Ještě před zahájením zimní přípravy dochází ke změnám na trase mezi pražskou Letnou a Libercem. Na Letnou se vrací záložník Jiří Kulhánek, naopak na zkoušku odchází do Liberce Daniel Köstl z juniorky a Tomáš Wiesner, který působil na podzim ve Vlašimi.
Kulhánkovo ztažení zpět je docela zjímavej tah, mě se hodně líbí, má podle mě předpoklady bejt TOP defenzivním záložníkem...myslim, že to trochu znamená, že na ten post osmičky už nikdo nepřijde...
Taky mě to napadlo. Asi bude chorvat moc drahej a nebo šetříme na rumuna.
Nah. Prostě ho pošleme jinam.
To by moc nedávalo smysl...
Což nemůže nikoho překvapit
Tak bych řekl.. směr Jihlava nebo Zlín..
Jakou by to mělo logiku? Proč bychom kmenovýho hráče stáhli z Liberce abychom ho poslali do horšího klubu?
Jedna věc je co chce Holoubek, druhá naše zájmy v jiných přestupech.. moc nevěřím že zůstane, třeba ale jo a tím lépe.
Logiku bych ve Spartě fakt nehledal. Viz stažení Budinskýho a poslání ho do MB, aby se následně zjistilo, že nemůže chytat..
Jop
Oslabení konkurence, uvolnění místa pro Havelku..
totální blbost...
Jj, navíc z klubu kde pravidelně hraje a máme tam k odchovancům naší akademie kompatibilního trenéra. Leda že by ho chtěl Ščasný zlikvidovat.
Šéfuje nám pán chaosu. Za rozhodnutími Sparty už dlouhou dobu nehledám logiku.
spíše dostane šanci v přípravě a pak buď zůstane nebo se vrátí do Liberce
Taky si myslím, že ho chtějí vyzkoušet, jak na tom je. On se zlepšuje, o tom žádná, ale jestli to je na Spartu?
Pro Köstla a Wiesnera je to super. A myslím, že si jich tam vezme Holoubek víc.
Pochybuju, zase musí bejt opatrnej, fanoušci nemusí bejt úplně nakloněný tomu, že budou mít půl kádru na hostovačce ze Sparty a ani to neni dobrý pro ambice mužstva, potřebujou to mixnout zkušenostma...Pulkrab-Havelka-Wiesner-Köstl je osa Holoubkova silného dorostu a to je myslim až až :)
Hmm, to je vlastně pravda.
nebo to může znamenat, že jde pryč Mandjeck, Frýdek a Mareček. Přeci jen Frýdek potřebuje garanci základu. Kulhánkovi vyšel půlrok a chtějí ho vyzkoušet jestli ten jeho rozlet je už na Spartu a jestli není vhodná chvíle pro jeho růst u nás.
Je kulhánek spíš hráč na pozici 6 nebo 8 ?
Tohle číselný označování je snad nejhorší věc co sem Strama dotáhl.
Zase lež. Začal s tím Zdenál asi dva roky před tím, než si nejakýho Stramaccioniho poznal.
Jo jenže já tím myslí, že se to tady na foru začalo ve velkým používat až po nástupu Stramy kterej to dostkrát zopakoval... Tak hned neštěkejte .. Nějak to pro mě dostatečně nevyjadřuje očekávání pro danou pozici ..
Dobře, tak je Kulhánek defenzivní štít, který hraje před stopery a nebo je to box to box záložní, kterej mám pohyb na velkým prostoru? Prostě je to konkurence pro mavubu a mandjeka nebo pro sáčka a marečka ?
Tak Boža uz si k tomu taky řekl par slov ;-)
https://tinyurl.com/ydeb47xm
”Nemyslím si, že by to byl platový problém. Chce hrát hodně. Rád bych rád přišel, měl někdo s kým mluvit, šel ven do města”
řekl Boža.
Dovolím si doporučit používat google překladač rovnou do angličtiny. Taky to tak dělám a je to tam překládaný o něco líp.
Do AJ je to srozumitelný, v češtině aby člověk přemejšlel, jestli s ním chce jít Boža do města, nebo mu ukázat svůj sedmej div světa.
ty vado potřebujeme se hráčů zbavit a přitom se nám z hostování vracej- zizu,vácha,holek,nový, a asi i vukadinovič protože zlín není z ekonomickýho hlediska o jeho působení přesvěčenej. jo a prej se vyptáváme na tetteha z bohemky,píšou v tisku.jedině mária a spol udat někam do brna . jo a mika na slovácko je prej blbost,nechtěj ho.
Koho zajímá Vácha s Holkem, my chceme Stanciua za 3 mega!
Bodejť by ho Zlín chtěl dál platit, když za celej podzim měl jeden gól a žádnou asistenci.
Váchu a Holka bych zkusil dotlačit ke gentlemanský dohodě o ukončení smlouvy, pokud je nikdo nebude chtít koupit ani za nějaký všimný. Vácha si to podle mě radši odkroutí v juniorce, Holek by na to přistoupit mohl.
U Váchy by to znamenalo půl roku bez fotbalu. Pochybuju že by na to dobrovolně přistoupil.
Větší problém spíš bude zbavit se Janka s velkou smlouvou, věčně zraněnýho Néstora k ničemu, dohodnout se nějak rozumně na přestupu M. Kadlece na Slovácko a pokusit se vrátit Bimba (bůhví, jak to s tím hostováním je), udat Mandjecka.
Že tady bude Vácha půl roku v juniorce podle mě nikoho nijak extra pálit nebude. Holek podle mě v Dukle zůstane celou sezonu.
o Janka je zájem v Rakousku, takže to nebude žádný problém. Biabianyho vrátíme, o Mandjecka je zájem ( Německo, Itálie, Rusko, Polsko) toho taky prodáme a o Nestora je taky zájem (třeba v Legii). Holek zůstane v Dukle a Zizu směr Libere. Jen ten Vácha nám zůstane
I když by se mi víc líbila varianta kdyby přišel nějaký šutér už ted a půl roku si zvykal, tak pokud nikdo takový nepříjde Janka bych podržel a dal mu ještě šanci.
Mandjeck je nadbytečný s tím souhlasím a Bibi vzhledem k tomu že jde o hostování s vysokou opcí, tak toho bych taky pustil.
U Nestora ty zranění doufám už skončili a začně hrát, protože od něj jsem si hodně sliboval. A u MiKy bych klidně i zaplatil jen aby si ho někdo vzal. Mít takovýho hráče v kabině nemůže dělat dobrotu.
Janka by mohli chtít rakouský kluby, pro Austrii, Rapid, nebo Graz nebude podle mě jeho smlouva nepřekonatelná překážka. Néstora bych neřekl, že se chceme zbavit, Kadlec bude ořišek, toho nikdo nezaplatí a on dobrovolně třeba na třetinu platu určitě nepřistoupí. U Bibiho by to neměl být větší problém, každý hostování se dá předčasně ukončit. O Madjecka měl být zájem už v průběhu sezony, takže toho by se někdo ujmout měl.
zbavit se těch hráčů jednoduchý nebude. Na druhou stranu pokud je ale pustíme bez odstupnýho nebo jen za minimum, tak jsou to hráči s takovým životopisem, ze by to nemelo byt nemozny. Janko bud domu do Rakous nebo nejaky Katar atd, Nestor podle me zustane, Biabiany tezko rict, jako to je, Mandjeck si neco taky urcite najde. Michala Kadlece bych jako reprezentanta a bývalého hráče Leverkusenu a Fenerbahce prodal do Číny za 200 mega
Máš pravdu, to jsem si neuvědomil.
Myslíš další půlrok bez fotbalu... Takže vlastně žádná změna
Pry nabizime 3-4 miliony euro a podle zdroje by to mohlo stacit:
“According to Het Nieuwsblad, Sparta Prague wants to make quick work of the arrival of Nicolae Stanciu. The Czechs hope to take over Stanciu definitively, for three to four million euros.
This amount is much lower than that paid by Anderlecht for Stanciu, but according to Het Nieuwsblad, such offers do have a chance of success.”
https://t.co/pUjO16MFPo
Porad moc neverim, ze by to mohlo vyjit, tudiz doufam, ze je rozjetejch vic variant. Nicmene libi se mi, ze ho aspon zkousime.
Kdyby se to povedlo stáhnout na tři v evropských, měl by se už chystat plácek pro Kotalíkovu sochu.
Otazka je, jestli ten web neni jen Belgicka obdoba Sparticky
Ale nabizena castka by odpovidala tomu, co bych od Sparty jako nabidku cekal.
Začínám mít strach, že pokud dnes či zítra nepřijdou zminované posily, že z toho moc nebude a pokud i bude tak se opět Kotalík a spol neponaučil a zase budou přicházet posily za 5minut12! Což je v naší situaci na prd. Tým má být pohromadě už na přípravu a ne ke konci přípravy!
Rumun, který snad přijde do Sparty.
https://www.transfermarkt.com/nicolae-stanciu/profil/spieler/148372
Hmmm, no nevím moc toho odehráno nemá. Radši bych vzal po vzoru týmu kterejm to vyšlo někoho fakt bombastickýho typu Danny nebo někoho do česky ligy jako breite nebo trávník
Co přesně očekáváš od té otázky?
Který byl spojován s Andrlechtem jako náhrada za Stanciu, nakonec pravděpodobně zamíří na hostování do Schalke. Škoda, už mohl mit Andrlecht náhradu a pustit nám Stanciu s lehčím srdcem. Tak uvidíme..
https://twitter.com/dan_kretinsky/status/948192593313193984?ref_src=twcamp%5Esha
re%7Ctwsrc%5Em5%7Ctwgr%5Eemail%7Ctwcon%5E7046%7Ctwterm%5E3
Vidím
to s těmi příchody nadějně.
To není jeho účet...
Pokud by tohle byl jeho účet, tak si o něm začínám myslet, ze inteligence opravdu moc nepobral. Naštěstí to jeho účet není. Ptát se názor fanoušků ohledně odvolání trenéra ný bylo trosku přes čáru. To bych čekal maximálně od Tvrdíka.
Omlouvám se za pravopisne chyby, mobil..
Pardon,omlouvam se 😂 toho hlasování jsem si nevšiml😂
Na to by skočil jen neandrtálec
Stanciu, Katai, Behrens.
Takhle bych si to přál .. Ikdyž s dvěma z nich nás nikdo nikdy nespojoval, jen přání.
Tak dle mých interních informací od důvěryhodného zdroje aktuálně Koty se Stramym řeší příchod útočníka Cháveze z Panathinaikosu.
Je ten zdroj důvěryhodný alespoň tak jako Spartička?
Škoda, že jeho jmenovec Hugo je už pět let po smrti. To by byla posila do managmentu.
Ten by udělal revoluci! Škoda!
Snad ne. Náhradničil a pak se zranil. Od konce září odehrál 18 minus. Už 26 let. Ani v Argentině to nebyl žádnej kanonýr.
Snad jo. Super posila a s obsazením SŘ a trenérského postu by to dávalo smysl. Navíc vypadá trochu jako Gary Medel.
Ten hrac ma v 26 letech odehranych jen 111 ligovych zapasu. To myvaji nekteri hraci ve 20...
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17642 lidí.