Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • To snad není možný

  majk9.7.2017 10:54reagovat

  První se řeší aby byla v kabině pohoda, pak jestli 2 nebo 3 mega v eurech je dost a ťeď se bude řešit jestli Kaya je lepší než Hovorka a jestli není výbušnej ? Jste normální ??? Nechcete taky známkovat charakter na základě plků na netu ???

  • Brian Pricke9.7.2017 10:58reagovat

   Nechceme, to už dělá Konečník za nás.

  • Chabix9.7.2017 11:22reagovat

   No že těch zdravých stoperu máme co?Smích Z přípravy toho moc vydedukovat nejde, ale myslím, že s Kadlecem se spíš počítá na levýho beka. Takže opravdu máme jen jednoho zdravého stopera.

  • petr1379.7.2017 12:09reagovat

   Tady je vic magoru nez normalnich, ale to uz sis urcite stacil vsimnout😊 ale zas napriklad jsem si tady uz po nejakym zapase precetl, ze hraci meli skvely vnimani prostoru😁

   • LukyACS9.7.2017 12:27reagovat

    Majtin rozhodně patří k těm normálním, nevím, proč ho nazývat magorem za to, že k něčemu vyjádřil rozdílný názor. Spíš mě vytáčí takovéto škatulkování Úsměv

    • hombre9.7.2017 14:04reagovat

     Je to tak. Já mám na různé věci úplně odlišný názor, tak se musím pakovat? Nesmysl, jiný člověk, jiný názor. A je to tak správně.

     Kdyby jsme měli stejné názory, tak si tu jen pochlebujeme Smích.

     Když se mi budou líbit je blondýny s velkými balóny, co ty ostatní? Asi se budou barvit a nafukovat prsa Smích.

    • majk9.7.2017 15:42reagovat

     Luky tak neškatulkuj, nikdo tu krom tebe nejmenoval Úsměv) Obecně ta nálada mne prostě sere, furt něco....

  • bigcock9.7.2017 12:46reagovat

   Prachy jsou věc Křetinského, čím víc pustí, tím lip.

   Na pohodu srat. Chce to konkurenční prostředí. Myslíte, ze v Juve nebo PL jsou v kabině extra kamosi? Prdlajs.

    

  • majtin9.7.2017 16:26reagovat

   Tak mě se týká asi ta poznámka ”bude se řešit...jestli není (Kaya) výbušnej”. Psal jsem to ve vláknu, kde se zmiňovalo ”jaká by to byla letka... ti dva blázni Costa a Kaya vedle sebe”. Já třeba loni cítil hroznou frustraci při zápase v Plzni, kdy se s tím výsledkem v pohodě dalo něco dělat a přišel tam Costík a choval se jak neřízená střela a mně bylo jasný, že je konec nadějím v tom zápase. Dělal zbytečný fauly, přerušoval hru, diskutoval, absolutně se nekoncentroval na zápas, měl dostat červenou, dalo by to i na dvě. Srazil mužstvo ještě níž. Podobně to třeba vypadalo ze strany vícero hráčů na konci zápasu v Malmo. Tak jsem vyjádřil skepsi vůči těmto typům hráčů, protože ve stěžejních okamžicích je to veliké mínus. Třeba o Kadeřábkovi, Krejčím se nedá říct, že by to byly leklé ryby, že by nebyly srdcaři a dříči a hecíři, ale neohrožovali svými emocemi tým. Tak mi přišlo normální v daném vlákně na tuhle skutečnost upozornit.

   • majk9.7.2017 16:59reagovat

    myslím, že po zápase holoubek přiznal, že to s costíkem posral. Od toho tam je 65 frajerů v realizačním týmu, aby dokázalo hráče vhodně připravit. Jestli to nedokážou, může přijít kdokoliv a bude to vždycky špatně. Za mne je to sice průser, ale třeba u Costy se určitě neděje tak často jak je zmiňováno. A ani u jinejch. Ale hlavně, je mi to pořád milejší než sledování jedenáctky leklejch ryb, čehož jsme byli taky často svědky.

 • Kaya a Costa

  Ali Dia Pavelka9.7.2017 9:37reagovat

  To by byla neskutečný letka, tyhle dva blázni vedle sebe Smích

  • majtin9.7.2017 10:41reagovat

   Jak píšu níže, proto ho tu taky nechci. Costíka jsem měl rád ze začátku, pod Lavičkou, ale teď se chová jak neřízená střela. Nedisciplinovaný. Také podléhá až příliš emocím a z toho pramení kiksy. Rozum a srdce by měli být v rovnováze, což tady jaksi neplatí. Proto se k příchodu toho Turka stavím skepticky.

   Když navíc čtu o tom, že Ben Haim se nechá taky lehce strhnout k diskuzím a hádkám, tak myslím, že bychom tady z toho mohli mít za chvíli divočinu a dohrávat třeba v devíti občas (plus Váchovy lokty a tahání za vlasy třeba ještě). Jak nějaký Kypřani...

   Si neumím představit třeba zápas s Plzní, až to tam Petržela s Limberským začnou provokovat. Já jsem k těmhle typům posil skeptickej. Sorry.

   • Spytihnef9.7.2017 10:55reagovat

    A do toho ještě balkánci, kteří se rychle naserou :-P

    • Ferry9.7.2017 11:17reagovat

     Tak introverti jsou spatně,extroverti jsou špatně,bojovníci jsou špatně...kurva,kdo by vlastně za nás měl hrát?Nebylo by lepší to celý rozpustit?

     Podle mých informací a prozatímním poznání Štramáka na mě působí dojmem,že si s nima dokáže poradit,takže já jsem v klidu.

     • pubi9.7.2017 11:45reagovat

      Já nevim, co tady z toho děláte za scény Smích nikdo, s výjimkou majtina, neřekl, že ho tu nechce.. A podle mě je úplně normální, že když už někoho na 99% máš, tak se o něho začneš zajímat a tím pádem logicky zjistíš i ty nedostatky, kvůli kterejm asi budou v Turecku slavit, jako kdybychom se my zbavili Mišáka. Podívej se na ManUtd, ti taky volali od konce Ibry dva měsíce po útočníkovi, pravděpodobně dostanou jednoho z nejlepších v PL a stejně je na diskusích milion hejtů, protože je pořád o level horší než Ibra a styl hry se taky bude muset změnit.. mně tohle prostě přijde úplně normální. Úsměv

     • Yohimbin9.7.2017 11:59reagovat

      Kdo by vlastně měl za nás hrát? Třeba hráči, kteří hrají fotbal a přemýšlí u toho! Rozhodně je lepší, když hráč danou herní situaci správně vyhodnotí a jen se mu nepovede provedení, než naopak (úspěšná exekuce nevhodného herního řešení)!

       

      Třeba Konaté dostane balon do nohy a je schopen přejít přes dva hráče. Jenže důsledkem toho mimo jiné je, že zpomalí hru a než přejde ty hráče, tak obrana soupeře je dávno zkonsolidovaná. Fotbalově neznalý člověk by řekl, že Konaté je dobrý fotbalista, ale není.

       

      Prostě ten, kdo rozumí fotbalu, tak ví, kdo by za nás měl hrát. Ten, kdo mu nerozumí, tak to stejně nepochopí a dokonce ani nepochopí pointu tohoto příspěvku, bohužel. Ne, nebylo by to lepší celý rozpustit.

     • nickkanon9.7.2017 12:12reagovat

      Ferry mas samozrejme pravdu.Vecny hejty na cokoliv Úsměv Uvidi se na hristi.Ja se tesim.

     • majtin9.7.2017 15:01reagovat

      Kdo by za nás měl hrát ? Hráči, kteří dávají do hry srdce, ale nepodléhají emocím natolik, aby ohrožovali vlastní mužstvo - ať už chybami z toho, že se nechají rozptýlit nebo tím, že se začnou chovat na hřišti nedisciplinovaně a bude jim hrozit vyloučení. Lze říci, že v dnešním fotbale, kdo se přestane koncentrovat na hru, tak prohrává. Chtěl jsem říct jen, že mi přijde, že začínáme mít mužstvo s docela nedisciplinovaným potenciálem. Třeba to Strama zvládne, to nelze vyloučit. Ale můj dojem je, že na tom bude muset makat.

 • Frantu z Lídlu

  trcmano9.7.2017 9:34reagovat

  na vás, ten už zkrotí vaše nadšení Úsměv

  • captain_obvious9.7.2017 10:04reagovat

   Jojo, už pomalu čekám, že by mohl zase vytáhnout hlavu z kanálu a napsat tady, že Štramák nejpozději v zimní pauze poletí i s celým realizákem. Až Štramák odejde za dva roky po skončení smlouvy, tak řekne, že to říkal a my mu nikdo nevěřili Smutek

 • Turek, Francouz, nebo oba?

  ficko9.7.2017 7:04reagovat

  Dorazí Turek, Francouz, nebo oba?

  • HomelessOnWifi9.7.2017 9:29reagovat

   Hlavne at aspon jeden

 • Kaya

  jakub23119.7.2017 1:27reagovat

  tak jak, pripise si ”panic” Ujfi prvni zarez na pazbe?? Jestli jo tak by to bylo hned do cernyho. Kaya by snad byl terno! Kam by se ne nej hrabal Jugas. Dle meho by za to 2mil € staly

 • Semih Kaya

  Sendi8.7.2017 23:53reagovat

  tak bacha, prej ho doporučil Ujfaluši! Konečně pořádnej skauting! Smích

  • Mates1239.7.2017 0:02reagovat

   jj, takže první zářez Smích

   doufejme, že bude úspěšnej, a uvidíme co tam má dál Smích

  • globe9.7.2017 0:08reagovat

   Tak Ujfaluši s ním ještě hrál i Baroš v ročníku 2011/2012

  • Chrod9.7.2017 0:27reagovat

   Jako jestli tohle vyjde, tak to je naprostá bomba. Tohle je super jméno a podle mě nejlepší posila léta. Trochu jsem Slavii záviděl Dannyho, ale Kaya je přesně ten, kdo nám chybí. Jediná negativní věc je, že asi nebudu schopen unést nějakej neúspěch, kterej může přijít. Smích Po těch všech rozhovorech s trenérama, posilách, pozitivních zprávách o Rosickým atd. se tohle všechno může během půl roku rozpadnout, což by byla velká rána.

   • Sendi9.7.2017 0:30reagovat

    tohle přestupní období nemá obdoby Smích

    • Chrod9.7.2017 0:35reagovat

     To nemá, absolutně nechápu, co se to děje Smích i kámoši, který mi celou dobu říkali, jaká je fotbal blbost, teď uznávaj, že se těší, jak to bude vypadat Smích jenom se fakt bojim, že to zase nedopadne, protože jak už tu někdo psal, optimisti jsme každej rok...

    • SuperFrankie9.7.2017 0:45reagovat

     Teď jsme konečně mohli použít všechny peníze, které jsme utržili od Kadeřábka dál, pokud to správně chápu.

    • Furia Ceca9.7.2017 8:56reagovat

     Nebýt jistoty přímého postupu do LM vypadalo by to vše jinak. Díky za to! Škoda, že tohle vedení nedošlo už tak 7-8 zpět.

 • Turek

  DJDriver8.7.2017 23:17reagovat

  https://m.youtube.com/watch?v=jCZu64ilgsM

  • DJDriver8.7.2017 23:17reagovat

   Jestli to potvrzujou weby viz nize i televize tak by to mohla bejt pravda

  • pubi9.7.2017 0:16reagovat

   Z těch videí, co jsem viděl, má určitě rychlost, obětavost, bojovnost. Prostě ten typ, co se rve, ale ma druhou stranu tam má mnohdy úplně tragický taktický postavení. Takovej blázen, co vletí všude, ale je to tak na hraně, že si dovedu představit, že když není ve formě, dostává se do soubojů o krok pozdějc a pak z toho můžou bejt slušný kiksy nebo fauly. Ty hejty na twitteru mě taky trochu děsí Smích Upřímně, on je i Štetina tak trochu fotbalovej blázen, takže jsem si vedle něj představoval spíš nějakýho klidnéjšího hráče s rozvahou a rozehrávkou (typ Hovorky), ale uvidíme, co předvede.. Míň než Husťa nebo Mišák snad ne.. jak říkám, jsou to jen dojmy z pár jeho sestřihů

   • Sendi9.7.2017 0:20reagovat

    Hovorka je ale úplně stejnej typ, soubojovej, tvrdej hráč co jde do všeho Smích

    • pubi9.7.2017 0:39reagovat

     Ale přijde mi tak nějak klidnější, tohle mi přijde jak nějaký kamikaze, který ti na hřišti vyvede kdejakou volovinu. Smích

     • majtin9.7.2017 10:34reagovat

      Souhlasím. Já ho tu proto taky nechci. Úplně mi stačí Costa. Sice jde do všeho obětavě, ale absolutně mu pokulhává rozum a ty plusový body, co získává maže zase svými kiksy a nedisciplinovaností.

      • pubi9.7.2017 11:01reagovat

       Tak já ho neznám, budu za něj rád, protože stopera potřebujeme, ale je pravda, že když si tyhle nedostatky vyčteš i ze sestřihů, tak na tom asi něco bude..

    • pubi9.7.2017 1:00reagovat

     Upřesnil bych to, že ideální by byl asi takovej typ Koscielny Smích

    • victorlima9.7.2017 12:12reagovat

     Jasně, že je stejnej typ a taky ve snaze konstruktivně rozehrát (což mu chválím) udělá sem tam strašidelnou minelu.

     • victorlima9.7.2017 12:28reagovat

      Myslím Hovorku.

 • Turek

  Mates1238.7.2017 23:02reagovat

  Tak turek je nejspíš náš, na přestup za 2mil. €. Před chvilkou to začaly chrlit turecké sportovní weby, mj.

  http://www.aspor.com.tr/galatasaray/2017/07/08/semih-kaya-sparta-pragda

   

   

  • globe8.7.2017 23:07reagovat

   Pokud je to pravda, tak pro mě nejlepší posila léta.

   • ap18939.7.2017 11:29reagovat

    Až tak? Nejlepší? Odvážné tvrzení, ale neříkám, že nemůže být pravdivé. Smích

  • peetee968.7.2017 23:13reagovat

   Jo Taky to sleduji a nejspíše je to pravda :) Super posila do obrany ....

  • Rarášek8.7.2017 23:13reagovat

   PROSÍM, PROSÍM, PROSÍM!

    

   To byl bylo dokonalý.

  • Mates1238.7.2017 23:20reagovat

   zaráží mě ale jedna věc - komentáře fanoušků Galatasaraye, který z toho maj velkou radost.

   Komenty typu - prodat prodat prodat co nejdřív, dejte jim ho zadarmo, jestli se tenhle přestup potvrdí tak to bude nejlepší událost léta atd.,to se mi moc nelíbí... Taky na jednom webu bylo, že vloni měl neobyčejně slabou formu a dopouštěl se velkého množství individuálních chyb. A takovýho jednoho obránce z Turecka už jsme udělali vloni Otrávení

   • Sendi8.7.2017 23:25reagovat

    nebral bych to vůbec za bernou minci, bude to podobný jako tady, kdy fotbalu rozumí dohromady tak tři lidi, možná pět Smích

   • peetee968.7.2017 23:25reagovat

    Někdo píše prodat a někdo zase nechce aby odešel .. což je zajímavéé :) podle mě jedna z největších posil .. léta :) Smích

   • pepinho28.7.2017 23:26reagovat

    ”semih kaya is very bad player. You shouldn’t buy him. He always injured.” Smích

    ale zaregistroval jsem jak hejty, tak i to, že je dobrej, takže čas ukáže

    • nick18938.7.2017 23:31reagovat

     Na instagramu sparty je zase v komentarich:Kaya is new Puyol nebo We must buy him,its best defender in Turkey.A hrac co mel pred 2 roky trzni cenu 10mil. eur a je mu 26 let,to je kurva fotbalista.

     • Sendi8.7.2017 23:33reagovat

      typoval bych to z většiny na ironii kámo Smích

      • nick18938.7.2017 23:35reagovat

       no nevim,v turecku je strasne oblibenej na instagramu asi 300k followers.A podivej se co odehral do 26 let.Asi 20 zapasu v lize mistru,stavebni kamen turecky repre a v letosni sezone odehral 20 zapasu,a to byl zranenej.Tohle je podle me nejlepsi hrac co kdy sel do cesky ligy.Smích

       • Sendi8.7.2017 23:38reagovat

        https://twitter.com/CimbomFacts/status/882591080193175552

         

        ehm...

        • pepinho28.7.2017 23:39reagovat

         to by šlo udělat i třeba o Messim..

         • Sendi8.7.2017 23:40reagovat

          jo já vim, počkám si, ale ty reakce Tureckejch fandů mě trochu zneklidňujou :))

          • pepinho28.7.2017 23:46reagovat

           já četl právě oba druhy, tak jsem zvědavejÚsměv

        • nick18938.7.2017 23:41reagovat

         jako vtipny,ale nulova vypovidajici hodnota.Udelej sestrih za poslednich 6 let kazdymu stoperovi co hral za spartu a uvidime.Takovej Kadlec nebo Holek by mel takovyhle video kazdej mesic.

         • Sendi8.7.2017 23:45reagovat

          dyť jo, má i hodně zajímavý pozitivní sestřihy ;)

        • Mates1238.7.2017 23:42reagovat

         a dopr... to teda neni moc optimistický video Údiv

          

         • DJDriver8.7.2017 23:48reagovat

          https://youtu.be/rOlaH5aNBBo

         • Lobrock8.7.2017 23:49reagovat

          O Holkovi tohle můžeš vytvořit za 2 zápasy...

          • Sendi8.7.2017 23:51reagovat

           O Holkovi? Tak to ani náhodou...

        • K0F19.7.2017 0:12reagovat

         Wow, nějakýmu hráči se něco nepovedlo, jak je to možný?

         Hele, být to kopyto, tak těch videí najde člověk haldy a každý bude mít půl hodiny.

        • SuperFrankie9.7.2017 0:44reagovat

         Herním stylem evidentně připomíná Váchu.

     • pepinho28.7.2017 23:33reagovat

      právě, nedávno spojovaný např. s Interem apod

    • SuperFrankie8.7.2017 23:31reagovat

     Další skleněnka? Zapadne do koncepce.

   • standis8.7.2017 23:35reagovat

    Kdyby viděli naší obranu Holek, Kadlec a Mazuch...

    Podle mě jasná posila a třeba to bude fakt bomba. A jinak - Galatasaray je kvalitní evr. mužstvo, tam vydrží nějaký nazdárek max. půl roku, pokud se tam vůbec dostane.

   • globe8.7.2017 23:36reagovat

    Koukni na twitter mádlovi, jak se tam zmínil, že se o něj zajímáme, tak tam vypukla turecká vzpouraSmích ať neodchází...asi co člově to názor...

    • Sendi8.7.2017 23:42reagovat

     chlapi, to jako vážně nedokážete rozetnat ironii?

     • globe8.7.2017 23:46reagovat

      Až čas ukáže, jaká to je posila, ale pro mě osobně nejlepší kauf léta.

  • kapacitos8.7.2017 23:39reagovat

   Párada, u něho je navíc výhoda že v nouzi může zahrát i pravyho beka, rychlost na to má.

 • FIOLIC

  ficko8.7.2017 22:28reagovat

  https://gnkdinamo.hr/HR/Igraci/ivan-fiolic1

   

  Proč ho Sparta nekoupila a vše utichlo?

  • Capo8.7.2017 22:49reagovat

   Tak otazkou je jak velka pravda to byla a jestli to nebyl jen vymysl novinaru.

   • ficko8.7.2017 23:00reagovat

    Tak psali o tom ruzne noviny. Nekteri ho posouvali i do horsich casti Prahy ...

    • ficko8.7.2017 23:01reagovat

     psali novinari .. samozrejme

  • nick18938.7.2017 23:32reagovat

   zajem byl,ale nakonec sme se zamerili na plavsice.

   • ficko9.7.2017 7:52reagovat

    Fiolic vypada spise na stredniho zaloznika, Plavsic na kridlo. Myslim, ze by mohli byt vedle sebe.☺

 • Hostovačky

  Jerababa8.7.2017 20:43reagovat

  Jsem zvědav, kam všechny ty naše kluky uplacírujeme a jaká bude strategie. Jestli radši Vlašim a víc hrát nebo ligový kluby šup do vody a plav. 21 to je už spíš odkladiště.

  • standis8.7.2017 20:46reagovat

   Havelka je v jednání do Liberce, podle dnešního rozhovoru s Pulkrabem.

  • DaveACS8.7.2017 21:01reagovat

   Ve Vlašimi je na testech v tuto chvíli Penc, Čapek, Kadlec, Plachý, Rajmon a Cabadaj.

   • Sendi8.7.2017 21:09reagovat

    Cabadaj - Penc - Plachý bez šance určitě nejsou na to se prosadit, jsem docela zvědav v jakym stavu je momentálně Čapek...

    • Bunda8.7.2017 21:32reagovat

     Čekal jsem že někdo zkusí Špačka a nic.. Kulhánek dneska od první minuty za Liberec. Úsměv

    • DaveACS8.7.2017 21:41reagovat

     Jestli se ptáš na zdravotní, tak jede normálně naplno. Rajmon je zranenej.

     • Sendi8.7.2017 21:47reagovat

      Myslim to hlavně tak, že jsem zvědav jakej bude po zranění jeho projev...Rajmon je šikovnej na balonu, ale moc mu nevěřím...

    • hombre8.7.2017 22:58reagovat

     Tak Penc je hodně dobrý, ten to dá, Cabadaj šikovný, ale nevím no a Čapek, jestli bude po zranění hrát, jako před ním, tak si to dá s prstem v nose. Kadlec ne, ale Plachý by mohl. Uvídí se ,myslím za týden, tam uzavírá Havlíček soupisku.

     Já doufám, že se nevrátí Wiesner a Hašek. S Reiterem to v Bohemce rozsvítí Smích. Kulhánek, Matěj a Havelka, by mohla být slušná síla v Liberci.

  • Funin8.7.2017 22:01reagovat

   mě nejvíc zajímá co bude s Novotným a Turynou

   • Sendi8.7.2017 22:06reagovat

    Novotný by byl pro Vlašim ideál, Turynu bych se snažil dostat do ligy, třeba Zbrojovka má myslim na hrotu docela problém :)

    • Brian Pricke8.7.2017 22:10reagovat

     Přišel Koné. Vypadá to, že jim to stačí.

     • Sendi8.7.2017 22:12reagovat

      no to je hodně nejistá posila...

      • Brian Pricke8.7.2017 22:24reagovat

       Stejně jako Turyna. Smích

        

       Já bych mu přál hostovačku v lize, ale že to bude/mělo by být zrovna Brno, si nejsem jistý.

80649 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha