Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nejednota

  LukyACS31.8.2017 10:31reagovat

  Ta nejednota Sparty je do očí bijící a to už hodně let, pravá ruka neví co dělá levá.

  Ještě před Stramou se přivedou Vukadinović, Ćivić, Janko a Stetina, dva jsou na odchodu, další dva sedí, trenér údajně souhlasil, ale moc nevěřím, že by je znal.

  Zrovna včera jsem četl tohle:”I kdyby šel Vácha s Kadlecem s platovými nároky výrazně dolů, ČÁST VEDENÍ Sparty zásadně odmítá variantu, aby byli umístěny do konkurenčních klubů v Česku. Bossové oddílu prý v této věci NEJSOU JEDNOTNÍ.”

  Vážně se 2 dny před koncem neví, co s některými hráči? U Váchy bych to chápal, o tom se rozhodlo nedávno, ale stejně by tu měla být nějaká dlouhodobá strategie, jak podobné odchody řešit, jestli je tady prodávat, třeba s tím, že si řekneme 40% z dalšího přestupu, nebo jim tam dáme výstupní klauzuli atp., prostě něco podle čeho se pojede vždy. Vždyť třeba u Kadlece se ví už dlouho, že ho Strama nechce a my pořád nevíme, jestli může zakotvit v jiném klubu ČR nebo ne.

   

  Pak se nedivme, že se tenhle bordel přenáší i do kabiny a z ní přes agenty do médií. Navíc naše oddělení komunikace mlčí a přijde až s celkovým sumářem odchodů/kádru, než by průběžně komentovalo některé věci. Třeba, že Vácha odchází z rozhodnutí trenéra/disciplinárního prohřešku/... o jeho působišti zatím není rozhodnuto, ale to že se mlčí vytváří jen prostor pro mnoho spekulací, který rozhodně ničemu nepřidaj.

  Ať se na mě nikdo nezlobí, ale Sparta na mě už dlouho působí jako jeden chlív a nedivím se, že je bez titulů.

  • Furia Ceca31.8.2017 10:45reagovat

   Proč tě to tak překvapuje vzhledem k tomu co za fundované lidi sedí nebo sedělo ve vedení od nástupu Křetínskýho do Sparty? Něco fungovalo samospádem, něco zachraňoval Hřebík, něčemu pomohli okolnosti a štastný postavení hvězd, ale dlouhodobě jádro pudla leží právě v tom o čem mluvíš. Není to náhoda. Není to jednou za čas. Je to pravidelně měsíc za měsícem plný podobných rozhodnutí. Vyvození odpovědnosti na podnik se stamilionovým účetnictvím minimální. Sparta je víc než oni. I pro ně to platí, že klub je víc než hráč. Neexistuje možnost se ztotožnit s takovými lidmi a už vůbec je podporovat.

  • snytek31.8.2017 10:51reagovat

   100% souhlas, pokud máme i přes výrazně nejlepší ekonomické podmínky v ČR za posledních 10 let jen tři tituly a žádnou LM, není problém ve Váchovi, Kadlecovi nebo Štramákovi. Můžeme tady do nekonečna rozebírat, jestli měl hrát ten či onen, ale dokud nebudeme mít silné a odborné vedení klubu s jasnou vizí, nebude nic.

 • Stramaccioni = Fantozzi

  Puki198331.8.2017 10:29reagovat

  http://www.calciomercato.com/news/stramaccioni-e-la-nuvoletta-di-fantozzi-167881

  Jestli umíte italsky, tak zjistíte, že italští novináři přirovnávali Stramaccioniho k Fantozzimu již v roce 2013.

  Neutrální

  • captain_obvious31.8.2017 10:35reagovat

   Dobrej pokus. Spíš trapnej teda.

   • Puki198331.8.2017 10:37reagovat

    Jedná se o autentický článek z roku 2013.

    • captain_obvious31.8.2017 10:38reagovat

     Článek je bezpochyby autentický. Stejně jako tvoje idiocie.

     • Puki198331.8.2017 10:42reagovat

      Proč mě urážíš? Každý tady nadává na novináře, jak se do nás trefují a vida, ona je příčina ve Stramccionim, který byl itlaskými novináři přirovnáván ke komikovi Fantozzimu již v roce 2013.

      • captain_obvious31.8.2017 10:46reagovat

       Už toho nechej. Nebylo to vtipný už od začátku a teď už se jen ztrapňuješ.

      • munzig31.8.2017 11:10reagovat

       V tom článku se o tom ale vůbec nepíše :)

 • Čibi

  Sparťan9731.8.2017 10:15reagovat

  Zůstává 1url.cz/OtZCq Úsměv

  • trcmano31.8.2017 10:19reagovat

   A podle Mádla možná i Václav Zvýšil, akorát nevíme kdo to je Úsměv

  • Spytihnef31.8.2017 10:55reagovat

   Dle článku, Dúbravka jedničkou.

 • K Váchovi

  kopyto31.8.2017 10:11reagovat

  Jen tolik. Možná že skutečně byl duší týmu. Týmu, který byl dlouhodobě neúspěšný, týmu, který se neštítil házet klacky pod nohy vlastnímu trenérovi, týmu, který byl prestižní spíše jen kvůli svému jménu než kvůli výkonům na hřišti. Otázka není, zdali jsou Vácha a spol cestou ze svrabu, do kterého se v posledních letech Sparta dostala, na to už předchozí sezóny odpověděli jednoznačně negativně. Otázka je pouze to, zdali ta náhrada za ně je adekvátní s ohledem k cíli, jenž jsme si pro Spartu vytyčili a i zde lze říci, že současné výkony nové Sparty napovídají spíše to, že nikoliv. Nicméně ať to dopadne jakkoliv a selhání jsou jakákoli, rozhodně zde nebudu nostalgicky vzpomínat na ”Váchovu Spartu”. Jestli skončíme pátí, nebudu si říkat ”kde jsou ty časy, kdy tu byl Vácha a spol a my skončili třetí”.

  • Sendi31.8.2017 10:13reagovat

   spíš ”kde jsou ty časy, kdy tu byl Vácha s Matějovským a Hušbauerem a měli jsme neskutečnej titul” žejo...na to se nevim proč, tak trochu zapomíná :)

   • dominik2731.8.2017 10:25reagovat

    Lavičkova Sparta určitě byla silná, akorát trochu doplácela na ten ”zázrak”, co vznikl v Plzni, a také na to, že Lavička podle všeho neměl moc velkou podporu majitele při hledání posil. To jsem do jisté míry chápau, protože upřednostnit Lafatu před Kweukem, vyměnit Frýdka s Pavelkou za Váchu nebo odříznout Simona Deliho, to se mi fakt nejeví dobře. Nicméně věřím, že s Lavičkou se dalo pracovat jinak, dát mu nějaké splnitelné úkoly a budovat s ním opravdu silný klub pro pohárovou Evropu.

     

    A když se zastavím u samotného Váchy, tak ten byl jistě hvězdou v sezoně, kdy se naposledy vyhrál titul. Od té doby asi i vlivem zranění šla jeho forma dolů. Dělat z něj ikonu mi přijde jako blbost, to by se mohlo říct pomalu i o Hohenederovi, který velice slušně odehrál jaro na štítu při tom předešlém titulu. Váchův odchod zkrátka dává smysl, jen nechápu to načasování...

    • AlaMierda31.8.2017 10:28reagovat

     za Lavičky odcházel i Skalák ne? Lavičkovo problém byl, že to chtěl odehrát ve 12nácti hráčích a když se nedařilo tak nebyl schopen na to zareagovat a po roce nás už všichni přečetli. A po titulu, kdy měl využít situace a tým posílit o další 2-3 opravdu kvalitní hráče, tak si přivedl Nešpora.

     • dominik2731.8.2017 10:37reagovat

      Jsem teda slyšel, že Lavička si Skaláka chtěl nechat, ale nevím, co je na tom pravdy...

       

      Jako souhlasím, že některé ty přestupy z jeho éry, které se určitě odehrávaly aspoň trochu v jeho režii, se fakt nepovedly. U Nešpora byl hlavně problém v tom, že byl pořád zraněný.

      • AlaMierda31.8.2017 10:40reagovat

       to se asi nedozvíme. Každopádně Lavička měl ten tým po titulu posílit a zvednout jeho kvalitu. To byl začátek jeho konce

       • Sendi31.8.2017 10:44reagovat

        pokud na ty posily měl vůbec nějakej zásadní vliv...

        • AlaMierda31.8.2017 10:53reagovat

         já myslím, že ano o Nešporovi mluvil už půl roku dopředu. Váchu si jistě také vydupal on

    • Sendi31.8.2017 10:34reagovat

     jednak načasování a druhak způsob je to, co mi vadí, jeho odchod jako takovej určitě ne...

      

     Podle mýho názoru jen zlomek trenérů tady měl za posledních několik sezon zásadnější vliv na příchody, tak to na mě působí...

   • kopyto31.8.2017 10:33reagovat

    Jestli Spartě stačí nostalgické vzpomínání na tituly čtyři roky zpátky, zatímco v realitě hraje druhé a spíše až třetí housle v lize, pak ano, vzpomínejme. Já budu zase vzpomínat na to, jak si s námi rok co rok Plzeň vytřela a jak nakonec i Slavii stačila krátká přestavba k tomu, aby tu ”železnou” Spartu s klidem předstihla ...

    • Sendi31.8.2017 10:34reagovat

     diskuze naprosto zbytečná...

     • hombre31.8.2017 11:26reagovat

      Asi ano, ale má velkou pravdu, nemyslíš?

  • pivees31.8.2017 10:23reagovat

   Pokud skončí nakonci pati a bude videt, ze hra konečně za neco stoji, kvuli Sparte budou zrát třeba i trávu a vyhrajou MOL cup, tak to beru.

   • dominik2731.8.2017 10:38reagovat

    Konečně vím o někom, komu aspoň trochu záleží na MOL Cupu.Úsměv Já jsem třeba pro, aby se tam od začátku dalo hodně mladých hráčů klidně i za cenu toho, že se vypadne ještě během podzimu.

    • hombre31.8.2017 11:25reagovat

     Hodně ne, ale 2 klidně. Potřebujeme hrot a někoho na podhrot, nebo střed zálohy. Možná zkusit stopera.

     Hrot Drchal - výbornej. Podhrot Fortelný výbornej. Střed zálohy nevím, tak to neznám. Stoper taky ne, všichni dobří jsou na hostování. Nevím co je s Březinou a Köstlem. Možná Burda...

     Více hráčů bys utavil, nemají takovou fyzičku.

      

     • stařec31.8.2017 16:13reagovat

      Celý problém tkví ve vedení.Kamarádíčci majitele

      tam sedí za dost velké peníze a Kotalík se ještě

      trefuje do Sparty ohledně připískávání dříve.Tak

      je třeba vyhnat vedení a pokud to Křetínský nechce

      nebo nemůže udělat,nedělejme si iluze o zlepšení

      situace ve Spartě.Od neschopného vedení se to vše

      projevuje v klubu.Vztek

 • Situace

  adam31.8.2017 10:06reagovat

  Čeští agenti jsou kapitola sama pro sebe. Dlouhodobě se ve fotbale točí pořád ty samá jména typu Paska, Kolář nebo Muller, kteří si sice na jednu stranu „konkurují“, na druhou stranu si ale navzájem neškodí a hlavně mezi sebe nikoho moc nechtějí pouštět.

   

  To že ztratili pevnou půdu pod nohama ve Spartě

  Před začátkem této sezóny jsem nevěděl, co od toho všeho čekat. Nyní ale vidím jasně jednu věc. Jsem moc rád, že jsme do tohoto překopání týmu šli, protože konečně vyplouvají na povrch nejhlubší žumpy a slabiny českého fotbalu. Viz tři příklady:

   

  1) Většina hráčů (i těch co již v zahraničí byla) není schopna se plnohodnotně domluvit s cizím trenérským štábem, ačkoli oni sami nejsou žádní rodilí mluvčí.

   

  2) Většina hráčů nedokáže fungovat v opravdovém konkurenčním prostředí, kdy jsou všichni de-facto na stejné (nebo min. hodně podobné) pozici, nezávislé na nějakých známostech, „postavení“ a kamárádíčkování s trenéry.

   

  3) Agenti brečí, že jim vlastní neschopností utíkají peníze ve chvíli, kdy jsou české kluby ochotny investovat tak, jako nikdy předtím v hostorii. Novináři mají problém s tím, že Mandjeck s Mavubou jim nebudou oplátkou za pochvalný článek, sdělovat detaily z kabiny a nebudou za každou cenu někam utíkat na rozhovor, jen proto, že chtějí mít s novináři dobrý vztah.

   

  Samozřejmě všechno zdaleka není ideální ani z naší strany a je potřeba se zlepšit. Je možné, že Strama má opravdu třeba nějaký „problém“ s kabinou, ale je na něm, aby provedl tak účinnou čistku, aby zásadně nebyla postižena kvalita kádru (Karavajev) a přitom jsme se zbavili přítěže, kterou neměli odvahu odhodit trenéři předchozí.

   

  Snaha o očistu fungování a smýšlení ve fotbale je pro mě momentálně cenější, než výsledky, ačkoli týden co týden nahlas trpím. Až doposud mě těší, že má snad víc lidí (na stadionu i mimo) podobný pohled na věc jako já.

   

  • železník31.8.2017 10:12reagovat

   Podel toho co píšeš Adame, tak máš přehled se jmenovce. Pokud jím nejsi! Já o Tobě zase slyšel, že to je dobrý džob a že tomu nerozumíš je vcelku jedno.

   • železník31.8.2017 10:22reagovat

    A pokud se nepletu! Tak to je špatná cesta! Záleží za jak dlouho to dojde Majiteli.

  • Dynamo31.8.2017 10:24reagovat

   Sparta provádí obtížný ale nutný manévr.

   Cílem manévru je posunout klub na profesionálnější úroveň (přes výměnu realizáku a razantní obměnu kádru) a zároveň vyhrát letos titul.

   To je obrovsky těžký úkol.

   • železník31.8.2017 12:07reagovat

    Martine tomu rozumím,

    ale ryba smrdí od hlavy!

    1. Kvalitní realizační tým - není

    2. Koncepce, styl, směr - není

    3. Hráči jsou a základ je něco dokázat s týmem biď s nějakou posilou! Ale né z 10-15 novými.

    To bude trvat tři roky a nemusí se to povést!!!

    Tohle si Sparta nemůže dovolit!

 • konce hráčů

  Sendi31.8.2017 9:54reagovat

  O Váchovi si můžeme myslet co chceme, zejména o jeho hře, ale podle mýho prostě není normální, aby hráči ve Spartě končili takovýmhle způsobem a že se to stává už docela tradicí...Kdo naposledy končil tak, že mu stadion zatleskal? Hráč buď odejde a všem je to u prdele(mladí hráči) a nebo odejde za podivnejch okolností, nejlíp k přímý konkurenci, žádný normální konce už se v podstatě nedějou a Sparta je viditelně shnilá :/

  • Víťák z Cé Osmičky31.8.2017 9:56reagovat

   Rád bych upozornil, že nikdo tady nevíme okolnosti.

    

   A pokud dělal zlou krev a mydlil schody trenérům před ním, nezaslouží si nic, než vyhazov na hodinu.

   • Sendi31.8.2017 9:58reagovat

    no, ale to furt neni normální, že se takový situace vůbec dějou, já neurčuju, kdo je vinen a kdo není, jen konstatuju, že i tohle je docela významnej signál směrem k tomu, jak moc profesionálně všechno ve Spartě probíhá...

    • mikka31.8.2017 10:05reagovat

     V tom co pises je kus pravdy. Stejne tak bych ale videl i tu (spekulativni) rovinu, kdy je naopak jedinym znakem profesionality vyhodit individualitu, ktera se stavi proti smeru klubu. V takovem pripade proste kytka a mavani neni na miste. Hlavni pruser vidim ale v tom, ze klub sam svou nekomunikaci vytvari atmosferu pro podobne dohady, a nepresne soudy. V tomhle je ta neprofesionalita doslova tragicka a skodi klubu vic, nez cokoliv jineho.

     • Sendi31.8.2017 10:15reagovat

      No samozřejmě, že ten vyhazov může bejt třeba legitimní(prej bitka na tréninku), mě se ale nelíbí, že k takový situaci vůbec dochází a hlavně, že k ní dochází pravidelně, to je jádro mýho příspěvku...Klub se má řídit do tý míry, že taková situace nastává jen výjimečně a ne jako u nás - pravidelně...

   • Puki198331.8.2017 10:00reagovat

    Po delším zranění nastoupil k zápasu v Brně, kde byl podle statistik naším nejlepším hráčem, a Stramaccioni ho následně vyhodí? To je jak v Kocourkově. Vyhazov by zasloužil jedině trenér.

    • Funin31.8.2017 10:03reagovat

     bych chtěl vidět ty statistiky, podle kterejch byl nejlepší hráč, já nevim, když už chcete trollovat, nemůžete to dělat aspoň zábavně?

     • Sendi31.8.2017 10:07reagovat

      tak třeba mě v tom zápase fakt překvapil, podle mě odehrál jedno ze svejch nejlepších utkání za poslední dobu. To já ale vůbec nechci hodnotit, protože jeho konec viditelně nemá nic společnýho s jeho výkony...Taky mi vůči němu nepřijde úplně fér přístup fanoušků. Vácha sice poslední dvě a půl sezony nehrál rozhodně valně, ale působil tu dlouho, byl jednou z klíčovejch postav poslední mistrovský sezony a hlavně to nikdy nebyl žádnej flink, kterej by něco vypustil, zasloužil by si alespoň trochu respektu a to jak neuctivý jsou fanoušci vůči vlastním hráčům, navíc takovejm, který jsou fakt srdcaři, byť výkonnost nemaj nejlepší, mi přijde jako další dílek do mozaiky Tragický Sparty...nulová sounáležitost mezi hráči a fanoušky, mezi hráči a trenéry, mezi trenéry a vedením, mezi fanoušky a vedením, mezi fanoušky a fanoušky...je mi z toho smutno vole...

      • Funin31.8.2017 11:38reagovat

       Vácha si ublížil svými výroky v loňské sezóně ohledně mladejch hráčů, dost lidí mu dává za vinu odchod Holoubka, takže tak. Podle mě měl skončit po minulé sezóně, bylo by to tak lepší, ale jak tu píšou i jiní, nevíme co přesně se stalo v kabině.

    • Phil Taylor31.8.2017 10:04reagovat

     Ten vyhazov určitě nesouvisí s jeho výkonem v Brně...tak že to bych s tím vůbec nespojoval..asi zřejmě ta specifická česká kabina , kde hráči rozhodujou místo vedení a trenéra...

    • Chrod31.8.2017 10:08reagovat

     Prestante uz psat, ze byl Vacha nejlepsim hracem podle nejakejch statistik. Ja bych spis napsal, ze Vacha byl podle statistik nejcasteji u balonu a diky jeho rozehravce jsme nebyli schopni prehrat ani Brno. Navic i propadal v soubojich a kazil...

  • železník31.8.2017 10:09reagovat

   Máš pravdu! Velký klub a žádný v zahrničí by se takto nechoval!!!

   Přístup k hráčům, potažmo k reprezentantům, které jsme chtěli!!! Byť můžou být s formy se takto nechová! Je to za hranicí slušného chování.

   A pokud někdo píše, že mydlil schody, tak to podle seznamu muselo mydli deset lidí.

   A pokud to byla takhle velká skupina, znamená to mydlení, že je tam velká špína, která nemá s hráčem nic společného!

 • repre - ceny lístků

  AlaMierda31.8.2017 9:40reagovat

  tvl to je mazec, to raději dám 690kč za říjnový koncert Edguy v MF a rovnou si pořídím lístky na MoR 2018, za stejné peníze dostanu x krát více zábavy a na mnohem delší dobu. Opravdu jebat repre

  • Lukáš Mareček31.8.2017 11:15reagovat

   Dekujeme za informaci

 • Mediální zdroje

  petr13731.8.2017 9:20reagovat

  Ne že by to bylo něco překvapivýho, ale mám potvrzený, že v čele hnojometu na Spartu stojej jednoznačně čeští agenti, kteří na Spartě úplně ztratili půdu pod nohama. Třeba tenhle článek byl prý vyloženě na objednávku a za několik desítek tisíc v českých na stole. http://fotbal.idnes.cz/sparta-fotbal-zmeny-0q0-/fotbal.aspx?c=A170829_203431_fotbal_ten

  • SuperFrankie31.8.2017 9:24reagovat

   SmíchSmíchSmíchSmích

   • petr13731.8.2017 9:28reagovat

    Mne to moc k smichu neprijde. To uz je mnohem vic k popukani tvrzeni Palicky, ze je Vacha spartanska legenda...

    • SuperFrankie31.8.2017 9:50reagovat

     Hele, to jako fakt věříš tomu, že ti někdo dá pár desítek tisíc za článek jako je tohle : http://fotbal.idnes.cz/sparta-fotbal-zmeny-0q0-/fotbal.aspx?c=A170829_203431_fotbal_ten ? Jako vážně? Ach jo. Smích

     • petr13731.8.2017 9:53reagovat

      mně ne, já to nepíšu. Ale jinak jsou úplatky v novinářském prostředí naprosto běžná praxe. Evidentně se tam pohybuješ, takže to víš taky Úsměv

      • SuperFrankie31.8.2017 9:55reagovat

       Úplatky ve smyslu, že ti někdo dá několik desítek tisíc za článek, který je dlouhý asi tak jednu normostranu a jde jen na web?

       To je prostě ptákovina, ať už ti to řekl kdokoliv. Smích

       • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 10:14reagovat

        Nejde o délku, ale o to, aby si to přečetlo co nejvíc lidí.

         

        Cena PR článku na idnesu se pohybuje kolem 100 000 Kč..(oficiálně přes redakci)

         

        Na iDěsu je všechno možný.

        • SuperFrankie31.8.2017 10:22reagovat

         Hele sorry, ale ty čísla taháš z klobouku. Tolik stojí několik stran v tištěných novinách na PR, ale článek na web? Fakt ne.

        • SuperFrankie31.8.2017 10:25reagovat

         Navíc to není PR článek. Celý je to nesmysl.

   • Lobrock31.8.2017 9:32reagovat

    Čemu se směješ? Vždyť je úplně jasný, komu tohle nevyhovuje úplně nejvíc.

  • Dynamo31.8.2017 9:37reagovat

   Vůbec bych se tomu nedivil, zapadá to dost dobře do souvislostí.

  • Tyrrael31.8.2017 9:38reagovat

   Ani bych se nedivil...

  • AlaMierda31.8.2017 9:45reagovat

   to je jasný, že to agenty sere. Roky nám sem přihrávali bandu ztroskotanců, které vykopli v zahraničí a Sparta byla jedna zm ála kdo byl schopný jim dát nějaké slušné peníze. A teď nastaal doba, kdy musí ty své Vacky, Sivoky, Ondrášky a další nabízet tak maximálně v Polsku nebo Izraeli a tolik peněz z toho jistě nemají

  • pepinho231.8.2017 9:45reagovat

   Nedivil bych se, dost českých agentů je naštvaných, že jejich klienti přichází o svá teplá místa, viz Müller.

  • železník31.8.2017 10:02reagovat

   Na agenty se vyprdni co píšou! Píšeš nesmysli! Přečti si Schicka, jak reportérovi odpovídá, že s nikým nemluvil a psalo se toho ....

   Jaky bude mít Sparta reprezentany?

   To byla doména Sparty!

   A že sem chodili nějací špatní hráči, tak to bohužel bylo ekonomikou klubu. Naši kluci tady hrají za ...

   A ještě k posilám!

   Myslíš si, že hráč Interu Milán se má rozehrávat ve Spartě? Jseš na velkém omylu, kdyby v něm byla kvalita, tak ho dají na rozehrání do lepší soutěže a ne do Het ligy!!!

   Pro ně je na odpis a našla se ryba, která to sežrala! A samozřejmě tu provizy určitě nedostane český agent, ale ten kdo ho doporučil a kdo ho vzal! A dokázat, že mám pravdu je nejjednodušejší, že ty srovnatelný, možná lepší bez formu pošlu do pr....!

 • Vácha

  Consigllieri31.8.2017 8:41reagovat

  Vím že tady není a nebyl populární, ale já tvrdím že L.Vácha nám bude chybět .

  Podle statistik společnosti dodávající herní data ligovejm mančaftům, byl v Brně nejlepší na place. Vidím to stejně !!!!

  (A dá se to ověřit)

  A teď do mě hoši Úsměv

  Jinak nechápu ještě jeden odchod , Karavajev !!!! Co až se Zahustel zase zraní ?

  Měl jsem velkou důvěru , no spíš očekávání , ve Štramáka !! Začínám jí ztrácet , kéž bych se pletl.

  Podle posledního zápasu , je totiž tohle NEJSLABŠÍ SPARTA ZA POSLEDNÍCH 20 LET

   

  • waaw31.8.2017 8:42reagovat

   A das na cisla, kde neznas detail co v nich je nebo na vlastni oci?

   • Consigllieri31.8.2017 9:02reagovat

    Souhlasím s číslama

  • Puki198331.8.2017 8:46reagovat

   Vácha byl duší Sparty a její velkou ikonou. Obrovský bojovník, kterému v tomto ohledu může konkurovat snad jedině Frýdek. Obou se bohužel zbavujeme, jelikož přednost musí dostávat líní důchodci ze zahraničí s astronomickými platy, kteří se při první finančně zajímavé příležitosti seberou a nechají Spartu Spartou. Já doufám, že proti Karviné podnikne kotel nějakou akci a Stramaccioni bude odejit.

    

   • pepinho231.8.2017 8:50reagovat

    +1, pokud teda trollíš

    • Consigllieri31.8.2017 9:02reagovat

     Netrollím

     • Spytihnef31.8.2017 9:12reagovat

      Zapomněl ses přelogovat.

      • Consigllieri31.8.2017 9:17reagovat

       Hoši

       Za vším hledáte sešívky nebo prádelnu

       Log mám jen jeden , ale jestli ti vadím

       BAN , správce ti určitě vyhoví

       Tak se to tu dělá ne ?

       Tohle je můj první příspěvek

        

   • petr13731.8.2017 9:04reagovat

    Neboj, je to připravený. Každý kotelník musí přinést pohřební věnec a pizzu, jinak nebude vpuštěn na stadion. V 88. minutě budou pizzy hromadně naházeny na hřiště. Poté tam vtrhnou kotelníci a budou dávat věnce na hlavu vybraným hráčům. V případě Ben Chaima u toho budou řvát - Alláh Akbar, u černochů - Chceme bílou Spartu. Nakonec se všichni vrhnou na Stramaccioniho, kterýho svlíknou do naha, naberou na pizzařskou lopatu, vynesou ze stadionu a svrhnou od metronomu směrem dolů k Vltavě.

  • Spytihnef31.8.2017 8:49reagovat

   Vácha byl naposledy na hřišti dobrej v mistrovské sezóně.

   Jinak já ho měl rád z jednoho důvodu, protože neskutečně ležel v žaludku všem fanouškům ostatních týmu, jakmile se řeklo Vácha, tak ty startovali na první dobrou.

  • captain_obvious31.8.2017 8:52reagovat

   Ten tady bude chybět hrozně no Smích Možná soupeři si zastesknou, že když se jim nebude dařit kombinačně, tak už nebudou moct doufat ani ve Váchovu solidární výpomoc vysunutím jejich hroťáka do brejku.

  • Bunda31.8.2017 8:52reagovat

   Ta statistika je sračka. Kde mají třeba to jak dlouho držel balón před přihrávkou, kolik na to potřeboval doteku. V Brně naší hru zbrzdoval. Ale nejhorší nebyl. To byl tradičně Lafata.

  • Tashunka Witko31.8.2017 9:02reagovat

   Už aby začala skola, smradi sešívany

   • Consigllieri31.8.2017 9:04reagovat

    Trochu mimo mísu , náčelníku

    • Dolikus31.8.2017 9:19reagovat

     Mimo mísu je možná tak ta tvoje sracka co jsi vyplodil..Tam už chybí je spojení Vácha,Frýdek a srdcari a legendy. Vácha hral naposledy obstojně tak tři roky zpátky. Ale tohle je házení perel sviním. A bacha s tím prelogovanim,děláš ze sebe ještě větší pako Smích

     • Consigllieri31.8.2017 9:23reagovat

      OK

      Na hrubej pytel......

      Seš idiot co nemá základní slušnost

       

      A s tou paranoiou jděte všichni do hajzlu

       

      Vidíte Slavii nebo Plzeň za každým rohem

       

  • Chabix31.8.2017 9:19reagovat

   Čím byl nejlepší na place?

 • Koubek o současní situaci ve Spartě:

  Puki198331.8.2017 7:55reagovat

  Dokážete říct, proč se Sparta na začátku sezony trápí? V čem je hlavní důvod?

  K: ”Nejsem od toho, abych takové věcí říkal a nechci na Spartu házet špínu... Určitě by nebylo fér, abych něco prozrazoval”

  Neutrální

  • Hory31.8.2017 9:51reagovat

   Podle mě to bude něco podobného jako řekl Štětina. Zkratka to v kabině vře, od cizinců se čekalo víc (minimálně od Chaima, Mavuby a Janka) a hrají tužku za dvojnásobne platy oproti ostatním. Pokud si Strama nesjedna poradek a hraci si to mezi sebou nevyrikaji, tak čekám prohloubení pruseru.. bohužel Češi a Slováci moc neumí anglicky, takže na větší vyrikavani to nevidím. I když Francouzi dobrou angličtinou také zrovna nedisponují. Možná by to měl vzít Rosa do svých rukou a trosku ty hráče sjednotit, poukázat na klub Sparta, aby i zahraniční pochopili, ze na place musí jezdit po prdeli každý, když tak činí i ikona Rosa.

79207 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha