Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • CZ

  rabac4.8.2017 10:11reagovat

  Výsledek který se dal předpokládat, rozdíl současný mezi oběma týmy je značný. Za mne daleko nejhorší Strama,Mavuba a Mandjack, Janka nemá cenu vůbec hodnotit.Jsou to hráči co lehce vyklusávají, bez jakéhokoliv zápalu,nasazení, je vidět, že jejich kariera je u konce a zde to nějak vydrží. Za prodej těchto hráčů smekám před jejich agentem a nechápu jak jsme je mohli koupit.Nikdy jsem nekritizoval DK ale bud mu někdo hodně špatně radí ale spíše si myslím, že nalítl hezkému vystupování a projevu Stramy, zdá se mi, že DK hraje vabank o kterém již ted ví, že nevyšel. Sparta se řítí do obrovského průseru a doufám, že již nebude nakupovat předražené v jejich klubu nechtěné hráče, problém a to velký bude co s těmito. Z posil vypadá jako posila jen Ben a Srdjan a věřím ještě Vukovi.Opět bylo včera vidět jak Rosa je velkým hráčem a kdyby byl v nadsázce hrajícím trenérem on místo hodně špatného Stramy, tak hra bude vypadat jinak.Lafata ukázal svým nasazením a kvalitou, že na Spartu bohatě má i když zde bylo proti němu napsáno hodně jedu a dokonce jeden rádoby intelektuál napsal, ještě vyhodit Lafatu a bude to nezastavitelný válec,je vidět, že mnoho zde přítomných fotbal nikdy nehrálo.

  Jak z toho ven,hodně těžké a myslím, že to bude muset udělat až někdo po skončení tohoto pokusu.

  Poslední co napíši, škoda našich mladých hráčů, když vidím kým jsme je nahradili. Dívat se Janka a Mavubu je k pláči.Ještě stopeři, plno nových hráčů a my máme jednoho lehce průměrného z Julisky a lepíme to Marečkem. Bylo nutné vyhodit okamžitě Holka a Mazucha, nebo nevzít zadarmo Sivoka, co by jsme za něj ted dali.

  • Chabix4.8.2017 10:13reagovat

   Dočetl jsem to k Mavubovi. Dál to číst nemá cenu.

  • juldanuld04.8.2017 10:15reagovat

   bohužel musí téměř se vším souhlasit. Když vidím nasazení Pulkraba oproti Jankovi, když vidím Sáčka oproti těm francouzům...kostra byla dobrá, stačilo doplnit Plavcisem, Chaimem a Rosou a jedním obráncem a nemuselo se tohle stát. Bez pohárů bude tenhle ročník o ničem

   • kilovolt4.8.2017 10:32reagovat

    nebude o ničem....bude o lize...to by tak nevadilo.... říkalo se že hráči zápasama v evropě rostou - ale my furt začínáme od nuly znovu a znovu....a to mě štve

    • Chabix4.8.2017 11:20reagovat

     Tak máme tam hráče, co mají takových zápasů za sebou mraky. Mě spíš nebavilo to točení v kruhu. Teď se aspoň něco začalo dít. A já tomu věřím. Samozřejmě mně možna ovlivňují i dobré reference na trenéra od mých známých z italie, ale to není podstatné. Podstatné je to, že se sem dostali hráči, kteří naše hráče převyšují v rychlosti a technice. To je to, co nám vždycky chybělo v evropské konfrontaci.

   • K0F14.8.2017 11:58reagovat

    Kostra byla dobrá? To jako fakt?

 • Proti Boleslavy sestava ze závěru

  Chabix4.8.2017 10:05reagovat

  Rosa to řekl dobře. Chce to ustálit sestavu, aby ba sebe hráči byli zvyklí.

  • pivees4.8.2017 10:45reagovat

   Jedna věc je ustálit sestavu a druha vybrat do ni správně hráče. Hlavně ty, co budou ”ochotni” HET ligu vůbec hrát. Těžko pošlou na hostování ty nove příchozí, takže to odserou ti, co by rádi. Navíc by bylo dobře poslat na hostování par trenérů brankářů, asistentů, sledovatelu atd...

  • pivees4.8.2017 10:46reagovat

   A ještě jedna vec, pokud se obavame Boleslavi, taj je něco hodně hodně spatne

   • ouissi4.8.2017 10:59reagovat

    Ono je bohužel hodně špatně momentálně skoro všechno.

    Takže minimálně respekt a pokora vůči mužstvu, které došlo v kvalifikaci o EL stejně daleko jako my a pohříchu tam přidalo do koeficientu víc bodů než my, je určitě na místě.

    Kromě jmenného seznamu hráčů, trenérů a funkcionářů nevidím momentálně mnoho věcí, které bychom mohli nabídnout a být v nich výrazně lepší než Boleslav.

     

    • pivees4.8.2017 11:31reagovat

     S tím souhlasil. Pokora a respektem k soupeři je na prvním miste. Bez toho se hrát nedá. Prozoze není nic horšího než soupeře podcenit. Víta Lavička by nám k tomu rekl víc;-). Ale pokud je naším hlavním cílem titul, tak by strach a nejistota mela byt tabu. Stramak říkal něco o vítězné mentalitě, tak je na case se do toho opřít a začít to naplňovat. Jinak to fakt nemá cenu.

 • Stram

  juldanuld04.8.2017 9:56reagovat

  Rosický nemůže hrát více než 30 minut. Ben Chaim nezvládne víc než poločas. Lafata hrál téměř 90 minut proti Bohemians, takže jsem se rozhodl pro čerstvého Janka

   

  WTF ???

  • Yohimbin4.8.2017 10:00reagovat

   v čem vidíš ”WTF”?, vždyť to je naprosto OK sdělení

  • Víťák z Cé Osmičky4.8.2017 10:02reagovat

   Co ti na tom nedává smysl?

   • juldanuld04.8.2017 10:11reagovat

    Přečti si nejdřív prosím celý článek na idnesu...

    http://fotbal.idnes.cz/evropska-liga-sparta-cz-belehrad-vyrazeni-stramaccioni-pi7-/fot_pohary.aspx?c=A170803_221540_fot_pohary_vp2v ty odpovědi jsou šílené.

    Nepodcenili, její hráči byli obecně v lepší fyzické kondici.

    Bohužel jsme inkasovali v 18. minutě a rázem bylo po plánu.

    Napřed musí odehrát 30 minut, poté 40, 60, pak je připraven na zápas

    Bohužel jsme inkasovali brzy a měli jsme velkou smůlu. Téměř jsme si zasloužili remizovat.

    Ano, toto nyní budeme řešit. Jen na ligu máme příliš mnoho hráčů. S pány Kotalíkem a Křetínským budeme probírat budoucí kroky, nějací fotbalisté půjdou na hostování.

     

    On neví naprosto, co dělá a co chce...Vztek

    • Chabix4.8.2017 10:14reagovat

     Co ti na tom prohlášení vadí?

     • juldanuld04.8.2017 10:16reagovat

      bože, ty nevidíš, co je to za kecy???

      • Chabix4.8.2017 10:25reagovat

       Tak nenasadi tam ty hráče hned od začatku, aby se mu pak v průběhu někdo zranil a on by tam musel nechat hráče, co mají kondici na 30 minut.

 • Mavuba, Medjack

  Bunda4.8.2017 9:42reagovat

  Koukám na záznam a od těch dvou je to šílené. Pohyb absolutně nula. Hlavně Medjack musí makat jako kráva a on jenom chodí. Motorem týmu musí být střed zálohy a my tam máme dva lenochy. Mavuba se mi jinak hodně líbí ale musí přidat pohyb.. A Janko si myslel že chodí po Praze jako turista. Blb.

  • juldanuld04.8.2017 9:48reagovat

   Z posil se mi libi zatim jen Plavsic a Ben, ostatní zatím tragédie, Stetina, Kaya, Janko, Ma+Ma...zatím hrají šíleně

  • Pouzar114.8.2017 9:52reagovat

   A co Mikael Kadlek .. Taky u něj vidíš, že balony jen někam odkopává nebo sem měl včera fatamorgánu? Smích

   • Chabix4.8.2017 9:53reagovat

    Kde más nějakě odkopy? M. Kadlec hrál slušně

    • Pouzar114.8.2017 10:05reagovat

     Smích mě z něj v prvním poločase dost bolely oči ... přišlo mi že každej míč poslal buď do souboje nebo ho kopnul vyloženě nazdařbůh někam kde nikdo vlastně ani nebyl ( tím nemyslí nákop na 50m ).

     • Pouzar114.8.2017 10:29reagovat

      Teď sem na to koukal do 15 minuty:

       

      4 přihrávky dopředu přesný

      1 přesná dozadu

      2 přihrávky do správnýho prostoru kde je ovšem přebral protihráč

       

      3 přihrávky přímo na soupeře

      1 vyložená šance kdy nebránil hráče s kterým běžel .. stoupl si od něj metr a čuměl jak vystřelil

      1 nezpracoval balon = aut

      2x se procházel na úrovni velkýho vápna když ve vápně operoval soupeř

       

      Nevím jak je to dál ( už se mi na tu holomajznu nechce koukat ) ale takhle si dobrej výkon nepředstavuju.

      • Chabix4.8.2017 12:28reagovat

       Takže jak říkám, slušný výkon.

  • kopyto4.8.2017 9:55reagovat

   Pupendo Mavuba aby přidal pohyb? Tak to můžeš rovnou pustit z hlavy. Chlap co má vanu větší než velká část fanoušků v hledišti a my mu dáme smlouvu na tři roky, to prostě nevymyslíš ...

 • Postup

  pivees4.8.2017 9:37reagovat

  Včera jsem mel dojem, ze postup bylo to poslední, o co by šlo. Stramak už to zazdil sestavou, která mi přišla spis poskladana pro to gol nedostat. Hráči nenamotivovani, bez vášně, někteří az bez chuti. Ano, postup se po golu vzdálil, ale stále by mělo jit o vítězství a ani o to se nepokusili, teda kromě posledních 15min, kdy na hřiště přišli Ti, co maji chuť za Spartu hrát a CZB už na to hazela bobek.

 • Stramaccioni

  MK34.8.2017 9:24reagovat

  Nemyslel jsem si, že to někdy řeknu, ale zlatej Rada. Tenhle mladý italský prý odborník, co ho ovšem z každého jeho angažmá hnali svinským krokem je asi nejhorší trenérská akvizice, co tu kdy byla. Takhle bezradnej snad nebyl ani Griga. Otrávení

  • osel4.8.2017 9:27reagovat

   Standa Girga to je legenda:)

  • Bunda4.8.2017 9:27reagovat

   Všechno chce čas. Ale mě úplně děsí že za dva měsíce je nenaučil nic. Herní tvář,nějaké domluvené věci. Nic. Kluci balónek a hrajte. A ještě nechápu jeho střídání. Včera sundá Kacu který nehrál zle a nechal tam Frydka. U Haška, Holoubka bylo po týdnu ihned vidět co chtějí hrát. Tady po dvou měsících katastrofa.

   • MK34.8.2017 9:31reagovat

    No vypadá to, že Křetínský zase někomu naletěl Otrávení

   • osel4.8.2017 9:34reagovat

    s tím Kadlecem souhlasím, včera bojoval a hrál lépe než Frýdek. Taky bych ho nesundal.

   • Pouzar114.8.2017 9:34reagovat

    On taktiku má .. jen nějak nefunguje .. Krajní obránci maj bejt superofenzivní ale ve finále jen stojí na půlce a čekaj až někdo vytvoří šanci ... Defenzivní záožníci se buď oba zátáhnou mezi stopery nebo alespoň jeden a druhej potom SÁM pokrejvá celej střed hřiště.

     

    Jedinou spásou je Rosa jako ofenzivní záložník ( kterej tam bude dělat toho druhýho ). Jinak s touhle taktikou střed hřiště nikdy nezískáme a nevyužijeme tak křídla/obránce.

     

    Nechápu jak může tvrdit že to jde bez kreativního záložníka.. Kdo jako do těch krajů má dávat ty míče.. To je úlet.

  • pivees4.8.2017 9:51reagovat

   Nemyslím si, ze by to s Radou bylo o mnoho lepsi. Bohužel se ale doplatilo na obrovské změny a Stramakovu neschopnost poskládat tým a dostatečně ho motivovat.

   • Chabix4.8.2017 10:12reagovat

    Bohužel krátká příprava. V zimě moc kvalitních hráčů neseženeš, protože na západě se ještě hraje a v létě nemáš čas na sehrání. Vedení to riskko a nevyšlo to. Taky je potřeba říct, že nám nepřálo štěstí.

    Jablonecký Kysela, který pod tím trenérem hrál, říkal, že je to šikovný trenér a že téměř nemění obrannou 4. Kolikrát hrála obranná 4 ve stejném složení? Když mu padali hráči jako hrušky, tak je to těžký. Přitom hrou od zadu to začíná.

 • Stramaccioni - lhář a idiot na lavičce

  vinetou4.8.2017 9:09reagovat

  http://fotbal.hattrick.cz/spartan-kaya-je-popatnacte-zranen-nepletl-si-ho-stramaccioni-s-jinym-kayou/

  • LukyACS4.8.2017 9:20reagovat

   TO je přesně ono, my sem vodíme hráče, co maj hodně dlouhej seznam zranění(Zahustel, Kaya, Kadlec, Néstor...) a pak se divíme, že máme početnou marodku. Jsme teď měli 300M, abysme pořádně nakoupili a nenajdeme si odolnější typy Údiv

   • Spytihnef4.8.2017 9:46reagovat

    Kaya má odehráno za posledních 6 sezón 187 zápasů. To rozhodně není špatný číslo.

  • Chabix4.8.2017 9:52reagovat

   Stramaccioni mluvil o vážném zranění. Tady jde vidět, jak si všichn stojí na uších.

   • Kuklic4.8.2017 10:09reagovat

    Přesně tak, 15 zranění dohromady na dva měsíce není moc

 • Janko je stejně špatný jako Lafata,

  Tashunka Witko4.8.2017 8:59reagovat

  jenom měl smůlu, že ”hrál” v té horší části zápasu a nepotkal balon, zatímco Lafata působil na hřišti v době, kdyby Rosa otočil hru a Srbové se už jen váleli v křečích, takže se dostal do třech šancí, které zazdil a prokázal tak, že už ani tu koncovku nemá, na dorážku nemá rychlost (viz. i Bohemka po Plavčikově tyčce) a gola dá jen z penalty. Janka odepíšu až poté, co se taky potká s Rosou na hřišti a dostane se tak konečně do šance. Něco mi říká, že mít ty loženky Lafiho, tak on by gola dal.

  Docela by mě tentokrát zajímalo, jak se asi Sigimu líbil výkon Frýdka? Když se nám asi po půl hodině povedl první náznak fotbalové akce, tak ji Frýďas zakončil dřeváckým ”centrem” do 9. řady horního patra a opět prokázal, že jeho univerzálnost spočívá v tom, že ať hraje jakýkoliv post, vždycky bude hrát blbě a naprosto nefotbalově.

  Respektuji Štramákovo zoufalé zvolání, že hodnotit by se mělo až v únoru, ale očekávám, že nám Dan tím pádem vrátí alespoň polovinu ceny permanentky. Že má ale Ondřej zoufalé oko a chová se jak cazzo, když nasazuje opakovaně ničítele nadějí Dubravku, lze konstatovat už v srpnu. Budiž mu omluvou, že ty nejhorší posily, jako jsou vemena z ligy Dubravka, Štetina, Civič, mu vybrali skauti a hasiči z vedení.

  Frantíci se včera zatáhli mezi stopery a měli naprosto nulový přínos pro ofenzivu a nějak chyběli i vzadu při hašení kiksů. Stali se z nich typičtí středopolaři, kteří se pohybovali výhradně ve středu pole.

  Smutný pohled byl i na líného Karavajeva, na kterého musela řvát celá protilehlá, aby se ráčil pohnouti.

  Vyřazení se silnou CZ není taková ostuda, jako Lavičkův výbuch s Hackenem, ale náš bezkrevný výkon ostudou je.

  Jediné pozitivum je Rosa, jehož desetiminutovky budou to jediné, co nás může těšit. S podporou Plavčika a Ben Hura nám snad naservíruje alespoń nějaké fotbalové střípky do doby, než se stane únorový zázrak a začneme válcovat Evropu.

  • spartas4.8.2017 9:19reagovat

   Výborný, na nic jinýho jsem se netěšil :D

  • Víťák z Cé Osmičky4.8.2017 9:22reagovat

   Paráda :) Začínám tě čím dál více podezřívat, že přispíváš na csfd jako Verbal.

  • Furia Ceca4.8.2017 9:27reagovat

   +1

  • johnny14.8.2017 10:08reagovat

   +1

  • Johnny_O4.8.2017 10:14reagovat

   +1, Indian je jedinej normalni tady :)

 • včerejšek

  kanonMates884.8.2017 8:30reagovat

  Taky napíšu svůj pohled na věc, hrajeme na dvoumetrovýho chlapa ve vápně a kolik šlo včera v první půli do vápna centrů? Snažíme se o jakou takous kombinaci, ale na tu musí být tým v pohodě a mít na to hráče, hrajeme strašně složitě, snažíme se o milion přihrávek a všechno končí před vápnem... Musíme začít hrát jednoduše, posílat centry do vápna, na dva na tři doteky, Plavcic se mi sice libí, ale technicky chodit do tří protihráčů a myslet si, že je všechny vykoupu, hrajeme fakt hrozně složitě a bez efektu, měli bychom hrát po stranách, a co nejrychleji přihrávka či centr do vápna, ne si to 15x hodit Frýdek, Mavuba, Mareček, Mavuba, Madjeck, Frýdek, Mavuba, Plavcic a ztráta... Tohohle tam bylo včera milion... Pokud tu hru nezjednodušíme a nezrychlíme, bude to opravdu malér...

   

  A za mě Madjeck a Mavuba spolu prostě hrát nemůžou, to je jako když střed hráli Vácha a Mareček, jsou sice o trochu lepší, ale typologicky dost podobní a dopředu nevýrazný, takovýhle klasicky defenz hráč tam může být Max jeden.. Pak máme šanci, utečeme po kraji a ve vápně je to 1v5 pro soupeře s dobíhajícím podhrotem... S tím nejde dát gól

  • Ferry4.8.2017 8:46reagovat

   Já si naopak myslím,že Mandjeck a Mavuba spolu můžou hrát a to velice dobře.Jen před nima musí být tvořivý,kreativní hráč typu Rosického a na krajích rychlá a technická křídla,což Plavšič i Ben Chaim splňují.A za nima aspoň jeden stoper,kterej umí rozehrát,aby se mezi stopery nemusel vracet rozehrávat Mavuba,jak tomu bylo včera i s Bohemkou.

   • 13goat4.8.2017 8:51reagovat

    Jednoznačně.

     

    Já si dokonce myslím, že spolu můžou hrát jakýkoliv dva fotbalisti na světě. Stačí bejt šikovnej trenér, což Zmrzlinář evidentně není.

   • ouissi4.8.2017 10:32reagovat

    Mandjeck a Mabubu spolu možná hrát mohou, ale určitě ne za nás! Možná za nějaký ligový výběr jihovýchodního pobřeží Kamerunu.

     

  • Dolikus4.8.2017 8:53reagovat

   Vetší předpoklady pro hru dopředu má, aspon z toho mála, co se odehrálo podle mě Mandjeck. Pokud je chce Strama mít na hrišti oba, tak by měl zkusit práve Mandjecka asi víc vysunout. Je fakt, že kromě pár zápasů v naší lize je zbytečnej luxus to hrát na dva štíty. Je vidět, že vepředu pak ty ofenzivní hráči chybejí. Nehledě na to, když pak jeden z tý ofenzivní čtyřky je Frýdek..to už je uplně zabity. Nadruhou stranu, kdyby Kara měl svojí formu, tak se dá počítat jako falešné křídlo plus za starých dobrých času na druhé straně Costa to samé.Ben Chaim i Plavšic by pak měli víc možností operovat na větším prostoru.

   • Ferry4.8.2017 8:56reagovat

    Já si zase naopak myslím,že větší předpoklad pro ofenzivu má MavuBa.Mandjeck je skvělej bořič,ale rozehrávku nemá nic moc,narozdíl od Mavuby.

    • Ferry4.8.2017 8:58reagovat

     A Karavaev není tak ofenzivní z toho důvodu,že má před sebou typickýho křídelníka Plavšiče,kterej mu na lajně neodkrývá tolik prostoru.Proto je opticky Kara utopenej.

    • Dolikus4.8.2017 9:00reagovat

     Jasně, tak řikám, po těch pár poločasech toho moc nepoznáme. Včera mi připadal Mandjeck dopředu aktivnější plus si stíhal odehrát i to svoje do defenzívy. Mavuba je technicky na tom velice dobře, uvidíme, až bude ve formě. Tohle je pořád jen pohled po těch dvou zápasech, já ty hráče ve Francii nesledoval. Za měsíc už třeba tohle bude zbytečný řešit.

  • Chabix4.8.2017 9:55reagovat

   Co kdybyste to raději nechali odborníkům z těch vašich rad mě akorát začala brnět noha.

 • Janko

  jakub23114.8.2017 7:51reagovat

  Priznam se, ze jsem tu o nem psal jeste nez prisel, ze by bylo super kdyby k nam prestoupil. Ale po tom co predvadi me tu neskutecne sere, mnozi tu nadavaji na Lafiho, kterej sice ztraci na rychlosti, ale bojuje a snazi se.. Janko to ma totalne u prdele,oproti tomu kdyz sem ho videl v par zapasech v Basileji -pripomina mi hrace, kterej ukonci karieru a jde si o vikendu zakopat krajskej prebor jen tak pro zabavu.. Skoda hostovani Pulkraba, ten by byl platnejsi

  • Spartička884.8.2017 7:55reagovat

   Pro mě zatím největší zklamání. Pro mě nejvíc sympatická posila...Takovej fotr od rodiny, který si an nnic nehraje. Ale řekl bych, že je trošku introvert a všechno to v sobě dusí...Že nechytil začátek soutěže...Snad se to zlomí a začne to tam sypat.

   • ForzaACS4.8.2017 8:04reagovat

    Za dva a půl zápasu se potkal s míčem snad pouze jednou a hned to poslal na nohu protihráče. Janko by měl sypat leda tak ze Sparty co nejrychleji pryč.

  • ForzaACS4.8.2017 8:02reagovat

   Janko je takový pomalejší Libor Došek. Nechápu, jakým zázrakem se mu podařilo získat milionovou smlouvu ve Spartě. Zřejmě se jeho agent dobře zná se Stramaccionim a kápla z toho nějaké provize. Nejhorší útočník, které jsme v týmu za posledních 10 let měli.

   • victorlima4.8.2017 8:35reagovat

    Milý kolego ten Janko dal v minulé sezóně 17 gólů za |Basilej.

    • 13goat4.8.2017 8:48reagovat

     Na tohle seru.

    • Spartička884.8.2017 8:49reagovat

     Paixao letos v Polsku asi 30 :D

   • Chabix4.8.2017 10:03reagovat

    S těmi provizemi jste už dost trapný.

80653 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha