Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Řízení

  Ludvik228.2.2017 10:47reagovat

  Sparta je špatně řízena. A pokud je takto špatně řízena už přes deset let, tak se ukazuje, že ji špatně strategicky řídí Křetínský. On si sice najímá ”manažery”, řídící kádry, ale to on nastavuje celkovou strategii, podle které musí tihle pěšáci konat a dělat konkrétní kroky. Spíše mi přijde, že žádná strategie prostě není a pokud je, nelze ji nikdy za současného stavu uvést do života.

  Není to jen o sportovních výsledcích, je to i o komunikaci navenek. Co vlastně dělá Kasík, krom toho že sluníčkuje na Twitteru a chodí na tiskovky? Jak on řídí svoje lidi, když nedokážou předat jednoduchou informaci o hostování hráče? Co dělá Svoboda ve Spartě? Čím Spartě pomáhá?

  Jediné pozitivum za poslední dekádu vidím v osobě Hřebíka, který nastavil směr výchovy mládeže.

  • kalamoi28.2.2017 10:57reagovat

   Kasík je především mluvčí klubu, ten nemá nějakou extra pozici. To, že neinformují o spoustě věcech je sice chyba, ale asi to nepokládají za tak důležité. Svoboda myslíš kterého? Jestli Zdeňka, tak je to asistent trenéra. Křetínský hlavně na fotbal nemá moc času, takže on to nějak strategicky řídit ani nemůže. Řídit to mají jiní lidi, ale zdaleka to není tak tragické jak se tady píše. Loni čtvrtfinále EL, tam bychom těžko došli s tím, že je tady všechno v pytli, jak se píše teď. Nikdy není všechno v pytli mávnutím proutku během pár týdnů. Prostě se teď nedaří, ale to já pokládám ve sportu za zcela normální věc. Občas se nedaří i jiným týmům nebo hráčům v různých sportovních odvětvích a taky je hned všechno špatně a je to rozhašené? Pokud je něco špatně a rozhašené, tak se nedaří dlouhodobě. Pokud jsme i dlouhodobě byli na 2 místě ligy, tak to nemůže být zase tak špatné. Rozhašená donedávna byla třeba Slávie ta hrála skoro o sestup. My oproti ní to bylo pořád nebe a dudy a stejně tak i je. Slávie má prostě zatím jen dobrou sezónu, ale tohle taky potká kde koho, loni v Anglii Leicester např. Až to Slávie x krát zopakuje, tak si můžeme říkat, že tam je něco dobře. Titul u nás vyhrál Baník a kde byl další roky. Liberec to samé. Jediná Sparta je dlouhodobě pořád na čele, tak to tady nemůže být špatné natolik, jak se teď píše. V posledních letech je na čele ještě Plzeň.

   • Ludvik228.2.2017 11:00reagovat

    Kasík je ředitel komunikace.

    Svobodu myslím Dušana

    Pokud Křetínský schvaluje každou větší posilu / odchod tak ji prostě strategicky řídí.

    • kalamoi28.2.2017 11:05reagovat

     A víš, že to opravdu schvaluje? Sparta má nějaké scouty, sportovní vedení a další lidi. Nějakého Vatajela Křetinský možná dříve předtím ani neviděl, jen mu prostě řekli, že se jim zdá dobrý bude posilou a on jim na to dá prachy a takhle to vidím i u dalších přestupu. A ne, že Křetinský má natolik času, že on sám Vatajela sleduje a pak řekne, že je dobrý a ať se koupí. Věří svým lidem a proto to potom i schválí. Hráče jako Rosický, V.Kadlec zná i on z televize nebo z dřívějška, takže na to ani ty lidi nepotřebuje a i on ví, že to jdou dobří hráči. On dává peníze, Spartu řídí jiní lidi.

     • Ludvik228.2.2017 11:15reagovat

      No on to minimálně tiše schvaluje tím, že dal pravomoci lidem ve Spartě tyto kroky dělat. A strategické řízení není operativa.

      On by si měl jednou za půl sezonu sednout, podívat se na výsledky klubu, vše co je měřitelné od počtu vstřelených / obdržených branek, návštěvnosti, výsledků mládeže, uplatnění mládeže v repre, úspěšnost (počet odehraných zápasů, goly, asistence) nových posil, financí a hlavně výsledků!!! A týmu.

      Jeho lidi by se z tohoto měli zpovídat a navrhovat co dál, kde budeme za půl roku, za rok. On vlastní Spartu přes dekádu a pokud by opravdu byla strategicky řízena, neměla by tak málo titulů, protože by už dávno většinu lidí vyměnil, protože áčko nemá výsledky.

       

       

      • kalamoi28.2.2017 11:23reagovat

       Kolik znáš klubů co vyhrávají titul rok co rok, jak si to asi představuješ. Moc jich ve světě není. Loni jsme hráli čtvrtfinále EL, což je ještě větší úspěch než domácí titul, tak nevím co chceš extra vyměňovat. Smiř se prostě s tím, že to není jako kdysi, kdy Sparta sbírala titul za titulem. Finance má Plzeň a teď už i Slávie. Tenkrát je měla hlavně Sparta a podle toho to taky v lize vypadalo.

    • kalamoi28.2.2017 11:10reagovat

     Dušan Svoboda je člen představenstva. Ale takové lidi má spousta klubů. V Bayernu, Realu, Barceloně bude taky ve vedení klubů x lidí, tzv. papalášů, že ani nevíš co tam přesně oni dělají a mají na starosti. Řešíme, až moc velké prkotiny.

 • vedení a tak dál.:)

  Shrekson28.2.2017 10:34reagovat

  Kauza Brezina - nevím jak to je, jestli je pravda a hraje druhou ligu tak už nechápu vůbec nic..

  Problém Sparty je fakt hluboko v ní, přeci není možné co se teď děje.. Nejde o výsledky ale o celek jako takový. V tom měl pravdu včera Vůjtek když hrajeme blbě tak si nás lidi nepozvou, Sparta když hraje jak hraje, se nemůže divit že se nenajde sponzor a to v ruku v ruce je Danem. Sparta naplní rozpočet tím - že to miliardář zaplatí.

  Jasně je to obrovská výhoda ale i nevýhoda, Sparta pak nemá lidi co by přišli a řekli ty podívej tohle je šílené a poškozujete i naší značku, která vás sponzoruje(nemluvím o sazce) a to dělá nějaký tlak ne jenom na výsledky ale i na profesionální vedení klubu.. Ten tlak je umělí a ve skutečnosti žádný tlak není jenom na hřišti to je všechno, Sparta se dostala do stadia kde se jí nedá věřit protože dělá nesmyslné kroky a hodně lidí si začíná říkat wtf?

  Kauza Holoubek vs. Požár - když to bude stát za houby tak Holoubek půjde a Požár bude dál ve funkci?! zase měli pravdu včera ve studiu že je to kočkopes..

  Vážně nemám radost co se děje, nerozumím tomu. Sparta nedělá nic aby to vysvětlila a to je pro mně taky problém. Ani ale nevím co bych chtěl slyšet, možná posrali jsme to a teď je pro nás důležité hrát dobrý fotbal a uvidíme jestli to bude na předkolo LM.. Když jsem viděl Lavičku v Jablonci tak jsem si říkal jak se na jeho fotbal vždy aspoň dalo koukat, jo vadil mi že nikdy neplácnul do stolu ale prostě je takový..

  • kalamoi28.2.2017 10:42reagovat

   Naše druhá liga není o tolik horší než první slovenská. Požár tam je jen na oko, nevím co i ti co říkají, že neví, kdo je ve Spartě trenér nechápou. Holoubek nemá licenci, tak se to takhle jen obchází to je celá věda. Trenér je samozřejmě Holoubek a ne, že Sparta má x trenérů. Ti všichni rádoby odborníci vůbec neví co píšou nebo říkají a už vůbec u toho nemyslí. Jinak to, že na každého občas přijde špatné období je normální i ve světě nebo ne? Pořád i když jsme neměli titul, tak jsme byli nejhůř druzí co by za to jiné týmy daly. Teď jsme třetí a s minimální ztrátou na čelo. Když čtu, jak je všechno špatné, rozhašené a další věci, tak to vypadá jako bychom hráli snad skoro o sestup. Ještě na podzim nás plácali po ramenou, jak dobře jsme ve skupině EL hráli a teď po 4 zápasech všichni říkají, jak je všechno špatně. Až budeme takhle hrát 20 zápasů z 30, tak teprve bude všechno špatně a ne tohle, kdy navíc z těch 4 byly 2 s Rostovem, který by spláchl jak Plzeň tak i Slávii.

   • victorlima28.2.2017 12:44reagovat

    Samozřejmě kalamoi, že máš většinou naprostou pravdu. Hezky tady vysvětluješ věci o kterých jsem byl přesvědčen, že musejí být fanouškům jasné. Máš trpělivost. Stejně jak je potřeba krotit optimismus (po pár vydařených zápasech), tak je nutno i krotit pesimismus. Je třeba si uvědomit, že konkurence u nás rapidně vzrostla v posledních létech a kvalitních hráčů rapidně ubylo. Už je nemáme jen pro sebe a na opravdovou kvalitu ze zahraničí nemáme opravdu peníze. Hlavně nesmíme zapomínat, že je to jenom hra a v každé hře je významný faktor štěstí. To sice přeje připraveným, ale ne vždy. Co by pak měli říkat fanoušci obou milánských klubů. Kluby s obrovskou tradicí, spoustou extrémně drahých hráčů, erudovaným vedením. Myslím, že by teď byli hodně spokojeni s druhým či třetím místem v lize a častou účastí v jarní fázi alespoň EL.

 • Baroko Rozehnal

  peterpan2728.2.2017 10:23reagovat

  Na návrat , naštěstí, nemyslí. Uff, to mě uklidnilo. Nerad bych se ho dočkal ve Spartě...

 • Řepa mě potěšil, vidí to stejně

  venous28.2.2017 9:52reagovat

  venous27.2.2017 12:01reagovat

  Místo do Španělska měli hráči jet do nějaké výkrmny. Proč hrajeme s dětma a ne s chlapy. To je jako v boxu papírovka, kdo vybírá takové typy (asi podle Rosy), my potřebujeme alespoň dva silové typy do 2 metrů a jeden pořádný pařez, tytu Migase, nebo Řepy aby se nás ostatní báli a zároveň hlídali ty naše” děti”.

   

  Bouřliváka Řepku štvou výkony Sparty: Je to mateřská školka!

  Tenhle bouřlivák by panečku mančaftu Sparty zvednul mandle! Tomáš Řepka (44) včera točil pro O2 TV Sport fotbalovou talk show Tiki-Kaka a rozpovídal se o mizérii Letenských.

  „Tam se nemluví, to jsou ryby, tam nikdo nic neřekne. To je vidět, že ta komunikace tam není vůbec a chybí tam někdo, kdo ty děti trošku srovná. Mně přijde, že to je taková mateřská školka,“ našel Řepka jednu z příčin v mrtvolném projevu.

  „Teď je to hrozné. Nemají formu a jen oni musejí vědět proč. Hází se to na stopery, ale to nejde. Bránění je na celém mančaftu,“ zastal se následovníků na svém postu.

  Chystá se na trenérskou dráhu a říká, že vůbec nerozumí počtu šesti koučů na Letné, kteří se málem nevejdou na lavičku. „Nechápu to. Na podzim tam měl slovo Holoubek a fungovalo to, teď tam do toho každej kecá. Já jsem nikdy nic takovýho nezažil,“ kroutil hlavou mýty opředený sparťan.

  On sám by však i tuhle rozhašenou Spartu coby kouč vzal. „Určitě, ta se neodmítá,“ usmál se »Řepa«.

  V titul rudých ještě věří, i když... „Budou mít hoňku, ale ještě na to mají dvanáct kol. Leká mě Slavia, jde jí to, ale teprve teď s Plzní to bude pro ni zápas pravdy. Plzeň? Viděl jsem ji ve Zlíně a měla tam prohrát. Asi je na nich deka, jenže ono nejde vyhrávat ligu deset let v kuse,“ okomentoval současný stav na špici tabulky Tomáš Řepka.

  Bouřliváka Řepku štvou výkony Sparty: Je to mateřská školka!

  Tenhle bouřlivák by panečku mančaftu Sparty zvednul mandle! Tomáš Řepka (44) včera točil pro O2 TV Sport fotbalovou talk show Tiki-Kaka a rozpovídal se o mizérii Letenských.

  „Tam se nemluví, to jsou ryby, tam nikdo nic neřekne. To je vidět, že ta komunikace tam není vůbec a chybí tam někdo, kdo ty děti trošku srovná. Mně přijde, že to je taková mateřská školka,“ našel Řepka jednu z příčin v mrtvolném projevu.

  „Teď je to hrozné. Nemají formu a jen oni musejí vědět proč. Hází se to na stopery, ale to nejde. Bránění je na celém mančaftu,“ zastal se následovníků na svém postu.

  Chystá se na trenérskou dráhu a říká, že vůbec nerozumí počtu šesti koučů na Letné, kteří se málem nevejdou na lavičku. „Nechápu to. Na podzim tam měl slovo Holoubek a fungovalo to, teď tam do toho každej kecá. Já jsem nikdy nic takovýho nezažil,“ kroutil hlavou mýty opředený sparťan.

  On sám by však i tuhle rozhašenou Spartu coby kouč vzal. „Určitě, ta se neodmítá,“ usmál se »Řepa«.

  V titul rudých ještě věří, i když... „Budou mít hoňku, ale ještě na to mají dvanáct kol. Leká mě Slavia, jde jí to, ale teprve teď s Plzní to bude pro ni zápas pravdy. Plzeň? Viděl jsem ji ve Zlíně a měla tam prohrát. Asi je na nich deka, jenže ono nejde vyhrávat ligu deset let v kuse,“ okomentoval současný stav na špici tabulky Tomáš Řepka.

   

  VztekVztekVztek

  • Furia Ceca28.2.2017 9:54reagovat

   Ten ať drží hubu a krok, nebo ať aspon vrátí kasu.

  • Víťák z Cé Osmičky28.2.2017 10:32reagovat

   Řepka je přirození!

   • Poldi28.2.2017 12:24reagovat

    Jeden z možných stropů pro Superfrankieho stupnici

 • Vzkaz pro vedení Spaty

  venous27.2.2017 23:21reagovat

  JĎETE DO PRDELE!!!

  • Huba27.2.2017 23:23reagovat

   Jsou to čůráci co maj fanoušky u prdele!!!! Táhněte hajzlové!!!!

  • dominik2727.2.2017 23:30reagovat

   Smích

  • ACSpartaPraha4ever28.2.2017 0:10reagovat

   Smích Pošli Danovi SMS, ocení to.

  • DaveACS28.2.2017 7:32reagovat

   Tykravo, napsat Ď a po něm E, to je kumšt

   • ouissi28.2.2017 7:50reagovat

    Jj, a ještě verzálkami, aby si toho tedy opravdu každý všiml!

     

   • Poldi28.2.2017 9:24reagovat

    to určitě není pravý Venous...chybí mu tam jeho podpis VztekVztekVztek

    • majtin28.2.2017 9:52reagovat

     Asi měl naspěch...

  • Furia Ceca28.2.2017 9:52reagovat

   Jel jsem teď kolem Letné a skutečně ji hromadně opouští. Děkujeme venous!

  • Phil Taylor28.2.2017 9:59reagovat

   to psal někakej ”yntelygent” z prádelny...

 • Informovanost

  SuperFrankie27.2.2017 22:40reagovat

  Mně na tom Březinově přesunu nejvíc štve to, že se nám to ani nikdo neobtěžoval říct. To je fakt ubohost.

  • peterpan2727.2.2017 22:42reagovat

   Tak oni si byli Mazuchem a Kadlecem tak jistí, že je přesun Březiny ani nějak netížil, tím pádem o něm ani neinformovali

  • SuperFrankie27.2.2017 22:48reagovat

   Ale teda v generálce nehrál. Třeba je fakt mimo, ale nevíme na jak dlouho. Ono je úplně jedno, jak dlouho je mimo, proč tam vůbec je?!

   • Bunda27.2.2017 22:50reagovat

    Hrál.

    • SuperFrankie27.2.2017 22:54reagovat

     http://www.fcsbvlasim.cz/2017020010-generalka-vlasimi-nevysla--C.-budejovice---vlasim-3-1.html

      

     A jo, 15 minut hrál.

     • Bunda27.2.2017 22:59reagovat

      Jsou to kundy. X lidí na každou kravinu a nedokáží dát info a klukovi který je ve Spartě odmala. To samé ten Penner jak byl na stáži v Juve..Ani slovo. Kdyby aspon zítra ráno napsali že Kadlec ukončil kariéru,protože na gauči nemusí běhat a Mazuch odešel do 3.čínské ligy :)

      • peterpan2727.2.2017 23:00reagovat

       Za 150 milionů nejlépe Úsměv

  • SuperFrankie27.2.2017 22:59reagovat

   https://twitter.com/LudekMadl/status/836256989932060673

    

   Doporučuju tohle, to prostě. To nejde. Já nemám slov.

   • peterpan2727.2.2017 23:04reagovat

    Prej jeho brácha Smích

    • SuperFrankie27.2.2017 23:11reagovat

     http://www.sparta.cz/srv/www/cs/football/team/viewMemberDetail.do?memberId=279

      

     • pepinho227.2.2017 23:16reagovat

      to snad nemyslí vážně SmíchSmích

     • ACSOLDBOY28.2.2017 9:12reagovat

      Hm...tak to je dobrej ”papírák”...na 183 cm mít 70 kg

    • dominik2727.2.2017 23:13reagovat

     Mě taky napadlo, jestli tam nešel brácha Filip (r. 95), ale ten podle databáze FAČR patří Dobrovici, kam odešel na přestup.Úsměv

   • majtin27.2.2017 23:18reagovat

    Tak hlavně, že se našel.Úsměv

  • SuperFrankie27.2.2017 23:30reagovat

   Na oficiálním webu je Březina stále veden jako náš hráč. Smích

  • Srdcař Plavšič27.2.2017 23:35reagovat

   Uff, aspoň se neřeší bučení na Konatého. Ovšem tohle je teda fakt ubohost nehodná Sparty. Nevědět informace o hráči, který je vlastně členem áčka? Neřeknu o tom Pennerovi, ale tohle?!

   • Funin28.2.2017 8:23reagovat

    Já hlavně nechápu, proč si vymýšleli tu lež s tím zraněním a operací a že je na dlouho mimo. Nebo se zázračně uzdravil?

    • Zdeno9428.2.2017 9:19reagovat

     Na operaci opravdu byl, ale je skoro zázrak, že se tak rychle uzdravil, viz. jeho instagram - goo.gl/MjlxzD

     • Funin28.2.2017 10:31reagovat

      aha, tak to je asi jedinej hráč ve Spartě, kterej se zotavuje rychleji, než se čekalo, a takového pošleme pryč.

 • Březina

  LukyACS27.2.2017 22:36reagovat

  Mně je jedno, jestli jsme ho poslali hostovat do Vlašimi. Byť mě štve, že měl v Senici stabilní místo a byl už sehraný, stahoval se s odůvodněním, že dostane šanci v áčku, ale je fakt, že předek FNL nebude horší než spodek Fortuna ligy, ale co mě fakt štve, je to, že klub nás o tom vůbec neinformoval a to už je to skoro týden od doby, co je to na FAČR. Já furt žil v tom, že je dlouhodobě zraněnej.

 • Lucky

  kapacitos27.2.2017 21:58reagovat

  Pořád máš důvěru v Požára a Kotalíka?

  • peterpan2727.2.2017 22:01reagovat

   Copak Lucky, hlavně jestli Dan...

   • standis27.2.2017 22:52reagovat

    tomu dojde trpělivost

  • LukyACS27.2.2017 22:37reagovat

   Po posledních dnech nemám důvěru snad vůbec v nikoho ze Sparty. Těšil jsem se na jaro, ale co se děje v posledních dnech, z toho je mi smutno Neutrální

 • Řepka

  kapacitos27.2.2017 21:24reagovat

  V Tiki taka na O2 potvrdil, že chce trénovat Spartu až to Dan zabalí. No čeká nás krásná budoucnost Neutrální

  • Bunda27.2.2017 21:25reagovat

   To se nikdy nestane. A radši Řeháka s Pitákem než toho čůráka.

  • peterpan2727.2.2017 21:26reagovat

   Má on vůbec A licensi?

   • DaveACS27.2.2017 21:27reagovat

    Ne, kryl by ho Hřebík.

    • peterpan2727.2.2017 21:28reagovat

     Smích To by byl Dreamteam

     • DaveACS27.2.2017 21:31reagovat

      Bláža asistent, Zelenka kondičák, Pamič nosit flašky.

    • LukyACS27.2.2017 21:33reagovat

     Hlavní trenér - Řepka

     Asistent trenéra - Siegl

     Trenér brankářů - Blažek

     Transfery - Novotný s Markem Vítem jako přítelem na telefonu

     a tituly budou, né že ne

    • standis27.2.2017 22:50reagovat

     SmíchSmíchSmích

   • kapacitos27.2.2017 21:30reagovat

    Nemá nic, ale má v plánu si je udělat

    • majtin27.2.2017 22:02reagovat

     To si myslím, že v dnešní době už nedá, bych řekl, že se to studium poněkud znáročnělo.

   • ACS7327.2.2017 21:35reagovat

    tady je podstatná licence???????

 • Vácha :(

  ACS7327.2.2017 21:21reagovat

  http://www.extra.cz/exkluzivne-pred-klicovym-zapasem-v-jablonci-paril-v-klubu-s-rappery-spartan-lukas-vacha-prozil-hodne-divoky-vecer

  • DaveACS27.2.2017 21:30reagovat

   Jestli někde skoro 48 hodin před zápasem byl je snad úplně jedno. Smích A už úplně jedno je, jestli je někde do 1 na koncertu, nebo do 1 hraje doma na PS4 Smích Pokud nepil, tak ať si tam je klidně do rána, když druhej den přijde na trénink..

   • ACS7327.2.2017 21:34reagovat

    přesně.. důležitý je, jak pak zahrál v Jablonci, a že zahrál jako bůh!! i dnes za juniorku...

    • DaveACS27.2.2017 21:37reagovat

     Tak mi pověz, jak to vypadalo na juniorce, když jsi tam byl

     • ACS7327.2.2017 21:42reagovat

      a jak si prosím přišel na to, že jsem tam byl?

      • DaveACS27.2.2017 21:43reagovat

       A kde jsi přišel na to, jak hrál dneska Vácha?

       • ACS7327.2.2017 21:46reagovat

        na streamu, který sem dnes v 13:16 dal pephino2...

77803 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha