Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • útok

  Stoun0116.2.2020 9:55reagovat

  Měl jsem obavu jak to zvládne Hancko s Vindhejmen, ale hořela nám levá strana, Frýdek moc Lišákovi nepomohl a ten neměl svůj den. Co mě ale naštvalo to byl náš útok, my nemáme útočníka, který by to tam roztrhal, dorval to do brány, pokud by jsme dali gól mohlo to vypadat jinak...

  • waaw16.2.2020 10:12reagovat

   Ale to prece vime davno a cekame na Drchala jako na smilovani. Jen nikdo nevi, jak se ukaze po zraneni.

   Jinak s Tettehem Hasek u klokana pracoval tak, ze nebyl uplne marny a prizpusobil moznostem styl hry....

 • Ferguson

  Ferguson16.2.2020 9:44reagovat

  Na tribuně byl Vlasta Petržela...

 • Hlozek

  waaw16.2.2020 9:43reagovat

  Pokud ma Paska trochu zdravyho rozumu, tak doporuci svemu klientovi na nic necekata uhanet ze Sparty letos v lete. Nemam vubec pocit, ze mu pobyt zde pomuze dramaticky v jeho rozvoji.

 • Trenér

  denny16.2.2020 9:17reagovat

  Ať bude trénovat KDOKOLIV nic se nezmění. Ryba smrdí od hlavy!Smutek

 • Složitá situace

  captain_obvious16.2.2020 8:47reagovat

  Jílek je zoufalec bez osobnosti, bez špetky charismatu, kterej se při nesnázích posere snad ještě dříve než ti nejméně odolní hráči. Ten snad neumí strhnout ani plakát ze zdi, natož pak hráče k nějakým výkonům. Odbornost a znalosti má, myslím si, že to může být špičkový asistent a věřím, že měl v téhle roli nemalý podíl na našem posledním titulu, ale hlavního trenéra může dělat fakt maximálně tak v té Olomouci, kde jedinej tlak na něj vytváří nějakej irelevantní vocas ze Sportu, kterej tam chce místo něj vidět Látala.

   

  Na druhou stranu ten kádr je fakt tragickej. Nejen kvalitou, ale i tím, jak jednotliví hráči (ne)zapadají do toho, co Jílek chce hrát.

   

  Včerejší výkon naprostá ubohost. Vůbec se nebavím o výsledku, ale odevzdaný výkon byl nehodný týmu, který hraje v tabulce takhle vysoko. Frýdek tradičně naprostá katastrofa, přeceňovaný Lišák taky dost bída, Heča opět ukázal, že není lepší než Nita atd.

  • maybe66616.2.2020 9:45reagovat

   nemyslím, že tým je tragickej. Není moc týmů, co má lepší kádr. Ale i ty týmy s mnohem horším kádrem si nás vodí. Naposled včera. Trávník byl v podstatě hvězda ligy, dokud nepřetáhl náš dres přes hlavu. A odejít teď někam, byl by zas. Dostat Kangu Vrba do Plzně, viděl bys ten kolotoč. Hložek je největší talent od dob Rosy. Je to jen o tom, co s tím týmem udělá kouč. Troufám si říct, že kvalitnější kádr nemá ani Plzeň, ani Slavia- oba jsou srovnatelne. Na některém postu horší, na některém lepsí. Jen nakládání s tím kádrem je diametrálně odlišné.

   • Kombinator16.2.2020 10:01reagovat

    Trávník je totální nepohyblivej šnek, včera na konci zápasu zasekl míč a div se u toho nerozlámal na čtyři kusy a totéž Krejčí. když se k tomu pak přidá Dočkal, který nikdy nebyl žádná raketa, ale po zranění se teprve musí adaptovat vůbec na zápasový tempo, tak z toho vyleze něco tak strašýho jako jsme viděli včera. A jako sorry, jestli tohle ten retarda na střídačce nechápe ještě před zápasem, tak fakt nevím, navíc jeho absolutně nelogický kroky během zápasy v průběhu celý sezóny celkem jasně ukazujou, že vůbec netuší co má dělat. myslel jsem si, že dno bylo s Ščasným, ale vypadá to, že Jílek vykope nový dno pro Spartu.

    • maybe66616.2.2020 10:14reagovat

     Trávník je nepohyblivej šnek od té doby co je tady. Do té doby to byl jeden z TOP hráčů ligy. Ano, máš pravdu- je to problém retardy na střídačce, v podstatě to jsem napsal. Tady by byl kopyto i CR7 a psalo by se o něm, že je nemotorné kopyto. D vyjimkou Plzně a Číny nikdo nemá ani zdaleka srovnatelný kádr. A podívej se co s nepoměrně horším materiálem ti trenéři dokážou hrát. Namátkou Baník, Liberec, jablonec, Bolka apod.

 • No

  ap241216.2.2020 8:11reagovat

  po tiskovce před začátkem jarní části jsem těm různým prohlášením že náš cíl je boj o 2.místo, vítězství v MOLU a to jak je mužstvo skvěle připraveno moc nevěřil, ale v duchu jsem maličko doufal, že už si to vše opravdu sedlo a my budeme hrát koukatelný fotbal! Nic takového se ale nestalo a my hrajeme hůř a hůř, ze Sparty není obávaný soupeř a ze Sparty se stala charitativní organizace, která se snaží pomáhat potřebným kdo potřebuje body! Sparta se stává oblíbeným atraktivním soupeřem pro ostatní kluby, rádi bysme svoji charitativní činnost rozšířili i do Evropy ale v tom nám brání předkola...No tu porážku od Liberce jsem vstřebal poměrně okamžitě a ten pohled na radující se hráče Liberce a zvláště na střelce Malinského byl k nezaplacení!

 • Máme mužstvo z nedělní školy

  maybe66616.2.2020 7:54reagovat

  kdejakej dement typu Malinský z nás má akorát prdel. Po té ostudě co předvedl minule začne další zápas tím, že za prvních 10 minut 2x někoho zprasí. Ale reakce našich srdcařů ? Nic...Dement tohoto typu musí vědět, že každé setkání s bekem ho bude bolet. Pak si méně troufá, nemá tolik sebevědomí. Každé mužstvo potřebuje primitiva ala Řepka. Neumím si představit, jak by s Řepkou na place dopadl včera Malinský po tom co na začátku předváděl v kontextu s vroubkem z minula. A vše souvisí se vším, kdyby neměl ze stoperů prču, nebyl by tak v pohodě,netroufl by si tolik, nezakončoval by sebevědomě atd. Všichni nadávají např. na Ramose. Ale setkání s ním bolí. A že ho nenávidí fans soupeře a protihráči je v pořádku. Klidně ať si o něm říkají, že je debil. Hlavně, že se ho bojí a nedělají si z něho dobrý den.

  • fandim16.2.2020 10:45reagovat

   Presne. Stacilo by hrat jako oni. Zlatej Costa...

  • Mich16.2.2020 11:11reagovat

   To ovsem neresi problem, ze jsme uplne bezzubi i smerem dopredu.

 • Nepropadal bych pesimismu,

  Skvarda16.2.2020 7:30reagovat

  Slavie určitě ještě někde ztratí. Takže když teď všechno vyhrajeme, titul bude náš!

 • Kotal

  schol116.2.2020 1:19reagovat

  Venco, vezmi to a nedívej se na to, jak to jde všechno do kopru. Ty na to máš.

 • Sparta

  ap241216.2.2020 1:01reagovat

  se bohužel nezlepšuje ale je horší a horší!Smutek

72184 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha