Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Skandování Sierra Leone.....

  munzig21.7.2017 8:41reagovat

  Proč? Kvůli čemu?

  Vysvětlí mi někdo důvod proč se tohle skandovalo?

  • kilovolt21.7.2017 8:43reagovat

   kdy? a kde?

   • lidoop21.7.2017 8:45reagovat

    Ke konci to jel kotel asi pět minut a asi jim to přišlo strašně vtipný.

    • kilovolt21.7.2017 10:11reagovat

     na druhém konci to nebylo ani slyšet

  • lidoop21.7.2017 8:44reagovat

   Ten černoch, co ke konci střídal, Fankaty Dabo, se narodil v Londýně, ale má občanství i Sierry Leone.

  • MK321.7.2017 8:47reagovat

   Asi tak před 15 - 20 lety, kdy jsem navštěvoval kotel se to skandovalo poměrně často.

 • Zápas

  Vee21.7.2017 8:38reagovat

  Taky bych rád přidal svoje postřehy ze včera. Neviděl jsem zatím ani sestřih hodnotím jen ze stadionu.

   

  První půle nic moc. Podle mě vůbec nehráli to co trénovali podle ostatních přípravnejch zápasů a vypadalo to ustrašeně.

   

  Druhá půle lepší ukázky toho jak Strama asi chce hrát tam byly, ale chce to teda ještě zapracovat.

   

  DÚBRAVKA - Za mě po dlouhé době super golman. Nezavřel pusu, vysouval obranu, dobře pozičně, jistý při centrech a velké plus hra nohama to je lahoda oproti Koubkovi, ale i třeba Vaclíkovi. Super posila.

   

  Stopeři - myslím, že až se sehrajou bude to super a určitě to bude lepší než loni. KAYA podle mě bude super kup pro nás. První poločas trouchu plaval a chvílema nevěděl jestli obranu vysouvat nebo ne, ale postupně to bylo lepší a lepší a druhý poločas kdy se hodně bavil se Štětinou o tom kde má stát, tak to šlo hodně nahoru. ŠTĚTINA nic extra včera, ale to jak ho strhali v médiích s tím nesouhlasím. Nebojí se i rozehrát ikdyž ne pokaždé dobře a jeho hra tělem je super to není jak Holek, že se nechá přetlačit.

   

  Kraje obrany - ZAHUSTEL ač se v přípravě jevil dobře, tak to je atlet, ale nohama to je hrůza - střídačka. KARA super, ale na bránění by potřeboval zapracovat, ale je vidět, že už neni tak zatavený viz jeho akce kdy se dostal na levé křídlo. VATA bohužel má mezery v bránění a brání někdy trochu jak žáček, ale postupně si myslím, že to šlo nahoru ikdyž druhý poločas na něj soupeři tak netlačili. Ale jinak bojovník se super pohybem a technikou rozhodně pro něj lepší hrát křídlo. CIVIČE moc nechci hodnotit hrál chvíli a měl trochu problémy pozičně, ale přišlo mi, že se pak srovnal, ale potřeboval by větší porci minut.

   

  Střed zálohy + Lafi - FRÝDEK bojovník a nebojí se hrát, ale bohužel ta technika schází. Ale na druhou stranu má velký akční rádius a ta jeho zarputilost strhává ostatní, akorát jí musí udržet na uzdě jeho zákrok na červenou podle mě jasně. Bude se nám hodit, ale tvořit nemůže. SÁČEK mě trochu zklamal. On udělá spoustu černé práce, dobře odebírá balony (ikdyž včera to bylo horší než obvykle), občas vyveze míč, ale bohužel nemá nadstavbu v podobě zakládání útoku. Několikrát vyvezl míč parádně a pak to zazdil a nebo se otočil zpátky. Ale myslím, že to v sobě má a když nebude hrát takhle ustrašeně, tak půjde nahoru i v tomhle. LAFI - no jeho post to prostě není, je neuvěřitelně pomalej (jednou ho předběhl plavšič na 30 metrech o takový kus, že to až nebylo pěkné, ale ten je extremně rychlý) Na začátku druhého poločasu tam bylo pár náznaků, že by tuto pozici mohl hrát, ale opravdu jen náznaků. On bojuje, dře, ale prostě na to nemá a oproti Jankovi bych řekl ani na útok..bohužel za mě se Zahustlemem a Kadlecem nejhorší na place - max střídající žolík.

   

  Kraje zálohy - KADLEC - můj oblíbenec, je bohužel totálně z formy a podle jeho podrážděnosti to dobře ví, ale včera aspon dřel. Já si myslím, že fotbalově na to má a včera v jedné akci to bylo nádherně vidět, ale on si vůbec nevěří a ještě má dost často smůlu mi příde snad se do toho dostane, protože jinak si moc nezahraje. p.s. pořád ho vidím na pro něj v tomhle systému ideální pozici podhrota, ale s touhle formou bohužel. ŠURAL - myslím, že nehrál špatně, ale radši bych ho viděl na hrotu a nebo podhrotu ikdyž tam si myslím, že to také není pro něj. Při systému, který asi chceme hrát to levé křídlo klidně může hrát, když za ním bude kvalitní obránce, tak v tom nevidím problém škoda jeho slabší levé nohy, ale nemá jí zas jen na opírání. PLAVŠIČ - atomový mravenec se mu říká právem. Sympaťák, nevypustí souboj, jeho rychlost je neuvěřitelná. V ofenzivě to bude paráda, ale měl by teda určitě zlepšit obranu. Občas tam lítá jak janek a zbytečně plaší, ale je mladý a horkokravný snad se tohle naučí ovládat a bude to můj oblíbenec. JULIŠ - moc málo hracího času, ale měl tam jednu akci a jeden zárodek akce kdy ukázal, že v tomhle systému by mohl i na tom křídle něco předvést, ale upřímně mu bohužel moc nevěřím a on si podle mě také moc nevěří, je takový zabržděný.

   

  Útok - Janko bude posila podle mě slušná, včera toho moc neukázal, ale když už tak je vidět jeho přehled a to jak střílel při rozcvičování ve mě budí optimismus, ale musí se do toho ještě dostat a hlavně tedy dostat nějaký pořádný míč. Škoda jeho šance to posral dost, ale u něj je vidět strašný klid a víra v sebe sama tam to půjde.

   

  Když to shrnu, tak nic dobrého moc to nebylo, ale druhý poločas měl náznaky toho co chceme hrát. Bude si to určitě sedat. Ale mějme trochu trpělisvost - jsem mírný optimista doufám, že mě klucí nezklamou.

   

  p.s. Řekl bych, že horší výkon rozhodčích jsem dlouho neviděl. Teď ani nemyslím směrem k nám, ale na obě strany. Pro mě líp pískají něktří rozhodčí v pralese. Fakt hrůza.

   

  Tak to by bylo ve zkratce omlouvám se za tapetu, ale kdybych mohl rozepíšu se ještě víc ÚdivSmích

  • Vee21.7.2017 8:46reagovat

   Jo a byl jsem po 2 letech v kotli ač mám permici na protilehlou, tak jsem zakoupil lístek a šel jsem si zafandit. Kluci fandili dobře a celý zápas, byla tam vidět natěšenost, ALE aby speaker řval na soupeřova hráče když de pod kotlem ty si svině a několikrát a řve to do mikrofonu, že to slyší až lidi na hlavní (tam seděl kamarád), pak se půlka kotle raduje, že má Vata 88 a, že si teď to můžou beztrestně zařvat a jak říkal týpek vedel mě, že je mu Vata sympatickej kvůli tomu a že to určitě udělal pro fanoušky z kotle...už vím proč sem jsem tam přestal chodit. Popěvek o Musolinim a hučení směrem k černochům a ne jen k těm kteří faulovali, jak tady bylo naznačeno, slyším ještě teď. Prostě půlka kotle byh řekl, že je v pohodě fandí a bojují za Spartu, ale ta druhá to je výběr..sice fandí, ale to co někdy vymslí to je něco a sem rád na protilehlé.

   • munzig21.7.2017 9:00reagovat

    Toho jsem si také všiml. Nevim proč se chce kotel takhle prezentovat.

    • Pouzar1121.7.2017 9:42reagovat

     Film Svět podle Daliborka jsem sice ještě neviděl, ale mám představu, že lidé hučící a vymýšlející v kotli takové hovadiny jsou zhruba na stejné úrovni. Smích

  • Fiat50021.7.2017 9:07reagovat

   Lafiho nehodnotim, jeho pozice je jinde a tam bude stále platný. Vata v záloze, to už bylo o něčem jiném. Plavsic výborný. Obrana s Costou bude velice dobra. Sáček nic moc. Dúbravka jistota. A až nastoupí Vuky, Chaim a Kamerunec, tak to bude v pohodě. Nejvíc jsem zklamaný z V. Kadlece. Už je ho mne líto. Trápí se. Zkusil bych ho na hostování.

   • Vee21.7.2017 9:12reagovat

    Já myslím, že kdyby šel na hostování, tak už se uplně psychicky rozhodí. U něj bohužel hlava dělá strašně moc, ale trápí se neskutečně..

 • Konečný

  lidoop21.7.2017 8:37reagovat

  Ten chlap je buď totální antisparťan, nebo idiot. Jak může dát Kayovi, kterej byl podle mě nejlepší hráč Sparty (i přes tu jednu minelu), známku 4 a Štetinovi 3, to prostě nepochopím. Zápas buď vůbec neviděl, anebo si před tím vzal něco, co bych díky těm halucinacím, který to způsobilo, taky rád vyzkoušel.

  • Vee21.7.2017 8:39reagovat

   Hlavně Lafi má 5 a myslím, že je to 2 nebo 3 nejlepší známka..

   • lidoop21.7.2017 8:49reagovat

    Já koukal jen na hodnocení posil. Lafata má asi tak dobrou známku, protože vždycky, když se rozeběhnul tempem důchodce dobíhajícího tramvaj do Kauflandu, tak u toho měl strašně útrpnej výraz. Tak z toho Konečník asi usoudil, že do toho dal všechno, tak mu dá zlatej střed, i když byl na hřišti k ničemu.

    • Vee21.7.2017 9:16reagovat

     Podle mě si fakt hodí kostkou vždycky..víc než 6 stejně moc nedává.

  • pepinho221.7.2017 8:57reagovat

   To dělá schválně, a pak si užívá ty reakce

   • lidoop21.7.2017 9:01reagovat

    Takže asi takovej zhrzenej diskutér, něco jako Liaro.

 • Střed

  adam21.7.2017 8:15reagovat

  Já prostě nevím, ale když se na to s denním odstupem podívám, tak nejvíc ze všeho mi asi chybí odvaha a součinnost středních záložníků (když do toho započítám i Lafiho). Všichni tři včera hráli tak, aby vyloženě něco nepodělali, ale kreativita/odvaha žádná. Až Sáček v závěru tam měl jeden průnik.

  Je to škoda hlavně z toho pohledu, že směrem dopředu máme opravdu velkou variabilitu, takže vlastně není důvod cpát na podhrot Lafatu. Lafata by obecně byl nejprospěšnější jako žolík do unavené obrany ve chvíli, kde už jsou na tom soupeřovi obránci rychlostně ”podobně”.

 • MOJ NAZOR ...

  FANDA730721.7.2017 7:54reagovat

  ...po vcerajsej generalke.Obrana aj ked urobila chybu pri gole, ale je zlozena dobre, snad len nalavo bud Costik alebo Mika/vraj hral dobre v priprave/, zaloha je zla.Nechapem co vsetci vidia na Sackovi, mna opat nepresvedcil, Frydek detto, Sural az na gol nic mocKridlo mu moc nesedi/.Na CZ kedze este budu zraneni asi takto-Dubravka-Kara,Stetina, Kaya,Mika-Marecek, Mandjeck/ak nie su zraneni/,Vata,Plavsic-Sural, Janko

  • FANDA730721.7.2017 7:56reagovat

   postupne sa pridaju Rosa, Benchaim, Costik, Vuky a malo by to fungovat.

  • Dynamo21.7.2017 8:24reagovat

   Mně teda Štetina vůbec nepřesvědčil. Kazil rozehrávku a vypadal nervozně, to tam mohl zůstat i Mazuch.

   • FANDA730721.7.2017 8:30reagovat

    mal aj noveho partaka, chce to cas trosku sa zohrat, aj prvy zapas na Letnej pred viac divakmi, nervozita opadne, ja mu verim

   • petr13721.7.2017 8:34reagovat

    oba stopeři začali naprosto katastrofálně, ale během zápasu šli postupně nahoru. Byla tam určitě nervozita + nesehranost + Kaya asi bude potřebovat trochu času na aklimatizaci. Myslím, že to bude dobrý, jen je blbý, že my ten čas prostě nemáme

 • Až se uzdraví Vukadin

  Spalik189321.7.2017 7:36reagovat

  poslal bych ho na pravý křídlo a Plavčíka pod hrot. Lafi, ač k němu máme skoro všichni respekt atd., tak tam prostě rychlostně ani silově nestíhá a hrajeme tak v 10

  • victorlima21.7.2017 7:49reagovat

   Rozhodně by to bylo lepší řešení než s Lafatou. Měli bychom si Lafiho šetřit na střídání s Jankem a případně Julišem (i když tomu vůbec nevěřím).

  • kilovolt21.7.2017 8:07reagovat

   když pominu Rosu, tak Lafata na lavičku, jako takový žolík, Vatajelu levé křídlo, zprava Plavšic a v tom prostředku bych viděl Šurala.......trochu jsem si myslel, že do toho promluví Venca Kadlec...ale zatím bohuželSmutek

 • Chce to čas

  atraps221.7.2017 7:34reagovat

  Po včerejšku lze říct že to vypadá nadějně.Nemá cenu se vyjadřovat k jednotlivcům protože kdo se dostal na plac ukázal že fotbal umí.Věřím že trenér to ukočíruje protože koho nechat hrát především v útoku?Každej má nějakou přednost nebo naopak.Ted jen neprodrbat začátek poháru nebo ligy a bude to dobré.

  • victorlima21.7.2017 7:53reagovat

   Ano chce to čas a ten právě nám zoufale chybí. Měli jsme zahájit přípravu ještě dříve. Takhle nám (obávám se) pravděpodobně proklouzne EL mezi prsty a bohužel můžeme ztratit i velmi důležité zápasy v lize. Nejsem si jist, jestli trenér tuší jak tvrdé a těžké zápasy nás čekají např. v Boleslavi či Liberci.

 • Schick

  e-trick21.7.2017 7:08reagovat

  Agent promluvil o jeho přestupu. http://fotbal.idnes.cz/paska-o-prestupu-schicka-0x0-/fot_zahranici.aspx?c=A170720_213200_fot_zahranici_ald

 • Lafi

  jakub231121.7.2017 6:19reagovat

  Oni to snad s tim ze bude hrat playmakera mysli vazne. To proste nepochopim, Lafatu mam rad a pro Spartu toho udelal hodne, ale hrat muze bud on nebo Janko a ne oba. To uz bych jako desitku zkusil radsi Plavsice, Suryho nebo Vatu, kterej by mel byt v zakladu treba na ukor V.Kadlece, protoze takovou kopaci techniku jako ma Vatajelu nema ve Sparte nikdo..

  • Tyrrael21.7.2017 7:04reagovat

   Já bych tam třeba zkusil Šurala a myslím, že by se tam chytl a nebo Vencu Kadlece, kdyby měl formu co měl...

   • lesmen21.7.2017 7:07reagovat

    Kadlec ale formu dlouhodobe nema, takze by tam byl platnej asi tak jako momentalne Lafata ;)

    • jakub231121.7.2017 7:11reagovat

     Prave. Podle mne by Kadlecovi ten post sedel, ale bohuzel je totalne bez formy

 • Kája

  DaveACS21.7.2017 5:47reagovat

  Podle DS nepřesvědčil, podle mě zahrál fantasticky.. Ten člověk neprohrál snad jedinej souboj, dirigoval, měl šanci, ve vzduchu neuvěřitelnej

  • Bunda21.7.2017 5:52reagovat

   To jsou mrdky. Hrál hodně dobře.

   • Pouzar1121.7.2017 5:53reagovat

    Smích Hodnotí to jen na základě těch minel z úvodu zápasu ( který i pro mě byly hrůzostrašný a laxní )

    • CelticGirl21.7.2017 7:31reagovat

     To hodnoti Konecny, ktery videl minely u Kayi a zaroven prehlidl, ze Lafata byl jeden z nejhorsich na hristi. Dle nej tomu bylo naopak, tak co od takoveho cloveka chtit. Uz chapu, proc ma pri zapase cas na Twitter a další veci, kdyz to vubec nesleduje. Cumi furt do notebooku, to se pak tezko hodnoti..mozna jen chce hodnocenim pomoct svym kamosum z mancaftu..

   • victorlima21.7.2017 7:47reagovat

    Pánové co se týká Kayi. Tak pravda podle mě bude někde uprostřed. Je to důrazný a rychlý stoper s dobrou hlavičkou. V rozehrávce však byl mnohdy váhavý a připadal mi jako by se bál hrát. Přičítám to neznalosti spoluhráčů a trochu i nervozitě z prvního startu. Každopádně, přestože Štětinu jsem viděl už hrát lépe, bylo to moc hezké zase vidět hrát Spartu se stopery.

  • maaarty21.7.2017 5:54reagovat

   Hrál výtečně. Už v prvním zápase dirigoval hráče před sebou, měl hlavy, nenechal se přejít atd. DS jsou trubky.

  • jakub231121.7.2017 6:20reagovat

   Nepochopitelny. Byl skvelej a ve dvojici se Stetinou by to mohlo bejt dobry

77441 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha