Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Žasnu

  Kritik Pepa z gauče31.7.2017 15:48reagovat

  Támhle nějaké italské vysloužilé jelito si vymíní, že při odchodu svého soudruha prostě jen tak odejde taky. Zní to jako ”až pujde on, tak já v téhle díře taky nebudu...”

  Tohle opravdu chcete?

  Na svou šanci čeká smečka hladových mladíků, co patří ke špičce Evropy a je ochotná si všeho vážit a bojovat ... a my budeme lézt do zadku takovýmto individuím?

  Celý špatně.

  Uplně bych to všechno zrušil a začal od začátku.

  Problém je, že neumíme s mládeží. Ne výchovu, ale začlenění obecně. A pozor - já o tom něco vím. Můj syn za Spartu hrál až do nejvyššího dorostu a díky tomu, že se s těmi kluky neumí pracovat resp. že neví co s nimi, tak dneska místo toho aby se živil fotbalem, tak jezdí dodávkou. Může si za to částečně sám protože je to debil, ale z velké části na tom mají vinu oni - vůbec ne kvůli němu kokrétně, myslím to obecně. A to tehdy ještě bylo béčko, takže dnes už je to všechno uplně pasé...

  Asi znáte třeba Beneše - ten kluk se nevešel do sparťanského druholigového ”B” dorostu tehdy, byl osmé kolo u vozu a šel hostovat do dorostu Kladna, protože by se u nás za ”B” dorost nedostal ani k nominaci na zápas. Byli tam lepší stopeři a to navíc další byli o ročník výše (Halama, Doležal, Švec). Takže Beneš byl na své pozici nějaká osmička ve svém ročníku ... a tím že šel do Kladna, tak pak dostal šanci a po dorostu šel do ligového kádru - on, který byl oproti svým konkurentům dřevák a nedostal se ani do kádru dorosteneckého béčka. To samé Podaný o rok výš, také šel hostovat do Kladna s tím Benešem a aspoň si tu blbou dospělou ligu pak zahrál a hraje fotbal profesionálně dodnes. Tihle kluci byli v dorostu náhradníci, Beneš vyloženě na odpis.

  A najdou se další případy, kdy tímhle přístupem pohořelo mnoho našich mladých odchovanců a uspěli naopak ti, pro které nebylo místo a šli jinam, kde nějakou šanci dostali. A jak říkám, to tehdy bylo ještě béčko.

  Dnes už si ani nedokážu představit, že by někdo nějakou šanci u nás dostat vůbec kdy mohl.

  A když už se něčeho takového dočkáme, tak na Pulkraba nebo Sáčka nadáváte a koupili byste 60 mátožných cizinců, jen ať jsme multi kulti.

  Tady máte odměnu - vytře si s náma veřejně prdel, viz. ten gnochinni nebo co to je zač.

  • spartas31.7.2017 15:49reagovat

   Uklidni se

  • hombre31.7.2017 15:56reagovat

   Už jsi se vykecal, to nemáš nic jinýho na práci? Kurva ať se začneme vyhrávat a tady ti trollové zmiznou. To se nadále číst, u nich párkrát takto napíšem a už máme ban a tady si to tapetujou a nám smějí a nic, doprdele Neutrální.

   • pepa z gauče31.7.2017 16:13reagovat

    Smích Vtipný, že každý kdo není na větvi z toho co se děje a jak špatně se to dělá, nebo není multi kulti šílenec, tak je automaticky nějaký ”oni”.

    Na Sparti chodím celý život, na tak 50% domácích zápasů jsem byl vždy.

    Kolikrát jsi se zvedl od tabletu nebo playstationu ty? Ale je to asi jedno.

    Jen si pamatuj, že každý kdo nemá stejný názor není nějaký soupeř. To jednou pochopíš.

    • hombre31.7.2017 16:23reagovat

     No jistě, ještě se tu objeví kritik Kritika pepa z gauče a je vymalováno Neutrální.

     • victorlima31.7.2017 16:50reagovat

      Kdyby blbost kvetla, tak vypadá tohle fórum jako botanická zahrada. Někteří (Pepa, starákopačka atd.)by nepřispěli jenom jednou kyticí, ale celým záhonem.

      • pepa z gauče31.7.2017 17:19reagovat

       Ale kdepak. Viděl jsem (i odehrál) více fotbalů než většina zde, nějaký ten přehled a odhad mám. Nevýžívám se v nějaké kritice za každou cenu. Ale to co Sparta předvádí je bohužel děsivé a kdo má nějaké zkušenosti a nemá růžové brýle jen kvůli zahraničním jménům, tak mi dá za pravdu. Samozřejmě ne zde, kde je 90% teenagerů, ale v reálném světě.

  • Sendi31.7.2017 15:56reagovat

   Smích výborný

   • ACSpartaPraha4ever31.7.2017 15:59reagovat

    Pasáž o jeho synovi mě normálně hodila do pracovní neschopnosti.

    • hombre31.7.2017 16:02reagovat

     Smích

    • daweee31.7.2017 16:04reagovat

     Tak snad to taky nebylo při řízení dodávky :O

      

     Jinak k tomu pivu, to jsme se myslím před pár lety vsadili, jestli liberec postoupí přes nějaký kazachy nebo co, kdy po prvním zápase vedli 2:0 nebo co a byli uplně zoufalí :D

    • pepa z gauče31.7.2017 17:21reagovat

     Ono to není zas taková sranda, v kontextu s tím co se tu děje.

     A jak jsem psal, nejde vůbec o něj konkrétně, těch příkladů by mohlo být tisíce, je jedno jestli Pepa nebo Pavel. Jde o podstatu věci.

  • astronautacs31.7.2017 15:56reagovat

   Možná bys neměl věřit všemu, co si přečteš. Smích

  • captain_obvious31.7.2017 16:17reagovat

   ”Může si za to částečně sám protože je to debil”

    

   TOP Smích

 • twitter Jakuba Konečného:

  Mohavk31.7.2017 15:21reagovat

  ”Pokud chtěla Sparta po hrozícím krachu v EL hledat útěchu v HET lize, tak teď už zbývá jen MOL Cup”

  Neutrální

  • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 15:31reagovat

   To jsme to dopracovali, aby si z nás dělali legraci podobní pitomci Vztek

   Ale můžeme si za to sami. Celou tu Křetínského kliku jsme měli dávno hnát směr Brno.

   • victorlima31.7.2017 15:35reagovat

    A určitě si myslíš, že o koupi Sparty se perou davy movitých obchodníků. Můžeme být rádi, že na tom nejsme jako Slavie před pár léty. Díky bohu za D.K.

 • Ze zákulisí

  Fanoušek z Liberce 31.7.2017 15:19reagovat

  Tak údajně novinka v přestupu Giaccheriniho.

  Do smlouvy chce zanést podmínku, že v případě odchodu Stramaccioniho bude mít právo na jednoduché rozvázání smlouvy.

   

  Stramaccioni je údajně s Giaccherinim již několik let v kontaktu. A právě díky Andreovi půjde do českého klubu.

   

  Tak přeci jen bude ten Strama k něčemu dobrý Úsměv

  • pivees31.7.2017 15:25reagovat

   Doufám, ze i Sparta ma se Stramakem ve smlouve, když nedosáhne vytyčených cilu, právo na jednoduché rozvázání smlouvyÚsměv

  • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 15:34reagovat

   No to je krásný. Na podobné celý život čekáme Vztek

   Aby si s náma defacto vytíral veřejně zadek a celý ten klub tímhle přístupem vlastně ponižoval. To jsme to dopracovali.

   Takového pazdráta tady teda nechci. Ať se nejde vyprdět někam do Číny a nezabírá tady se svými požadavky místo opravdovým sparťanům. Takových kukaček už tady je dost.

   Doufám, že se tento přestup nepovede. To už je všechno do nebe volající. Jak by tohle mohlo fungovat? Ani teoreticky!

   • victorlima31.7.2017 15:40reagovat

    Jo pravdu díš Pepo. Vždyť před dveřmi se už perou o pořadí naši vynikající odborníci (většinou 1-3x ze Sparty pro špatné výsledky propuštění) a s nimi tam jistě budou i vyhlášení zahraniční trenéři, kteří si nechtějí nechat ujít tu jedinečnou možnost jít trénovat do takové fotbalové prdele, jakou Praha je.

  • captain_obvious31.7.2017 15:36reagovat

   Smích Stačily mu dva zápasy na to, aby spekuloval o takové klauzuli Smích

  • adam31.7.2017 16:42reagovat

   Ale tak určitě, protekce a zaručení místa na hřišti není nikdy dost Úsměv

 • Komedie

  pivees31.7.2017 15:02reagovat

  Malinko mi zatím vše kolem Sparticky prijde jako usmevna komedie. Bohuzel ale se spatnym (nebo, ze by žádným) reziserem. Spoustu humbuku a chaotickeho nakupování nových a nových hráčů, ale nikdo vlastně nevi, co s nimi a proc se kupuji. Do Sparty přicházejí další činovníci, ale nikdo vlastne neví proč a co tu budou delat. Kolem A-tymu je lidi jako blech, ale zraneni se mnozi dal.

  Již koupení hráči nevedi, co hrát, protože ani nevi, kde a zda vůbec budou hrát. Není kostra týmu, není styl. A to se vše děje ve chvíli, kdy by melo byt všechno OK a vše by melo šlapat jako hodinky.

  • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 15:05reagovat

   Přesně tak!

   Kostra se měla postavit na kvalitních a ověřených domácích hráčích, kolem nich zapracovat nadějné mládí, které máme nejlepší v Evropě ... a případně to jen OKOŘENIT nějakým tím cizincem, ale OPRAVDU KVALITNÍM.

   No a samozřejmě další chyba byla s trenéry, s tím kolotočem kolem nich. Za a) se vůbec neměl odvolávat pan Ščasný, což je podle mě kapacita ... a když už a dal se tam ten chlapec z dorostu, tak ho měli podržet a nechat nasbírat zkušenosti! A ne to pořád točit a měnit ze dne na den.

   Ale ne tenhle bordel a cirkus, ve všech směrech.

   • pivees31.7.2017 15:34reagovat

    To já jsem rad, ze došlo ke změně. Ale melo to byt víc připraveny, melo se využít

    už jara, mela byt už vymyslena kostra týmu a tu jen vhodné doplnovat. Chaos, to je ale bohuzel bolest Sparty posledních let.

  • rabac31.7.2017 15:15reagovat

   Moc dobře napsáno, hodně lidí zde papouškuje co někde zaslechne a věří tomu, nyní je hit - nesehranost-jak dlouho podle vás se musí sehrávat posily za půl miliardy aby přehráli Bohemku.Jen pro zajímavost nasazení a fyzička některých posil byla hodně dole, takový zápas se musí aspoň ubojovat a ta bojovnost za klub chyběla uplně, podobně to řekl Rosa i Lafata. Lafatovi můžete vyčítat různé ale určitě ne bojovnost a ty suchý trika tam včera bylo vidět.

   • pivees31.7.2017 15:21reagovat

    To byl myslím velký problém posledních sezon, ze nedokážeme za příznivého výsledku ty poslední minuty ukopat.

 • David Lafata

  Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:10reagovat

  Hlava mi nebere, že se takto dehonestuje zrovna on. Mimochodem i v té včerejší blamáži dal ten jeden blbý gól kdo jiný než právě on, jako skoro vždy.

  Stejně tak jako pravděpodobně rozhodne ve čtvrtek o postupu a na konci ligy bude nejlepším střelcem, minimálně naším, na to vsadím krk.

  Co chcete víc? Od útočníka Vztek

  Útočník netvoří hru, útočník zakončuje a dává góly. Tedy kvalitní útočník. A přesně tohle David dělá a dělá to skvělě a dlouhodobě.

  Že nemá kondici na sprintování po 90 minut je jasné. Ale on je tam od toho aby 70 minut bojoval, vstřelil branku a na závěr ho nahradil nějaký mladý čerstvý běžec, který je svým pohybem dorazí. Takhle by to mělo být nastavené, že je tomu jinak, to je už diletantství toho trenéra.

  David dělá všechno, můžeme děkovat bohu že tady je a dává góly... a raději na něj nadáváte.

  Kdo by ty góly asi tak dával, když ne David? Ten polochromý dřevák Janko? Zbláznili jste se.

  Jediný kdo má na to ho nahradit je Pulkrab. Ale místo aby se od svého učitele postupně učil a v jednodušších zápasech ho nahrazoval, v případě potřeby s ním v některých zápasech i spolupracoval, a posouval se k tomu, aby Davida jednou rovnou jako hotový střelec nahradil... tak se tenhle ÚTOČNÝ KLENOT pošle na hostování soupeři, mimochodem svým způsobem konkurentovi. A místo něj se přivede Janko, se kterým už teď nevědí, jak se ho v zimě zbaví.

  • Funin31.7.2017 14:20reagovat

   dá se souhlasit s tím, že David za to, že ho trenér staví asi opravdu nemůže. ale ten gól z pentle se mu také jako plu smoc počítat nedá, tu pentli vybojoval někdo jiný, takže Davidovi stačilo jen trefit zařízení :)

    

   Kdyby dal góla například z dorážky Plavšičovy střely, tak neřeknu. Útočník není na hřišti od tvoření hry, ale také tam není jen od zakončování, představ si, že někteří útpočníci zvládnou i šance připravovat, například tak, že dostanou přihrávku z hlouby pole a oni jí pošlou do strany na rozeběhnuté křídlo, nebo se třeba stáhnou do hlouby pole, za ně si naběhne záložník/křídlo a oni jim pošlou přihrávku do vápna. Prostě v dnešním fotbale není útočník jen o tom, stojim ve vápně a zakončuju

   • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:37reagovat

    David je zakončovatel, vždycky byl a dokud bude moci chodit, tak bude. A buďme rádi, že ho máme.

    Kdo pamatuje kdysi skupinu Ligy Mistrů s Portem (to už je pomalu jak předchozí život...), tak tam měli jistého Maria Jardela, tuším že tak se jmenoval.

    To byl přesně taky takovýhle útočník. A jak byl platný a kolik dával gólů. Nikdo by si o tom v Portu nedovolil pochybovat. Prostě legenda.

    To jen mi si ničeho nevážíme.

    • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:42reagovat

     To jsme byli v té době nějaký klub, na evropské scéně!

     Sice jsme dostali bůra na Barceloně, ale vypráskali jsme Spartak Moskva bůrem doma! A pak i toho gólmana v teplákové soupravě co chytal v Berlíně. Možná to bylo nějak jinak, už si to nepamatuju, někteří z vás ani nebyli na světě ... ale nějak tak to bylo a byli jsme tehdy ještě železná Sparta.

     • Funin31.7.2017 14:48reagovat

      To myslíš dobu, kdy ČR ještě nebyla v EU, a kdy se tedy naši hráči počítali do docela přísných kvót pro cizince a tudíž aby ho někdo koupil, tak se musel ukázat buď v repre nebo pohárech? To byla trošku jiná doba.

      • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:55reagovat

       To že jsme nebyli v EU bylo jenom dobře. Když pominu ostatní věci, tak i díky tomu měl právě klubový fotbal úroveň, a konkrétně my.

       Soupeři v lize k nám jezdili rozklepaní, když na dálnici vystoupili z Karosy na benzínce na svačinu, tak byla fronta na hajzly a nestačili dodávat toaletní papír, jaký z nás šel strach. Všichni prohrávali 2:0 v Průhonicích, se říkalo.

       A to je právě to. Kam to dovedl Křetinský, jeho přitakávači a vlastně celá tahle doba.

     • artaxerxes31.7.2017 14:57reagovat

      Jak píše Funin - to že jsme byli mimo EU, tak znamenalo zmenšení trhu a top hráči s ligy šli k nám nebo do slavie.

       

      2) Reprezentace neměla zrovna top výsledky, což se změnilo rokem: 1996 a stříbrné Euro a pak stříbro a později i zlato na Euru do 21 let.

      Od té doby jsme skauty z Evropy pokrytí snad až do ČFL a MSFL.

     • victorlima31.7.2017 14:57reagovat

      Pepo to si zaspal dobu. Teď už k nám nechodí automaticky nejlepší hráči z celé republiky a dokonce už i dorostenci prchají za penězi do ciziny. A také v kuloárech už nemáme tak silnou pozici. Nezapomeň na Peltovo cinklé jaro. Než takovou železnou Spartu, tak radši tu dnešní.

      • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 15:01reagovat

       No a to je začarovaný kruh. Taky bych prchl, být tím dorostencem ... a vidět že se můžu třeba posrat, ale stejně se koupí nějaký Janko a mě pošlou do Hradce.Vztek

       • victorlima31.7.2017 15:32reagovat

        Já nemyslel jen naše dorostence. Ti jsou dost chválení, ale v repre výběrech se moc neobjevují? Viděl jsem v poslední době U19 i U21 a moc našich tam nebylo a když tak nijak nevynikali. Jsem si zcela jist, že žádný z nich na A-tým nemá. Vždyť ani v tolik oslabeném Liberci nastoupili až po půli. Kdyby byli tak dobří, tak je i zde uznávaný odborník, Trpišovský, jistě zařadil od začátku. A ještě k Jankovi, vloni ve švýcarské lize 17 branek (ta liga je určitě kvalitnější než naše). Je mladší než Lafata a těch branek nastřílel určitě stejně nebo více a v mnohem kvalitnějších soutěžích. Jinak nic proti Lafimu úctu si zaslouží, ale je tam už na prd. Věk nezastavíš.

    • Funin31.7.2017 14:45reagovat

     Mario Jardel byl v Portu v letech 1996 az 2000 a odešel tedy ve věku 27 let. On vůbec nedostal šanci být v Portu až do konce své fotbalové kariéry, kdy už také tolik gólů nedával. To jen k tomu, že to srovnání kulhá na obě nohy

  • juldanuld031.7.2017 14:51reagovat

   nevím, jestli je to trolling, nebo to myslíš vážně. Lafata už rok na Spartu nemá. Měla se dát důvěra Pulkrabovi, ten má obrovský čich na góly a je důrazný.

   Lafata nás bohužel už jen brzdí...penalty může kopat třeba Chaim

   • hombre31.7.2017 14:55reagovat

    Je to troll a chce aby hrál Lafata, to pak hrajem v 10......

    • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:57reagovat

     Možná pro tebe na první pohled, který je špatný. Těch 20 gólů se ale samo nedá. Takže tohle je uplně zcestné.

   • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:56reagovat

    Kdyby na ní neměl, byl by x-krát za sebou nejlepší střelec? A jistě jím bude i dál, minimálně letos.

   • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:56reagovat

    Co je měřítkem u útočníka jiného než góly?

    • artaxerxes31.7.2017 15:05reagovat

     Já osobně si myslím, že přínos pro mužstvo je důležitější.

     Např. včera bych Lafatu nechválil za proměněnou penaltu, ale spíše za to jak dobře fungoval jako ”první obránce”, kdy otravoval stopery a ti neměli čas na rozehrání.

     Bohužel mu v 70. minutě došlo a Janko v tom je mnohem horší.

     ----

     Já si nemyslím, že Lafata je odepsaný, ale musí se po něm chtít, aby při rychlých brejcích posílal míče na rychlá křídla, čímž se eliminuje jeho pomalost. A při centrovaných míčích, aby byl tam, kde být má.

     Bohužel si myslím, že i vlivem zranění a vlivem věku už je v těch prostorech později a i jeho efektivita klesá.

      

     A rozhodně nemůže hrát na pozici 10, na kterou nemá ani kreativitu, ani rychlost, ani velkou úspěšnost přihrávek. Řekl bych, že i jistá animozita vůči němu je způsobena tím, že je stavěn na naprosto nevhodnou pozici pro něj.

 • Tomáš Řepka

  Kritik Pepa z gauče31.7.2017 13:59reagovat

  zmínil, že jeho snem je stát se jednou sportovním ředitelem.

  Na tohle bychom se měli upnout, resp. především majitel.

  Pokud chceme být konečně úspěšní, přesně tohle potřebujeme. Sparťanské legendy a opravdové srdcaře, co tenhle klub povedou! Dají tomu řád, budou mít čich na posily, budou nakloněni k vlastní výchově a začleňování ... a jsou za nimi výsledky, které kdysi nechali na hřišti a tím potvrdili, že jsou s klubem spjati.

  Ne nějací hochštapleři, příživníci a kamarádíčci, kterým jde jen o teplé místečko se stálým vysokým platem a své provize za podpisy nesmyslných přestupů.

  Až povedou Spartu Řepka a podobní, tak to bude uplně jiné a nebudeme neúspěšní a všem pro smích, tak jak je tomu teď, kdy klub vedou diletanti a příživníci. Minimálně z velké části z nich. Vztek

  • kovaldik31.7.2017 14:02reagovat

   Proboha..kdyz jsem slysel Repku jak se ve studiu neumi ani poradne vyzvejknout, tak mi prislo to jeho vyjadreni opravdu komicke..

   Fotbalista dobry, ale v hlave vymleto.

   • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:13reagovat

    Vyjadřovat do médií by se naučil. Důležité je, že by Spartu nikdy nepotopil nějakými nesmyslnými kroky ve svůj osobní profit na úkor klubu, tak jako je tomu teď.

    O tom že ukradl kasu s příspěvky hráčů v hodnotě několika set tisíc nevěřím, nebo to minimálně bylo úplně jinak než se podává.

    • kovaldik31.7.2017 14:18reagovat

     Jiste..gamblerovi budu verit, ze tu kasu nevzal..

     • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:21reagovat

      I kdyby, proti stovkám milionů co ve Spartě ukradli jiní, je to klukovina. A hlavně bůhví jak to bylo. Řekl to Jarošík, který prý cítí vůči Tomášovi jistou zášť, pravděpodobně ze závisti k jeho kariéře a výkonnosti.

      • artaxerxes31.7.2017 14:25reagovat

       Hej, my cigáni taky kradem, ale je to nic v porovnání s tím co kradou jiní.

        

       Jednou zloděj, vždycky zloděj.

       • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:31reagovat

        Že beztrestně kradete, na to jsme si už museli zvyknout. Stačilo by jen nastavit rozumně zákony - žádná práce, žádné dávky. A škodu co svojí trestnou činností způsobíte, si odpracovat a uhradit. Žádné podmínky, žádné tytyty, a jen další dávky.

        Hned by jste poznali, a jednou by jste se možná začlenili. Ne díky nějakých přiblblým neziskovkám, ale díky přísnosti a práci! Protože na vás platí jedině bič Vztek

        Na druhou stranu cikán, který se naučí dělat, dělá potom dobře, abych nebyl zaujatý jen na jednu stranu pohledu. Bohužel takových ale není moc.

        • artaxerxes31.7.2017 15:08reagovat

         Já nekradu a ani cigoš nejsem.

         Jen jsem ti chtěl ukázat, že ten tvůj argument, že když oni kradou víc, tak Řepka krást taky může je pitomý.

          

         A že pokud bys slyšel od cigošů podobnou výmluvu, tak tě to jenom naštve - poprávu.

  • Poldi31.7.2017 14:02reagovat

   jen ať si blábolí, na to my jsme zvyklí...

  • artaxerxes31.7.2017 14:21reagovat

   tak jakmile se stane Řepka sportovním ředitelem Sparty, tak to může celá Sparta zavřít.

   Větší bezmozek za nás nikdy nehrál.

    

   A už vrátil kasu?

   • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:26reagovat

    Aha, takže ty současné pijavice, které nás dovedli po několika letech víceméně trápení až na loňské ostudné třetí místo, jsou kompetentnější než on?

    Řepka toho za Spartu odehrál, reprezentoval jí svými výkony.

    Tito nepředvedli nic, jen vydělali miliony do vlastní kapsy na nesmyslných příchodech pochybných pseudoposil.

    • artaxerxes31.7.2017 14:43reagovat

     Řepka toho odehrál dost a nějakou dobu ji dobře reprezentoval svými výkony.

     Také ji svými blikanci občas dělal dost špatnou reklamu.

     ---

     Dobře reprezentovali Spartu i Horst,Novotný, Martin Hašek, Ivan Hašek, Jirka Němec a stovky dalších a každý z těch stovek by byl lepší než pan Blikanec.

      

     A ikdyby byl nejlepší volbou, tak pro mně bude vždy odpad, protože kvůli osobnímu sporu s majitelem úmyslně Spartu poškodil.

     Sám to později přiznal, že to nedomyslel. Já chci v managementu Sparty inteligentní lidi, kteří jsou schopni své jednání domyslet.

      

     A obávám se, že ty současné piavice (souhlas) jsou pořád mnohem lepší než Řepka.

  • rabac31.7.2017 14:40reagovat

   To je snad myšleno jako vtip. Toto by mohlo se stát snad jedině v grotesce. Jinak Pepo naopak souhlas s Lafatou.

 • Zápas

  captain_obvious31.7.2017 13:50reagovat

  Zápas jsem neviděl, ale koukám, že Martin Hašek to postavil tak, abychom s nima nedejbože neztratili, ale nám se to s přehledem přesto podařilo Smích

   

  Jako vypadnutí hned v prvním dvojzápase z EL a ztráta hned v prvním kole ligy, to je zatím hodně solidní no. Pozitivum, alespoň teda ze sestřihu, Plavšič a Ben Haim, taková divoká křídla jsme potřebovali, snad lidi konečně přestanou blábolit o nějaké imaginární kvalitě Konatého, když uvidí, že jsou i hráči, kteří kromě rychlosti mají i jiné přednosti.

  • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 14:19reagovat

   Z EL se zatím nevypadlo. 2:0 není nic, stačí vyhrát první poločas 1:0 a je to naprosto otevřené. Samozřejmě se nesmí inkasovat.

   Věřím, že když bude v brance brankář jako Bičík, tak neinkasujeme a postup bude naprosto otevřený 50:50.

   Mít kvalitního a přísného domácího trenéra, jakým byli pánové Ščasný a Rada, tak jsem o postupu přesvědčen. Takto je to bohužel v rukou toho náhodného pizzaře a nevěřím mu zdaleka tolik, po včerejšku o to méně.

  • Sendi31.7.2017 14:30reagovat

   hlavně to Hašek včera výborně připravil, Klokan bránil fantasticiky a v kombinací s tou naší nesouhrou to znamenalo, že jsme kromě Plavšićovi tyče neměli vůbec nic...jinak Dúbravka asi zase nemá čistý svědomí při tom golasu...

   • hombre31.7.2017 14:45reagovat

    Já to píšu hodněkrát, Hašek je výborný trenér a s Holasem bych je tu rád viděl trénovat Áčko. Klokan bude v poho do 8 fleku a včera Vlašim 2:1 a Wiesner gól Smích, no a dorost 1:1 na Bayernu, co na to říkáš?

    • Sendi31.7.2017 14:49reagovat

     pro mě nic nečekanýho ten Bayern :) Jsem zvědavej na sezonu a jestli Frotelnému vydrží to nasazení a forma tak na jaře už ho uvidíme asi někde v lize...

     • hombre31.7.2017 14:53reagovat

      Co on hraje podhrot, nebo křídlo? V lize určitě, já bych ho rád viděl u nás.

      Bayern nic nečekanými Smích, komiku. Ale rád bych, aby takto hrálo na Bayernu i Áčko...

      • Sendi31.7.2017 14:58reagovat

       podhrot i křídlo, umí hrát střed zálohy i útočníka...Ten Bayern mě nepřekvapil, vážně ne, Sparta má devatenáctku herně na špičkový úrovni, můžou se měřit naprosto s kýmkoliv, protože mají už třetí sezonu vítězný typy hráčů(který chyběli/chyběj v áčku), co jdou na hřiště s tím, že vyhrajou zápas a neposerou se z nikoho...prostě mě to nepřekvapuje :)

       • hombre31.7.2017 15:10reagovat

        Kdyby to tak bylo i v Áčku.

        Ale proč Fortelnýho nevyzkoušet na pár minut v Áčku? Ona ta dominance bude asi pár let pokračovat, to nastupuje 17 a 15 ty jsou taky skvělý. Jen mi nějak chybí víc hráčů, třeba na lávce, v Áčku...

        • Sendi31.7.2017 15:21reagovat

         já nevim já si říkal, že teď to půjde trochu dolů a v těch mladších ročnících jsem neviděl takovou kvalitu, ale dobře se to doplnilo a někteří ti kluci co přišli v průběhu mě fakt překvapili, takovej Hucek vypadá, že mu je 14 ale čtení hry a rozehrávku má skvělou, nebo Peřina, výborný křídlo, takže zase čekám, že budem dobří, ale boj o titul bude náročnější protože i tam se konkurence zvětšila zejména Plzeň jde raketově nahoru a Slavia samozřejmě bude mít teď výborné týmy...pro nás dobře, potřebujem hrát co nejtěžší zápasy i v lize...ten posun hráčů do áčka je podle mě teď naprosto nemyslitelnej, hráčům z akademií se tímhle projektem podle mě na dlouho zavřely dveře...uvidíme...

         • hombre31.7.2017 15:49reagovat

          Snad ne, třeba někteří ti nejlepší, v nějakém zápase, na pár minut, nastoupí.

    • novydres31.7.2017 14:49reagovat

     Klokan v poho do 8.fleku ??? Vzdyt horší tým snad v lize není možná Jihlava

     • Sendi31.7.2017 14:53reagovat

      já je taky tipuju vejš než vloni, desátej flek možná, ten tým neni blbě poskládanej, záleží jestli jim ještě někdo přijde na levej kraj...

   • victorlima31.7.2017 15:47reagovat

    Klokani bránili dobře a na hraně tvrdosti. Myslím, že rozhodčí by měli více hájit technické hráče. Bena v podstatě rozkopali a nechápu, proč nedostal kartu třeba Mašek, který fauloval Mandjecka snad pětkrát v první půli. Dúbravka možná hraje dobře nohama. V bráně mě však vůbec nepřesvědčil.

 • Optimiste vs. Pesimiste

  petr13731.7.2017 13:48reagovat

  Ja se radim do prvni skupiny, jsem zvedav, ktera skupina se ukaze byt lepsim prorokem. Bez ohledu na postup do EL ci bodovy zisk v lize davam osobni dobu hajeni cca do konce zari. Pokud v tu dobu nebude videt jasny vysledkovy a herni progres, pricemz ale verim, ze bude, tak asi taky propadnu trudnomyslnosti. Na druhou stranu, pokud to pujde nahoru, tak verim, ze pesimiste najdou silu na omluvu.

  • Johny1431.7.2017 13:52reagovat

   Tak ja jsem presvedcen, ze koncem zari, tedy za dva mesice, bude viditelny progres jak herni, tak i vysledkovy. Nicmene ztrata na prvniho uz muze byt v lize tou dobou klidne 10 bodu...co si budeme povidat, pri tomto losu muze byt uz po trech kolech ztrata klidne 8 bodu.

   • victorlima31.7.2017 14:37reagovat

    Samozřejmě, že ztráta může být velká. Já bych i za tu cenu preferoval pohlednou hru a není třeba nezbytně ligu vyhrát. Když uvidím, že to má nějakou cenu a světlo na konci tunelu bude stále zřetelnější,vyrovnám se i s tím, že titul nebude. Mimochodem včera na O2tv v přenosu hovořili o tom, že to je stále krajně nejisté (myslím ta jistota LM pro mistra ligy).

  • hombre31.7.2017 14:40reagovat

   Ty jsi to asi nepochopil.

   Tady asi každý vidí tu kvalitu určitých hráčů, proto určitě hra i výsledky budou lepší, možná skvělé ( kéžby), ale tady jde o to, jestli bude ještě o co hrát. Kolik budeme na čelo ligy ztrácet? 8,10,12 bodů? To se nedá stáhnout, to už jsme zkoušeli několikrát. Plzeň a Slávia důležité zápasy neztrácela a hlavně vozili výhry z venku, což u nás pravidlo nebylo. Tady je rozdíl mezi pesimistou a optimistou...

   Když koncem září bude ztráta na čelo 4,5 bodů, já se klidně a rád omlovím, když ne, tak je to v prdeli, na omluvu si rád od tebe počkám, ale je k hovnu, protože PlzeňNeutrálníNeutrálníNeutrální.

 • Vozabal

  bigcock31.7.2017 13:48reagovat

  Muze mi nekdo vysvetlit, cim se Vozabal v Budejovicich tak predvedl, ze ho chce Sparta? Pokud se nepletu, tak se placaji v 2. lize, porad resi penize, zadny mega talent z Budejovic neznam.... Kdyby nekdo rekl Grygera, Nezmar, pochopim. Ale tohle?

  • bigcock31.7.2017 13:49reagovat

   Samozrejme neznam podrobne Budejovicky fotbal. Je mozne, ze tam odvadi neuveritelnou praci. Rad se necham poucit.

   • petr13731.7.2017 13:54reagovat

    Ja netusim, co tam delal, ani co ma delat ve Sparte. Kazdopadne mu Kotalik asi veri, coz byva casto dulezitejsi, nez jiny kvality. Z pracovnich zkusenosti to chapu

    • pepinho231.7.2017 14:06reagovat

     Jsou to kámoši, to je to jediný, proč ho chtějí.

  • juldanuld031.7.2017 14:47reagovat

   Vozábal je kámoš Kotalíka, to je nejvyšší doporučení...Smutek

 • Dotaz

  M4rtin31.7.2017 13:23reagovat

  Kdyby Sparta ve čtvrtek vyhrála 2:0, kdo by postoupil a proč? Děkuji předem za vysvětlení.

  • pepinho231.7.2017 13:25reagovat

   Celtic, protože UEFA

  • gambac31.7.2017 13:25reagovat

   prodlouzeni

  • bigcock31.7.2017 13:26reagovat

   Prodlouzeni. Pokud to zase nekdo nezmenil.

  • Brian Pricke31.7.2017 13:30reagovat

   Postupujícího by určil hod mincí.

  • M4rtin31.7.2017 13:30reagovat

   Děkuji

  • ouissi31.7.2017 13:41reagovat

   Následovalo by prodloužení 2x15 minut. Pokud by v prodloužení branka nepadla, kopalo by se pět sérií kopů ze značky pokutového kopu. Při nerozhodném výsledku by se pokračovalo dále, až do rozhodnutí, v sériích po jednom kopu.

    

82361 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha