Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • Partizan

    Elysir22.2.2018 19:00reagovat

    Co myslíte, zvládne to dneska? Nebo zas budou Plísňáci pro půlku republiky mistři světa amoleta?

    • kilovolt22.2.2018 19:38reagovat

      Stačí jim remka.....to ukopou

      • Jiri ACS22.2.2018 19:44reagovat

        Jo,treba 2:2 by bylo dobry.😊

    • trakip22.2.2018 20:16reagovat

      Damková to jistí

    • Chrod22.2.2018 20:50reagovat

      2:0, tak snad se aspoň pořádně ožerou. Jinak když dneska Salzburg prohraje, tak máme ještě šanci na 11. místo v koeficientu.

      • LukyACS22.2.2018 20:54reagovat

        jj, ale i kdyby Salzburg padl, tak moc nevěřím, že Plzeň někoho porazí, nebo uhraje 2 plichty. Jedině s Lokomotivem.

        Ale třeba nás překvapí Úsměv

        • standis22.2.2018 21:07reagovat

          no právě, spočítané to má dobře, ale také nevím, s kým je prádelna schopná uhrát 2 body. Třeba vyfasuje Atletiko, nebo Arsenal a u nich vyfasuje sedmičku a do prádelny se pojedou akorát vyprdět. Stačila 1 výhra Slavie a její postup do jara.

          • Hory22.2.2018 21:51reagovat

            Neprojeví se však do te celkove tabulky ještě odeposovaní roku 2013/2014, ve kterém bohuzel odepisujeme víc bodů než Rakousko, Švýcarsko ci Holandsko? Nejsem si teď jistý, raději se ptám.

            • standis22.2.2018 22:00reagovat

              těch 8 bodů se bude odepisovat až další rok a pak můžeme jenom snít o přímé účasti LM.

        • Chrod22.2.2018 21:08reagovat

          Tak šance by tam byla. Já spíš nevěřím, že Salzburg dneska vypadne...

          • standis22.2.2018 21:26reagovat

            už vede...

            • standis22.2.2018 23:02reagovat

              tak Salzburk vyhrál.

    • captain_obvious22.2.2018 20:57reagovat

      Lidi hrozně kritizovali Vaclíka, máme tu nějaké výhrady i ke Koubkovi, ale pak tady přijede Partizan s gólmanem, co odchytal 80 zápasů za Srbsko a ten tady podá tenhle výkon Smích

  • Dukla

    Fanoušek z Liberce 22.2.2018 18:22reagovat

    Míří celkem slušně a rychle na špici PR a videopreview v naší lize.

    Což je pro takový malý klub s malými prostředky pozoruhodné. ÚsměvNeutrální

    • dominik2722.2.2018 19:58reagovat

      Co jsem viděl pár jejich výstupů, tak musím uznat, že na české poměry je to velice slušné. Ovšem souhlasím s Petrem, že abychom jejich PR mohli označit za úspěšné, tak budou muset přece jenom trochu víc zaplnit tribuny na domácích zápasech. Kvůli tomu se to všechno nakonec dělá, respektive mělo by...

       

      Motivací pro to, aby někdo v klubu šel třeba napsat článek nebo natočit video by mělo být to, aby se klub těšil větší podpoře fanoušků, ne aby si lidé třeba na sparťanském fóru notovali, jak se Dukla pěkně prezentuje.Úsměv

       

      Nakonec můžu vzít příklad z české politiky. Zeman má na můj vkus fakt příšerného mluvčího a vlastně cokoliv, co má sloužit jako jeho propagace skrz média. On však (podle mě) těží hlavně z toho, že hodně cestoval po republice a bavil se s lidmi. Vlastně profitoval z práce, kterou vždy viděla jen menší skupinka lidí, ale v součtu to dalo obrovské množství hlasů. A podobné to může být ve fotbale. Klub třeba může mít vyloženě špatná videa a ošklivé články, ale když hráči přijdou na základku, do fanouškovské pobočky či na nějaký festival a pozvou tam lidi na zápas, tak to v konečném součtu může generovat větší podporu přímo na stadionu, přestože ty jednotlivé výstupy moc lidí neuvidí.

       

      Takže abych to shrnul. Aktivity Dukly skrz videa a další online výstupy předběžně chválím, ale počkám si, jestli to doopravdy splní svůj účel.

  • Civič do Trnavy na hostování

    johnny122.2.2018 16:47reagovat

    a přesnoha zadarmo drahej zůstává to mi hlava nebere!!

    https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/327662/nes
    tor-ze-sparty-neposili-boleslav-civic-by-mohl-hostovat-v-trnave.html

    • AlaMierda22.2.2018 16:52reagovat

      co ti hlava nebere. Přesnoha se na hříěte beztak jen tak nedostane a Civic bude hrát na hostování.

      • johnny122.2.2018 16:54reagovat

        Podle mě měl Civič hrát a ne ho posílat hostovat.

        • Jiri ACS22.2.2018 17:24reagovat

          Presne tak.

    • Mates22.2.2018 17:57reagovat

      Přesnoha v létě skončí a už je všem (možná dokonce i jemu) jedno, jestli bude nastupovat. Civič momentálně má do základu o něco dál, jak Frýdek, za mě ok pro těch 13 ligových zápasů.

      • rabac22.2.2018 18:12reagovat

        Neskončí, smlouvu má ještě na další rok.

    • Elysir22.2.2018 20:57reagovat

      Ale kucí, co to tu šíříte za nesmysly? Dyť Civič jde přece do Bolky. Psal to Démon, tak je to přece nabeton pravda Smích

  • Kanga IG

    DaveACS22.2.2018 16:37reagovat

    Na Story má fotky s Boakyem, na letišti na něj čekal s nekym z vedení, kdo měl sparťanskou bundu, potom byli na obědě.

    • DaveACS22.2.2018 16:39reagovat

      Nebo ještě jinak, já to u těch černých nepoznám, je to on? Podle mě jo Smích

      • Sparťan9722.2.2018 16:44reagovat

        vypadá to na něj

      • Sendi22.2.2018 16:56reagovat

        to v žádnym případě neni Boakye...

        • Palo22.2.2018 19:30reagovat

          přesně Smích a ten co stojí vedle něj je Krula myslím...

      • Kulkozubý Tony 22.2.2018 17:17reagovat

        Určitě to není Boakye, ten vypadá jinak, navíc CZ jedná s nějakým čínským týmem, který za něj nabídl 5,5 mil €.

    • Clif22.2.2018 17:51reagovat

      Spis za nim prijeli nejaky kamaradi nebo rodina...

  • Jakub Otava rozhovor o přestupech.

    Jereacs22.2.2018 14:18reagovat

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/agent-rekl-jak-je-to-s-kaderabkem-a-juventusem-pridal-i-jmeno-hvezdy-jez-dockalovi-pomohla-do-usa-42981?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp

    • Brian Pricke22.2.2018 15:25reagovat

      Když zmiňuje, že ve Spartě mají dva hráče v základní sestavě (!), přičemž v jejich portfoliu je Zahustel, Frýdek a Kadlec, tak doufám, že ví něco víc, a nevychází jen z posledního zápasu s Libercem.

       

      Mohla by se splnit aspoň půlka mého snu o odchodech zbytečných hráčů.

      • Hory22.2.2018 16:16reagovat

        Který Kadlec?

        • Brian Pricke22.2.2018 16:18reagovat

          MK.

          • Hory22.2.2018 16:26reagovat

            Tak MK přeci nepatří do základu.. nicméně na odchodu podle mě bohuzel není. Pokud odejde Civic hostovat do MB, tak minimálně do léta zůstane. V létě doufám pujde o dům dal.

            • AlaMierda22.2.2018 16:30reagovat

              ten má jít prý do Trnavy na hostování

              • Hory22.2.2018 16:33reagovat

                Jojo už to čtu.. v rámci naši ligy by to bylo však lepší. Skoda te MB.

                 

                Nestor v létě ve Sparte skončí. Skoda, mohl se ukázat a prodali bychom ho lépe.

    • Majklll22.2.2018 15:56reagovat

      nějak jsem nepochopil to hostování Bořka ve státech, když ten rok v USA si bude muset napracovat v číně.. možná jen pokud by se tam ukázal a chtěli ho koupit, jinak fakt nevím..

      • Paspartu22.2.2018 15:57reagovat

        Záleží jak je postavená smlouva. Klidně se ten rok v USA může počítat do smlouvy. Pak bych to hostování taky chápal.

        • Jereacs22.2.2018 16:00reagovat

          Jasně to Otava řekl nebude se to počítat. Vongové jeho smlouvu zmrazili co má na dva roky a po jeho návratů se opět ta dvouletá smlouva aktivuje .

          • Majklll22.2.2018 16:34reagovat

            přesně, reaguji na to video, co tam řekl..

  • Pilař

    Jereacs22.2.2018 14:13reagovat

    Jde hostovat do Liberce no jestli se vrátí do formy a nezraní tak Linerec bude ještě dost nepříjemný soupeř o 2-4 místo.

    • Jereacs22.2.2018 14:13reagovat

      * Liberec

    • AlaMierda22.2.2018 14:14reagovat

      vcelku věřím tomu, že po následujícím kole budeme na druhém místě my.

      • Jereacs22.2.2018 14:17reagovat

        To asi ne Sigma v Brně vyhraje a Židi tam asi remízka bude takže 3 místo je realný po víkendu .

        • AlaMierda22.2.2018 14:18reagovat

          Sigma bude v Brně ráda za bod. Spíše čekám, že tam prohraje. A Bohemce na Slávii věřím, že bez bodu taky neodjede.

          • Hory22.2.2018 16:24reagovat

            Bohemka hraje sympaticky, ale Slavia s ní doma body neztratí. Snad se mýlím.. v Brně čekám neprohru Olomouce (bude už k dispozici Řezníček a naopak Brno má s útočníky problém), podle mě remíz.

  • Travník

    munzig22.2.2018 13:48reagovat

    Začala se o něj zajímat Slavie a chtějí ho přivést ještě v tomhle přestupním období.

    V lize není moc hráčů kteří by mohli Slavii, Spartě nebo Plzni pomohli, ale Trávník jim bezesporu je.

    Docela by mě mrzelo kdyby se prosadil ve Slavii. Už dvě přestupová období doufám, že ho koupí Sparta.

    • trcmano22.2.2018 14:11reagovat

      Nevyšel Ekpai (snad poslední hráč co prošel Libercem), tak zkusí Trávníka. Post za post Smích

      • AlaMierda22.2.2018 14:13reagovat

        z Liberce do Jablonce to je kousek. V létě přijde další snaha o Coufala, možná Breiteho a Vůcha.

        • Jereacs22.2.2018 14:15reagovat

          A my jim zas pošleme nějaký mladíky na hostovačku . Na 2 roky a pak je po půl roce stáhneme jak Kulhánka Smích .

    • Paspartu22.2.2018 14:16reagovat

      Tak zrovna mě se Trávník nikdy moc nelíbil. Na to aby hrál u nás mě nikdy nezaujal. A navíc máme ve středu hřiště poněkud lepší hráče.

      Srdce mi to rozhodně netrhá.

    • rabac22.2.2018 15:23reagovat

      Trpiš hledá hráče do systemu který chce hrát a někteří současní hráči to nesplnují, chce hrát nátlakově s velkým pohybem a okamžitým návratem po ztrátě, správná cesta, nejdříve co chceme hrát a pak k tomu hráči, podobně si vybírá hráče Hašek a svého času i JH, to zatím Spartě chybělo, jinak za mne Trávník dobrý,. bral bych ho do Sparty.

    • waaw22.2.2018 15:26reagovat

      Spis mne zaujal, ze by za nej Trpis pustil van Burena, ktery se podle mne do jeho stylu hodi vic nez dvojice ziraf

  • Dukla

    Brian Pricke22.2.2018 13:22reagovat

    https://www.youtube.com/watch?v=w4Gf3sySOVI&feature=youtu.be

     

    Kdo stojí za tou, v rámci ČR až nevídanou, kvalitou PR Dukly?

    • Sendi22.2.2018 13:30reagovat

      Šárka Drobná

      • Brian Pricke22.2.2018 13:44reagovat

        To vím, že tam přišla, ale nepřijde mi jako osoba zodpovědná za tohle všechno.

        • Sendi22.2.2018 13:46reagovat

          podle mě to vymejšlí víceméně ona, mam tu změnu spojenou především s jejím příchodem, ale nevim to jistě...

          • Mates22.2.2018 14:26reagovat

            Prý se v PR Dukly dost angažuje právě Kuba Podaný, takže něco může být přímo z jeho hlavy...

    • petr13722.2.2018 13:41reagovat

      Hele uprimne, kdyz se podivam na navstevy na Dukle, tak oznacit kvalitu jejich PR za nevidanou, beru jako hezkou ironii😊

      • Sendi22.2.2018 13:43reagovat

        Si teda myslim, že oni ikdyby se rozkrájeli, tak jim tam nikdo nepřijde :)

        • petr13722.2.2018 13:55reagovat

          Jasne, maji to z historickych duvodu tezky. Nicmene PR v prekladu znamena vztahy s verejnosti. Jako fotbalovy fanousek sleduju sportovni media pravidelne a zrovna Dukla je jeden z ”neviditelnych” klubu. S naskokem jsme vepredu logicky my + sesivky a podvodnici. Oproti Dukle je ale mnohem viditelnejsi i Zlin, Banik, Olomouc, Bohemka, Liberec a myslim, ze bych mohl jeste pokracovat.

           

          Je sice fajn, ze klub dela fajn videa atd., ale PR je hlavne o tom, aby je nekdo videl

    • Chrod22.2.2018 13:57reagovat

      Fakt dobrý, navíc Podaný je hrozně v pohodě.

      • Spytihnef22.2.2018 19:18reagovat

        Až skončí Podaný aktivní kariéru, tak bych mu hned hodil laso do PR Sparty Neutrální

    • Johnny_O22.2.2018 14:01reagovat

      Co myslite, padne rekordnich 500 views? :)

      • trcmano22.2.2018 14:06reagovat

        Padne, protože je odkaz tady. Jinak by to bylo bez šance Smích

  • Mavuba

    AlaMierda22.2.2018 12:22reagovat

    mě už se tu zdá, že největší problém některých u Ria je ten, že je věk a že není odchovanec. A tak se zpochybňuje u něj co se dá. Borec hraje konstruktivně, má přehled, nedostává spoluhráče pod tlak zbytečnými přihrávkami dozadu(jako uměl skvěle Vácha, Mareček a poslední dobou i Sáček), složitý míč dostane pod kontrolu jedním dotekem, nebo rovnou rozehrávkou z první, skvěle čte hru, případně zaplňuje mezery po spoluhráčích a některým to hrozně vadí. Asi by tam raději viděli borce, co na zpracování míče potřebuje 3-4 doteky a tím se dostane do zbytečného souboje, z čehož pramení přihrávka dozadu nebo rovnou do brejku soupeře. Jo Kulhánek je fajn a pro mě veliké překvapení, ale pořád se od Mavuby má dost co učit.To vůbec nemluvím o tom, že Mavuba je vůdčí osobnost a charakterově se zdá , že je v pohodě.

    • AlaMierda22.2.2018 12:22reagovat

      že má věk

    • Víťák z Cé Osmičky22.2.2018 12:29reagovat

      Myslím, že pokud Strama nechá v létě hráče, ať si zvolí kapitána, určitě to vyhraje Rio.

       

      Kromě fotbalovejch a vůdčích kvalit je u něj vidět, jak moc se stará o celou Spartu (kde hrajou i jeho děti) a jak evidentně vychází se všema partičkama, co ve Spartě jsou. Mám ho děsne rád, snad dodrží tříletej kontrakt, ač pochybuju, že by tu zůstal ve vedoucí funkci jako třeba Rosa.

      • Sendi22.2.2018 12:38reagovat

        Jo, pro mě je Rio prototyp profesionála, přesně captain-material a kromě toho, jakou má povahu, tak ho osobně považuju i za vynikajícího fotbalistu, jsem moc rád, že tu je a byl bych rád, kdyby tu pokračoval i po konci kariéry...

        • adam22.2.2018 12:51reagovat

          To jste si vážně ještě nikdo nevšiml, že není bílej?? Přechodníky taky prý neumí.

          • Sendi22.2.2018 12:53reagovat

            přechodníky ho osobně naučim!

          • Brian Pricke22.2.2018 12:54reagovat

            A narodil se někde na moři.

            • Sendi22.2.2018 12:55reagovat

              může chodit se Zdéňou na ryby...

              • Brian Pricke22.2.2018 13:02reagovat

                Zděněk má rád hlavně říční kapry. To nevím, jestli se mu ve vodách Atlantiku splní.

        • bigcock22.2.2018 15:23reagovat

          Aklimatizace zahranicnich hracu ve Sparte. Idealni post.

    • Paspartu22.2.2018 12:56reagovat

      Rio je hlavně velký profesionál. A dle mě je to perfektní kluk do kabiny. Teda dělá na mě ten dojem.

      Navíc přidává i fotbalovou kvalitu. Ikdyž osobně bych jej kolem 70 minuty střídal, protože pak jde dolů.

      Pořád to pro mě je ale společně s Čechem, Nedvědem a Rosickým největší jméno, jaké kdy ve Spartě hrálo.

      • brac22.2.2018 13:14reagovat

        Berger, Poborsky? Určitě by se tam vešli i další.

        • Paspartu22.2.2018 14:55reagovat

          Na Poborského jsem zapomněl, ale u Bergera nevím no.

          Každopádně tohle je individuální a každý to má jinak.

    • Clif22.2.2018 13:10reagovat

      Souhlasim, vadí mi na něm asi jediná věc. Když jde středem protihráč a je v rychlosti tak se nechá strašně snadno obejít. Neřikám, že by měl hned faulovat ale on to spíš jen sleduje místo toho aby toho hráče alespoň rozhodil. Příkladem nedůrazu je na podzim Hejda před gólem - byť tam hasil chyby ostatních ale opět velmi nedůrazně, z dálky.

       

      Každopádně určitě lepšího DZ teď nemáme.

      • hombre22.2.2018 13:51reagovat

        Přesně jsi to vystihl, takový ten nedůraz k soupeři. Tak to bylo třeba i s Libercem. Ta hlava Liberečáka, když uklouzl Štetina - tam se jen díval, nebo před tím závarem, kdy odvracel myslím Frýdek z brankové čáry - před tím závarem 2x se nechal jednoduše obejít a jen se na to díval.

        Tím ale přece nikdo nesnižuje jeho kvalitu, ke konci mu to prostě už nešlo. A zrovna tady do něho nikdo nějak extra nešije. Takový Frýdek bude škytat až do důchodu a někteří další...

  • acs

    demon21.2.2018 22:22reagovat

    škoda že je kaya věčně marod protože by to mohlo být takhle- nita, zahustel,kaya,stetina,frýdek,- plavčič,kanga,hovorka,stanciu,ben-chaim, v.kadlec. stejně to tak jednou dopadne že hovorka bude hrát šestku.

    • dominik2721.2.2018 22:28reagovat

      Hovorka hrál skvěle defenzivního záložníka v béčku Sparty. Každopádně teď bych ho nechal na stoperu.

      • Sendi21.2.2018 23:02reagovat

        Mě by se tam Hovorka líbil, ikdyž s Riem jsem spokojen, tak na některý zápasy bych to klidně zkusil, ostatně Kaya je podle mě skvělý stoper, byla by škoda mít jednoho z těch tří na lavičce třeba ve venkovních zápasech...

        • dominik2721.2.2018 23:26reagovat

          Já bych tenhle ”problém” vyřešil prodejem Kayi. Při skládání středu zálohy bych spíš přemýšlel nad tím, jestli tam typologicky opravdu má být nějaký fakt obranář...

          • Sendi22.2.2018 8:45reagovat

            no o pár řádků níž tam chceš mít někoho kdo bude držet prostor, tak na to je stoper Hovorka ideální...prodej Kayi je blbost, pokud bude zdráv, tak je to nejlepší stoper co tu kdy hrál...

            • daweee22.2.2018 9:32reagovat

              Taky jsem to chtěl napsat. Dominikovi Kaya od začátku nesedl, to je vidět už z těch příspěvků, kdy by ho prodával ve chvíli, kdy neměl odehranej ani jeden zápas. Trochu se obávám, aby Semih zůstal aspoň jeden celej půlrok zdravej. Ale jinak souhlas, takovýhohle stopera Sparta nikdy neměla. Z jinýho než zdravotního hlediska je prodej Kayi hloupost.

              • Brian Pricke22.2.2018 9:34reagovat

                Stejně tak, jako se divíš Dominikovi, že by ho - údajně - prodával, se ptám, jak víš, že Sparta takového stopera nikdy neměla?!

                • petr13722.2.2018 9:45reagovat

                  +1

                • hombre22.2.2018 9:54reagovat

                  Souhlas a Kaya je dobrej a prodej je nesmysl, stačí blbej došlap třeba Hovorky a máš malér.... Kaya hraje dobře, ale nejlepší stoper? Možná ano, ale zatím to i kvůli zranění neprokázal - stačí vydržet aspoň 10 zápasů bez zranění a dokázat kvalitu, pak se může hodnotit Smích.

                • Sendi22.2.2018 11:04reagovat

                  Tak nejlepší byl asi Řepka ve formě a je pravda, že Kaya neměl moc šanci se ukázat, uznávám že je to trochu nadsázka ;)

                  • daweee22.2.2018 11:40reagovat

                    Kaya ve formě > Řepka ve formě. Neříkám, že tady Kaya hraje momentálně nejlíp.

                    • Brian Pricke22.2.2018 12:00reagovat

                      Jablka, hrušky.

            • dominik2722.2.2018 10:42reagovat

              Neříkám, že tam nutně chci někoho, kdo bude držet prostor. Spíš si myslím, že kvůli téhle činnosti tam je právě Mavuba a když se mu to nedaří, je to z mého pohledu problém.

               

              U Kayi vidím předně problém v tom, že není zdráv, což ovšem byl jeho problém už v předchozím angažmá. Jinak já osobně nevěřím, že z něj někdy bude nejlepší stoper, co kdy hrál ve Spartě. Přijde mi, že jeho hra je hodně postavená na agresivitě a řekl bych, že tohle už není to hlavní, co by se dnes mělo od stoperů chtít. To už spíš věřím tomu, že do této kvality jednou doroste Hovorka.

              • Sendi22.2.2018 10:51reagovat

                Ten první odstavec vůbec nechápu, Mavuba rozhodně není hráč co drží prostor, je to víc konstruktivní typ defenzivního záložníka...

                 

                Kaya je hlavně vysoce konstruktivní hráč, nikdy jsem tu neviděl stopera, který by se i souboj snažil vyhrát konstruktivně - aby šel ze souboje míč rovnou do dobrého prostoru, na spoluhráče, plus má exkluzivní rozehrávku, pokud ho hodnotíš jako primárně agresivního, tak to si spíš myslim, že ho moc neznáš, ale to neni divu, když tu toho moc neodehrál no...

                • Sendi22.2.2018 10:53reagovat

                  poznámka - Kaya je podobnej typ stopera jako Březina...

                • dominik2722.2.2018 11:23reagovat

                  Nějak zvlášť konstruktivní mi teda nepřijde. On má sice slušnou techniku, ale spíš jenom posouvá míč dál, než že by reálně něco vytvářel. Řekl bych, že Kulhánek by na tom postu byl konstruktivnější.

                   

                  U Kayi se teda nechám překvapit, jestli k tomu vůbec dostanu šanci.

                  • Sendi22.2.2018 11:32reagovat

                    No tak uvidíme jestli se dostane na hřiště, z těch tří stoperů co máme je z mýho pohledu jasně nejkonstruktivnější, ačkoliv konstruktivní jsou samozřejmě všichni 3 a jsou to docela dobrý starosti řešit koho z nich mít na hřišti...

                  • Chabix22.2.2018 13:38reagovat

                    Konstruktivní je dost, ale jestli od něj požaduješ čistě hru dopředu, tak na to tam jsou Stanciu s Kangou. Mavuba je spíš typ pro výstavbu a posouvání těžiště hry do správných prostorů. Navíc hráč na pozici defenzivního záložníka musí být zodpovědný a nemůže mít tolik ztrát jako ostatní hráči v záloze.

    • marek1m22.2.2018 7:52reagovat

      Taky me tohle napadlo, myslim ze proti silnym tymum,treba v lize mistru by to nebylo od veci

    • trakip22.2.2018 9:12reagovat

      S tim Hovorkou jsi mne předešel.

82782 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha