Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Trenér-Hřebík

  Mooslahnerkopf13.3.2017 13:29reagovat

  Tady se pořád velebí Hřebík, jak mu to jde na strahově, tak ať to vezme Hřebík a ukáže jakej je frajer nebo na to nemá, tak ať se sebere a jde už konečně pryč.

 • Velká chyba

  munzig13.3.2017 13:18reagovat

  Pokud zůstane jen u odvolání trenérů je to chyba a jen krátkodobé řešení. Ve Spartě se musí změnit celý systém vedení. A jasně nastavit kompetence a odpovědnost. Kdo může za výběr mužstva, skauting, přestupy atd.

  Všechno zjednodušit není to hokej aby jsme měli v realizačním týmu experta na obranu, zálohu, standartky. Při vší úctě k jeho kariéře k čemu je tam Kováč? Spojka mezi vedením a kabinou?

  To by snad měl vnímat přímo trenér a ne hráč který s nima ještě před rokem chodil do Deana chlastat.

  Sportovní komise je krásná věc ale ne když v ní sedí novinář, trávníkář, jeden ekonom a jen jeden člověk co fotbalu rozumí.

  Ve Spartě se musí změnit hlavně tohle. Protože s timhle kádrem musíme předvádět uplně jinej fotbal.

   

  • Spytihnef13.3.2017 13:20reagovat

   Jsi trochu zaspal dobu. Bylo jasně řečeno, že za výběr mužstva, skauting a přestupy je odpovědný sportovní ředitel.

   • munzig13.3.2017 13:24reagovat

    A tobě to tak ve Spartě příjde? přešlapů je za poslední dobu dost a nikdo to neodnesl.

    Zodpovědnost si představuju tak že někdo by měl nést následky.

    • Spytihnef13.3.2017 14:01reagovat

     Nový sportovní ředitel je tam od zimy. Zatím mi samozřejmě nepřijde, že by odváděl dobrou práci, ale je otázkou jestli ho vyhodit nebo mu dát prostor pro práci. Jeho úkolem je nastavit nějakou koncepci, to myslím, taky v jednom rozhovoru zaznělo, a to asi není práce na 2 měsíce.

   • trsanov13.3.2017 13:24reagovat

    Potom se na tuto funkci hlásím. Hráče jako Vatajela vyscoutuji taky na tohle si fakt troufám.

  • taborita13.3.2017 13:29reagovat

   Souhlasím.

   Kromě Kováče nechápu ani výsledky práce Ujfalušiho a Požára jako skautů.

   Podle mě je teď jasně vidět, jak je a byla Sparta řízena. Na jedné straně lidi co makají na sobě a pro Spartu by dýchali, na straně druhé kamarádi kamarádů...

    

   • lidoop13.3.2017 13:42reagovat

    U Ujfalušiho mě fascinuje, že byl prezentován jako skaut pro Španělsko a za celou dobu, co má tu funkci zastávat, nepřišel jeden jedinej hráč ze Španělska ani na testy. A druhá věc, která mě přímo dojímá, že jako zaměstnanec Sparty na svým twitteru věčně podporuje Galasatary a Atlético před jejich zápasama, ale že by jedinkrát podpořil Spartu, toho jsem si nevšiml.

  • Poldi13.3.2017 13:32reagovat

   Pokud odhlídneme od šíbrů typu Pelty, Košťála a Šádka, tak se nenabízí moc možností. Z klubů v lize za něco stojí Nezmar a zřejmě trochu Grygera. Pak je ještě třetí cesta a to Tomáš Rosický, ale při vší úctě k němu si nemyslím, že on je typ člověka, který si udělá ”audit” nastaví kompentence a cíle a tvrdě po tom půjde, i když bych si to přál. Za mě tedy jednoznačně Nezmar na místo Kotalíka a dát mu volnou ruku.

   Otázka je, je vůbec vůle k takovému kroku? Poslední vývoj tomu nenasvědčuje, ale samozřejmě chápu, že rozházet celý realizák v rozjetý sezoně není asi úplně košer. Jde o to, jestli se o tom vůbec u nejvyššího uvažuje, nebo budeme dokola stále chodit v kruhu se stejným týmem, který úspěchy nemá a budeme jen točit trenéry a občas hráče.

  • trakip13.3.2017 13:44reagovat

   Porovnáníhráčů

   výškový průměr obrany Slávie je 186cm -3x190

   Sparta je 181cm -1x189

   záloha Slávie je 180cm -2x190

   Sparta je 177cm -1x184

   útok Slavie je 183cm -1x190

   Sparta je 183cm -1x185

    

   Místo abychom posílili výškově obranu, tak tam koupíme prcka 171cm. Každý soupeř ví, že náš problém je hra hlavou a s tím souvisící nedostatek důrazu.

    

   To je kritika sportovní komise- jsou to diletanti.

    

    

 • To se tady vždycky vyrojí tolik lidí

  Braddy13.3.2017 13:08reagovat

  co říkají: já to říkal! Úplná klasika. A taky mě dojímá, jak je najednou Ščasný v tom lepším světle, protože někteří lidi rychle zapomněli kam to dovedl on. Holoubek moc času a prostoru nedostal, ale bohužel nebyly výsledky a vhodná doba na to aby uspěl. Aspoň to byl někdo nový zvenčí a ne pořád Ščasní, Haškové, Chovancové...Tohle protáčení trenérů je opravdu otravné a je to známka toho, že je vedení fakt zoufalé. Takže pánové zítra s velkou pompou přichází náš spasitel: Robert Žák na scénu!

  • Chabix13.3.2017 13:13reagovat

   No aspon máme skalpy Interu a Southamptonu. Ščasný má taky zajímavé skalpy. Ale předchozí trenéři, možná si někteří vedli lépe v domácí lize, ale v evropě to byla hrůza např. za Lavičky jsme byli i bez Evropy stejně tak za Chovance. Pod Ščasným jsme se do té Evropy taky málem nedostali, ty předkola, to byly vyloženě šťastné zápasy, žádnou kvalitu jsme tam nepředvedli.

 • Holoubek vs. Požár

  lidoop13.3.2017 13:04reagovat

  Tak a teď mi řekněte upřímně, co si myslíte.

  Já jsem upřímně řečeno přesvědčenej, že to rozm*dal Požár. Pod Holoubkem to na podzim v těch pár zápasech fungovalo víc než dobře, hráči se zvedli doslova zde dne na den a ještě i v přípavě se zdálo, že jsme se vydali správným směrem. Přijde Rostov, liga a rázem hrajeme ještě hůř, než pod Ščasným.

  Takže jsem zkrátka nabyl dojmu, že Požárovi to stouplo do hlavy, odsunul Holoubka na druhou kolej a trénování se ujal chlap, kterej, pokud se nepletu, dosud žádnej profesionální klub netrénoval.

  Stačí, když napíšete ANO, tj. souhlasíte se mnou, nebo NE, tj. může za to Holoubek.

   

  Dík

  • wasek2611@centrum.cz13.3.2017 13:07reagovat

   Můžou za to hodně nevyjasněný kompetence. Jejich spolupráce asi nebyla uplně dobrá. Nebyli na stejný vlně....

   • Spytihnef13.3.2017 13:08reagovat

    Jak to víš?

    • wasek2611@centrum.cz13.3.2017 13:54reagovat

     Prosakovli informace, že po rostovu Požár šel do kabiny a řekl ”zapomeňme na všechno ať máme čistou hlavu”. Na čež přišel do kabiny Holoubek (5 min po něm) a řekl ”hoši musíme si tu prohru rozebrat u videa.

      

     Jako já si myslim, že ne že by byli proti sobě vysazení..jen nepřemýšleli uplně stejně. Navzájem se respektovali a nikdo nechtěl bouchnout do stolu...a říct ”takhle to ty děláš blbě”

      

     Holoubek nemá zkušenosti a Požár taky ne....nikdo si nechtěl na toho druhýho vyskakovat.

  • SPA AC13.3.2017 13:07reagovat

   NE!!!!!

  • pubi13.3.2017 13:09reagovat

   NE.

  • Chabix13.3.2017 13:09reagovat

   Kdyby Požár Holoubka nepodržel, tak tam Holoubek není. Proto jsou odvolaní oba. Spekulovat kdo za co může je zbytečné.

  • Paspartu13.3.2017 13:09reagovat

   Ne!! U nás za to nemůže jedinec. Problém je rozsáhlejší.

  • AlaMierda13.3.2017 13:10reagovat

   tak Požár snad byl krycí manévr, proto aby mohl trénovat Holoubek ne? Znovu opakuji, to, že si až na výjímky naši hráči neumějí nahrát pod tlakem, zrychlit hru, zpracovat míč jedním dotykem a správně, nebo že se bojí hrát a raději nahrávají jen na jistotu tak za to nemůže Holoubek, Požár, Otava, Křetínský, Hejkal, Lavička, Ščasný a další...ti mohou za to, že si nepřivedou vhodné hráče, ale ne za to, že ty naše koně nejsou tak skvělí jak si tu hodně lidí myslí. A že si tohle myslelo 90% fora to je fakt.

  • kapacitos13.3.2017 13:10reagovat

   Jediný co mohl dělat Požár špatně, že si prosazoval svoji sestavu a Holoubek mu jako svému nadřízenému ustupoval Neutrální

  • trsanov13.3.2017 13:14reagovat

   Přípravu nelze brát vážně to zaprvé s čím nesouhlasím, ať to trénuje kdokoliv. Dále i kdyby to trénoval Požár, tak najednou ligoví hráči neumí dát ani centr nebo si přihrát na dva metry? To je taky blbost, že by tohle zapomněli. Prostě něco jiného je příprava, něco jiného je soutěž a od začátku jara jsou komplet všichni těžce z formy. Na podzim to fungovalo proto, že neměli v zápasech EL co ztratit, mladí hráči bojovali a do toho nás takový Inter třeba u nás těžce podcenil a když si ten zápas pustíš, tak oni hráli opravdu dost bídně. Navíc jsme hráli úplně jinak jako v lize, měli zataženou obranu a spoléhali vesměs na brejky a rychlé akce. Nemuseli jsme tvořit jako proti Bohemce, Dukle a o to samé se snažit i v Jablonci. Navíc ne nadarmo se říká, že s novým trenérem přichází většinou do mužstva nový impuls, takže po odvolání Ščasného se i dalo čekat, že horší to nebude a budeme hrát lépe i kdyby to nevedl Holoubek, ale někdo jiný. Když by tam přišel takový Straka, tak bychom se taky zvedli. To samé očekávám po odvolání trenéra teď. Tohle je normální jev i v Evropě, že to takhle funguje, pak záleží na jak dlouho a co nový trenér mužstvu dá dále. Dobré je, že to přišlo před derby a vidím naší šanci, špatné je, že mezitím nám soupeři utekli a teď už by to musel být dost zázrak. Holoubek i Požár každopádně mají díl své viny už jen na tom, že hráči nebojovali a nemakali, tohle musí umět hráčům říct každý trenér, když se nedaří herně, že musí být aspoň tohle. Já to u Sparty viděl jen na podzim v EL a ne teď.

   • lidoop13.3.2017 13:29reagovat

    Mě akorát nejde do hlavy, jak je teda možný, že ti neschopní hráči porazili Inter (sice bídně hrající, ale pořád je to Inter) a sehráli víc než vyrovnanej zápas se Sotonem. Že byla jiná taktika, to je nepodstatný, zápasy teď na jaře nebyly o špatný taktice, ale o tom, že hráči rázem ztratili základní návyky, fotbalovost, bojovnost, prostě všechno.

    • trsanov13.3.2017 13:39reagovat

     To už jsem tady psal. Ti hráči umí zahrát, ale musí mít prostě formu, kterou zrovna měli tehdy, jenže neumí jí udržet dlouhodobě, což je právě ten problém na který teď trenéři dojeli. Aby jsi měl hráče, kteří tohle umí a budou předvádět, tak to musí být lepší hráči než Čermák a další. Když se jim zrovna bude dařit a budou mít dobré období, tak budou hrát dobře i pod Tebou.

  • Furia Ceca13.3.2017 13:15reagovat

   MŮŽOU ZA TO HRÁČI! Kdy to konečně pochopíte. Sabotéři. Chodci. Legionáři. Modelky a jejich ega.

  • munzig13.3.2017 13:16reagovat

   Pokud zůstane jen u odvolání trenérů je to chyba a jen krátkodobé řešení. Ve Spartě se musí změnit celý systém vedení. A jasně nastavit kompetence a odpovědnost. Kdo může za výběr mužstva, skauting, přestupy atd.

   Všechno zjednodušit není to hokej aby jsme měli v realizačním týmu experta na obranu, zálohu, standartky. Při vší úctě k jeho kariéře k čemu je tam Kováč? Spojka mezi vedením a kabinou?

   To by snad měl vnímat přímo trenér a ne hráč který s nima ještě před rokem chodil do Deana chlastat.

   Sportovní komise je krásná věc ale ne když v ní sedí novinář, trávníkář, jeden ekonom a jen jeden člověk co fotbalu rozumí.

   Ve Spartě se musí změnit hlavně tohle. Protože s timhle kádrem musíme předvádět uplně jinej fotbal.

    

   • munzig13.3.2017 13:17reagovat

    Sorry to patří nahoru

   • Spytihnef13.3.2017 13:19reagovat

    Jsi trochu zaspal dobu. Bylo jasně řečeno, že za výběr mužstva, skauting a přestupy je odpovědný sportovní ředitel.

  • johnny113.3.2017 13:21reagovat

   ANO, a je to vidět i na tom, že Požár přivedl Vatu a bůh ví proč, zatím si nezahrál, takže buď tomu nerozumí, nebo je tam něco, čemu nerozumím. Podle mě do toho Holasovi kecal. Protože není mi jasné, proč včera nehrál Nestor od začátku??? Něco mi na tom Požárovi smrdí. Změna trenéra se dala čekat, ale bez zářezu do sestavy se stejně nic nezlepší.

  • standis13.3.2017 13:34reagovat

   NE. Doplním ovšem, že Požár tam Holoubka nechal, takže svůj díl viny nepochybně nese.

   Podle vlastních slov už na podzim byl Požár blízko mužstva, takže se mi nezdá nějaká jeho rozmrdávání na jaře. Nicméně hlavní odpovědnost na jaře podle GŘ nesl Požár a na něm bylo, jakou roli Holoubkovi dal.

  • rabac13.3.2017 13:53reagovat

   ne

 • Chyba před začátkem Jara

  Chabix13.3.2017 13:00reagovat

  Trenéři udělali před začátkem jara chybu v tom, že dali šanci Konatemu, tím prakticky způsobili rozkol mezi fanoušky a možná i mezi hráči (ale to bych spekuloval) Když už mu tu šanci dali, tak nemohli říct: ”Ahoj, svůj názor měníme a už si nezahraješ.” To by nebylo rovné jednání. Určitě nepomohlo obnovené zranění Rosického, kdy už spoustu lidí a zřejmě i hráčů bylo natěšeno, že se zapojí do hry. A poslední hřebíček do rakve byl prodej Dočkala, na kterém stála ofenzivní hra celého týmu. Teď ta hra leží na Čermákovi, ale ten je na to ještě mladý, nezkušený a nemá takovou kvalitu aby to utáhl.

  • SPA AC13.3.2017 13:11reagovat

   Zásadni chyba byla, ze vubec oslovili Holoubka. Trenera ktery nikdy netrenoval tym dospelich. Navic bez potrebne licence!! To je ostuda Sparty a jeho vedeni!!

   • Chabix13.3.2017 13:16reagovat

    Tak on tam byl jako záskok než se najde nový trenér a asi z těch 3 asistentů byl nejvíc vůdčí osobnost i když to bych hádal. Nicméně skvělé výkony a výsledky v Evropské lize mu dopomohli k tomu, aby tým vedl i na jaře a na to by se nemělo zapomínat. Dělat generála po bitvě umí každý.

 • ...

  asd13.3.2017 13:00reagovat

  At to bude kdokoliv, jistý je že do října se zase popakuje :-D

 • tak kdo?

  AlaMierda13.3.2017 12:48reagovat

  Látal, Vrba, Kotal ? nebo někdo jiný?

  • JosephV13.3.2017 12:50reagovat

   Je jedno kdo z nich přijde,ale pokud neudělá v létě obrovský průvan v kádru a nevyhází se 5,6 hráčů a dalších 5,6 se nepřivede nových,tak to bylo k ničemu.

   • Chabix13.3.2017 12:52reagovat

    Tyhle keci o vyhazování hráčů miluju. Čím větší vůl tím větší sebevědomí a snaha do všeho kecat.

    • Pouzar1113.3.2017 12:55reagovat

     ten tým je prorostlej špatnou mentalitou .. jiná cesta moc není ..

     • trsanov13.3.2017 12:56reagovat

      Zajímavé, že v zimě se tady psalo něco jiného.

      • Chabix13.3.2017 13:03reagovat

       To jsou takové nárazové vlny. Já souhlasím jen s tím, že máme nízké tým (nízké technické hráče, kteří se bohužel přizpůsobují hře soupeřů a hrajou soubojový fotbal). O mentalitě bych nemluvil. V Plzni nebo Slávii mají charaktery horší, ale v tabulce jsou na tom lípSmích

       • trsanov13.3.2017 13:06reagovat

        Slávie dočasně a i teď je vidět, že nic extra nehrají, když nepočítám Příbram, Plzeň to samé. O to více si můžeme nadávat, že takové týmy jsou před náma, když taky nezáří. Hra venku nás trápí x sezón a ještě nikoho nenapadlo s tím něco dělat. Jen řeči na papíře, takové má i ten Hřebík.

       • Pouzar1113.3.2017 13:12reagovat

        Tuto ”názorovu vlnu” jak si to nazval zastávám už pěknou řádku let.. Vždy je v týmu někdo s vítěznou mentalitou, ale teď tam neni snad nikdo takovej ... Mareček, Holek, M.Kadlec, Juliš, Mazuch ( všichni super kluci ale tím to končí ) pak jsou tam mladší hráči jako sáček čermák (juliš?) který na to prostě ještě nemaj ( asi věk ? ) .. Rádoby drsňáci jako Vácha, Costa, Konate jenž neumí hrát tvrdě ale spíš nebezpečně .. Paradoxně nejlepší jsou vždy hráči co přijdou nově :) Karavaev a teď Nestor .. Ale i ti zapadnou dříve či později do sparťanské šedi ... Suma sumárum počet osobností a vítězů 0

        • Chabix13.3.2017 13:23reagovat

         Sáček má na svůj věk a subtilní postavu docela dobrou úspěšnost v obranných soubojích. Má 53% o 13% víc než měl Dočkal. Jen tak pro zajímavostSmích Takový zlý kluk a tvrďák Vácha má úspěšnost jen 34,9% Smích

         • Pouzar1113.3.2017 13:27reagovat

          Úsměv Smích jestli se mu počítaj fauly jako prohraný tak je to docela jasný no Smích

    • JosephV13.3.2017 12:56reagovat

     Někteří hráči ve spartě už nemají dávno co dělat,to je realita.

   • trsanov13.3.2017 12:52reagovat

    Tohle se tady píše pořád, když se zrovna nedaří. Stejně jako před sezónou, že ten kádr je naopak dobrý a vše máme zdvojeno nebo ztrojeno.

  • Paspartu13.3.2017 12:51reagovat

   Klidně Kotal

  • trsanov13.3.2017 12:51reagovat

   Rád bych někoho jiného a neokoukaného, takhle se trenéři v lize jen točí. Vůbec by mi nevadil ani zahraniční trenér, otázka jestli si na to troufnou zrovna teď.

  • Dynamo13.3.2017 12:52reagovat

   přijde Kotal?

  • Funin13.3.2017 12:53reagovat

   z této trojice bych bral Látala nebo Kotala, ale jak sám víš, problém je v hráčích, takže to chce, aby nový trenér měl koule na vyhození ”hvězd” z kádru a aby ho v tom vedení podpořilo

  • pivees13.3.2017 12:54reagovat

   Franta StrakaSmích

   • trsanov13.3.2017 12:56reagovat

    Trénuje v Egyptě

  • waaw13.3.2017 12:55reagovat

   Dan si asi precetl, ze Repka chce byt trenerem, tak mu dela prostor

  • wasek2611@centrum.cz13.3.2017 13:02reagovat

   1. Vrba

   2. Kotal

   3. Látal

    

   Škoda, že ne Hašek (Martin) To by Holas mohl zustat u a-tymu v pozici asistenta.

   • johnny113.3.2017 13:29reagovat

    Jsem za Kotala asistent Horňák.

   • FANDA730713.3.2017 13:36reagovat

    HASEK tu uz caroval a vieme ako to dopadlo

    • wasek2611@centrum.cz13.3.2017 14:02reagovat

     Hra nebyla špatná...dopláceli jsme na neproměňování šancí.

 • lol

  LukyACS13.3.2017 12:48reagovat

  Tak budeme mít už asi 17. změnu trenéra za 13 let pod DK. Jak dlouho potrvá Křetínskému, než pochopí, že problémy jsou jinde? Smích

  • AlaMierda13.3.2017 12:49reagovat

   jak jinde, nedávno tu ještě spousta lidí psala, že problém je jen trenér. Já budu neustále opakovat u áčka jsou problém hráči.

   • Funin13.3.2017 12:51reagovat

    no vidíš, já jsem jeden z těch co jsem si myslel, že chyba je v trenérovi, holt jsem se splelt a nakonec se ukázalo, že si měl pravdu ty.

    • trsanov13.3.2017 13:00reagovat

     A já taky. I já tvrdil, že ne za všechno mohl Ščasný, jak si tady někteří mysleli. Problém je vedení a opravdu i někteří hráči, kteří na Spartu nemají. Vypisovat tady vždy 25 lidí a jak máme vše zdvojené nebo ztrojené a sestava je super je prostě směšné a doufám, že z toho už někteří vyrostli, protože mnozí to psali rok co rok. Přitom spousta lidí na Spartu neměla, nemá a mladíci na to ještě musí dorůst a ne, že někdo chce postavit zálohu Čermák, Sáček, Mustedanagič a s tímhle hrát o titul, potažmo LM.

   • Dolikus13.3.2017 12:52reagovat

    přesně tak...šibal se vyhnal svinským krokem a onanovalo se nad tím, jak pod Holoubkem nastane mladá,hladová a přímočará Sparta.. Tak to tady máme..z týhle prdele se jen tak nedostanem.

   • trsanov13.3.2017 12:55reagovat

    Přesně tak vyhazoval se Ščasný a prý hlavní problém byl on. Po převzetí Holoubkem, Požár jako sportovní ředitel tu mnozí psali, jak dobře je to konečně nastaveno a že tohle bude fungovat. Teď opět vidí problém zase jinde, fakt komedie tady. Aspoň vidí, že ne za vše mohl Ščasný i to jsem tehdy tvrdil.

  • pubi13.3.2017 12:50reagovat

   Ano, za to, že byl Holoubek posranej posadit Kadlece a fakt, že ten borec spadne v každým souboji, hodí na fanoušky a na hru celýho týmu, může vedení Smích

   • wasek2611@centrum.cz13.3.2017 12:59reagovat

    On to pochopil. Proti Dukle už v základu nebyl...Ale zranil se Holek a nikdo jinej na ten post neni. I když osobně bych tam radši viděl Hybše.

     

    Chyba holoubka je, že nepřivedl hráče. Stopera a vysokýho útočníka...o tom mluvim pořád

   • wasek2611@centrum.cz13.3.2017 12:59reagovat

    On to pochopil. Proti Dukle už v základu nebyl...Ale zranil se Holek a nikdo jinej na ten post neni. I když osobně bych tam radši viděl Hybše.

     

    Chyba holoubka je, že nepřivedl hráče. Stopera a vysokýho útočníka...o tom mluvim pořád

   • LukyACS13.3.2017 13:00reagovat

    A kdo sem dotáhnul MiKu, že by vedení? Mimochodem, on by Kadlec seděl, ale na ten post prostě nikdo není, když chybí Holek a Costa, nebo za to taky může Holas, že nechtěl posily? Smích

   • trsanov13.3.2017 13:03reagovat

    No další jako Čermák hráli pořád a předvedli co? Takže Kadlec rozhodně není jediná příčina naší bídné hry. Co hraje například záloha? Tam M.Kadlec nefiguruje. Co hraje útok? Tam taky nefiguruje. Blbě hrají všichni, ale Holoubek s tím měl zatočit více, třeba Vatajela nepostavil vůbec a logicky si musím říct, že o moc horší to být nemůže a musím zkoušet změny, jeho nepostavili ani jednou. Na co přišel?

  • SPA AC13.3.2017 12:55reagovat

   Ještě Hřebíka a vono to půjde!

  • trsanov13.3.2017 12:57reagovat

   To jsem tvrdil už před x lety. Konečně na to někteří přicházejí aspoň teď.

  • Spytihnef13.3.2017 13:01reagovat

   11 trenérů za 13 let. Zdá se to hodně, ale podle mě to není nějaký extrém.

 • Vrbo vitej

  peterpan2713.3.2017 12:47reagovat

  ...

 • rip sparta

  HomelessOnWifi13.3.2017 12:46reagovat

  bit.ly/2nvLBfd

78091 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha