Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Posily

  SuperFrankie21.4.2017 17:53reagovat

  Ta hrůza, když si uvědomíte, že jediný, kdo v klubu pracuje na shánění nějakých posil je Rada viz sport.cz: Čas letí, nákupy jsou nutné

  Jeho dlouholetý spoluhráč Ladislav Vízek nicméně prozradil, že Rada už začal chystat sparťanský tým na příští sezónu. „Jak říkám, mám smlouvu na dobu neurčitou, a tak se starám o mužstvo. Budu pracovat do doby, než si vedení sedne a něco vyhodnotí. Každý trenér by samozřejmě chtěl pokračovat. Nákupy jsou nutné, před koncem jara je třeba je připravit, protože čas letí,” vysvětluje Rada.

   

  Pláču.

  • Elbruso21.4.2017 18:15reagovat

   Jestli věříš všem drbům v novinách a super informacím typu blesk.cz, tak si dej facana. I ten Panucci nemusí být vůbec pravda, nějaký novinář to vyšťoural a píše to jako senzaci, aby se lidi chytli i na tomhle přece noviny fungují, že jedna paní povídala a lidi to mnohdy kupují jak vzteklí.

   • SuperFrankie21.4.2017 18:22reagovat

    SmíchSmích

    • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 19:03reagovat

     Vždyť má pravdu. Úsměv Je fajn si z toho dělal prdel. Díky krokům našeho vedení jsme se sice dostali do situace, kdy i sebešílenější teorie už nám nepřijde nereálná a divná, což je vodou na mlýn senzacechtivých MM, ale taky by to chtělo vzít rozum do hrsti, o věcech trochu přemýšlet a nebrat hned každou informaci MM za tutovou. ;)

     • dominik2721.4.2017 19:52reagovat

      Z mého pohledu je problém, že lidé ze Sparty musejí novinářům kde co vykecat, než aby se starali o to, aby také něco z toho prezentovala Sparta sama. Pak jsou vlastně všechny informace jen neoficiální a tím spíš lidé uvěří nějakému blafu, který se přimíchá do zpráv od skutečných dobře informovaných zdrojů. Do toho tady máme těch pár dost nešikovných rozhovorů, které jen dokreslují představy o tom, že někteří hráči si žijí ve svém matrixu s vlastními pravidly, a to vše jen přispívá k celkové frustraci fanoušků, která se rozhodně neodehrává jen tady na fóru.

      • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 19:58reagovat

       jojo přesně.

        

       i z toho rozhovoru s MiKou je cítit takové to, že je něco víc než fanoušci. Což mě nehorázně štve.

        

       To že fanoušci ”když se daří tak jsme to my a když ne, tak jsou to oni”

        

       ale že tohle bude v jiném gardu použivat i hráč..to už je pro mě moc :D

       • dominik2721.4.2017 20:07reagovat

        Jak říkám, on očividně žije v jiném světě než fanoušci. Patrně hraje za jinou Spartu na jiné Letné. Ale řekl bych, že to není zdaleka jen jeho problém. U něj je akorát vidět ze všech nejvíc, že je tahle sezona totální propadák a že Spartě očividně chybějí opravdoví lídři, kteří by se měli rekrutovat právě z takto zkušených hráčů.

         

        Myslím, že kdyby každý hráč nebo jakýkoliv jiný zaměstnanec klubu měl před nástupem na své místo třeba deset let permanentku a vše sledoval jako fanoušek, spoustu věcí by prostě vnímal jinak. Lidem, kteří Spartou očividně nežijí, se těžko vysvětluje, že tady jsou opravdu jiné nároky než někde na Slovácku, že být třetí není úspěch, zvlášť když Sparta pracuje v úplně jiných podmínkách než téměř veškerý zbytek ligy. A proto se ti lidé pak hrozně diví, že fanoušky tohle doopravdy štve.

       • SuperFrankie21.4.2017 20:08reagovat

        Myslím, že fanoušci si mezi sebou a týmem vykopali příkop po tom, co se stalo s Konatem. Můžou si za to sami.

        • dominik2721.4.2017 20:11reagovat

         Řekl bych, že jsou kolem Sparty mnohem hlubší problémy než Konaté. Řekl bych, že kdyby vše ostatní fungovalo, tak by se kauza Konaté ještě dala dobře ustát.

         • SuperFrankie21.4.2017 20:13reagovat

          Jo, to je pravda. Možná tomu osobně přikládám příliš velký důraz.

      • SuperFrankie21.4.2017 20:13reagovat

       Ale všechno tohle pramení z faktu, že prostě klub špatně komunikuje s vlastními fanoušky, natož pak s médii. Nevím, jestli je tohle vina PR nebo to takhle vypadá na příkaz nějaké vyšší šarže z klubu, ale je to prostě špatně. Ostatně jsem na to téma napsal docela obsáhlý článek a napsal nespočet tweetů, příspěvků tady ve fóru, které dokazovaly, že nejsme schopní ani říct veřejnosti, jak dlouho bude nějaký hráč mimo, kam chodí hráči na hostování apod. Co je na tom obzvláště smutné je, že namísto nápravy jsme dostali dva krátké články v podobě výpisků na ofiko a to je všechno. Praxe zůstala stejná. Opět jsme se nikde, kromě Mádlova článku, z oficiálních zdrojů nedozvěděli, co se stalo s Dudlem, nikdo neví, co je s Costou, co s Julišem.

       • SuperFrankie21.4.2017 20:14reagovat

        Jo, abych nezapomněl, tak samozřejmě fanouškům, ačkoliv Kotalík říkal, že se tím bude zabývat, neodpověděl na jejich otevřené dopisy.

        • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 21:23reagovat

         To, že se tím nikdo nebud zabývat, neznamená, že odpoví. Je to i v tom dopisu psané, že se neočekává odpověď, že odpovědí budou hlavně činy, pokud si to tedy dobře vybavuji. Stejně tak nějak nevím, co na takový dopis odpovědět, holt nejsem PR člověk, něco ve stylu: Ano, fanoušku situace nás také mrzí, ale děláme vše proto, aby byla napravena? Úsměv

      • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 21:21reagovat

       Úsměv Na tohle téma bych tu mohl napsat román, ale za A) by to nikdo ani nedočetl za B) bych asi dost odbočil od fotbalu, ale aspoň něco:

        

       Určitě je to z části způsobeno nedostatečnou komunikací klubu s fanoušky ve spoustě triviálních věcí, které kdyby se zveřejnili, tak škodu nezpůsobí a naopak by fanoušek by za ně byl rád, a z části celou atmosférou kolem současné Sparty a kroky vedení, jak píši výše.

        

       Na druhou stranu je to i o lidech, holt se prostě víc věří insiderům atp. než oficiálním informacím, kolikrát i Sparta něco do médií popře, ale lidi se původní informace stejně drží jako hovno košile. A také si rádi ty informace upravují, vykládají si je po svém, trochu něco překroutí, hledání a vytváření senzací je holt trendy. Úsměv Z první mě takhle napadají dva nedávné případy ve Spartě: aféry kolem návratu Konatého a hostování Březiny.

        

       Navíc si nemyslím, že tyhle informace vynáší Kotalík, Svoboda, nebo tak někdo z vedení, jak je jedna z teorií uživatele artaxerxes výše. Spíš je to přesně ten typ informací, o kterých mluvil Bosák ve svém rozhovoru: někdo něco zaslechne na chodbě, někoho zahlédne na stadionu, člena vedení vidí, jak se baví s někým a hned je z toho spekulace na světě. Viz Vrbova přítomnost na generálce s Žilinou a případ Vozábal. I když bych se teda moc nedivil, kdyby si opravdu přivedli dalšího kámoše do party ve vedení, ale zdráhám se tomu uvěřit, protože celá ta spekulace je opravdu postavená jen na základech Vozábal je kámoš Kotalíka -> možná dostane Požár padáka -> přijde Vozábal.

        

       Už je z toho stejně román, tak to radši utnu. ;o))

  • kapacitos21.4.2017 18:40reagovat

   Jak si přišel na to, že je jediný kdo pracuje na shánění posil??? Jinak nevím co je špatnýho na tom když se kouká po posilách. Jenom pro to, že je to ”zlý” Rada, tak nemůže mít tip na zajímavou posilu?

   • Furia Ceca21.4.2017 20:22reagovat

    Ano, nemůže. Jeho trenérská klubová kariéra to prokazuje.

    • kapacitos21.4.2017 20:35reagovat

     Jasný, tak že podle tebe je může vybírat Křetínský, Kotalík, Svoboda, Požár, Hejkal. Ti všichni mají bohatou trenérskou klubovou kariéru Smích Jediný kdo splňuje tvoje kritéria, tak je Hřebík, který ale s ”A” nemá nic společnýho.

 • mládež

  hombre21.4.2017 17:47reagovat

  Delší dobu jsem tu nic rozumného nenapsal, ztratil jsem růžové brýle, které jsem ještě minulý týden měl a nevidím světlo na konci tunelu....

  Ale zpět k tomu radostnému. Ve Zlíně vrcholil Memoriál Vlastimila Marečka. Naše U17 a U16 obhajovali prvenství z tohoto Memoriálu. U17 prohrála s PlzníVztek a ztratila ještě pár bodů a nepostoupila do finále. U16 obhájila prvenství a porazila Slávii, sice na pecky, ale porazila. Myslím, jestli se něco špatného se Spartou nestane, že máme hodně dobré mladé hráče.

  U19 vadne, myslím, že je to trochu v hlavě. Před pár měsíci hráli za Ačko. Trenér sice říká, že neproměňují šance, ale já nevím. Za týden jedu na ně do Brna a dám report a nic nebudu zveličovat, budu nestranný Smích. Ahuu

   

 • Sparta je progresivní

  Dno21.4.2017 17:41reagovat

  Plánuje se zavádět (opět) povinná účast zaměstnanců v orgánech obchodních společností, my máme Radu starších, která supluje práci vedení.

   

  Víte, co to znamená? Že jsme zase o krok před nimi!

 • Panucci

  artaxerxes21.4.2017 17:23reagovat

  Nepřijde Vám takový krok vedení typický pro PR manažera?

  Dle mého Kotalíkova práce.

   

  Obrovská mediální kampaň, že k nám půjde bývalý italský reprezentant. Ano povědomí o Spartě se možná zvýší v Itálii a dá se očekávat, že i největší sportovní deníky v Itálii oznámí, že tento bývalý reprezentant bude trénovat hostoricky největší klub v ČR. Zmíní také, že jeho matka je Češka.

   

  Ale jaký bude skutečný důvod. Umlčí se na chvíli kritiky, kteří vidí hlavně chyby u vedení, tlak médií přejde na trenéra a po půlroce/roce kdy ho vyhodí, tak řeknou, že si nezvykl na specifické české prostředí.

  Hlavním důvodem je to, že jako cizinec si sice přivede asi své asistenty, ale do managementu mluvit moc nebude.

   

  Bohužel pro nás to bude znamenat, že hlavní problém klubu - špatné vedení, se zase začne řešit až po jeho vyhazovu.

  • hombre21.4.2017 17:29reagovat

   Neblázni, to je jenom trik vedení, že se něco dělá. Nic nedělají, nikdo z ciziny nepřijde, neblázněte. Zalepí se pusa kotelníkům, aby se neřvalo s Plzní. K nám v létě přijde Chovanec, nebo Bílek. Vidíš to na Kadlecovi, oni si fakt myslí, že je mají všichni rádi a že hrají dobře.....

  • SuperFrankie21.4.2017 17:31reagovat

   Sem zkopíruju to, co jsem teď před chvílí psal níž.

   Na tom seznamu se na 1000000% objevil z toho důvodu, že je napůl Čech a bydlí v Praze. To je evidentní a přesně by to odpovídalo úrovni našeho vedení.

   Z toho čiší bezradnost. Všechny naše žetony jsme vsadili na Vrbu a když to nevyjde, tak to budeme lepit nějakýma nulama z Itálie/Německa, který nám dohodí agenti. Takže nám bude na lavičce sedět trenérská obdoba Vatalejua.

   • dominik2721.4.2017 17:42reagovat

    Co si budeme povídat, když Panuccimu zaplatí lítačku, tak to vyjde levněji, než tady zahraničnímu kouči pomáhat s bydlením.

     

    Nicméně Sparta bezradná není, když má Radu...Úsměv

    • SuperFrankie21.4.2017 17:44reagovat

     Kdo vůbec Lafatu trénoval ve Škodě Xanthi? Myslím, že mám pro Mádla tip na dalšího z kandidátů na Radovo místo...

     • dominik2721.4.2017 17:57reagovat

      Já mám pocit, že v knize Kanonýr Lafi si na tamního kouče stěžoval, jestli si dobře pamatuji.

      • SuperFrankie21.4.2017 18:01reagovat

       A ty si snad myslíš, že ten kouč bude umět česky, aby si to přečetl? Tohle vůbec není překážka.

  • Elky21.4.2017 17:31reagovat

   Přesně to mě napadlo taky. Velkolepý příchod zahraničního trenéra. Na oko těžká jednání s cizincem, ve skutečnosti kafíčko někde na Malý Straně. A když to nevyjde s nim, tak dotáhnou jinou zahraniční ”hvězdu”. Bohužel nevěřim našemu vedení, že by vybrali nějakou rozumnou variantu...

 • Kadlec

  H’Eikolo Kanté21.4.2017 15:51reagovat

  Jedna poznámka ke Kadlecovi. Jestli hráč ve Spartě chápe pískání a negativní projevy vůči jeho osobě jako závist fanoušků, tak za prvé si asi dělá prdel a za druhé by do té prdele (Slovácka) měl jít. Není jiná možnost.

  • pepinho221.4.2017 16:01reagovat

   Tohle řekl v tom rozhovoru?

   • dominik2721.4.2017 16:04reagovat

    On odpověděl redaktorovi na otázku, zda to pískání a nadávky hráčům není neúcta: ”Může být. Nebo závist? Těžko hodnotit.”

    • pepinho221.4.2017 16:06reagovat

     Takže on hraje parádně, klepe na dveře repre, ale fanoušci na něho pískají kvůli závisti a nevyjadřují mu dostatek úcty, pěknýÚsměv

    • dominik2721.4.2017 16:06reagovat

     Jinak opět rozhovor, který všechno akorát zhorší. Zřejmě sami hráči nejsou dostatečně konfrontováni s tím, co si o nich spousta fanoušků v současnosti myslí...

     • Sendi21.4.2017 16:07reagovat

      nechcete sem ten rozhovor někdo dát? Já si ten plátek zásadně nekupuju, páč to nechci podporovat, ale tohle bych si přečet :D

      • pepinho221.4.2017 16:10reagovat

       http://www.imgup.cz/image/LIs4

       ze spartaforever.cz

     • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 16:17reagovat

      Jsou úplně mimo realitu. Tenhle rozhovor prostě ukázal, že pokud nedojde k čistce, tak je jedno, kdo to povede...

       

      Jo, jenom, oháněl se tam Německem, jak tam na ně nepískali, tak jen pro obrázek video z podobně vyspělé fotbalové země - fanoušci Arsenalu, jehož výkonnostní situace se dá trochu srovnat se Spartou, a jejich milý, přívětivý a povzbující pokřik na hráče:

       

      https://youtu.be/6vzfJqW6iuU

      • pepinho221.4.2017 16:20reagovat

       Podle toho rozhovoru to vypadá, že vedeme ligu o 10 bodů a když se nepovede 1 zápas, nebo se nehraje hezky, tak je fanoušci vypískajíSmích

      • LukyACS21.4.2017 16:42reagovat

       přesně, tohle mě dostává, jak si hráči stěžují, že jim čeští fanoušci ubližují tim pískotem. Jako samozřejmě jim to asi nepřidá, ale jde mi o to, že to neni žádný český specifikum Sleduju hodně zápasů v Evropě a situace jako s Bellerinem nejsou ojedinělé. Pískot/pokřiky na hráče jsem letos zažil třeba na Bayernu v úvodu sezony, Interu, AC, Laziu(s AC Milán), Barce, Realu a v průměrnějších ligách, slyšel jsem pískot i během zápasu NHL, třeba fans Floridy vyhazují i GM. Prostě fanoušci(hlavně těch lepších celků) mají očekávání všude na světě.

        

       Situace kolem Sparty mi nepřijde nijak extrémní, píská se, ale je to naprosto minimálně, stejně jako ”bojujte za Spartu”.

       V zahraničí je ještě vyšší tlak, protože je tam konkurence od hráčů, takže hráč se musí strachovat i o to, jestli příští zápas bude vůbec v základu Úsměv

       Hlavně mě napadá spousta věcí a povolání v životě, kdy člověk dělá pod velkým tlakem a to nemluvím jen o povoláních, kdy se ti nepovede nahrát a slyšíš pískot stovek, tisíců lidí, ale o takových, kdy něco posereš a můžeš zabít člověka Úsměv

       • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 16:52reagovat

        Na Ronalda teď v úterý před zápasem pískali, šel a dal hattrick Bayernu. To je adekvátní reakce, ne brečení do novin. ;o))

        • LukyACS21.4.2017 16:59reagovat

         Hlavně je to i v jinejch sportech, i v těch individuálních. Sice se říká, že ty jsou lepší, jenže když se třeba člověk podívá na tenisty, tak je mi jich kolikrát líto. Když prohrajou, tak je to hned sprška nadávek, že jim to nejde a sázkaři hned zápas mají za prodaný, kolikrát od prohrávajících schytají řadu nadávek a výhružek na sociálních sítích. Přitom si asi málokdo dokáže představit, jaký je to hrát denně, vyhrát třeba turnaj a hned letět na novej a tam když v prvním/druhým kole padneš z únavy, tak tě pak ještě čekají podobné skvosty.

       • AlaMierda21.4.2017 16:59reagovat

        stížnosti, kritiku, nadávky nebo urážky poslouchají i borci v nižších soutěžích, kteří to hrají zadarmo a taky to musí skousnout. S tímhle brečením ať jdou naši borci někam. Jestli se jim to nelíbí, tak ať seknou s fotbalem a jdou třeba makat někam do fabriky

        • AlaMierda21.4.2017 17:02reagovat

         a to vůbec nemluvím o tom, když někde v těch nižších soutěžích hraješ za prachy a cesták

        • LukyACS21.4.2017 17:03reagovat

         Tam by zase mohli bejt na nervy z toho, že je tepe šéf a nestíhají.

       • SuperFrankie21.4.2017 17:03reagovat

        Přesně tak. Totální alibismus a snaha hodit svoje chyby na fanoušky.

       • Sendi21.4.2017 17:20reagovat

        Já teda jako kluk ten tlak, hlavně od trenérů nesnášel a taky jsem se na fotbal nakonec vysral, protože mě to mrdalo víc, než mě to bavilo a to jsem byl celkem šikovnej žáložník. Rozumim tomu, že to někdo špatně chroupe, já se taky v těch chvílích začal spíš na hřišti schovávat, ale od toho jsou to právě profíci no, prostě na tenhle level jestli neschroupeš ten tlak, tak běž do hajzlu, mě se taky nikdo neptá tsyvoe jestli nepotřebuju náhodou klid a obstřik na pazouru z toho věčnýho klikání po nocích neasi, odevzdávka je v pondělí, no tak prostě v neděli makáš do tří do rána a nepíšeš klientovi, že tě dostává pod tlak páč ti závidí tu práci Smích

        • AlaMierda21.4.2017 17:24reagovat

         mě to vždycky pomáhalo, až snad na 2 trenéry, kteří mě vedli mi žádný nevadil i když někteří dost řvali. Ale přesto jsem i u těch dvou držel hubu a makal. Mě se naopak pod tlakem vždy pracovalo nejlépe. A to platilo i ve fotbale a v práci snad ještě dvojnásobně. Když prostě mám práci tak makám klidně do noci, jsem za to placen, šéf mi dává volnou ruku, tak mu musím odvést co nejlepší práci.

         • Sendi21.4.2017 17:32reagovat

          V práci mi to taky vyhovuje, ikdyž já zaměstnávám sám sebe, takže tam ten tlak spíš dělaj termíni, asi to souvisí s věkem, jako dítěti mi nikdo nic nevysvětlil, když jsem udělal chybu dostal sem kartáč jak hovado a nazdar, nechápal jsem proč, když ještě v mladších žácích přijela na turnaj Příbram, nebo Slavia, tak jsme vůbec nechápali jak je možný, že ti trenéři neřvou, ale vysětlujou jim to a ještě k tomu ani nejsou ožralí Smích (Pak nám dal Marek Suchý z pozice stopera tři góly po sólu přes celý hřiště:)) Ale tak to má prostě každej jiný, ale taky proto ze mě profík neni žejo, byť fotbalový předpoklady jsem pro to určitě měl, nikdy by mě nenapadlo si na něco takovýho stěžovat, je to prostě součást toho vysněnýho fotbalovýho džobu a hráči, jako je Kadlec měli třicet let si na to zvyknout, ostatně je to profese, kde v podstatě žádný jiný neduhy vůbec nejsou, dreamjob neasi :)

          • AlaMierda21.4.2017 17:45reagovat

           já v mládežnických kategoriích měl dobrý trenéry. Stěma dvěma co jsme si nesedli jsem se potkal až v dospělém fotbale. Tam to člověk už kousne dobře, zatne zuby a ukáže tomu trenérovi, že lepší varianta pro něho neexistuje. Já spíš vždy těžil z nějaké bojovnosti na hranici sebezničení, důrazu v osobních soubojích, přehledu a přesné rozehrávky. Nikdy jsem nebyl velký technik, s nějakou vysokou rychlostí. Spíše jsem si vždy musel vše vydřít a to i v osobním životě. Kolem mě hrálo spousta talentů, ale zase jim chyběla píle. Vysněná práce neexistuje, všude se musí makat a zvlášt když děláš na sebe. Ale to si dneska lidé neumějí představit co to znamená si na sebe vydělat. Bohužel. Je jen dobrá práce, co tě občas sere a pak práce co tě jen sere

     • stařec21.4.2017 19:36reagovat

      U hráčů naprosto chybí sebereflexe.Nyní jsou v té

      ”těžké” situaci,kdy jim lidi křivdí.Hrají přeci

      na hranici svých možností.Vztek

    • SuperFrankie21.4.2017 16:08reagovat

     Proč ti hráči na rozhovory nedostávají mediální průpravu?

    • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 17:19reagovat

     Uplně v tom je vidět, jak sem je šel kariéru dohrát....žádná ambice. Jen on je za chudáčka ach jo.

   • Schumi21.4.2017 16:34reagovat

    M.Kadlecovi se prostě tahle sezona nepodařila, ale zaujalo mě, že docela vychválil Radu. Jeho tréninky jsou prý pestré, trénuje kombinaci, střelbu a s hráči intenzivně komunikuje. Jinými slovy zezacatku jara tomu tak asi nebylo, a je fakt, že např střelba ze střední vzdálenosti chybí dlouhodobě, ale to už je trend podle mě od Lavičky, kdy se vše dohrávalo až do kuchyně. Jestli to Rada dokáže změnit, tak jen dobře.

    • Sendi21.4.2017 16:41reagovat

     No spíš se jinými slovy vůbec netrénuje žádná taktika, ale přihráváme si, jakoby ti hráči snad potřebovali ve svym věku pilovat tsyve techniku...je mi naprosto jasný, že se těmhle starejm psům prostě nechtěj dělat cvičení na repressing a jet to naplný koule...komu by se chtělo žejo :/

  • Furia Ceca21.4.2017 16:17reagovat

   Oni žijou úplně v jiný realitě. Navíc nemají moc vysoký IQ tak nemůžeš očekávat nějakou reflexi. Pro ně jsme závistivci, zakomplexovaný nuly, co nic nedokázal a co můžou sledovat fotbalové božstvo. Je to arogantní floutek, stačí vzpomenout jeho reakce na to, že ho Krkovička nepostavil na Euru ani jednou.

  • standis21.4.2017 16:38reagovat

   Ber to tak, že má smlouvu už jennom na rok - tu chce pochopitelně dodržet. A v jiném rozhovoru Rada říkal, že je potřeba v kádru udělat řez - posílit. Tak snad to ví i Kotalík a hledají hráče.

   • pepinho221.4.2017 16:41reagovat

    on v rozhovoru mluví o 2 letech, takže do 30.6. 18 nebo 19?Smích

    • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 16:50reagovat

     Podepsal v létě na 3 roky, takže do 30.6.2019. A nikam se nežene (jeho slova).

     • pepinho221.4.2017 16:51reagovat

      ty vole, takže vážně ještě 2 roky od létaNeutrálníSmích

      • victorlima22.4.2017 8:54reagovat

       Pánové já Vám to říkal. My tu čistíme kádr a vyhazujeme o sto šest, ale všechno bude jinak. Půjdou především Ti kterým končí smlouva. Jelikož většina hráčů ve Spartě pochopitelně upřednostňuje delší smlouvy, tak ta čistka asi nebude tak razantní jak si představujete.

   • H’Eikolo Kanté21.4.2017 16:46reagovat

    Tahle informace mě dosti zklamala - že chce smlouvu dodržet, resp. že ji určitě dodrží.

    • Raist21.4.2017 17:32reagovat

     Nebuď na MiKu tak přísný. Já se mu vlastně nedivím. Má bezesporu plat odpovídající své reprezentační a bundesligové minulosti, vedle toho nulovou zodpovědnost za plnění výsledků a v neposlední řadě možnost si s radou starších dosazovat/odvolávat nadřízeného podle chuti. Tak co mu tu vlastně chybí? Hezký dva roky do důchodu, ne?

  • victorlima22.4.2017 9:07reagovat

   Nechte M.Kadlece a Váchu už na pokoji. Hrají stejný kulový jako asi deset dalších (jmenovat je zbytečno). Kdo mi nevěří, tak ať si přečte statistiky z minulého zápasu v Jihlavě. Dnešní Sport asi strana 4 nebo 5.

 • Panucci

  H’Eikolo Kanté21.4.2017 12:56reagovat

  https://sport.aktualne.cz/fotbal/ceska-liga/sparta-vyjednava-s-koucem-panuccim-n
  ekdejsi-hvezda-milana-ci/r~70e92b5e267b11e7a4bd0025900fea04/

  • Dynamo21.4.2017 12:59reagovat

   slušný

  • SuperFrankie21.4.2017 13:00reagovat

   To domlouvá Vozábal, ne? Věčný asistent, jehož výhodou je, že bydlí v Praze. Z toho úplně čiší ta bezradnost.

  • munzig21.4.2017 13:02reagovat

   Učil se od Capella a jako hráč ve velkých klubech určitě nasbíral hodně poznatků pro karieru trenéra.

   Bohužel za sebou nemá prakticky žádnou karieru jako hlavní trenér. Ale když už zahraničního trenéra tak proč ne někoho kdo jako hráč něco dokázal a mohl se učit od velkých trenéru.

   Takže za mě ano

   • SuperFrankie21.4.2017 13:05reagovat

    Lol, vždyť ho druholigové Livorno DVAKRÁT za jednu sezónu vyhodilo. Totální trenérský nýmand, který těží ze svého jména.

    • SuperFrankie21.4.2017 13:09reagovat

     Za jeden rok. Pardon. Nemluvě o tom, že za tři měsíce po svém nástupu vyhrál dva zápasy....

    • Elbruso21.4.2017 16:12reagovat

     Takhle to nejde hodnotit, taky záleží co tam měl za hráče a jak byl na tom tým. S Livornem by asi spousta i světových trenérů neudělala zázraky. Žádný trenér není všeuměl s každým týmem.

    • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 16:32reagovat

     No Livorno je takové Palermo v blěděmodrém, od odchodu Nicoly (myslím v roce 2014?) se tam protočilo snad 15 trenérů, a nedivil bych se, kdyby z nich Panucci vydržel nejdéle...

      

     Zase trenérský nýmand - já se ho nechci zastávat, nemám o něm žádné informace, krom toho že s Capellem byl v Rusku a pak trénoval krátce Ternano a Livorno - ale když to přeženu, tak Holoubek měl těch zkušeností ještě méně. ;)

      

     Já upřímně ani neočekávám, že by sem z ciziny šel nějaký zkušenostmi ošlehaný, slavný trenér, a pokud to někdo očekává, tak je hodně naivní. Mně spíš mi jde o to, jakou má ten trenér vizi, plány atd., ale to jde ruku v ruce s vizí a plány Sparty, pokud tedy nějaké jsou, a to jsme zase u toho, že imho dokud tu bude tohle vedení, tak je jedno, jestli to povede Rada, Holoubek, Panucci nebo Allegri, protože ti idé ve vedení nemají žádný plán a vizi... Úsměv

     • SuperFrankie21.4.2017 17:27reagovat

      Hele, tak on měl v Livornu průměr bodů na zápas 1,31 a pak dokonce 1,0. Vzhledem k tomu, že na slušný umístění v lize potřebuje 2,2 a výš, tak je to prostě špatně. Jak už jsem psal níž, tak to, že jsi asistent slavného kouče, z tebe nedělá automaticky super trenéra. Navíc nebál bych se ani tvrdit, že Capellův styl už je dneska překonaný a úspěch by neslavil.

       

      Přesně se mi líbili Fink, Hag, trenéři, kteří mají zkušenosti, za sebou určité úspěchy a tak. Ale Panucci? To je prostě špatnej vtip. Nevěřím, že má nějakou slušnou vizi, koncepci, zná tým, má vyhlédnuté posily apod. Nevěřím tomu. Na tom seznamu se na 1000000% objevil z toho důvodu, že je napůl Čech a bydlí v Praze. To je evidentní a přesně by to odpovídalo úrovni našeho vedení.

      • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 21:27reagovat

       Já v italském fotbale nemám asi takový přehled jako ty, jen vím, že Livorno bylo a asi stále je v slušných hovnech a ti trenéři se tam fakt točili jak na kolotoči.

        

       Nikde nepíši, že to, že asistoval Capellovi z něj dělá megatrenéra, nicméně zkušenost asi dobrá.

  • pepinho221.4.2017 13:10reagovat

   Uvidíme, co na to řekne rada starších

   • Johnny_O21.4.2017 13:19reagovat

    To jsem taky zvedav, navic buhvi jak by ses nim domluvili..

    • Johnny_O21.4.2017 13:20reagovat

     *se s nim

  • LukyACS21.4.2017 13:15reagovat

   Teams managed

   2012–2014 Russia (assistant)

   2015 Livorno

   2016 Livorno

   2016 Ternana

    

   Doufám, že další jména na seznamu budou výrazně lepší.

   • munzig21.4.2017 13:20reagovat

    Já se právě bojím toho že ne a příjed sem někdo ještě horší. Proto se mi hráč který zažil tolik velkých trenérů nezdá jako nejhorší volba. I když bych si samozřejmě představoval někoho mnohem lepšího, ale buďme realisti. Kvalitní zahraniční trenér se sem nepohrne.

    • SuperFrankie21.4.2017 13:23reagovat

     Vždyť NIC nedokázal. Livorno poslal o ligu níž. To je kvalifikace? Úplně vidím, jak jsme na něj přišli. Někdo Kotalíkovi řekl, že bydlí v Praze a to prostě stačí. To bude průser jak Brno, jestli ho sem přivedeme.

    • LukyACS21.4.2017 13:24reagovat

     Mně se líbila jména jako Fink a hlavně ten Hag, kterej trénoval několik let mládež v Bayernu a chtěl to výrazněji zkusit v dospělém fotbale. Přesně takoví trenéři se mi líbili a pro Spartu jsou dostatečně reální.

     Panucci je slavné hráčské jméno, ale jako trenér podle dosavadních angažmá nestojí za nic, proto se všude z pozice hlavního kouče pakoval po pár měsících. Pro mě tohle fakt není kouč pro Spartu.

      

     • munzig21.4.2017 13:31reagovat

      Souhlasím.

      Mě se tyhle jména taky líbí ale naopak si myslím že ani jeden z nich nebo jim podobní se do Sparty nepohrnou.

     • kapacitos21.4.2017 14:46reagovat

      Holoubek se pakoval taky po pár měsících a je to dobrý trenér. Já bych se nepouštěl do hodnocení trenéra, když nevím co přesně bylo za jeho odchodem, těch důvodů mohlo být spousty, spíš by mě zajímalo jaký preferuje styl, aby to nebyl italský beton.

      Jinak je jedno kdo nás bude trénovat, dokud se nevyřeší naše tragická obrana, marodka a když trenér nebude mít plnou podporu vedení, tak tu vyhoří i Fink, Hag, Gula...Neutrální

   • Dynamo21.4.2017 13:23reagovat

    Sparta evidentně řeší Vrbu, nebo někdo z ciziny.

    Zahraniční eso k nám nepůjde, museli bysme mu nasypat fakt dost.

    • waaw21.4.2017 14:04reagovat

     Jen bych si dovolil pripomenout, ze z ciziny je i Gula

     • SuperFrankie21.4.2017 14:11reagovat

      V lednu podepsal novou smlouvu. Ten na nás z vysoka kašle.

      • Dynamo21.4.2017 14:36reagovat

       má výstupní klauzuli

      • kilovolt21.4.2017 15:49reagovat

       naštěstí pro nás

     • Sendi21.4.2017 14:37reagovat

      Gula je jediná aktuální smysluplná volba, oborností alespoň trochu srovnatelná s Holoubkem...Každej kouč, kterej tomu rozumí míň než ti co jsou u nás prostě nemaj logiku...

      • Dynamo21.4.2017 14:49reagovat

       A ta Holoubkova odbornost spočívá v čem? Nemá licenci a muže trénoval pár měsíců.

       • Sendi21.4.2017 14:58reagovat

        odbornost je odbornost, nezaměňovat se zkušeností...Prostě fotbalu a tomu jak se má dneska dělat rozumí víc než HrajempokřídleabojujemRada a všichni tihle typologicky podobní koučové, zastydlí v minulym tisíciletí. Z důvodu, že Holoubek u Áčka skončil, a je to jen můj názor, sem prostě nemůže přijít kouč, co tomu rozumí míň než on, v Česku je takovejch jen pár - pro mě Hašek, Jílek, na Slovensku Gula, to jsou pro mě trenéři pro úspěšnou Spartu a ne nějakej trouba z Itálie, jehož jedinou kvalifikací je, že bydlí v Praze, nebo Rada, kterýho k tomu předurčuje cena za Trenéra měsíce z roku 1982...tak to vnímam já, subjektivně...

        • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 15:00reagovat

         Mně by nevadil ani Lavička. Nechápu...mohli jsme přivést Haška..ale my radši Radu. Vyhození Holoubka v kontextu těhle výkonů opravdu nedávalo smysl..chjo

         • Sendi21.4.2017 15:14reagovat

          Nedávalo smysl vůbec v každym případě, nebylo to vůči němu vůbec fér, ale myslim, že on je nakonec rád, aspoň už víc nezešediví :))

         • kapacitos21.4.2017 15:17reagovat

          Protože u nás je vedení rozdělený na 2 části (Hřebík x Svoboda) Tak že podle toho se u nás i vybírají trenéři a tak každý chvilku tahá pilku..Smutek

          a proto D. Svobodo, jdi do prdele!

  • kapacitos21.4.2017 13:28reagovat

   Už je tady pan Mádl? Úsměv

  • Poldi21.4.2017 13:45reagovat

   To je čím dál lepší!

  • JosephV21.4.2017 14:21reagovat

   A co třeba Paolo Di Canio? Úsměv

  • captain_obvious21.4.2017 15:16reagovat

   Podle mě by nebyl aktuálně špatnou voblou, byť to není žádný zkušený trenér, který by prošel jako trenér renomovanými adresami (takové bychom tady stejně nenalákali). Podle mě i naprostý průměrák, který byl ale hodně úspěšný jako hráč a nakoukl do největších týmů světa, by nás mohl hodně posunout. Ikdyby ho měli za půl roku vykopnout, tak i za ten půlrok by takový kouč mohl předat spoustu zkušeností a zase nás někam posunout, co se týká fungování celého klubu (třeba i otevřít nové dveře, které pak budou moct využívat i jeho nástupci). Trenér s italskou školou, který prošel několika úplně TOP kluby vč. Realu a sbíral zkušenosti u Capella, ten prostě nemůže být na škodu alespoň třeba krátkodobě. Za mě by to bylo dobrý, ale musel by si DK asi hodně sáhnout do kapsy (což však není můj problém).

   • Sendi21.4.2017 15:33reagovat

    Vůbec by tu měl vzniknout novej model, naprosto inovativní, kdy se budou trenéři podle potřeby střídat maximálně co půl roku, každej předá něco!

    • captain_obvious21.4.2017 15:56reagovat

     Ten už tu funguje, akorát místo půl roku to je momentálně nastaveno na cca čtvrt (když nepočítám okurku) a kouče, kteří klubu ani nemají co předat (začátečník a zpátečník).

   • SuperFrankie21.4.2017 15:55reagovat

    Být asistentem slavného kouče neznamená být dobrým trenérem. Viz. Fitzel. Nebo vlastně být slavným hráčem ani neznamená být dobrým koučem např. Zola.

    • captain_obvious21.4.2017 15:59reagovat

     To ani netvrdím. Ale z těch adres, na kterých působil, je asi zvyklý na určité profesionální fungování klubu, což u nás je španělská vesnice, takže už jen tím by mohl být nápomocen.

     • SuperFrankie21.4.2017 17:29reagovat

      Což by byl přesně důvod, proč by ho od nás vyrazili.

  • waaw21.4.2017 15:48reagovat

   Na zaklade t3ech par informaci se muze rozhodovat tak Kotalik, pro mne to je malo. Vubec netusim jaky je povahove, jak vzdelany jako trener, jake ma nazory a jake metody. Nevim. Na prvni precteni ho nevidim jako pouzitwlneho. Konfliktni, bud ho vyhodili (Livorno) nebo se pohadal. Uspech jako trner zadny, praxe slaba.

 • lepší stopeři než MiKa

  AlaMierda21.4.2017 12:21reagovat

  podle mě - Hubník, Hájek, Jugas, Susnjar, Douglas, Deli, Štetina, Krch. U nás všichni včetně Costy. To si myslím, že bohatě stačí. Ve Spartě má hrát jeden z nejlepších stoperů v lize. A ne leklá průměrná ryba, která svoji karieru odpískala odchodem z bundesligy

  • AlaMierda21.4.2017 12:22reagovat

   + Pernica a i Hovorka

  • kapacitos21.4.2017 12:40reagovat

   a to ještě za tu bídu co hraje bere prachy jako 3 lepší stopeři dohromady.

  • Sendi21.4.2017 14:16reagovat

   Mě nadchnul i Stronati, má na to jak je urostlej velice slušnou techniku...

   • AlaMierda21.4.2017 14:22reagovat

    na toho jsem zapomněl. Mě se hodně začíná zamlouvat ten Susnjar z Teplic. Je mu teprve asi 22 let, ale působí hodně dobře. A přišel tam z Rumunska z průměrného Gaz Medias

    • Sendi21.4.2017 14:32reagovat

     Jo pro mě jsou oni dva momentálně asi nejzajímavější zboží na stopera, mladí, důrazní, silní, s dobrou technikou, jednoho z nich bychom měli zkusit udělat, stoperská čtveřice Šušnjar/Stronati, Hovorka, Mazuch, Jugas a pojď mi, tam už bych strach o výkony neměl, k tomu Köstl s Březinou v záloze a to už má úroveň no :)

     • kapacitos21.4.2017 14:48reagovat

      to zní moc dobře Úsměv

     • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 15:18reagovat

      Kostl by toho v záloze moc nenahrál. By to byl druhej Hoheneder.

       

      Ale chápu cos tou zálohou myslel :D

 • Bizár

  LukyACS21.4.2017 12:14reagovat

  Tak za útokem na autobus Dortmundu byl spekulant s akciema, asi moc hrál GTA V.

  • Dynamo21.4.2017 12:37reagovat

   A téhle ”oficiální” verzi má někdo věřit?

   • pepinho221.4.2017 12:38reagovat

    Smích Na PL o tom asi nenapíší, no

    • Dynamo21.4.2017 12:55reagovat

     proč by o tom psali na stránkách Premier League?

   • LukyACS21.4.2017 12:43reagovat

    SmíchSmíchSmíchSmích

 • Straka

  pepinho221.4.2017 9:50reagovat

  Vypadá to, že je volnej, Kotalíku jednej!

  • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 11:59reagovat

   Paradoxně, mně by tu Straka asi ani nevadil. Měl úspěch a Sparta pod ním na domácí scéně hrála krásnej fotbal..jen v LM to byla bída :) Ale tím, že šel k sešívkám jeho kouzlo asi pominulo a už by tak dobrej nebyl.

    

   Nemohl by se úž bít do prsou, že je sparťan až za hrob. Protože neni.

   • Lukáš Mareček21.4.2017 12:32reagovat

    Straka je na tom se znalostma hur jak Rada

    • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 12:42reagovat

     Aspoň má úspěchy! S teplicema (UEFA) a se Spartou (Liga + kvalda o LM).

    • victorlima22.4.2017 9:03reagovat

     Nevím, nevím. Jeho trenérská licence je z Německa, tam nic zadarmo a ze známosti jako u nás nedávají.

   • RonamCZ21.4.2017 12:46reagovat

    Toto mě např. vůbec nevadí. Musíme to brát tak, že je to prostě práce ... Nezaznamenal jsem, že by na nás kydal nějakou špínu (Ale u kotle bych asi s pochopením nepočítal a asi by to byl podobný souboj jako Konaté vs tribuny. PS: Já jsem ho chtěl už po Lavičkovi Neutrální

    • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 14:03reagovat

     Takhle..mně to taky nějak extra nevadí.

      

     Ale sami hráči mu to Sparťanství prostě žrát už nebudou.

      

     Neberuh ho jako zdrádce, prostě práce. Ale už pro mě není takovým supersparťanem, za kterého jsem ho dlouhé léta považoval.

      

     Bez toho nemá šanci ve Spartě uspět při jeho kvalifikaci.

      

     A prostě klubismus má vliv na to, jak trénuješ. Ne že ne. Když to bereš jako svůj život a ne jen práci, tak se ti líp připravuje a snadněji se ti pracuje...

 • mika

  demon21.4.2017 9:09reagovat

  michal kadlec je totálně mimo ten dnešní rozhovor no to nemá chybu.se diví že jsme masraný.a prej to z jeho strany není taková hrůza. no ty kráso to je matroš.VztekVztekVztek

  • artaxerxes21.4.2017 9:30reagovat

   On tvrdí, že má průmětnou formu - Já bych mu i věřil, je kvalita stačí na divizi a momentálně má formu průměrného hráče divize.

    

   Ostudou je, že tento divizní hráč hraje za Spartu.

   • spartas21.4.2017 9:46reagovat

    Chce nám sdělit, že může bejt i hůř.

    • pepinho221.4.2017 9:50reagovat

     Připravuje informační pole pro příští sezonuSmích

     • artaxerxes21.4.2017 9:57reagovat

      Má bujnou představivost, ale jeho výkony se blíží výkonům legendární dvojice Lukáš-Petrouš, pokud se má zhoršit, tak to bude vypadat asi jako Štěpán Kučera v derby, kdy jsme rupli 1:4

   • kapacitos21.4.2017 10:17reagovat

    Tak mezi našema stoperama je průměr, jednou zahraje na hovno on, jednou Holek, jednou Mazuch..

    • artaxerxes21.4.2017 10:40reagovat

     no není. Ono je to tak, že jednou s ním zahraje za hovno Holek, jednou s ním Mazuch a téměř vždy s ním Hybš.

      

     Mně by až tak nevadila jeho špatná forma, to potká různé hráče, mně vadí jeho malá aktivita a zaujetí= ”mám v pičismus” (omlouvám se za vulgaritu).

     • kapacitos21.4.2017 11:37reagovat

      tak to souhlas, to mě taky sere..

     • kapacitos21.4.2017 11:48reagovat

      před utkáním v šatně si pobrukuje: ”je zápas a já všechno v píči mám” Smích

  • leodas1221.4.2017 9:53reagovat

   No ten mě zase nasr*l Vztek Kdyby byl alespoň soudnej.. V létě musí pryč, tohle přece nejde..

  • AlaMierda21.4.2017 9:57reagovat

   já to ani číst nebudu, stačí co jste tu napsali. Tomu člověku se asi z toho karierního sešupu zamotala makovice, že ztratil veškerou schopnost vnímat realitu.Vždyť ty jeho výkony jsou tak na Psojedy

  • captain_obvious21.4.2017 10:09reagovat

   Ty hejty na Kasíka jsou takové komediální, ale srsly - rádi vyprávíme o tom, jak se budeme navenek prezentovat jako velkoklub, ať už směrem k fanouškům nebo médiím (nefunguje teda ani jedno), ale to je rozhovor za rozhovorem, kdy hráč přijde nepřipravenej a řekne naprostou stupiditu, kterou akorát přileje olej do ohně a ničemu a nikomu včetně sebe nepomůže. Kéž by měl průměrnou výkonnost, to bychom měli alespoň jednoho průměrného stopera a možná měli trochu menší ztrátu na čelo.

   • SuperFrankie21.4.2017 11:06reagovat

    Není čas připravovat hráče na setkání s médii. Je třeba vyplňovat hromadně prohlášení o tom, že se k ničemu nebudeme vyjadřovat.

  • Poldi21.4.2017 10:49reagovat

   S otázkou průměrnosti se to má tak, že nejdůležitější je, z čeho se takový průměr počítá. Pakliže delikátně zvolíte rozsah, můžou se i výkony pana Kadlece posuzovat jako průměrné. Já třeba dosahuju vysokého nadprůměru v řešení křížovek v porovnání se žirafama. Stejně tak pan Kadlec dosahuje průměrných hodnot bránění v porovnání s bruslícími lemury. Problém je, že fanoušky to neplní optimismem a možná by raději, aby podával průměrné výkony v porovnání s fotbalisty. S fotbalusty, kteří mají správný počet končetin, věk a hrají odpovídající soutěž. Aktivně. Což se právě neděje.

   • Ferry21.4.2017 11:15reagovat

    Já bych zase tak přísnej nebyl.On je opravdu průměrnej stoper naší ligy.Ale holt na Spartu je to málo a hlavně je to málo pro nás,náročný fanoušky.Myslím,že třeba v Dukle či Jablonci by byl dobrej.Ale my potřebujeme samozřejmě vyšší level.

    • ACSpartaPraha4ever21.4.2017 11:19reagovat

     Já bych přísný byl, jeho výkony jsou tragédie a nedosahují úrovně prvoligového fotbalisty. A pokud on svou současnou výkonnost bere jako svůj průměr, tak Pán Bůh s námi a zlý pryč...

     Čekal jsem, že se na jaře zvedne (aspoň trochu), ale ono nic, je na odpis.

     • SuperFrankie21.4.2017 11:22reagovat

      Přesně tak.

      • Ferry21.4.2017 11:27reagovat

       Ok,tak si to zrekapitulujme.V naší lize je 16 týmů,hraje v nich teda 32 stoperů v základu.Pokud mi vyjmenujete 24 lepších,tak se omluvím.

       Tím nechci vůbec Kadlece hájit,ale asi bych ho nepřirovnával k bruslícím lemurům.Pouze to něco vypovídá o celkové úrovni naší ligy.

       • SuperFrankie21.4.2017 11:38reagovat

        Hubník

        Hejda

        Hájek

        Deli

        Lüftner

        Frydrych

        Ngadeu, když ho tam strčí

        Mazuch

        Hovorka

        Douglas da Silva

        Stronati

        Šušnjar

        Jeřábek

        Jugas

        Pernica

        Beneš

        Hofmann

        Břečka

        Štěti
        na

        Šimůnek
        - když hraje

        Latka

        Coufal

        Krch

         

         

        • SuperFrankie21.4.2017 11:40reagovat

         Jovanovič, Chaluš

         • Ferry21.4.2017 11:58reagovat

          A podle čeho soudíš,že jsou lepší?Je to jen tvůj pocit?

          • SuperFrankie21.4.2017 12:02reagovat

           Řekl jsi jen, ať je vyjmenuju! Je to podle toho, že jsem je všechny, stejně jako Kadlece, viděl v letošní sezoně v akci a vyšli mi z toho srovnání lépe. Smích

           • Ferry21.4.2017 12:09reagovat

            Aha.No,fajn.Já si to prostě nemyslím.Chtělo by to trochu objektivity.

            • SuperFrankie21.4.2017 12:11reagovat

             Jak můžu být objektivní v tomhle ohledu ? Hodnocení fotbalistů není nikdy úplně objektivní.

             • Ferry21.4.2017 12:17reagovat

              Jistě.Proto jsem čekal aspoň trochu přibližují statistiku,i když ani ta není objektivní a mnohdy ani vypovídající.Takhle se můžeme dohadovat do smrti.

              Podle mě třeba Latka rozhodně není lepší.Možná tak před pěti lety.To samý Šimůnek.Stronatti je taky dost nejistej.Atd.Podle mě jsou lepší Hubník,Luftner,Jugas...Ngadeu jsem na stoperu neviděl a ten zbytek je hodně diskutabilní.

          • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 12:04reagovat

           Chaluš neni lepší, dělá chyby. Ale podobný jako MiKa...a u nadějnýho stopera je toleruješ spíš.

           • SuperFrankie21.4.2017 12:08reagovat

            Tak ten je snad 26., ne? Chyby dělá, ale dělá jich méně než Kadlec.

         • wasek2611@centrum.cz21.4.2017 12:54reagovat

          chybí ti tam Costa :)

       • Poldi21.4.2017 13:22reagovat

        jen k průměrným bruslícím lemurům. Někteří by toho možná ubránili i víc. Ale když jinak nedáš, budu spravedlivější a uberu ty brusle, ale pod lemura bez bruslí jít prostě nemůžu.

79510 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha