Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nákupy našeho SŘ.

  johnny17.3.2022 12:14reagovat

  Hojer za mě dobrý, skleněnka.

  Pešek za mě dobrý.

  DMK za mě dobrý, skleněnka.

  Hancko za mě dobrý, skleněnka.

  Kozák za mě dobrý, skleněnka

  Krejčí ml. za mě dobrý, skleněnka.

  Hašek za mě dobrý, ale blázen.

  Dočkal po zranění o ničem.

  Hanousek o ničem.

  Graiciar o ničem.

  Lischka o ničem.

  Vindheim o ničem.

  Trávník o ničem.

  Pavelka o ničem.

  Polidar o ničem, skleněnka.

  Krejčí st. o ničem.

  Čelůstka o ničem, skleněnka.

  Holec průměr.

  Minchev jednou dobrý, jednou špatný.

  Panák jednou dobrý, jednou špatný, skleněnka.

  Haraslín jednou dobrý, jednou špatný.

  Souček viděl jsem ho párkrát, nevím.

  Čvančara je u nás krátce

   

  Vychází mi 7 dobrých nákupů, ale z toho byl jeden blázen a 5 jsou skleněnky, Pešek jediný je v pohodě. Čtyři jsou průměráci a navíc ještě skleněnky. Hráči ”o ničem” by měli být na odchodu anebo už odešli a i mezi nimi jsou skleněnky. Takže jediný Pešek je podle mě v současnosti bezproblémový a plně uzpůsobilý ke hře.

  Není to trochu málo?

  Samozřejmě, že jich může hrát víc, ale to jsou buď skleněnky nebo hráči o ničem a podle toho to také tak vypadá.

  Sorry za tapetu.

   

  • Brian Pricke7.3.2022 12:29reagovat

   Kozák a DMK průměr (tzn. jednou v pohodě, podruhé tragédie), Hojer za nás ještě nehrál.

    

   Najednou je to vysvědčení ještě tristnější.

  • waaw7.3.2022 13:06reagovat

   Udelej si k tomu jeste na koilka z nich vyrazne vydelame. Sparta tenhle zdoj prijmu totalne vypustila a tim se dostava do spiraly a musi o to vic setrit.

   Rosicky svoji funkci proste nezvlada.

   • johnny18.3.2022 9:17reagovat

    Je to děs běs, peníze vyletěli komínem, a ani se nedivím Křetínskému, že mu další nechce dát. Jenže on je to samé v bledě modrém, on namísto, aby je dal do Sparty tak je dá do West Hamu.

  • thomasd867.3.2022 13:19reagovat

   Jenze treba Hojer nez prisel do Sparty, tak zranenej skoro nebyl...

   • peterpan277.3.2022 13:51reagovat

    Tjn, jako by to bylo celý nějaký zakletý

   • johnny18.3.2022 14:23reagovat

    Na to se musíš zeptat odborníka na box Malýho a jeho šéfa Ashwortha. Já když viděl hráče jak po sobě na tréninku hážou těžkým medicinbalem a tahají brutální závaží, tek jsem si říkal jestli jsou to fotbalisti nebo vzpěrači...

 • Vrba-Rosický a spol.

  panta7.3.2022 11:57reagovat

  Co tak asi může dát týmu frajer který od 4 minuty obraci oči v sloup a jedinou emoci je znechucení?

 • mladí

  jareoslav7.3.2022 11:48reagovat

  Tady píšou příznivci sparty o nákupech hráčů. Myslím, že hráči slávie ten Soir, Traore, Olyanka nejsou lepší než naši hráči. Jen je lepší využívají. My pošlem na hostování Drchala,Sejka,Fortelnýho,Patráka,Plechatýho a necháme si tady věčně zraněnýho Čelůstku,Juliše,Pulkraba.To se potom nesmíme divit, že to takhle dopadá. Vydávat peníze za výše popsané hráče Slávie nemá cenu.Je třeba zapojit Gabriela,Suchomela a další, ale tím se nezříkám koupit nějakého cizince. Co ten ve Zlíně Dreame. V poháru hráli a Slávie může být ráda,že nedostala bůra a to hrála ve včerejší sestavě.A taky je třeba zapojit naše funkcionáře do dění a nenechat si na sebe srát.Takový Dušánek Svoboda,Čupr jsou proti Tvrdíkovi a Šádkovi a nebo i Peltovi nuly.Tvrdík a Šádek jdou přes mrtvoly a ti naši to jsou nýmandi.

 • Derby

  AlaMierda7.3.2022 10:03reagovat

  Od včerejšího derby jsem nic nečekal a tím pádem mě nijak nezklamalo. Začátek března a čeká nás boj o třetí místo a z KL jsme venku. Slavně držíme MOL. Toto jde za trenérem a vedením. Hráčů neustále omlouvání už ani neposlouchám. Nemá to cenu, kluci ví co udělali špatně a příště to bude určitě lepší. Jenže kvalitu dlouhodobě neochčiješ, takže se už ani na ně nezlobím. Včera nejlepší Vitík, pak Hancko. Holec dobré zákroky pak opět několik námazů do golovky soupeři a výběh do tmy. Zbytek bída a v ní vynikal Krejčí st.

  • peterpan277.3.2022 11:08reagovat

   ”Jenže kvalitu dlouhodobě neochčiješ”. Jo, to sedí. My kvalitu fakt nemáme, byl to očekáváný, ale přesto dost smutný pohled, který korunoval kulhající Panák ploužící se po hřišti. To vlastně přesně symbolizuje dnešní Spartu. Otázka je, už je to dno?

  • johnny17.3.2022 11:21reagovat

   Jo, to přesně čekám, na vystoupení ve Sparta TV, hráčů, například Sáčka, nebo Dočkala, nebo Holce jak nám s provinilým výrazem ve tváří po 101 povědí, že to nebylo úplně podle toho co si řekli v kabině, jak na nich už šestou sezónou leží deka a že příště už to bude lepší. Škoda že jsou to naučené nic říkající kecy bez sebereflexe. Pouze alibistické plky, které povídají hlavně proto, aby se nějak udrželi do konce sezóny.

   Ukázaná platí, z posil, co přivedl pan SŘ. se jakž tak chytil DMK a Krejda ml. Na Hojerovy výkony si ještě nějaký ten měsíc počkáme a Čvancara je tady krátce. Jinak hrůza a jeden provar za druhým. Spousta vyhozených peněz. Sor je ve Slavii 14 dní a jezdí a hraje jako motorová myš. Mohli jsme ho mít, ale byl to pouze náhradník z Baníku a stál strašnou sumu...

   • kanonMates887.3.2022 11:45reagovat

    Stál... Všechno ostatní je fabulace...

   • Tashunka Witko7.3.2022 11:59reagovat

    Krejda mladší patřil včera k nejhorším a vyprofiloval se z něj solidní psychouš, kterýho rozhodit není pro soupeře žádný problém. Krom neustálé ztráty koncentrace a špatných řešení je u něj dost zarážející ta jeho neobratnost, takže začínám dost pochybovat že ho někdo koupí za větší balík.

     

    Prvotní problém Sparty (krom trenera a SŘ) je mizerná záloha. Bez motoru prostě nic nejede.

  • hombre7.3.2022 11:31reagovat

   Včera nejlepší Vitík a i Hancko hrál dobře, smůla toho zranění.

   Špaténka dlouhodobě záloha, strašný. My snad nikoho nepřehrajeme. Je úplně jedno, jestli tam hraje Franta nebo Pepa, výsledek je +- stejný. Tam musí přijít aspoň 2 hráči.

   Křídla, my je máme? Co vlastně včera udělala? Nic. Rychlost chybí, 1na1 k smíchu, odvaha a chuť se porvat žádná.

   Chybí kvalita, ale chce to, podle vedení, vlastně čas. V létě bych přivedl max. 1 hráče na lávku, protože se můžou všichni uzdravit a co s nimi, že... V zimě zase 1 hráče, protože máme každý post zdvojený někdy i ztrojený........., na papíře....

   Je to špatné, bohužel Neutrální.

 • Sparta, přestupy, peníze

  AlaMierda7.3.2022 9:44reagovat

  Co je to proboha za kecy, jestli někdo nemá zbytečných 100M? Sparta má silného majitele. Nikdy z vedení od nikoho nezaznělo, že nemáme peníze na přestupy. Proč se to tu pořád teda vytahuje. Až Sparta jednou nebude mít peníze, tak nebude draze platit přestárlé vyčpělé fotbalisty, nebdue tu držet průměrné fotbalisty co nemají výkonnost, pravidelně zraněné fotbalisty a nebude se bránit přestupům svých mladých hráčů do zahraničí. Jediné co je jasném, že jsme slaboučký a laxní na přestupovém poli a vedení si namlouvá jak je vše ok. Přitom ten tým potřebuje pořádný řez. A díky přestupové neaktivitě a možnému letnímu odchodu minimálně Hložka je ohrožena i další sezona.

  • AlaMierda7.3.2022 9:46reagovat

   V Neposlední řadě, když nemám peníze, tak je tu v každé přípravě několik hráčů na testech. Jako je běžné všude, kde ty peníze opravdu nemají (kluby na Slovensku, Bulharsku, Srbsku apod.)

   • kilovolt7.3.2022 10:49reagovat

    vy furt přestupy.

    Haraslín vypadal moc dobře. a kde je?

    Pešek taky upadá.

    Hancko, Hojer ihned zranění. o Panákovi ani nemluvím.

    • AlaMierda7.3.2022 11:00reagovat

     Mě spíše zajímá, kde je adekvátní náhrada za Peška a Haraslína.

  • victorlima7.3.2022 9:54reagovat

   +1

  • johnny17.3.2022 9:59reagovat

   +1

  • kanonMates887.3.2022 10:09reagovat

   Tvl že je bohatý majitel neznamená, že jsou peníze na přestupy... K čemu tu bude každou sezónu x neznámých hráčů na zkoušku, když máme béčko na 2. místě v druhé lize, kde čeká XXX hráčů na zkoušku a šanci? Ne, tohle je opravdu nesmyslná debata... My nepotřebujeme hráče na zkoušku, my potřebujeme kvalitu, průměru máme dost. A kvalita stojí peníze a dostáváme se do začarovaného kruhu.

   • AlaMierda7.3.2022 10:16reagovat

    Víš k čemu? Že z nich vyleze nějaký Yira Sor, Ewerthon, Dorley, Bassey, Kweuke, Bony atd. K tomu. K čemu asi jinému by to bylo. A to by mělo probíhat za jakékoliv situace. Pak už se zaměříš jen na opravdovou okamžitou kvalitu + doplnění z béčka a dorostu. S tebou je to opravdu naprosto nesmyslná debata o ničem.

    • kanonMates887.3.2022 10:21reagovat

     Nápodobně. Ti hráči mimo Spartu rostou proto, protože hrají v týmech, kde na to mají prostor a čas, bez tlaku na výsledky. V tom případě dobře, dělejme to takhle, ale pak mějme ambice jako Budějovice nebo Pardubice a ne jako Slavie.

     • AlaMierda7.3.2022 10:22reagovat

      Vždyť se chováme jako tým s ambicema ČB nebo Pardubic.

     • AlaMierda7.3.2022 10:24reagovat

      A jaký je rozdíl teda vyzkoušet hráče z béčka o kterých píšeš ty, nebo hráče co tu třeba uspěje na testech? Pak nemusíme brečet, že Baník chce za Sora 30M nebo Bolka chce draze zaplatit za Ewertona.

      • kanonMates887.3.2022 10:30reagovat

       Protože zatím z béčka dostal 45 minut Suchomel v poháru a pár minut tuším Patrák, jinak nikdo. Jako v tomhle je chyba Vrby a jeho konzervatismu. Souhlasím v tom, že Vrba není ideální trenér pro směr a implementaci našich mladých hráčů. Ale přivést hráče na zkoušku do áčka Sparty je prostě ambice ČB. Do Sparty má chodit kvalita. Pokud ale nechodí, je tenhle tvůj názor možnost a cesta, ale ne v ambicích EL/KL a řekněme souboje o první trojku.

       • AlaMierda7.3.2022 10:36reagovat

        Přesně je to možnost a cesta jak objevit hráče s potenciálem a posilu v podstatě zadarmo. Ovšem Sparta to, jako všechny jiné možnosti posílení spolehlivě ignoruje.

        • kanonMates887.3.2022 10:43reagovat

         Zase je otázka, kdy by podobní hráči byli posílení, většina se adaptuje až tak za sezonu až dvě času, podpory a prostoru. Ale jo, proč ne, ale tak ČB prohrajou se Slavií z 10ti zápasů 9, tak pokud s tím bude sparťanská veřejnost v pohodě, proč ne. Fandit nepřestanu ani v tom případě.

         • AlaMierda7.3.2022 11:01reagovat

          Právě proto to musíš dělat průběžně a snažit se problémům předcházet a ne je vytvářet.

       • Mich7.3.2022 10:53reagovat

        Ze se privede na zkousku do Acka prece jeste neznamena, ze bude hned hrat soutezni zapasy. Ackoliv nemam o Vrbovi vysoke mineni, tak co my vime, jak treba takovy Ryneš vypadá na treninku, mozna to je suverene nejhorsi hrac a pak nechapu, proc by mel dostat prostor v zapase.

        • thomasd867.3.2022 11:10reagovat

         Protoze takovej Suchomel v poharu nezahral vubec spatne a od ty doby si uz nekopl? Vitik hraje jen proto, ze je zranenej Celustka jinak by byl furt na lavce, Vrba na mlady mrda, radsi da prednost na beku Krejdovi st, uz to chapes? Suchomel rozhodne zahral lip ale sanci uz nedostal

         • Mich7.3.2022 11:32reagovat

          Tak Krejci starsi hral v zakladni sestave na beku podruhe a z toho jednou zahral nadprumerne oproti zbytku tymu, takze to dokazu i pochopit ze ho chtel zkusit znova. Nedokazal bych pochopit, kdyby se tam objevil i v pristim zapase proti Jablonci.

 • Mladi

  thomasd866.3.2022 21:45reagovat

  Kde jsou ty proklamovany sance? Gabriel si nekopl Suchomel odehral slusnou cast poharu a uz nedostal cuchnout, Sejk sel pryc, Rynes taky nic, Patrak par minut...to bude asi ten Krejci st, jeste mu chybi zkusenosti u pohlidani si ofsajdu, ale mohl by byt v lete slusnej ne...

  • kilovolt6.3.2022 22:13reagovat

   hlavně že jsme dohrávali v 10

   • thomasd866.3.2022 22:37reagovat

    Kdyby Vrba daval moznost mladym v poharu,tak nemusi mit vetsinu kadru unavenyho, je to jen a jen jeho picovina. Ono hrat vetsinu zapasu s chronickyma marodama je taky na zamysleni. O Panakovi Vrba rekl, ze muze odehrat max 4 zapasy pak ma problemy s kolenem Julis, Pulkrab Minchev taky vecne zraneni..

   • hombre6.3.2022 23:32reagovat

    No a s čím budeme hrát v Jablonci - to je otázka.... Asi kdo bude moci stát na nohách, tak nastoupí. To jsme dopracovali.

    Si vybíráme snad jen marody, doprdele Neutrální.

    • thomasd867.3.2022 0:22reagovat

     Spis je to celkove spatne s celym zdravotnickym tymem, neni mozny aby Hovorka sctrikrat operovanym kolenem odehraje v podstate bez pripravy derby a Hojer nema ani na hodinu ne?

     • johnny17.3.2022 7:14reagovat

      Já slyšel, že máme dost široký kádr...

  • kanonMates887.3.2022 7:52reagovat

   Ono to je spíš o notoricky zraněných, podívej se na Wiesnera, kolem 21ti byl zraněný neustále a teď hrál snad 37. zápas v sezoně, v minulé sezoně to samé... Realita je taková, že Panák nikdy nebude už hráč, co zvládne systém středa neděle, což ho samozřejmě staví do docela blbý pozice, ačkoliv on je asi šťastný, že vůbec v kariéře pokračuje, ale je otázka, zda je pro Spartu perspektivní. Je to škoda, mohl se dostat mnohem dál. Hancko má samozřejmě taky nějaký limity, ono kdyby je neměl, hraje někde jinde. Problém jsou Juliš a Pulkrab, hráči, co mají přijít v průběhu hry jsou prostě k ničemu, ti se ze svých problémů na rozdíl třeba od Wiesnera věkem nedostali a je evidentní, že už nedostanou. Pak máš hráče, kteří ti prakticky nechybí, nemarodí. Odolnost hráčů je dlouho přehlížený problém a souhlasím, že ten jde především za sportovním vedením. Sice to nejsou vyloženě nově přivedení hráči, spíš zdědění historicky, ale chyba Rosického je jednoznačně v tom, že se jich ještě nezbavil. Juliš a Pulkrab prostě nemají na vrcholný fotbal v týmu ze špičky, třeba u Pulkraba bohužel.

   • victorlima7.3.2022 8:33reagovat

    Kanone, není to jen o zbavení se věčných marodů. Je to i o doplňování mužstva. Nikde jsem nečetl, že Sparta musí šetřit. Vždyť majitel je jeden z nejbohatších Čechů. Slavie si vybere i v naší lize. Viz Lingr, Jurásek , Sor atd. Z těch kluků během velmi krátké doby jsou nebo budou opory mužstva. Dá se to říci o Spartě? Ani náhodou. Ze zahraničí nejsme schopni přivést skoro nikoho a z Čech jen to co nechce Slavie. K čemu nám je věčně zraněný Polidar, velmi průměrný Souček či stále více zraněný a chybující Čelůstka či přímo zoufalý Krejčí st. To je přímá zodpovědnost Rosy a Vrby. Neustálé omílání o tom, že kádr je široký, perspektivní a kvalitní se v porovnání s výsledky ukazuje jako blbost. Je smutné, že i na tomto fóru to ví docela velké množství pisatelů. Zdá se, že je něco shnilého v tom našem Sparťanském království.

    • kanonMates887.3.2022 9:08reagovat

     Tak o penězích to asi zřejmě je, Slavie za ty co jmenuješ z fleku dohromady dala přes 100M, my jsme je asi připravený v rámci budgetu neměli a nemáme. Ano, Pavelka přišel za 1M EUR, ale v jiné době. Majitel zřejmě nechce jít na dostihy v penězích se Slavií, tak s tím tady nikdo nic neudělá, pokud tu teda někdo nemáte zbytečných 100 mega, co byste je do Sparty vložili... Polidar je přesně ten hráč, co je nám k hovnu, stejně jako mnou zmínění Juliš nebo Pulkrab, když nedokáže být tři měsíce zdravý. Souhlasím, že zdravotní odolnost jde za vedením Sparty a je naše dlouhodobá slabina. Tam není proč se někoho zastávat. Tento problém trvá už snad 8 let a stále se s tím nic nedělá, resp. se stále věří, že hráči jako Pulkrab nebo ten Polidar se zázračně vzpamatují, jako Wiesner, ale je více než zřejmé, že se tak nestane.

    • johnny17.3.2022 9:55reagovat

     Já to tady píšu roky, ty také a spoustu jiných, máme špatné vedení, máme špatné kondiční trenéry, dokonce jsme museli vyměnit i doktory, máme špatný trávník, Křetínský místo aby dal peníze do českého klubu tak je dá do West Hamu, Čupr vyhlašuje útok na titul, Rosický je špatný SŘ., a Pavel ”máme dost široký kádr” Vrba je trenér, který je vyčichlý a má zvlhlý střelný prach.

     O čem se chceš dál bavit, s tímhle my fanoušci nic neuděláme, můžeme o tom akorát psát, aby ti výše jmenovaní odešli z klubu, protože nic jiného nepomůže. Zajímavé, že ti kteří to tady roky zlehčovali a zlehčují např. tenhle kanón, chabix a jiní, co to tady dnes a denně tapetují svými oslavnými ódami mají najednou recept jak z toho ven. Tihle fanoušci jsou zkáza Sparty, přitakávači, vedení, trenérovi, spokojenost průměrnými a podprůměrnými hráči, najednou přicházejí na to, že máme moc zraněných a teď tady začnou žvatlat něco o tom, že jeden z nejbohatších Čechů nemá peníze. To je směšné jako oni sami.

  • hombre7.3.2022 9:29reagovat

   Chtěli jsme dávat šanci našim odchovancům. Nechtěli jsme kupovat moc hráče z ligy a hlavně z cizích lig. Podle mě je to chyba, ale budiž - máme určitý směr a chceme se ho držet. Ale koho chceme z mladých hráčů použít? Suchomel, Ryneš a Gabriel a to je všechno. U19 dostává delší dobu nařezáno - tam to asi nepůjde Neutrální. Budeme čekat, až něco doroste z U17, U16, U15, U14? Jsme prostě v řiti a ve velké. Ona už i mládež slábne, už se nemůžeme vlastně k něčemu alespoň upínat!!!

   Tady se nedá nic jiného říct, než že se to tu posralo a nic se nelepší, žádný progres a vyčistění chlívu po Strámovi není a hlavně není vidět světlo na konci tunelu. Budou těžké roky a ne jenom 2 ..

   Musíme si sundal růžové brýle, jdeme špatnou cestou.....

   • Mich7.3.2022 9:43reagovat

    Tak to je veseni buliku na nos ze strany TR. Tahle cesta odchovancu je jenom jeho berlicka, aby zastrel svoji neschopnost na prestupovem poli.

 • Jablonec

  thomasd866.3.2022 21:12reagovat

  Nemuze hrat Krejci,dostal dnes 4 zlutou, Panak, asi i Hancko, mrtvej utok...to zas bude podivana

 • Bohuzel

  Champion6.3.2022 21:10reagovat

  Souper byl dnes lepsi. Unava se projevila a dnes to nebyl nas den. Jdou si za tim, posilili Sorem, Juraskem i Fillou. My reagovali na zranene Pulkraba a Julise Cvancarou. Nechci bejt zlej, ale kluk co ma 2 metry se necha vynulovat Hovorkou a Ousouem. Uz na zacatku jsem nepochopil proc Wiessner brani Olayinku a Cvancara Sora. Vrba mel i v Plzni vice moznosti nez ted ve Sparte. 10 bodu rozdil je hodne. Dohravani v 10 je naprosto symbolicke vsemu. Snad zraneni nebudou vazna. Prvni gol vicemene rozhodnul. Haraslin nedal a pak mu rozhodci nepiskl podrazeni. Jestli bylo nebo ne, ji jen on sam. Cvancara i Haraslin sli tedy dolu. Nic nevzdavam, ale jsem zvedavej jak zainvestujeme v lete. To uz ale bude po lize. Byt fanouskem Sparty je posledni roky narocny.

  • Schyzo6.3.2022 21:12reagovat

   Tak kontakt tam byl, ale Haraslin me už začíná srat, jak furt simuluje.

   • thomasd866.3.2022 21:17reagovat

    Jo, on je takova panenka, ale to vetsina, me sere treba Peskova neschopnost prejit jeden na jednoho, tech sanci tam mel hrozne moc a prd z toho to je nas celkovej problem, hra jeden na jednoho a nasledny precisleni

    • Mich6.3.2022 22:25reagovat

     Tak pesek je naprosto technicky zoufalej hrac, jediny co ho zdobi je rychlost a naprosto zazracna produktivita vzhledem k jeho kvalitam.

     • thomasd866.3.2022 22:34reagovat

      Tak on je lepsi na rychly protiutoky nez na dobyvani zatazeny obrany, tam by se hodil DMK

   • Champion6.3.2022 21:31reagovat

    Nepisknul to, je to pryc. Prohranej souboj a gol. Ten Polak to poustel. Tady se piska kazda picovina, dle meho by to i v evropskych soutezich bylo stejne. Uprimne, i kdyby ho tuknul, tak ten skok plavmo byl prinejmensim hloupej.

    • thomasd866.3.2022 21:36reagovat

     Me se libilo ze i kdyz poustel hru, tak se nebal davat brzo zluty karty u toho jsou u nas rozhodci posrani. Navic bych spis zmrdal Krejdu st a jeho stinovani pritom centru, ten se zas ukazal no

     • Champion6.3.2022 21:49reagovat

      Az na ten zaver a nesmyslne dlouhy preruseni to odridil vyborne. Krejci starsi neni levy obrance. Jinak by zustal v Italii.

      • thomasd866.3.2022 22:02reagovat

       Tak zase to nastavil nasresti tam z nasi strany nebyl nejakej extra tlak aby me to sralo.Krejci st se hlavne nemel vracet do Sparty no...

       • Champion6.3.2022 22:05reagovat

        Nastaveni jsme dohravali v 10

  • jareoslav6.3.2022 21:27reagovat

   Máte pravdu. Byli jsme asi unaveni po 130minutách s Jabloncem

 • Měkota

  jareoslav6.3.2022 20:58reagovat

  Hráli jsme ustrašeně, sešívaní nás řádně pokopali a mi jsme si to nechali líbit(v Jablonci už i bez Panáka a Hancka). Když jsme prohráli tak je třeba je aspoň pořádně pokopat. Je tam asi špatná morálka a myslím, že i nezájem.

 • Vrba

  thomasd866.3.2022 20:55reagovat

  Aspon vime, kdo fakt nemuze za neposileni kadru, protoze pochybuju, ze by si ted Vrba nestezoval ze tam nema koho dat v pripade zraneni...

  • Schyzo6.3.2022 21:10reagovat

   Ono oni si neřeknou, ze tak nemají koho dat, protože to prosrali.

   Znotujou si, že skoda zranění a podobný hovadiny.

81563 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha