Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Juliš

  kopyto5.12.2020 8:31reagovat

  Mimochodem, když už jsme tu opět ve stadiu kritizování model. Ano, případ Juliš je krásným příběhem a ano, v malém vápně je to zabiják, ale ať už to bylo Lille, ať už to byl druhý poločas domácího zápasu se Celticem nebo prádelna, názorně se ukazuje, že kdykoli na nás nastoupí kvalitní soupeř a zatlačí, jsme naprosto bez odpovědi a musíme na sebe nechat valit jeden útok za druhým, protože útočníci prostě nejsou schopni naší defenzivu jakkoli podpořit. Já chápu, že Juliš nedá geniální přihrávku a že má technické limity, ale když si nemůžeme pomoci ani prostým nákopem dopředu, protože náš 190 cm útočník ten míč prostě nevyhraje, natož aby si třeba vybojoval faul a nechal defenzivu trochu vydechnout, tak to už je dost na pováženou.

  • Ferry5.12.2020 8:52reagovat

   Souhlas.Jenže my takovýho útočníka nemáme už spoustu let.Vlastně mě ani nenapadá,kdy naposledy jsme někoho takovýho měli.

   • Sheva5.12.2020 8:59reagovat

    naposledy asi Kweuke, to byla paráda, jak od něj obránci odlítávali, než pochopili, že s ním jít do souboje je blbost. Doteď nechápu proč jsme v útoku opustili tu Bonym a Leem jasně vyznačenou cestu černocha silovýho typu

    • Ferry5.12.2020 9:02reagovat

     Jo,ale to už je tak dávno,že už si to skoro ani nepamatujuSmích

     Ať se to někomu líbí nebo ne,tak já bych zkusil zajet do Krmelce.V Belgii moc nehraje a nám by se hodil.To je přesně bezmozek, kterej nám chybí.

     • Tashunka Witko5.12.2020 9:51reagovat

      Možná by bylo lepší, kdybychom zkusili hrát i fotbal. My si nákopy nepomáháme, pro Spartu je to typický herní styl, kdy 95% útoků zakládáme nákopem, zhusta od golmana, který je pod tlakem díky nesmyslným, balastním i alibistickým zpětným nahrávkám. Problém Sparty je v záloze, která by měla být motorem, ale díky dispozicím hráčů nestíhá nejen dopředu, ale i dozadu. Juliš nikdy nebude útočník, který doběhne někam k lajně, aby vyhrál souboj, zpracoval Nitův nákop a táhl útok k brance soupeře. Jiného balonu se v zápase s Lille ale nedočkal.

      • jaan5.12.2020 10:23reagovat

       Tak to je vystiženo přesně, bez zálohy přetížená obrana

       přihrávkami zpět a nepodporovaný útok. Ale to by měl vědět realizační tým kolem A mužstva!!!!!!!!!

      • victorlima5.12.2020 12:46reagovat

       Indián má naprostou pravdu. Co lze čekat od zálohy v které hraje sice rychlý a i průměrně technicky vybavený Vindheim, který však moc míčů nevybojuje a konstruktivní také není. Dočkal, který je sice dobrý technik, ale nemá rád tvrdší souboje a má výrazný rychlostní deficit. Mladý Souček zatím nestačí silově, možná ani kondičně a s přihrávkou je dost na štíru, či absolutně zoufalý poklusávač Krejčí st.. Jeho pokles formy od doby, kdy hrál za Spartu poprvé, je ohromující. Všichni navíc presují, tak jako že jo a ne. O presinku jen kecáme a nejsme schopni ho (patrně z kondičních) důvodů hrát. To tam pak můžeš mít jakýkoliv typ útočníka a bude tam akorát tak na h.... Čímž ovšem nechci obhajovat Julišovy velké technické nedostatky v mezihře.

     • Sheva5.12.2020 10:21reagovat

      já si spíš myslim, že jsme měli zajet do Ondráška. Nedokážu posoudit jestli je bezmozek, ale je mnohem týmovější

   • Amphicyoni5.12.2020 9:47reagovat

    Opravdu kvalitně to zvládal naposledy asi fakt Leo, ale na tohle by se teď hodil i Tetteh. Ač to byl palič a bolestínek, právě takovéhle míče často uhrával a potáhl, nebo byl faulován a pak půl minuty ležel, což by se v Lille hodilo. Do kombinace nebyl špatný, jen to zakončení. Juliš souboje prakticky ani nepodstupuje, pak těžko získat míč či faul, v tomhle je paradoxně trochu lepší i Karlsson.

    • Sheva5.12.2020 10:33reagovat

     Tetteh je jinej typ než Kweuke, taky je vysokej a hodně silnej na balonu, ale hrál to spíš na rychlost, jestli něco měl fakt fantastický, tak to bylo okamžitý zrychlení. Kweuke byl klasickej tank, kterej po docela marným začátku zjistil jak na zdejší obránce hrát a pak byl platnej. Hodně je to i o hlavě, Tetteh na mě v tomhle působil všelijak. Pamatuju si na jednu zajímavou věc, že ještě tehdy Chovanec s Haškem vykládali jak když už sem ty černochy dotáhneme, tak oni potřebujou, aby se jim dávalo najevo, že je mají v klubu rádi (byl to ten legendární rozhovor, kde se mluvilo o čertech druhé a třetí kategorie, což idioti ve Sportu vyhodnotili jako nekorektní vyjádření). To mi u Tetteha nepřišlo, že by se mu nějak někdo věnoval, možná i to byl důvod proč byl vždycky takovej odtažitej. Teď tím nemyslim nějaký blbý kafíčka a podobný sračky, který tady na této stránce automaticky lidi slyší hned když se mluví o kabině.

     Jinak se trochu obávám, že když jsme teď vymetli všechny černochy z týmu, že ten první, kterej přijde, to nebude mít tady jednoduchý. Ale třeba se vrátí Costa, spíš než na pozici nějakého scouta pro Afriku bych ho viděl jako člověka, kterej bude v Praze k ruce cizincům (černochům), kteří do Sparty v budoucnu přijdou

     • waaw5.12.2020 12:10reagovat

      Tohle je asi samostatna kapitola. Vzpominam, jak ruzni hraci, kteri odesli nekam do kvalitniho klubu si pochvalovali, jak dostali k ruce cloveka, ktery se o ne staral a vse jim zarizoval. Jakmile meli problem, hned se na nej obratili a on kmital. Nevim, zda nekoho takoveho mame.jim to ale jednak usnadnilo zejmena zacatky v cizi zemi, ale hlavne meli pocit, jak se klub o ne stara a stoji o ne.

      Zajimave je, ze Slavia ma ted hodne mezinarodni kadr a neslysim zadne zpravy o specifikach ceske kabikny a jak cizinci nezapadli a jak nepochopili, co to je bojovat za muzstvo....

       

      • Sheva5.12.2020 13:18reagovat

       no já myslim, že odpovězeno bylo příkladem Ben Chaima, kterýho natáhnul taxikář. Tolik asi k tomu jestli má Sparta nějakého člověka, kterej je tady pro cizince

      • Majklll5.12.2020 18:01reagovat

       Slavia má o celé 2 cizince více než my..

       • waaw5.12.2020 19:35reagovat

        A v zakladni sestave?

  • hombre5.12.2020 9:39reagovat

   Je to tak, ale koho tam dát jiného?

   Ládínek senior se dívá na míč tak ze 3 metrů, hlavně ať nemá míč a o souboji se mu může jen zdát, Karlsson je na tom hůř než Juliš, Sáček v pár zápasech ano, Pavelka je pomalý, zatím velké zklamání, Souček chodí do soubojů, ale hodně netakticky a hlavně zbytečně fauluje, Bořek

   Smích má jiné úkoly, Trávník v pár zápasech ano, ale než doběhne do souboje, tak je míč už na druhé straně hřiště, Vindheim je rychlostně průměr, ale souboje prohrává.

   Prostě tým je špatně poskládaný, špatně typologicky vybíraný a rychlostně podprůměrný. Neutrální

 • Koeficientová krize

  tatkaradicka5.12.2020 1:20reagovat

  http://www.coen.wz.cz/zebrickyakoeficienty2.htm

   

  Najděte Spartu...

   

  Děkujeme A.S., P.H. a V.J. za vzorné posrání koeficientu. Nejvíce však tomu, který dokázal nemožné a vypadnul s týmem na úrovni FC Ester Tchyně.

  • maybe6665.12.2020 8:49reagovat

   posrání toho, že číňan bude mít složitější cestu do LM je to nejmenší co mě na Spartě posledních let vadí... Dodnes mě vadí že za naše slavné tažení v EL šla prádelna přímo do skupiny LM a shrábla 600 mega a oddálila o nejméně 2 roky odchod do pozic kam patří.

   • Amphicyoni5.12.2020 9:37reagovat

    Ono nejde o to, co a jak bude hrát vítěz ligy, ale že my nebudeme moct hrát ani EL, to je zásadní problém pádu pod 15. místo.

    • koza_horska5.12.2020 10:26reagovat

     No, pokud se budou přidělovat do národního i klubového koeficientu stejné body i s konfederační ligy, tak si troufám tvrdit, že ten pád nebude trvat dlouho. Pak se opět dostaneme na tu 15. pozici a výš. Nebýt našeho 3letého výpadku, asi bychom tu 15. pozici drželi stále. Naše liga není špatná, jen si nesmíme dovolit takové výpadky.

 • druhá inkasovaná branka

  AlaMierda4.12.2020 22:56reagovat

  Koukám, ještě na tu druhou branku co jsme dostali. Sorry, ale odkop obránce Lille (pod tlakem) přes více jak polovinu hřiště( a ještě nijak povedený odkop) a reakce našich obránců, nebo nereakce Pavelky, který je zmatený jak lesní včela, to je teda něco.

  • Tashunka Witko5.12.2020 1:14reagovat

   To je ten gól, před kterým vychvalovaný Láďa Drsoň udělá brabcovský tlamopád při pokusu o změnu směru?Údiv Tak za to Pavelka moc nemůže.

   • Tyrrael5.12.2020 9:30reagovat

    Tobě se to nikdy nestalo, co?

  • Amphicyoni5.12.2020 9:42reagovat

   Mě nejvíc dostal Hanousek, který ze dvou volných hráčů neměl ani jednoho, jen zařídil, že nebyli oba v pětimetrovém ofsajdu.

 • Ještě tady nebylo

  Schyzo4.12.2020 19:43reagovat

  Mně se zase hrozně líbí, jak Kotal včera (a řekl to už někdy po zapase doma s AC nebo nějaký zapas v té době) řekl, že tam nemáme koho dát, že máme úzký kádr.

   

  V jiném rozhovoru, teď si nevybavím s jakým hráčem to bylo, tak zaznělo, že máme kvalitní a hlavně široký kádr.

   

  Co si to tam teda namlouvají

  • Schyzo4.12.2020 19:44reagovat

   Venku s AC...měl jsem tam nejdříve zapas s Lille

  • tatkaradicka5.12.2020 1:05reagovat

   Dokázal by si někdo vzpomenout o koho šlo? Osobní tip Dočkal, Pavelka

   • Schyzo5.12.2020 1:55reagovat

    Možná to byl Souček, ale fakt nevím. Nechce se mi to hledat 😁

 • Poznar vs. rozhodčí

  Enkoff4.12.2020 18:46reagovat

  Nevím, jestli na to někdo kouká, ale rozhodčí bravo!!! Takhle by to mělo vypadat

  • hombre4.12.2020 19:24reagovat

   Jj, ale vidět to bylo fakt až snad ze třetího, možná čtvrtého záběru. Rozhodčí okamžitě tasil redku 👍, je dobrej...

  • johnny14.12.2020 19:41reagovat

   Jo super, také na to hledím.

  • vitamin4.12.2020 19:55reagovat

   Konkrétně na Berkovi je ten Berbr ve vazbě fakt vidět nejvíc mi prijde. Byl branej za jednoho z největších rezníků a teď píská fakt dobre.

 • Čas napsat Ježíškovi, pupíčci

  exupery4.12.2020 18:13reagovat

  Jakého levého (a možná i pravého) beka si přejete pod stromeček vy? Kreativnější z vás můžete doplnit i důvody, proč se ho nedočkáme.

  • Enkoff4.12.2020 18:28reagovat

   Já chci Nitu na každou pozici. Včera i když se prohrálo, tak jsem měl z něj takovou radost! Ale pokud jde o levnýho beka, tak jednoznačně mnou už několikrát vzývaný Björkan

   • Enkoff4.12.2020 18:32reagovat

    A důvod proč se ho nedočkáme... Protože jsme ho měli vzít už před půl rokem. Teď už bude drahej. Ale asi nás vyšel levnějš zbytečný Laco

  • Tyrrael4.12.2020 18:29reagovat

   Jestli se bude hrát 3-5-2, tak proč levého nebo pravého beka? ;-)

   • Enkoff4.12.2020 18:33reagovat

    I na halvbeka Björkan Smích

    • Tyrrael4.12.2020 18:37reagovat

     Já si přeji, ať to bude kdokoliv, aby se prosadil a byl skutečnou posilou.

  • Pochcana slama4.12.2020 19:05reagovat

   Vedeni nam privede maximalne tak Lecjakse

  • waaw4.12.2020 19:46reagovat

   Jak uz jsem psal, nas novy trener, ktery dobre zna bulharskou ligu si privede par posil prave odtud. Takze levy bek bude Brazilec z Bulharska

   • waaw4.12.2020 19:54reagovat

    https://youtu.be/SNAJeSIUZpc

  • AlaMierda4.12.2020 20:55reagovat

   levá strana - Simen Jukleröd z Antwerp umí hrát beka i halfbeka.

    

    

  • Tashunka Witko5.12.2020 1:17reagovat

   Já si přeji, aby vypadl ze Sparty Hanousek. Ten člověk je na svém postu naprosto mínusový, takže i když nikdo nepřijde, bude to znamenat posílení kádru !

 • červené karty

  Silhis4.12.2020 12:28reagovat

  velký problem je že poslední roky v evropě ty duležité zapasy dohráváme o deseti.Vztek

  • ap24124.12.2020 15:14reagovat

   Ale v naší lize patříme mezi mužstva která soupeři nejvíc faulují, je to tak?

  • artaxerxes4.12.2020 15:23reagovat

   Zamněřuješ se na následky a nehledáš příčinu tohoto stavu - ta je jednoduchá - hrajeme v Evropě ultradefenzivně a navíc naše obrana je hodně zranitelná, z toho pramení více faulů a žlutých karet.

   • Dollaruss4.12.2020 15:35reagovat

    Problém není defenzivní styl, ale pomalost našich hráčů, která se v Evropských pohárech projevuje a nezbývá jim nic jiného než faulovat.

    • Chabix4.12.2020 15:56reagovat

     Krejčí v domacím zapasu a teď Čelůstka. Oba se tu vynášeji do nebes. Pro oba však platí, že nemají tu velkou rychloat. Každý si to tu predstavuje jak hurvínek valku. Ze budeme kupovat jen rychlé hráče a vše se tím vyřeší. To ale neni pravda. Nejdůležitější je především fotbalovost s kterou roste sebevědomí, coz je další důležitý atribut. Hrači co by splnivali vševhny požsdavky jsou na trhu strašně drahý s my si nemůžeme dovolit hodně utrácet kvůli finanční fairplay a i z důvodu, že se Křetínský už jednou spálil. Vím, že mi tu někdo bude argumentovat Slavií. Té se to zatím vyplací, ale jednou narazí a pude ke dnu. Uz to že není v LM je pro ní velká rána. Proto odtamtuď Nezmar odešel. Jsme omezení naším prostředím.

     • Míša4.12.2020 16:00reagovat

      ”.., ale jednou narazí a pude ke dnu. ”

       

      fanoušek Sparty o Plzni, každý rok since 2010.

       

       

      • Chabix4.12.2020 16:01reagovat

       Nevim o tom, že by nás Plzeň dobře reprezentovala v Evropě.

       • Míša4.12.2020 16:02reagovat

        https://thumbs.gfycat.com/UnripeInformalEnglishsetter-mobile.mp4

        • Chabix4.12.2020 16:05reagovat

         Každopádně to není o Plzni, ktera ma statictější tým než my. Řeším tu Slavii, která do toho finančně jde fakt po hlavě, aby byla schopna konkurovat. Jsou to dvě odlišné roviny. Příměr je tedy mimo.

         • Míša4.12.2020 16:06reagovat

          Já si fakt připadám jak mezi dětma nebo debilama, to snad není možný Smích

          • Míša4.12.2020 16:08reagovat

           Někdo inteligentní, vy to chápete ne?

           • Míša4.12.2020 16:08reagovat

            Já to chápu.

            • Míša4.12.2020 16:08reagovat

             Alespoň někdo inteligentní...

             • Chabix4.12.2020 16:13reagovat

              Doporučuju vyhledat psychiatra.

              • Míša4.12.2020 16:25reagovat

               Si prostě potřebuju občas popovídat s někým, kdo se nepomočuje.

               • Chabix4.12.2020 16:35reagovat

                Mam vysoký ego. Vim to o sobě. Taky jsem toho v životě dost dokázal. Asi lezu mnohym lidem na nervy. Chápu i tvoji potřebu se povyšovat. Taky to občas dělávám, ale v posledních letech to krotím. Je to totiž k ničemu.

                • Míša4.12.2020 16:38reagovat

                 Je to k ničemu, páč vám jelitum to stejně nedojde, ale co kdyby, že jo...

                 • Tyrrael4.12.2020 17:04reagovat

                  Slyšeli jsme slovo vrchního jelita Míši. Smích

                • Tashunka Witko5.12.2020 1:22reagovat

                 Nemotoru Krejčího i pomalejšího Čelůstku jsi odhadl, ale co maratonec Bořek, jak se ti líbila jeho stínovačka s Lille ?Smích

  • AlaMierda4.12.2020 15:36reagovat

   Nestíháš, fauluješ, to platí už od přípravky.

  • rimidalv4.12.2020 21:39reagovat

   Není pochyb, že rozdílná kvalita našich hráčů a hráčů lepších evropských mužstev je úměrná rozdílu kvality jejich soutěží a financování !

   V posuzování příčin vyloučení Čelůstky se ale nemohu zbavit dojmu, že rozhodčí nám systematicky ”pomohl ” !. Zvláště 1. žlutá nebyla vůbec opodstatněná. Několikrát jsem si záznam přehrával - stejně jako údajný útočný faul při Plavčíčově neuznané brance

 • Sparta

  wasek2611@centrum.cz4.12.2020 12:08reagovat

  Začnu pozivitně.

   

  Nita výbornej, Láďa Krejčí mladší skvělej, neskutečný srdce do toho dával. Musí být na stoperu. Uplně skvělej. V záloze mu chybí dynamika něco, tady výbornej.

   

  Proč se nedařilo má 2 důvody:

   

  1) útočníci - neudrželi jediný míč. Proti teplicím se to dařilo, protože měli na stoperech záložníky, tak Julda něco i uhrál, proti stoperům nemá šanci.

   

  Pasy za obranu buď nebyly přesné nebo si špatně nabíhali útočníci.

   

  Kotal se s tím něco snažil dělat a u našich odkopech od brány dával na tu chvíli Součka na hrot, vyhrál hlavu a šel zpátky na DZ

   

  2) střed zálohy - byl pomalý. Pavelka, Souček, Dočkal nejsou rychlíci. Chyběl sáček, Fortelný, Havelka.

   

  Bylo by asi lepší, kdyby hrál místo dočkala nebo součká karabec.

   

  Jinak vzhledem k tomu, že útčníci potřebovali kvalitní přihrávky do běhu, tak by bylo asei lepší tam dát místo Součka Trávníka...nicméně třeba by se rozbilo zase něco jinýho.

   

  Sparta na to má, obrana hrála dobře a až do vyloučení jsme měli zápas pod kontrolou docela. Z obrany.

  • AlaMierda4.12.2020 12:24reagovat

   1)Sparta nemá žádného soubojového pohyblivého útočníka - naprostá nutnost proti týmům v Evropě, ale do zápasů, kdy se ti nedaří herně. = chyba vedení

    

   2) Sáček nechyběl, tradičně by se schovával. Chyběla typologie hráčů. které Sparta opět nemá včetně dominantního hráče typu L. Krejčí ml. = opět chyba vedení při sestavení kádru.

    

   Soupeř do vyloučení Čelůstky cca 7 stoprocentní šancí + břevno + ten zázrak co vytáhl Nita po teči Plechatého.

    

   Kádr Sparty je špatně poskládaný.

   • AlaMierda4.12.2020 12:28reagovat

    ale i do zápasů, kdy se ti nedaří herně

   • kilovolt4.12.2020 13:18reagovat

    špatně poskládány!

    takže:

    1. převychovat?

    2. vyměnit?

     

     

    • AlaMierda4.12.2020 13:44reagovat

     2. vyměnit. Převychovat pomalého, nedynamického hráče s bídnou obratností, slabým důrazem a malým akčním rádius a pohybem snad ani nejde. Záměrně nemluvím o technice a fotbalovosti.

     • kilovolt4.12.2020 16:59reagovat

      kdysi mi jeden trenér říkal, že jediná věc co se nedá naučit je rychlost

      • Tyrrael4.12.2020 17:20reagovat

       To je blbost, každý lze tréninkem zrychlit ;-)

   • wasek2611@centrum.cz4.12.2020 16:52reagovat

    1) Hložek, Tetteh, Turyna.

    2)je to možný, tak karabec :)

     

    Byly tam nějaký tutovky. Ale 7 jich nebylo :D. Nebyl tam ale žádnej zámek. Asi jsem na spartu málo přísnej, jsem rád, že tu není Ital, já byl docela spokojenej, až na to, že se neudržely míče nahoře.

    • hombre4.12.2020 16:58reagovat

     Chci se zeptat, jak u tebe vypadá tutovka?

 • Nevím, nevím

  Pochcana slama4.12.2020 10:47reagovat

  ale mám pocit, že derby bude z naší strany zase průser. Ani se mi na to nechce dívat popravdě.

   

  Myslím, že je na čase Kotalovi poděkovat za odvedenou práci a angažovat někoho, kdo má ”drajv”. Škoda, že už se tu asi nedočkáme trenéra ze západu Neutrální

  • Bunda4.12.2020 10:57reagovat

   Angažovat někoho kdo má přehled o hráčích a umí vybrat posily do moderního fotbalu.

   Rosický to zatím není, ten chce českou kabinu a pak až možná řeší kvalitu hráčů.

   • Tashunka Witko4.12.2020 11:37reagovat

    Tak, tak. Výměna trenera nic neřeší, pokud tu bude na pozici SŘ v podstatě X (těžko se mi hledá jiné slovo než diletant, ale přeci jenom je Tomáš pořád můj oblíbenec), který nemá absolutně oko na hráče a v podstatě se mu nedá věřit, resp. není schopen tým hráčsky pozvednout. Ty jeho ”posily” jsou v podstatě šílenost a tlačí Spartu pořád do většího bahna.

    • Míša4.12.2020 11:39reagovat

     Nebuď slušnej a normálně to napiš, Rosický jako hráč měl na zlatý míč, jako manažer na Frenštát pod Radhoštěm B.

     • hombre4.12.2020 15:50reagovat

      Frenštát pod Radhoštěm Smích... A ještě ”Béčko”.

       

      • Tashunka Witko5.12.2020 1:27reagovat

       A ještě ke všemu jen skokanů na lyžích

  • snytek4.12.2020 11:34reagovat

   Už jsme se jednoho dočkali a ještě dlouho na něho budeme vzpomínat. Vlastně nejméně dvou, před 25 lety Sundermann (já ho bohužel taky pamatuju) a poměr cena výkon byl taky tristní. Jednoho českého jsme nechtěli, protože má v systému beky moc vepředu, tak šel jinam. Do Česka může z ciziny přijít jen třetí trenérská liga (v lepším případě), tak mi přijde vzývání zahraničního trenéra jako nesmysl. V lize jsou zajímaví trenéři, jestli to je na Spartu, to se většinou ukáže, až když tu je. Já jsem vždycky byl a budu velkým fanouškem TR, i tady jsem párkrát před jeho nástupem do funkce SŘ napsal, že z toho marastu nás může vytáhnout snad jedině on. Teď si už nejsem úplně jistý, jestli je to persona na svém místě. Na druhou stranu jsme si mnuli ruce, že když ze Slávie vypadne Nezmar, že se jim to rozsype a zatím to tak nevypadá, i když na postu SŘ je noname. Tak je to asi spíš o celkovém fungování toho klubu a jestli je dominantní trenér nebo SŘ, není to úplně nejdůležitější.

   • Majklll4.12.2020 11:39reagovat

    tak ve Slavii je to o Trpišovským, ne o sportovním řediteli..

   • Pochcana slama4.12.2020 11:52reagovat

    Ja teda v lize krom Trpise zajimavyho trenera nevidim.

    • waaw4.12.2020 12:18reagovat

     Scasny je volnej

     • Pochcana slama4.12.2020 12:22reagovat

      Mohli by to dát dohromady se Standou Hejkalem, když je teď taky volnej.

      • waaw4.12.2020 12:54reagovat

       Stramaccioni je taky volnej a Jilek taky. Mohli by udelat trenerskou radu

       • Pochcana slama4.12.2020 15:02reagovat

        Hapal taky.

        • waaw4.12.2020 15:18reagovat

         To by byl valec!

          

    • snytek4.12.2020 13:27reagovat

     A kde bys toho trenéra tedy chtěl brát? Mně se zdá nejzajímavější Svědík, ale třeba i Horejš. Ale jestli by se ze Sparty nepo... a jestli by své případné dobré názory dokázali v našem prostředí uplatnit, to nevím. Z Vrby se všichni děsíme, ale jiný trenér s takovými prokazatelnými výsledky a zkušeností neexistuje. Takže buďto on nebo někdo jiný, ale ten někdo jiný bude vždycky pokus. Stejně tak, jako byl pokusem Jílek, stejně tak byl pro Slávii pokusem Trpiš. Někdy to je holt pokus omyl, někdy pokus trefa. Doufám, že se trefy ještě dožiju.

     • AlaMierda4.12.2020 13:46reagovat

      Dokud bude ve Spartě fungovat studio kamarád a nezačne se pracovat opravdu profesionálně na všech úrovních, tak je úplně jedno kdo ji bude trénovat.

   • MichalM4.12.2020 12:58reagovat

    Se Sundermannem to bylo tristní? Ja ho tedy pamatuju jinak. Po prvních zápasech jdy se rozkoukal (a hráči si na něho asi i zvykali) byla ze Sparty naprosto dominantní mašina. A po jeho zimní přípravě pak v zápasech soupeři kolem 60. minuty totálně fyzicky odpadávali. S odstupem času na něho hráči myslím vzponínali v dobrém, i když dával docela sodu (např. jim zakázal po obědě pít pivo, koukat na filmy před zápasem atd.). Myslím, že bylo škida, že se brzo nepohodl s Machem a odešel, každopádně jeho následovník (myslím Jarabinský) z jeho práce nějakou dobu ještě dost těžil........

    • snytek4.12.2020 13:21reagovat

     Máš pravdu, že v podstatě nedostal čas na to, aby se výsledky jeho práce projevily a Jarabinského následný úspěch byl asi do značné míry navázáním na předchůdce. Nicméně pořád si myslím, že kvalita ze zahraničí přijít nemůže.

     • MichalM4.12.2020 14:17reagovat

      No opravdová kvalita asi ne, to by stálo randál a ještě by ten jedinec musel chtít jít do klubu jako je Sparta. Sundermann neměl taky bůhvíjaké cv, ale zavedl sem alespoň nějaké trendy, které Spartu dokázaly zvednout, minimálně třeba stran životosprávy (vzpomínal později někde, jak jen na začatku koukal, co tady hráči jedí.........). Kdyby cizinec, tak jedině z Německa, možná ještě Belgie nebo Nizozemsko...........ale jak píšeš, opravdová kvalita by asi stejně nehrozila........ Neutrální

  • kopyto4.12.2020 11:54reagovat

   K tomu, aby zápas mohl být průserem, by IMO bylo nejdříve třeba očekávání, že se můžeme se soupeřem alespoň částečně porovnávat, což si dle mého mohou namlouvat jen zaslepení idealisté. Realita je taková, že máme neustálenou defenzivu, která má tendenci vyrábět laciné individuální chyby, máme pomalou nedynamickou zálohu, v níž tvorba hry stojí na jednom hráči, který si hru nechá snadno znechutit a máme relativně produktivní útok, v němž ale jeden útočník potřebuje prostor a je velmi slabý v osobních soubojích a druhý je čistý zakončovatel do malého vápna, který je do jakékoli mezihry naprosto nepoužitelný. Zároveň je také třeba podotknout, že takhle struktura je v podstatě neměnná, protože lavička je velmi slabá a v podstatě ani neposkytuje možnost k jakékoli smysluplné alternaci. Jinými slovy má současný kádr více nedostatků a otazníků než kladů a představa, že bude moci konkurovat soupeři, který do své klasické kompaktní a fyzicky náročné hry dokázal zakomponovat už i individuální fotbalovou kvalitu, je úplně pomýlená. Takže ano, dostaneme nařezáno, ale nebude to žádný průser, nýbrž jen očekávaný důsledek naší a soupeřovi práce a koncepce ...

   • johnny14.12.2020 12:42reagovat

    Jo už to tady psalo dost lidí, špatná skladba týmu. A kdo ten tým poskládal, Rosický. Co dál? Buď odejde a posuneme se nebo zůstane a bude z toho velikej průser, protože Spartu tak rozmrdá, že jsme to ještě neviděli. Vše záleží na majiteli, jenže to je další jelito a s Rosickým si můžou podat ruce. Na Letné se za těchhle dvou ”manažerů” hraje nejhorší fotbal za posledních 15 let. Rosický prostě fotbal ”nevidí” a to už se nenaučíš, hráče kupuje nahodile bez rozmyslu a především kamarády, nepozná kvalitu a k tomu má takový ego, že ty nejlepší kvůli němu vyházel.

     

    • victorlima4.12.2020 16:40reagovat

     Rosa opravdu fotbal nevidí. Stává se to. Měl jsem taky spoluhráče výborného útočníka, ale o fotbale si s ním skoro nikdo nepokecal. Nerozuměl mu i když ho dobře hrál. To je asi i Rosův případ. Pokud tam ovšem nejsou nějaké jiné vlivy o kterých my nevíme. S tím by však se měl SŘ dovést vypořádat.

     • johnny14.12.2020 17:10reagovat

      Mě je prostě líto Sparty když vidím, co za vemena to vede. Fandím jí celej, život a tihle hoši jí totálně zničili, na hru, kterou mám rád se nedá pomalu koukat. Tvrdím, že 80% lidí tady na fóru by to zvládalo líp, než SŘ ”studia kamarád” a ”hlídač kodexu.”

 • K zapamatovani

  waaw4.12.2020 9:43reagovat

  https://1url.cz/NzOiQ

  • Tyrrael4.12.2020 9:44reagovat

   Nestraš Zoufalství

   • kilovolt4.12.2020 9:46reagovat

    no - slyšel jsem nějaké šumy..........že od ledna

    • Tyrrael4.12.2020 10:10reagovat

     Doufám, že blbě.Smích

     • Míša4.12.2020 10:13reagovat

      Vrba měl Rosu v repre, což je stejně jako u posil jediná kvalifikace. Takže...

     • kilovolt4.12.2020 10:22reagovat

      proto říkám ”šumy”....Úsměv copak dneska můžeš někomu věřit?

      • Tyrrael4.12.2020 10:31reagovat

       Ani vlastní ženě. Smích Tak zase, když budou výsledky...Úsměv

  • majtin4.12.2020 11:45reagovat

   To je už ta Šádkova ? No v Plzni jde všechno rychle - studium práv, hvězdy za tituly na dresech, vrby rostou rychleji.Úsměv

   • waaw4.12.2020 12:18reagovat

    Tahle je na www.rybarskyrozcestnik.cz, tak to bude asi nejaka Scasneho vrba

76386 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha