Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jiný pohled

  munzig14.3.2017 7:44reagovat

  Pokud je pravda že kabina funguje tak jak se píše a někteří na to kašlou neviděl bych jmenování rady v tomhle směru tak zle.

  On se nikde s nikym nemazlil. Takže bych se nebál toho, že pokud pod ním někdo bude něco flákat nebo vyloženě pujde proti němu, nebude mít problém se s ním rozloučit.

  Otázkou je jaký zastání bude mít u vedení. Pokud bude jmenován s tím že jde o dočasný řešení bude to obrovská chyba. Protože v tom případě si z něj kabina nic dělat nebude. Pokud jeho jedinej úspěch bude narovnat vztahy v kabině a zbavit se flákačů a škůdců budu spokojen protože to ten tým potřebuje.

  Nejsem z jeho jmenování nadšenej i když jsem nejspíš hluboce pod průměrem ostatních fanoušků, takže u mě šanci dostane. Doufám že v tom sektoru nezůstanu sedět sám

  • Cahill14.3.2017 7:58reagovat

   Přesně tak, pokud kabina uvidí, že je tu jen na dojezd sezony, tak si z něj stejně na prdel nesedne. Navíc je to člověk bez úspěchů, tragéd, největší zlo, co nás mohlo potkat.

 • Lafato!

  Cahill14.3.2017 7:40reagovat

  ... ty jsi hovado!OtráveníVztek

 • Co nás čeká?

  Furia Ceca14.3.2017 7:33reagovat

  Takže se Zlínem první domácí prohra. Výkon bude další zmatek, ale hlavně se bude chtít hrát akorát Lafimu a ostatní se rozhodnou Radu odstavit. Rada přijde o hlasivky, zažijeme pěkný pozápasový interview a karavana potáhne dál. V ostudném derby pak dojde Křetínskýmu trpělivost a Radu vymění za Uhrina ml. V létě vyhlásí přestavbu týmu, vedení si rozdá prémie a uzná, že předchozí ročník byl finančně v pořádku díky EL a prodejům.

 • Tak je to pravda že máme ve vedení.....

  FrantisekKoudelka14.3.2017 7:00reagovat

  Nechtěl jsem si to připustit, ale my opravdu máme ve vedení blbce. Proboha každý člověk co se trochu zajímá o fotbal, ví ,že Rada je trenér k ničemu, bez koncepce, systému a nervozní skřet. Oni si snad myslí, že to na ty naše primadony pomůže? Ne ty se šprajcnou ještě více a bude to ještě větší sračka a pokud by přeci jen nakonec dokázal uřvat druhé místo, to se mnu jako pak nabídne místo na dva roky jako Zdendovi? Proboha, za dva roky to bude ještě o level níže než ted....proberte se tam nahoře....

 • Hnus!!

  Shrekson14.3.2017 5:59reagovat

  Tohle není normální co máme za bordel v kabině, hráči vyhodí Holoubka páč starší na to serou, tak že M. Kadlec chtěl odstřelit Holoubka?! Aha, proto hraje tak mizerné.. už to chápu, no jsme zvědavější co teda bude teď předvádět!!

  Jako za Hřebíka, hráči nechtějí makat mají problém že mají konkurenci v ”dětech”.. místo toho hned ukončit smlouvy těm co si dělají co chtějí tam se vyhodí trenér a jede se dál.. ještě hráčům vadí náš nový systém že nejde odjet trénink na 30% ne?! Ať ty hráči jdou o dům dal!!

  • Capo14.3.2017 6:09reagovat

   Jako pořád to jsou jen Konečnýho spekulace, ale jak se říká na každým šprochu...Opravdu nechápu, že se ve Spartě ve většině případů ustoupí hráčům, pokud teda nepošlou nejvyššího ”do prdele” jako Řepka a Poborský, pak už i tedy u nás dojde na hráče.

   • Shrekson14.3.2017 6:29reagovat

    Jako tohle mi přijde šílené, dělníci budou vyhazovat vedení a ještě je budeme oslavovat.. tak že Otava který chtěl Radu už věděl co má v kabině za hovada..😕 to se mu všichni smáli, měl pravdu buď brutální čistku nebo trenéra - co si tohle nenechá líbit a pošle je směr tribuna..

    • snytek14.3.2017 8:04reagovat

     Nabízím k porovnání Plíseň a expresní odjezd Rajtorala a Koláře, taky zřejmě ve chvíli, kdy se domnívali, že pravdu mají oni a jen oni

 • magoři ve Spartě

  venous14.3.2017 5:31reagovat

  Totální kolaps v jednání největšího škůdce, který tady kdy byl - kreténa a majitele v jedné osobě teď tomu už vůbec fandit nebudu a Sparta jde úplně do sraček. ne trenér ale banda zabedněnců co tam berou prachy a hlavně si chrání svoje vyvolené - chce se mi z toho zvracet kam až jste to dotáhli - táhněte do hoven. VztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek

 • Rada

  Capo14.3.2017 5:05reagovat

  Takže podle Konečného má velký podíl na jeho příchodu, který by se měl prý stvrdit dnes David Lafata, který ho velmi uznává. Jinak kabinu prý Holas nezvládal a je rozdělena na staré a mladé...

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/296950/proc-sparta-ukazala-na-radu-chce-disciplinu-primluvil-se-lafata.html

  • Paspartu14.3.2017 5:52reagovat

   Ať už jdou všichni do prdele. Sparta už neexistuje. Je to jen tým, který slouží k dosazování vysloužilců a známých bez šancí na úspěch...

  • kapacitos14.3.2017 7:29reagovat

   Tak teď se bude skandovat ”LAFATO ty jsi hovado”

 • bezfrazi.cz

  ouki14.3.2017 2:19reagovat

  Znáte tento web? Já na něj narazil až nyní a vypadá vážně skvěle. Namátkou jsem si přečetl příběh Marka Hanouska a je opravdu silný.

 • Brno

  Dušan Svoboda13.3.2017 23:55reagovat

  Sparťané, dnes jsme Vám zasadili dvojitý úder.

  • Tashunka Witko13.3.2017 23:57reagovat

   Neopisuj !

   • Dušan Svoboda14.3.2017 0:14reagovat

    Promiň, zůstalo mi to od školy, kde jsem opisoval od Dana.

  • snytek14.3.2017 0:26reagovat

   Nevím kdo, ale úder je to na absolutní OK, ještě s ostudou. To jsme si fakt nezasloužili.

  • Franta z lidu14.3.2017 0:58reagovat

   Ha ha he he hi hi! To je trochu mimo areál, utři si pinďoura běž si radši lehnout!!! Dobrou.

 • Rada?

  SKS13.3.2017 23:50reagovat

  Holoubek je talentovaný trenér.Bohužel naivně zjišťoval názory, pocity ostatních.Trenér ve Spartě je ten co příchází s vizí a nemá tím obtěžovat jiné trenéry,hráče.Chtěl mít workteam, což se obrátilo proti němu. Bylo to bráno jako slabost.Rada je naopak autoritářský, až magor. Zpočátku ho hráči budou poslouchat, makat. Pak se na něho vykašlou a budou hrát pod dekou.

77247 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha