Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kašpaři jsme my!

  Franta z lidu11.6.2017 20:20reagovat

  Křeťo, kup nám Sivoka! My chceme stoperské duo Tom Sivok-Mika... To bude teprve show, přátelé!Otrávení

  • Casper Hejter11.6.2017 20:22reagovat

   Já chci trenéra Frantu z Lidlu a sportovního ředitele Liara, na konci ročníku 90 bodů, postup v Evropě do semifinále, jen pohár pustíme ze solidarity sestupující Plzni... Úsměv

   • Elbruso11.6.2017 20:26reagovat

    Já pořád čekám na vysvětlení, proč jsme byli letos dopředu tak jaloví, když si tedy Mareček a Sáček odehráli svoje a je blbost do středu zálohy tedy někoho přivádět. Roluj x stránek dozadu na téhle diskusi. Stejný názor jako já mělo spoustu lidí, že by přivedli někoho do středu zálohy. Asi tomu tedy nerozumí nikdo - jen Ty a sendi.

    • Casper Hejter11.6.2017 20:30reagovat

     Tak já a Sendi jsme všeobecně uznávaní fotbalový odborníci, takže mě to vůbec nepřekvapuje. Já bych ti to klidně, Liro, vysvětil, jenže ty jsi taková guma, že to stejně nepochopíš, pro mě je to promarněný čas.

     • Elbruso11.6.2017 20:32reagovat

      Aha, tak v tom případě je tady spousta těch gum, protože konkrétně o posile do středu zálohy tady psalo spoustu lidí - záleží, kdo z nich tady teď je a přizná to. Vše jde navíc vyjet na stránkách dozadu. Mareček a Sáček jsou tedy spíše defenzivní - já se ptám, kdo má být ten ofenzivní? A Ty tady operuješ s Nestorem, který tam skoro nehrál nebo s Kadlecem, který hrál letos celkově tužku. Opravdu tam posílit nepotřebujeme? Hlavně, že máme 6 stopéru nebo kolik. Odzadu tu hru tvořit fakt nebudeš.

      • Casper Hejter11.6.2017 20:34reagovat

       Kdybys fotbalu rozuměl, věděl bys, že hra se tvoří právě odzadu. Domluvil jsem, víc už tě ponižovat nechci.

       • Elbruso11.6.2017 20:38reagovat

        Ty pleteš hrušky a jabka. Samozřejmě, že hra začíná i odzadu, ale těžko ten stopér bude nahrávat útočníkovi do šance - tedy většinou. Co Ti pomůže dobrý stopér, když nikdo nedá dobrou přihrávku dopředu? Myslíš, že by tam včera Schickovi nahrával do šancí stopér, když zbytek zálohy hrál tužku nebo co? To proč jsme letos hráli tužku směrem dopředu jsi navíc stejně nevysvětlil - a jestli si myslíš, že to bylo Holkem nebo Kadlecem vzadu, tak tomu nerozumíš ani za mák.

 • Záloha/posily

  Elbruso11.6.2017 19:22reagovat

  I včera ta repre - bylo jasně vidět, když nehraje záloha, tak je v pytli celý tým. To byla i naše největší bolest letos ve Spartě - ano Kadlec, Holek i další dělali chyby v obraně, ale to jakou jsme hráli celkově holomajznu za to mohla hlavně záloha - nebyl nikdo, kdo by na sebe vzal odpovědnost, rozděloval míče, nahrával, střílel třeba i góly a do toho pramenily ještě chyby. To samé včera repre - a ještě odejde x hráčů fyzicky. Zatím přišel Vukadinovič, ale to je hráč hlavně na kraj zálohy, případně i do útoku. Tam musí někdo přijít jako sůl, protože jak jsme viděli letos v lize na nějakou souhru Marečka, Sáčka, Váchy, Čermáka se fakt spoléhat nedá - Frýdek je po zranění a typ tak za někoho, aby sbíral míče. Do středu zálohy někdo musí přijít - případně ten Biabiany to taky není, opět křídelní hráč. Na Rosického asi moc spoléhat nemůžeme a zbytek už sem vypsal. To je naše největší bolest i v repre, když pominu chyby v obraně. Včera druhý poločas střed zálohy vůbec neexistoval - ve Spartě to v mnoha zápasech bylo dost podobné. A pak ta hra vypadá jako chaos, nákopy z obrany rovnou do útoku a celkově holomajzna. Mít dobrý střed zálohy je ve fotbale základ. Nemá ho repre, neměla ho letos Sparta.

  • Casper Hejter11.6.2017 19:55reagovat

   Mareček, Sáček a nad nima Nestor nebo Kadlec, těžko sem dokážeme udělat někoho tak produktivního, jako byl Dočkal a nebude to Dočkal.

   • Elbruso11.6.2017 20:02reagovat

    Ale takhle jsme někdy hráli i letos s Marečkem a Sáčkem a vesměs dost bída. Tohle je prostě málo na nějakou LM. To bychom tam byli hodně do počtu. Pokud jsou schopni za nemalé peníze dotáhnout Biabianyho, tak by měli být schopni někoho najít i do středu zálohy. Aby to nedopadlo jako v repre, křídla solidní to samé útok, ale nikdo jim nedá míče - k čemu tam byl včera Schick? Když mu nikdo nenahraje, tak je prd platné, že je dobrý. To samé třeba Janko. Jedině, že by začal hrát Rosický, ale spoléhej na to. Kadlec to už je spíše nějaký podhrot. Já myslím typického hráče do středu zálohy. Mareček a další to je o čem se tady bavíme - on jednou zahraje a x krát ne. To samé ti další. Ano Dočkal byl zrovna hráč, který dovedl hrát dobře častěji, taky jsi viděl po jeho odchodu jaký jsme najednou měli v tom středu zálohy problém. A teď budeme čekat, že se Mareček a další zrovna rozehrají? No já tedy nevím.

    • Casper Hejter11.6.2017 20:05reagovat

     V LM budeme do počtu tak jako tak, zase se prober Smích Biabiany za 18 milionů není žádná raketa. Říct, že Mareček jednou zahraje a X krát ne. Koukáš vůbec na Spartu? Mareček je už dvě sezóny až na určité výkyvy konzistentní, to samé poslední ročník Sáček. Přidej k nim Karu a máš tři hráče, kteří každý zápas patří do top 5 výkonů z celého kádru. Mareček plní na hřišti přesně to, co má, jestli od něj čekáš 10 gólů a 8 áček, tak jsi prostě naivní a nerozumíš fotbalu.

     • Sendi11.6.2017 20:06reagovat

      Je to Liaro, ten rozumí tak možná okrajově lesu...

      • Casper Hejter11.6.2017 20:09reagovat

       Já teď přišel z venku, exnul jedno orosený, tak mi to úplně vypadlo, moje chyba Smích

      • Elbruso11.6.2017 20:11reagovat

       Aha, takže jsme hráli letos tužku kvůli tomu, že fotbal neumí vzadu Kadlec s Holkem, paráda. Ty taky nevidíš ten zásadní problém po odchodu Dočkala hlavně ve středu zálohy? To vidí i naprostý laik, stejně jako včera u repre.

      • Elbruso11.6.2017 20:14reagovat

       Viz včera Schick - co Ti je platné, že to je hráč ze série A, když nedostane kloudný míč dopředu? Taky jsi včera neviděl problém hlavně v záloze? Zajímavé, že to říkal i Jarolím po zápase - a já tomu nerozumím. Ve Spartě to bylo letos úplně to samé. Záloha byla naše největší bolest, když nepočítám chyby vzadu.

     • Elbruso11.6.2017 20:10reagovat

      Když jsou tedy Mareček a Sáček konzistentní, proč jsme letos hráli takovou tužku směrem dopředu? Proč nikdo z nich nic nevymyslel? Přece nemůžeš čekat, že to budou vymýšlet obránci. A to bych se nebál říct, že takový Karavaev ze své pozice toho směrem dopředu vymyslel více než oni. Já nečekám od Marečka góly ani asistence, ale ty nemá ani Sáček. Kdo tedy potom zbývá na nějaké vymýšlení v tom středu zálohy - Vácha nebo Frýdek? A o tom mluvím, oni si svoje odehrají, ale vesměs směrem dozazu a nás tlačí bota při hře dopředu - tam nikdo nic nevymyslí a pak často ani ti útočníci nemají ty míče, protože ani Mareček ani Sáček jim je nedají, oni si to tam nahrávají mezi sebou nebo dozadu. Proč myslíš, že máme problém někoho přehrát? Hlavně venku? Chybí aktivita dopředu, větší podpora hráčů a taky rozehrávka. Když si tedy Mareček i Sáček odehrají svoje, tak se ptám, kdo další ze zálohy tedy dopředu zbývá? Prakticky nikdo - Konaté a ten zase nemá finální fázi. Jestli nevidíš tu hru bez Dočkala směrem dopředu a potom po něm směrem dopředu, tak nevím - a přesně podobného hráče my zase potřebujeme ne-li ještě lepšího a rychlejšího. Copak LM - ale s Marečkem a Sáčkem jsme většinu týmu nepřehrávali ani v lize.

      • Casper Hejter11.6.2017 20:12reagovat

       Vzhledem k tomu, že už zase vím, s kým vedu ”diskuzi”, tak na to dál odmítám reagovat. Hezký večer, Liaro.

       • Elbruso11.6.2017 20:17reagovat

        Protože nemáš odpověď a hodnotíš jen nick stejně jako mistr sendi. Jestli nevidíš rozdíl s Dočkalem a bez něho, tak fakt nevím. Co po něm převzali Mareček se Sáčkem? Vůbec nic. A když se tedy oháníš, že oni na to nejsou a hrají jiným stylem, tak kdo tedy hraje dopředu a má něco vymýšlet? Vždyť už tam nikdo nezbývá a o tom mluvím, že je tam třeba posílit. Ať si Mareček dále hraje svoje, ale musí tam být někdo, kdo bude hrát i dopředu a něco vymýšlet. Neviděl jsi, že jsme letos v lize skoro nikoho nepřehráli? To fakt není tím, že Kadlec a Holek vzadu hrají tužku.

    • Chrod11.6.2017 20:06reagovat

     Zrovna Mareček a Sáček podávali celkem konzistentní výkony celou sezonu. Bohužel tam byla nějaká zranění, jinak by to bylo ještě lepší.

     • Elbruso11.6.2017 20:20reagovat

      No, ale já se pořád ptám, kdo vymyslí něco dopředu a bude rozdávat ty přihrávky nebo pasy, centry atd. Jen slyším, že Mareček a Sáček hráli dobře. To jak jsme letos hráli jsme snad viděli všichni. Já jen napsal, že tam potřebujeme posílit směrem dopředu a hned jsem špatný. Přitom, kdyby jsi diskusi projel x stránek dozadu - tak o posile hlavně do středu zálohy tady psalo x lidí - napíšu to samé já a kolega sendi a Hejkal mě označí za člověka co tomu nerozumí, paráda. Přitom to tady napsalo spoustu lidí.

    • ACSpartaPraha4ever11.6.2017 20:44reagovat

     A) Napsal ti Marecek, Sacek, Nestor a Kadlec. Proc sis vybral jen dva......?

      

     B) Marecek a Sacek spolu v zaloze odehrali letos snad jen dva zapasy (oba s Brnem?, opravte me kdyztak nekdo, pokud se mylim)

     • Elbruso11.6.2017 20:48reagovat

      Nestor tam skoro nehrál a Kadlec taky ne, takže ani nemůžeš vědět, jak tam budou hrát. Navíc Kadlec určitě není typ, který by rozděloval přihrávky nebo centry. Já mluvím o typu jako byl Dočkal, kdysi Matějovský. Takový hráč nám chybí - a jediný, který by tohle ze soupisky splňoval je Rosický, proto mluvím taky o té posile. Mareček, Sáček, Frýdek, Vácha všichni jsou spíše a hlavně defenzivní. Čermák nepředvedl vůbec nic a Nestora dávali hlavně na kraj zálohy, takže těžko soudit. Kadlece si tam vůbec neumím představit na nějaké režírování hry. Tenhle názor opravdu nemám sám, jestli to tady čteš pravidelně a musíš vědět, že to tady psalo dost lidí, že by rádi přivedli někoho do středu zálohy, protože tam nás v lize opravdu letos tlačila bota hodně po odchodu Dočkala a už je celkem fuk jestli tam hrál Mareček, Sáček nebo Vácha - beru co jsme letos hráli celkově a podle toho by měly přijít i posily.

      • ACSpartaPraha4ever11.6.2017 20:55reagovat

       Pokud si vazne myslis, ze problemy nastaly az po odchodu Dockala, tak.... Ne, spirit mel recht, tohle nema smysl... :-/

       • Elbruso11.6.2017 21:10reagovat

        Ale já nepíšu, že nebyl problém i jinde. Ale Ty jsi vážně neviděl co jsme letos hráli směrem dopředu? Ty si myslíš, že najednou začnou hrát Mareček, Sáček a Frýdek jako s partesu? Občas možná, dlouhodobě ani náhodou.

  • Chrod11.6.2017 20:01reagovat

   Když nerozehrává míče obrana a v 90% zálohu jenom překopává, tak s tím ti záložníci taky těžko něco udělají. Můžou maximálně tak otáčet hlavou a čekat, až se k nim míč nějak náhodně odrazí nebo ho vybojovat v souboji. A jelikož nikdo z našich záložníků není extra soubojový typ, tak se nám držet míč nedařilo. A dál taky když za celý zápas nikdo neudělá náběh za obranu, tak se ti záložníci můžou rozkrájet a stejně nevymyslí nic.

   Naše záloha hrála perfektně za Lavičky, ale to bylo kromě jejich kvality daný taky tím, že Holek a Brabec rozehrávali fantasticky a nenakopli to prakticky nikdy, vždy se ten míč dostal k záložníkům tak, aby ho oni hned neztratili. Zároveň na jedný straně Krejčí a na druhý Kadeřábek nebo V. Kadlec (když tu byl) byli neustále v náběhu a říkali si o ty přihrávky. Ani jedno z toho tam dnes není a házet to jenom na zálohu je nesmysl. Nevidím důvod, proč bychom se nemohli spolehnout na souhru Sáčka, Marečka a někým před nimi. Čermák nebýt toho průseru, tak by šanci asi dostal, ale takhle asi končí.

 • Janis Ikaunieks

  Palo11.6.2017 18:38reagovat

  je od 1.7. volný hráč. Co myslíte byl by to pro nás dobrý hráč? Viděl jsem ho v pár zápasech za Lotyšsko a hrál vždycky dobře. Jen nechápu proč se venku moc neprosadil...Navíc Zíka v jednom rozhovoru říkal, že ho do Česka chce dotáhnout.

  • nick189311.6.2017 18:47reagovat

   prestante sem psat tyhle smesny jmena,vcera to byl daehli dneska ikaunieks.frajerum je 22 a trzni hodnota je o kolo 8 milionu ten by si nekop ani ve zline

   • SuperFrankie11.6.2017 18:53reagovat

    Zrovna Ikaunieks, kterej společně s Hanušem zachránl Jihlavu fakt není směšný jméno. Hrál výborně a byl by zadarmo. Koho si jako myslíš, že sem zvládneme dostat, když ne podobný frajery? Ibrahimoviče?

    • Elbruso11.6.2017 18:58reagovat

     Hlavně hráče ze zahraničí. Z ligy jen to nejlepší. Milión hráčů z ligy už u nás bylo a kolik se jich prosadilo? Moc ne - extra se neprosadil ani takový Čermák a další. Ne Ibrahimoviče, ale už konečně pořádnou kvalitu a ne dokola hráče typu Holzera a dalších. Pro takové je často i ta Sparta prostě moc. Neznamená hrát dobře za Baník nebo Jihlavu, že to půjde stejně tak i tady. Na tomhle už jsme se spálili stokrát a sami víme jaká je kvalita všeobecně naší ligy - konečně začínáme přivádět hráče ze zahraničí a to je jediná cesta, jak hrát dlouhodobě dobře v Evropě.

     • SuperFrankie11.6.2017 19:05reagovat

      Čermáka jsme špatně využívali. Snad zůstane a Strama to napraví.

      Česká liga má kvalitu, přičemž ty hráči jsou často levnější a mají mnohem větší motivaci za Spartu se ukázat, což u těch zahraničních totálně chybí. Rozhodně bych neřekl, že tahat sem krajánky je jediná cesta jak dlouhodobě hrát dobře v Evropě. To jsme dokázali i bez nich.

      • Elbruso11.6.2017 19:10reagovat

       Dokážeš to ovšem jen, když se to sejde a mají všichni vrcholnou formu, což je jednou za čas. Sparty chce hrát dobře v pohárech ovšem častěji a pravidelněji. Vidíš, že ti hráči neudrží dobrou formu stále ani v naší lize, natož v Evropě. Čermák nevím - podle mě i šance dostal a nepředvedl celkem nic, navíc po tom maléru co udělal, tak otázka jestli vůbec ještě nějako šanci ve Spartě dostane. Česká liga nemá kvalitu - jsou tady 3 solidní týmy, do nedávna jen 2, zbytek těžký průměr, až podprůměr. Vidíš to i co hraje naše repre - tam máš i to nejlepší ze zahraničí, tak jak můžeš říct, že česká liga má kvalitu? Přece drtivá většina ligy hraje prd a holomajznu to snad vidí každý. Vidíš co i letos Slávii stačilo na titul, ani ona nehrála celkem nic a přesto byla první - to moc o kvalitě ligy nevypovídá.

    • Capo11.6.2017 18:58reagovat

     Tohle, ale neni ten z Jihlavy, to je jeho mladší bratr, který je takový lotyšský ”Rosický” a je u nich brán jako obří talent. Nicméně v Métách a ani na hostování v Řecku to zatim nepotvrdil...Každopádně by mi u nás nevadil.

     • SuperFrankie11.6.2017 19:03reagovat

      Fakt? Já jsem myslel, že to je ten od nás. Toho bych bral i za peníze. Moc zajímavej hráč.

     • Elbruso11.6.2017 19:03reagovat

      Jak se jmenoval ten talent co hrál v Jablonci? Taky tuším z nějaké pobaltské republiky, básnili o něm a že by nějak nadchnul se říct nedá. Ono, kdyby to byly takové talenty jak se o nich píše, tak se o ně určitě zajímají jiné kluby než ty z Česka.

      • SuperFrankie11.6.2017 19:06reagovat

       Nemyslíš Mingazova, kterej je teď ve Slavii?

       • Elbruso11.6.2017 19:10reagovat

        Ne

       • Capo11.6.2017 19:10reagovat

        Já myslim, že má na mysli Šabalu.

      • Palo11.6.2017 19:09reagovat

       Zřejmě myslíš Valerijse Šabalu, taky Lotyš. Toho si dotáhl do Jablonce (hostování z Brug) Šilhavý.

       Ten to opravdu nepotvrdil nikde...

       • Elbruso11.6.2017 19:10reagovat

        Jo ten a taky o něm tvrdili jaký to je talent a dobrý hráč.

        • pepinho211.6.2017 19:16reagovat

         Myslím, že po 1. povedeným zápase o něm ve Sportu psali jako k novém Lafatovi.

         • Brian Pricke11.6.2017 19:22reagovat

          Jojo, ten dal hned v prvním zápase dva góly, tuším.

         • Elbruso11.6.2017 19:24reagovat

          Jo to dal zrovna nějaké góly. Jak píšu ovšem všeobecně, dobrý hráč se pozná, že to zopakuje pravidelně a ne jednou za čas čekat, že se mu něco náhodou povede. Proto ani nemá moc cenu brát většinu hráčů z ligy, protože tam by to dopadlo úplně stejně. Jednou by zahráli a většinou ne - navíc oni prostě nemají, drtivá většina. Tím myslím hrát za Spartu. Vidíš to i na takovém Holzerovi - v Baníku pomalu hvězda a tady se mu s bídou povede jeden zápas z 10 a takových hráčů je x. Už proto musíme jít konečně i jinou cestou a snad jsme to konečně pochopili.

      • pepinho211.6.2017 19:09reagovat

       Sabala

  • Casper Hejter11.6.2017 20:11reagovat

   Líbí se mi, že je to levák, slušná kopací technika, ale má jeden rychlostí stupeň a vlastně nevím, co hraje za post. Teď jsem si pustil několik videí, sestřihů jeho výkonů a co on hraje za post? Se motá mezi podhrotem a DZ a vlastně nedělá nic, jen posouvá balon a běhá pořád na jeden stupeň rychlosti. Rosu mi připomíná jen vlasama.

 • ZLIN

  FANDA730711.6.2017 15:08reagovat

  sa dohodol s Podiom-podla odbornikov jednym s naj hracov SK ligy-som zvedavy ci sa presadi.Snazia sa aj o Ekpaia-ten sa mi v nasom zapase celkom pozdaval.

  • captain_obvious11.6.2017 15:49reagovat

   Kdo teď vyčníval v Trenčíně? Já to moc nesledoval. Podle statistik vypadají dobře Beridze, Ubbink, hráli dobře? A co Škvarka z Žiliny?

   • FANDA730711.6.2017 16:11reagovat

    Podla vacsiny trenerov a aj samotneho Gulu bol Skvarka naj aj ked Hlohovsky dal 20g.a neviem presne kolko asistencii.Uprimne moc som nestihal kvoli praci sledovat TN , ale Sevela zvykol chvalit Beridzeho, ale podla neho bol najhracom utocnik Janga/14g/aj ked dost pozahadzoval, ale bol platny pre muzstvo aj po inych strankach.Ku koncu sezony mal vraj vybornu formu Antonio MANCE

    • waaw11.6.2017 17:02reagovat

     Napis Stramovi, na Slovensku skauta potrebujeme

 • žáci

  Dynamo11.6.2017 14:37reagovat

  Slavie vyhrala titul v U15 14 i 13.

  Ustup Strahova ze slávy.

  • Sendi11.6.2017 15:05reagovat

   Sparta titul U19, U17, U16, U12 -- Sparta > Slavia

  • adam11.6.2017 16:22reagovat

   Všechny 3 dorostenecké kategorie slaví letos titul, to se mi jako ústup zrovna nejeví.

  • hombre11.6.2017 16:42reagovat

   Tak ta U15 je trochu slabší, ale to se může změnit. U14 2 roky neprohrála, letos už se hraje jinak, uvidíš příští rok, budou dominovat, jsou tam super hráči. U13 byla i loni slabší, uvidí se, co z nich bude, může být taky super. Do 15 let, by se nemělo dívat na výsledky, ale na hru.

   • Dynamo11.6.2017 17:00reagovat

    Ja myslel ze na vysledky se ma koukat az od mužů

    • hombre11.6.2017 17:23reagovat

     Jo, jo, prdel musí být Smích.

     Jinak asi do těch 15 let, by se měla u těch kluků rozvíjet určitá kreativita, něco jiného vymyslet, třeba nějakou fintu, atd. Tlouct do nich techniku, rozvíjet překvapivou přihrávku, fintu, kličku... Když něco posere a zdupeš ho, vystresuješ ho, tak to v něm zabiješ a bude třeba nadupaný fyzicky, ale nic nevymyslí, nic nevytvoří. Není důležitý výsledek a honit se za ním. Vyhrát 1:0, nebo 2:1 a bránit skoro celý zápas, to je k hovnu. Od těch 15 let už by měl ten kluk vědět, že i výsledek je důležitý, ale tlačit to do něj pomalu. To stejné je s drilem určitých věcí, jako jsou přímáky, rohy, bránění, brejky, kolmice za obranu, náběhy... Posilovat u nich psychiku, někdy prohrát je taky důležité. Toto je na trenérech, kteří musí na to být vyškoleni.

     Asi tak no...

     • ACSpartaPraha4ever11.6.2017 18:02reagovat

      Dost casto to ani neni tak o skoleni, ale spis o egu.

      • hombre11.6.2017 18:13reagovat

       To je pravda, ale od toho jsou trenéři, kteří ukoučují kluky,kteří jsou psychologové, stratégové, učitelé, vychovatelé, atd. Jestli myslíš ego trenéra, tak to je špatné, tam rychle pryč.

       • ACSpartaPraha4ever11.6.2017 20:14reagovat

        Prave, ze myslim ega treneru, bohuzel. Ale to je na delsi debatu, ktera sem nepatri. Úsměv

 • MS U20

  Casper Hejter11.6.2017 13:26reagovat

  https://www.transfermarkt.com/yeferson-soteldo/profil/spieler/312294

   

  160 cm, vynikající technika, v mateřském klubu toho zatím moc nenahrál, Štramáku jednej.

  • Sendi11.6.2017 14:52reagovat

   Soltedo je skvělej, vůbec v tom týmu Venezuely, to je učiněnej nákupák technickejch hráčů...

  • artaxerxes11.6.2017 18:59reagovat

   to i Messi (1,70) je proti němu čahoun. Nehrajeme sice basket, ale tohle je velký hendikep. A v 19 letech na 99% o moc nevyroste.

 • Chvátal

  Casper Hejter11.6.2017 12:55reagovat

  Kopne si ještě za Spartu?

  • demon11.6.2017 13:31reagovat

   zůstane ve slovácku jedná se o prodloužení jeho hostování.

  • experto11.6.2017 13:34reagovat

   Do doby než půjde Slávek ven, si na tomhle postu nekopne nikdo.

 • ESTE k REPRE

  FANDA730711.6.2017 11:53reagovat

  nesledujem Vasu repre podrobne, ale Fantomas musi mat vela kvality ked neda do zakladu Schicka, Jankta, ale postavi plzenske nemehlo/zeby tlaky a bocaky od manazera kvoli predaju?/.U nas to tak kedysi fungovalo.

  • Elbruso11.6.2017 12:06reagovat

   Kdyby byl Schick v základu, tak by nehrál o moc lépe než Krmenčík, protože by prostě neměl míče. Každý hráč hraje i to co hraje zbytek týmu. Jankto mě tedy moc nepřesvědčil - často na zemi, ztrácel míče a na konci navíc zazdil poměrně velkou šanci. Celkově včera obstál jen brankář.

   • wasek2611@centrum.cz11.6.2017 13:23reagovat

    třeba ten brejk jak zajebal krmenčík by shick vyřešil lépe. Neřikám, že by dal gol..ale zakončeno by to bylo o dost lépe :D

    • Elbruso11.6.2017 13:26reagovat

     No tak to by vyřešil lépe klidně i hráč z divize to samozřejmě Krmenčík podělal. Píšu spíše všeobecně, viděl jsi druhý poločas - pokud útočník nedostane kloudný míč, tak tam vepředu můžeš mít klidně hráče z Juventusu a sám udělá prd. Já jen doufám, že podobně nebude hrát naše záloha ve Spartě, jestliže budeme hrát jen na jednoho útočníka a to třeba na Janka - taky by byl ztracený i když je to dobrý hráč.

     • FANDA730711.6.2017 14:02reagovat

      hovorim, nepozeral som vcera a ani moc nesledujem, len som vychadzal z ohlasov na vykony v zahranicnych ligach-asi je to podobne ako bolo v Sparte, ze za takou zalohou by ani Griezman a podobni neziarili.

      • rabac11.6.2017 14:45reagovat

       Mnoho lidí má zde pravdu, takový fotbal hraje Sparta. Základem je neuvěřitelně slabá hra středu zálohy a naprosto zoufalá hra Součka dozadu, to Vácha je proti němu borec. Hrajeme hrozně pomalu, bez nápadu, kolmých přihrávek, pohyb a agresivita je to co spojuje včerejší hru národáku a všeobecně Sparty, nebo si snad někdo myslí, že kdyby hrál třeba Mareček,Sáček,Cermák,Nestor, že by to bylo lepší, nebylo, jejich hra postrádá stejně tak rychlost,dynamiku,efektivnost a odolnost v soubojích. Na závěr přesto bych Součka koupil, protože u nás nikdo mimo Váchy a Ngdaea není.O posilách typu Janko a hlavně Bibiany mám mírně řečeno dost rozpaky, raději bych koupil třeba Mihálika než chlapce, který vůbec nehraje.

       • FANDA730711.6.2017 15:09reagovat

        aj nasi vcera hrali 1.polcas ”profesorsky”-kombinacia donekonecna, pomale bez nejakych zrychleni a kedze Litva branila aj s 8hracmi nemalo to sancu na uspech

 • Pozeral

  FANDA730711.6.2017 11:50reagovat

  som vcera Litva-SK a velmi sa mi pacil Sernas a Novikovas-urcite by neboli drahi pre Sparticku-len nesledujem, ci vzdy tak makaju ako vcera

 • Michal Jeřábek

  Casper Hejter11.6.2017 11:26reagovat

  Co myslíte? Loni 3 góly, 2. nejlepší v soubojích v lize, 3. v odebraných míčích, přesnost přihrávek 82%.

  • Sendi11.6.2017 11:39reagovat

   Bral bych ho, zvážil bych i Olomouckýho Radakoviče s tím, že by tam ještě zůstal třeba na hostovačku...

   • Brian Pricke11.6.2017 11:52reagovat

    Radakovič mě osobně vůbec nezaujal. Smrdí tu už čtyři roky snad a za tu dobu v podstatě žádný výrazný posun. Tuhle sezónu jsem se na něj soustředil, pomohlo mi k tomu i vysílání FNL, a můžu říct, že bych byl nerad, kdybysme vodili takové hráče.

    • AlaMierda11.6.2017 11:53reagovat

     Radakovič tu je druhou sezonu

     • Brian Pricke11.6.2017 13:03reagovat

      Já jsem kretén.

   • Raist11.6.2017 13:57reagovat

    Radakovič - ve druhé lize jsem ho nesledoval, naposledy ho mám v paměti z jara 2016, kdy Sigma spadla. A musím říct, že tehdy předváděl dost rozporuplné výkony. Tak bych si raději počkal, co předvede v letošní prvoligové konfrontaci.

  • asgard3311.6.2017 11:50reagovat

   Už jsem říkal,že kromě Jugase a Štětiny jsou pro nás použitelnými stopery teplický skály Jeřábek a Šušnjar,takže za mě ANO.Problém vidím v tom,že Teplice nejsou v situaci,aby musely někoho ze stoperů okamžitě a za každou cenu prodávat.

  • AlaMierda11.6.2017 11:54reagovat

   oba stopeři Teplic stojí za zvážení. Oba perspektivní, oba kvalitní

  • LukyACS11.6.2017 15:05reagovat

   Jeřábek je hodně dobrej a na stopera pořád relativně dost mladej, mně by se tu líbil a MiKa by se mohl vrátit na Slovácko Úsměv

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha