Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • už jen to

  podzim19.9.2017 7:22reagovat

  skore 6:6 ze sedmi zápasů je tristní!

  • Bunda19.9.2017 7:33reagovat

   Zlatej Holas a jeho školka.

  • kilovolt19.9.2017 8:27reagovat

   včera jsem se díval na sestřihy......to co předvedl Mareček před tím neuznaným golem....to byla fakt komedie...to není ani na okresní přebor

   • Pouzar1119.9.2017 8:29reagovat

    Už zase jedete do Marečka Smích .. S jeho akčním rádiusem, přesností přihrávky a kvalitou střely nemůže bejt takhle zlej Smích Smích

    • hombre19.9.2017 8:43reagovat

     Víš co je nejlepší? Přečíst si diskuse před derby a po něm. To je změna.

     Tak i já jsem změnil názor na Strámu, už si myslím, že neví co má dělat. Pamatujete trenéra Slávie? Jak se jmenoval? Pastor? Jak jen jsme se jim smáli a dnes?

     Samozřejmě Mareček nemůže být stoper, ale tady se vzpomíná na jarní zápas se Slávii, jak to bylo super.

     Tak já bych dal na hrot zase Siegla, nemůže být špatný, jak dál gól Barceloně a do zálohy Zelenku, jak dál gól myslím MU a Vonáška a Budku a ... Takové kraviny.

     Jen připomenu, že máme zase hafo zraněných hráčů, jak v Áčku, tak v dorostu. Stopery vlastně zdravé nemáme....

     • Dynamo19.9.2017 9:00reagovat

      Stramaccioni nemá cit pro sestavu a nedokáže reagovat na vývoj utkání.

      • hombre19.9.2017 9:09reagovat

       Spíš si myslím, že naše týmy nemůže trénovat zahraniční trenér, jedině snad možná Slovák. U nás jsou jiná specifika hry než na západě. Co platí tam, u nás ne. Nebo ten zahraniční trenér musí tady aspoň 3 roky být, bydlet, atd.

    • Tashunka Witko19.9.2017 9:03reagovat

     Mareček se Zahustelem předvedli opravdu groteskní čísla, ale já mám před očima pořád nefotbalového Frýdka, který po skvělé nahrávce (tuším od Kadlece) do pravého křídla za obranu klasicky svým dřevnatým způsobem špatně převzal balon, začal se s ním motat, až se otočil zády do hřiště a pak zpět k vlastní bráně, zatímco na středu hřiště byl úplně volný ! Ben Chaim a říkal si o přihrávku, po které by šel sám na gólmana. Mohla to být nejlepší akce zápasu, byť z naší strany asi jediná, ale rozhodl faktor Frýdek. Matlák, který by rád jistotu základu.

     My pořád nadáváme na cizince, ale nejhorší jsou pokaždé dřeváci typu Zahustela nebo Frýdka, jejichž technika a fotbalové myšlení není ani na krajský přebor. K tomu inventární kusy v podobě Marečka a Lafaty, či Míša v roli neviditelného nebo mistr patička a máme tady po roce opět ostudný výbuch v derby, odepsanou sezónu a dlouhodobě zkaženou náladu. Tak dopadla revoluce, která se nekonala, protože hrají pořád stejná dřeva jako loni s výjimkou Zahustela, který dříve nehrál, ale nahradil mnohem lepšího hráče a má nejjistější pozici v týmu.

     A nejkomičtější je situace na stoperu, kde máme fakticky 3 nové hráče, ale do derby se nasadí Mareček s Costou.

   • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 9:02reagovat

    Mareček může hrát obránce jenom tehdy, když tým hodně presuje a hraje vysoko. Sbírá odkopnutý balony a rozehrává.

     

    Jak v útoku jsme jaloví, tak Marec nemůže bejt obránce.

    • Tashunka Witko19.9.2017 9:07reagovat

     Dej mu čas, třeba se ještě zlepší a příště už ten balon trefí.

     • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:17reagovat

      A ono vlastně o nic nešlo. Gol se kolegiálně neuznal.

       

      Blbý je, jak šel dolu proti Hušbauerovi. Byl poslední obránce a šel do skluzu.

       

      Prostě zápas se mu nevydařil.

 • Plzen

  wasek2611@centrum.cz19.9.2017 7:10reagovat

  Tak...asi uz zacinam doufat, ze plzen nebude ztracet. Stejne ji nedozeneme a bylo by fajn se dostat aspon na 2. Misto,d ktery s odhlednutim od nasich vykonu je porad realny...

  • Pouzar1119.9.2017 9:16reagovat

   SmíchSmích to bude lahoda s Plzní v LM .. Ještě ke všemu vítěz ligy s obrovským náskokem oproti Spartě a Slavii kde se utratila miliarda za posily Smích

    

   Ty hele .. Asi to neni uplně dobrej nápad Smích ..

 • Rooney

  captain_obvious19.9.2017 3:39reagovat

  Nový příspěvek do složky ”Justice ve spořádaných zemích”:

  Rooney zákaz řízení na 2 roky + 12 měsíců veřejně prospěšné činnosti vč. 100 hodin neplacených veřejných prací za to, že ho strážníci chytili při řízení v opilosti. Pozdrav do Plzně.

   

  Bude zajímavé sledovat, jestli Wayne při příštím gólu bude imitovat točení volantem.

   

  • Spartmam19.9.2017 4:00reagovat

   Nadejchal se výparů při flambování, nešťastná náhoda.Smích

   • majtin19.9.2017 8:10reagovat

    No je ještě nutno dodat, že nezatloukal a se všem upřímně omluvil.

 • Anti

  Spartmam19.9.2017 1:33reagovat

  Poslední dobou si pročítám různý diskuze a musím říct, že jsme se propracovali až k tomu, že nás ”anti” místo závisti a nenávisti začínají litovat. Tak pořád nevím, čeho se ještědožiju..??.SmutekÚsměv

  • Spartmam19.9.2017 2:58reagovat

   Možná že mě ve sparťanským dresu pustí i sednout v MHD..??Smích

   • Spartmam19.9.2017 3:49reagovat

    Tohle už je jen karikatura a parodie na kdysi silnou Spartu. Kabina rozhádaná, fans nasraný, vedení je už jen k smíchu.... takže nás za chvíli budou mít všichni rádi. Na hřišti jsme nemohoucí, v produktivitě jaloví tak se k nám budou i těšit.Údiv

 • Kotel - opět a zase

  heroeska18.9.2017 23:47reagovat

  Dobrý večer, přátelé.

  Dovolím si odpoutat se od bídy na hřišti a přesunu se k bídě v hledišti, kterou jsem sledoval ze sektoru 117 na vlastní oči a byl bych rád, pokud by zde debata nezabředla a věcně jste se k ní vyjádřili. Vnesu sem popis situace, svůj subjektivní názor a požádám o Vaší diskusi.

  1.) Fandění v kotli bych rozdělil na opici s megafonem a 30 tragedů kolem něj a dále na zbytek fanoušku a právem ustrašených lidí, držících se v pozadí a ústraní, aby přežili a nedostali slušně přes tlamu. Incident, kdy během zápasu několikrát banda kanálů skanduje Italiano bastardo a nebo Kotalík do plynu je bez úspěchu! Většina kotle imbecily ignoruje a k fandění se nepřidává, naopak jeden - fanoušek - rozeřvává ”Sparta” a podporuje svůj klub s kladnou odezvou zbytku kotle. Vypatlaným bezmozkům to kazí davovou organizaci stáda a tudíž vysílá sebranku socialních vyvrhelů, společensky postavených nul a životem těžce zkoušeným primitivům, kteří si své NE-bezpečné dětství a komplexy sanuje a nahrazuje tímto chováním. Ti mladíka nahání v kotli a ten bez většího zastání po pár ranách upadá do krátkého bezvědomí, volá se security a záchranář.

  2.) Za mě se jedná o bezprecedentní krok v min. dvou rovinách. Potvrzujeme si, že banda těchto živočichů je opravdu v minoritě, neboli menšině proti zbytku. Jsou silní, plešatí, namakaní a úplně debilní. Mimochodem tímto veřejně vyzývám každého z nich, kdo sem dorazí a má ten dar, že jej v mezidobí týrání a nebo znásilnění rodičem naučili číst, ať se mi ozve na email heroeska@seznam.cz, domluvíme se na postupu, kdy každému kdo bude chtít na vlastní náklady zaplatím terapii na vyřešení si životního problému a dokonce pokud jste sociálně vyloučení Vám pomůžu sehnat práci a postavit se na vlastní nohy. Moc rád. Zpět k meritu věci - Menšina těchto lidí. Jejich fyzická převaha a chuť většiny se jim postavit ale neumět se zorganizovat - bát se - oprávněně.

  Nedávno jsem zde přednesl zcela bezprecedentní a kritizovaný, vysmívaný názor, který na místo kotle umisťoval rodinou tribunu.

  Teď žádám a nabízím pomoc, aby se organizace ultras, choreí, fandění a výjezdů chopili lidé, kteří mají zájem podporovat klub a chtějí slušně separovat tyto pseudofanoušky. Za mě by pomohlo zdražení vstupného, které dopadne na všechny ale primárně by sloužilo zdražení v kotli a tím rozptýlení magorů po stadionu, kde si je separované vypořádáme lépe než v stádečku, případně je demotivuje chodit vůbec, jelikož nezbyde na tepláky a slože na benál směrem letiště a nakládačka.

  Případně poprosit ty slušné fandy a podporovatele z kotle, ať začnou kupovat lístky mimo a těch 50 statečných, co zůstane ať si Dan vyfotí, natočí a nikdy nikam na stadionu již nevpustí. V zájmu slušných fandů.

   

  Za mě tyto vyjádření, tyto názory, tato deprese a těžká averze proti vedení sparťanských ultras.

   

  Prosím Vás o Váš postoj, názor a možná řešení vedoucí k uklidnění situaci v hledišti a přenesení podpory na současnou bídu na hřišti.

   

  Díky za čas, čtení, úvahu a odpověď.

   

  PS. a vy pitomci, kdyby jste nechtěli terapii a chtěli mi nakopat zadek, napište taky, domluvíme se na možnosti, kterou dostanete a můžete se předvéstÚsměv těším se

  • Spartmam19.9.2017 0:05reagovat

   Zdražením nic nevyřešíš a terapie zabírá jen u lidí s alespoň pár mozkovíma závitama, neb kde nic není, ani smrt nebere. Spíš bych vsadil na odstavení těch bezmozků od stadionu- zákaz vstupu a při porušení pravidel doživotní. Pokud vím, tak nějak to udělali v Anglii. PS: Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuju.

  • astronautacs19.9.2017 0:22reagovat

   Smích Super, některé pasáže mě pobavili, Díky za to. Úsměv

    

   A teď vážně. Podívejme se na to, proč se k tomu stále nikdo z ultras včetně pana Viktora nevyjádřil. Je to zcela jednoduché, nejspíš nesouhlasí s pokusem o vraždu fanouška stejného klubu, ale bojej se to jakkoliv přiznat neboť jinak by je čekala nakládačka od Falangy. Takže radši se bude s těmito akcemi ”souhlasit” a pak brečet, že kdo nechodí do kotle je gaučák a za vše můžou ploty.

    

   Samozřejmě, většina normálů se falangy a ostatních hools bojí, což je pochopitelné, protože jak jsme se přesvědčili, oni nemají problém člověka klidně zabít. Je smutné, že skupina, ve které je u některých jedinců strop práce v obchodě kde doplňují regály, má takovou moc, ale nedá se nic dělat.

    

   A řešení? To je těžké...Zavřeš jim kotel, půjdou mlátit normály. Půjdeš si to s nimi konstruktivně vyjasnit? Skončíš v invalidním důchodu. Půjdeš s nimi na bitku? vytáhnout na tebe celou partu a zabijí tě. Zákaz nedostanou, protože se jich vedení bojí.

    

   Takže říct, co by se muselo stát, aby byl klid, fanoušci fandili a nebyli bychom k smíchu. Stále bych chtěl vyjádření někoho z kotle, ale vzhledem k tomu, že nepřichází, musíme tu používat tento tón neboť vzhledem k tomu, že nevyjádřili žádný postoj, vypadá to, že podporují surový násilí s možným pokusem o vraždu vlastních fans. Je mi líto mladší generace, která je tímhle vyhozena z kotle a nemůže si užít fandění, mně už je to tak nějak jedno.

 • Legendy

  kadrazan18.9.2017 23:41reagovat

  Neznáte někdo důvod, proč hráči, kteří něco pro Spartu udělali, nemají permice? Pamatuji rozhovor s Janem Bergrem, že se pro ně nic nedělá. Radši chodí na Duklu. Na derby Slavisti předávali dresy k narozeninám snad 3 dědouškům.

  • dominik2718.9.2017 23:44reagovat

   Já bych jim ty permice dal, až si to sedne. Teď by to bylo spíš za trest.

   • kadrazan18.9.2017 23:49reagovat

    Ale takhle je to už docela dost let.

   • kadrazan18.9.2017 23:51reagovat

    Vypadá to, jako by pro vedení historie nic neznamenala.

   • M4rtin19.9.2017 0:08reagovat

    SmíchSmích

   • Spartmam19.9.2017 1:14reagovat

    Dominiku, aby se vůbec někdy dočkali.Úsměv

   • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:17reagovat

    hmm to budou ještě tak 2-3 roky bez permic :D

 • Zelíčko

  trcmano18.9.2017 23:32reagovat

  Nechápe proč nehrál od začátku kapitán Lafata. Úplně vidím kdyby hrál, tak dneska tvrdí že měli hrát od začátku rychlý hráči Kadlec nebo Šural. Smích

  • trcmano18.9.2017 23:39reagovat

   a MiKa měl hrát stopera Údiv

  • Spartmam19.9.2017 1:11reagovat

   Štve mě, že měl Zelí s tím přístupem ”zahraničních hvězd” nejspíš pravdu. Voni si asi fakt mysleli, že to tady dají s prstem v nose....Smutek

 • Je to pořád dokola.

  bourec18.9.2017 23:17reagovat

  Myslim že je to už hodně dlouho,kdy naposled působila naše Sparta konsolidovaně ,fotbalově,a přehrávala svoje soupeře.Teď kyž chceme vyhrát ligu,soupeři musej neskutečně tápat,protože my hrajeme už deset let furt stejně.Čest vyjímce,a to poslednímu titulu,kterej byl zaslouženej.Jinak je to velká haluz.A v poslední době to začíná bejt haluz i mezi fandama.A já ohromně závidim zasraný Slávijy tribunu sever,kam se natlačí masa lidí,a dělaj slušnou atmošku,narozdíl vod toho našeho hrnečku.A když se zaměřim na hráče jako Frýdek,Mareček,oba Kadlecové a další nymandi co tady kdy hráli,a já vlastně nevim proč(Holzer,Švejdík,a další)tak se Křetínskýmu nedivim,že toho má už dost,a chtěl změnu.Myslim že pozdě.A navíc se zatim nijak nepovedla.A já z toho bludnýho kruhu cestu nevidim.Ale nebudu hysterčit,mlátit někoho ,kdo se mnou nesouhlasí,protože sem tak vomlácenej těma deseti rokama sraček,že mě snad už nic překvapit nemůže.A permice na fotbal i hokej,to chce sakra silný nervy.Vztek

  • kravínoha18.9.2017 23:22reagovat

   Zastavím se u Marečka. Tohle je právě jeden z příkladů toho sešupu Sparty po sportovní stránce. Ten chlap je tady už roky, nikdy nepřesvědčil na žádným postu, kam ho šoupli, ovšem z hráče, co měl na letný tak na lavičku, je dnes player, co má jistej základ. Až tam jsme se dostali.

   Mimochodem ten neuznanej gól Slavie byl plně na jeho triko, když tam minul míč jak idiot.

   • Furia Ceca18.9.2017 23:29reagovat

    Dokonce nosil i kapitánskou pásku. To je vrchol tohoto absurdního dramatu Úsměv

  • Spartmam19.9.2017 0:45reagovat

   Opět a stále dokola: velký očekávání, iluze, deziluze, bezmocnost, nasranost a nakonec apatie....Smutek

 • Zelenka

  AlaMierda18.9.2017 23:13reagovat

  mluví o disciplíně, to už je opravdu dno.

  • trcmano18.9.2017 23:24reagovat

   Mně na něm nejvíc sere jak tu přestavbu týmu kritizuje od začátku, aniž by tomu dal šanci. On vlastně ani nic jinýho nedokáže, takhle se navážel i do Holoubka..

 • Byl Křetínský na derby?

  Furia Ceca18.9.2017 23:07reagovat

  Jen by mi to zajímalo. Žádný hate. Nikde nebyl vidět v přenosu ani bulváru.

79325 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha