Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Odveta

  dominik2718.8.2010 16:43reagovat

  Já bych neházel flintu do žita, přece jenom o dva góly bychom tam měli zvládnou vyhrát, pokud nebudeme hrát tak mizerně jako včera...

  Jak říkal i Majk, fotbalově bychom od nich mohli brát tak akorát Cessaye. Nesmíme prostě dopustit, aby tým složený z horších hráčů vyhrál díky větší touze a lépe zvládnute taktice se do LM dostal.

   

  Skoro možná můžeme být rádi, že nebudou k dispozici spíš defenzivní hráči, protože třeba nějaký případný Bonyho gól budeme potřebovat jako sůl...

  • Odveta

   koca99918.8.2010 17:14reagovat

   Bony včera chyběl oprvadu hodně asi nejvíc ze všech. Kweuke se sice snažil, ale asi na to nemá. To, že nám v odvetě budou chybět Brabec, Řepka, ?Kladrubský?, asi velká ztráta nebude přece jen Žilina bude hrát hodně zezadu.

   • Odveta

    dominik2718.8.2010 17:22reagovat

    Uvidíme, podle mě se nás Žilina bát nebude a budou chtít i útočit, což by se nám nakonec mohlo hodit.

    Vzadu to holt musí nějak vyjít s Hejdou, kterému je podle mě jedno, jak důležitý zápas hrajeSmích

    K němu bych na stopera dal buď Nikyho nebo Kladrubskýho...

 • fandění

  Fotos Von Mir 18.8.2010 15:24reagovat

  Fandění, jak jsem psal, bylo špatné. Hodně špatné. Nejvíc mě naštvalo, když nějaká skupinka lidí, nikdy jindy jsme je tam neviděli, začnou řvát chceme bílou spartu. To jsem měl sto chutí jít jinam. Celkově to bylo včera takový jiný, divný.. Zoufalství

  Nebylo to ono jako většinou. Jako třeba proti Teplicím atd.

  V kotli plno lidí co tam nikdy jindy nebyli, a dělali si tam co chtěli.

  Ze včerejška velké zklamání.

  • fandění

   Souky18.8.2010 15:26reagovat

   A divíš se že tohle řvou? když kweuke jde dvakrát sám na brankáře a nedá? + eště 2 další gólovky?

    

   • fandění

    Fotos Von Mir 18.8.2010 15:28reagovat

    Zoufalství

    • fandění

     Fotos Von Mir 18.8.2010 15:29reagovat

     Až dá Bony zase góly, tak jeho budou oslavovat.

     Naštěstí vedení kotle s tim nemělo nic společnýho, pořvávali to tam někteří jedinci, které jsme tam ještě nikdy neviděli.

   • fandění

    dominik2718.8.2010 15:33reagovat

    Čau Souky,

    Naštvaní na Kweukeho být můžou, ale takový pokřik si musejí odpustit. Myslím že neproměnění šancí není otázkou barvy pletiSmích

    Nakonec mi Kweuke včera tak hrozný nepřišel, ale v konečném hodnocení ho za užitečného označit nelze. Snad ty góly začne dávat třeba později.

    Zatím se mi paradoxně hodně líbí výkony Adiaby, u kterého jsem čekal, že přichází pro lepší aklimatizaci Kweukeho...

    • fandění

     Souky18.8.2010 17:43reagovat

     Čus,

     místo kweukeho bych tam raději viděl třešňáka nebo Lačnýho, nechápu proč Pepík cpe lačnýho do zálohy když je to hrotovej hráč.Údiv

   • fandění

    Bony2818.8.2010 15:54reagovat

    je to fotbal jednou to nepromění příště třeba jo ale křičet tohle???To jsou normalní rasisti a nemaj tam co dělat!!!

 • Souky18.8.2010 15:24reagovat

  Včera to bylo strašný :/

   

 • Blesk

  spirit18.8.2010 14:38reagovat

  Hrát jinak a lépe. To je podle trenéra Sparty Jozefa Chovance jednoduchý recept pro úspěch. Druhý den po těžké porážce se Žilinou (0:1) ostře zkritizoval své svěřence a vyčetl jim, že „tohle nebyl výkon hodný Sparty“. (výsledek zápasu)

  • Blesk

   spartas18.8.2010 14:43reagovat

   Jo kéž by 0:1 Úsměv

   • Blesk

    spirit18.8.2010 14:44reagovat

    tak tak...

  • Blesk

   BarneyGumble18.8.2010 14:46reagovat

   Tohle je oblíbený Pepíkův tlamocvik. Kolikrát jsem ho už slyšel. Proč sakra nedělá něco, aby k tomu nedocházelo? To by mne zajímalo. Po každám prohraném či nevydařeném zápase slyším pořád od něj to samé, ale změna v nedohlednu.

   • Blesk

    spartas18.8.2010 14:51reagovat

    Samozřejmě, že se nic nestane. Celou dobu se pod ním hraje stále stejný fotbal na náhodu a nespravilo se to za ty dva roky, nebo jak dlouho to vede. Teď na to má tejden, tak těžko z toho něco vydoluje. Jedinou nadějí, že prostě hráči na hřišti nechaj duši a budou mít štěstí. Žádné zlepšení nečekám, skutečně pěkný fotbal se nehraje roky a to nejenom za Pepíka. Většina hezkých utkání jsou záblesky, které se opakují v intvervalech tak jednoho roku.

   • Blesk

    dominik2718.8.2010 14:59reagovat

    Barney, já s tebou souhlasím, obzvlášť mě to štve, když vidím že jsme zřejmě podělaní z evropských pohárů, ať už hrajeme proti Kodani, Panathinaikosu nebo ”blbé” Žilině.

    Já jen nevím, co teď čekat za změny a jaké by skutečně k něčemu vedly.

     

    Jedině se opravdu ještě víc poohlížet v cizině po hráčích a pak případně i trenérech, ale máme na to finance?

     

    Je jasné, že z domácích produktů se ani moc vytěžit nedá a proto v pohárech něco málo předvedla snad akorát Plzeň za jeden poločas, což v praxi nakonec stejně bylo na...

     

    Opěvavaní Koubkové, Vrbové a Komňačtí by podle mě se Spartou o moc více dokázat nemohli, o hráčích ani nemluvím, i na lavičce máme top hráče na ligovou úroveň, natož na Slováky...Zoufalství

    • Blesk

     BarneyGumble18.8.2010 15:22reagovat

     Tak já myslím, že nějaké změny v tuto chvíli asi nejsou na pořadu dne. To by nejspíš nemělo žádný efekt, možná až v zimě, podle výsledků. To zároveň znamená, že ani hra se nijak nezmění, pořád budeme trnout při té holomajzně, koukat na nakopávané balony a ” nasazení ” některých borců. Ale osobně bych si změnu přál, když ne v zimě, tak určitě po skončení sezony, nehledě na to, jak dopadne, jestli vybojujeme titul, či skončíme bez pohárů. Chovanec by se měl dle mého přesunout naplno do křesla GSM a trénování přenechat někomu mladšímu, progresívnímu. Mne přijde, že Chovanec zamrzl někde v devadesátých letech u stylu, s kterým hrál v repre, ale to už je dávno pasé. Já už si pomalu připadám, že chytám nějaký ten kodetovismus, ale dle mého by měl trenér za dva roky vtisknout mužstvu nějaký styl, hru, kde by nevadilo, když vypadnou nějaké opory, ale hned je nahradí jiní hráči, který mají jasně daný styl mužstva zažitý, pak není takový problém s absencemi. Chovanec to má spíš postavené na individuálních schopnostech jednotlivých hráčů, ne na jasném stylu hry, takže když někdo vypadne, je průser a následují zase výmluvy na zranění, karty atd. Já prostě chci vidět Spartu hrát moderně, rychle po křídlech, s jasnou myšlenkou, ofenzívně a zároveň s pevnou obranou. Nemyslím si, že na to ve Spartě nejsou hráči, či v naší lize, jsou, ale chce to umět s nimi pracovat. Zmiňuješ třeba Vrbu. Já si myslím, že s Plzní v Evropě ostudu neudělal a byl Besiktasem vyrovnaným soupeřem, ba i více, ale srazili ho individuální chyby hráčů. I přesto hrál pěkný a účelný fotbal. Dokázal z odložených hráčů postavit TÝM, stejně jako Hapal v Žilině, vtisknout mu jasný styl hry. Sparta hraje moc individualisticky, ne jak tým. Samozřejmě nevím, co by s Vrbou udělalo prostředí a tlaky ve Spartě, třeba by ho semlelo jako soustu jiných, nemám křišťálovou kouli, třeba dostane Plzeň v sobotu na Letné bůra a Chovanec bude zase ” král ” beru ho vlastně jako jen příklad a typ trenéra, který by se mi líbil. Ale takto bych mohl teoretizovat donekonečna. Prostě změna je dle mého nutná, když ne hned, tak v budoucnu určitě, protože přešlapujeme na jednom místě, titul v lize nám jen trošku obarvil brýle narůžovo.

     • Blesk

      dominik2718.8.2010 15:37reagovat

      Já proti Vrbovi vyloženě nejsem, jen se obávám, že tady prostě je špatný přístup na všech frontách.

      A když to vezmu v rovině vztahu hráč-trenér, tak mohu okamžitě vytasit kauzu, která mě opět dost vyděsila, byť se to týká Baníku.

      Proč proboha kapitán Marek kritizuje na Facebooku Koubka, kterej je vytáhnul z mizérie?

      To jako za rok zapomenou, co hráli několik sezon předtím?

       

      Nepotká tohle za pár měsíců i Vrbu? V našem prostředí bych se vůbec nedivil...

 • nechci brečet

  spirit18.8.2010 14:29reagovat

  ale nerovná se přetažení dresu přes hlavu žluté kartě? http://www.spartaforever.cz/images/fotoalbum/2019/c88ebace747c2f5.jpg v tomto přípdě dokonce druhé?

  • nechci brečet

   Myrthan18.8.2010 15:15reagovat

   za 2 hodky jdu dělat testy na rozhodčího. A ano, žlutá by to být měla.

   • nechci brečet

    spirit18.8.2010 15:17reagovat

    nechápu, jak tomhe můžě rozhodí přehídnout, zvláště pak, když jich je tam 5!

 • no tak

  Poldi18.8.2010 14:19reagovat

  kdo jde v sobotu na plzen? jinak jako pozitivum musim rict, ze nase nova mista jsou uplne perfektni :)

  • no tak

   spartas18.8.2010 14:23reagovat

   Rozhodně ne. Bohužel po tomdle se tam asi dlouho neukážu. Sám jezdit nechci, to by v těch nočních spojích nazpět nemuselo dopadnout dobře a ani se mi tam nechce. To je prostě tak obrovský zklamání, že bych si nejradši zavřel oči a počkal na další sezónu.

   • no tak

    majk18.8.2010 14:26reagovat

    vždycky a všude !

     

    Se Spartou projezdíme celý svět !

     

    12. hráčem je kdo ?

    • no tak

     spartas18.8.2010 14:33reagovat

     12. hráčem jsou permanentkáři a lidi jako Bombito. Určitě ne já. Já prostě odcházím z Letný a cítím se na chcípnutí i po vyhranejch zápasech. Mně nebaví se koukat, jak ti hráči choděj a i Slovácko je pro ně velmi tvrdý oříšek. Kdybych viděl skutečnou snahu a to, že na tom hřišti pro úspěch zdechnou, tak klidně. Ale takhle na to nemám nervy a nechci bejt protivnej kretén, kterej na ně bude pískat a řvát.

     • no tak

      majk18.8.2010 15:18reagovat

      a přitom je lék tak snadný.... RUM Úsměv.

  • no tak

   lnit18.8.2010 14:26reagovat

   nebudu tam...ani v TV to nestihnu....

  • no tak

   spirit18.8.2010 14:32reagovat

   asi budu Úsměv

  • no tak

   dominik2718.8.2010 14:33reagovat

   Já tam s největší pravděpodobností buduÚsměv

   • no tak

    Poldi18.8.2010 14:39reagovat

    my taky...kurna muzu bejt nastvanej a zklamanej, ale sparticka je sparticka a ta tu byla a bude i po tech chodcich v sestave...:)

 • Rozhovor s Chovancem

  bigcock18.8.2010 14:09reagovat

  Dost často se stává, že Tomáš Řepka důrazně domlouvá Manuelu Pamičovi. A třeba v Poznani ho dokonce chytil a zatřásl s ním. Co si o tom myslíte?

  „Přijde mi to naprosto normální, protože Pamič dělá chyby a opakuje se to. Včera hrál spíš se Žilinou. Přihrávky adresoval tam, kam neměl.“

   

  Myslíte si ale, že je správné, aby se takhle spoluhráčům vytýkaly chyby?

  „Určitě to nebudí dobrý dojem, ale ten hráč to nemyslí špatně, že by ho chtěl třeba fyzicky inzultovat. Důrazně mu jen vytýká chyby. Tomáš Řepka má holt projev, který doprovází gesty. A nedělá to jen vyloženě Pamičovi.“

  • Rozhovor s Chovancem

   munzig18.8.2010 14:10reagovat

   kde jsi to našel ?

   • Rozhovor s Chovancem

    spartas18.8.2010 14:11reagovat

    deniksport.cz

    • Rozhovor s Chovancem

     bigcock18.8.2010 14:12reagovat

     tak tak

   • Rozhovor s Chovancem

    lnit18.8.2010 14:11reagovat

    deník blesk....vlastně sport...

  • Rozhovor s Chovancem

   spartas18.8.2010 14:11reagovat

   Já asi půjdu občas zaklepat s Chovancem, když se mu kritika tak líbí. A včera bych si s chutí zacloumal skoro s celým týmem.

   • Rozhovor s Chovancem

    munzig18.8.2010 14:13reagovat

    Kweukeho bych radši vynechal nemuselo by to dobře dopadnout :-D

    • Rozhovor s Chovancem

     Poldi18.8.2010 14:17reagovat

     mozna jeste repku :) s tim by to cloumani asi nebyl uplne dobrej napad :)

     • Rozhovor s Chovancem

      spartas18.8.2010 14:18reagovat

      S tím bych si zacloumal taky. Potřeboval by to jak prase drbání. Spoluhráči se ho bojej, to je šílený. Rád bych s ním mluvil.

 • Ad Fandění

  dominik2718.8.2010 13:47reagovat

  Bohužel, také jsem názoru, že hlavně v druhé půli to šlo pěkně do kopru.

  Místo aby stadion hnal tým za vyrovnáním, byli slyšet už jen fanoušci Žiliny.

  Mohlo by se to brát, jako že kritizuji přímo kotel, který se mi také nelíbíl, když skandoval ”bij Slováka do hlavy” nebo ”Ria-ria-Hungaria”, protože to jsou pokřiky, které s nimi celý stadion skandovat nikdy nebude.

  Mám ale pocit, že včera v druhé půli by se nefandilo ani za jakéhokoliv jiného pokřiku, za to pískot na Lačného byl sborový, stejně jako odchody fanoušků už někdy v 70. minutě, převážně z hlavní tribuny...

   

  Včerejšek prostě další velká antireklama a odliv nestálých fanouškůZoufalství

  • Ad Fandění

   Poldi18.8.2010 13:54reagovat

   jo vcera jsem byl znechucenej uplne ze vseho :( vykon, fanousci, pokriky :( tak nejak to bylo vsecko nalevacku

  • Ad Fandění

   Poldi18.8.2010 13:55reagovat

   koukam, ze jsem zvolil stejnou fotku jako ty :) docela nahoda, protoze ten vyplod moji frustrace byla hned prvni vec po ranu co jsem udelal, aniz bych cetl cokoliv kdekoliv

  • Ad Fandění

   munzig18.8.2010 13:59reagovat

   To co sem včera viděl na hlavní byla hrůza. Seděl jsem skoro nahoře takže jsem měl tak tak výhled na druhou stranu hřiště. To mi ani tak nevadilo jako ty lidi okolo. Když jsem poslouchal ty lidi co pomalu ani nevěděli jak se kdo jmenuje, bylo mi líto všech sparťanů který choděj na většinu zápasů a na tenhle se nedostali. Fandění nulový ale s tim sem na hlavní počítal ale když se někdo v 70.minutě zvedne a jde pryč to opravdu nechápu

   • Ad Fandění

    dominik2718.8.2010 14:02reagovat

    Já si přesně jako ty myslím, že takoví fanoušci by tam snad vůbec neměli zabírat místo. Jasně že mají právo si za zakoupený lístek/permice být na fotbale jen 70. minut a celou dobu jen nadávat a na fandění kašlat, ale je mi to líto vůči lidem, kteří se tam kvůli problémům s rezervacemi pomalu ani nemohli dostat a i vůči těm, kteří se tam o nějakou atmosféru snaží a nakonec je nejvíc ze všeho slyšet pískotSmutek

    • Ad Fandění

     majk18.8.2010 15:21reagovat

     je třeba se domnívat, že většině lidí co jdou na fotbal nejde o to zvednout papír, ale bavit se fotbalem. A když se nebaví, tak se na to vyserou. Jak prosté. Spousta těch, co nešli kvůli lístkům by se na místě zachovala stejně. Neznám nikoho, kdo chodí často, chtěl jít i teď a nesehnal lístek. Výmluva, nic víc. A pokud chce někdo dělat chorea a fandit, může zkusit cheerleaders a bude jen mezi svejma Úsměv

  • Ad Fandění

   GaryLineker18.8.2010 14:13reagovat

   Při pískotu na Lačnýho se mi dostalo krásnýho zadostiučinění, pro mě to byl jedinej pěknej bod toho fotbalu. Jo a ještě předzápasová a prvníchdetiminutová zápasová atmosféra. :)

 • Sestava na zápas v Žilině

  GaryLineker18.8.2010 13:45reagovat

  Doufám, že bude

  Blažek - Adiaba, Hejda, Hoheneder, Pamič, - Žofčák, Kladubský, Kucka - Sionko, Zeman - Bony

  • Sestava na zápas v Žilině

   lnit18.8.2010 14:20reagovat

   děsí mě ten Hoheneder....to bych byl radši kdyby tam byl Chovanec

 • Ach jo

  spartas18.8.2010 13:21reagovat

  Jedno z nejhorších zklamání se Spartou, jaký pamatuju. (Holt jsem ještě malý pivo). Nebaví mě žít.

  • Ach jo

   bigcock18.8.2010 13:34reagovat

   Spartasi, jak uz jsi i Ty, zdejsi nejvetsi radikal v depresi, jde vazne do tuheho. ;-)

   • Ach jo

    spartas18.8.2010 13:41reagovat

    Myslel jsem, že umřel. Ale to ”jen” umřelo něco ve mně. Mám pocit jako bych se ráno probudil nahej v posteli a vedle mě dřímali v kostýmech Batmana a Robina Liaro s Kodetem.

    • Ach jo

     Poldi18.8.2010 13:52reagovat

     nejhorsi je to proste prekonat...clovek prekousne prohru, prekousne, ze zase nebude liga mistru, prekousne debilni kecy v praci, na internetu. prekousne i to, ze za to dal nehorazny prachy. jen neprekousne to proc se to stalo a jak se to stalo! a navic je tu vidina pristiho zapasu, kde to bude jeste horsi

     • Ach jo

      lnit18.8.2010 14:03reagovat

      do diskuzí teď radši ani nevstupovat....ale neodolal jsem a přečetl si článek jednoho nejmenovaného sportovního odborníka, kterému nejsou cizí ani nesportovní témata...

       

      PS: věta o tom, jak Slávie budovala pozizi českého fotbalu je super....

      • Ach jo

       Poldi18.8.2010 14:09reagovat

       on uz stihl vydat clanek? :) ten je rychlej

       • Ach jo

        lnit18.8.2010 14:13reagovat

        jj...probudil jsem se a první co vidím je nadpis : Sparta Cirkus Praha...v tu chvílí si uvědomím, že to nebyl jenom sen...

        • Ach jo

         Poldi18.8.2010 14:18reagovat

         nevim co v tom clanku je, ale po vcerejsku bych snad i s nadpisem souhlasil :( a to je strasny zjisteni

         • Ach jo

          lnit18.8.2010 14:24reagovat

          samé plívaní na Spartu....např. že máme zalezt do kánalů a zůstat tam a podobné sračky....

40015 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha