Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kotalík

  krabat3.12.2017 11:48reagovat

  Kotalík nemá ve Spartě co dělat. To je můj názor po poslechnutí si části rozhovoru s těma dementama.

  Možná je schopný organizačně na dílčí úkony, ale vést tak velkou firmu člověk bez dlouhodobé vize a charismatu nemůže. Když zná problémy a neřeší je kvůli neochotě majitele, tak by měl radši podat výpověď.

  • lotarr3.12.2017 11:53reagovat

   Tam to asi nebude jenom o Kotalíkovi vedení ve spartě nejspíš vůbec nefunguje a DK si spartu koupil jenom jako hračku a kecá uplně do všeho nejlepší by byla změna majitele.

   • krabat3.12.2017 12:31reagovat

    Oficiálně je nejvyšší šéf Sparty, takže zodpovídá za ”vše”. Bohužel majitel sice prachy má, ale Spartu skutečným odborníkům svěřit nechce :(

  • stařec3.12.2017 18:08reagovat

   krabat-Ve Spartě nemá co dělat více lidí,nejenom Kotalík.Hlavní žábou na prameni je ale Křetínský.Je pravdou,že prachy má,ale fotbalu nerozumí.Pro něho je důležitější jeho nabubřelé ego a neschopnost sebereflexe.Nedokáže sám sobě připustit,že s tímto vedením šlápl vedle(on přece chyby nedělá) a pokud bude Spartu vlastnit tento papaláš,nepohne se Sparta kupředu.Takže si tady vylívejte své mindráky,které zavinil Křetínský.

 • P_YF09

  Paspartu3.12.2017 10:50reagovat

  Tou vaší nahrávkou jste akorát potvrdili zbytku národa, který si o sparťanech často myslí, že jsou to jen duté palice, že mají pravdu. Vždyť absolutně nejste schopni konstruktivní debaty vy machýrci Smích Je to směs nesmyslného hekání a tlachání nesmyslů, které jste schopni si zapamatovat. Viz. Hřebík, který rozhodně není problémem současné Sparty. Ale chápu, Hřebík ven je krátké na zapamatování.

   

  Ve výsledku nevím co je horší, jestli na lavičce Stramaccioni a Kotalík ve vedení nebo banda ničemů, která není schopná rozumné debaty, kdy se tato banda snaží vedení radit...

   

  Za mě ať je kotel prázdný klidně napořád. Poslouchat tam výlevy jako ACAB, Bílá Sparta, Hřebík ven, Kotalík do plynu a k tomu dělobuchy... Ne díky. Navíc, aby někdo, kdo stěží zná abecedu nařizoval ostatním kdy a jak budou fandit, tak to fakt ne...

   

  Bez Vás je rozhodně líp!

  • Gulis3.12.2017 11:09reagovat

   Tak napořád ne, kotel je potřeba. Náš snad už bývalý kotel byl parodii na fanoušky kotle. To byla dlouholetá ostuda! Díky teď za dočasný klid, je potřeba začít od nuly.

   • DanSparta3.12.2017 11:46reagovat

    Kotel od roku 2012,13 byl nejlepší kotel co na Spartě byl. Jen v něm není moc lidí jako za Ufona třeba. Možná ještě éra pod Palcem snesla přísnější měřítko co se týče počtů.

    • astronautacs3.12.2017 11:50reagovat

     Palec byl super. Úsměv

     • DanSparta3.12.2017 11:51reagovat

      Do bojkotu 2008 byl kotel super. Palce si pamatuju ze to rozervaval výhradně bez Azurita tak nějak 2009? To sem začal chodit do kotle aktivně

      • astronautacs3.12.2017 11:56reagovat

       Jo nějak v letech 2009/10 myslím, pamatuji si ten parádní výjezd do Liberce 29 kolo, celá tribuna za branou naše, Palec to na sítí neskutečně hecoval, to byl asi jeden z nejlepších výjezdů v rámci ligy, co jsem zažil. Jinak si už moc nevzpomínam, proč byl ten bojkot v roce 2008? Myslím, že tam bylo něco s tím věkovým omezením atd..Ale přesněji si už nevzpomenu

       • DanSparta3.12.2017 12:07reagovat

        Nene, tam byl bojkot proti vedení, ale upřímně netušim. V reflektu aktuálních událostí to musela bejt žabomyší válka. Mám dojem, že tenkrát byly neskutečný represe.

       • DanSparta3.12.2017 12:08reagovat

        Jinak jo, ten výjezd byla fantazie, Sparta Praha šampión přes dvacet minut, pak hlášení o vyrovnání Táborskýho na 2:2 na Bazalech, to snad dostal Palec od někoho smsku, no výborný!

       • ACSpartaPraha4ever3.12.2017 14:03reagovat

        Tak ono to tenkrát bylo asi více věcí, pokud si to vybavuji dobře, tak přišel ten projekt Sparta fandí slušně, věkové omezení do kotle, koupě lístků na občanku... Ale také už si hovno pamatuji, tak je možné, že si to vybavuji špatně. Úsměv

 • Nahrávka

  astronautacs3.12.2017 9:43reagovat

  Je škoda,že tam je ten exot,co furt skáče do řeči, picuje a má nulovou či spíše komickou argumentaci. Ten je tam navíc, mele jednu blbost za druhou ( Hřebík, Mosad nebo co atd ), takže za něj bych se vážně styděl. Zbytek mi přijde celkem v poho, teď aspoň víme, proč byl vyhozen Stránský, proč chtějí ultras odpálit Baránka ( neříkám, že s tím souhlasím ) i to, že Kotalík asi nebude nejlepší kolega, ale to vlastne víme už také delší dobu.

  • lidoop3.12.2017 10:34reagovat

   Mohl bys prosim strucne shrnout, o cem se tam mluvi? Ja to musel asi po minute vypnout, nedalo se to poslouchat. Diky

   • astronautacs3.12.2017 10:55reagovat

    Ve zkratce:

    -Kotalík chtěl Vozábala, protože podle něj Strahov nefunguje a chtěl tam mít někoho, kdo na to bude dohlížet

    -Stránský skončil, protože si 5 členů bývalého realizačního týmu šlo stěžovat, že s ním už pracovat nemohou, padlo tam že strany Ultras právě jméno Baránek

    -Podle Kotalíka je současný realizační tým ten nejprofesionálnější, co u nás v poslední době byl, a že máme konečně široký kádr, tudíž pokud někdo hraje špatně, máme na lavičce hráče, který ho nahradí.

    -Stramovi dával čas do konce podzimu a pokud to dopadne špatně, bude se to řešit...

    -Ben Haim nebyl psychicky připraven na angažmá u nás, byl překvapen, že se tu netrestají nadávky do Židů atd, Kotalík mu vysvětlovat, že nesmí rozhazovat rukama, ale hrát, o Coufalovi sám Kotalík řekl, že je to kokot.

     

    • Květák763.12.2017 11:40reagovat

     No ty vole, jestli Ben Chaim svaluje svoje laxní a mizerný výkony na to, že mu někdo nadává do židů, tak to je hodně slabá výmluva. Fotbalisté do sebe verbálně standardně zajíždějí od pralesa po ligu, pochybuju, že v Izraeli je to jinak. Narážky na buzeranty a kretény jsou slyšet všude, jak říkám, hodně slabá výmluva.

     • SuperFrankie3.12.2017 11:41reagovat

      Jo, protože ona nadávka do kreténa a zkurvenýho Žida úplně to stejný.

      • Květák763.12.2017 11:46reagovat

       Tak určitě. Když jsem hrál proti cikánovi, tak mi taky nadával do gádžů a bílejch sviní, no tak jsem to vrátil černou hubou. A co. Mimo hřiště je mi to šumák jakou má kdo kůži, na place je každej prostředek dobrej abych ho rozhodil.

       • Tazmen3.12.2017 12:11reagovat

        Myslíš, že všude ve světě jsou stejný hovada jako v tom vašem kraji?

     • Dolikus3.12.2017 13:12reagovat

      Tvl poslechni si to napřed ty rozumbrado než tady začneš vynášet soudy.

  • munzig3.12.2017 11:01reagovat

   Já bych to shrnul tak že je sere že jim vyhodili Stránskýho jejich velkýho kamaráda. Neustále se nedokázali odpoutat od jména Hřebík který je nevim proč sere.

   Sere je velikost realizačního týmu. Čekal jsem nějakou konstruktivní kritiku od těch chlapů co si říkají zástupci kotle. Přišli tam se svojí pravdou a nenechali si jí vyvrátit. Když se Kotalík snažil jim něco vysvětlit, jeli si pořád to svoje. Jeden, dva mluvili celkem rozumně. Zbytek tam skákal do řeči uplnejma píčovinam. Kdyby tam šli ti dva rozumný borci sami asi by ta schůzka měla nějakej lepší výsledek.

   Upřímně se Kotalíkovi nedivim že s takovou partou nechce vést diskuzi. Já měl co dělat abych to doposlouchal.

  • Milan Kabrt10.12.2017 4:26reagovat

   Ahoj, neber to osobně, že reaguji u Tvého příspěvku. Je to jen náhoda, že jsem skončil ve čtení komentářů zrovna zde. Já jsem ten exot s nulovou argumentací. Budu max. stručný. V nahrávce je slyšet jak se šeptem ptám čtvrtého přítomného, jestli se Kotalík jmenuje Adam nebo Aleš a jestli to není ten hokejista. To už jsem nevydržel a kuckal smíchy. ”Blábol” o Mosadu? To byla improvizace, když přišla řeč na Bena Chaima. Ale vypustit ven další ”skvosty” typu ”ať Sparta raději vypustí sezonu (jako hráči v NHL), aby se sehrála, nebo další nápad v podobě návrhu na vytvoření pozice ”komisaře”, který by dohlížel na šíření sparťanství...to už by bylo moc okaté. Jsme rádi, že to splnilo naše očekávání a třetí fáze mapování stavu ACS fans scény dopadla jak dopadla (čte to tu každý). První kolo bylo takové oťukávání zde na fóru v podobě ”dotazníku” (asi deset otázek, dá se to tu jistě dohledat a i nějaký komentář), kterého se zhostilo hned několik zdejších odborníků. Taky jsem slušně poděkoval. Jsme přeci k**rva na jedný lodi! Nebo ne? A to je asi nejpovedenější kousek! Strašně moc jsme se těšili jakou reakci vyvolá ponechání Rosického vyjádření o ”jedný společný loďi” (co přesně řekne Rosický jsme nevěděli). A poslední věc: všechno tohle by se nestalo, kdyby jeden pán(páni) dodržel dohody. Termín ”podraz” není na místě. Hezké Vánoce!

 • Vlasta Košťál

  victorlima3.12.2017 9:28reagovat

  Neobávejte se, že bych ho prosazoval do vedení Sparty. Včera jsem se po dlouhé době setkal se spolužákem, který je jeho blízkým přítelem. Samozřejmě jsme se bavili o fotbale a kolega mi říkal, že Vlasta K. fotbalu vůbec nerozuměl, když začal dělat manažéra ve Spartě. Velmi dobře však rozuměl obchodu a vedení firmy. Párkrát si zašel do kabiny, kde slyšel chrastění zlatých řetězů a přiblblé debaty o účesech atd. Za pár dní přišel opět do kabiny (po poradě s odborníky) a oznámil pár hráčům, že si mohou hledat nové angažmá. Vystoupil proti němu tehdejší šéf kabiny a sdělil Vlastovi, že tohle nemůže, že oni jsou parta a tým atd. Vlasta K. mu na to odpověděl, že pro něho má cenu ,,věšáku na reklamy,, a jestli se mu to nelíbí, tak může taky jít. Pár chytřejším hráčům se rozsvítilo a změnili svůj přístup a výsledky se pochopitelně také dostavily. Něco podobného v mnohem diplomatičtější formě nyní dělá Strama. Neříkám, že je trenérský génius, ale jako člověk na vyčištění toho ,,chlívu,, je to možná ten pravý člověk. Samozřejmě, řeknete si asi, že je to ,,jedna paní povídala,,. Jako zamyšlení pro ,,kotelníky,, i nás ostatní by to stálo za to. Možná bude zásadní problém v hráčích a jejich přístupu (některých). Zkuste o tom zapřemýšlet dřív, než začnete kdekoho vyhazovat a posílat do plynu.

  • majtin3.12.2017 10:58reagovat

   Já si myslím, že na tohle je Strama dobrej. Ale jeho výběr posil byl hroznej a na hru se pořád koukat nedá a když v prvním poločase někdy dá, přijde poločas druhý, kdy soupeř zareaguje a Strama neudělá žádný protitah.

   • Květák763.12.2017 11:43reagovat

    Na mě působí jako člověk bez charismatu, taková chcíplá ryba. Na Radovi, Ščasném nebo Lavičkovi bylo vidět, že jim na výsledku záleží, nemluvě o Franzovi :). Dobrý trenér se pozná podle reakce na vývoj zápasu, plány nikdy nepřežijí setkání s nepřítelem.

   • victorlima3.12.2017 13:45reagovat

    Majtine, já bych to neviděl tak zle s tím výběrem posil. Zatím se chytil pouze Mavuba, přestože ten přišel vlastně náhodou. Biabiany je skvělej fotbalista, není však koncovým hráčem, ale už jen proto co dovede s balónem se na něj krásně kouká. Mandjeck hrál stopera v týmu který vyhrál Africký šampionát. To nemůže být špatný hráč, pokud po něm nebudete chtít tvořit hru. Na to by tam měli být jiní. Janko přišel bez kondice a potom toho nahrál víc za rakouský nároďák než za Spartu. Ve švýcarské lize dal loni 17 gólů. Pochybuji, že trenéři ve Švýcarsku a Rakousku jsou takoví pitomci, že by stavěli hráče, který nemá ani na českou ligu. Zbývá Ben o kterém několik hráčů Sparty už napsalo, že předvádí na treningu neuvěřitelné věci a že je to skvělý fotbalista. Mimo jiné člen repre Izraele. V hodnocení reprezentací nebudou daleko od nás. Že by ti trenéři Izraele a jeho vlastní spoluhráči tomu taky nerozuměli? Nemůže být také chyba v tom na jaký post je stavěný a jest-li dostává takové míče jaké potřebuje? Mám pocit, že u nás by si nekopl ani Ronaldo. Postavili by se k němu dva echt kopáči, jako třeba Mikula a Coufal a za obranu by mu to stejně nikdo neuměl dát. Možná, že je taky trochu vyvedený z míry českou netolerantností k jiným rasám a přehnanou tvrdostí v české lize. Proti jiným vyspělým ligám je zde přibližně jednou tolik faulů a rozhodčí vůbec nechrání technické hráče. Proto jich tu tolik není.

 • DanSparta - odpoved na prispevek dole

  Skopi3.12.2017 1:17reagovat

  K prvnim bodu: s kritikou reakci na vyvoj zapasu souhlasim, nektera ta jeho rozhodnuti jsou zvlastni, samotneho by me zajimalo, co ho k nim motivuje.

   

  K druhemu bodu: on je veliky problem i v tom, ze Sparta nevi, co chce. Uz i ted se za ten pulrok opet menila strategie. To neni normalni. Vazne. Kdyby se od zacatku na rovinu reklo, ze se tomu musi dat cas, bylo by to pro vsechny lepsi, hlavne by se uz tehdy mohl kadr stavet naprosto jinak. Takhle to tady proto vypada, jak to vypada, od fanousku az k predvadene hre.

   

  K tretimu bodu: Nevim, v jakem stavu byli hraci po konci sezony, takze ani nemohu posoudit, jestli volba formy pripravy byla spravna. Ponevadz jsme tu ale meli lazaret velikych rozmeru a to se povedlo italskemu tymu zmenit, tak ta volba mozna nebyla tak spatna. Nejsem ale kondicni trener, takze vazne nevim.

   

  Sparta podle me musi prestat hodnotit impulsivne a v emocich. Podle me neni uplne idealni neustale tocit trenery po dilcich neuspesich a to plati i u trenera, ktery mi ne tak docela padl do oka. Ale mel by dostat sanci dokoncit, co zacal. Rozhodne bych mu jeste do konce sezony cas dal a pozitivni veci na jeho pusobeni se take najdou, ackoli jich neni zrovna hodne.

  • LukyACS3.12.2017 1:40reagovat

   Stramaccionimu nejde dát další šance. Nedovedu si domyslet, co by se dělo přes zimní přípravu a na jaře, když na své straně nemá fanoušky.

   Kotel by se poslouchat neměl, ale zároveň se nedá jít proti němu, to jsme viděli nedávno s Konatém.

   Už z tohohle důvodu musí odejít, jestli ne za hru a výsledky.

   • maaarty3.12.2017 1:50reagovat

    Nerozumím tvé logice. V jedné větě píšeš, že by se kotel poslouchat neměl a ve druhé, že už z tohoto důvodu by měl Stramaccioni odejít. Kotlík má pocit, že může ovlivňovat věci na Spartě už minimálně od Hřebíka a podle toho co proniká ven se tak i děje a Spartě to v ničem neprospívá. Odvolání Stramaccioniho jen částečně z tohoto důvodu dá bezmozkům další pocit možnosti ovládání dění na Spartě.

   • SuperFrankie3.12.2017 10:37reagovat

    Jakmile se Stramaccioni vyhodí a neudělají se žádný opatření proti kotli, tak budou mít pocit, že vyhráli a budou tohle dělat zase....

     

     

   • majtin3.12.2017 11:08reagovat

    Když se nedá jít proti kotli, tak z toho logicky vyplývá, že se musí poslouchat. A nebo udělat nějaký kompromis, polovičatý řešení. Ne, není možný, aby tihle dementi ovlivňovali směřování klubu. Já si nemyslím, že IQ je v životě všechno, ale tohle je fakt nářez. V podstatě vždy, když jsem měl pocit, že klub začíná směřovat správným směrem, začíná se vše budovat na pevných základech, to tyhle kreténi pokazili svým destruktivním chováním vycházejícím z nespravedlivých pohnutek. (Např. hejtování Timmiho pod Holasem. To prostě Spartě škodilo. OK, když byli proti jeho setrvání, mohli to vyjádřit tak, aby nepoškodili Spartu. No a pak jaro 2012 ). A já jsem přesvědčenej, že kdyby přišel někdo, kdo by začal klub budovat konstruktivně, že by byl problém, protože oni myslí destruktivně. A když člověk uvažuje konstruktivně či destruktivně, uvažuje tak ve všech oblastech života, takže by časem zase došlo ke střetu zájmů. Sparta se nesmí nechat limitovat a vydírat lůzou.

  • DanSparta3.12.2017 7:38reagovat

   Já sem teda silně proti tomu, aby Ital ještě dostal další čas. Půjdou proti němu média, burani ostatních týmů, fanoušci ACS. To je odsouzený k neúspěchu.

   • victorlima3.12.2017 9:35reagovat

    Nejsem si jist, zdali by měl Strama dál pokračovat. Na něho i celou Spartu spustili hotovou štvanici média a pochopitelně se k tomu přidalo 3/4 fotbalového národa, která Spartu nenávidí. Bohužel jim v tom zdatně sekundují i někteří naši přiblblí pseudo-příznivci. I kdyby nic jiného Strama neudělal, tak to, že začal vyhazovat některé dřeváky a možná i křiváky, by nám mělo do budoucna pomoci.

   • stařec3.12.2017 18:22reagovat

    DanSparta-pokud si,chlapečku,sledoval celou situaci od začátku,tak ještě Ital nebyl v Praze a už se proti němu postavili lidé od tisku a z řad neschopných českých trenérů.Jsi typický chytrák,který je přesvědčen,že jeho názor je ten jediný správný.Trenéři se po celou dobu,co Spartu vlastní Křetínský,střídali jak na běžícím pásu a k ničemu to nevedlo.Kotel nejsou fans Sparty,ale debilové,kteří si myslí,jak jsou důležití.Kdyby tady byl schopný český trenér,tak by se Sparta už dávno zvedla.Trenér,který září např.v Olomouci,už nemusí mít schopnost zvládnout Spartu.To jiný stupeň.

 • Dočkal se nedočkal

  Nulatunji2.12.2017 23:57reagovat

  ”Na Strahově jsme mluvili s Bořkem Dočkalem o jeho ”čekané”. Bořek dorazil k řediteli klubu v jinou dobu než původně ohlásil (tedy ho nikdo nečekal) a nečekal více jak 25-30 minut. Tak asi tak.”

   

  Ale když je Kotalíka bíti, hůl se vždy najde Úsměv

  • adam2.12.2017 23:58reagovat

   Celé je to kampaň od Hřebíka!

  • Nulatunji2.12.2017 23:59reagovat

   Kdo chce, ne když je, já jsem z toho videa tak v šoku, že nevím, co píšu Smích

   • adam3.12.2017 0:01reagovat

    Já to musel po dvou minutách vypnout, na tohle fakt nemám.

 • Kdyby si ti frajeři

  ajosek2.12.2017 23:32reagovat

  takhle někdy podali Berbra,nebo sudího co nás zaříz ,tak by udělali konečně něco pro Spartu!

  • P_YF092.12.2017 23:36reagovat

   vy musíte mít silnej matroš, když tu furt brečíte nad rozhodčími...

  • P_YF092.12.2017 23:37reagovat

   apropo naříkali jste takhle, když rozhodčí připískavali nám nějakou tu sezonu dozadu?

   • maaarty2.12.2017 23:38reagovat

    Zkus použít tu kouli, co máš na krku. Třeba ti dojde odpověď.

    • P_YF092.12.2017 23:41reagovat

     Používám, proto se ptám, proč si neustále stěžujete na rozhodčí? Jo, je to hnus, ale tohle je vlastnost těch od trati, ne naše(ikdyž vás považovat za Sparťany..)

      

     Tak mi odpověz, stěžovali jste si taky, když Spartu tlačili ve své době rozhodčí?

     • maaarty2.12.2017 23:45reagovat

      a) použij tu kouli

      b) najdi mi, kde si stěžuju

      c) ty mi jako Sparťan nesaháš ani po fusekle.

     • Pouzar112.12.2017 23:45reagovat

      Ne nestěžoval. Tou dobou sem totiž taky ještě tlačil.. Kačera

     • ajosek2.12.2017 23:47reagovat

      Pyfe ale v tý době jsi ještě nebyl na světě tak o čem je řeč?Smích

      • P_YF092.12.2017 23:49reagovat

       Řeč je o tom, jestli jste to v té době taky tak odsuzovali a o tom, proč se tu někteří snaží tu hrozivou situaci Sparty svalit na rozhodčí.

       • Skopi2.12.2017 23:52reagovat

        Opet sam si neco vyhodnocujes a predpokladas, i kdyz na to nemas mozkovou kapacitu. Nikdo tu nesvaluje situaci Sparty na rozhodci.

        • P_YF092.12.2017 23:54reagovat

         Takže mi chceš tvrdit, že se tu xkrát nepsalo, že nás rozhodčí obral o body a tím se vysvětloval ten propadák v tabulce.

         • Skopi3.12.2017 0:04reagovat

          Tohle uz jsme tu meli, par vlaken dole... Prestan s hadanim, par vlaken dole si uz dokazal, ze si realitu tohohle fora upravujes, jak se ti hodi, tak bud sem nahazej ty prispevky, ve kterych tohle je, nebo sklapni.

          • P_YF093.12.2017 0:12reagovat

           staci si zadat do vyhledavace ”rozhodci” a jedes...

            

           zda par prispevku na ukazku:

           thomasd8628.8.2017 11:05reagovat

           Spis jsem to myslel tak, ze i kdyz mame mizernou formu, tak diky rozhodcim ztracime proste vic nez je realita

           ---

           Jiri ACS20.8.2017 20:03reagovat

           Mozny je vsechno.Ted mam ale pocit,ze bude Tvrdik delat vse pro to,aby jim Plzen neutekla a to by mohlo pomoci i nam.Nebo nas budou rezat i nadale.Kazdopadne je depresivni,kdyz investujes kupu prachu do hracu a pak zjistis,ze mas uz na startovni care deset bodu ztratu na dva nejvetsi konkurenty diky rozhodcim.A fakt nechapu nase vedeni,ze nedokaze zakrocit a zajistit si i tu diplomacii a zakulisi.V tomhle se jen potvrzuje,ze jsou u nas na dulezitych postech sami nymamdi.

           ---

           Jiri ACS18.8.2017 23:31reagovat

           Mne se teda spis nelibi,ze si s nama rozhodci v kazdem zapase vytre prdel.Uz nas tim pripravil o dva body v Liberci a dneska nam radne zkomplikoval zapas.A zrovna v dobe,kdy se vse sehrava a jde pomalu nahoru a vyhravat potrebujem pro to,aby se uklidnila situace v klubu i mezi fanousky

           • P_YF093.12.2017 0:12reagovat

            samozrejme se toho najde daleko vic

           • Skopi3.12.2017 0:19reagovat

            Tak pokud jsi z tohohle (prispevky dvou lidi, skoro ctyri mesice stare, tos musel hodne hledat, abys nasel, cos potreboval, kteri navic zminuji spatnou formu a neschopnost vedeni) usoudil, ze se situace Sparty svaluje na rozhodci, tak gratuluju!

           • Pouzar113.12.2017 0:19reagovat

            A teď vytáhni prosimtě někoho kdo sem píše pravidelně

           • DanSparta3.12.2017 0:22reagovat

            No ale uznej, že nás fakt ty rozhodčí potápí a často sou to věci, který nás stojí body. Kdyby třeba v Liberci sparta vyhrála, jakože měla, tak bychom měli z dvou výjezdů po sobě do boleslavi a liberce 6 bodů, což by v reflektu posledních sezon byl úspěch jako kráva.

            Italskej projekt Spartu kurví a jsme ve středu tabulky, ale rozhodčí to kurví skoro stejně.

            Loni nám nějaká kráva s praporkem sebere výhru v Brně, kde moh bejt úspešnej start pod holoubkem, ale vtvoří se štvavá kampaň proti váchovi kterej něco napsal na twitter, místo aby se řešilo, jak se tahle žneská dostala takhle vysoko (je to přes berbra no)

            • DanSparta3.12.2017 0:24reagovat

             A třeba to, že Sparta jede v létě na dva výjezdy po sobě do Boleslavi a Liberce, když bojuje o Evropu, je pro mě jeden z největších Kotalíkův omylů a nezdarů, když nedokáže ani pořešit los, kór když má Svobodu na LFA. Tam to Nezmar zkusil, že by rádi hráli doma a oni tomu vyhověli před zveřejněním

            • SuperFrankie3.12.2017 0:25reagovat

             V Liberci toho bylo víc.

             Ještě ukradená penalta, vymyšlená druhá žlutá pro Civiče, když Coufal simuloval, přičemž ten mamlas za svoje rasistický nadávky nebyl nijak potrestanej....

              

             Řežou nás letos slušně.

             • DanSparta3.12.2017 0:33reagovat

              Svaz má ze Sparty podobný pokusný zvířatko jako to má křetinský, na naše zápasy nasazujou podprůěmrný rozhodčí aby se něco naučili, zejtra na spartě bude video, protože tam to nic zkurvit nemůže...

            • P_YF093.12.2017 0:25reagovat

             Samozřejmě, že nás několikrát poškodili, ale vymlouvat se na to? To určitě nejde.

             • Skopi3.12.2017 0:32reagovat

              Take se na to nikdo nevymlouva.

  • adam2.12.2017 23:38reagovat

   Největší chyba je, že se s nimi vůbec někdo snaží diskutovat.

   • majtin2.12.2017 23:50reagovat

    On jim vysvětluje, že Hřebík nemůže dělat rozpočty, tabulky a smlouvy a že by si měl se svejma trenérema šmrdlat fotbal a oni do něho začnou vařit, že to vědí, že je k ničemu a proč ho nevyhodíme. Smích Ty vole, bych to nevydržel se s nima tak dlouho bavit, když nejsou schopný rozlišit takovou základní věc.

    • adam2.12.2017 23:57reagovat

     Tihle výmazové tam nejsou kvůli diskuzi nebo kvůli vyslechnutí si názoru druhého. Mají jak opice nacvičených svých deset frází ve stylu hřebík ven, křetinský demisi, bílá sparta apod. Prostě mají problém s kýmkoli, kdo si s jejich demencí vytírá zadek, což je 90% lidí na tomhle světě. Protože jak tady pravil níže kolega z klece, ”takto přece mluví 90% lidí”. Mno lopata a motyka během dne neodmlouvá, to je jasné.

    • LukyACS3.12.2017 0:06reagovat

     Šílený no, borci tam přes sebe řvou a ještě přijdou s takovýma slabýma argumentama. Nicméně Kotalík docela zklamal, že třeba Kadlece a další ani pořádně nevysvětlil. Akorát s tím Ben Chaimem to něčím podložil.

     Ovšem ani se mu nedivím, že se k další schůzce neměl.

     Sparta už fakt rozesranější nemůže být, fanoušci se hádají mezi sebou a s vedením a hráči, kde to asi taky bude hodně rozhádané.

     • SuperFrankie3.12.2017 0:08reagovat

      Sem zvědavej, co na to řekne PR.

      • DanSparta3.12.2017 0:37reagovat

       Nic. To ti můžu garantovat už teď.

       • SuperFrankie3.12.2017 0:47reagovat

        To přece nejde....

         

        Tohle je fakt závažný.

 • plesati neonaciste vs kotalik

  P_YF092.12.2017 22:39reagovat

  https://www.facebook.com/1957431694515222/videos/1990134001244991/

  • Pavel002.12.2017 22:43reagovat

   Vyjadřovací schopnosti těch ”fanoušků” je na úrovni desetiletýho dítěte...

   • P_YF092.12.2017 22:50reagovat

    Vždyť se vyjadřujou stejně jako Kotalík, jeho neodsoudíš?

    • Pavel002.12.2017 22:56reagovat

     Za každým slovem tyvole nebo jiné sprosté slovo a věty nedávají smysl, navíc skákání do řeči.. skoro se to nedá poslouchat a Kotalíka je mi líto.

     • P_YF092.12.2017 22:58reagovat

      Tou první větou jsi popsal Kotalíka pěkně :)

    • Chrod2.12.2017 22:58reagovat

     Kotalík mě teda taky zklamal, ale jestli ti přijde vyjadřování Kotalíka stejný jako těch ”fanoušků”, tak jsi asi hluchej...

     • Skopi2.12.2017 23:23reagovat

      Hrozne, vzal si Hrebika jako stit, neuveritelne, srac...

      • P_YF092.12.2017 23:26reagovat

       Fandí celá e-sparta, fandí celá e-sparta!!

        

       Kotalík? Demisi!

      • maaarty2.12.2017 23:34reagovat

       Co to meleš za nemsmysly? Už ve 20. vteřině mu tam jeden vyhrožuje, že mu jí napálí hned. Co jako má dělat, když na něj naběhne pět, nebo kolik vypatlanců, se kterýma ví, že se nikdy rozumně nedomluví?

       • P_YF092.12.2017 23:39reagovat

        No vidíš, snad se mu tou jednou větou rozsvítilo a Vozábala sem nenatáhne.

        • maaarty2.12.2017 23:43reagovat

         Zveřejněte kde byla nahrávka pořízena, jak se na ní Kotalík dostal, proč vás tam bylo jak cikánů na férovce, jestli věděl, že ho někdo nahrává atd. Do tý doby jsou věty o ”rozsvícení” jenom tlachání.

         • P_YF092.12.2017 23:45reagovat

          ”JAK SE NA NÍ DOSTAL” SmíchSmíchSmích

           

          jakože ho někdo unesl z kanclu?

          • maaarty2.12.2017 23:49reagovat

           Věcně odpovědět neumíš, nic víc se nedalo čekat.

           • P_YF092.12.2017 23:50reagovat

            Tak ti odpovim věcně ty konspirační teoretiku. Schůzku si ty lidi s Kotalíkem domluvili dopředu.

            • maaarty2.12.2017 23:52reagovat

             A dál?

             • P_YF092.12.2017 23:55reagovat

              Co dál? víc nevim, napiš Kotalíkovi, jak tam přijel. Ale schůze byla domluvená, takže nějakej svůj únos můžeš pustit z hlavy.

              • maaarty3.12.2017 0:08reagovat

               Promiň, musím na tebe pomalu. A dál tam bylo napsáno proto, že otázek v postu na nějž si reagoval bylo víc, a taky tam byl text ve smyslu ”bez jejich odpovědi nemá další diskuze cenu”. Únos si strč do prdele, o tom píšeš ty, ne já.

          • Skopi2.12.2017 23:50reagovat

           Ne, ze jste skety, co nekoho nahravaji, kdyz o tom ten druhy nevi, a pak se tim jeste chlubite. Charakteri.

       • Chrod2.12.2017 23:42reagovat

        Nejsou to nesmysly. Bud se s nima nema vubec bavit, protoze k tomu neni zadnej duvod, nebo to ma proste udelat jinak. Mel jim timhle stylem nakecat nejaky hovadiny, aby se jich naoko zbavil a bylo by to. Doufam, ze diky tomuhle videu bude mit velkej problem.

        • maaarty2.12.2017 23:48reagovat

         Já tam slyším x ožralých kokotů a samotnýho Kotalíka. Kdo ví, kde je to nahraný a jak se tam dostal. Nemá se s nima bavit? Když mu hned jeden vyhrožuje?

         • Chrod2.12.2017 23:52reagovat

          Nemá se s nima vůbec scházet.

          • maaarty3.12.2017 0:00reagovat

           Tenhle argument vezmu, až se ofiko, nebo od důvěryhodnýho zdroje dozvím, co to bylo za akci. Pochybuju, že by Kotalík šel sám do takovýho prostředí, kdyby si myslel, že to bude probíhat takhle.

           • P_YF093.12.2017 0:14reagovat

            Odkud si ty vylezl? Generalni reditel, marketingovy reditel, hraci, SLO a dalsi pozice se bezne a casto setkavaji se zastupci ultras. Jakou tady delas senzaci, ze ta schuzka probehla? Vzdyt za tebe se tu musi stydet i ostatni SmíchSmích

            • maaarty3.12.2017 0:20reagovat

             Nemel nic o senzaci, nic takovýho jsem nepsal. Dík. Sám si o pár řádků výš napsal, že víš jen to, že tam Kotalík přijel.

            • DanSparta3.12.2017 0:39reagovat

             Já věřim, že tyhle schůzky jsou na měsičním pořádku třeba v Bundeslize nebo i Polsku, ale taky si myslim, že maj asi větší úroveň bez povrchních nepřipravenejch argumentů a hlavně to asi nikdo neleakne...

  • SuperFrankie2.12.2017 22:44reagovat

   Pane bože, to jsou burani.

   • P_YF092.12.2017 22:46reagovat

    Burani jste akorát vy

    • SuperFrankie2.12.2017 22:49reagovat

     Já aspoň vím, jak se jmenuje vysokej útočník z Rakouska. Úsměv

     • P_YF092.12.2017 22:50reagovat

      To gratuluji. Už se Sparta vytočila z toho kruhu?

      • SuperFrankie2.12.2017 22:50reagovat

       Vytočila, ale vy to nechcete vidět.

       • P_YF092.12.2017 22:52reagovat

        Strop Smích Smích

       • DanSparta2.12.2017 23:37reagovat

        Neřikal si nedávno že nevidíš světlo na konci tunelu?

        AD video - to se asi nemělo pouštět ven, tohle je dost interní. A navíc to neni moc věcný, skákání do řeči, nevim kdo kdy mluví, omletý argumenty o Hřebíkovi, který se ani nezakládaj na pravdě (ne že bych ho měl rád, ale řikat že nerozumí fotbalu a měl jenom jednu sezonu je přinejmenšim neštastný).

        Mi přijde že Kotalík vůbec nemá argumentaci zvládnutou, nic nepodložil, pak přizná že MiKa je k hovnu a stejně ho nevyštípe... Nevim, divný. Asi to nemělo jít ven, si myslim.

        • majtin2.12.2017 23:41reagovat

         Si myslím, že je to podraz od hlavounů. Ale na druhou stranu, je to dobře, že se uvidí bez příkras, jak to ve Spartě funguje.

        • SuperFrankie2.12.2017 23:50reagovat

         Jj, psal jsem to po Olomouci.

         Ostatně jsem ti níž psal, že už mi po tom zápase taky už trochu bouchly saze. Neutrální

          

         Myslel jsem to v tom smyslu, že se tu se zahraničním koučem nastavily určitý standarty fungování klubu, který tu předtím nebyly (posadí se hráči, kteří nemají formu, což ostatně v tom videu říká i Kotalík....), ale tady tohle video je důkazem, že prostě zmínění jedinci chtějí, aby se to zase otočilo tam, kde to bylo. Vyhodil se Hřebík, Baranek, Kováč, celej zahraniční realizák a vrátíme se o pět let zpátky... Jestli si z toho vyvodil něco jinýho?

         • P_YF092.12.2017 23:53reagovat

          Co to meleš? Myslím, že jim jde především o úspěšnou Spartu. A kam nás ten zahraniční realizák posunul ty chytráku? Možná tak o pár příček níž.

         • DanSparta2.12.2017 23:59reagovat

          Tady přece nikdo nechce aby to zase trénoval Rada, ultras, ale i normálové jako sem třeba já co chodí na protilehlou, jezdí na výjezdy, chtěj aby skončil Ital, protože on neumí reagovat na vývoj zápasu, vůbec neni dobrej trenér a nezvlád svojí práci. A to že ji nezvlád, už víme teď, v prosinci. Takže skončit by měl Ital, ale ať se klidně zase přivede někdo zahraniční. Jasně, ten systém s koučem kterej neni zkaženej českym prostředím je dobrej, ten mi dává smysl. Za Strahov kterej teď nějak vypadá vděčíme vlastně Italovi, to by se pod českym trenérem nestalo. Takže klidně ať jděme dál v týhle cestě, ta je podle mě správná, jen jedem fakt objížďkou přes okresky a ještě sme nalili do dieselu benzin nebo nevim jak to jinak vyjádřit.

          Nedělejte hlavně z kotle, z veteranos apod. úplný tupce a idioty, který by chtěli Radu, když se s někym z nich bavíš, tak ti taky řeknou že je dobře, že se Sparta modernizuje. Ale tohle neni modernizace co se teď událo, to je prostě průser dekády, možná největší průser od revoluce.

          A Kotalík je společně se Svobodou a Požárem ten, co to dopustil, proto si myslim, že jejich konec by měl nastat stejně, jako by měl nastat konec Stramaccioniho. Pamatuju si přesně, když Požár nastupoval do funkce, že se budou sportovní výsledky zodpovídat jemu a on za ně bude nést zodpovědnost. Mrd, rok a půl poté, z Pořára se stal trenér, pak vyhozenej trenér a teď zase šéf scoutingu. V každý normální firmě už by se s nim rozloučili, ale tady je to zacyklený, divný.

          Sparta se furt motá v kruhu

          • SuperFrankie3.12.2017 0:07reagovat

           Ok, beru.

            

           Navíc vím, že ty, Sranda a další máte mnohem lepší info než já.

          • Skopi3.12.2017 0:10reagovat

           vůbec neni dobrej trenér

            

           Proc si to myslis?

           • DanSparta3.12.2017 0:43reagovat

            Hele tak třeba Olomouc.

            Nedokázal tým vůbec připravit a vtisknout tomu zápasu nějakou taktitu, naopak od Jílka. A v průběhů zápasu tam nasadí křídelníky, ale ne Janka.

            Celkově. Nevidim vůbec systém hry, jestli hrajeme z bloku a jedeme brejky jako to měl třeba Holoubek, jestli jako chceme hrát po křídlech, středem, chceme mít držení balonu, nic. Nemá to smysl, hraje se na náhodu.

            Tréninky. Uznávám, že i hráči sami říkají, že je tréninky pod Italem baví, ale to až teď v sezoně, v přípravě ještě hráči 14 před Zvezdou jeli crossfit. To přece nejde.

  • Chrod2.12.2017 22:44reagovat

   Po dvou minutách přemýšlím, jestli ti fanoušci jsou úplně ožralí, nebo jestli takhle mluví normálně...

  • pubi2.12.2017 22:56reagovat

   Takže za to může Hřebík. Více jak dvě minuty nedám.

  • Brian Pricke2.12.2017 22:57reagovat

   Z toho se dalo vytěžit hrozně moc, ačkoli to skončilo úplným fiaskem (otázkami i formou).

    

   Věděl Kotalík o nahrávání rozhovoru?

  • Skopi2.12.2017 22:59reagovat

   Vedel Kotalik o tom, ze ho nahravate? Ja jen, ze vy jste ta frakce, co jede ACAB, a smejete se tam, ze vas odposlouchava Mossad... Tak tohle je docela zajimava praktika.

    

   Jinak po tomhle by mel Kotalik okamzite skoncit. Pokud takhle smerem k fanouskum pomlouva ostatni cleny vedeni/realizacniho tymu/hrace, tak pak se nemuzeme divit, ze to tu vypada, jak to vypada.

   • P_YF092.12.2017 23:01reagovat

    Kotalík je frajer a svojí práci dělá dobře. Nebo už to neplatí teda? Že to tady v diskuzi bylo místními experty tolikrát omíláno.

    • Skopi2.12.2017 23:06reagovat

     Tady nekdo v nedavne dobe psal, ze Kotalik dela praci dobre? Údiv

     • P_YF092.12.2017 23:08reagovat

      Samozřejmě.

      • Skopi2.12.2017 23:09reagovat

       Muzes byt konkretni?

       • P_YF092.12.2017 23:13reagovat

        bylo to vlevo dole

        • Skopi2.12.2017 23:15reagovat

         Moc vtipne. Takze nic. Vyborne si vedes, chlapce.

       • P_YF092.12.2017 23:15reagovat

        Jinak samozrejme ti presne ozdrojovany prispevky nedodam, ale mistni vyplody ctu kazdy den, takze vim, ze se tu komentare, ze Kotalik Sparte nijak neskodi, objevuji pravidelne.

        • Skopi2.12.2017 23:19reagovat

         No nedodas, protoze neexistuji... Jednoduche.

        • M4rtin3.12.2017 2:06reagovat

         Myslím si, že se v tomto pleteš. Chodím sem každý den a co si vybavuji od léta se tu maximálně někdo ptal, co má Kotalík vlastně na starosti. Ale, že bu se ho tu někdo nějak zastával, to si nevybavaji. Kdyby jsi zmínil trenéra, tak to by byla jiná.

      • Skopi2.12.2017 23:13reagovat

       A porad jsi neodpovedel, jestli o tom nahravani vedel. Odhaduji tedy, ze nevedel. Parada, krasne rovni jste, hosi.

  • majtin2.12.2017 23:03reagovat

   Bože chraň Spartu před blby tohoto druhu. Kotalík zaslouží velký obdiv, že dokázal s těmito hysterickými tvrďáky komunikovat. To je prostě tvrďáctví, smršť povrchních argumentů vycházejících z nějakech nižších zbloudilejch pudů.

   • P_YF092.12.2017 23:04reagovat

    Jedinými blby na Spartě jste vy, obhájci Stramaccioniho a Kotalíka.

    • pubi2.12.2017 23:06reagovat

     Ty si fakt neuvědomuješ, jak z toho záznamu ta protistrana Kotalíka vychází?

     • P_YF092.12.2017 23:10reagovat

      Vychází z toho uplně normálně. Akorát vy, zaslepení blázni, jste v nějakym domnění, že by se na takový schůzce mělo mluvit slušně, elegantně a ideálně si ještě předávat slovo po každé větě.

      • SuperFrankie2.12.2017 23:14reagovat

       ”Máme ti bouchnout hned, aby sis to rozmyslel?”

        

       Skutečný gentlemani Úsměv

       • P_YF092.12.2017 23:16reagovat

        Jinak tímto stylem hovoří 90 % lidí. Že to nemůžete pochopit jako fotbalová kavárna, za to já nemůžu.

        • SuperFrankie2.12.2017 23:17reagovat

         Ne, promiň, mě kdyby si pozval Kotalík na interní debatu, tak mu fakt nevyhrožuju....

         • P_YF092.12.2017 23:18reagovat

          Problém je, že tebe si Kotalík nikam nepozve, internetovej pisálku.

          • SuperFrankie2.12.2017 23:22reagovat

           Vás už si znova taky nepozval.

          • majtin2.12.2017 23:25reagovat

           Jasně on si zve výkvět, elitu. Úsměv) Ó, jak jste důležití, když si Vás zve Kotalík. Proč si myslíš, že si zve tyhle blby ? Protože dělají na stadionu bugr a tak si myslí, že těmihle ”rozhovory” tomu zamezí. Obušky na vás!

           • P_YF092.12.2017 23:26reagovat

            odjeď do kldr, ty obušku.

        • Chrod2.12.2017 23:18reagovat

         Tímto stylem hovoří 90% lidí SmíchSmíchSmích Tak to by mě zajímalo, v jakých kruzích se pohybuješ...

         • P_YF092.12.2017 23:25reagovat

          Tak já nevim, vždycky když unikají nějaký nahrávky na veřejnost, tak takhle mluví téměř každý. Ať už premiér Babiš, kdejaký významný sportovec, až po vámi označovanou spodinu společnosti - ultras.

           

          • Pouzar113.12.2017 0:06reagovat

           Myslíš jako ten opičák co to pravděpodobně nahrával (je nejvíce slyšet) a podle hlášek má IQ tak 73 ? .. Tak takovýho typa sem na nahrávce ještě neslyšel ..

    • Skopi2.12.2017 23:09reagovat

     Jak jsem tu tak prispevky procital, tak se tu haji jen Stramaccioni, Kotalika tu nehaji nikdo.

   • Chrod2.12.2017 23:09reagovat

    No já ani moc nechápu, proč se s těma lidma Kotalík vůbec vybavuje a něco jim vysvětluje. Proč by se měl někdo zpovídat lidem, kteří vyhazují trenéra už v prvním domácím zápase? Kotalík se tímhle snížil na jejich úroveň a to pomlouvání hráčů a členů realizáku je dno. Velký zklamání...

  • SuperFrankie2.12.2017 23:06reagovat

   Mimochodem, tohle video dokazuje jednu jedinou věc.

    

   Už teď moc dobře chápu, proč se do toho ultras snaží tři měsíce házet vidle, aby to Stramaccionimu nevyšlo a na konci podzimu odešel. Úsměv

   • Pavel002.12.2017 23:07reagovat

    Hřebík musí ven SmíchSmíchSmíchSmích

    • P_YF092.12.2017 23:12reagovat

     Vy jste tady všichni masochisté, že se vám líbí, jak nejlepší český klub postupně přechází do průměru i přes stále nejlepší ekonomické podmínky? Nebo jste prostě tak ublížení a frustrovaní z ultras, že se proti jejich názoru musíte vždy postavit?

     • Skopi2.12.2017 23:18reagovat

      A pokracujes naramne, klasicka pozice: Ja mam pravdu a ti, kdo jsou proti me, jsou automaticky idioti, kterym se ta nelichotiva situace libi. Kdybys to tu cetl, tak bys vedel, ze nikomu se ta situace nelibi, nekteri jen zastavaji nazor, ze vymena trenera nic nezmeni, protoze tech uz tu bylo iks, a situace je vicemene stejna. Naopak tu ale drtiva vetsina vola po zmenach ve vedeni, nekteri (a je jich dost) vola po zmene majitele.

      • P_YF092.12.2017 23:28reagovat

       Tuhle pozici mi nepodsouvej, do ní se staví spíše zdejší členové diskuze. A že tu chce většina lidí změnu, to jsou kecy, vy tady furt píšete, jak tomu chce dát ještě čas apod.

       • Skopi2.12.2017 23:35reagovat

        Ano, ale cas trenerovi! Fakt zabednenec.

  • majtin2.12.2017 23:20reagovat

   Silnej argument:”ty jo, všichni maj bodů jak máku, jen mi máme hovno, ty vole...” Smích Čtvrtníčku, tohle je výzva.

  • Dollaruss2.12.2017 23:27reagovat

   Dá se na to nějak podívat bez facebooku?

  • Nulatunji2.12.2017 23:40reagovat

   A timhle se jako někdo chlubí? Smích

  • Sendi2.12.2017 23:46reagovat

   už jsem teda zažil lecos, ale aby ze sebe někdo dobrovolně udělal takovýhle idioty, to jsem nezažil...akorát teda Kotalík ho tam ze sebe udělal nedobrovolně no, kristevolejozefe...

 • Ofsajd

  Heroic2.12.2017 21:50reagovat

  Ofsajd to nebyl, protože brankář se dotkl míče. Mě spíš zaráží jiná věc. A tou je, že Plíseň (Berbr) odřízli rozhodčího (Královce), který jak je známo přeje spíš nám. Měl je prý dnes pískat a on byl označen jako marod. Prostě Plzeňskej ksindl

  • Pavel002.12.2017 21:51reagovat

   Ofsajd to byl! Teč bránkáře nehraje roli. Nauč se pravidla a pak choď trollit na cizí fora Úsměv.

  • SuperFrankie2.12.2017 22:01reagovat

   Lol

  • novydres2.12.2017 22:12reagovat

   Koho zajímá, že se brankář (navíc nevědomě) dotkl míče ???

  • DJDriver2.12.2017 22:28reagovat

   Dyt je uplne jedno jestli se brankar dotkne mice

  • Sendi2.12.2017 23:37reagovat

   nauč se pravidla vole...

   • Lobrock3.12.2017 1:45reagovat

    To je rada jak stehno. Něco jako říct orangutanovi, kterej je rád, že si dokáže oloupat banán, aniž by si při tom zlomil palec, aby se naučil psát básně.

 • Video

  adam2.12.2017 20:56reagovat

  To video s váženou delegací holých hlav jsem viděl až teď. Jen pro zajímavost - tuší někdo z vás, co je vůbec vlastní cíl těchto výprav? Mají štěstí, že Rosa je takový formát, že se s nimi vůbec dokáže bavit. Nejen, že tihle darmožrouti očividně přes den nechodí do práce, ale ještě mají tu drzost promlouvat za ”fanoušky Sparty”. I kdyby kotel čítal 100 lidí, jako že ani omylem, tak je to půl setina všech lidí, co Spartě fandí. Jako když jednou za čas šlápnete do hovna - taky to neznamená, že je pokálená celá Praha.

  • Brian Pricke2.12.2017 21:07reagovat

   Že jsi blb, to už jsem si zvyknul (tímto se omlouvám Srandovi, pubimu a jiným, o kterých jsem si to kdy myslel, neboť tohle je ojedinělý exemplář).

    

   Delegace holých hlav = jeden člověk. Když jednou za čas potkáte v Praze holohlavého člověka, taky to neznamená, že se z Česka stal protektorát.

    

   Kotel má snad < 100 lidí? Jakože co?

   • adam2.12.2017 21:47reagovat

    Že mě řadíš na tuhle stranu je pro mě jedině vyznamenání, protože bych se jinak cítil dosti trapně Kryšpíne.

    Kotel jako takový má samozřejmě tolik lidí, kolik do něj v daný zápas přijde, ale tímhle ”kotlem” jsem myslel tu skupinu, která se nazývá ”tvrdým jádrem” a já nevím jakými jinými nesmyslnými hesly (hlavně proto, že jsou vždycky první, kdo se proti Spartě obrátí zády). S touto skupinou se drtivá většina lidí neidentifikuje, což je samozřejmě každému normálnímu člověku naprosto srozumitelné.

  • ACSpartaPraha4ever2.12.2017 21:24reagovat

   Hm, ony tyhle zkratky (à la odpůrce Stramaccioniho = nácek, holá hlava, lopata, xenofob, etc., ten, kdo se Stramacciniho zastává = sluníčkář, intelektuál, knihomol, oikofob, etc.) sice život zjednodušují, ale realitě se příliš nepřiblížují, protože ta je lehce komplexnější.

   • adam2.12.2017 21:43reagovat

    Tak tohle není žádná zkratka, ale reakce přímo na tyhle skupinky nosičů rakví, pubertálních rozdávačů letáčků a výprav na tréninky A-týmu. Já sám jsem se Stramy dlouho zastával, ale nyní si jeho odchod již přeji také. Nicméně nejde o to, co si člověk myslí, ale jakou formou to podává (ala jsme fanouškovská šlechta, myslíme si to co většina lidí a i kdyby ne, náš názor jako ”štamgastů” je podstatnější).

    • dominik272.12.2017 21:48reagovat

     Mně třeba zrovna zakoupení letenky do Itálie a její předání uprostřed tréninku bez nějakého násilí (a snad i bez nadávek) přijde jako celkem hezky projevený nesouhlas. A to neříkám jen proto, že jsem stramafob.

     • adam2.12.2017 21:54reagovat

      Jako o tom bez pochyby. Mě ale na těhle věcech vadí ale samotný fakt, že jen ta vlezou na hřiště, kde prostě nemají co dělat. To že se předalo triko, letenka je ”vhodné” gesto. Ale až tam příště jeden z těhle lidí bude mít petardu nebo nějaký jiný nesmysl, tak asi všichni budeme mluvit jinak.

     • SuperFrankie2.12.2017 22:03reagovat

      Ok, je to sice hezky projevený nesouhlas, ale ten nesouhlas ve slušně projevené podobě přišel až na závěr podzimu, kdy se ti stejní lidé neštítili napadnout autobus, přijít na trénink s rakví v den pohřbu Baťi a další věci.

       

      Kdyby to byl první projev nesouhlasu, snad bych se tomu i zasmál. Takhle je to prostě další v řadě nechuťáren z jejich strany.

    • ACSpartaPraha4ever2.12.2017 22:04reagovat

     Nevidíš ten paradox v tom, že se ti nelíbí forma toho, jak to podali oni, ale sám si svůj nesouhlas s tím podal formou nálepek darmožrouti, co nepracují a holé hlavy? Úsměv

      

     Jak už tu psal myslím Luky, tak tohle se vůbec nedá srovnávat s akcí ”Rakev”. A to mám na to, zda by Sparta měla Stramaccioniho vyhodit, naprosto rozdílný pohled. Úsměv

      

     Můžeme se bavit ještě o tom, co padlo v tom videu ”Když není výkon na hřišti, proč by měl bejt v hledišti?”, s tím třeba naprosto nesouhlasím, a naprosto jsem za jedno s Rosou, ale proběhla (aspoň podle toho úryvku, který zveřejnili) debata, vše bez násilí... Vážně v tom nevidím takovou katastrofu, jakou v tom někteří hledají. Úsměv

    • Veteranos Pirates10.2.2018 14:28reagovat

     Ahoj,pasuješ se do role ”fanouškovské šlechty” ty sám, nebo tě pasoval někdo jiný? A na základě jakých kritérií se může někdo do takového ”šlechtického stavu” dostat? Předem děkuji za odpověď.

81534 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha