Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta

  19831.9.2017 9:55reagovat

  Přestupy do zahraničí skončily. Frýdka nikdo nechce, V. Kadlece taky ne, Karavajev také ne, Váchu jakbysmet. Docela pro mě překvapení. A jsem zvědavej koho udáme v domácí lize. V. Kadlec bere 1 milion měsíčně, takže toho nikdo v lize za ty peníze nechce, proto i jeho vyjádření že zůstává ve Spartě. U ostatních hráčů Sparty je to podobný. V juniorce už jsou Konaté, Hybš a Holek a celkem má Sparta ke 40ti hráčům. A bude se hrát jenom liga. Napětí (velmi diplomaticky řečeno) už je v kabině celkem dost, tak jsem docela zvědavej co s těma hráčema teď Sparta bude dělat.

  • Víťák z Cé Osmičky1.9.2017 9:58reagovat

   u VK a Kary je mi jedno, jestli je v zahraničí někdo chce nebo ne, jsem hlavně rád, že zůstanou.

    

   Konaté, Hybš, Holek, Vácha....nikdo z nich pro mě už není hráčem Sparty, těmi bych se vůbec nazabýval.

  • trcmano1.9.2017 10:00reagovat

   40 hráčů? To počítáš i juniorku, ne? Smích

  • AlaMierda1.9.2017 10:01reagovat

   ty peníze jsou spekulace, může tam být spousta proměnných. To, že frajery nikdo nechce není překvapení.Nevím kde je ještě otevřený přestupní termín, jestli Rusko, Turecko , prostě destinace kde jsou schopný naše borce koupit, dobře nám za ně zaplatit a za půl roku je vyhodit až zjistí, že na to nemají. Ono kdo by také chtěl frajera, kterému míč vždy nafackuje a on po jednom zápase na lavičce chce jít pryč

   • AlaMierda1.9.2017 10:02reagovat

    mluvím o Kadlecovi, Váchovi, Hybšovi, Konatém, Holkovi a Frýdkovi

 • AKTUÁLNĚ

  Fanoušek z Liberce 1.9.2017 9:27reagovat

  Karavaev, Frýdek a Václav Kadlec zůstávají ve Spartě!

  Potvrdila to na svých stránkách

  • Clif1.9.2017 9:43reagovat

   Super, v rámci utužení důvěry by teď Kadlec a Kara měli být podle mě v základu aby dokázali, že s nima ještě můžeme počítat. U Kary by taky měly rozhodovat jeho ofenzivní vlastnosti. Nemůžeme hrát doma na defenzivní krajní beky.

   • trcmano1.9.2017 9:47reagovat

    A k tomu ještě 2 DM Neutrální

    • Clif1.9.2017 10:53reagovat

     Ve chvíli, kdy je tam Sáček tak hrajeme jenom na jednoho DM. Respektive Sáček hraje DM ale tim jakou má fýzu se vysunuje i dost dopředu.

 • zúžení kádru

  Majklll1.9.2017 9:19reagovat

  každý říká/říkal (Strama, Kotalík, Kasík, ...), že musíme zúžit kádr, že je v kabině moc hráčů a zbytečné konkurence a tím i nevraživost, nervoznost, ale zatím odešel jen Koubek a Vácha - není to málo?? co chtějí udělat s tím zbytkem??..

  • petr1371.9.2017 9:21reagovat

   zatím to vypadá, že se nějaký zásadnější zúžení nepodaří, i když možná ještě přidou nějaký hostovačky v rámci naší ligy

   • Majklll1.9.2017 9:38reagovat

    asi ještě odejde Vuka do zlína, ale to bude asi poslední, takže fakt jsem zvědav na kabinu..

  • pivees1.9.2017 9:36reagovat

   Klasika na Spartě.Smutek Odchody se zacaly řešit pozde na konci přestup. období. Tak nějak jsem si myslel, když přišel zmrzlinar se svou početnou druzinkou, tak ze mu i dají ohledně A týmu větší rozhodovací pravomocemi a ejhle do složení mužstva asi mluví vícero lidi, jako za stara.

  • FANDA73071.9.2017 9:44reagovat

   nech je kader siroky, aspon sa poistime v pripade zranenia a ked bude konkurencia snad zacnu vsetci konecne makat naplno v prospech Sparticky

   • Clif1.9.2017 9:48reagovat

    Zatim konkurence způsobila jenom to, že kdo byl na lavici tak hned chtěl přestupovat. Je to ale svázaný s tím jak se daří, kdybychom do teď všechno v lize vyhráli, tak v kabině takové problémy určitě nebudou.

 • Kadlec

  pepinho21.9.2017 8:30reagovat

  https://www.instagram.com/p/BYfOe1ElluD/

  Přeju mu, ať se konečně dostane do formy a ať pravidelně hraje, nejlépe v útokuÚsměv

  • Funin1.9.2017 8:35reagovat

   možná by Kácovi dost pomohlo, kdyby krom makání na hřiši zamakal taky na angličtině

   • Tyrrael1.9.2017 8:37reagovat

    Třeba se stal zázrak, pochopil to a už dávno maká. Úsměv

    • Funin1.9.2017 8:45reagovat

     to by bylo super

  • petr1371.9.2017 8:37reagovat

   taky mu fandím. V plný formě je to jasně hráč do základu, ovšem zatím na to objektivně neměl. Tak snad se do toho dostane.

    

   Ofenzivní potenciál Sparty je obrovskej, ale potřebujeme, aby byli Rosický, Kadlec, Janko, Biabiany, Plavšič, Ben Chaim zdraví, v kondici a ve formě a měli chuť bojovat opravdu naplno.

   • Sendi1.9.2017 8:58reagovat

    zajímalo by mě, v čem byl v letošní sezoně objektivně lepší Lafata, Jankto, Šural a Frýdek, kteří hráli na jeho pozicích?

    • Funin1.9.2017 9:00reagovat

     no přece v tom, ééé nóóó jo, hmm, nevim dál

    • Sendi1.9.2017 9:05reagovat

     *Janko :))

    • petr1371.9.2017 9:13reagovat

     já jsem z přípravy moc neviděl, ale podle ohlasů byl Kadlec mimořádně špatnej, naopak třeba Janko měl dobrý momenty. Generálku už jsem viděl a tam byl Kadlec zoufalej, naopak Šural jeden z nejlepších. Lafata dal už pár gólů.

      

     Frýdek nebyl lepší v ničem, taky už skončil na lavici a málem ve Spartě. Janko nebyl lepší v ničem, taky skončil na lavici. Šuralovi se taky nedaří a myslím, že na tý lavici taky může skončit. Čemu na tom nerozumíš?

     • Sendi1.9.2017 9:33reagovat

      když se někoho normálně zeptám a on začne větou ”já jsem z přípravy moc neviděl” a skončí větou ”čemu na tom nerozumíš?” tak si vždycky říkám, co na tomhle fóru ještě pořád dělám hej... ;)

      • petr1371.9.2017 9:36reagovat

       na to je jednoduchá odpověď. Tak sem nechoď...hej

       • Sendi1.9.2017 9:41reagovat

        Tyvole to je dobrej nápad, těžko bych tu byl přínosem, když jsou tady experti, který jsou schopní v pěti minutách napsat slovo ”objektivní” v kombinaci se souslovím ”já jsem z přípravy moc neviděl” a ”podle ohlasů byl mimořádně špatnej”...Že mě to nenapadlo dřív, moh sem si ušetřit nervy s ignorantama jako jseš ty :)

        • petr1371.9.2017 9:42reagovat

         ty sem chodíš, abys tu byl přínosem jo? Úsměv zajímavá motivace...

         • Sendi1.9.2017 9:47reagovat

          LOL, proč bych chodil do diskuze, když bych nechtěl do tý diskuze něco přinést? To bych si to moh říkat pro sebe doma na hajzlu. No nic, objektivito, už reagovat nemusíš, už si o tobě myslim svý...

        • Johnny_O1.9.2017 9:47reagovat

         Ja nevim.. jako ok, Petr to mozna nemel idealne naformulovany, to ”cemu na tom nerozumis” asi slo vynechat, ale krom toho mi ten post prisel celkem ok. Nevim, zda je potreba hned lidi oznacovat za ignoranty.

         • Sendi1.9.2017 9:56reagovat

          Jo, šlo to vynechat, kdyby to vynechal, tak bych tu argumentaci vzal, nejspíš bych na ní zareagoval, ale on to nevynechal, tím se mi vysmál a má tu smůlu, že já nejsem typ člověka, kterej by si nechal podobný hovna líbit, to zaprvé a zadruhé ignorant je jednoduše proto, že jednak ignoruje fakta(což je prostě daný už tím, že jak sám říká některý zápasy vůbec neviděl) a druhak ignoruje celý věty, který píšou jiný lidi...pro mě je to jednoduchý jak facka a prostě mě nebaví, když si na mě kdokoliv plácá játra, navíc takovymhle debilnim způsobem, kterej je plnej chyb a faulů...objektivně tyvole...A protože se s touhle donebevolající ignorancí a žvanilstvym tady setkávám denně, tak si myslim, že mám právo se po ránu nasrat žejo:) Mohli jsme se normálně bavit, ale to ne, to bych chtěl asi moc...

          • petr1371.9.2017 10:05reagovat

           a ta fakta jsou co? Úsměv že Kadlec podával celou přípravu fantastický výkony, jen to další ignorant Stramaccioni neviděl? Úsměv

         • Dragys1.9.2017 10:15reagovat

          S těmi ”ohlasy” je to také ošemetné, bo já si často po jejich přečtení říkám, že jsem byl asi na jiném zápase, takže to spojení se slovem ”objektivně” dle mého nebylo úplně šťastné, když pak už toho moc neodehrál a třeba v zápase s CZ jsem byl dost překvapený, když už se z kabiny po půlce nevrátil zrovna on, bo to dle mého neodpovídalo individuálním výkonům v prvním poločase. Navíc ho trenér nesmyslně staví na zálohu a ještě kraj, což prostě není jeho post, má hrát útok a obzvlášť v situaci, kdy tam nyní min. dle aktuálních výkonů extra konkurence není (zde to porovnáním s ostatními a hozením Venci pod ně také dle mého kulhá)... Má to dělat jako Lafata, tedy hrát kulové, ale pak dát gól z penalty za situaci, která se ho netýká a nechat se oslavovat za super výkon Smích Nevím jak pracuje na tréninku atd., ale když vidím přístup či výkony některých ostatních hráčů v min. některých zápasech, tak si říkám, že když je v očích trenéra jeho přístup ještě horší, tak by snad na ty tréninky nemohl chodit vůbec Smích Proto já zase Sendiho lehce podrážděnou reakci na zaujatý příspěvěk chápu.

          • Sendi1.9.2017 10:17reagovat

           dík, napsals skoro to co bych napsal, kdybych měl na to energii ;)

        • lidoop1.9.2017 10:06reagovat

         Sendi, sorry, čítával jsem tvoje názory rád, ale v poslední době se tady často chováš jako povýšenej arogantní pitomec.

         • Sendi1.9.2017 10:10reagovat

          Nezlob se, ale já nejsem ten, kdo píše ”čemu na tom nerozumíš” a podobný věci a že je to tu poslední dobou trend se do každýho navážet, pokud jsem pitomec proto, že se tomu bráním, tak jsem asi pitomec no, co nadělám...

         • Funin1.9.2017 10:23reagovat

          já Sendiho úpříspěvky taky rád čtu, obas souhlasím občas né, ale to je normál. Argumentační fauly se tu v příspěvkách objevyují často a prostě se tentokraát Sendi naštval a začal se hádat, nic neobvyklého a nic co by mě odradilo jeho další příspěvky číst

          • lidoop1.9.2017 10:45reagovat

           Ale to vůbec není tady o tom jednom příspěvku, já sice moc nepíšu, ale čtu pravidelně a už asi tak půl roku vnímám, že se Sendi chová tak, jak jsem napsal. Nepíšu to proto, abych ho nějak shazoval, ale myslím si, že je to chytrej člověk, tak si z toho třeba něco vezme. A nebo taky ne...

           Jinak argumenty tady chybí mnohým, navíc v poslední době, kdy je tady víc naplavenin a jednodenních nicků, než stálých přispěvatelů, se to ani nedá nazvat diskuzním fórem, ale spíš zdí nářků, fabulací a urážek.

  • trcmano1.9.2017 9:03reagovat

   Chtěli jsme se ho vlastně zbavit, když jsme podle Mádla odmítli několik zahraničních nabídek?

  • Rudy1.9.2017 9:11reagovat

   Chtít musí hlavně on sám............

  • lidoop1.9.2017 9:11reagovat

   Super, snad se mu podaří dostat se do formy a zároveň přesvědčit Štramáka, aby mu dal šanci víc než na jeden poločas. Věřím, že se do toho dostane a bude oporou.

    

   A pro ty, co tady pořád tvrdí, že je pomalu nesvéprávnej - pokud ten příspěvek psal sám, tak nemůže bejt takový vyhráblo, nemá tam jedinou chybu :-P.

   • petr1371.9.2017 9:20reagovat

    tipnul bych si, že mu to někdo píše, ale to je poměrně běžná praxe. On není od příspevku na sociálních sítí, ale od hraní fotbalu

 • DNES BY

  FANDA73071.9.2017 7:49reagovat

  mal za repre SK chytat Dubravka, kedze Kozacik sa zranil a odcestoval sa liecit.Som zvedavy nanho, snad sa chyti a nevybuchne.Psychicky urcite nie je v top rozpolozeni.

  • Thermopyly1.9.2017 7:51reagovat

   Možná se budete divit, jak mu to půjde v repre jinak než v lize. Jinak vám, bráškové, držím palce.

   • FANDA73071.9.2017 8:57reagovat

    vdaka, ja samozrejme tiez Vam.Inac naposledy v kvalif.chytal Dubravka a dobre, ale to este bol v LB.

 • ČR - Německo

  Bunda1.9.2017 7:40reagovat

  Naši v rozestavení 5-4-1. Hovorka základ.

   

  • lidoop1.9.2017 8:03reagovat

   Vidím to tak na 1:4, 1:3.

  • Tashunka Witko1.9.2017 8:30reagovat

   Já doufám, že se Hovorka té šarády nezúčastní. Hrát vedle dřaváka Suchého nikomu neprospěje.

   • petr1371.9.2017 8:38reagovat

    on potřebuje hrát a hrát, aby se dostal do formy, takže jen ať tam je

    • lidoop1.9.2017 9:08reagovat

     Nejsem si úplně jistej, jestli mu v době, kdy se sotva vrátil po tak vážným zranění, prospěje zápas proti jednomu z nejlepších týmů světa. Bude tam jak na kolotoči...

 • Karavajev

  Thermopyly1.9.2017 7:28reagovat

  Dobrý den všem. Kdo mi řekne, proč Moskviči odmítli Karavajeva? Jinak snad dobře, že by mohl zůstat.

  • munzig1.9.2017 7:33reagovat

   Co jsem tak četl, tak Lokomotiv to na poslední chvíli stopl kvůli finanční situaci klubu.

   • petr1371.9.2017 7:34reagovat

    já zas někde četl verzi, že vedení přivedlo trenérovi několik posil bez jeho vědomí, on se naštval a zablokoval tenhle přestup

    • lidoop1.9.2017 8:20reagovat

     Mě přijde divný, že by trenér měl v Rusku pravomoc zablokovat přestup, když vedení ho chtělo.

     • Funin1.9.2017 8:29reagovat

      třeba jen trenérovi došla trpělivost a vedení řekl, že buď on nebo Kara a vedení couvlo

      • lidoop1.9.2017 9:46reagovat

       Jo, to je dost možný Úsměv

 • Mladez

  wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:56reagovat

  Ceska 20 porazila 3:0 stejne stare portugalce. 2 goly turyna :)

 • Vukadinovič

  adam31.8.2017 21:08reagovat

  Vukadinovič je stejně zajímavý případ.

   

  - přivedeme hráče poté, co celé jaro hrál naprosto tragicky a ještě za něj vysolíme 15 miliónů

  - trenér tvrdí, že jeho příchod (stejně jako zbylých hráčů z domácí ligy posvětil svým souhlasem)

  - v přípravě podává slušné výkony, bohužel se v jejím konci zraní

  - po uzdravení nedostává šanci, přitom v současné chvíli jiného krajního záložníka jako alternativu k Biabianymu(při absenci Plavšiče) na pravou stranu nemáme

  - po dvou měsících se jej chceme zbavit a udat na hostování, protože je navíc

  - hráč chce raději zpátky tam, odkud za každou cenu celý předešlý rok utíkal

  - hráč odmítne možnost hrát beka, protože mu to nepřijde dostatečně fajn

   

  A teď mi řekněte, kdo za tohle všechno vlastně nese zodpovědnost. Doprčic, jak je vůbec možné, že sem vodíme hráče, který odmítne hrát tam, kam ho trenér chce postavit? Myslel jsem, že z jednoho přeznožky jsme se už poučili.

  • Kulkozubý Tony 31.8.2017 21:44reagovat

   Tenhle problém bych neviděl jen u Vukadinoviče, ale u celkových nákupů Sparty, ze začátku jsem byl rád, že se konečně začal budovat nějaký kádr, Štětina byl super, stejně tak Vukadinovič. Stramaccioni evidentně dostal za úkol dostat se do EL, tím si vysvětluji ty další nákupy jako rozšíření a zkvalitnění kádru. Ale jakoby už nikdo nepočítal s tím, co když se nepostoupí. Teď najednou vedení Sparty dochází, že mít hráče na ligu jako jsou Kaya, Mavuba a spol. je prostě velký luxus, ale co s nima? Tak to jednoduše odnesou přeživší z minulých sezon, protože u nich se nám peněženka letos neotevírala, vyjma Vukadina samozřejmě. Přitom si myslím, že spousta českých hráčů by dokázala plně zastoupit nově příchozí posily, ne svojí kvalitou ale znalostí a mentalitou českého fotbalu. V tom mi přijdou celkové odchody jako nesmysl. Snad je to ponaučení do dalších sezon, přece jen tohle bylo a stále ještě je první přestupní období, kdy se jakýkoli český klub zapojil do bojů a zahraniční ”hvězdy” tamních lig. Teď jen doufat, aby se výsledky po repre. pauze zlepšili, Stramaccioni naplnil očekávaní vedení a nějakou sezonu tu zůstal, jinak bych byl opravdu napjatý, který další kouč by dokázal uplatnit všechny letošní posily do nějakého koncepčního plánu.

   • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:15reagovat

    Uplně přesnej příspěvek

    • ACSpartaPraha4ever31.8.2017 23:31reagovat

     V čem ti to přijde jako ”uplně přesnej příspěvěk”?

     Mně to přijde naprosto mimo.

     • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:47reagovat

      V cem ti prijde mimo?

       

      • ACSpartaPraha4ever1.9.2017 0:11reagovat

       Štetinu a Vukadinoviće si zjevně přálo vedení, chtělo kompenzovat plánované odchody Mazucha, Konatého a spol., Strama je dal jen zelenou. Bylo naprosto jasné, a on to několikrát říkal, že si přivede své koně. (Bod číslo jedna, kde vidím problém uplynulého přestupního období, i proto je tu tolik posil).

        

       Stramaccioni evidentně dostal za úkol vybojovat titul a z něj plynoucí LM. I proto přišly posily jako Biabiany a spol., protože s pomocí hráčů alá Štetina, Vukadinović to už několik let prostě nevycházelo. EL by byla nadstavbou, ti hráči opravdu přišli na ligu.

        

       Že by spousta českých hráčů by dokázala plně zastoupit nově příchozí posily, ne svojí kvalitou ale znalostí a mentalitou českého fotbalu? Jak píši výše, tohle se tu zkoušelo už několikrát, kam to vedlo, jsme viděli.

        

       Naopak odchody dávají smysl. Odchody hráčů jako Holek, Hybš, Konaté, Vácha, kteří tu už jsou několikátý rok, ale jejich výkonnost prostě není na Spartu, u některých lze bez ostychu uvažovat, zda to vůbec někdy bylo na Spartu, naprosto chápu. Nesouhlasím jen s některými hostováními, nakonec to vypadá, že zůstane i Frýdek, Kadlec a Kara.

        

       Všechno prosím imho.

       • wasek2611@centrum.cz1.9.2017 0:31reagovat

        1) tak to stramak nemel posvetit

        2) souhlas, ale nemel mit tak siroky kadr.

        3) no zkouselobse to, bylo to spatny, ale takhle mizerny jako ted ne.

        4) neda smysl vuka. Jinak odchod vachy a holka kvituju

        • victorlima1.9.2017 7:12reagovat

         Ono je to těžký nemít dostatečně široký kádr, zvláště u Sparty. O šíři kádru se obvykle rozhoduje ještě před sezonou s ohledem na klubové cíle. Na EL, kaprligu a český pohár musíš mít široký kádr. Zvláště pak Sparta, která v minulé sezoně měla permanentně 10 zraněných hráčů a pak neměl kdo hrát. Letos už je těch zraněných taky dost (Mavuba, M.Kadlec, Kaya, Vukadinovič atd.). V tom je trenér nevinně. Samozřejmě, že si chtěl přivést svoje hráče (to dělá každý trenér), některé mu přivedlo vedení, které bylo s hráči nejspíš předem domluvené. Problémem je, že se nepodařilo udat odložené hráče. Oni pokud mají platnou smlouvu, tak se nikam nepoženou a asi ani poptávka po nich není příliš velká. Což nesvědčí sice o jejich kvalitě, ale pokud mají platnou smlouvu, tak jim je to úplně jedno.

       • wasek2611@centrum.cz1.9.2017 0:33reagovat

        Ale da se souhlasit i s tvym. Nikdo nevi jak to bylo, ale kdyz neconzni logicky tak se mi to libi.

         

         

   • Furia Ceca31.8.2017 23:28reagovat

    Nejsem si jistej, že vedení odepíše celou sezónu, aby Ital možná vynikl tu další.

    • ACSpartaPraha4ever31.8.2017 23:32reagovat

     A ona je nějaká jistota, že to s někým dalším vyjde?

     • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:48reagovat

      Jistota neni nikdy v nicem

      • ACSpartaPraha4ever31.8.2017 23:55reagovat

       Přesně moje pointa. Pokud se bude pořád skákat od jednoho k druhému, budou se donekonečna odepisovat sezóny s výhledem na další. Stačí se podívat na trenéry v posledních letech.

       • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:57reagovat

        Neni koncepce.

        • victorlima1.9.2017 7:24reagovat

         Možná koncepce je. Klub prohlásil, že chce Spartu předělat v normálně fungující klub evropského střihu. To nejspíš znamená, že doplňování o nové hráče bude především formou nákup - prodej a odchovanci mají možnost se uplatnit jen v případě vysoké kvality. Problém je, že se přeskakuje z koncepce do koncepce, protože nejsou hned výsledky. Na těch většina zde píšících lpí a není schopna pochopit, že každá změna potřebuje čas. Vedení musí být schopno obhájit svoji koncepci i v případě dílčích nezdarů (právě teď) a trenéra podržet v každém případě. Jinak přijde nový trenér, bude nová koncepce a než jí pořádně uvede v praxi, tak zas poletí. Dál už to znáte. Je to pořád dokola.

         • Funin1.9.2017 8:23reagovat

          změna trenéra není změna koncepce, můžeš jako klub střídat trenéry ale držet jednu koncepci. Ke klubu evropského střihu a odchovancům - i ve velkých a kvalitních klubech hrají odchovanci, je to částečně kuli požadavkům UEFA aby na soupisce pro poháry byli 4 odchovanci, už i takovej Real Madrid pár odchovanců v kádru má.

           

          Mě se líbí jak to teď dělá Hoffenheim, má v kádru 29 hráčů, což je celkem dost, ale z toho je 9 hráčů 20 a 19 let, z toho několik odchovanců. Téměř na každý post mají jak starší zkušené hráče, tak mladé nadějné mladíky a hlavně se je nebojí stavět a vyplácí se jim to. Süle šel do Bayernu za 20M €, loni Volland do Leverkusenu za 20M €. Teď nasadili do zápasu proti Liverpoolu mladýho Geigera do středu zálohy. I ty přestupy dělaj smysluplně, prodali 2 stopery, přišli 2 stopeři + 1 vytáhli z juniorky. Taky se do přestupů třeba netrefí, tak pak toho hráče prodaj a hledají dál. Na většinu postů mají jak starší prověřené hráče, tak mladíky, kteří se mohou ukázat, a když má mladík výkonost, tak i přes nižsí plat nastupuje. Tak nějak bych to chtěl i u Sparty

          • Funin1.9.2017 8:24reagovat

           kua, než jsem to dopsal, tak jsem zapomněl co jsem psal a jednu věc jsem tam zmínil dvakrát :)

  • DaveACS31.8.2017 22:03reagovat

   Jak jsme se poslední dobou přesvědčili, nevěřil bych všemu, co v médiích proběhne.. Mluvím o tom odmítnutí přeučení na beka..

  • Ritan31.8.2017 22:12reagovat

   Vukadinovič se těžko bude chtít přeškolovat na beka, když plánoval ( alespoň v době, kdy byl ve formě ) české občanství a dostat se jako ofenzivní hráč do repre. Má za sebou blbé jaro a zranění, ale v 26 asi není ještě čas to vzdávat.

  • pátek1.9.2017 7:13reagovat

   Kdo odpovídá ve Spartě za přestupy. Generální ředitel Mgr. Adam Kotalík. Toho se musíme ptát.

  • pátek1.9.2017 7:17reagovat

   Kdo ve Spartě odpovídá za přestupy. Generální ředitel Mgr. Adam Kotalík. Toho se musíme ptát.

 • Simič

  trcmano31.8.2017 21:04reagovat

  Tak nic.. Úsměv

  • kilovolt31.8.2017 21:14reagovat

   taky koukám......se ten fotbal stává velká šaškárna

81798 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha