Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Rada - Janega

  Víťák z Cé Osmičky25.4.2017 9:35reagovat

  Článek od Janegy jsem nečetl a ani se nechystám, nicméně ta etuda, co při tiskovce předvedl Rada, byla vysloveně trapná a nehodná jména Sparty.

   

  Sám by měl mít máslo na hlavě za to, že nedokázal vymyslet za 90 minut nic, co čím by aspoň trošku zaskočil bránící Jihlavu, za to se ale nestydí prohru svalit na jednu chybu Holka s Koubkem a Janegu za to, že dělá svoji práci.

   

  Druhá věc je, že výhra nad Plzní trošku zklidnila atmosféru, ukázal se Vatajelu a až na výjimky se nehučelo na Konatého a místo toho, aby na to Rada navázal, akorát přiléval oheň do té negativní aury, kterou si tu Sparta kolem sebe vytvořila vším tím neuskutečněným hostováním, čachrováním s trenéry a netřeba pokračovat.

   

  Pravda je, že jsem si tu dělal kolikrát v tomhle srandu z hodnýho strejdy Lavičky, ale ty jeho pozápasové tiskovky měly až na opakování slova ”pokora” alespoň úroveň.

  • Poldi25.4.2017 9:45reagovat

   To není žádná negativní aura. To je poctivá čuráčí aura. Čím více kokotů na jednom místě, tím větší aura se generuje a časem kumuluje. Jak všichni víme ve vedení jich máme přeci celou bandu. Navrhuju, aby si vedení zavedlo pracovní název a skupinu TERAPYJE, což je o dva řády víc než megačuráci. Omlouvám se za explicitní obsah, ale jsem již lehce pobouřen a občas mě to svádí k invektivám směrem k vedení.

   • ACSpartaPraha4ever25.4.2017 9:58reagovat

    Jen o dva rady?

   • ouissi25.4.2017 10:18reagovat

    Díky za ranní pobavení.

    S výrazem terapyj jsem se dosud skutečně nesetkal. Je to nicméně docela podařená slovní hříčka.

     

  • Furia Ceca25.4.2017 9:54reagovat

   On nic nevymýšlí. Jen chodí na tiskovky, kde buď za a) v případě výhry je to jeho práce, b) v případě prohry je to chyba hráčů.

   • ouissi25.4.2017 10:23reagovat

    Tak zase na druhou stranu (a ne že bych trenérův arogantní výstup jakkoli schvaloval) má pravdu v tom, že kdyby Holek nesmyslně a nedůvodně albisticky nepřihrával ze středového kruhu brankáři (proti Jihlavě!), já je jeho (nejen jeho) zvykem, branku bychom nedostali a s vysokou pravděpodobností utkání ani neprohráli.

     

    • ouissi25.4.2017 10:26reagovat

     CR:

     já ---> jak

     má nejoblíbenější automatická oprava při používání predikce českého textu...

      

    • Tashunka Witko25.4.2017 10:46reagovat

     To pramení z lavičkovského fotbalu. Víťa Pokora bazíroval na držení míče a pod pojmem kombinace si představoval hlavně balastní překulovanou, kterou rozvinul do úrovně, že i fandům z toho bolela hlava. Tihle Holkové to mají tak zafixované, že se ani nepokouší obracet hru nahoru a působí na hřišti spíše jako stroje na malou domů (většinou špatně zahrávanou). Navíc jsou technicky špatně vybavení a Holek sám navíc postrádá jakoukoliv fotbalovou předvídavost, takže jeho alibistické počínání je naprosto logické. Je s podivem, že i když překulovaná a malé domů tvoří 99% jeho ”fotbalové” činnosti, nedokázal se ještě naučit, aby přihrávku dal se správnou rychlostí a jinak než na paty, což by zvládl asi i retardovaný mladší žáček. Takový hráč neměl být nikdy ve Spartě !!!

     • ouissi25.4.2017 12:31reagovat

      Je to tak, samozřejmě to pramení z tehdejšího stylu hry. Ale krucinál profesionální fotbalista by snad měl být schopen měnit sve ”zvyklosti” když už ne několikrát v průběhu utkání, což by bylo ideální, tak snad alespoň od zápasu k zápasu v souvislosti s taktikou a stylem hry s ohledem na aktuálního soupeře! A ne že bude mít po dvou sezonách (!) problém změnit své zažité automatismy! Takový Mareček býval v té době v malých domů z poloviny hřiště snad ještě více uznávaným odborníkem než Holek a dnes hraje přeci jen o něco konstruktivněji. Snažím se představit si, že Bayern v utkání na hřišti posledního celku bundesligy za stavu 0-0 předvádí ničím neopodstatněnou přihrávku Neuerovi ze středového kruhu! A i když Bayern hraje stylem založeným právě na vysokém procentu držení míče, představit si to moc neumím. A tak ani potenciální reakci (trenéra, spoluhráčů, diváků) si představit nedokáži, byť se snažím sebevíc.

       

    • victorlima25.4.2017 15:49reagovat

     Spíš si myslím, že jsme měli na výhru. (Nebýt Holkova kiksu)

  • kapacitos25.4.2017 10:03reagovat

   Potřeboval to ze sebe dostat, už v pozápasovým rozhovoru to na něm bylo vidět.

  • lidumil25.4.2017 10:21reagovat

   Pan Rada udělal dobře. Nenechá se urážet a vláčet v tisku nějakým pisálkem. Byl to na něj cílený útok!💣💣

   • Tashunka Witko25.4.2017 10:58reagovat

    Co na to Procházka ?!:

    Některá mediální „telátka“ to se svým sebevědomím a suverenitou, nepodloženými ovšem znalostmi a zkušenostmi, občas přehánějí. Dají si nohy na stůl a jeden zkušený trenér je podle nich „Lampasák“ či „Plukovník“, druhý zase „Vepřovka“ atd.

     

    Na druhou stranu jsou ochotni nekriticky vynášet do nebes coby apoštola moderního fotbalu třeba Pavla Vrbu, aniž by zohlednili okolnosti a stav zákulisí.

     

    Jenže ten „pravěký Lampasák“ v neděli udělil trenérskou lekci jinému mediálnímu miláčkovi, Pavlu Horváthovi. Inu, učit se, učit se, učit se, říkal jiný klasik.

  • ouki25.4.2017 13:01reagovat

   Lol, takže článek jste nečetl, nevíte, na co reagoval, ale musíte to komentovat (Janega dělá jen svoji práci apod.). Typicky české.

    

   Pak také ten Váš komentář podle toho vypadá. Doporučuji nesoudit předtím, než si o tom něco zjistím.

    

   V tom sporu totiž nejde vůbec o žádnou Jihlavu.

   • wasek2611@centrum.cz25.4.2017 13:05reagovat

    Jde o Jihlavu.

     

    Janega mu vyčetl, že taktika byla ”hrajte to po křídlech” a napsal, že je to zpátečnickej styl trénování a že je Rada dinosaurus.

     

    Takže místo toho, aby Janegu poučil, seznámil ho s taktikou a udělal z něho vola. Tak se rozkřičí a udělá vola ze sebe :) - tou reakcí jen potvrdil to, co Janega v článku napsal.

    • ouki25.4.2017 13:16reagovat

     Sorry, ale Jihlavu Rada opravdu neřešil (kromě momentu, kdy se na to Janega sám snažil stočit řeč) ;)

     • ouki25.4.2017 13:19reagovat

      Toto jsem napsal na fb Mádlovi:

       

      ”Silně nesouhlasím s hodnocením Rady. Většinou nesouhlasím s jeho hysterickými projevy, ale nyní se ho musím (výjimečně) zastat.

       

      1) Petr Rada je impulsivní trenér, ale ač toto bylo emotivní, tak se rozhodně nejednalo o impulsivní jednání. Toto měl dopředu připravené. Není tedy pravda, že to bylo nekontrolovatelné chování, jak jste napsal.

       

      2) Myslím si, že když Janega ve svém článku píše, že Rada není vůbec žádný trenér, že hráčům nedává žádný systém a že jeho práce po dvacet třicet let spočívá v jen v nakopávání balonu na náhodu (z toho jinými slovy vyplývá, že ho vůbec neuznává jako trenéra), tak už je to opravdu trochu přes čáru a nedivím se, že Radu popudilo, když takovými výroky na něj útočí nějaký mladý kluk. Kdyby se zaměřil na výkon týmu, tak v pohodě, od toho ta novinařina je, aby hodnotila a případně kritizovala, ale tento blog byl silně přes čáru. Toto si novinář dovolit prostě nemůže. Bylo to ubohé. Petr Rada to vzal jako urážku a toto urážlivé skutečně bylo.

       

      Hodně mě mrzí, že když se někdo pokusí hájit svoji důstojnost a svoji čest (která byla napadnuta), tak je ještě dalšími lidmi za to sepsut. To je až děsivé.

      Mrzí mě, že se ze společnosti vytrácí některé hodnoty, které dříve společnost ještě měla.

       

      Nevím, jestli se jen snažíte chránit kolegy novináře, ale musím říci, že mě tato část Vašeho glosáře velmi zklamala.

       

      Celý tento příspěvek píšu, protože se snažím ještě chránit některé hodnoty a protože cítím, že Rada potřebuje také trochu toho zastání. Kopat je totiž pro všechny tak snadné.”

    • stařec25.4.2017 21:17reagovat

     Janega má nějakou trenérskou licenci?Ten pisálek

     si honí své ego,protože mu to otisknou.Právě po

     tom článku jsem mu napsal,že má pravdu ohledně

     řezu v kádru Sparty,ale že ani on,ani druzí,si

     nedovolí popsat skutečnou příčinu,tj.majitel a

     jeho kamarádíčci,které usadil do vedení.Diletanti

     rozhodují o nejvýraznějším klubu české fotbalové

     historie a to Janegovi nevadí.Nebo se bojí těch

     proslulých SMS DK o propuštění?Na té tiskovkce

     se Janega snažil bavit o Jihlavě.Pozápasové akce

     jsou na zhodnocení zápasu,který právě skončil.

     Ne se babrat v něčem starém.Na to si měl zařídit

     Radovu zpověď mimo tu tiskovku.

 • Gula

  waaw24.4.2017 22:31reagovat

  Zilina vcera rozhodla o titulu, coz je idealni cas, aby se Sparta dohodla definitivne s Gulou. Jeden ukol a cil splnen, je treba hledat novou motivaci...

  • Jerababa25.4.2017 0:02reagovat

   Mimo peněz neexistuje rozumný důvod, proč by sem Gula šel. Co by ho tady čekalo? Majitel, který neví co vlastně chce, ale o všem chce rozhodovat, vedení, které by mu házelo klacky pod nohy. Fanoušci, kteří by ho po dvou prohrách vyháněli. Hráči, kteří nade vše řadí svou pohodičku. Začal by v podstatě ne od nuly, ale rovnou od -273°C.

   • ACSpartaPraha4ever25.4.2017 0:31reagovat

    Ja bych do toho sel byt v jeho pozici. Úsměv

   • waaw25.4.2017 0:31reagovat

    Tak ti nabidnu duvod. Udelat si jmeno, vytahnout zpet na vysluni tradicni klub, ktery prece jen vyspela fotbalova Evropa vnima trochu vic nez Zilinu. Prosadit se ve svete a otevrit si branu k lepsim kontraktum ve svete.

    To vse za podminky dobrych penez a dohody s majitelem na jasnCh pravidlech kdo muze do ceho mluvit. To vyzaduje, aby majitel skutecne chtel zmenu a uspech a neco pro to obetoval

    • Jerababa25.4.2017 5:44reagovat

     Stejně dobře si může udělat jméno v pohárech i se Žilinou.

     Majitel už přes deset lez prokazuje, že toho co by jsi chtěl, není schopen.

     • waaw25.4.2017 8:03reagovat

      Jde o to, kolik Zilina muze investovat a jak silny tym na pohary postavi.

      Treba dojde u majitele k nahlemu osviceni

     • ouissi25.4.2017 10:28reagovat

      Vzhledem k tomu, že Žilině v předkolech CL letos Sparta vylosována být nemůže, těžko si v CL se Žilinou bude moci udělat jméno...

       

    • Furia Ceca25.4.2017 8:30reagovat

     A jak si ho udělá když mu budou házet klacky pod nohy? Gulův styl je specifický. Řezal by kádr a hledal a vylučoval postupně hráče na jednotlivé pozice. To přes léto neuděláš plus už vidím to nadšení až se nebude počítat s řadou mazáků. Gula by měl proti sobě brzo kabinu donášející vedení a kdo ví jestli s tím umí bojovat.

  • lidumil25.4.2017 9:02reagovat

   Netřeba Gulu. Konečně máme pořádného trenéra. Pana Radu!

   • Lobrock25.4.2017 9:19reagovat

    Nech toho, Petře, tady jsi mezi lidma, co fotbalu rozuměj. Tohle můžeš říkat Dušanovi a ne nám.

 • Schick - spekulativní anketa

  LukyACS24.4.2017 19:47reagovat

  Krásná trefa se teď řeší ve světě a Schick se díky ní stal 7. hráčem, který vstřelil alespoň 10 branek v TOP5 ligách a zároveň je ve věku do 21 let.

   

  Na naše poměry to byl ohromný supertalent, kdyby tu zůstal, tak by podle Vás:

  1) Sázel branky a kroužily by kolem něj zahraniční kluby

  2) Byl by v základu, ale moc mu to nešlo, hrál by průměrně jako ostatní

  3) Seděl by na lavičce a střídal Lafatu

  • pepinho224.4.2017 19:50reagovat

   1)

   Každý jeho dotyk s míčem je skvělej, věřím, že by tohle nemohl přehlídnout žádný trenér a on by prostě musel hrát a nevím, jestli by nastřílel 20 golů za sezonu, ale určitě by byl hodně vidět.

  • wasek2611@centrum.cz24.4.2017 19:50reagovat

   Hral by v zakladu protoze marodka. Nehral by tolik Pulkrab.

    

   Goly by daval i tady :) ze zacatku sezony 3) v prubehu 1)

  • js24.4.2017 20:06reagovat

   Plnil by Julisovu roli. Hral by hodne, stridal pozice a nakonec by stal 3 mesice kvuli viroze

  • majtin24.4.2017 20:36reagovat

   Si myslím, že by se chytil v základu, ale pak by se zranil, uzdravil a zase zranil.

  • Capo24.4.2017 20:48reagovat

   100% by hrál, on tomu i napovídal ten začátek přípravy, ale bohužel on už po dvou letech odstrkování nechtěl hrát za nás no. Tak doufám, že máme skutečně těch 20 %, protože už teď je jasný, že jeho další přesun bude za velkou raketuÚsměv

   P.S. - Doufám, že jeho případ otevřel vedení oči a nebudeme takhle spekulovat za dva roky i třeba v případě Ch.Frýdka...

   • pepinho224.4.2017 20:49reagovat

    Já prostě nechápu, že nedostal víc šancí za ASmutek

  • Chabix24.4.2017 20:51reagovat

   Hrál by, ale asi by nebyl na takový úrovni jako je teď.

  • peterpan2724.4.2017 21:37reagovat

   Vím, kam míříš, ale tohle je věštění z křišťálový koule. Taky se mohl zranit a vracet se po roce zpátky, což se teda naštěstí nestalo. Jinak z potenciálních zájemců by mi pro něho seděl Tottenham, hrají ofenzivně, mladým vždy dávali prostor, a je tam hodně zápasů, takže by mohl fungovat s Kanem dobře. Juve i Arsenal pro něj podle mě nejsou, no snad to nebude jen o penězích, ale i šanci hrát, bude to chtít i trochu štěstí...

  • SKS24.4.2017 22:00reagovat

   Měl by už 100 branek za juniorku.

  • Tashunka Witko25.4.2017 0:10reagovat

   Lafata s Váchou by ho asi v Á-čku nepostavili, ale v juniorce by taky nějaký gól dal.

   Takže jasná 3)

 • Straka

  standis24.4.2017 19:42reagovat

  pokračuje v Egyptě. Dnes byl citován ve Sportu. Která tiskovina dala zprávu o jeho konci?

  • lidumil24.4.2017 19:44reagovat

   Janega!😆😆

   • kilovolt24.4.2017 19:46reagovat

    jsou to zoufalci oba dva

  • pepinho224.4.2017 19:46reagovat

   ten klub sám to na twitteru potvrdil

   • lidumil24.4.2017 19:56reagovat

    Skoncil tam. Respektivě ho vyhodili.

  • Franta z lidu24.4.2017 23:27reagovat

   Franz lže! ° http://www.ismailyclub.org ° Použit překladač, takže sorry za ”čeština”: Inženýr Ibrahim Othman, předseda klubu Ismaili obdrželi tento večer Franz Straka, bývalý umělecký ředitel fotbalového klubu v klubu. Během setkání, Othman přál trenér české úspěchů v jeho dalším vzdělávání a dal mu díky za jeho přítomnosti v posledním období.

   Pro jeho část, poděkoval tvář prezidenta dervišů Straka hrad na dobrém zacházení během posledního období, během jeho vedení fotbalového týmu a popřál úspěch týmu pod vedením Abu Talib Essawy nový trenér.

   Smích Smích Smích Smích Smích ° FRANZI, NELŽI, TY SLÁVISTO OD DĚTSTVÍ !!! Otrávení

 • Frýdek

  Rarášek24.4.2017 19:37reagovat

  2 góly za osmnáctku :)

  • majtin24.4.2017 20:32reagovat

   Skvělý, ale chce to béčko a rozum ve vedení.

 • zápas s Plzní

  kilovolt24.4.2017 19:29reagovat

  dobrý zápas, super výsledek.....jsem se těšil, že se budu kochat jak se plzeňským fanouškům protáhnou obličeje a budou to svádět na kdeco......a oni si radši našli jiné téma Smutek....no nic tak třeba příště

  • kapacitos24.4.2017 21:24reagovat

   vyjímečně jsem tam k nim mrknul a nestačím se divit co tam ten kokot Lubča napsal, že za jeho smrt může agentura, která je napojená na Spartu a Slavii..Vztek

   Spíš se by měl zaměřit na to jejich vedení, který legendy sprostě vykopne, ani je nenechá rozloučit, pošle je někam k Sýrii a pak místo nich přivede kopyto Poznara a ”perspektivního” Ivanshita..

 • Rada

  Fanous24.4.2017 19:19reagovat

  Všimli jste si? Řadící hodnocení na Bohdana.Jak píší u nás na stránkách, doufám že Bogdan předvede i v příštím zápase takoví výkon pokud to dy ještě budu. Řekl Rada

  • lidumil24.4.2017 19:33reagovat

   Rada je svéráz, ale je to rovnej chlap. Padni komu padni a s nikým se nemazlí a věci řekne na rovinu, hezky česky,tak jak si to myslí.

    

   • kilovolt24.4.2017 19:37reagovat

    je to asi věc názoru......ale mi víc imponují typy ”Lavička”

    • lidumil24.4.2017 19:40reagovat

     Trener nebyl špatnej, ale ta jeho pokora byla až škodlivá.

   • Lafi2125.4.2017 14:04reagovat

    Sice pozdě,ale přeceSmích.Souhlas s každým písmenkem.

 • Sáček

  Dynamo24.4.2017 18:45reagovat

  Nevím jak vám, ale mně tento dribling Sergi Roberta dost připomíná Sáčka. K tomu komentář sparťanského scouta :)

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-spanelsko/300904/marcelo-hloupe-uhnul-v-souboji-a-barcelona-rozhodla-moje-chyba-kal-se.html

 • 21

  venous24.4.2017 17:17reagovat

  V Plzni bez stopera, bez útoku - Spartě nechybí jenom hráči z áčka, ale juniorka to je takový slepenec dobrý akorát aby se někdo zranil. Proč nechytá Budínský, proč nehraje Frýdek. Je škoda vůbec takovou soutěž obsazovat. Kde skončil Čapek. Dorostenci už také dávají sestavu těžko dohromady. je to velký chaos a nedůstojné nakládání s našimi odchovanci. Vedení je banda čůráků.Vztek

  • Funin24.4.2017 17:20reagovat

   Frýdek Martin je zraněný, Frýdek Christian je s repre U18

  • wasek2611@centrum.cz24.4.2017 17:20reagovat

   frýdek je s repre do 18let

  • Funin24.4.2017 17:21reagovat

   a David Čapek je myslím ve Vlašimi na hostovačce a je zraněný

  • Chabix24.4.2017 17:58reagovat

   Aspoň jsou hráči vytížený. Nikdo nemá křišťálovou kouli a nedokáže odhadnout, kolik budem mít zraněných hráčů.

 • Juniorka

  Bunda24.4.2017 16:59reagovat

  2-1 padla v Plzni. Vůbec se na to nedá dívat. Na 21 Hřebík sere a ta hra je děsná. Už se těším na další rok až to bude juniorská liga do 35 let. Zrušení béčka je to nejhorší co tu Kretinsky udělal.

  • pepinho224.4.2017 17:00reagovat

   Tak tam hrají nerozehraní hráči z A a hráči, které nikdo nechce na hostování, ne?Smích

  • Funin24.4.2017 17:02reagovat

   tak mě teď přijde ta naše 21 jako největší outloukánek, lepší hráče máme v 19 nebo Ačku a v 21 je to co zbylo

   • wasek2611@centrum.cz24.4.2017 17:15reagovat

    hlavně nechápu z jakýho důvodu furt hrajou 3 - 5 -2 :D

    • Funin24.4.2017 17:17reagovat

     asi aby se to naucili :)

    • Funin24.4.2017 17:18reagovat

     jinak, dle mého názoru, je 3-5-2 výbornej systém, ale chce na to mít hráče. Pěkně to hraje například Hoffenheim no a i třeba Juve to celkem zvládá

     • wasek2611@centrum.cz24.4.2017 17:21reagovat

      já proti tomu nic nemám. Mně se i ten systém pod Šibalem líbil. Jen to teď nemá návaznost na první tým :)

      • Funin24.4.2017 17:27reagovat

       podle mě, at si 21 hraje jak chce, hráče pro Ačko stejně nevychovává, to dělá 19, odkud ty nejlepší chodí do A nebo na hostovačku, a pak si myslím, že by hráči měli v pohodě zvládat hrát ve více rozestaveních - důležitější je spíš takové celkové pojetí toho fotbalu - pressovat nebo hrát zataženej v bloku, hrát přímo a rychle nebo pomalu překulovat či hrát házenou jak Barca atd.

       • Chabix24.4.2017 20:56reagovat

        Sáček ale hrál právě za 21 než se dostal do sestavy A týmu.

     • pepinho224.4.2017 17:21reagovat

      + různý kombinace s 3 stopery teď celkem frčí v Anglii.

    • wilathewarrior24.4.2017 17:30reagovat

     Jak jsem říkal dříve, čím dál více se rozmůže 3-4-3. Je to skvělé dozadu i dopředu pokud je to flexibilní.

    • DaveACS24.4.2017 18:15reagovat

     Nehraje, toho Twitteru si nevsimej vůbec Smích

  • Funin24.4.2017 17:07reagovat

   a koukam Havelka střídal v 17. minutě, snad se nezranil?

  • Lobrock24.4.2017 19:48reagovat

   Bez Vaty je juniorka o ničem.

77360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha