Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Krejčí st

  Jereacs18.1.2021 11:33reagovat

  Špatné zprávy. Laco Krejčí má po zápase na Baníku zlomenou spodinu očnice. Týmu bude v zápasech chybět předběžně v řádu týdnů.

  • captain_obvious18.1.2021 11:35reagovat

   Drtivá ztráta. Teď už můžeme zapomenout i na to druhé místo.

   • Jereacs18.1.2021 11:38reagovat

    Tak ztráta to je se mohl klidně do toho dostat. Ale po kolikáté to je co ten zkurvenec Filo takhle někoho zrakvil a prošlo mu to.

    • Tashunka Witko18.1.2021 12:09reagovat

     Jenom ve Spartě zranil Vidličku a Frýdka.

     Fillo je produkt důsledek berbrovské silové rozkopávané, která s v Česku provozuje pod vedením Pániků, Trpišovských, Hoftychů, Minářů apod. za pochvalného mlaskání různých Mádlů a Karochů, libujících si v praskání kostí při dohrávání soubojů.

     • lotarr18.1.2021 13:29reagovat

      To je hloupost ano sparta ma nejmín faulů to je pravda, ale nechtělo by to když chceš vyhrát naší ligu která je postavená na síle a hodně soubojů jiný hráče když sem koukal na zápas s baníkem tak hráči sparty snad nevyhráli za celej zápas jedinej hlavičkovej souboj a to taky něco vypovídá.Nevim jestli je Filo zákeřnej , ale ten souboj nevypadal nák hrozně jenom ho postrčil k tomu zranění asi došlo když na něj spadnul.Když chceš přehrát tým jako baník fotbalovostí tak potřebuješ kvalitu velkou kvalitu bohužel to hráči sparty nesplnujou.

    • victorlima18.1.2021 12:39reagovat

     Fillo je zákeřný hráč. Krejčí si však za to může i trochu sám. Ten se tak strašně bojí souboje a snaží se jim vyhnout, jak to jen jde. Do naší soubojové okopávané je takový hráč zcela zbytečný. On sám šikovně faulovat ani nedovede. Když už udělá faul, tak je to vidět na kilometr daleko a je z toho pochopitelně žlutá, jako včera.

  • Srdcař Plavšič18.1.2021 11:38reagovat

   Zlomená spodina je popis Vápeníkovy Sparty?

  • Soze18.1.2021 11:54reagovat

   A potom, že se nám nedaří zdvojovat...myslím, že hráče mimo soupisku máme zdvojené slušně, ať už stojí kvůli kartám, nebo kvůli zdraví. Štětinu krásně zdvojil Čelůstka, Pavelku Souček atd. Jen se divím, že Hancko vydržel mrazy a nezdvojil na pár západů Krejčího jr.

  • Larrygo18.1.2021 12:00reagovat

   Ještě že máme na kazdypost vytipováno hned několik posil. Jsem v klidu.

 • Koncepce verze 6.5.7.1

  Nuff18.1.2021 11:09reagovat

  Takže co teď jedem, hlavně naše produkty? Vitík, Karabec, kdyby byl Hložek... Těm se dá fandit a odpustit i nějakou tu chybu vzhledem k věku (u Plechatýho mám pochybnosti). Pak ovšem potřebujeme i zkušenější (nejen věkem) borce a těm se u nás fandit nedá. Dočkal, Ládínek... o koho se mají ty mladý opřít? Kapitán se věčně rozčiluje, na rozhodčí, protihráče, spoluhráče, přestože je sám spíše přítěží (ano, uvědomuji si jeho počet přihrávek do šancí, zbytek je ovšem komedie, zlatej Kanga, ať byl jakej byl). Ke komu mají vzhlížet, vedle koho růst - vedle frajerů, který se mimo ČR vesměs nikde moc/vůbec neprosadili? Jestli nejsou oni, jejich rodiče a agenti úplný idioti tak při první nabídce, která bude dávat smysl (sportovně i finančně) radši půjdou do prdele, protože proč by v tomhle nesmyslu zůstavali, kvůli kecům Rosickýho o sparťnaským srdíčku? Žádná koncepce není, jen přání a iluze fandů, který nevidí nebo vidět nechtějí.

 • Ubožáci ve vedení,

  johnny118.1.2021 10:11reagovat

  jsou asi spokojení. A jako jestli se s těmito výkony začnou smiřovat i fanoušci tak to půjde hodně rychle do zádele.

  Proč si Křetínský nekoupil Brno?? tam si mohli i s Rosickým zkoušet ty svoje nesmysly. Já chodím na Spartu a sleduju ji desítky let, ale tohle jsem ještě neviděl, kolikrát, že jsme to včera vystřelili na branku? Aha nula.

  Chtěl bych, aby po každém zápase někdo skládal účty a ne, že se budou donekonečna několik let, na něco vymlouvat, z úst někoho z vedení jsem nikdy neslyšel žádnou kritiku. Oni jsou v klidu, prachy chodí, žádný tlak, polib nám fanoušku prdel, měsíc dopředu víme kdo nám bude chybět a žádná reakce, zraněných po kokot a Čupr ti řekne, že jsme se v tomhle zlepšili!!!

  Jediné, co mě včera potěšilo, byli Vitík s Karabcem, už mě těší i to málo, co by mělo být naprostou samozřejmostí, zařazování mladíků do sestavy. Jinak jedno veliké NIC!

   

 • Kozel

  waaw17.1.2021 23:24reagovat

  Kozel v rozhovoru:

  „Zvládli jsme to velmi dobře. Ale nebylo to jen o Lukáši Julišovi, spíš bylo důležité nedostat do hry Bořka Dočkala, aby nemohl distribuovat kvalitní přihrávky. Díky tomu pak neměli jejich útočníci míče.

   

  Nas styl uz je, bohuzel, pro kazdeho tak krasne pruhledny a tak snadno rozebiratelny....

  • artaxerxes18.1.2021 8:07reagovat

   Jak Kotal avizoval dopředu - jeli jsme do Ostravy neprohrát a taky to tak vypadalo - defenzivně laděný zápas, kdy remíza vyhovovala všem.

    

   Za mně, Sparta by neměla mít trenéra, který jde do zápasu proti horšímu týmu s cílem neprohrát. Taková filosofie je možná přijatelná v jiných týmech, ale ve Spartě mně vytáčí.

   • kilovolt18.1.2021 8:12reagovat

    tak je otázka jestli si v současné situaci a rozpoleožení můžeme něco jiného dovolit. velká otázka

    • Míša18.1.2021 8:50reagovat

     V jaké situaci a rozpoložení?

     • petr13718.1.2021 9:03reagovat

      No zrovna ty bys tomu mel rozumet. Prozpevujes si, ze Sparta je zalostna, navic nam chybela pulka tymuÚsměv

      • Míša18.1.2021 9:08reagovat

       A on jako nikdo nevěděl, že Hložek a Štetina jsou dlouhodobě mimo, že LK37, Souček a Pavelka (6 zápasů 4 žk + 1 čk, paráda) nemůžou hrát? Ze základu chyběli 4 hráči, všichni pro zranění, které měli před začátkem přípravy / trest za karty rovněž z loňska, tak na tohle se chceme vymlouvat? Ubohý a nehodný Sparty. Standard pro Rosického spartu. Pokud ti Sparta nepřišla včera žalostná, tak jdi sledovat jiný sport.

       • petr13718.1.2021 10:08reagovat

        Já nic neomlouvám ani se na nic nevymlouvám, jen mi přijde úsměvný, že tady ty a další neustále píčujete, jak je všechno na hovno, a potom jako čekáte, že bez X hráčů a v mínus 13 budeme v Ostravě hrát krásnej fotbal?

         

        Zápasů Sparty v Ostravě jsem viděl za svůj život odhadem tak 30. Byly lepší i horší, ten včerejší byl z toho Xletýho hlediska tak nějak průměrný.

        • Míša18.1.2021 10:30reagovat

         x = 4, to klub, na jaký si Sparta hraje, prostě nemůže rozhodit, notabene během přestupního termínu, kdy už 2x za Štetinu mohl někdo přijít. Nepřišel. To se mi jako má líbit? Rok víme, že Kozák sice umí dát gól, ale je pomalej jak týden do výplaty, do mezihry ještě horší než Juliš a reakce? Strorýčka s Eliášem. Vždyť je to šílený!

          

         A výmluvy na teplotu? Baník měl 3 velice dobrý šance a hrál ve stejném mrazu. Tak si doprdele namažu svaly hřejivkou, vezmu si termoprádlo, vezmu si legíny, rukavice a běhám. Hráli na přírodní trávě, ne na škváře. Mně přijde, že nikdo nebyl venku, když je pod nulou a chce tím ten bezkrevný výkon bez jediné střeli na branku omlouvat. Fotbal se v tom dá hrát úplně nádherně, o poločas se převlečeš do suchýho... na to nemusím hrát 1. ligu, abych tohle věděl...

         • petr13718.1.2021 10:42reagovat

          Žádný 4, nám těch hráčů chybělo mnohem víc, ale to je vcelku jedno. Mně se to taky nijak nelíbilo, akorát zrovna včera jsem to takhle dost čekal.

           

          Taky mi vadí, že je Kotal tak defenzivní. Velká otázka je, jestli chtěl posily a vedení mu je nedalo, a nebo je nechtěl.

           

          A pak je ještě jedna věc, která mě sere. Tady se furt volá po zahraničních hráčích, jenže problém je, že málokdo z dostupnejch si umí poradit s naší superurputnou ligou, kdy zejména proti Spartě všichni hrajou strašně agresivně. Dovedu si představit, že v nějaký míň defenzivní lize můžou Vindheim a Minchev vypadat jako zajímavý hráči, ale u nás jsou naprosto k ničemu a fakt nevím, jestli si nějak dokážou zvyknout.

          • Míša18.1.2021 10:50reagovat

           Bylo jich víc, ano, ale hrál by Polidar, Fortelný, Wiesner...? Spíš myslím, že ne.

            

           Tak ale to je otázka špatného náboru. Proč se např. nedíváme do Francie, co si budeme povídat, jakkoliv teď budu znít jako strašnej rasista, tam přece v 1. a 2. lize běhá tuna velkejch, silnejch, rychlejch černochů, kteří by šli koupit za rozumné peníze. Si musíme přiznat, že my trend toho, jaký se tady bude hrát fotbal, prostě určovat nebudeme. Na to nemáme.

           • petr13718.1.2021 11:05reagovat

            Obecně máš pravdu, ale otázka je, jestli peníze, za který jde koupit dostatečně kvalitní hráče ve Francii, jsou pro nás rozumný. Já to nevím.

             

            Já to teď beru tak, že se po období, kdy to tady bylo rozložený, snaží Rosický znovu vybudovat nějak soudržný a odolný tým. Určitě by to šlo dělat líp, taky bych rád, aby to bylo rychlejší.

             

            Ale na druhou stranu si vem naše výsledky venku v týhle sezoně. Takovou bilanci jsme neměli roky. Venku jsme byli naprosto zoufalí. Zároveň je docela reálný, že v závěru roku budeme mít v základu teenagery Hložka, Karabce, Vitíka + Hancka, Polidara, Krejčího, vedle nich je Souček, Plechatý, Fortelný, Wiesner, nakonec i ten Minchev. To je celkem 11 hráčů s velmi nízkým věkovým průměrem, což mi přijde dobrý. A proto jsem rád, že jsou vedle nich zkušení hráči, i když třeba Krejčí st. zatím bída.

             

            Možná jsem jako vždy moc optimistickej, ale já tam logiku a smysl vidím.

            • Míša18.1.2021 11:28reagovat

             Tak venku jsme hráli v Brně, Karviné, Příbrami, Plzni, Teplicích, Slovácku a Ostravě, z toho jsme remizovali s Baníkem a prohráli v Plzni. Ano, dříve jsme byli schopný prohrát na Slovácku a Teplicích, ale na druhou stranu jsou to až na Slovácko všechno týmy na sestup.

             • petr13718.1.2021 11:49reagovat

              Jojo ale víš dobře, že to nás v minulosti nezastavilo v tom, abychom u takovejch týmů remizovali i prohrávali celkem běžně.

              • Míša18.1.2021 11:55reagovat

               Si zaspekuluju, ale podle mě v tom hraje pozitivní roli, že nejsou lidi.

               • petr13718.1.2021 12:05reagovat

                To samozřejmě roli hraje, ale jen v tom to není.

          • waaw18.1.2021 10:58reagovat

           Hele tohle uplne nesedi. Pokud by cizincum nase liga nesedela, tak by musely vsechny ty Jablonce, Liberce a Mlady Boleslavi, nebo kdo vsechno hral v poslednich letech pohary ty cizince ve srovnatelnych klubech uplne zadupat

           • petr13718.1.2021 11:13reagovat

            Jasně, ale tohle taky nesedí. Třeba Liberec si na svoje v evropským měřítku mimořádně skromný poměry nevede v pohárech vůbec špatně, zatímco Boleslav jsou dlouhodobě zoufalci.

             

            Mně jde o to, že já zkrátka mám pochopení pro to, že Rosický buduje tým zatím primárně na Češích. To ale samozřejmě neznamená, že bychom to neměli šperkovat cizincema. Zejména, v tom souhlasím se Spiritem, bychom měli cílit na typ silnej rychlej černoch.

            • captain_obvious18.1.2021 11:37reagovat

             Jenže my nejsme žádný Táborsko Smích

        • artaxerxes18.1.2021 11:20reagovat

         Většinou se snažím nepičovat, ale prostě jako fanouškovi mi vadí nastavení trenéra na neprohru.

          

         A ikdyž nám chybělo hodně hráčů, tak ta připosranost není hodná Sparty. A zápas, kdy nevystřelíme na bránu proti slabšímu soupeři je podle mne ostuda.

          

         A já na rozdíl od většiny nejsem s kádrem úplně nespokojen a ti hráči, co nastoupili, to měli zvládnout mnohem lépe, kvalitu na to mají.

         Bohužel náš problém je, že místo aby ve Spartě tito hráči zlepšovali a vykvetli, tak stagnují nebo jdou dolů.

        • thomasd8618.1.2021 12:21reagovat

         Tvl jakej krasnej fotbal? Ja treba picuju ze nejsme schopni vystrelit na branu, Ty uz se fakt prober 😀

    • thomasd8618.1.2021 8:54reagovat

     Gratuluju, s timhle priposranym myslenim sis rekl o misto ve vedeni Sparty:) my se bojime tymu kterej ma problem se vstrelenim golu, druhej nejlepsi strelec tymu ma 2 goly za 7 mesicu... Omg

     • kilovolt18.1.2021 10:30reagovat

      je to smutné - ale je to realita. se všemi hrajem vyrovnaně. se všemi je to boj. nikoho nepřevyšujeme individuální ani týmovou kvalitou. mně se to nelíbí, ale je to prostě tak. doufm, že se to co nejdřív změní

 • Krejčí

  maybe66617.1.2021 22:59reagovat

  po faulu Filla pravděpodobně zlomenina v obličeji. Ani žlutá. Hlavně , že LK 37 sedí x zápasů za faul, kdy se nikomu nic nestalo.

  • thomasd8617.1.2021 23:22reagovat

   Vtipny je, ze Fillo poslal do nemocnice i Frydka s otresem mozku, nedostal ani zlutou, hral jeste za Teplice

   • victorlima18.1.2021 9:54reagovat

    Fillo hraje mimořádně zákeřně a na Spartu je vysazený, protože ho nechtěla. Vůbec nechápu proč je mu to tolerováno.

  • Shrekson17.1.2021 23:23reagovat

   Však v první půlce loket v každém souboji a kkt teda rozhodčí nepiskl ani faul.. 👌

  • vitamin18.1.2021 5:28reagovat

   Nebyl to Pokorný?

  • lidoop18.1.2021 9:02reagovat

   Zajímavý je, že to není ani v žádným sestřihu. Zřejmě tedy už prasárny od Filla nikoho nepřekvapí a nestojí za zopakování.

 • Krejčí

  maybe66617.1.2021 22:59reagovat

  po faulu Filla pravděpodobně zlomenina v obličeji. Ani žlutá. Hlavně , že LK 37 sedí x zápasů za faul, kdy se nikomu nic nestalo.

 • Solidní výkon

  Peťan ACS17.1.2021 21:51reagovat

  Na oraništi v -4 stupních s tolika zraněními velmi solidní výkon. Jistý odzadu, škoda těch nevyužitých šancí.

  Stejně myslím, že ten titul letos ještě urvem!

  Věřím, SPARTA TEMPO!

  • Míša17.1.2021 21:52reagovat

   Se tady trumfuje, kdo bude víc sarkastickej nebo co?

  • Schyzo17.1.2021 21:58reagovat

   Je to první zapas, noví hráči, které Tom přivedl se ještě nestačili sehrát, dejme jim čas!

   • hombre17.1.2021 22:08reagovat

    Jj, přesně, byla krátká příprava a málo přípravných zápasů, ale až se sehrají, bude to válec!

    V létě další vyskautované a dobře prověřené posily, hned do základu jako teď v zimě. To bude jízda.

    • Shaemi17.1.2021 22:19reagovat

     Nevím, co furt máte s posilama, Rosický ve Špindlu čekal na příležitost a bude to přece bomba.

  • Shaemi17.1.2021 22:05reagovat

   Kotal jel do Ostravy neprohrát, to si splnil. Bylo to cítit ve všech rozhovorech. Poslední primak tomu odpovídal (20 sekund do konce, místo centru přihrávka zpátky na Nitu).

    

   This is SPARTA...

   • victorlima18.1.2021 9:58reagovat

    Ostuda je ten zbabělý výkon. V přihrávkách zpět jsme mistři světa. Mužstvo, které hraje v Ostravě a aspiruje na čelo tabulky by mělo vystřelit na branku alespoň jednou.

  • Lobrock17.1.2021 22:25reagovat

   Za Rosického Spartu nezbývá nic jiného, než se stydět.

  • Sobis18.1.2021 10:38reagovat

   Souhlas.

   S tolika zraněnými a vykartovanými plus hra v -14 stupních není bod zklamáním.

 • Dnesk

  wasek2611@centrum.cz17.1.2021 21:17reagovat

  Jsem spokojenej. Šancí bylo na obou stranách málo, Baník měl jen závary. Vitík hrál fakt skvěle.

   

  Hráli jsme bez 11 hráčů, na hřišti týmu, který je ve formě. Já jsem spokojenej.

   

  Tohle není žádná tragédie. Tragédie je prohra v Plzni a prohra doma s Budějovicema, ne remíza na Baníku.

   

  Dobře Vitík, Sáček, Karabec, Dočkal.

   

  Špatně Plechatý, Krejčí, Trávník

  • dominik2717.1.2021 21:29reagovat

   Jak správně upozorňuješ, polehčujících okolností pro to ten zápas podělat bylo hodně. Na druhou stranu nemít za 90 minut ani jednu střelu na bránu, s tím já osobně nedokážu být spokojený snad nikdy.

    

   Vitík s Karabcem určitě zaujali, pro mě adepti na základ do dalšího zápasu. Co se týká Plechatého, tak výhledově by se možná mohl naučit hrát pravého beka dobře, ale v současnosti mu ten post očividně nesvědčí. Pro mě je to zajímavý hráč do budoucna, který si zaslouží sbírat minuty a občas i celé zápasy v áčku Sparty, ale na plácání po zádech to samozřejmě ještě není.

   • wasek2611@centrum.cz17.1.2021 23:26reagovat

    Na druhou stranu obrana fungovala dobře.

     

    Dopředu to nešlo, protože jsme měli hrozný problému ve středu pole a upřímně, být tam Krejčí nebo Pavelka, tak šancí je určo víc.

     

    Stejně tak Moberg nebo Plavšič.

     

    To co mě možná mrzí je to, že jsme nehrál 3 - 5 - 2

     

    Nita - Plechatý, Vitík, Hancko - Vindheim, Sáček, Trávník, Krejčí - Dočkal - Kozák, Juliš

     

    Juldovi by měl kdo sklepávat balony. Ale prostě Julda nebyl dobře doplňovanej. Když Minčev něho uhrál, tak to bylo spíš na křídle, kde hrát neměl...

   • victorlima18.1.2021 10:10reagovat

    S hodnocením Vitíka, Karabce i Plechatého souhlas. Trochu mě překvapil minule mnou ostře kritizovaný Minčev. Vyhrál dost hlavičkových soubojů a byl trochu platný. Oproti tomu Krejčí podal svoji klasiku. Zbabělý, málo běhavý výkon. Do souboje s tvrdým Baníkem neměl vůbec nastoupit. Vindheim a Hanousek sice hodně běhají, ale žádným přínosem pro hru nejsou. Trávník je zcela nepoužitelný (a to nemyslím hrací plochu). Sáček s Bořkem velmi průměrní. Střední záložníci nesmí tolik chybovat v přihrávkách. Pro takhle postavené mužstvo, bez kvalitních náhradníků je včerejší bod darem z nebes a od slabého Baníku.

  • Míša17.1.2021 21:43reagovat

   Ty kráso... Otrávení

  • thomasd8617.1.2021 23:26reagovat

   Tragedie je, napsat po zapase kdy nemela Sparta strelu na branu, ze jses spokojenej tvl..

   • wasek2611@centrum.cz18.1.2021 0:44reagovat

    Já nevím, ten krejčího lob přes laštuvku by se jako střela na bránu počítat měla..

    • Soze18.1.2021 8:00reagovat

     To nestřílel Krejčí, ale byl to spíš odkop obránce, takže ne, to by za střelu Sparty považovat opravdu nešlo.

     • thomasd8618.1.2021 8:55reagovat

      Presne Krejcimu to ukopl tesne obrance, myslim ze Fleischman

    • vitamin18.1.2021 10:37reagovat

     To ”střílel” Fillo..

  • Masovec18.1.2021 0:46reagovat

   Remiza na Baniku tragedie neni, navic se to ocekavalo, s tim, ze vyjde nejaky protiutok. Nevysel, neni strela. Vindheim centrem malem ustrelil Julisovi nos. To mel bejt gol a ne utok na spoluhrace. Mladej Vitas se ukazal dobre a brzy podepise se Spartou. Dalsi prislib do budoucna. Kym ale nahradime Hlozana az po Euru odejde netusim. Realne hrajeme o 2 fleka a to se povede. Nejvetsi souper je porad Plzen, tem to nastesti vubec nejde. Hrat v -14 taky neni sranda a jsem rad, ze nedoslo k vaznejsimu zraneni (Laco snad bude ok). Ocekaval jsem vetsi maso (treba ze Stronati juniora prevalcuje), ale proto tam asi dali karetnika Zelinku, ktery Dockalovi dal zlutou i za lehke pridrzeni. Na Opavu ocekavam zmeny v zakladu, jsem zvedavej jak to poskladaji a snad budou sypat centry do vapna.

  • panta18.1.2021 9:11reagovat

   Dobře Dočkal? Ten nedal kloudnou přihrávku.... Naprosto zbytečný hráč.Kdyby místo něj hrál Karabec tak by to bylo 100x lepší.....

 • bod je super

  Kratos17.1.2021 20:48reagovat

  Po takovém bezkrevném výkonu, kdy si nedáme na polovině soupeře dvě přesné přihrávky do pohybu. Vrcholem naší připosranosti je poslední minuta, kdy Hancko místo nákopu dopředu nahraje dozadu na Nitu. Ještě, že Baník tu koncovku řešil tak nekvalitně.

 • hodnocení

  AlaMierda17.1.2021 20:42reagovat

  cíl neprohrát byl splněn a vzhledem k utkání je bod fantastický. Pozitivem nula vzadu díky nepřesnosti Baníku v koncovce.

   

  1. poločas - hrozný

  2. poločas na poblití

   

  z hráčů Vitík tak výkon na 6, Nita průměr, zbytek si může vylosovat nejkratší sirku o to, kdo byl nejhorší, protože to se nedalo. Výkon Sparty v chůzi, bez nabídky, rychlosti, důrazu, fyzičky a se staženou zadnicí a touhou jít pro tři body. Jo a v Opavě to taky nic lehkého nebude. Pozitivní je, že za týden přijede na Spartu Boleslav a ta je naprosto zoufalá.

   

   

  • waaw17.1.2021 21:01reagovat

   Vidis a podle Vacka mezi nejvetsi plusy patrili Vindheim a Sacek

   • johnny117.1.2021 21:10reagovat

    Sáček je Vackův oblíbenec, ten na něj neřekne nikdy nic špatného. Vindheim se mi ve druhé půlce docela líbil. Sáček se mi nelíbí 3 roky.

    • LordFargon17.1.2021 21:17reagovat

     Jasně + Vacka nejde brát vážně ten má notičky od Sparty, akorát ze sebe dělá hlupáka, který fotbalu vůbec nerozumí... Asi mu to za ty peníze stojí...

     Vyjma Vitíka, tam nebyl jedinej kladnej bod dneska a borec tam sepíše hodnocení jak kdybychom Baník porazili Smích

     • johnny117.1.2021 23:40reagovat

      Navíc když pak ještě slyšíš Vitíka mluvit, tak prostě vidíš, že ten kluk to má v hlavě srovnaný víc jak všichni ti naši třicetiletí kafíčkaři a SŘ dohromady. S toho kluka bude jednou velkej fotbalista.

76455 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha