Co říkáte na to, že tento skvělý a pro ligu hodně užitečný mač letos hrát nebudeme?

Jedině dobře. Mě tento zápas nějak nezajímá. Jakož celá minerálka.

GaryLineker29.5.2011 19:16reagovat

:D

• Moje letošní návštěvnost

GaryLineker29.5.2011 15:44reagovat

Letos jsem stihnul komplet všechny domácí zápasy v lize, až na Ljepajas i komplet evropský poháry doma.

U Superpoháru jsem nebyl. Co se týče venkovních mačů, tak jsem byl na derby se Slávií, v Plzni a Bolce.

8+7+1

Zaostavam za vami panove, musim se zlepsit pristi sezonu;)

grygi8429.5.2011 15:59reagovat

8+7+1

spirit29.5.2011 16:05reagovat

15 ligovejch doma + Slávie a Plzeň venku

6 domácích zápasů LM a EL (nebyl sem na Ljepaje)

Superpohár

dohromady 24 zápasů Sparty + byl sem na fotbale i v Anglii a Polsku.

gulbis29.5.2011 16:19reagovat

-15 domácích zápasů v lize -5 venkovních zápasů v lize -7 domácích zápasů v pohárech celkem 27 zápasů, takže to chce zapracovat na výjezdech Smích

Fotos Von Mir 29.5.2011 16:24reagovat

U me to sami jako u spirita kromě jeho výjezdǔ do Anglie a do Polska.

Myslím, že dobrá bilance. Úsměv

majk29.5.2011 17:22reagovat

sezonu jsem zakončil v mladé boleslavi, do té doby jen dvě absence. Takže 22 ligovejch, superpohár, poznaň, židlina, liverpool. Nejslabší za poslední 4 roky. Přístup k příští sezoně si ještě rozmyslím Úsměv

dominik2729.5.2011 17:42reagovat

15 domácích zápasů, 4 ligové výjezdy, superpohár, 3 domácí předkola, 4 domácí zápasy EL.

Jestli dobře počítám, tak 27 zápasů.

Chtěl jsem stihnout více.Smutek

Příští sezonu snad vyjde 19 pražských zápasů a cca 5 ligových výjezdů.

spirit29.5.2011 17:46reagovat

no seš Dominik27, takže to sedí Smích

• Neves

ewzen29.5.2011 15:26reagovat

Tak Spartasův oblíbenec nám na FB cpe do obrany Nevese. Čekal jsem,že s tímto hovězím nápadem někdo přijde.

• Neves

dominik2729.5.2011 15:28reagovat

To je dobrá kravina. Každopádně mi v naší lize bude chybět...

• Neves

petr13729.5.2011 15:29reagovat

on jde nekam pryc? to mi uteklo. Kazdopadne do Sparty by to byla kravina, byt je to sympatickej hrac

• Neves

dominik2729.5.2011 15:29reagovat

konec smlouvy

• Neves

bojík29.5.2011 15:30reagovat

Mně teda rozhodně chybět nebude Úsměv Pro mě je Nevés obyčejnej kopáč, mlátič, co všechno rve silou a do každýho souboje jde jako kokot, tzn. oběma nohama napřed. Viz. jeho zákrok na Pamiće těsně před gólem na 4:0 letos na začátku sezony. Běžela poslední minuta, stav 3:0 pro Spartu a on do takového souboje vletí jako magor. V mých očích je to pomatenec, co se na hřišti často chová jako totální idiot. Ale někdo to třeba může vidět jinak Úsměv

• Neves

spartas29.5.2011 15:29reagovat

spartas ti poslal zprávu na FB, jestli jsi to ty Úsměv

• Neves

ewzen29.5.2011 16:24reagovat

Ale žádnou tam nemám Zoufalství Jinak to určitě budu já :)

plusy

postup do jarni casti EL; prichod Kweukeho a Zapotocneho; vyhodny prodej Kucky a Bonyho (byt z fanouskovskeho pohledu je to spis minus, ale majitele chapu); zlepsujici se Brabec; nekolik super zapasu v zaveru podzimu; vyhrana obe derby....to je asi vse, pokud jsem zapomnel neco podstatnyho doplnte prosim

minusy

nepostup do LM; nemame titul; vyhuceli jsme z Ondrasovky (i kdyz to mi je dost fuk); na nas fotbal se bohuzel vetsinou nedalo moc koukat; stale se zhorsujici Kadlec; zrejme definitivne ztraceny Zeman; bidny Kusnir; zrejme koncici Repka; trapas s dresy v priprave; nekoncici hledani stylu hry a dokonce i rozestaveni

z meho pohledu asi tak nejak, rekl bych ze minusy prevazuji, ale vidim i nejaky ty plusy. Musim rict, ze jsem hodne zvedavej co bude dal. Velky zmeny v kadru? Prece jen zmena na trenerskem postu? Odejde Vacek? Skonci fakt Repka? Udrzime Kweukeho? Ziskame nejakyho kvalitniho utocnika?

Ferry29.5.2011 12:33reagovat

Tak jsem se konečně dostal k tomu,abych zhodnotil včerejšek.A jsem rád,že jsem se k tomu dostal až teď a s větším odstupem,protože včera mnou emoce opravdu cloumaly.

Původně jsem měl trochu strach,aby k tomu naši hráči nepřistoupili jako k nějakýmu pouťáku a aby se důstojně rozloučili s fanoušky.A první poločas mě docela uklidnil.Hezké kombinace,poctivé vracení,určité nasazení i bojovnost tam byly a navrch dva góly do sítě soupeře mě příjemně překvapili a naladili do druhé půle.

Tam ovšem přišlo rozčarování.Kam se poděla bojovnost,nasazení a hezké kombinace?Kam se poděli další góly,které šest a půl tisíce nahlášených diváků jistě očekávali?V podstatě jsme se celý druhý poločas jen bránili a Hradec nás přehrával!!!Za druhou půli jsem neviděl jedinou střelu na soupeřovu branku!A vrcholem všeho byl okamžik,kdy Kušnír ani nepodal Blážovi míč,aby mohl rozehrát a záměrně zdržoval!!!Je tohle hodné Sparty na domácím hřišti proti soupeři jako je Hradec?

Z druhé půle mi včera opravdu bylo smutno.A vůbec u mě neuspějí argumenty,že hráči už se viděli na dovolené a bla,bla,bla.Za tohle bych jim tu dovolenou zkrátil.Místo,aby se vymáčkli a poděkovali fanouškům výkonem na kterej se dá dívat,tak předvedou tohle.Doufám,že se po zápase všichni povinně koukali na Bitvu u ThermopylÚsměv

ewzen29.5.2011 13:13reagovat

Jo druhej poločas stál za vyliž ... A když jsem viděl,že se chystá střídání a viděl jsem tam hráče tmavé pleti (nemyslím Alibabu ani Abenu) s číslem 27 tak se mi otočili oči v sloup.

Bitvu u Thermopyl jsem bohužel neviděl,protože jsem měl rozpito z fotbalu tak jsem se dolil u nás na májích Smích

nickkanon29.5.2011 15:21reagovat

Druhá půle byla naprosto nedůstojná. Celé to gradovalo naprosto nemožnými střídáními (nic na tom nemění poslední gol) a výstup Kušníra, kdy zdržuje, to už bylo vážně moc. Navíc to dovršil rozhovor s panem Chovancem. Pokud je někdo schopný říkat za celou dobu svého působení stále to samé (nebylo podle našich představ, kvalitní soupeř atd.), je patrně opravdu čas jít o dům dál. Pokud by včera nepřišla druhá půle, střídání, zdržování a následný okecávání pana CH., dal bych tomu ještě čas. Takhle se ale pro mě stal náš GSM jasným kandidátem na odchod a to již nic nezmění. Stejně, jako se on a hra nezměnila za dva roky.

• Včera

spartas29.5.2011 10:51reagovat

Nejlepší: Kweuke, Vacek, Blažek

Potěšil: Pavelka, Brabec, Pamić

První poločas se mi líbil, Pavelka má potenciál, nepřipomíná mi ani tak Kucku jako spíše Vacka. Druhej poločas byla obvyklá hrůza, kdy můžete děkovat náhodě, že se zápas nevyrovnal. No, je to za námi. Bohužel se na hřišti objevil Hušek. Pro mě osobně malá sportovní tragédie, protože ho zřejmě uvidíme i příští sezónu. Ještě Hohenedera a bude vymalováno. V létě mám hrůzu z toho, že by nás opustil Brabec.

• Včera

grygi8429.5.2011 10:55reagovat

Tak odchod Brabce by neměl hrozit. Jak říkal Kasík na setkání v Clarionu, nedávno se mu narodila dcera a žádný oficiální zájem ze zahraničí o něj Sparta neregistruje. Poněkud váhavější však byl na otázku Sparta a Řepka v příští sezoně..

• Včera

spartas29.5.2011 10:56reagovat

No upřímně momentálně by mi víc vadil odchod Brabce jak Řepky.

• Včera

K0F129.5.2011 11:25reagovat

Taktéž. Řepka dělá čím dál víc chyb a na konci sezony se potkal se vším krom dobré formy. Brabec, na to jak mu pro změnu moc nevycházel podzim, byl jistější. Tom toho pro nás udělal spoustu, ale těším se, až uvidím v základu Zápu. A raději bych ho v současnosti viděl místo Toma než Brabce.

• sezona

Fotos Von Mir 29.5.2011 10:21reagovat

Vtipné je, že máme po 30. kole na kontě víc výher než Plzeň Smích

Sparta má na kontě přesně 22 výher, Plzeň jich má o jednu méně, takže 21.

A špatné není ani to, že nakonec jsme skončili jen o bod za nimi a třeba takový Jablonec na nás ztratil krásných 10 bodů.

Jak už bylo mnohokrát zmíněno, bodově byla tato sezóna skvělá. Mít celkem 68 bodů je paráda. Škoda, že to nestačilo na titul. Každopádně je pravdou, že kdybychom alespoň jeden zápas proti Plzni vyhráli, tak slavíme teď my. Nebo nás teď může hodně mrzet například ztráta v Teplicích, kde by se nám ty 2 body ztracené teď hodili náramně, bohužel to je jen kdyby.

Příští sezónu už zase mistři! Úsměv

• sezona

ACSpartaPraha4ever29.5.2011 10:32reagovat

No mě teda spíš mrzí ztráty v Hradci a Budějovicích... Smutek

• sezona

Fotos Von Mir 29.5.2011 10:48reagovat

To je pravda, byly to naprosto zbytečné ztráty. Hlavně ta v Budějovicích mě mrzí doteď. Je to škoda, ale čas už nevrátíme.

• A ted

Jables133729.5.2011 0:34reagovat

Matejovsky odchod nekam do pryc a Vacek odchod do Kolína!

Pavelka ukazal, ze tvorit na to ma, jen se potrebuje vyhrat trosku. Zaloha Folprecht - Pavelka by byla nejlepsi zalohou v lize. Bez srandy.

spartas29.5.2011 9:58reagovat

Ano, s tím bychom byli určitě první a co víc, nehráli bychom na jaře pouhou EL, ale LM.

• A ted

Fotos Von Mir 29.5.2011 10:06reagovat

Folprecht zatím nic nedokázal.

Pavelka se mi včera líbil, ale musí tyto výkony dál potvrzovat, pak se teprve ukáže, zda-li může hrát stabilně v základu.

• A ted

koca99929.5.2011 10:23reagovat

Zbavit se Matějovskýho?? Smích Spočítejte si jeho přesný kolmý přihrávky jen za posledních 5-6 zápasů a bude jich víc než vyslal zbytek týmu za sezonu. Sice není silnej přibránění nebo v soubojích, ale svoje si odehraje

Lister29.5.2011 11:50reagovat

Evidentně to vidíš pouze ty. Nepřijde ti to divné?

• A ted

kovanej189329.5.2011 12:24reagovat

hroznej mi rozhodně nepřijde

• A ted

ouki29.5.2011 12:52reagovat

není hroznej ani náhodou! Často zkazí nahrávku, většinou proto, že vysílá riskantnější přihrávky, za to prakticky všechny finální přihrávky do gólových šancí vysílá pouze Matějovský a on je strůjcem drtivé většiny všech šancí! Jen by mohl mít lepší disciplinovanost