vrby, u kterého spousta lidí věděla, že to byl špatný tah ho dát na repre trenéra, protože v přípravě nevyhrál jedinej zápas.

    • Šibal

     Ferry18.3.2016 12:58reagovat

     Já taky nemám na mysli s tou přípravou tebe.Na to tu máme jiný kapacity.Smích

    • Šibal

     kapacitos18.3.2016 12:59reagovat

     Ale ta jeho venkovní bilance byl tvůj hlavní argument, proč to není trenér pro Spartu Úsměv

     • Šibal

      LukyACS18.3.2016 13:02reagovat

      Byl Úsměv a venku v lize hrajem furt tragicky, pořád si stojím za tím, že se víc bojím zápasu na Dukle než zápasu v Římě či třeba v Braze nebo na Anfield Road Úsměv

   • Šibal

    LukyACS18.3.2016 13:01reagovat

    je fér, že taky přiznáš, že to nebylo ideální. Já Ščasného kritizoval, ale teď taky nemám problém mu přiznat ten posun, kterej je na jaře zatím vidět. Mně na Spartě záleží a nechci mít vždy nasazené růžové brýle. Nikdy jsem nikomu sprostě nenadával, tak si myslím, že na tom napsat názro, nic špatného není.

    Jinak Ščasný třeba říkal, že na to spousta hráčů nemá, po derby chtěl 2-3 nové a teď je s tím samým týmem + Zahustelem ve ČF EL, já vždycky viděl tu hráčskou kvalitu a špatné výkony a teď mi dalo za pravdu, že to v těch hráčích prostě bylo Úsměv

    Zamyslet by se měli také ti, co vyhazovali Plivníka, Trenku, Nemotoru a další Úsměv

 • EL

  milito-5018.3.2016 11:40reagovat

  Sparta fandům udělala velkou radost a sluší se ji pogratulovat. Je pravda že měla i trochu štěstí ale to k fotbalu patří. Jednu věc ale nechápu jak může dospělí člověk otázka je jestli má něco v hlavě močit na bezmocnou ženu to je tak ubohé omluva pro to není. ten pán radši at je doma a nedělá Spartě ostudu

  • EL

   rebus18.3.2016 11:42reagovat

   ?

   • EL

    Chemik18.3.2016 11:47reagovat

    http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/sparta-prague-fan-filmed-urinating-7580752

  • EL

   Jülken18.3.2016 11:49reagovat

   Zřejmě práce halo tady Sova.

  • ”...dospělí člověk...”??????!!!!!

   ACSOLDBOY18.3.2016 12:14reagovat

   Jak může dospělý člověk, napsat ”dospělí člověk”?!

 • Velkoklub

  LukyACS18.3.2016 11:38reagovat

  Nechápu, že si někdo pro šestnácti/osmifinále vždycky přeje velkoklub. Sice je fajn výlet na Old Trafford, ale postupy přes Krasnodar a Lazio jsou přece mnohem lepší, ne? Kolikrát za život člověk zažije Spartu takhle daleko?

  • Velkoklub

   rebus18.3.2016 11:41reagovat

   ale ted uz jo-I ten Liverpool se da porazit! Dortmund je konecna. Nejhorsi scenar je vypadnout s SachtaremNeutrální

  • Velkoklub

   Spytihnef18.3.2016 11:43reagovat

   Protože MU byl v šestnácti/osmifinále nejhratelnější soupeř :)

 • asd18.3.2016 11:14reagovat

  Hlavně ne Šachtar. Trmácet se někam na Ukrajinu si kluci fakt nezasloužej ... různejch sovětů už bylo letos dost.

  Buď papírově hratelná Braga, nebo pecka pro hráče i fanoušky, Liverpool nebo Dortmund.

  Ty Španělé jsou jednak dobrý a jednak mě nijak extra neberou, ty si nepřeju Úsměv

 • Dnes

  sk. sokolovo18.3.2016 10:42reagovat

  to tipuji na Borusii Dortmund.

  • Dnes

   SFINGO18.3.2016 10:43reagovat

   Villarreal

  • Dnes

   adam18.3.2016 10:45reagovat

   Taky tipuju Bvb, i kdyz si je preju ze vseho nejmene.

  • Dnes

   Paspartu18.3.2016 10:50reagovat

   Mě už je to jedno. Klidně ať se teď hráčům splní ta Anglie. Ať už to dopadne jakkoliv, zaslouží si potlesk a uznání.

   Samozřejmě budu rád, když ještě postoupíme, ale teď už to bude extrémně těžké.

   Po dlouhé době jsem na celou Spartu opravdu hrdý. Snad to nebude jen do neděle :)

  • Dnes

   LukyACS18.3.2016 11:36reagovat

   Já taky, bohužel.

  • Dnes

   Capo18.3.2016 11:37reagovat

   Já tipuji Liverpool.

 • No ten úspěch v EL

  petula18.3.2016 10:18reagovat

  má i druhou variantu,že bude zájem o naše hráče v zahraničí a každý se chce dostat ven za lepšíma prachama,když by ho Sparta nechtěla pustit,tak to může dopadnout jako se Škodou u číňanů...Smutek Z toho důvodu nemám až tak velkou radost z mladých talentů,např. Rosa jak dlouho jsme si ho užili?Jak se objeví mladý talent hned po něm skočí zahraniční klub!Je to pořád dokola!Otrávení

  • No ten úspěch v EL

   SFINGO18.3.2016 10:24reagovat

   fotbalový klub je nekonečný proces, hráči odcházejí a to i z top klubů, aby se posunuli ještě více. Někteří tu změnu potřebují, aby nestagnovali. Jiní zase cítí, že ve stávajícím klubu už nemají na to se dostat na vyšší úroveň, tak jdou dál. Důležité je v případě odchodu přivést kvalitní náhradu. Ten tým musí pořád dýchat.

  • No ten úspěch v EL

   munzig18.3.2016 10:25reagovat

   S tim musíme jako tým z ČR počítat, proto se u nás fotbal nedá dělat jako v Anglii nebo Španělsku. Náš trh je jinej, tak mi to na radosti moc neubírá.

   Naopak mám hroznou radost když vidím jak se hráči kteří prošli Spartou nastoupí ve špičkových klubech. Jen Bony mě naštval že si v Manchesteru zvolil špatnou barvu.

   Juliš určitě pryč nepujde. Myslim že o Brabce, Krejčího nebo třeba i Vašoně zájem bude a krom posledního bych za je za dobrou cenu pustil. Minimálně Krejčí si to zaslouží.

  • No ten úspěch v EL

   Capo18.3.2016 10:28reagovat

   Tak to k tomu patří, jsme v evropském měřítku to samý co třeba Liberec u nás v lize. S tím nic nenaděláš.

  • No ten úspěch v EL

   Newman18.3.2016 10:30reagovat

   A taky se třeba bude k nám chtít lepším hráčům než do teď.

  • No ten úspěch v EL

   captain_obvious18.3.2016 10:33reagovat

   Krejčí s Brabcem už mají na přestup čas, u nich je naopak dobře, že na sebe letos upozornili, alespoň je střelíme za víc. Kdyby hráli houby, tak tady zůstanou a jejich cena už bude jen klesat. Místo obou tam máme varianty, aniž bychom museli kohokoli kupovat, kdyby stopeři z juniorky nebo Březina, příp. Toml na to neměli, tak Sivok s Kadlecem už by se možná dali překecat na návrat.

   Proto potřebujeme pokračovat ve vynikající práci s mládeží, aby to takhle pokračovalo pořád dokola. Dostat do Áčka, rozvinout talent, prodat, nahradit. V Dinamu Záhřeb to tak funguje roky a nikdo si na to nestěžuje (podobně holandské kluby, hlavně Ajax). Nevím proč bychom si na to měli stěžovat my. V těch hráčích máš prachy, proč si je tady chceš donekonečna držet?

   • No ten úspěch v EL

    SFINGO18.3.2016 10:39reagovat

    Dinamo Záhřeb, ale přivádí i kvalitní hráče ze zahraničí a těch tam má také dost. Holandské kluby pracují výborně s mládeží, ale jejich velká výhoda je dost přistěhovalců.

    • No ten úspěch v EL

     munzig18.3.2016 10:44reagovat

     To by mě zajímalo jaký hráče máš na myslim v souvislosti s Záhřebem? Kdo z nich je tak kvalitní, že převyšuje hráče kteřá ze zahraničí příjdou do Sparty?

     • No ten úspěch v EL

      SFINGO18.3.2016 10:51reagovat

      Hodzic, Fernandez, Soudani nebo Machado. Henriquez je taky dost velký talent

      • No ten úspěch v EL

       SFINGO18.3.2016 10:57reagovat

       a v zimě jim ještě odešel bek Pinto do Norwiche

      • No ten úspěch v EL

       munzig18.3.2016 11:01reagovat

       Když se na ty hráče podívám tak mě zaujal snad jen Pinto a Fernandez.

       Ostatní vůbec nevybočují z profillu hráčů druhéhosledu z kterých mohou ale i nemusí něco být. A takové hráče se podle mě snaží přivést i Sparta. Pokud se teda pořád bavíme o cenových kriteriích.

       Záhřeb jsem letos hrát neviděl takže nemůžu říct zda byl někdo z ních lepší nebo horší.

      • No ten úspěch v EL

       captain_obvious18.3.2016 11:08reagovat

       Soudani a Henriquez jsou vynikající. Henriquez by tam měl být na hostovačce z Man Utd jestli se nepletu. Ten zbytek tolik neznám.

    • No ten úspěch v EL

     captain_obvious18.3.2016 10:47reagovat

     Tak já netvrdím, že nikoho nekupují a pravdou je, že za hráče dávají mnohem víc peněz než my. Ale když někdo vyniká v dorostu, tak ho zapracovávají a nehledají výmluvy, proč na to ještě nemá. Taky to tak potom při jejich prodeji o pár let později vypadá, co se týká přestupní částky atd.

     • No ten úspěch v EL

      SFINGO18.3.2016 10:59reagovat

      to je pravda, na druhou stranu ti kluci na to prostě musejí mít, a já nevěřím tomu, že pokud je ve Spartě nebo kdekoliv jinde u nás mladý hráč schopný hrát za áčko, tak že mu trenér nedá šanci. Těch příkladů jen ve Spartě je spousty. Pulkrab si v Libe ještě nekopl a to je tam Trpišovský, který těm mladým šanci dává, protože mu ani nic jiného nezbývá.

      • No ten úspěch v EL

       spartas18.3.2016 11:09reagovat

       Ani si kopnout nemohl, když v termínech ligy byly srazy repre.

       • No ten úspěch v EL

        SFINGO18.3.2016 11:13reagovat

        ve všech doposud odehraných jarních kolech?

        • No ten úspěch v EL

         LukyACS18.3.2016 11:40reagovat

         V prvním kole nebyl přestup dořešen a pak byla reprezentace, minulé kolo už hrál a pak hrál i za juniorku, kde se bohužel zranil, tak snad to nebude nic vážného.

    • No ten úspěch v EL

     LukyACS18.3.2016 11:43reagovat

     Sparta má teď jeden z nejlepších dorostů v Evropě a nemá potřebu někoho kupovat, doufám, že z toho vytěžíme sportovní i ekonomický úspěch. Záhřeb pracuje s mládeží dobře a mladé nasazuje brzo, takže je pak o ně zájem po Evropě za balík, za který pak můžou nakoupit hráče v mladém věku i za 30M, to my si dovolit nemůžem.

   • No ten úspěch v EL

    spartas18.3.2016 10:44reagovat

    Tomla jsme prodali do Boleslavi.

    • No ten úspěch v EL

     captain_obvious18.3.2016 10:46reagovat

     On už tam je na přestup? Zoufalství Já myslel že to je hostovačka jenom.

  • No ten úspěch v EL

   waaw18.3.2016 12:33reagovat

   No treba bude najednou zajem v zahranici o naseho trenera. Ja bych ho asi taky pustil, ale to by si vzal s sebou asi i Hejkala

69442 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha