Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Despodov

  DJDriver24.7.2017 16:56reagovat

  docela rád bych tu viděl toho kluka...vypadá že by mohl bejt talentovanej ale zároveň žádná třasořitka

  • ap189324.7.2017 17:07reagovat

   Já také. Ale asi šlo o drb..

   • Hory24.7.2017 17:30reagovat

    Tohoto hráče Sparte nabídl agent, nicméně vypadá zajímavě a navíc za přijatelnou cenu. Skoda..

    • quatropoli24.7.2017 17:34reagovat

     To je možné, ale taky bych si položil i proti odpověď, když je tak dobrý, proč ho nikdo z nějaké bulharské ligy nekoupí? To ani pro průměrné týmy v Evropě nemůže být problém. Navíc hráči už není zrovna 17.

     • DJDriver24.7.2017 17:35reagovat

      Je mu 20 a ma za sebou prvni poradnou sezonu. A kdyby byl podobne dobrej jako Plavsic...tak by jsme urcite chybu neudelali

      • quatropoli24.7.2017 17:40reagovat

       To ano, Plavšič se mi s Arnheimem líbil i když něco i zkazil, tak dopředu se nebojí hrát a snaží se něco vymyslet, takových hráčů potřebujeme více. Uvidíme co Ben Haim.

  • adam24.7.2017 17:33reagovat

   Já bych v ideálním případě, pokud nenastane něco nepředvídatelného (tzn. nebude nějak šíleně narůstat marodka), už kádr nechal tak jak je a snažil se jej co nejvíc stabilizovat. Trenér si mohl přivést de-facto téměř fungl novou jedenáctku, což by na českou ligu mělo kvalitativně stačit. V zimě bych pak udělal klidně druhé kolo průvanu, ale teď bych dal ještě šanci těm, kteří sice třeba nemají formu (V. Kadlec), ale kvalitu rozhodně mají (V. Kadlec).

 • Marodka se vyprazdňuje

  raven24.7.2017 16:43reagovat

  Do tréninku se vrátili Mareček a konečně i Costa, poprvé naplno trénoval Ben Chaim, takže kecy o tom, že ta krevní sraženina bude do listopadu jsou jaksi mimo. Hovorka trénuje taky.

   

  Co mi z toho teda vyhází, furt netrénuje Kadlec a pak samozřejmě dlouhodobějš zraněný Vácha a Nestor - to už vypadá docela nadějně. (zapomněl jsem na někoho?)

   

  Kromě toho Rosa zraněný není, jen se šetří.

  • Vee24.7.2017 16:46reagovat

   Jeste Vukadinovic a mladej Frydas, ale jinak dobre zpravyÚsměv

   • raven24.7.2017 16:47reagovat

    Jo, pravda.

    • nick189324.7.2017 16:50reagovat

     vuky rikal na soustredeni ze by to melo byt na 2-3 tydny,nevim presne kolik dni ubehlo,ale i tady myslim je to otazka max. 1 tydnu.

  • quatropoli24.7.2017 17:01reagovat

   Na co se šetří? Proč netrénuje aspoň s týmem? Ani na té autogramiádě, která byla na Letné netrénoval. Lidi tady psali, že jim řekli na srazu permanentkářů, že je Rosa se svalem zraněný. Takže buď kecají oni nebo Ty. Případně vedení Sparty.

   • ap189324.7.2017 17:09reagovat

    Tajná zbraň? Tě nenapadlo. Prý by mohl být ready na Bohemkou.

    • quatropoli24.7.2017 17:10reagovat

     Tajná/netajná někdo prostě kecá a nebudu spekulovat, jestli úmyslně nebo ne.

     • ap189324.7.2017 17:11reagovat

      Nikdo nekecá. Je zraněný, ale lehce. Do týdne by měl být připraven zpět v tréninku. Úsměv

      • quatropoli24.7.2017 17:13reagovat

       Aha, takže někdo píše není zraněný, Ty píšeš lehce do týdne fit a jiní psali, že je zraněný. Takže si můžeme v podstatě vybrat, kdo bude mít pravdu.

       • DJDriver24.7.2017 17:19reagovat

        A tohle je asi ten duvod proc dostavaš bany...jsi nekdy hrozne neprijemnej na lidi ktery maj byť jen trochu odlišnej nazor nez ty

        • quatropoli24.7.2017 17:21reagovat

         No počkej, ale z nich každý píše něco jiného a na to já přece reaguji. Čti výše, jeden píše není zraněný, tenhle píše lehce a na předchozí stránce psali, že je zraněný. Jinak já dostal ban za to, že jsem napsal, že bychom potřebovali ofenzivního záložníka - chápeš? Ten někdo dá ban za cokoliv, když ví, že to jsem já i kdybych napsal dvě slova a to pravdivá.

         • DJDriver24.7.2017 17:25reagovat

          To jo ale jde to napsat i treba tak aby se ostatni diskutujici necejtili ze se do nich navážíš

          • quatropoli24.7.2017 17:29reagovat

           To bych je přece urážel, napadal a tak ne? Ber to prostě jen jako výměnu názorů nic více a tu má každý jinou. Jak se říká sto lidí/sto chutí a pokud za názory chce někdo rozdávat bany, tak normální fakt není. Procházej si jiné fóra o čemkoliv a určitě ne s každým budeš vždy souhlasit, napsal by jsi to třeba jinak, máš jiný názor na danou věc atd. - to vše je přece normální. Nikdo nepíše úplně stejně a nejde rozdávat ban za názor, pokud je vedený slušně a tohle právě je ten problém těch lidí, kteří hodnotí nick a jen člověka, navíc už s tou zaujatostí, když se dozví o koho jde, tak od něho neuznají vůbec nic i kdyby napsal stokrát pravdu. A takoví jsou normální? Takoví se navíc daleko více navážejí do někoho než právě já, když s ním zrovna nesouhlasí.

           • Sendi24.7.2017 17:33reagovat

            tak jsme se dozvěděli to samý za poslední tejden asi tak po dvěstěšedesátýosmý a už to stačí, ne?! blabla sto chutí bla bla názor bla bla bla koukají na jméno bla bla jiná fóra bla bla bla blaaa...tebe by už tady uměl každej napodobit jakej jsi kolovrátek, to jsem ještě nikdy za mojí internetovou kariéru neviděl, dokonce by ani nebylo moc těžký naprogramovat generátor náhodných Liarových názorů...můžeš být nahrazen programem -- BAN! Smích

            • quatropoli24.7.2017 17:36reagovat

             Jistě, třeba konkrétně Tebe jsem nachytal několikrát )). Vedl jsi se mnou normální diskusi, protože jsi zrovna nevěděl, že to jsem já, potom co jsi to zjistil, jsi najednou řekl aha Liaro - a od té doby nesouhlasil opět s ničím )). Klasický příklad jedince s rozumem dítěte a hodnotícího jen nick a ne podstatu příspěvku. Tebe jsem na tohle dostal tečka.

             • Sendi24.7.2017 17:41reagovat

              Na co jsi mě dostal? Na to, že jsi začal po pár příspěvcích psát opět jako imbecil načež se s tebou odmítnu dál bavit? No tos mě teda fakt dostal Smích

              • quatropoli24.7.2017 17:46reagovat

               Na to, že jsi se mnou nesouhlasil i když ostatní ano a Ty jen proto, že jsi věděl, že už jde o mě )) stejně tak to tady posuzuje pár Tvých kolegů. Jak vidíš i výše se spoustou lidí tady nemám problém komunikovat, čím to asi bude? Taky jsou všichni co se mnou mluví pitomci? Asi jo. Oni to jen nehodnotí jako Ty a další a je jim fuk o jaký nick jde v tom je ten kámen úrazu. Ty si myslíš, že s Tebou všichni a vždy ve všem souhlasí? Kdo nebude, tak bude chtít dát Tobě ban za názor? To máš úplně to samé. Uvědom si, že diskuse nefunguje na tom, aby všichni souhlasili s každým a když nesouhlasím, tak ten člověk má dostat ban? Ty jsi úplně mimo mísu, diskuse jsou o názorech a Ty jsou různě, když nesouhlasíš OK, dáš ten svůj. Ty a jiní ovšem nesouhlasí, začnou urážet a ještě rozdávat za tohle bany. Ukaž mi takové fórum, kde to funguje stejně.

             • Pouzar1124.7.2017 17:45reagovat

              Smích Liaro dnesa už sereš i mě a to sem se na tebe díval s nadhledem rovnajícímu se vzdálenosti 2km. Smích to opakování a chuť napadat za věci sto let starý začíná bejt vyloženě nesnesitelná

              • quatropoli24.7.2017 17:47reagovat

               Já napadám? Jsi normální? Vždyť právě oni posuzují za sto let staré věci a nick Liaro nebo snad ne? Ban dostávám jen za něj i kdybych napsal cokoliv. Tohle už nevidíš?

               • Pouzar1124.7.2017 17:49reagovat

                SmíchSmích DOPRDELE TAK KDYŽ DISKUTUJU .. TAK PÍŠU ŽE SOU VĚCI ČERNÝ NEBO BÍLÝ .. NEPÍŠU ŽE MŮŽOU BEJT ČERNÝ NEBO BÍLÝ (TO VÍME VŠICHNI) .. TO JE TAKOVÁ ZHOVADILOST ŽE SE MI ZASEKL CAPSLOCK Vztek Vztek Vztek Vztek a napadání ano .. neustálé opakování .. on mi támhle támhleto za tohle a pořád tohleto když já tohleto tak on tohleto .. četl sem to už asi milionkrát .. HROZNÝ PŘÍŠERNÝ DĚSNÝ .. di na novinky tam je takovejch ekzotů plno ... Když vymeteš tyhle kraviny tak se s tebu bavit dá ale jak se rozepíšeš tak je to na ránu kladivem do hlavy

                • Sendi24.7.2017 17:51reagovat

                 nenech se ukolébat záblesky normální diskuze, v jeho případě trvají obvykle v průměru jedenapůl příspěvku, bohužel si ten jedenapůl příspěvek přečteš za den tak přibližně čtyřicetkrát Smích

                 • quatropoli24.7.2017 17:54reagovat

                  Za to Ty máš všechny příspěvky skvělé co. Nechtěj, aby hledal takové co jsi psal pod Holoubkem a mladými hráči, že to tady začíná konečně nějak vypadat. I na tohle jsem Tě tenkrát upozornil, že jen na mladých to stavět nejde a opět jsi se do mě tenkrát pustil. Ty prostě vůbec nesneseš protinázor - v tom je ten problém a když se potom ukáže, že měl i pravdu, tak to nikdy neuznáš a to je ještě horší povahově.

                  • hombre24.7.2017 18:24reagovat

                   Hmm, já tady párkrát psal, kdo jsi a proč tě nemají rádi. Nějak to moc nechápu, ale když to tak chtějí, tak co už. Nezlob se, ale musíš se změnit a dá se to.....

                   No a sendi - my máme hodně jiný názor na způsob hry, styl a mio věcí, ale je v pohodě, je to ještě mladý ”Brňák”. Nesmíš se taky všeho hned chytat. Od toho je diskuse.

                   V mládeži se hodně shodneme.

                   • quatropoli24.7.2017 18:28reagovat

                    V čem se mám změnit v názorech? Kde tohle tak funguje? Takže pokud něco uvidím, že je špatně, tak to nenapíšu, ale napíšu obráceně, že je to dobré? Já s tím sendim nemám problém ani s jinými, pokud diskutují normálně oni to i ví. Problém mají ovšem oni, protože mě hodnotí jako člověka a ne co je napsáno, navíc z doby, která byla před x lety a podle toho to posuzují. Ono i tehdy oni jen nesouhlasili s těmi názory v ničem jiném to není. Ale to je přece běžné na všech diskusích, že s někým někdo nesouhlasí. Kdyby měl kvůli tomu každý zakládat nové fórum nebo se urážet, tak nikdo nedělá nic jiného. Zapni jakékoliv fórum a čti si tamní příspěvky, vždy najdeš někoho s kým nebudeš souhlasit nebo by jsi to napsal jiným způsobem. Tak to prostě je a tak by se to mělo i tolerovat - sto lidí/sto chutí tečka.

                    • hombre24.7.2017 18:44reagovat

                     Ne aby jsi psal opak, ale jinou formou, ale nejsem si jistý, jestli to pomůže, jsou na tebe už alergičtí.

                     • quatropoli24.7.2017 18:53reagovat

                      No právě, protože to hodnotí podle nicku. Oni smažou i příspěvek, který bude pravdivý. Jen proto, že mě poznají. Normální člověk tohle chápat nemůže. Já jim nikdy nic neudělal, měl jsem je na něco jiné názory nic více.

                • quatropoli24.7.2017 17:53reagovat

                 Posuzuješ to jen z jedné stany, či-li neobjektivně. Na ně a že se do mě opřou za cokoliv jsi neřekl vůbec nic, zajímavé. Chápeš vůbec, že mě hodnotí podle nicku a dají mi ban i když napíšu dvě věty? Já tady dostal ban za článek, kde jsem chtěl ofenzivního záložníka, kdy pod tím článkem x lidí souhlasilo. Jenže někdo z nich mě poznal, řekl Liaro a měl jsem ban. Tohle už samozřejmě nevidíš a neřekneš.

                 • Pouzar1124.7.2017 17:56reagovat

                  Smích samozřejmě že do tebe šijou a diskriminujou tě..psal sem to tu aspoň měsíc v pravidelných intervalech.. všichni maj chyby a některý dokonce nemám svým způsobem rád Smích ale když se přes to normální člověk přenese, tak s nima občas taky najdeš společnej názor .. nikdo neni bezchybnej ..... Jenže teď se chováš jako kikot sám od sebe ( téměř bezdůvodně vzhledem k tomu že tohle forum bylo vytvořeno z důvodu tvé existence ) tu neustále opakuješ nějaký svoje problémy .. a cítíš se děsně uraženě že sem neřekl že oni jsou taky špatní .. přestaň ukazovat doprdele .. začni od sebe

                  • quatropoli24.7.2017 18:01reagovat

                   Ale já i s tím sendim diskutoval a nemám problém s nikým, když se baví normálně. Jenže u nich je problém takový, že se s Tebou baví normálně jen v případě, že se trefíš do jejich noty a oni s Tebou zrovna souhlasí - pokud začneš mluvit jinak a ještě navíc poznají, že to píšu já, tak do Tebe začnou šít. Já to fakt nezačínám. Konkrétně pod tím článkem se mnou souhlasilo x lidí tady a následně se i divili, proč bylo vše smazáno a proč? Prostě někdo poznal, že to jsem já napsal to na sklo a ten co banuje mi ten ban dal a smazal úplně všechno i ty příspěvky další pod tím článkem, které se mnou souhlasily. Lidi se tady i divili, ale je to zbytečné. Pokud mě někdo pozná, tak nemůžu psát vůbec nic, chápeš?

              • Sendi24.7.2017 17:48reagovat

               dej si trochu Liarovské medicíny Smích

               • Pouzar1124.7.2017 17:51reagovat

                Smích když se do něj nešije, tak se s nim dá bavit, ale jak do něj člověk píchne tak je to jak ÚL včel ..

                • quatropoli24.7.2017 17:55reagovat

                 A kdo do mě šije? Jedni a ti samí neustále. Oni jsou jako malé děti, posuzují nick nic více.

                 • Pouzar1124.7.2017 17:58reagovat

                  Smích co na to říct .. nemaj tě rádi tak se s nima nekamaraď a najdi si jiné Smích .. někdo to tu platí a má právo vyhradit si, že mu nějakej Liaro (kterýho nemá rád) přes práh nevkročí ..

                  • quatropoli24.7.2017 18:04reagovat

                   Ale já chodím i jinde to se neboj, třeba na fórum Tipsportu x roků - tam chodí stovky lidí, nikdo bany za názory nemá, pokud jsou vedeny slušně. Je tam daleko více adminů než tady a nikdo to nebanuje. Tady jim ani nejde vysvětlit, že to co používají oni je úplná výjimka na celém netu, ban za názory nejsou nikde. Spíše je sranda, že Ty říkáš - nepiš dlouhé příspěvky, piš to a to atd. - copak někdo druhému má určovat co smí nebo nesmí psát? Názor je pořád názor, což tady zjevně někteří neunesou. Ale já divný fakt nejsem - za tohle určitě oni, takové fórum a posuzování podle nicku nenajdeš.

                   • Pouzar1124.7.2017 18:08reagovat

                    Úsměv TAK TO NAPÍŠU VELKÝMA. AŽ TO TU BUDEŠ PLATIT TAK MĚJ VLASTNÍ PRAVIDLA!

                    • quatropoli24.7.2017 18:13reagovat

                     A na sparta.cz to platili oni, že odešli sem? Co řekneš na tohle? Oni ten názor neunesli tam a proto založili tohle fórum a proto z té doby nemají někteří rádi mě. To máš jasný důkaz toho, že někteří prostě nesnesou ten jiný názor o ničem jiném to fakt není. Já nikoho neurážím, nikomu nenadávám a žádné pravidla fóra neporušuji a to nikde. Já se chovám vždy slušně, dokonce i tehdy, když mě někteří začnou urážet i tohle přejdu v podstatě s úsměvem. To není o pravidlech fóra - to je o lidech.

                     • Pouzar1124.7.2017 18:24reagovat

                      long live kolovrátek .. Neplatili to tam a tak odešli sem kde to platí někdo s podobným názorem .. absolutně necháu co meleš a končím tuto diskuzi pro postupné snižování IQ .. děkuji pěkně pozdravuj doma

                      • quatropoli24.7.2017 18:32reagovat

                       A proč odešli to chápeš se svým vysokým IQ taky? Jen proto, že neunesou jiný názor. Není to tak těžké si tohle domyslet. A já jsem ten divný, paráda.

                       • Pouzar1124.7.2017 18:36reagovat

                        A koho to zajímá že nesnesou jinej názor?????????? Ty zas neumíš držet tlamu a neustále opakuješ to samé ... PROČ SEM LEZEŠ? KDYŽ TĚ TO TU TAK SERE?

                        • quatropoli24.7.2017 18:38reagovat

                         Prý koho to zajímá, takže co Ty vlastně chceš? Jiný názor se psát nesmí a může se v podstatě psát jen to co vyhovuje těm druhým. Máš fakt dobré myšlenkové pochody.

                         • Pouzar1124.7.2017 18:42reagovat

                          Smích Liaro .. Já mám dost často jinej názor a ještě mě tu za ty léta nikdo nezabanoval. Dokonce sem se tu už silně ”diskutoval” o něčem uplně jiném než je fotbal a přesto jsem tu pořád .. Opravdu ti nedochází že teda asi chyba není v ostatních ?

                          • quatropoli24.7.2017 18:49reagovat

                           Ne? A opravdu Ti nedochází, že já dostanu ban i za jednu větu a pravdivou? Ty vážně nechápeš, že oni to berou jako celek, ať napíšu co napíšu? Hodnotí nick a je jim fuk co je v příspěvku. X krát jsem tady byl smazán a zabanován za úplně bežný příspěvek. Musel jsi tady někdy být a sám víš, že to tak je. Stačí jen, aby někdo poznal, že to píšu já. Ty logicky můžeš psát cokoliv na Tebe nebo jiné pohlížejí tak, že je jim to fuk co píšeš. Mě hodnotí podlé té sparty.cz a že odešli sem - prý kvůli mě )) to je jejich obrana. Nepřiznají, že odešli jen kvůli těch jiných názorů. To jak by jsi měl pifku na souseda a celý život ho hodnotil potom stejně - to máš jako příklad a to samé. Takhle to oni hodnotí. Je úplně fuk co napíšu, takže nemluv o tapetě. A normální člověk nezačne psát jinak, aby se zalíbil - to není problém, ale nikdo se nebude měnit podle druhých na nějaké diskusi přece.

                          • hombre24.7.2017 19:53reagovat

                           To byla politika, že?

            • quatropoli24.7.2017 17:39reagovat

             A když jsi tedy prošel tolik internetových diskusí, tak mi ukaž jedinou, kde někdo dostává bany za názory - pokud nikdo nikoho neuráží, ani nenadává. Takovou nenajdeš mistře a tohle pokládáš za normální )) už to o něčem svědčí, takže jsi prošel úplné prd nebo prostě jen nemáš ten rozum, což dokládá to, že pořád jako malé dítě říkáš - Liaro, Liaro je tady ban. Ty a jiní z toho nevyrostou prostě nikdy. Normální člověk na jakékoliv diskusi nehodnotí nick, ale příspěvek - pro Tebe a několik lidí tady je tohle prostě těžko k pochopení. Nezáleží jestli danou věc píše Franta nebo Pepa.

             • Sendi24.7.2017 17:46reagovat

              Záleží, když vím, že debata s Frantou vede doprdele a depata s Pepou nikoliv, tak s kým se asi budu bavit?! a teď mudruj Smích

              • quatropoli24.7.2017 17:51reagovat

               S tím, který Ti logicky vyhovuje, ale to přece neznamená, že ten druhý co Ti nesedí má dostat ban )). Kde žiješ prosímtě? Víš vůbec o tom, že v demokratické zemi? Copak myslíš, že na diskusích každému sedí každý? To je jasné, že ne, ale jen za to se nerozdávají bany proboha. Zajdi na fórum někde na novinky.cz i jinde a tam uvidíš x různých názorů. S někým souhlasíš s jiným ne a tak to prostě funguje všude a na všech fórech. Neznám fórum, kde by každý souhlasil s každým. Ani tady to tak není, názory jsou různé. Jenže Ty a jiní posuzují jen nick a styl psaní, protože víte jak píšu. A tohle normální fakt není i kdybych Ti neseděl - no a co? Taky mi každý nesedí, ale zároveň nemám problém diskutovat s nikým, pokud mě někdo nenapadá. A už vůbec bych za jiný názor nikomu nedával ban i kdybych to fórum vedl. To by s tímhle myšlením musel dostávat ban každý druhý jen proto, že někdo zrovna nesouhlasí.

               • Pouzar1124.7.2017 17:59reagovat

                Opět. Právo vlastníka webu. Založ si vlastní a měj tam vlastní pravidla.

                • quatropoli24.7.2017 18:08reagovat

                 Vlastník webu je dominik. Banuje někdo, kdo mě nemá rád a on mu dal tu pravomoc, takže jen zášť a averze, nic jiného. A já mám být ten divný? Trochu divná teorie. Takže tady jsou pravidla, že člověk nesmí říct názor nebo jen ten s kterým souhlasí jiní? Když začnu psát jiným stylem a budu druhým přikyvovat, tak mě nikdo nepozná. Takže je to tady vlastně jen o názorech a mě tedy hodnotí navíc i podle osoby. Vážně zajímavé fórum. Potom nechápu, proč to tady neuzavřou pro pár lidí a je to volně dostupné. Nebo si můžou svoje postřehy vykládat někde přes maily, facebook a nevím co ještě - na tohle ani nemuseli zakládat veřejné fórum pro fandy Sparty, když některým očividně vadí jiný názor.

                 • Pouzar1124.7.2017 18:11reagovat

                  Pokud je pravda že se web založil na základě tvé existence.. A platí ho dominik .. neznamená to teda že iniciátorem byl dominik? takže tě vlastně nemá rád on? ... Proč neřekne adminovi že tě nemá mazat když už se to stalo 100x a ty mu nevadíš?

                   

                  Však se to tu snaží uzavřít .. Ale ty sem pořád lezeš.

                  • quatropoli24.7.2017 18:19reagovat

                   A proč jsem tady několikrát s dominikem mluvil a věděl, že to jsem já a ban mi nedal? On tohle neřeší, kdo a koho banuje, dal jim ty pravomoce a prostě jim věří, že to budou posuzovat korektně. Prý na základě mé existence )) - to jako bych někoho pomalu zabil nebo co )). Na základě mých a jiných názorů na sparta.cz tohle fórum založili. Oni tam nesouhlasili jen se mnou, ale i s některými dalšími. A to většinou jen proto, že jsme ve Spartě neviděli vše tak růžově jako oni a nebáli se to i napsat. Oni nesouhlasili a odešli sem. Navíc se to na sparta.cz začalo celé hádat, chodilo tam x naplavenin z jiných mančaftů a to celé fórum zrušila i Sparta. Jak vidíš na hlavní stránce Sparty žádné fórum není. Ale základ byl ten, že i tam se to začalo hádat jen proto, že někteří neunesli ten jiný názor. Já nikdy hádku nezačínal, jak vidíš tady nemám problém komunikovat s nikým a jestli to uznáš a sám vidíš - tak já ty hádky fakt nezačínám. Na sparta.cz to bylo úplně stejné. Začínali oni, jen proto, že měli zrovna jiný názor.

                   • Pouzar1124.7.2017 18:23reagovat

                    Na to forum sem alespoň 4 roky chodil taky, takže mě nemusíš poučovat o tom jak to tam chodilo ...

                    • quatropoli24.7.2017 18:34reagovat

                     No vidíš o ničem jiném než o názorech to tam nebylo a kdo je divný? Kdo se kvůli nim urazí a odejde nebo jen ti co je píšou? Já myslím, že určitě první varianta. S tímhle přístupem by odcházel na každém fóru každý druhý - jen proto, že zrovna s někým nesouhlasí.

       • Lobrock24.7.2017 17:21reagovat

        Neotravuj, Liaro. Prostě je lehce zraněný, ty si vybírej, co chceš. Lehce ho bolel sval během zápasu s Blackburnem, tak se rozhodl, že radši bude ještě posilovat.

        • quatropoli24.7.2017 17:22reagovat

         Ty bláho, ale já jen píšu, že každý z nich říká něco jiného nic více. Přečti si poslední větu od ravena výše, přečti si co píše tenhle a přečti si na minulé stránce co psali o Rosickém jiní - každý z nich něco jiného. A ve výsledku otravuji já, paráda.

         • Pouzar1124.7.2017 18:00reagovat

          Ty jen říkáš že říkáš.. Slova se dají pochopit různě.. Když řekeš že je někdo nemocný tak může mít chřipku, rýmu, chronickou bolest kolena, rakovinu .. jenže z toho jednoho slova nemusíš uplně přesně poznat jak to autor myslel .. a ty z toho uděláš divokej západ

          • quatropoli24.7.2017 18:23reagovat

           To nevím, jak to autor myslel. Ale jeden píše není zraněný, druhý píše je lehce zraněný a další píše je zraněný se svalem. Takže všichni jinak a na to se reagovat nesmí? Aha.

   • Pouzar1124.7.2017 17:43reagovat

    Smích tak já si přímo slovo zranění nepaatuju .. říkalo s že ho píchlo.. to neznamená že si přetrhnul vazy ale že je prostě rozebranej a radši si dává bacha

   • raven24.7.2017 17:45reagovat

    Tak ja nemam o nic vic infa, nez ostatní v tomhle. Rosický trénuje, byt individuálně, s míčem. Nevidím důvod proč tu zbytečné psát, ze má buhvi co se svalem a ted bude zase pul roku jen posilovat nohu. Zranění vypadá jinak, to bychom se mohli bavit i o tom, ze je zraněný Sural, který dnes netrenoval (a od zítra bude).

 • Rosa

  podzim24.7.2017 16:00reagovat

  Zpátky na marodce. Sval.

  • nick189324.7.2017 16:27reagovat

   zdroj?

   • quatropoli24.7.2017 16:29reagovat

    Předchozí stránka téhle diskuse, úplně dole.

  • Chabix24.7.2017 16:34reagovat

   To se zas bude řešitSmích, přitom v tomhle případě si myslím, že se dělá z komára velbloud.

   • quatropoli24.7.2017 16:38reagovat

    Řeší se to všude na fórech a může si za to v podstatě i sám, když neví, kdy má končit. Z komára velblouda dělá hlavně on sám, bohužel.

    • Chabix24.7.2017 16:41reagovat

     Člověče píchne ho do svalu, tak logicky pošetří a nenastoupí do přípravného zápasu a tady se z toho zas dělá tééma. Ať nejdřív nabere pořádně kondici, na 20 minut v zápase je nám stejně k ničemu. Potřebuje být při plný síle.

     • quatropoli24.7.2017 16:51reagovat

      Jenže to on už si říká hodně dlouho nebo ne? Myslíš, že je náhoda kolik toho za poslední roky odehrál v Arsenalu, loni u nás atd.? Jeho pořád něco píchá a pak si myslí, že je strašně zraněný a podle toho to léčí. Fotbal se často hraje i s různými bolístky a to on právě moc neumí. Kondici snad má, když většinu přípravy trénoval ne? Navíc jestli ho píchlo s Blackburnem a v zápase, kde nechodil do soubojů a bylo pomalé tempo hry k tomu, tak co bude dělat v jiných zápasech, když do něho někdo i zajede a další věci? Na to si fakt počkám.

      • Chabix24.7.2017 17:33reagovat

       Silové posilování je právě dobrá prevence proti svalovým zraněním. Rosovi je 37 let, v jejo věku je regenerace výrazně pomalejší. Pokud ho něco bolí a limituje ho to při pohybu. Mohlo by se to opíchat inejekcemi. Což se tu v minulosti i dost pramtikovalo. Problém je, že by si to pak v zápase poškodil ještě víc a pak by to bylo teprve vážný a pro něj zřejmě úplný konec.

    • petr13724.7.2017 16:41reagovat

     Hele ja nevim, tobe uz bylo banem asi 90x naznaceno, ze te tady nikdo nechce, ale stejne se furt lezes

     • quatropoli24.7.2017 16:48reagovat

      Nechce mě tady asi 5 lidí z celkového počtu za to já můžu? To jako by těch 5 lidí přišlo na jiné fórum a začalo někoho vyhazovat pro názory. Zajímavé, že i se zakladatelem fóra dominikem jsem tady kecal a nedal mi ban, věděl o koho jde. Jdi na jiné fórum a začni někomu říkat, že ho tam nechce, jak uspěješ.

    • DJDriver24.7.2017 16:47reagovat

     tohle bych asi tak černě neviděl...mě taky na treninku v chabrech píchlo ve svalu a za 3 dny jsem normálně hral zapas a dobrý

     • quatropoli24.7.2017 16:49reagovat

      Jenže Ty nejsi Rosický on vše bere jinak a myslí si, jak moc není zraněný. Uvidíme.

  • nick189324.7.2017 16:43reagovat

   https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/902662-rosicky-je-zpatky-na-marodce-kouc-sparty-problem-potvrdil.html#hp-sez

   Problém minimální,dokonce se uvažuje o nasazení proti bohemce.To mi nepřijde jako zranění.Navíc Ben chaim,Costa,Mareček trénují naplno takže se nám marodka spíš vyprazdňuje.

  • Bunda24.7.2017 16:43reagovat

   Rosický trenuje individuálně, ale s balónem. Je to ok.

   • quatropoli24.7.2017 16:52reagovat

    To trénoval individuálně i loni a neodehrál jediný zápas.

  • adam24.7.2017 16:48reagovat

   Trénuje individuálně s balónem, očividně nechce nic podcenit. Já bych si tipnul, že ho proti Bohemce na soupisce uvidíme.

   • quatropoli24.7.2017 16:52reagovat

    Loni netrénoval? Ve Španělsku i jinde taky běhal, posilovat a tak.

   • nick189324.7.2017 16:54reagovat

    já ne,spíš bude na odvetu s Bělehradem kdyby nám teklo do bot,přesto doufám že to bude brzy.Jeho rozehrávka,klid a kvalita by nám pomohla překlenot úvod sezony,kdy je potřeba udělat evropu a zároveň neztrácet v lize což právě ke změnám v kádru a neshranosti bude hodně důležité.

 • podhrot

  hombre24.7.2017 15:57reagovat

  Mám takový, trochu krkolomným, nápad, hlavně mě neukamenujte.

  Co zkusit na podhrotu Mandjecka? Píšete, že je rychlej a má dobrou techniku. Je to lepší, než Lafata, to i ten váš Frýdek Neutrální.

  Nebo stáhnout Zizua, mně by tam třeba pasoval.

  Je to jen na polemiku, Strámovi to nenutím, zatím Smích.

  • Tyrrael24.7.2017 16:09reagovat

   Proč ne, zkusit se má všechno. Frýdka bych tam taky zkusil, jen ne už Lafatu, zatím to tam nedává. Úsměv

  • Sendi24.7.2017 16:13reagovat

   Mandjecka vůbec neznáme, nevíme co od něho na tý pozici čekat...já bych se nebál dát na toho nejvysunutějšího záložníka Marečka, nikoliv jako desítku, ale nejvýš, pokud tedy bude zdráv...jinak samozřejmě až se uzdraví, tak je jasnou volbou Kikin Frýdek, není ve Spartě desítkovější desítka Smích

   • nick189324.7.2017 16:27reagovat

    Marec má snad nejpřesnější přihrávku ze všech záložníků v lize,na to jak to dá spoluhráči přesně do nohy bez odskoku balonu je prostě paráda.Navíc je ho plný hřiště,hraje většinou na 1-2 doteky a je velmi silný v mezi kombinaci.Navíc solidní zakončení.Poslední 2 sezony jednoznačně top 5 hráč Sparty a strašně nedoceněný hráč.

    • Bunda24.7.2017 16:30reagovat

     +1

    • Chabix24.7.2017 16:35reagovat

     Holek, Sáček i Vácha jsou podle statistik z loňské sezony přesnější nahrávači. Otázka potom je, jak kdo volil rizikovou přihrávku.

     • Sendi24.7.2017 16:37reagovat

      hodně by mě zajímalo, kolik procent ze všech přihrávek jde od Váchy na stopery...

     • Bunda24.7.2017 16:38reagovat

      Jenže než Vácha prihraje tak protihráč naše hráče obsadí a ještě si můžou pokecat. Vácha nemá co dělat ve Spartě.

    • Sendi24.7.2017 16:36reagovat

     jednoznačně a proto bych ho na té nejvyšší pozici viděl nejraději...

   • hombre24.7.2017 17:28reagovat

    Kikin dobře. Kolik má roků? Nejde o věk, ale o to, že je strašně skleněnejNeutrální. Kolikáté to je jeho zranění?

    2 zápasy zahraje a 2 měsíce se kurýruje. Zatím zdravotně vypadá jako Rosa, ale jinak souhlas je hodně dobrý, ale to zdravý...

  • rabac24.7.2017 16:29reagovat

   Zizu zatím bude mít problém i v Dukle a Frýdek jako tvořivý hráč je snad legrace, jedině, že by jsme to chtěli ubojovat. Problém vidím i v útoku, kde by měl hrát někdo rychlejší než Janko, přece jenom budeme hrát asi na protiútoky.

   • Sendi24.7.2017 16:36reagovat

    Zizu bude mít problém v Dukle? Jaks na to přišel?

    • Bunda24.7.2017 16:39reagovat

     Blázen Smích jinak Kulhánek nejlepší hráč přípravy v Liberci.

    • rabac24.7.2017 16:46reagovat

     Viděl jsi jarní zápasy Dukly, ze začátku to šlo a pak šla jeho hra dolů a víceméně střídal. V dorostu dominantní ale dospělý fotbal je více o síle a rychlosti. Přesto je to spolu s Kikinem náš nejtalentovanější mladoch.

     • Sendi24.7.2017 16:54reagovat

      Jaro už ale neni ;)

      • hombre24.7.2017 17:29reagovat

       Myslíš,že by se hodil na podhrot? Mně by tam fakt pasoval.

       • Sendi24.7.2017 17:49reagovat

        Zizu je jednoznačně podhrot...

        • hombre24.7.2017 18:11reagovat

         No a co ho stáhnout? To by nešlo?

         Je rychlej, techniku má hodně dobrou, přehled, není skleněnej, je výbušnej. Aby nás tam netlačila bota...

         Nevýhoda je jen malá zkušenost a nevyrovnanost.

   • nick189324.7.2017 16:48reagovat

    zizu naopak má v Dukle hodně silnou pozici,pravidelně davá goly a kvalitou hráče dukly převyšuje.Frýdek na podhrotu je podle mě jedna z nejlepších variant.Skvěle doplnuje utočníka při presinku,má obrovský akční rádius.Jeho síla je kolem vápna soupeře,ne našeho.

 • Fórum

  quatropoli24.7.2017 15:56reagovat

  Tak na diskusním fóru Tipsportu právě probíhá diskuse o Rosickém a většina z jeho zranění má srandu, jak jsem tady psal. Takové si kazí jméno a co bych podotknul, nikdo tam za to nemá ban )). Ještě, že jsou takové fóra, kde každý může vyjádřit svůj názor.

 • Ben Haim

  astronautacs24.7.2017 15:55reagovat

  Podle fotek z tréninku už nejspíš naplno trénuje s týmem, pozitivní zpráva. Úsměv

  • nick189324.7.2017 16:12reagovat

   to by mohla byt nase tajna zbram :D

  • ap189324.7.2017 16:32reagovat

   To by koukali Srbové.. Nejdražší hráč české ligy, v přípravě nehrál a proti nim v základu. Nebyli by připravení. Bylo by to super.. SmíchSmíchSmích

 • Cervena Hvezda

  nick189324.7.2017 14:54reagovat

  Koukal jsem na venkovni zapasy v evrope Cerveny Hvezdy a v 1. kole venku hrala 3:3,ve 2. kole 1:1 s tymy co jsou tam spis jako sparing partner.Venku jsou hodne slabi,takze pokud v Belehrade neprohrajem,postup by mel byt v nasi rezii.

 • Liaro

  leaderwieA24.7.2017 13:25reagovat

  Bude vždy zabanován, smazán a s ním celá diskuze.

  • AlaMierda24.7.2017 13:39reagovat

   Liaro tu nikoho nezajímá, ale dost lidí tu zajímá proč se tu trpí provokatéři z řad antispartanů, jako Leonidas, Olufsen apod..

   • leaderwieA24.7.2017 13:41reagovat

    Oba mají ban.

    • AlaMierda24.7.2017 13:44reagovat

     v pořádku. díky za zprávu

  • kilovolt24.7.2017 13:49reagovat

   ty bany dáváš ty?

   jak to poznáváš? podle IPčka?

   • Pouzar1124.7.2017 14:00reagovat

    Stránka musí mít redakční systém .. Pokud nevidí IP ( jakože určitě ano ) tak je to registrovanej účet kterej stačí smazat/zakázat. Liaro se prozradí vždy sám Smích

    • quatropoli24.7.2017 15:57reagovat

     Ano názory a to je špatné co )). Spíše by jsi měl dodat, že někteří se neustále chovají jako děti - hele přišel ten a ten, šup mu ban. Někteří z toho vážně nevyrostou, navíc já nic neporušuji.

     • DJDriver24.7.2017 16:05reagovat

      Já proti tobě osobně třeba nic nemam. Jen se divim že tě to furt baví...vyhoděj tě dveřma a ty se vrátiš oknem

      • quatropoli24.7.2017 16:09reagovat

       Tak jiné diskusní fórum o Spartě moc není, kromě Sparta Forever a já jí mám rád a i tady se dá s některými pokecat. Kecal jsem i s dominikem, který tohle fórum založil a nedal mi ban. Ten ban dává někdo jiný, ani nevím kdo. Ale určití lidi tady jsou jako malé děti - hele Liaro a pořád dokola, ať napíšu co napíšu i když třeba pravdu. Tak, kdo je tady potom blázen, jestli já nebo oni.

       • DJDriver24.7.2017 16:11reagovat

        Asi už máš ten ”cejch” nebo jak to nazvat...Možná by si ve svejch názorech nemusel bejt tak militantní...některý lidi to nemaj rádi

         

        • quatropoli24.7.2017 16:15reagovat

         Tihle lidi by ovšem nemohli fungovat přece nikde s takovou. Koukni třeba na to fórum Tipsportu i jinde - co člověk to názor a jen proto dostane někdo ban? To je postavené na hlavu přece, navíc i v minulosti jsem měl ve spoustě věcech pravdu, že se nikam neposuneme, Otava a další stojí zaprd a i tehdy mi za to nadávali - co se nakonec ukázalo, kdo měl pravdu? Stejně jako jsem psal, že to nemůžeme stavět jen na našich mladých hráčích, jak si Luky a další tady mysleli, opět mi za tenhle názor vynadali a co se ukázalo? Opět jsem měl pravdu. Ale to je fuk i kdybych jí neměl, tak prostě někteří tady neskousnou názor a navíc jak říkáš berou to podle nicku, ať napíšu co napíšu, ani tu pravdu by neuznali i kdyby byla ve dvou větách, takoví to jsou lidi a ještě se považují za normálními oni, fakt sranda. Pokud je diskuse vedená slušně, tak normální člověk nemá problém diskutovat přece s nikým. Diskuse je i o výměně názorů.

       • Sendi24.7.2017 16:12reagovat

        to je jednoduchý, blázen jsi samozřejmě Ty Smích

        • quatropoli24.7.2017 16:16reagovat

         To určitě )) a proto třeba na tom Tipsportu diskutuji několik roků bez jediného banu )). S nikým nemám jediný problém a to je tam daleko více lidí než tady.

 • Tv přenos

  ap189324.7.2017 12:01reagovat

  Nevíte zda budou dávat první zápas předkola v televizi? Do Bělehradu s manželkou nepojedeme a tak se ptám.

  Díky za odpověď Smích

  • petr13724.7.2017 12:03reagovat

   ČT Sport

  • ap189324.7.2017 12:03reagovat

   Na Spartě žádnou televizi neudávají ale ČT vysílá evropskou ligu od 19:55 a my hrajeme od 20:30.takze by to odpovídalo.

  • jakub231124.7.2017 12:03reagovat

   Melo by to bejt na ct sport

  • zdenek24.7.2017 13:29reagovat

   Boleslav i my na ČT Sport hned po sobě

 • čtvrtek se blíží

  petr13724.7.2017 11:29reagovat

  a nepamatuju, že by bylo tak těžký uhodnout, jaká bude vlastně základní sestava, ať už kvůli množství posil, nebo zraněných/uzdravujících se hráčů.

   

  Tak jak to podle vás vyběhne? Já věštím z křišťálový koule:

  Dúbravka - Karavajev, Kaya, Štetina, Civič - Mavuba, Mareček - Plavšič, Šural, Vatajelu - Janko

   

  • kilovolt24.7.2017 11:40reagovat

   většinu jsi asi trefil Úsměv

    

   četli jste jak už sešívky začínají skuhrat.....že prý pokora...a 50 na 50.....Úsměv

  • Dynamo24.7.2017 11:41reagovat

   Civič vůbec nepřesvědčil, toho v sestavě nečekám. A proč ne Mandjeck a Mavuba ano?

   • petr13724.7.2017 11:44reagovat

    pisu, ze vestim z kristalovy koule Úsměv Mavuba misto Mandjecka tipuju kvuli vetsi zkusenosti

    • kilovolt24.7.2017 12:14reagovat

     dohánějí kondičkuSmích

   • adam24.7.2017 11:54reagovat

    Civic může být do budoucna hodně dobrý, podle mě se ale bude muset nejdřív ”otrkat” v těžkých zápasech.

   • Hory24.7.2017 12:30reagovat

    MiKa je zraněny (pichlo ho údajně ve svalu), Costa půl roku nehrál, Frýdek na beku v přípravě ani jednou, takže také čekám Civice v základu, avšak zatím mě moc nepřesvědčil, působí splašeně. Mavubu nevím jestli nasadí hned od začátku, když ještě za nás nehrál. Já bych si tipnul sestavu: Dubravka-Kara, Kaya, Štětina, Civic-Mareček, Sáček-Plavsic, Frýdek, Sural-Janko.

  • Chabix24.7.2017 11:49reagovat

   To by mohla být dobrá tipovací soutěžÚsměv

   Podle mě to bude takhle:

    

   Dúbravka - Karavaev, Kaya, Štetina, Kadlec - Mavuba, Mareček - Šural, Frýdek, Vatajelu - Janko

   • Dynamo24.7.2017 11:56reagovat

    Kadlec je zraněn

    • Chabix24.7.2017 12:03reagovat

     Po generálce říkal, že by na předkolo mohl být. Ale možná máte čerstvější informace.

  • adam24.7.2017 11:56reagovat

   Dúbravka - Karavaev, Kaya, Štetina, Kadlec - Mavuba, Mareček - Palvšič, Frýdek, Vatajelu - Šural

  • DaveACS24.7.2017 12:01reagovat

   Dubravka - Zahustel, Kája, Stetina, Kara - Mareček, Sáček, Sural - Plavšič, Janko, Vatajelu

  • wasek2611@centrum.cz24.7.2017 12:07reagovat

   Dúbravka - Kara, Kaya, Štětina, Kadlec - Mavuba, Frýdek - Plavšic, Lafata, Kadlec - Janko

    

   ..takhle si to nepřeju, takhle to myslim bude :D Já bych rád:

    

   Dúbravka - Kara, Kaya, Štětina, Frýdek - Mareček, Sáček, Mavuba - Plavšic, Janko, Vata

   • lidoop24.7.2017 12:25reagovat

    Obávám se, že Frýdek na beku = jasná červená. Jinak se mi ale tvoje sestava líbí.

  • milito-5024.7.2017 12:42reagovat

   Je klidně možné že bude hrát tahle sestava ale hlavně aby uspěla. Strama hned na úvod dostal silného soupeře a nebudu psát co se tady bude dít když Sparta vypadne a s výkonem jaký předvedla s Vitese v prvním poločase to už ted CZ vede 1-0 a ti závistlivci to bude radosti a mít jenom na ligu takový kádr tak to sem zvědaví co se bude dít

76527 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha