Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • útočník

  Sendi8.4.2018 23:58reagovat

  Tady se dost často skloňuje, že potřebujem hrot jo, ale potřebujem? Šural na osm branek 998 minut a má jednu z nejlepších úspěšností střelby, podle mě je to jasná jednička do útoku a někdo lepší by stál majland, k tomu ultra-rychlej Drchal, v závěsu Kadlec...Já jako chápu, že se letos nedaří, ale zrovna na tomhle postu je to v pořádku, nejslabší se mi jeví momentálně v podstatě celá obranná řada a křídla a u obojího je otázka, jestli by nebylo lepší tu sestavu spíš ustálit, zastavit příchody a sáhnout po jednom maximálně dvou top mladých hráčích, dlouhodobě se tahle strategie vždy vyplácí(i nám) a naopak velká fluktuace hráčů je na škodu.

  Internacionalizace proběhla v porodních bolestech, ale je myslim hotová, teď bude největší boj o to, tady ty nejlepší hráče spíš udržet...

  • Jereacs9.4.2018 0:01reagovat

   Tak někdo psal že máme zájem o Fernanda Karangu a při jeho číslech si myslím že by ta hranice 100 mega padla ale otázka kolik by za něho chtěli kdyby měl dojít on a mít tu trojici Karanga,Šural,Drchal tak bych se toho nebal při tom jak Šural je občas na tom ze zraněním tak má samí dlouhodobý . A obrana tam fakt by stačil vůdce který by ju řídil a konkurence k Zahustelovi a šlapala by .

   • Sendi9.4.2018 0:07reagovat

    Karangu vůbec herně neznam jo, čísla má sice supr, ale má to i druhou stránku - CSKA prověří za celou sezonu jen Ludogorets a mohli jsme se přesvědčit, že naše soutěž je trošku jiná písnička, čili k borci, kterej má za sebou v šestadvaceti letech teprve první dobrou sezonu jsem dost skeptickej...

    Jestli si můžem dovolit platit Karangu, Šurala, Kadlece a další hroty v závěsu, je taky otázka, si prostě myslim, že nás tam bota až tak zásadně netlačí...

    Jinak teda já se tu Zahustela celkem zastával, an podzim snesl docela přísná měřítka, ale to co předvádí teď je teda učiněná katastrofa no...blbý je, že v mládeži máme kam šáhnout na všechny posty kdyby něco, jen beky nemáme vůbec žádné...takže tam asi posila...

    • pubi9.4.2018 0:12reagovat

     Toho Zahustela absolutně nechápu i vzhledem k tomu, jak dobře hrál v přípravě. Jediný celkem logický vysvětlení podle mě je, že on je prostě typ, kterej nikdy nebude tahat tým z maléru, nikdy nebude lídr, kterej by to dokázal strhnout jako třeba Šural. A prostě se svezl s týmem.

     Jinak když jsme u těch beků, Dudl dneska nejhorší na place v utkání Jč. krajskýho přeboru Táborsko B - Hluboká. V áčku, který bojuje o záchranu ve FNL, poprávu v podstatě třetí volba na beka. Vůbec mi to nejde do hlavy, ten snad musel začít na fotbal úplně srát, přišlo mi, že má potenciál...

     • gasterol9.4.2018 0:46reagovat

      Vysvětlení je jasné, prostě Zahustel a podobní hráči mají určité období, kdy hrají slušně, ať už se vezou s týmem nebo sami, ale neudrží tuhle výkonnost dlouhodobě a to je potom dělá naprostým průměrem. Pokud by hráli stabilně dobře, tak už dávno nejsou v naší lize a k tomu by se ještě prosadil nejen on, ale i další v zahraničí. Dobrý hráč se pozná, že hraje často dobře a ne jen občas, tohle umí kde kdo. I Vácha měl období, kdy hrál slušně a sami víme co hrál potom. Proto tady neustále píšu nestačí hrát dobře jen někdy za uherský rok nebo mít slušné období a pak zase dlouho nic, pokud to má být tedy stabilně na Spartu a takovou úroveň. Někde v Brně se takoví hráči samozřejmě ztratí.

    • gasterol9.4.2018 0:50reagovat

     A když se Šural zraní? Což u něho občas bývá, tak hrota bude hrát kdo? Dlouho z formy hrající Kadlec, postavíme to na mladém Drchalovi? Nebo budeme čekat na zázrak u Juliše, případně tam postavíme někoho ze zálohy? Podle mého to chce určitě přivést nějakého kvalitního útočníka, navíc doma často můžeme hrát jako teď i na 2 útočníky a ne vždy jen systém na jednoho, takže si zahrají dva hráči a nejen pořád Šural. Navíc to co stačí na naší ligu, jak to píšeš o té bulharské, tak v Evropě je to zase jiné měřítko a tam je taky otázka co Šural sám někde na hrotu.

    • Enkoff9.4.2018 13:02reagovat

     Průměrná hodnota kádru bulharských týmů první ligy je 10 milionů eur, české ligy 12 milionů eur. Když odpočítám 1 nejbohatší klub bulharský ligy a 1 český, tak je poměr 7/11 milionů. Zase takový nýmandi to nebudou.

  • Funin9.4.2018 7:02reagovat

   zapomněl jsi jeěště na Pulkyho, kterej se asi v létě vrátí, to je další slušnej útočník, mno uvidíme co naše sportovní vedení vymyslí.

    

   U Zahustela je dle mě problém s tím, že nemá konkurenci, tak se nemusí moc snažit.

   • hombre9.4.2018 9:24reagovat

    Pulkrab je dobrý, ale Šural je lepší a kreativnější, bohužel. Stačí nám Drchal a Šural, bota nás tlačí jinde.

    • Funin9.4.2018 9:42reagovat

     když by se zlepšila hra zálohy a obrany, tak by bylo víc šancí a Šural i Drchal a eventuelně i Pulkrab by byli adekvátní útočníci. Při současné formě a kvalitě hry by se hodil hroťák, co soupeřovo obránce trošku zválcuje a ještě je schopen sám si šance vypracovat a proměnit.

  • johnny19.4.2018 7:24reagovat

   Kdyby se podařil za slušný peníz ten Tetteh, tak toho bych vedle Šuryho snesl. Ten se mi včera moc líbil, ale prý je to skleněnka tak nevím.

  • hombre9.4.2018 9:22reagovat

   Myslíš to dobře, Šural je jednička do útoku, ale jen v lize. Na mezinárodní scéně je slabý. Ber to tak, že on má strašně moc zápasů, kdy se trápí, fauluje, sóluje - je strašnej. Pak má i svoje dny, kdy je super. Má ideální věk, ve Spartě musí zůstat. Kadlec je mimo, to snad už vidíš sám. S Drchalem souhlas, to je super borec a jestli bude hrát příští rok za Áčko, bude hodně platnej.

   Nás tlačí bota na krajích obran, návrat Civice vyřeší jednu, ale musí přijít pravý bek, Zahustel je strašný. Snad zůstane Ben, jinak musí přijít křídlo a tlačí nás bota na stoperu.

   Jinak se sestava musí ustálit a dřít a dřít a dřít.

   A největší posilou by byl příchod nového trenéra a sportovního ředitele!!! Protože musí hrát i hráči pod 25 let a ne jen zkušení hráči!!

   • asgard339.4.2018 10:18reagovat

    Hráči pod 25 let? To by se tady nesměla dodržovat nějaká pošahaná hierarchie,podle které musí vždycky dostávat přednost ”zasloužilí umělci” před mladými talentovanými hráči,kteří jsou již dnes jasně lepší a navíc mají předpoklady se dále rozvíjet.Proto taky bude na věky věků dostávat přednost Lafata před Pulkym,Venoušek před Drchalem nebo Přesnoha před Civičem.Kdepak,mladý jelita nejsou pro Spartu dostatečně vyzrálý a potřebují se do 23 let ”otrkávat” po hostovačkách. Tvl,kdyby na podzim 83 nemohli nastupovat hráči pod 25 let,tak Venca Ježek neměl proti Realu Madrid pomalu koho postavit...

 • 3 misto v lize by melo byt

  Jarošík8.4.2018 22:15reagovat

  Nasi prioritou a doufam ze budeme aspon 3!!! Kazdopadne to chce ustalit sestavu a styl rozestaveni a v lete doplnit kadr o 4 hrace.

  Bek k Zahustelovi, Civic na druhou stranu, krajni zaloznik aby Stanciu hral tam kde ma a na hrot totalniho snajpra!!!Smích

  • Nerry8.4.2018 22:18reagovat

   Civic hraje krajního záložníka na Slovensku (nevím jestli pořád). Krásná strana by to byla - krajní záložník Civic, bek FrýdekÚsměv

   • artaxerxes8.4.2018 22:57reagovat

    mě by se líbil Frýdek, co nejdál od Prahy. Přál bych ho Plzni, aby to onanování kotle nad ním přestalo.

   • FANDA73079.4.2018 8:54reagovat

    ja som Civica zaregistroval vzdy v obrane Spartaka TT.Kedy hral zalohu?

  • Dolikus8.4.2018 22:28reagovat

   Bek ZA Zahustela..ne k...

  • Jereacs8.4.2018 23:45reagovat

   Hrot Fernando Karanga a nevím koho dál zařadit na ten seznam hrotů .

   • Elysir8.4.2018 23:58reagovat

    Hlavně někoho s perspektivou... Marek Bakoš.... Nebo Marek Kulič :-D

    • Jereacs9.4.2018 0:01reagovat

     Tak Brazilec tam je perspektiva , že bude dobrej.

     • Elysir9.4.2018 0:32reagovat

      To měl být jenom fór ;-)

  • gasterol9.4.2018 0:53reagovat

   Beka může hrát i Costa, spíše by to chtělo pořádného stopéra, protože ze hry Hovorky, Costy nebo Štetiny tedy moc jistota nejde, takže do obrany nejen beka. Je mi záhadou proč mají Kayu jistě za velké peníze, dobrý plat a prakticky ho nestaví, pořád zraněný není, když normálně trénuje.

 • Haló?

  Nerry8.4.2018 21:36reagovat

  Trochu tu moc nechápu, proč vyhazujeze Frýdka nebo Zahustela, když v porovnání s Talem Ben Kurvičem jsou to páni fotbalisti. Asistence, góly, pracovitost... všechno tihle 2 mají lepší. Jen neberou měsíčně 2m a nemají zahraniční jméno. Kvality asi má, ale ne na naši ligu, ať se vrátí zpět domů a tam ho mají za hvězdu... kdyby byl fakt ta ofenzivní superstar, tak nehraje v ČR, ale už by ho koupil nějaký tým třeba z Itálie. Je to Stramacioniho kůň a měl odejít s ním. Proti Plzni pokud nastoupí, tak to bude hlasitější bukot snad jak na Lžimberského (už proti Dukle se skandovalo Ben Chaim ven)

  • Nulatunji8.4.2018 21:41reagovat

   Bohužel, průměrný fanoušek Sparty je vypitej kretén, to se nedá nic dělat...

   • Nerry8.4.2018 21:42reagovat

    Ital má v prdeli wifi, nebo jsi mu konečně z ní vylezl?

    • ap24128.4.2018 21:47reagovat

     Na naše hráče by fandové neměli pískat a urážet je! To jim fakt nepomůže....

    • Nulatunji8.4.2018 21:51reagovat

     Tobě bude tak 14 ne?

   • DJDriver8.4.2018 21:47reagovat

    Klasika. Vzdycky kdyz to nekomu nejde tak na nej budeme hucet aby mu to pak šlo líp

  • petrmach8.4.2018 21:54reagovat

   ale on má JEN to zahraniční jméno..ale krom izraele ho nikde neznaj..jen stramakovi se prostě asi líbil..stejnej metrosexuál jako ON.. a i jako On skončíOtráveníÚsměvÚsměv

  • Elysir8.4.2018 22:04reagovat

   Dáme-li urážky stranou, je Ben Chaim rychlejší i technitější než ti dva dohromady. Na jaře začal konečně makat i dozadu a jeho obranné souboje automaticky nesmrdí sádrou, redkem, potažmo penaltou jako u Frýdka. To, že se mu poslední zápas vůbec nevydařil, můžeš říct i o Zahustelovi.

   • Nerry8.4.2018 22:07reagovat

    Jenže jemu se nepovedl žádný zapas. Nikdy jsem za celou sezónu si neřekl, Wow, ono v tom Talovi něco bude.

    • Elysir8.4.2018 22:19reagovat

     Vidíš, já to mám u Frýdka stejně Úsměv

    • Chabix8.4.2018 22:59reagovat

     Mě stačí vidět hráče pár minut a mám jasno. Někdo by nepoznal talent ani u Messiho.

   • Nerry8.4.2018 22:09reagovat

    Frýdek je o parník lepší fotbalista jak Chaim navíc. Nechá na trávníku všechno. Řekni mi, kdy Frýdek dostal naposled redku nebo někoho zranil?

    • Nulatunji8.4.2018 22:10reagovat

     V Teplicích. Sám sebe.

    • Corwin8.4.2018 22:16reagovat

     Jak definuješ o parník lepší fotbalista? To že chodí hloupě do soubojů a díky tomu fauluje, tomu říkáš, že nechá na trávníku všechno? Až tu bude Ben Chaim tak dlouho jako Frýdek, tak ty jeho statistiky budou rozhodně lepší než ty Frýdkovy (a to už naštěstí nehraje na DZ, kde byl naprosto tragickej). Ale opravdu by mne zajímalo, jak jsi přišel na to, že Frýdek je o parník lepší fotbalista než on.

     • Nerry8.4.2018 22:21reagovat

      Koukni na centry Frýdka a izraelského kopyťáka. Frýdek do šancí, kopyťák je zazdí a běží radši směrem k naší bráně.

      Frýdek nevypouští souboje, řekni mi sakra, kdy Frýdek zavinil gól! A žádnou penaltu ani zranění soupeře taky nezavinil!

      • Elysir8.4.2018 22:47reagovat

       Ty úžasné Frýdkovy centry v téhle sezóně mu vynesly už celých 0 asistencí.... Ben Chaim má z těch zazděných akcí 1 asistenci. V gólech je to zase naopak. A co se karet týče, tady je to jednoznačně 5:0 pro Frýdka.

      • Corwin8.4.2018 23:01reagovat

       jen si vzpomeň na dobu, kdy byl Frýdek exekutorem většiny standartek a moc dobře si pamatuju, jak jsem nadával, že máme standartek tři prdele a nic z toho... A to, že umí líp centrovat, z něj rozhodně lepšího fotbalistu neudělá, to je prostě jen jedna schopnost, Ben Chaim je jinej typ fotbalisty a imho ho ani moc neumíme využívat - v přípravě předvedl, že může být hodně platný.

      • Chabix8.4.2018 23:09reagovat

       Koukni třeba na to jak si ti hráči zpracují míč, jak si ten míč vedou, jak do toho míče kopnou, zda umí dát cílený centr, prostorový, jak pracují s razancí. Podívej se jak využívá i druhnou nohu atd. To jsou věci co ten hráč má v sobě a v pokročilém věku už ho nepředěláš. To, že hráč nebrání, nebojuje, hraje laxně nebo bez sebevědomí či jiné nedostatky často velkých individualit, to je věc, kterou musí řešit trenér. Musí v hráči probudit dravou šelmu. A taky mu to musí splatit důvěrou.

    • Azog8.4.2018 22:54reagovat

     S někým kdo tvrdí,že je Martin Frýdek ml. o parník lepší fotbalista,než Tal nemá cenu vůbec debatovat.To prostě musí bejt troll.Nebo jen průměrný fanoušek sparty, jak píše Sranda...

     • johnny19.4.2018 7:17reagovat

      To je přesné a já se toho snažím držet. Někdo tady včera Frýdka dokonce dával na roveň se Stanciuem, to jsem myslel, že u noťasu puknu smíchy. Buď to sem píše starej Frýdek, nebo strejda Sigi.

  • xhurv9.4.2018 0:01reagovat

   Při čtení tvého příspěvku mne napadá hned několik otázek:

   1) jak můžeš nadávat a urážet kteréhokoli sparťanského hráče?! (pár jich opravdu taky nemusím, ale nikdy je nebudu urážet...!)

   2) jak můžeš porovnávat kvalitu frydka a chaima.

   3) jak můžeš schvalovat buceni na vlastního hráče a porovnávat to s nenávistí vůči limberskemu?

   4) vážně jsi fanoušek Sparty?!?

  • K0F19.4.2018 1:58reagovat

   Asistence, góly, tak přesně v tomhle by mě zajímal tvůj detailní rozbor, prosím. Smích

 • Titul

  ap24128.4.2018 21:23reagovat

  Jestliže porazíme prádelníky, tak pomůžeme Číňanům Je to těžká situace, já teda bych to radši asi přál Číňanům, ono na ně koukat v LM by mohla bejt docela sranda, oni ty prachy z LM zase až tak nepotřebujou ale prádelníci je potřebujou a to hodně, bez peněz půjdou do kopru! Je to prekérní situace, vyhrát v Plzni potřebujeme už i z prestižních důvodů a taky nutně potřebujeme body.......

  • Brian Pricke8.4.2018 21:24reagovat

   LukyACS za 3, 2, 1...

  • Dolikus8.4.2018 21:32reagovat

   Tak mě je úplně buřt jestli tím nekomu pomůžeme nebo uškodime. Pro mě je na prvním místě vždy výsledek Sparty. Takže jednoznačně v Plzni potrebujem bodovat, nejlíp teda vyhrát.

    

   • ap24128.4.2018 21:44reagovat

    Jasně že na 1. místě jsou body pro nás a vždy si přeju abychom vyhráli i když to je třeba jen přátelák!

    • Dolikus8.4.2018 21:48reagovat

     Jinak..Plzeň si to podle mě už uhraje stejně,ikdyby jsme tam vyhráli.

  • trcmano8.4.2018 21:42reagovat

   Plzni bude stačit vyhrát na Slavii a mají titul

   • ap24128.4.2018 21:50reagovat

    No ono by jim stačilo i vyhrát ty tři zápasy co na jaře prohráli Smích

    • trcmano8.4.2018 22:13reagovat

     To už jak si neovlivní...

  • Jarošík8.4.2018 22:13reagovat

   Jsem stejneho nazoru radsi sks 1 nez viktorka..ta jak nevyhraje tirul tak pujde do hajzku konecne a ztratime konkurenta na 0rvni 2 fleky do budoucna...

 • Dvojka

  Nulatunji8.4.2018 20:50reagovat

  Pokud se nepletu, v létě končí Čibymu smlouva, má Vorel na to být dvojka a např. Hugo trojka?

   

  Jasná priorita v létě musí být stoper a pravý bek, za mě Jemelka a na beka fakt nevím. V lize žádná kvalita není. Zbytek bych řešil až s odchody, vrátí se Holzer, Vukadinović, Chvátal, Reiter a Pulkrab, Holzera bych vrátil Baníku, zbytek klidně do přípravy.

  • Elysir8.4.2018 20:51reagovat

   Holzer Ti do druhé ligy nepůjde, radši zůstane ve Zlíně...

   • gasterol8.4.2018 20:53reagovat

    Situace dole je hodně vyrovnaná, Baník vůbec nemusí spadnout.

    • Elysir8.4.2018 20:54reagovat

     Vím, ale IMHO půjde.

  • Lobrock8.4.2018 20:54reagovat

   Vrátí se i Čivič. Toho by měli zakomponovat na levýho beka.

   • Nulatunji8.4.2018 20:57reagovat

    Toho vůbec nepočítám, ten vůbec neměl odcházet. Úsměv

    • ap24128.4.2018 21:13reagovat

     To jeho hostování to je fakt úlet.....

     • Elysir8.4.2018 21:16reagovat

      Ale tak aspoň nabere zkušenosti a zápasovou praxi... A zahraje si o titul.

    • Dynamo8.4.2018 21:22reagovat

     takže Civič je lepší než Vatajelu i Frýdek?

  • Skopi8.4.2018 21:17reagovat

   Jasnou priritou musi bejt vyhazeni toho bordelu co tu jeste zbyl (Zahustel, Hovorka, M.Kadlec, Costa, Lafata, Frydek, Vacha, Julis) a zacit od znova. Mozna by nebylo od veci vyhodit celej soucasnej kadr krome Nity, Kangy a Stancia

    

   Az pak muzeme mluvit o posilach

   • Brian Pricke8.4.2018 21:24reagovat

    Jojo, to by určitě nebylo od věci. SmíchSmíchSmích

    • Skopi9.4.2018 0:53reagovat

     No je pravda ze se soucasnym sportovnim reditelem a trenerem to nema smysl.

   • hombre8.4.2018 21:27reagovat

    Hmm, tak aspoň 15 nových hráčů, jo to by šlo Smích.

    • Skopi9.4.2018 0:54reagovat

     Proc na to reagujes dvakrat staci kdyz na to odepises z jednoho nicku Kristynko.

   • johnny18.4.2018 22:04reagovat

    +1

  • Rarášek8.4.2018 21:40reagovat

   No .. má, ale radši bych viděl Huga jako dvojku a časem klidně na jedničku.

 • ještě krátce ke včerejšku

  AlaMierda8.4.2018 20:29reagovat

  opět druhý poločas nic moc. Co se týče hráčů tak suverénně nejhorší V.Kadlec, po něm hned Hovorka, Zahustel a Kulhánek. Největší zklamání Ben Chaim, dozadu si vše odpracoval, ale to nesebevědomí bylo příšerné. Také včera dost kazil Nita. Nejlepší hráči Kanga, Šural a Plavšič.

  • gasterol8.4.2018 20:32reagovat

   Hapal u Ben Chaima naopak říkal, že musí zapracovat na defenzívě. Samozřejmě to pokazil hlavně vepředu, takže moc nechápu co to vlastně říkal. Plavšič jen první poločas, druhý se vytratil stejně jako Stanciu a vlastně celý tým. Kanga se snažil konečně po celý zápas, Šural dobrý za góly a odmakání. Obrana nic extra a být kvalitnější soupeř v zakončení, tak jsme opět inkasovali. Tam prostě potřebujeme posílit nebo ti co máme musí hrát daleko lépe, otázka zda na to někteří pravidelně mají. S touhle obranou bychom v pohárech vyhořeli jako papír.

   • AlaMierda8.4.2018 20:37reagovat

    včera dozadu pracoval poctivě, ale prostě dopředu situace kdy měl jít přes hráče, prostě zazdil a zbavil se zodpovědnosti. Škoda, pro něho veliká šance, protože to co předvádí Venca Kadlec to je tragedie. Každopádně na léto by měla být priorita pravý bek a útočník

    • Dachtlin8.4.2018 20:41reagovat

     + stoper

     • AlaMierda8.4.2018 20:43reagovat

      jo toho taky

    • hombre8.4.2018 20:42reagovat

     Pravýho beka, křídlo a útočníka a stáhnout Civiće.

     • kilovolt8.4.2018 20:47reagovat

      Pulkrab?

      • hombre8.4.2018 21:18reagovat

       No, spíš někoho rychlejšího.

    • gasterol8.4.2018 20:43reagovat

     Souhlasím i s tím posílením. Útočník je taky potřeba. Nejde spoléhat jen na Šurala a ostatní jsou zatím z formy. On i stopér by se možná hodil, pokud tedy nepočítají s Kayou, když ho pořád nestaví. Costa je tam takový všelijaký a často to smrdí minelou, Hovorka jednou jo a pak ne a to samé vlastně Štetina. No uvidíme koho zase přivedou.

    • Elysir8.4.2018 20:48reagovat

     Ať se to někomu líbí nebo ne, Ben Chaim je hodně dobrý fotbalista. Dokázal to už v několika zápasech, ať už v lize nebo v přípravě. Má předpoklady i schopnosti vyšvihnout se výkonnostně ke Stanciuovi a Kangovi. Je i na trenérovi to z něj dostat. A tím, že ho bude upozaďovat, se toho dosáhne těžko. Za mě by teď měl nastupovat místo Venca Kadlece, který hraje tuhle sezónu snad všechny zápasy a celé jaro je dost v zadeli.

      

     A teď je vhodná chvíle pro jeden slavný výrok pronesený v Izraeli: Ty kdo jsi bez viny, první hoď kamenem :-D

     • AlaMierda8.4.2018 20:56reagovat

      že je Ben CHaim dobrý fotbalista o tom nikdo soudný nepochybuje. Bohužel na podzim se projevilo, že nebyl fit a teď na jaře se ten jeho rozlet rychle zastavil. Každopádně bych mu přál aby se teď chytl másto V.Kadlece. Ten je totálně mimo a lavička by mu mohla pomoci.

      • kilovolt8.4.2018 21:00reagovat

       v čem vidíš tu jeho kvalitu?!

       • AlaMierda8.4.2018 21:04reagovat

        angažmá u nás mu zatím nevycházi, ale jelikož to nebyl neznamej hráč tak v podstatě napíšu to co ukazoval v repre nebo v Izraeli. Takže rychlost, technika, přímočarost a produktivita.

        • kilovolt8.4.2018 21:09reagovat

         já ho nechci shazovat......tu tehcniku a produktivitu moc neprokazuje

      • Elysir8.4.2018 21:07reagovat

       Příspěvky uživatelů Tommy17, Nerry, Ehrmantraut a dalších by Ti ukázaly, že....... aha, napsals “nikdo soudný”... už mlčím.....

  • Silhis8.4.2018 20:57reagovat

   Stanciu sice včera nebyl tolik vidět ale zase byl u dvou golů

 • Z pro mě neznámých důvodu

  maybe6668.4.2018 20:22reagovat

  od jara vypověděl spolupráci Berbr a hned vidíme tu skutečnou Plíseň, ne tu z posledních let. Toto je jasná odpověď těm, co Vrbu povžovali za nějakýho extra trenéra a zpochybňovali to, že bez Berbra nikdy nic nevyhrál. S Berbrem za zády a pravidelnou hrou 14 na 11 by ligu válcoval každej druhej trenér.

  • gasterol8.4.2018 20:24reagovat

   Pár jedinců tady vyzdvihovali Vrbu do nebes, ale asi se od nich teď nedočkáme reakce a přiznání.

   • Elysir8.4.2018 20:28reagovat

    Jako něco Vrba asi umět musí, ale u mě skončil svojí dezercí od repre. “Já nikam nejdu, jsem trenérem reprezentace. Všechno jsou spekulace.” O pár hodin později maluje tři křížky v kanclu v Matičce Rusi...

    Takhle fakt ne. Nikdo takový na hotelu nebyl a ta částka vůbec nesouhlasí.

    • gasterol8.4.2018 20:33reagovat

     Určitě něco umět musí to nikdo neříká, ale je to jako vlastně píšeš. On nepřiznal na rovinu pravdu a někteří zdejší dělají vlastně to samé, píšou přesně podle potřeby, jak se to zrovna hodí, jednou to a podruhé zase to.

 • Video

  Dynamo8.4.2018 20:21reagovat

  K čemu bylo v dolíčku video, když gol domácích na 4:1 padl po malinkém ofsajdu?

  • Sendi8.4.2018 20:27reagovat

   podle mě byl neregulérní i ten vlastní gól, protože hráč Plzně prokazatelně fauloval hráče Bohemians, před tím, než míč přešel brankovou čáru...

  • gasterol8.4.2018 20:29reagovat

   Souhlasím s těmi co říkali, když video, tak na všech zápasech v kole a ne na jednom vybraném, tohle nemá cenu a je to nespravedlivé vůči ostatním, kde jsou taky často sporné situace. Jinak je to občas nedořešené - něco se posuzuje a něco jiného vůbec, přitom taky kolikrát padne gól a neměl by platit, ale už to nikdo nezkoumal.

   • Dollaruss8.4.2018 20:38reagovat

    Já zase nechápu v čem to je jako neregulérní? Nikdy se nepíská stejným metrem. Nikde není stejnej rozhodčí. Aby byl podle vašeho měřítka rozhodčí regulérní tak by všude musel pískat nějaký robot se stejným programem.

    Prostě se to jen testuje není to nejlevnější na provoz. Ale je to novinka tak to každý odsuzuje stejně jako internacionalizaci Sparty.

    Prostě v čechách se každý bojí něčeho nového.

    • gasterol8.4.2018 20:46reagovat

     Neregulérní je to v tom, že někde se zkoumá penalta, ofsajd, zákrok a jinde prostě ne a záleží jen na posouzení rozhodčího a ti prostě často něco nevidí nebo chybují. Ty chyby to video odhalí nebo má prostě možnost si to znovu prohlédnout, jinde to prostě není. Když video tak všude nebo nikde.

    • ap24128.4.2018 20:48reagovat

     No při videu je tam hlavní rozhodčí a dva pomezní + dva u videa, a jak známo víc lidí čili 5 lidí vidí víc než tři a bez videa, a to je regulérní? My bysme asi se Slávií vyhráli bez videa a i v Liberci ale zase s videm....

     • gasterol8.4.2018 20:55reagovat

      Přesně tak, pokud by nebylo video, tak by tu penaltu v závěru rozhodčí nepískal a Slávii bychom porazili. Bylo video a tím pádem máme jen bod a o tom to přesně je. Někde je a někde není, pokud video prostě všude, jinak nikde.

   • Acs gl8.4.2018 21:14reagovat

    Mělo by to být jako v jiných sportech, ať trenér signalizuje do určitého časového limitu, že chce situaci překontrolovat a k tomu třeba jen třikrát za zápas.podobne jako v tenisu.

 • Vrba

  Kulkozubý Tony 8.4.2018 20:16reagovat

  Jinak po internetu kolují zvěsti, že byl v týdnu u Šádka na koberečku a dnešní zápas měl rozhodnout. To aby v Plzni pomalu začali trhat ten strom, co tam tomu gymnastovi vysadili. Ještě, že se ten magor nenechal ukecat od Křetínského.

  • captain_obvious8.4.2018 20:17reagovat

   Tak tomu nevěřím ani za mák.

  • gasterol8.4.2018 20:19reagovat

   To by bylo špatné, kdyby před zápasem s námi vyměnili trenéra. Zatím jsou marní, nový by tomu mohl dát nový impuls. Koukni na Radu v Jablonci a to si tady někteří místní odborníci z Rady dělali srandu, jak je marný. Opět se netrefili.

   • Kulkozubý Tony 8.4.2018 20:24reagovat

    Já hlavně vidím to, že Jablonec všechny těžké zápasy ještě čekají. Koukni s nad kým zatím vyhráli, až na Bohemku jsou to mužstva převážně ze spodku tabulky. Takže je to stejně trenér z pravěku, který umí tak maximálně 3 žongly.

    • gasterol8.4.2018 20:26reagovat

     Jenže třeba my jsme s těmi týmy ze spodku tabulky ani nevyhráli - v nedávné době Slovácko, Brno, Karviná a to ještě přijde Baník.

 • Krkovicka

  DJDriver8.4.2018 20:02reagovat

  Miluju ty jeho pozapasove rozhovory kdyz rupnou

  • kilovolt8.4.2018 20:05reagovat

   povídal něco zajímavého?

   • MK38.4.2018 20:07reagovat

    Ne jenom se arogantně usmíval při každé položné otázce.

   • johnny18.4.2018 20:07reagovat

    Odpovídal víceméně holou větou a jako dement. Dnes kotrmelce nebudou.

   • Lobrock8.4.2018 20:07reagovat

    Ne, ale byl krásně rudej a nešetřil úšklebkama.

    • ap24128.4.2018 20:13reagovat

     Bilance 1-3-3 to jinej trenér by byl už na dlažbě!

   • captain_obvious8.4.2018 20:13reagovat

    Řeč těla byla víc vypovídající než to, co ve skutečnosti řekl. Ale nezklamal, co si budem povídat Smích

    • ap24128.4.2018 20:14reagovat

     Ten musel mít tlak 220/160

     • captain_obvious8.4.2018 20:22reagovat

      Krevní tlak nevím, ale v hlavě bych si tipnul, že měl tak 3 atmosféry.

  • AlaMierda8.4.2018 20:19reagovat

   doufám, že dojde i na rozhovor typu, trenére projebali jste luxusní náskok a přišli o titul.

   • captain_obvious8.4.2018 20:21reagovat

    V takovém případě bych nevěděl, jestli mít větší strach o Vrbou (infarkt ani nervové zhroucení v přímém přenosu nikomu nepřeju) nebo o moderátora (dostat na držku od zuřivého cholerika v přímém přenosu nikomu nepřeju).

81563 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha