Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • ...

nazdarbazar2.4.2017 20:02reagovat

Ta černá hadice co hraje v obraně slátenců dohrála bez karty? Aha tak pak už chápu, proč nedostávaj góly. Jestli má povoleno takhle prasit v každým zápase, tak nemaj útočníci šanci.

• asgard332.4.2017 20:13reagovat

Ta černá hadice sice kartu dostat měla,ale Holek v 1.poločase taky (žádné bububu).Ve druhé půli už za podobné zákroky karty lítaly.

• Boskovic2.4.2017 20:17reagovat

A nebylo by lepsi nasadit metr na zacatku ? Nemluve o urovni !!!

• asgard332.4.2017 20:25reagovat

Právě v tom nejednotném metru vidím problém.V první půli nepískal skoro nic a ve druhé nasadil přísnější metr a rozdával karty na potkání.Fauly by se měly trestat stejně v 10. i v 80. minutě.

• Stále

schol12.4.2017 20:01reagovat

stejná neodvolatelná estébákovina.

• Rada

adam2.4.2017 19:58reagovat

Radu jsem ve Spartě nechtěl a nadále nechci, ale musí se mu nechat, že jako první trenér po x letech dokázal na zápas v Edenu vymyslet skutečně dobrou taktiku. Několikrát jsme tam sice vyhráli, ale nikdy jsme cirkusáky tak takticky nezlomili jako dneska. Penalty škoda, ale důležitější pro mě je, že z pohledu přístupu nebylo hráčům co vytknout.

• kapacitos2.4.2017 20:31reagovat

Vidím to stejně, před zápasem když jsem viděl sestavu-stopery, tak jsem čekal trojku do poločasu, tak že remíza není zase tak špatná, odmakaný až do konce, takhle to umíme odmakat jenom v evropských pohárech a ještě k tomu doma.

• Pokud se přízeň

maybe2.4.2017 19:58reagovat

Berbra přesune od pràdelníků k luftjardovi, což seděje jak to tak vypadá tak máme brzo Plzeň tam kam patří a to na pomezí 1. a 2. ligy, protože to je jejich jediná zbraň která jim dělá tak 15 bodů za sezonu.

• Sendi2.4.2017 19:59reagovat

Nojo, ale jsou furt první...Teď bude taky záležet, jak se jim ustálej trenéři a taky jak se ustálej nám...

• maybe2.4.2017 20:01reagovat

bez Berbra jim nepomůže ani Guardiola.Parta přestárlých ožralů tlačená rozhodčíma

• kilovolt2.4.2017 20:30reagovat

a furt melou cosi o Procházkovým hatricku.....dkyby jim tak spadnul stadion SmíchSmích

• Dynamo2.4.2017 20:02reagovat

ano, včera jsem viděl tu ”nepřízeň” pro Plzeň.

• Chrod2.4.2017 20:06reagovat

Tak to jsi asi neviděl zápas Plzně s Teplicema. Tomu se jedna vymyšlená penalta fakt nevyrovná. Podle mě Plzeň ten titul udělá, vždyť už takový hovno hrajou 2 roky a vždycky to vyhráli. Buď mají štěstí a vyhrajou 1:0, nebo ho nemají a rozhodčí je tlačí jako prase, takže ty body stejně nakonec ukopou. Přál jsem to Plzni, aby si taky Slávie vyžrala, jaký to je, když jsou lepší, ale stejně to nestačí. Vypadá to ale, že Slavie jim teď nemá co vyčítat.

• maybe2.4.2017 20:24reagovat

postupně tuto roli žid přebere. 2 koně Berbr mít nebude

• LOL

Sendi2.4.2017 19:57reagovat

Henn: ”vynechme rozhodčí, Franěk neudělal žádnou chybu, rozhodčí odvedli dobrou práci”

Smích ”odborník”

• denny2.4.2017 20:02reagovat

Hlen se při Spartě nikdy nedokáže udržet a pokaždé vypustí minimálně jednu takovou ”PERLU”!Pitomec!

• hombre2.4.2017 20:05reagovat

Tak jsem zase nic neviděl. Podle vás penalta nasimulovaná, to je v prdeli. Bledátvář říkal, že to zavinil Marec, vy zase Kara, tak kdo? A co naši? Jsem rád, že mlaďoch Sáček zahrál dobře a co Timmy? Tak hlavně, že jsme nepropadli, ”Rado, dobře ty!”

• nazdarbazar2.4.2017 20:11reagovat

No kdyby Mareček ten míč odkopnul jak měl, nic z toho by se nestalo.

• Penalta

thomasd862.4.2017 19:56reagovat

• Fakt strašný

johnny12.4.2017 19:55reagovat

jek estébák Berbr dokáže ovlivňovat ligu. Penalta ani náhodou. Ale jinak za dnešek spokojenost. Venca se trefil, tak doufám, že mu to pomůže.

• ...

nazdarbazar2.4.2017 19:51reagovat

Je smutný, jak je SParta v záulisí slabá s tím amatérským vedením. Za Pelty by s náma ty kurvy takhle nevyjebávaly.

• Hodnoceni

petr1372.4.2017 19:47reagovat

Meli jsme vyhrat, penalta byl vysmech. Ale jinak jsem spokojenej. Poctivej bojovnej vykon. K nicemu jsme ty sasky nepustili. A hlavne jsme nebyli proposrany. Za mne zatim Rada dobra prace.

• Sendi2.4.2017 19:49reagovat

Taky se dneska ukázalo, jak ti slavní Afričani Slávie když jsou pod tlakem, tak jsou to obyčejní kolohnáti co to zakopávaj na tribunu...Sáček > Ngadeu

• Mooslahnerkopf2.4.2017 19:51reagovat

moje slova..

• wasek2611@centrum.cz2.4.2017 19:52reagovat

Jj sacek vyborne. ..lafata tam je podle me fakt zbytecnej. Zabira misto cermakovi nebo Pulkrabovi.

• denny2.4.2017 19:57reagovat

Souhlas!Nasazení ukázkový,Rada je dobře namotivoval.A dokonce i herně to mělo slušnou úroveň!Škoda toho trapnýho závěru v podání rozhodčího....VztekVztek