Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • kapacitos3.8.2017 22:36reagovat

  je to tu zase, nepovedený zápas a najednou 3 prdele nových nicků - trollů, který se po včerejšku oklepali z ostudy..

  • standis3.8.2017 22:37reagovat

   banujte ty kreteny, nedá se v tom tady už vyznat.

   • schol13.8.2017 22:49reagovat

    Ty srágoro, kolik roků fandíš Spartě, taky 55 let?

    • standis3.8.2017 22:52reagovat

     to nebylo na Kapitose, ty vole.

  • M4rtin3.8.2017 22:50reagovat

   Já teda nevím jak to tu vypadá dlouhodobě ale tohle je docela tragédie. Někdy mi tu přijde úroveň komunikace na úrovni hospodského klábosení po 8mi pivech. Lidi se sem chodí vybrečet a číst furt dokola ty nářeky je hrozný.

 • Sestava na Boleslav:

  Milosh3.8.2017 22:31reagovat

  Bičík - ?, ?, ?, ? - Sáček, Mandjeck - Plavšič, Rosický, Ben Chajm - Lafata

  Neutrální

 • Největší omyl za posledních 20 let.

  podzim3.8.2017 22:29reagovat

  Stramačóni a jeho parta!!!!

 • Mavuba

  babayoko3.8.2017 22:28reagovat

  Dnes v poledne jsem viděl Mavubu v centru Prahy, jak si dává k obědu smažák s tatarkou a vař. bramborem. Dobrá zpráva je že mu v Praze začíná chutnat.

  • lidoop3.8.2017 22:30reagovat

   Jo, urcite. Francouz a bude jist tu nejvetsi sracku, kterou ceska gastronomie nabizi.

   • babayoko3.8.2017 22:31reagovat

    přesně tak

  • Shrekson3.8.2017 22:33reagovat

   Jo a zapíjel to absinthem, taky jsem to viděl..

  • standis3.8.2017 22:35reagovat

   tys musel také něco sníst, když sem píšeš takové sračky.

   • Chabix3.8.2017 22:36reagovat

    Nechápu lidi, proč mají potřebu si vymýšlet a poštvávat.

    • adam3.8.2017 22:42reagovat

     U dětí (špatně vychovaných) celkem normální jev. Holt ne každý našetří na dětské tábory.

 • Stramaccioni

  Chabix3.8.2017 22:26reagovat

  Nechci tu znít jako nějaký bláznivý fanoušek, ale pod Stramacionim se snažíme hrát fotbal. Což je právě hra po zemi bez nákopů a přimo od brankáře. Fotbal kde jsou rychlý hráči a kde umí hráči hrát jeden na jednoho. To že to z různých důvodů nefunguje atd. Je sice fakt. Ale já vždy budu preferovat fotbal před nákopávanou a silovou hrou. Stramaccioni je jediný trenér, který na tohle bazíruje a proto ho podporuju.

  • kilovolt3.8.2017 22:28reagovat

   chvíli to vypadalo, že ten celý projekt má hlavu a patu....dneska? pohyb?nula, technika? nula, systém hry? nula, bojovnost? nula

  • posterloi3.8.2017 22:28reagovat

   Akorát máme podle mého zbytečně hodně defenzivních hráčů na úkor ofenzívy a podle toho si myslím ta hra i vypadá. Na co třeba doma s Bohemkou byli dva def.záložníci, když stačil v klidu jeden. Hra dopředu by byla hned jiná, kdyby tam byl někdo ofenzivní to samé dneska. Ten první poločas to bylo jasně vidět. Doufám, že v lize takhle hrát pořád nebudeme proti týmům jako Bohemka navíc doma.

   • Chabix3.8.2017 22:33reagovat

    Na dva defenzivni je to proto, ze kridla a krajni obranci hrajou ofenzivneji nez pri klasickem 451. Tak jeden hrac musi doplnit stopery, aby zadni prostory byly pokryty z leva, z prava a z prostredka. Ten druhy musi byt jak dobrej do defenzivy tak do ofenzivy.

    • posterloi3.8.2017 22:34reagovat

     No ovšem zatím to moc nevychází. Dopředu je to jalové a dozadu máme dost velká okna a to na nás stačí vlastně jeden útočník.

     • Chabix3.8.2017 22:38reagovat

      Pokud v obrane jsme v 6 na 2 a ti dva se dostanou ke strele ze zajimave pozice, tak to fakt neni o trenerovi.

  • babayoko3.8.2017 22:29reagovat

   Je to opravdu fotbal?

  • snytek3.8.2017 22:30reagovat

   Nevím, jak ty, ale já toho fotbalu z naší strany moc neviděl. Navíc to zkresluje, protože když šel dopředu nákop, tak to byl díky té pochodující lemře ztracený balón, ještě než k němu doletěl

   • Chabix3.8.2017 22:35reagovat

    Na nakopy jsme nehrali. Byl tam jen jeden. Už nevim od kteryho hrace. Ale na nakopy fakt nehrajeme. Vse se snazime hrat konstruktivne.

 • postup byl hodně daleko

  kilovolt3.8.2017 22:18reagovat

  ale vyhrát se mělo....ale to co hráči předváděli 70min? lituju lidi co zaplatili za lístek

 • Tak to je trefné:

  Milosh3.8.2017 22:17reagovat

  isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-jakub-konecny/309712/misto-vas
  ne-rakouska-zmrzlina-stramaccioni-v-soudny-den-selhal.html

  ”Rakouský
  reprezentant Janko by navíc mohl účinkovat v reklamě na zmrzlinu, tak chladný a bezkrevný je jeho projev... Byť včera italský kouč žádal o trpělivost, s tímto soudem není nutné čekat až do února... Stramaccioni selhal na celé čáře.”

  Smutek

 • Strama

  Herbi3.8.2017 22:16reagovat

  Na dnešní zápas nebudu reagovat, napsáno toho tu bylo hodně.

  Ale co mi vrtá hlavou- Vlastně už od odchodu Impulze hledáme trenéra. Věnovala se tomu celá uplynulá sezona s tím, že se letos najde kvalitní trenér, nechá se mu postavit realizák a celý kádr, bude mít pravomoce jako nikdo předtím.

  Vedení se rozhodne pro zahraniční cestu. To kvituju, čeští trenéři tu nefungovali.

  Co už ale nechápu je to, že se po tak dlouhém hledání přivede borec, kterému to vlastně nikde (mimo mládež) nefungovalo a chce se po něm takřka stejná věc jako v jeho předešlém angažmá v Pana, kde totálně vyhořel. Tam taky přebudoval celý kádr a po roce byl pryč, protože nebyly výsledky, nebyla koncepce, nic. A přesně stejně to zatím vypadá u nás. Z posil se dá zatím kvitovat jen Plavšič, snad i Ben Chaim, za mě teda i Civič. Ale pak je tu 7 dalších borců, kteří přišli jako okamžitá posila a zatím jsou, někdo více, někdo méně, hrozní. Například Janko, který přišel jako jasná jednička do útoku a tady se najednou zjistí, že nemá vlastně nic?

   

  Otázkou je, jak z toho ven?

  První možností je nějaké ukvapené řešení jako okamžitý vyhazov realizáku. To je podle mě blbost, navíc Křeťa by ze sebe udělal uplnýho dementa. To považuju za nepravděpodobný.

  Druhou možností je nějaký ultimátum ve stylu- pokud nebudeš v půlce ligy první, letíš. To už mi přijde jako rozumnější krok. Bude tam čas na souhru (i když si myslím, že po takových investicích by se výsledky měly dostavit takřka okamžitě), ale zároveň při neúspěchu tam bude ještě nějaká šance něco s tím udělat.

  Třetí a poslední možnost je ta, že se Křeťa zatvrdí a i přes hrozné výsledky a hru neuzná svou chybu. To by mohlo zapříčinit totální rozklad Sparty (v zimě další hráči, nepostup do pohárů ani další rok atd.) a to si vážně nepřeju.

  Samozřejmě nejlepší varianta je ta, že se letos udělá titul a příští rok LM, ale po takovém začátku..nevím nevím.

  • DaveACS3.8.2017 22:22reagovat

   Zajímavý názor, ale s jednou částí musím jednoznačně nesouhlasit..

    

   i když si myslím, že po takových investicích by se výsledky měly dostavit takřka okamžitě

    

   promiň, ale to je strašná kravina z mého pohledu.. Úsměv

   • Herbi3.8.2017 22:28reagovat

    Jako dobře, ale představ si to z pohledu vedení

    Myslíš, že si představovali, že po takřka půlmiliardovejch investicích budeme po dvou prohrách ve třetím předkole venku z poháru a v prvním kole bude plichta s Bohemkou?

    Souhra není hned, to je jasný, ale pak se tomu mělo nějak předejít. Nikdy ti nebude naplno fungovat hráč, kterej naskočí do ostrýho zápasu po dvou trénincích s týmem. Například.

  • snytek3.8.2017 22:25reagovat

   To přece není o letošním nepovedeném začátku. Pár jednoduchých otázek: Odpovídají výsledky Sparty v posledních deseti letech jejím ekonomickým podmínkám? NE. Připustil by DK, aby v kterémkoliv jeho podniku panovala taková dlouhodobá neúspěšnost? NE Kdo je generálním ředitelem Sparty za tento podnik odpovědným? Kotalík. Proč už není dávno pryč a není nahrazený jiným manažerem? Protože Sparta je řízená jinak, než ostatní (úspěšné) podniky z téže majetkové skupiny. Já myslím, že chyba je tady a odtut se musí začít. A nemyslím si to teď, myslím si to asi už pět let.

  • victorlima3.8.2017 22:37reagovat

   Na ty posily musím reagovat. Plavčič je hodně běhavý a bojovný, ale taky velký zmatkář. Janko, souhlas zatím je hrozný. Civič podle mě zcela nepoužitelný, absolutní přehmat. Vukadinovič se jevil moc dobře, avšak zraněný. Mavuba i Mandjeck jsou výborní hráči, ale mají deficit v kondici. Vždyť jsou tady asi deset dní. Štětina není zatím o moc lepší než Holek či Mazuch. Všichni jásali, když skončili. Doubravka byl nesmyslnej obchod. Na lavici sedí dva dobří brankáři a mladý, možná nejlepší, šel na hostování do Bohemky. Ben je fotbalista o tom není žádných pochyb. Každý hráč v každém novém celku musí mít nějaký čas, než se chytne. Je to individuální. Na to aby vše skoro hned fungovalo, tak by to museli být opravdu Top hráči, jako Neymar, Pogba, Ronaldo. Na takové posily nemáme.

 • ostuda

  AlaMierda3.8.2017 22:11reagovat

  stejná ostuda jako s Hackenem, jako jediná omluva od mužstva bude brán titul a výhra v mol cupu. Gol opět Dúbravky

  • adam3.8.2017 22:15reagovat

   S první částí souhlasím, S druhou nevím, na stadionu jsem to měl celkem daleko a záznam jsem neviděl, ale přišlo mi, že ačkoli bylo deset sekund dopředu jasné, jakému hráči míč půjde, žádný bek ho nedokázal uhlídat. Dneska především Štětina s Karou hráli jak pod práškama.

   • AlaMierda3.8.2017 22:16reagovat

    mě už na stadionu přišlo, že to mohl mít. A když jsme teď koukal na záznam branky, tak tyhle míče sbíraji golmani v okrese. Koukni na to, šlo mu to kolem nohy a žádná prudká nahrávka to nebyla

    • adam3.8.2017 22:21reagovat

     Jo teď jsem na to kouknul a máš pravdu. Myslel jsem, že tam před Dúbravkou byl na přední tyči ještě někdo. Takhle je to z poloviny jeho gól, protože bylo dopředu jasné, kam míč půjde. ten hráč nemohl vystřelit, jedině centrovat.

     • snytek3.8.2017 22:27reagovat

      Asi máš pravdu, ale mě víc než inkasovaný gól štve ta s...ka, co jsme oba (resp. všechny tři) zápasy hráli.

   • victorlima3.8.2017 22:21reagovat

    Bylo jasné kam míč půjde, ale Mareček zaváhal (asi si myslel, že míč bude dlouhý a skončí za bránou) a pak už střelce nedoběhl. Ti dva černí o sobě vědí i poslepu. Ti by trápili i jiné obrany než tu naší zflikovanou. MiKa ovšem byl z ní nejlepší.

 • Zklamání

  adam3.8.2017 22:11reagovat

  Na zápas jsem dneska šel s vědomím toho, že na postup nemáme a že bychom pro postup museli mít tak velkou kliku, že si to snad ani v současné chvíli nezasloužíme. I tak jsem ale ani na minutu nezapochyboval, že bych nešel. Dost dlouho jsem obhajoval Janka, ale jeho dnešní výkon neměl obdoby. Pohyb nula, snaha nula, fotbalovost nula. Vyhrál tak třetinu soubojů, přitom na něj hrál o hlavu menší stoper. Lafata nastoupí a ve všech ohledech je rozdíl jak kdyby ještě loni hrál bundesligu.

  Ostatní hráči fotbalovost mají a jsem si jistý, že se s první výhrou nastartujeme. Proč ne třeba příští kolo s Boleslaví. Možná největší zklamání je pro mě dneska ale Strama. Absolultně nedokázal reagovat na průběh zápasu.

81791 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha