Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Plzen v LM

  Hitman4724.4.2018 23:59reagovat

  Max 1 bod a skore tak 2:19. Uz vidim jak vysnena posila Jemelka brani Salaha :)) o Hubnikovi,Hajkovi radsi vubec nemluvit. Objektivne tam chybi kvalita.

  Dejme tomu, ze by tam hral tym ve slozeni:

  Nita-Limbersky,Deli,Stetina,Boril-Kopic,Stanciu,Kanga,Ngadeu,Stoch-Krm
  encik
  Lavka:Skoda,Plavsic,V.Kadlec atd. Stejne by dostavali trojky/ctyrky...tak co pak Plzen??. Jim da Messi jesle tam a zpatky, tak co si z toho vezmou? Po zapase nekdo rekne:”nejde ubranit” resp. ”je to mimozemstan”. Hrat na tomhle levelu ma smysl treba prave pro Schicka a tym typu AS Rim - velmi dobry, ale ne top. Plzen at se meri s Freiburgem,Rennes,Dynamem Moskva a nesere se na Real. Vlastne kazdy cesky tym no.

  Vazne by to chtelo uz tu dvourychlostni LM/Superligu. Kdyz uz i tymy jako Celtic/Lyon/Porto nejsou konkurence schopne a zapasy proti gigantum nudne, tak je proste cas.

  • Sigi25.4.2018 7:29reagovat

   ale no tak...je samozřejmé, ze na LM má tak max 10 týmů v Evropě. Zbytek budou vždy otloukánci. AS Řím je slavný tým a přeci včera mohli dostat klidne osmičku.

   Je jedno, kolik bodů tam udělají, ale 400M a hlavně obrovské zkušenosti jim už nikdo neodpáře. Jedině tak se hráči posunou výše, to je vidět na našem příkladě. Pak zvládnou klíčové zápasy v lize lépe, než my.

   Ja chci taky vidět Spartu hrát proti nejlepším a ne proti Machačkale, atd.

   • pubi25.4.2018 10:41reagovat

    Co by dělala Sparta v ruský lize ty trotle? Jako tommik si byl chytřejší.

    • Funin25.4.2018 10:50reagovat

     jestli nemyslel EL

    • buenit25.4.2018 11:08reagovat

     Kdyby jsi měl mozek, tak Machačkala je myšleno obrazně a myslí tím soupeře v EL, která je o několik levelů jinde, až na závěr EL a pár týmů co by tu LM mohli i hrát.

     • Chrod25.4.2018 11:45reagovat

      ”Kdyby jsi měl mozek” - to je povedený, takový typický. Když už někoho urazit, tak tam hlavně udělat pořádnou hrubku.

      • buenit25.4.2018 11:49reagovat

       Komentuj slovo trotle u pubiho, jak typické vybrat si jen jednoho, což je tady ostatně u některých stále a dokola zvykem.

       • Skleepy25.4.2018 12:32reagovat

        V jakém sektoru budeš sedět na Rosově rozlučce, Peťo? Zajdeme na pívo a klobásu na tácku.

        • buenit25.4.2018 12:38reagovat

         Na pivo a klobásu chodím s lidma, kteří jsou normální a mám si s takovými co říct. Což u Tebe a některých dalších tady neplatí a vymyšlené jméno, kterým mě oslovuješ hovoří jasně co jsi zač. Takže na to pivo a klobásu můžeš jít s pubim nebo Lukym a u toho si vykládat něco o mně místo o daném zápase.

         • Skleepy25.4.2018 12:41reagovat

          Soudíš nás podle pár řádků v diskuzi, což je to samé, co děláme my s tebou. Co takhle se setkat v klidu na fotbale a poznat jací doopravdy jsme?

          • buenit25.4.2018 12:50reagovat

           Jenže vy soudíte vymyšlené věci jako s tím jménem, což je trochu rozdíl nemyslíš? A podle toho taky já s takovými jednám. Oslovuji snad někoho já z vás podobně jako to děláte se mnou? Porovnej si ty rozdíly a čti po sobě co vlastně píšeš. Opakuji Ti žádný Péťa nejsem a píšeš to stále dokola, podle toho co tady napsal Luky, který už si na mě vymyslel tolik věcí, že by to vydalo na celou tuhle stránku. Ale já jsem tedy ten nenormální podle některých. Co on a jiní? Říkal jsem to x krát, kdyby jste neřešili nick, jméno nebo nepsali ptákoviny, tak nemám problém zajít i na to pivo nebo pokecat i jinde. I tady jde kecat normálně o čemkoliv, ale s některými je to prostě marné a marné. Nakonec dostanu ban vždy já, protože jeden admin neunese moje jméno, že mě pozná a tím to končí a můžu psát vše normálně. A příště zase to samé. Já vždy psal o fotbale nebo o sportu a nikdy jsem nesoudil jiné podle nicku nebo jména jako vy - v tom je ten rozdíl mezi mnou a vámi. A žádný normální člověk to na žádné diskusi nedělá, psal jsem to stokrát. Každému je fuk, zda to píše Pepa nebo Franta. Buď člověk souhlasí nebo ne, případně to nekomentuje vůbec a ne hned dotyčného urážet za názor nebo se do něho pouštět a pak stále dokola co napíše, tak jste to začali dělat na minulém fóru a i tady. A to normální prostě není. Vždy někdo s někým nesouhlasí tady i jinde. To by člověk nedělal nic jiného než se do někoho pouštět. Takže pokud chceš rozumnou debatu a diskusi, tak se podle toho musíš i chovat, další stejně tak.

           • Skleepy25.4.2018 12:52reagovat

            Teď nevím, jestli to chápu správně, že jsi pozvání nepřijal, Peťo?

            • buenit25.4.2018 12:54reagovat

             Ne nepřijal, protože jsi malé dítě a je úplně zbytečné co Ti píšu, natož diskuse v reálu, šmitec.

             • LukyACS25.4.2018 13:07reagovat

              Zajímavé, že tě ”Petr” tak rozčiluje, tím jenom dokazuješ, že to seš ty. Mně někdo oslovit třeba Davide, tak bych takhle neběsnil Úsměv

              • buenit25.4.2018 13:17reagovat

               Ty v tom příspěvku vidíš nějaké rozčílení, urážky nebo nadávky? Já tohle nikdy nedělám, oproti jiným. To samé co na Petra bych psal třeba na Karla to je úplně fuk. Žádný Petr nejsem, ale Tobě je stejně zbytečné cokoliv říkat. Jestli sis nevšiml, tak reaguji na cokoliv, kdy začnete řešit osobu místo diskuse k tématu nebo bavení se o fotbale, sportu celkově. A dělají to dokola jedni a ti samí - tohle si řekni. Roluj níže a je zajímavé, že mnozí se tady se mnou baví normálně a i diskutují. Proč oni neřeší nick a další blbosti jako vy? Na tohle si odpověz a pak si sám pro sebe musíš říct, že vy jste prostě nemocní. Já si nedovedu představit přijít na jinou diskusi a tam stále dokola řešit, že to píše ten a ten a pouštět se jen do jednoho, ať napíše co napíše. To můžou dělat opravdu jen blázni. Opakuji pokud vy se chováte normálně nebo kdokoliv jiný, tak nemám problém diskutovat s nikým, ale vy se prostě normálně nechováte - viz to vymyšlené jméno a další věci a opakuji je fuk zda napíšeš Petr nebo Karel, reagoval bych stejně. Ty si hlavně polož otázku, kdo normální tohle na diskusi řeší a píše to co Ty, Skleepy, pubi a pár dalších. A pak tady napíšeš, že chceš rozumnou debatu a diskusi? Tak se podle toho chovej a debatuj a neřeš ptákoviny.

               • maaarty25.4.2018 13:20reagovat

                Už si hlasoval v anketě, Péťo?

                • buenit25.4.2018 13:26reagovat

                 Do té zavádějící ankety dávno

               • Tyrrael25.4.2018 13:31reagovat

                Jestli někomu píšeš, že by měl používat mozek, tak to už urážlivé je, takže nám tady prosím tě nelži, že tohle nikdy neděláš. Díky Úsměv

                • buenit25.4.2018 13:33reagovat

                 Řekneš to samé člověku co napsal trotl a dalším stejně tak? Na to si počkám, díky.

                 • Skleepy25.4.2018 13:46reagovat

                  Proc by mu rikal to same, kdyz ten clovek nikde netvrdi, ze nikoho neurazi?

                  • buenit25.4.2018 13:53reagovat

                   Používat mozek taky není žádná urážka, ale fakt. Navíc to bylo zastání se člověka do kterého se klasicky pubi pustil jen proto, že má jiný názor navíc nebyl schopen rozlišit souvislost s tou Machačkalou a domyslet, jak to bylo myšleno. Proto jsem mu psal používej mozek, tohle přece není žádná urážka - ty vypadají jinak. Když napíšeš, že Zahustel je skvělý technik a hraje super, tak Ti taky někdo odpoví, ať si zajdeš k očnímu - tím ovšem nemyslím, aby Tě urazil, ale aby jsi se lépe na ten fotbal koukal. Na pubiho to bylo myšleno, aby prostě ten mozek lépe používal než něco napíše a pustí se do jiného. Je to jednoduché jako facka. Ty a jiní ovšem druhé urážejí výmysly a lži, případné útoky na daný příspěvek a to je daleko horší.

                   • Skleepy25.4.2018 14:06reagovat

                    Mne jsi napsal, ze jsem dite, coz je urazka a lez, takze nevim, co to tu zkousis, dedku.

                    • buenit25.4.2018 14:10reagovat

                     Každý podle zásluh. Pokud neustále na někoho reaguješ a vymýšlíš si lži jako s tým jménem Petr, tak se prostě chováš jako dítě, tohle by Ti řekl já nebo kdokoliv jiný, zeptej se na to koho chceš. Samozřejmě ne pár lidí tady, kteří tohle nechápou, protože se chovají stejně jako Ty. Navíc Ti nejde o diskusi k tématu stejně jako dalším a útočíš na jednoho člověka, pořád a neustále. V tomhle kontextu je oslovení dítě zcela na místě. Kdybych chtěl někoho urážet, tak tady používám jiná slova a třeba slovník jaký tady používá spirit.

                     • Skleepy25.4.2018 14:17reagovat

                      Napsals, že jsem malé dítě, ne že se chovám jako dítě, čili ses zase prokázal jako lhář tečka.

                      • buenit25.4.2018 14:20reagovat

                       Tohle by Ti napsalo 90 lidí ze sta, kdyby jsi pod ně psal Petr a podobné blbosti jako tady u mě. Nedržíš se příspěvku, tématu a diskuse. Reaguješ na nick a danou osobou, ať napíše co napíše, vše je špatně. Takže se prostě chováš jako dítě a tohle Ti řekne každý normální člověk, který má v hlavě i mozek, narozdíl od některých tady. Tohle není urážka, ale fakt. Zkus jít na jinou diskusi a pod nějaký příspěvek začít psát - ahoj Petře a podobné věci jako tady, uvidíš co Ti napíšou. To já se chovám oproti jiným pořád slušně. Jinde by Ti napsali úplně něco jiného a dalším stejně tak.

                 • Tyrrael25.4.2018 14:02reagovat

                  Napíšu to normálně, neurážlivě.

                  • buenit25.4.2018 14:22reagovat

                   Já to napsal normálně. Komentuj spíše Ty, kteří se nedrží nikdy tématu a diskuse k danému příspěvku, ale stále dokola řeší, kdo to zrovna napsal. Tohle normální prostě není a pokud jsi trochu inteligentní, tak to musíš uznat. A někteří tady prostě nedělají nic jiného. Od takových si tedy mám vzít ten příklad a takoví budou někoho vyhazovat? Vždyť to je směšné. To jako by člověk co někoho neustále někde uráží, napadá vyhazoval jiného a sám říkal, jak je inteligentní a rozumný, takhle nějak to tady někteří praktikují.

                   • Tyrrael25.4.2018 14:25reagovat

                    Reagoval jsem na tvůj komentář, tudíž nevidím důvod reagovat na ostatní, ale tak to bys jako protřelý diskutér mohl vědět a taky, že když bych na ně reagoval, tak to napíši pod jejich komentář a ne pod tvůj.

                    • buenit25.4.2018 14:26reagovat

                     A zareaguješ někdy i na ty ostatní a nejen na mě? To je právě ta otázka co.

                • buenit25.4.2018 13:37reagovat

                 Navíc co je používat mozek oproti výmyslům typu jména na danou osobu a další věci, tak to je úplně neporovnatelné. Tenhle člověk Luky už mi dokonce několikrát soudil i věk - samozřejmě vše vedle jak ta jedle a vždy to říkal zaručeně. Takoví pak opravdu chtějí rozumnou diskusi jo? Vypadají na to. A mohl bych pokračovat do aleluja. Já se oproti nim bavím k tématu, fotbale nebo celkově sportu. Neřeším zda to píšeš Ty, soused nebo někdo jiný, tohle normální lidi prostě nikde a nikdy neřeší. Vždy reaguješ na danou věc, pokud nechceš tak nereaguješ, takhle chodí diskusní fóra a to všude. A ne řešit zda to píše Franta nebo Pepa a podle toho jednat.

                 • Tyrrael25.4.2018 14:05reagovat

                  Takhle to chodí a taky rozumný člověk pochopí, že někde není vítán. ;-)

                  • buenit25.4.2018 14:15reagovat

                   To, že si pár lidi vzájemně notuje, pořád a stále dokola, přitom lžou, vymýšlí si a tohle prochází, tak neznamená, že druhá osoba tam není vítána a pro každou osobu jsou tihle lidi nepodstatní. Komentuj je a jejich kecy. Jestli Ti přijde rozumné a inteligentní vymýšlet si na někoho jméno, věk a další věci, tak se prostě řadíš k těmto lidem nic jiného. To jako by jsi přišel někde a pár lidi řeklo - a hele Tyrrael, ať napíše co napíše vše je blbost, jmenuje se třeba Karel a má 50 let a je to pitomec. Nevím co by sis o takových lidech říkal. Já nic špatného nedělám a nikdy jsem nedělal. Jen píšu své názory a kdo je neunese, tak to už není můj problém. Tady i v minulosti ze spoustou lidí problém nemám. Ty níže a jindy nevidíš, že i tady se se mnou mnozí baví? Tak jaké není vítán, tohle stále dokola říkají jedni a ti samí a můžu u takových psát cokoliv, tohle si prostě řekni. Oni soudí jen nick a jméno a Ty asi taky. Nesoudíte daný příspěvek a to je špatně. Proto píšu, že normální lidi nikde a nikdy neřeší zda to píše Franta nebo Pepa, ale asi to nechápete.

                   • Tyrrael25.4.2018 14:31reagovat

                    Že nic špatného neděláš, jestli skutečně jsi Liaro, tak děláš, i když si to nechceš připustit a v tom může být taky problém.

                    • buenit25.4.2018 14:47reagovat

                     Problém není nikde viz níže, když se se mnou mnozí normálně o fotbale baví. Problém mají určití lidi a to ve své hlavě, kdy neustále a vždy řeší už dopředu, kdo to napsal a podle toho jednají. Nechtěj, abych Ti tady uváděl názorné příklady, že právě oni kazí tuhle diskusi a ne já.

                 • LukyACS25.4.2018 14:20reagovat

                  45

                  • buenit25.4.2018 14:26reagovat

                   Jestli opět tipuješ věk, tak vedle jak ta jedle. Znovu si řekni, že jsi nemocný. Normální člověk tohle prostě neřeší chápeš to vůbec? Je mi úplně jedno zda máš 20, 30 nebo 80 - buď reaguji nebo nereaguji na daný příspěvek a řeknu svůj názor. Tohle ovšem Ty a pár dalších vůbec nechápete o čem diskuse vlastně je. Neřeší se, kdo to píše a to nikde na normálním a běžném fóru, jen tady a v minulosti se x lidí sešlo co vlastně neumí nic jiného. A takoví pak chtějí prý rozumnou diskusi, vždyť to je směšné, když právě oni se rozumně nikdy nechovali a ani nechovají. Tady můžu přijít za dalších 30 let a stejně Ty a další budou řešit nick Liaro. A Ty se pak pokládáš za toho rozumného )).

  • buenit25.4.2018 11:13reagovat

   Když se podíváš na současnou špičku ČR - Plzeň, Slávie, Sparta - dokonce Olomouc, Liberec, Jablonec - a pak si pustíš tu LM a fotbaly tam, tak to je jako sednout z trabantu do Porsche. My si tady kolikrát říkáme v naší lize, že se nehraje špatně, ten a ten hráč je dobrý, přitom v zahraničí co je u nás považováno za dobré, tak by tam leštili tribunu a podávali míče, tak to prostě je. Ten fotbal rychlostně, technicky je na úplně jiném levelu. A hrát proti takovým tu LM, tak to opravdu bude zavánět ostudou. Získáš sice peníze, ale taky klidně dostaneš 0-7 a nikdo se nebude ani divit a to ještě soupeř nebude hrát celý zápas naplno.

   • Clif25.4.2018 11:28reagovat

    Ale třeba Basilej nám ukazuje jakým způsobem se dá k té úrovni přiblížit aniž bychom měli rozpočet jako Barcelona, jen se musí kupovat fotbalisti a ne Zahustelové a podobní. Což znamená nakupovat v cizině, českej fotbal je aktuálně jinej sport než špička evropy. Musíme doufat, že třeba za 10 let už vyrostou nějací kluci, kteří s míčem budou umět v západních poměrech alespoň průměrně.

    • dominik2725.4.2018 11:41reagovat

     Přijde mi, že už se ta Zahustelova aktuální nekvalita trochu démonizuje. Ano, momentálně je fakt těžce z formy (aspoň z té sportovní), ale určitě tady odehrál i velmi slušné zápasy. A koneckonců, když už jsme u té fotbalovosti, tak během období ”internacionalizace” se usídlil v sestavě na úkor techničtějšího Karavajeva. Ono je to taky o tom, že třeba toho techničtějšího hráče k dispozici máš, ale stejně ti nakonec český fotbalista vyjde v součtu lépe. To je koneckonců i případ třeba Kulhánka, který mi z nějakého celkového pohledu také vychází lépe než Mavuba, přičemž ve Spartě se asi došlo k podobnému zjištění...

      

     No a co se týká mladých kluků, kteří umějí s míčem, tak já k nim řadím třeba Filipa Haška hostujícího v Budějovicích. Dále třeba Wiesner nebo Havelka podle mě mají rovněž slušnou techniku. Nemyslím si, že by se muselo čekat deset let. Ono by třeba i stačilo, kdyby Spartě neutekl pod cenou Patrik Schick...

     • AlaMierda25.4.2018 11:54reagovat

      tak Kulhánek vychází oproti Mavubovi lépe jen co se týče věku. Jinak fotbalová kvalita je nesporně na straně Mavuby. Ale aspoň se má Kulhánek od koho učit. Zahustel je takový produkt naší školy posledních let, kluk co ve formě vypadá nadprůměrně, ale stropem je liga tak na naší úrovni.Možná nějaký horší tým z Ruska nebo Turecka, ale jakmile by se nějakým omylem dostal do lepší ligy, tak během roku skončí na tribuně. Ale takových je tu spousty v celé lize. Ve finále mi přijde, že kdyby jsme měli napsat cca 5 hráčů co by se z ligy mohli prosadit v zahraničí v nejbližší době, tak budou padat jména převážně hráčů z ciziny

     • Funin25.4.2018 11:55reagovat

      nemyslím si, že by Schick odcházel za daleko větší částku, kdyžy ještě rok dva ve Spartě hrál, prostě z naší ligy ty hráči ven za pálky nechodí, narozdíl od Chorvatů třeba. Druhá věc je, co bychom s těmi penězi udělali.

       

      Havelkovi sem věřil, ale ani v Liberci se mu nepodařilo se prosadit a Filip Hašek hraje druhou ligu v 21 letech, no taky žádnej zázrak, ale třeba se ještě bude zlepšovat a časem pro Spartu bude, uvidíme.

       

      Celkově je ve Spartě to zařazování mladíků do Ačka tragédie, ale není na to prostě tlak zeshora, tak se na to kašle. Je mi jasné, že ti hráči v dorostu nemají kvalitu hrát okamžitě ligu, ale kdyby se jim dal prostor v tréninku s týmem a občas pár minut v lize nebo poháru, tak třeba za půl roku už by to bylo v pohodě, když Holoubek nasadil mlaďase, protože byl kádr zdevastovanej zdraněními, tak to žádnej průser nebyl, jenže po jeho odvolání, uzdravení hráčů a příchodu posil už zase mladíci šanci nedostávaj, vyjímka byl Drchal ale toho Hapal zase odpískal.

       

       

      • dominik2725.4.2018 12:07reagovat

       Filip Hašek je typ fotbalisty, který dospívá delší dobu, protože u něj déle trvá dospívání po fyzické stránce. To ti řeknou i trenéři, co ho vedli. To má s bráchou podobné. Taky nejde plošně vzít všechny fotbalisty jednoho ročníku a hodnotit, na kolik už se stihli prosadit.

        

       Co se týká Schicka, tak takové hráče by Sparta mohla prodávat za vyšší částky, kdyby je ukázala v pohárech. My ho ovšem raději ukážeme v Bohemce.

        

       Jinak s tím zařazováním do áčka souhlas. Ano, zajímavé bylo, že když Holas ty kluky z nouze posílal do hry, že to žádná katastrofa nebyla. Trochu mi od Sparty chybí, aby tu trpělivost, jakou třeba předvedla s Ben Chaimem či Biabianym, měla také s mladými hráči. Aby mladý hráč mohl opakovaně zahrát tužku a pořád se s ním počítalo. U toho mladého hráče to totiž ještě nějaký smysl dává, ten se prostě musí otrkat.

        

       Drchal samozřejmě také není okamžitou posilou, ale pořád si myslím, že ho Hapal nemusel takhle odříznout a posílat na konci zápasu do hry raději Lafatu, který už na to fakt objektivně nemá...

       • Funin25.4.2018 12:37reagovat

        Já to s Haškem chápu, také jsem to tam napsal, že doufám, že se jesště zlepší.

         

        Když se budou Sparťanští odchovanci prosazovat v zahraničí jako Schick v Sampdorii (v AS zatím nic moc) nebo Kadeřábek v Hoffenheimu, tak porostou ty částky za mě inkasované. Pokud se budou prosazovat jako Krejčí ( i když první sezóna byla ok), Venca Kadlec nebo Brába, tak to žádná sláva nebude.

         

      • buenit25.4.2018 12:11reagovat

       Průser to nebyl, ale oni zahráli jednou, kdy v tom byla i eufórie, forma všech hráčů celkově a prostě se to sešlo. V tu chvíli hrál dobře i Holzer a další a co hráli potom nebo hrají jindy, všichni víme. Prostě tihle hráči nebo i ti mladí nemají výkonnost pravidelnou a aby tyhle výkony opakovali, jinak by samozřejmě hráli i tu ligu. Navíc nikdo u mladých určitě není takový talent jako v minulosti Rosický a jiní, jinak by to trenéři viděli a prostě by je do té ligy dali i kdyby hráči bylo třeba 17. Je jiná doba, jiná generace hráčů a i na naší repre oproti minulosti vidíš, že tady žádní hráči jako Rosický, Nedvěd, Koller, Baroš, Šmicer, Berger, Řepka a jiní prostě nejsou i mezi takovými co hrají někde v zahraničí. Sám vidíš co naše repre hraje a ta je většinou složena z toho nejlepší co kde máme, jak potom můžou hrát někteří mladí kolem 18 let? Pokud by prostě na to měli, tak hrají a ne zahrát jednou a pak 10x nic a čekat opět, kdy zahrají. Ten jeden dobrý zápas nebo pár to se povede i M.Kadlecovi, Váchovi a dalším, když budou mít zrovna formu a den, prostě kde komu i z nižší ligy, když dáš hráče do ligy a on bude mít zrovna den, tak nepoznáš rozdíly.

       • Funin25.4.2018 12:53reagovat

        jenže po odchodu Holase ti kluci už šanci ukázat se vůbec nedostali a o tom to je. Samo, že hráči, hlavně mladší, budou mít nevyrovnané výkony, ale když se jim nedá prostor tak se prostě nezlepší.

         

        Ve fotbale, ale i sportu obecně se ukazuje, že kolikrát stačí dát hráči důvěru a prostor a on se prosadí, kdo by v září řekl, že Důbravka je gólman pro PL? Nebo Koubek jeden z top gólmanů ve Francii? Podobně v NHL z outsiderů složený tým Vegas.

         

        Samo to vždy nevyjde, třeba Barcelona před časem nasazovala hráče jako Cuenca, Tello, Munir a další, kteří se třeba neprosadili, ale aspoň za ně dostala Barca nějaké chechtáky. Hoffenheim - letos dali šanci Geigerovi a prosadil se, loni dali šanci Ochsovi a ten se úplně neprosadil, tak hostuje v 2.bl. Nebo třeba Süle, velkej talent, ale nechali ho hrát už od 18 let a prodali ho za 20M €.

        • buenit25.4.2018 13:03reagovat

         O tu šanci si musí říct hlavně oni sami. Pokud vím, tak Havelka, Mustedanagič, Dudl a další šli na hostovačky a ani tam nezářili. Kdo má prostě talent a je dobrý, tak bude hrát dobře i v nějaké Dukle, Liberci i jinde. Nebo myslíš, že v minulosti by hrál Rosicky dobře jen ve Spartě a třeba v Dukle ne? I tam by prostě vynikal z toho co by tam měli. Ano může se hráč prosadit i jinde i když není vyloženě top, ale to už je na štěstí, daném klubu a musí se to sejít i se spoluhráči, každému sedne jiné prostředí. Ono podobné to máš i v jiných sportech než je fotbal, jestli je sleduješ. V tenise kdysi Rosol taky dokázal porazit i Nadala a jestli tenis trochu sleduješ nebo více než trochu, tak sám víš co začal hrát potom nebo co hraje dnes. Prostě neudržel stálou výkonnost nebo zahrál nějaké dobré zápasy a měl slušné období a tím to skončilo, pak se vrátil na úroveň a nemůže se z ní dostat. A opět - ti dobří hráči jako Federer a další tu výkonnost mají pořád a pravidelnou. Ve fotbale a jinde je to stejné, samozřejmě jak zmiňuješ některé hráče, tak fotbal je oproti tenisu výhodnější v tom, že je to sport více hráčů a někdo někde může zapadnout a dařit se mu i když není vyloženě top hráč. V tenise to nikdo za nikoho neuhraje a člověk daného hráče nevystřídá, ale podstata je podobná. Výkonnost musíš mít tam i tam nebo i ten hokej. Navíc ČR je prostě malá země a nejde tady mít pořád hráče jako jsme měli v minulosti a to lidi musí chápat, vidíš to i na tom hokeji. V minulosti jsme vozili z MS medaile pravidelně, teď už jsme dlouho neměli nic, taky jsou jiní hráči než kdysi a nebude se tady pořád rodit Jágr a jiní, tak to prostě je. Ve fotbale stejně tak. Někde v Kanadě, USA hokej - fotbal Brazílie, Německo, Francie a takové země, tam je prostě ten výběr znatelně větší a vždy bude - x krát větší země, x krát více hráčů.

         • Funin25.4.2018 13:06reagovat

          no to sice asi jo, ale jak to souvisí s tím, že Sparta tu šanci těm hráčům ani nedává? A když už náhodou dá, tak je pak zařízne i když uspějí - Drchal.

           

          • buenit25.4.2018 13:26reagovat

           O tom jsem psal, aby jim tu šanci dávala, tak ti hráči musí hrát pravidelně dobře. Nebo je snad naši trenéři pravidelně nevidí? Proč dostal Rosický šanci v minulosti? Protože očividně své vrstevníky převyšoval, dali ho do ligy a tam se ukázalo, že převyšuje i ve svém mladém věku i tu ligu a o tom to prostě je. Pokud nikdo ve Spartě tu šanci nedostává, tak prostě nikdo takový tady není. Nemá cenu tam dávat mladého hráče, když nebude lepší než Zahustel jen proto, že je mladší. Vždy rozhoduje výkonnost a ne věk. Pokud se zlepší a bude lepší, tak ho tam prostě dají. Drchal no sice dal gól, ale to by dal do prázdné brány kde kdo, měl štěstí, že tam byl a odrazilo se to k němu a další zápas proti Brnu zase tak super nehrál, navíc nedal jasnou tutovku snad z metru do prázdné brány - to bych dal i já nebo Ty. Takže opět, musí na trénincích i jinde v zápasech juniorky nebo, kde ho postaví dokazovat, že na to prostě má a je lepší než jeho konkurenti nebo podobný a tu šanci určitě dostane, uvidíš. Další stejně tak. Pokud bude někdo v dorostu, juniorce vynikat, tak dříve nebo později ho do áčka dají.

           • Funin25.4.2018 13:40reagovat

            Mě třeba Drchalovo statistika 23 gólů v 16 zápasech U19 přijde jako dost dobrá a řekl bych, že své vrstevníky převyšuje. I v lize je 1 gól za 2 zápasy ok, a že nedal tutovku? Znáš hráče co promění všechny tutovky?

             

            To, že musí být ten hráč lepší než ostatní je právě ten nesmysl, co hodně lidí v ČR stále razí, stačí, že ten hráč není nijak výrazně horší a proč? Protože je u něj velká šance, že se bude do budoucna zlepšovat a nemyslím tím občasné výkyv formy

            • buenit25.4.2018 13:59reagovat

             Ano, ale sám jsi psal, že juniorka nebo dorost je něco jiného než liga. Bylo i v minulosti dost hráčů co hráli dobře v dorostu a pak se tak neprosadili v lize nebo jinde, jistě takových znáš dost. Nebo mladí i v zahraničí. Ano i Messi nedá třeba penaltu nebo tutovku to je jasné. Tak jsem to nemyslel, ale když vezmu celé utkání, tak zase takový zázrak prostě nehrál ani na tom Slovácku. Snažil se a běhal, ale to prostě beru jako samozřejmost na takové úrovni u kohokoliv, ať je mu 18 nebo 35. Pokud se bude zlepšovat, tak prostě dříve nebo později hrát bude a toho Zahustela nebo jiné ze sestavy vytlačí to se neboj. Ale polož si jinou otázku - dáš do sestavy mladíka, nebude lepší než ostatní a pak budeš jak dlouho čekat, až něco předvede a spoléhat, že se zlepší? Rozhoduje vždy aktuální výkonnost a navíc Sparta je tým, která nemá čas x zápasů čekat na výsledky nebo hru, musí jednat hned. Opakuji pokud někdo vynikat bude, tak hrát bude, nedělejme ze všech trenérů, kteří hráče vidí denně pitomce. Musí ten talent poznat, jinak by museli všichni ty trenérské licence roztrhat a rovnou to tam můžeme vést i my bez nich.

      • buenit25.4.2018 12:18reagovat

       A ani nemusíme chodit k těm mladým. Ještě nedávno se tady Zahustel chválil a sami jsme viděli, že se mu nějakou dobu dařilo a hrál slušně. Jenže opět jako u těch mladých - on to prostě vydrží chvíli nebo má zrovna svou nejlepší formu a ta zase rychle odejde a pak opět hraje stálou tužku jako obvykle. Rozdíl mezi dobrými hráči a těmi průměrnými nebo ještě horšími je ten, že ti dobří hrají dobře často a většinou a nejen tehdy, když se to zrovna sejde. Proto jsou ti dobří hráči tam kde jsou nebo v minulosti byli. Kdyby hrál Rosický dobře jednou za x zápasů, taky nebyl v Dortmundu nebo Arsenalu a další stejně tak. Pokud je někdo z mladých dobrý a talent, tak to prostě musí ukazovat pravidelně a pak se neboj, že to někdo neuvidí a nedá ho tam. Trenéři zase nejsou všichni pitomci, aby neviděli, když někdo bude vynikat a ten talent mít. Pak se v lize samozřejmě uvidí dále, protože dorost, juniorka nebo liga je velký rozdíl všude i u nás.

    • buenit25.4.2018 11:48reagovat

     Samozřejmě nakupovat fotbalisty a od toho by měl být v klubu, který se chce té vyspělé Evropě přiblížit dobrý scouting a v tom nám nebrání nikdo. Dobří hráči jsou všude po světě a nestojí hned miliardy nebo stovky miliónů, ale chce to hledat a ne brát každého druhého koho nám zrovna doporučí nějaký agent jen proto, že ho chce udat a on sám na něm vydělat. My sami si máme vybírat. A k tomu Zahustelovi není to jen on, takový Frýdek a jeho technika v porovnání se zahraničím to je úplně to samé a oba u nás hrají krajní obránce. Jak to potom může vypadat v porovnání s tím lepším zahraničím? Tihle hráči neobejdou skoro nikoho ani v naší lize, natož jinde. Jestliže máme tedy ve vedení Rosického a další, kteří by tomu fotbalu snad měli rozumět, tak tohle přece v porovnání s tím zahraničím musí vidět, kde nás nejvíce tlačí bota.

 • Liverpool - AS Roma 4:0

  robinkuha24.4.2018 22:11reagovat

  Do Plzně putuje půl miliardy a za ty prachy nakoupí nejlepší český hráče. (už je domluvenej Trávník a Jemelka, Liga mistrů je pro hráče motivace jako hrom).

  • prospartu24.4.2018 22:12reagovat

   5:0

   • kilovolt24.4.2018 22:14reagovat

    totální rozklad

    • prospartu24.4.2018 22:20reagovat

     Schickovi bych přál gól, neměl k němu daleko.

  • Chrod24.4.2018 22:23reagovat

   Liverpool to může v lize ještě klidně podělat, stačí když prohrajou s Chelsea a remizujou s nějakejma žabařema, jako se jim to teď povedlo...

  • trcmano24.4.2018 22:23reagovat

   Chudáci, takhle si zkurvit kariéru. Vrba vsazi jenom na svoje vylity ovečky..

   • robinkuha24.4.2018 22:31reagovat

    Právě že nesází, v základu začíná hrát Čermák a Havel. K tomu nastupuje Chorý.

    • Brian Pricke24.4.2018 22:33reagovat

     Ty to ani neskrýváš, blbe.

    • trcmano24.4.2018 22:41reagovat

     A víš aspoň ten důvod proč ”hrajou”? Smích

    • Tyrrael25.4.2018 7:03reagovat

     Zrovna Čermák předvedl, že se umí správně vylít a pak po ”Plzeňsku” řídit auto. :-P

  • dominik2724.4.2018 22:38reagovat

   Jestli si Plzeň s takovým ziskem dokáže vybírat posily jen v Česku, tak je mi jí docela líto. A taky to leccos napovídá o jistém druhu její zaprděnosti.

    

   Ono tady totiž skutečně není moc na výběr. Třeba za Trávníka už jinou alternativu snad ani nevidím, prostě buď koupí jeho, nebo na ten post nepřivedou vůbec nikoho.

   • trcmano24.4.2018 22:40reagovat

    +1

   • robinkuha24.4.2018 22:44reagovat

    česko a slovensko, mají jinou strategii.

    • trcmano24.4.2018 22:45reagovat

     Kdy naposledy přišel Slovák, ty strategu?

    • dominik2724.4.2018 23:15reagovat

     My jsme holt země extrémů. V jednom klubu si řeknou, že provedou ”internacionalizaci”, takže koupí hned jedenáct cizinců, klidně i totálně neschopných, jen aby to byli cizinci, a v druhém klubu si zase umějí přivést posilu jen z Česka. Ale chápu, že na ty jejich ”kokeš, kamagra, hurá za volant” párty se jim lidé, co neumějí česky, příliš nehodí.

      

     Jestli by nebylo fotbalově přínosnější pro všechny vydat se především cestou kvality, případně cestou kvality a ekonomicky výhodných řešení.

      

     I když ve Spartě se na to možná v lednu už přišlo, když najednou mohli za velké prachy dorazit opravdu rozdíloví hráči a k nim se stáhl kvalitní odchovanec.

     • daweee25.4.2018 0:12reagovat

      ”totálně neschopných”... ty jsi blázen.

   • buenit24.4.2018 22:46reagovat

    Vybírají sice v Česku nebo na Slovensku, ale pořád jsou poslední roky před námi a zrovna v naší lize jim to bohatě stačí, takže buď děláme něco blbě my nebo oni to dělají dobře. Jiná varianta není.

    • ajosek24.4.2018 22:48reagovat

     dělají dobře to,že uplatili Berbra aspol.

     • buenit24.4.2018 22:49reagovat

      Letos hlavně na podzim nebylo moc vidět, že jim pomáhali rozhodčí, hráli prostě nejlépe.

      • Lobrock24.4.2018 22:57reagovat

       Hráli hovno jak v Evropě, tak v lize a rozhodčí jim pomáhali jak kráva..viz Jihlava, Jablonec nebo Sparta. Teď hrajou pořád stejně, ale už jim (respektive Krmenčíkovi) tam nepadá, do čeho kopnou.

       • buenit24.4.2018 23:03reagovat

        Co bychom my dali za to co hráli na podzim a ty výsledky k tomu. Tady se každoročně říká jakou hraje Plzeň tužku, nemají nic moc hráče a pořád hrají o titul nebo ho získají, což je zajímavé ne? Potom ti fandové tomu asi moc nerozumí, stačilo by vrátit předpovědi před touhle sezónou, jaké je Kolář kopyto, tohle pro ně nebude posila a další řeči a výsledky jsme sami viděli. V naší situaci co za poslední roky hrajeme, hlavně v lize bych o nějakých soudech na jiné týmy raději pomlčel.

        • Brian Pricke24.4.2018 23:22reagovat

         To musí být život...

         • robinkuha24.4.2018 23:26reagovat

          Máš ho na hovno co..

        • thomasd8625.4.2018 2:50reagovat

         Liaro Ty jsi fakt idiot

       • robinkuha24.4.2018 23:24reagovat

        v Jablonci nebylo vůbec nic tam měla Plzeň akorát štěstí a písknout roh v Jihlavě to je ohromná výhoda, to je jasný. Z každýho rohu padá gol.Smích

        • Tyrrael25.4.2018 7:02reagovat

         Roh kterému předcházel faul, ale to si raději zapomněl.

  • Capo24.4.2018 22:48reagovat

   Tak jestli si za půl miliardy v základu ”omladí” jen Hořavu a Hubníka, tak mi to spíš přijde trochu smutný, protože jsem přesvědčen, že tito hráči ten herní projev směrem do Evropy nijak výrazně neposunou a myslim si, že třeba Jemelka by u Vrby stejně moc nehrál, ten stejně nakonec vsadí na zkušenosti. Jestli chtěj s tím kádrem něco provést do kvality, tak by měli posilovat trochu jinak a ne jen vsázet na českou jistotu.

   • buenit24.4.2018 22:51reagovat

    Před touhle sezónou taky nikoho pořádného nepřivedli a vidíš, že jim to zase s největší pravděpodobností stačí na titul, tak na druhou stranu, proč by zkoušeli něco jiného.

   • ouissi25.4.2018 5:44reagovat

    Inu, půl miliardy na uplacení šesti rozhodcovských týmů v základní skupině LM není zase tak moc, když musí zbýt ještě na Berbra & spol., na výplaty a na provoz.

     

  • Tyrrael25.4.2018 8:35reagovat

   Zapomněl jsi na Pernicu...

 • Plavšič

  Chabix24.4.2018 22:06reagovat

  http://www.hetliga.cz/clanek/14902-fitness-data-ovladli-slavista-soucek-se-spartanem-plavsicem

   

  Plavšič naběhal 472 metrů ve sprintu, to je pořádná porce. Ani si nepamatuju, že by někdo dal víc. Na jaře mu byl nejblíž Lukáš Zoubele, který v 19. kole naběhal 430 metrů.

  • Kulkozubý Tony 24.4.2018 23:07reagovat

   A Kanga zase skoro 12 km, lenoch! Vztek

 • LIV-ROM

  prospartu24.4.2018 22:03reagovat

  Slyšíte ty chorály a zpěv fanoušků Liverpoolu? To je nádhera Úsměv

  • kilovolt24.4.2018 22:09reagovat

   AS - slušný výprask

   • prospartu24.4.2018 22:12reagovat

    Šílený Údiv

 • Florin Nita

  Jereacs24.4.2018 21:34reagovat

  Tak hoši jaký názor zatím na něj máte podle mě jsme získali možná i lepšího golmana než Dúbravka. V pár situacích nás i podržel jako např teď proti Jablonci kdy to vytáhl na tyč tu střelu v 80 minutě tohle se musí vedení nechat že vždy sežene dobrého borce do bránky teď jen doufám že Rafa zůstane v Newcastlu a ty uplatní opci na Dúbravku.

  • prospartu24.4.2018 21:36reagovat

   Dělá mi velkou radost, ještě zapracovat na těch výkopech a bude nejlepší brankář v lize.

   • kilovolt24.4.2018 21:38reagovat

    já myslím, že už je......Kosáčik je úplně z formy, a já myslím, že už má zenit za sebou

    • prospartu24.4.2018 21:40reagovat

     Koza teď chytá jako koza no..Úsměv

  • pepinho224.4.2018 21:38reagovat

   Chytání top, hra nohama slabota. Ale hlavní je, že je jistý, míče mu nevypadávají, střely nevyráží.

  • AlaMierda24.4.2018 21:44reagovat

   jednoznačně nejlepší brankář v lize, sice nohama to není jako u Dúbravky, ale přesto netrnu když má hrát nohou. Jinak co se týče chytaní tak vynikajicí. Spoustu těžkých míče zalepí a tám neumožnujě soupeři dorážky. Dobře vynaložené peníze, mnohem lepší než třeba nervozní Kolář ve Slávii a jeho harakiri styl spojený se spoustou minel a chytání míčů, jak kdyby to byl horký brambor. O zbytku ligy asi netřeba moc mluvit včetně těch rybářů z Plzně

   • Spytihnef24.4.2018 21:48reagovat

    Já teda nevím, mně přijde, že hraje nohama výborně. Teď myslím zpracování a když má míč u nohy, to mi možná přijde lepší než Dúbravka. V čem byl Dúbravka o třídu lepší jsou odkopy.

    • AlaMierda24.4.2018 21:52reagovat

     tak teď si to napsal přesně a s tím souhlasím, Dúbravka měl přesnější odkopy, ale Nita zase lepší zpracování. Každopádně se mi zdá, že při hodnocení těch ruzných expertů se na Nitu zapomíná.

  • majtin24.4.2018 21:52reagovat

   Za mě tak 88% Dúbravka. Nita je slabší v rozehrávce, hře nohama, to rozhodně. Přišlo mi, že Dúbravka měl ještě víc zázračných zákroků, kdy třeba míč vyrazil a lapil i dorážku (jako při tom nesprávně neuznaném gólu v Edenu), on měl takové Dominátorovské předvídání. Ale to neznamená, že Nita není výborný.

  • artaxerxes24.4.2018 21:52reagovat

   U něj bych viděl jednu slabinu a to jsou vysoké centrované míče, kde si myslím, že už udělal pár chyb - zejména ve špatném odhadu. Taky bych čekal, že po nich půjde víc agresivně (dominance ve vápně jako Blažena pár let zpět)

    

   Jinak si myslím, že co se týče čtení hry a chytání, soustředění (např. problém u Bičíka, kdy občas dostal zbytečný gól z dálky) je jednoznačně nejlepší v lize.

  • Dno24.4.2018 21:53reagovat

   O chlup horší Dúbravka. Jsem rád, že je ve Spartě.

    

   Stavěl bych to na takových klucích jako Nita, Stanciu, Kanga, Plavec. Ten region je pro nás šance.

   • Jereacs24.4.2018 21:59reagovat

    Hlavně můžeme asi i poděkovat Prodanové že tu Nita a Stanciu jsou jako ta cena za Nitu byla suprová čekal jsem že nás ten kokot Becali bude chtít natáhnout .

    • Dno24.4.2018 22:08reagovat

     Přesně. Místo Ščasnýho! :D

 • 400

  Dynamo24.4.2018 21:32reagovat

  400 Mega na cestě do Plzně

  • kilovolt24.4.2018 21:36reagovat

   no a? stejně to prochlastají

  • trcmano24.4.2018 21:37reagovat

   Berbr už se těší na prémie

  • prospartu24.4.2018 21:37reagovat

   Nemá ten Salah za agenta Prodanovou? Že by ho sem taky dotáhlaSmíchSmích

 • Schick

  standis24.4.2018 20:46reagovat

  na lávce, snad ho tam dá na půlhodinku.

  • kilovolt24.4.2018 21:30reagovat

   a kde by měl být?

 • Liga

  LukyACS24.4.2018 18:59reagovat

  Sice ještě 5 kol do konce, ale musím říct, že je pro mě tenhle ročník velkým zklamáním.

  Těšil jsem se na souboj silné Sparty a Slavie, nic z toho nebylo, naopak oba kluby předvádí prakticky po celý rok holomajznu. Plzeň sice na podzim výsledkově super, ale hra taky děsná a na jaře málem prohospodařila náskok, teď už to asi dotáhne.

  Ostatní taky šílenost. Celkově se na to nedá dívat a navíc letos padá méně gólů. V posledncíh letech aspoň ty góly padaly a to i u horších celků, kde je to teď jen o jednom či dvou gólech.

  Letos má nejlepší střelec 12 branek a to už je s tímhle stavem vepředu už několik kol. Za 5 kol se Krmenčík nebo Škoda ještě asi posunou, ale ani jeden nemá formu a je to s ptočníky bída. Pryč jsou ročníky, kdy bylo potřeba 20 gólů a další 2 pronásledovatelé měli třeba 16 a 15 branek, tohle jaro je spíš propad k letům Kowalíka.

  • Tyrrael24.4.2018 19:22reagovat

   Pořád lepší Kowalík nežli Ivana...

   • LukyACS24.4.2018 19:40reagovat

    Nebo Kotalík, i když ten mi nevadí tolik jako Svoboda nebo Ščasný.

    • Tyrrael24.4.2018 20:11reagovat

     S tím se nedá nesouhlasit. Úsměv

  • Tashunka Witko24.4.2018 19:52reagovat

   Česká liga je nekoukatelná. Špatní treneři a podmazaní a benevolentní rozhodčí z fotbalu u nás udělali nakopávanou silovou holomajznu, plnou faulů (zhusta netrestaných v závislosti na tom, kdo se jich dopouští - např. Plzeň, Slavia či domácí týmy si obvykle mohou dovolit více). Chybí technika a fotbalovost, preferuje se defenziva před ofenzivou, taktická poslušnost a alibismus potlačuje individuality a kreativitu. Minimum zápasů je skutečně líbivých a oslavují se bezgolové okopávačky jako naposledy Liberce se Slavií. Kdyby normální člověk nefandil Spartě, tak by nejspíš zápasy naší ligy ani nesledoval, protože vítězná ”tažení” Plzně, založená na podpoře sudích a každoročním bonusu v podobě darovaných 10-15 bodů dělá z české ligy nechutnou frašku, obzvlášť když se v poslední době k prohnilé Plzni přidali i sešívaní číňané.

   Jediné pozitivum je, že se Sparta snaží (nebo krátce alespoň snažila) vymanit z toho českého bahna a nákupem technických cizinců trochu pozvednout mizernou úroveň ligy. Bohužel to spoustě lidí ve fotbalovém prostředí, počínaje trenery, bývalými hráči, Sádly či jinými mediálními komiky a z části i přihlouplejšími fanoušky, nejde příliš ”pod fousy” a snaží se pokusům o očistu fotbalu čelit všemi možnými i nemožnými prostředky.

    

   Radost mohou mít jen lingvisté a jazykozpytci, protože pro své podivné pojmenování pěkné hry mají konečně ten správný obsah, když se český fotbal už definitivně změnil na kopanou.

    

   Svět nám ale uniká !

  • dominik2724.4.2018 19:59reagovat

   Nemůžu říct, že by pro mě byl tenhle ročník až takovým zklamáním, spíš jen naplněním obav. Říkal jsem si před sezonou, že to masivní posilování pražských ”S” taky dost možná povede k tomu, že se ti hráči vůbec neprosadí a že ty masivní změny budou potřebovat svůj čas, který ovšem nedostanou. A že se tudíž bude smát ten třetí vzadu - Plzeň. Bohužel nám teď na jaře dost zřetelně ukazuje, jak strašně málo jí nakonec k tomu titulu bude stačit...

    

   Asi nejblbější nápad bych viděl ve snaze tahat sem ze zahraničí hráče, kteří už mají vrchol dávno za sebou. Janko, Altintop, Danny, Rotaň, Mavuba, dříve Ivanschitz... Z těchhle hráčů se hvězdou nestal nikdo, v lepším případě se o někom z nich aspoň dá říct, že se vůbec prosadil.

    

   Pozitivní na tom je, že se zároveň ukázalo, že naše liga není až tak strašně nekvalitní, aby to tady fotbaloví důchodci měli na párku a ještě jsme jim tady měli klanět. To samozřejmě platí i pro cizince, kteří sem zjevně přišli s pocitem, že jim tady půjde vše samo a soupeři před nimi pomalu div nebudou uhýbat, jaký z nich budou mít respekt. Musely prostě přijít až opravdové hvězdy jako je Stanciu, Kanga nebo Nita a doplnit hráče, kteří přišli tak trochu stranou pozornosti - Plavšiče nebo Jovoviče.

    

   Sparta se naštěstí poučila a v zimě už přivedla skvělé fotbalisty, což pro mě naopak bylo velice pozitivním překvapením.

    

   Pozitivní také je, že se v lize prosazují poměrně nové tváře mezi trenéry, ať už je to Jílek, Hynek (ač se mu teď nedaří), Holoubek, de facto i Hašek, který má poprvé opravdu pravomoci hlavního trenéra. Naopak úletů jako jsou neustále nové šance pro Petrželu snad ubývá.

    

   Co se týká tebou zmíněných útočníků, tak bych řekl, že to není jen jejich bída. Sám když si dávám dohromady pomyslný seznam možných posil pro Spartu, tak mi vychází, že z ligy chci hrozně málo hráčů a ještě nemám pocit, že by byli viditelně lepší než odchovanci na hostováních.

   • LukyACS24.4.2018 20:17reagovat

    S těmi vyčpělými cizinci souhlasím, už na podzim jsem zmiňoval, že bych šel spíš cestou talentů z ciziny typu Plavšič. Já mám celkově rád ambiciozní hráče a šel bych směrem Salzburgu, jak tu zmiňoval Třináct, nebo třeba Basileje. Prostě vyhledávat mladé talenty, které za rok či dva prodáme do lepších soutěží.

    Ten náš směr, co jsme zvolili, byl prostě ekonomicky neudržitelný a jen to vedlo k tomu, že jsme rozházeli skoro půl miliardy. To jsou peníze, které se daly vrátit zpátky do akademie.

    U těch starších cizinců musela přijít buď LM, nebo to byl konec, který očividně nastal.

   • sekvoj24.4.2018 20:20reagovat

    Nevím, zda bych nazýval Hynka nějakou novou dobrou tváří. S Duklou předvádí šílený fotbal na to jaký má k dispozici kádr a vzhledem k tomu, že osobně znám 2 fotbalisty Dukly a jednoho přes kamarádku, tak všichni tito pánové jednotně a svorně nadávají na Hynka, jako neschopného mameluka.

    Vlastně je to s podivem, že v týmu jako Dukla, mladý tréner Hynek a nesnaží se pracovat na zapojení mladých hráčů do týmu. Osobně bych Dukle přál sestup, ten klub už nemá lize dlouho co dát.

  • sekvoj24.4.2018 20:22reagovat

   Je podle vás pozitivní, že je naše liga tam vyrovnaná ?

   Když si to vezmu kolem a kolem, kromě anglické ligy a Bundesligy je to fakt rarita.

   Nejsem odborníkem na další ligy v Evropě, ale pochybuji, že Steuaua má takové problémy, když k nim přijede 15. tým ligy (Viz mi s Brnem, viz Plzeň s Jihlavou)

  • Brian Pricke24.4.2018 21:09reagovat

   Osvícení věděli hned.

   • kilovolt24.4.2018 21:23reagovat

    evidentně nejsem osvícený......jsem stále doufal a věřil

 • Vysílací práva

  prospartu24.4.2018 18:46reagovat

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ve-valce-o-vysilaci-prava-na-ligu-pragosport-nabizi-150-milionu-tv-barrandov-o-30-vice-prozradil-tvrdik-45915?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

   

  Ten Pragosport je pěkná svině, když na ty 4 roky nedostane vysílací práva, nedá klubům bonusy v desítkách milionů. Jarda nabízí o 30 mega za sezonu více. A noviny lžou, jelikož Tvrdík nabidku dal, ne že ne.

  • Kulkozubý Tony 24.4.2018 18:59reagovat

   Fotbalová liga Jaromíra Soukupa, to chceš Smích už takhle ten fotbalový komentář není k tomu a představa toho, že by se fotbal vysílal na televizi, která nemá s takovýmto typem přenosů žádné zkušenosti na mně nějak povzbudivě nepůsobí. Ale rád bych se pletl, třeba by Barrandov našel nějakého českého Garyho Linekera, který by tu úroveň komentování pozvedl trochu jinam než kam se jí snaží posunout Karoch.

   • prospartu24.4.2018 19:03reagovat

    Určitě by si zajistili komentátory, dost pochybuju, že by to moderoval sám Soukup. Na to má lidi. Někde třeba bude jako host, ale podle mě se tomu aktivně věnovat nebude...Úsměv

    • Kulkozubý Tony 24.4.2018 19:05reagovat

     To byla samozřejmě nadsázka Úsměv i když, u něj nikdo neví.

     • standis24.4.2018 19:51reagovat

      nabídli nejvíc a co se týká komentátorů, tak mám ještě v paměti Tittelbacha při MS v hokeji. Tohle už nejde překonat a taky jsem to přežil.

  • trcmano24.4.2018 19:41reagovat

   Celoplošná čínská televize ”Slavia TV” Otrávení

   • prospartu24.4.2018 20:12reagovat

    Toho se trochu bojím no. Že by vysílali hlavně sksOtrávení

  • Spytihnef24.4.2018 20:38reagovat

   Nejhorší na tomhle je, že největší zmrd v tomhle celém je zase náš Dušánek.

 • SESTAVA KOLA PODLE FANS

  Kilošek24.4.2018 17:49reagovat

  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31250453_10156395856859489_85629
  70903279828992_n.jpg?_nc_cat=0&oh=118e95f4d5d9eb1b1e5110deadfd7a9e&oe=5B654E1E

81999 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha