Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tolik sprintů, jako udělá Lafata,

  Tashunka Witko5.4.2018 10:59reagovat

  když nahrben předstírá neutuchající bojovnost a s odstupem 8-12 metrů ”napadá” obránce soupeře a 3x za zápas se přesune napříč hřištěm,

  udělá líny Kanga cca 12 kilometrů za zápas.

   

  Pravda, že v týmu, kde bývali v záloze zarputilí obranáři jako Dočkal, nebo Hušbauer a beci tam neúnavně pilují lajnu od 1. do poslední minuty, jsou zvyklí na jiné nasazení a jiné hráče, než na černého hamouna, který sebere míč faulovanému kapitánovi a dá gola z penalty.Otrávení

   

  Snad se povede toho líného hajzla z týmu vystrnadit a zálohu oživit Frýďasem a Vašonem.

 • Kde se vzal mytus

  petr1375.4.2018 10:47reagovat

  Ze je Lafata nejakej Scasnyho kun? Vzdyt to byl prave Scasnej, kdo ho zacal vyndavat ze sestavy. A to jeste v dobe, kdy byl Lafata mnohem lepsi nez ted

  • Bunda5.4.2018 11:22reagovat

   To máš pravdu.

  • hombre5.4.2018 11:45reagovat

   No, zase to není úplně pravda. Byl asi první, ale bylo to hodně v přípravných zápasech, nebo v domácím poháru. Už taky potřeboval oddychnout.

   A v tý době, co tu vládl Ščasný a vlastně pořád vládne, Lafatova hra upadala a upadá....

   A vím co pro Spartu udělal, za to všechna čest, ale i on by si měl uvědomit, že čas nejde zastavit!!!

   • Bunda5.4.2018 11:52reagovat

    Ten si to nikdy neuvědomí a pokud nedá na jaře 2 góly tak na podzim to ještě zkusí..

   • Chabix5.4.2018 12:07reagovat

    Především v EL dostával přednost Juliš před Lafatou.

    • LukyACS5.4.2018 12:36reagovat

     Je to kec, Lafata nehrál v EL kvůli svalu, vynechal Krasnodar, Juliš se chytil, tak logicky pak hrál on.

     • LukyACS5.4.2018 12:37reagovat

      pak hrál normálně v kvaldě o LM proti Steaue, v lize hrál taky normálně, fakt nevím, o jakém posazování je tady řeč

   • victorlima5.4.2018 13:48reagovat

    +1

 • Fakt

  ap24125.4.2018 10:24reagovat

  je to absurdní, že náš hráč pomáhá Liberci do Evropy! A to není jediný příklad, hostování hráčů by nemělo fungovat v té samé soutěži, a to ještě existují názory že hostující hráč by měl hrát i proti svému mateřskému klubu,a ještě to video které je k dispozici jen v jednom zápase kola, je to naprosto neregulérní, a názory že je ta technologie drahá a teprve se to zkouší prostě neobstojí! Proč některé mužstvo vyhraje neregulérním gólem protože video nebylo k dispozici a jiné díky videu prohraje? To jsou rovnocenné podmínky pro všechny? Vždyť o titulu může rozhodovat jeden bod a díky němu může získat mistr 350 melounů!S videem je tam vlastně 5 rozhodčích a bez videa jen 3 , hm fakt regulérní.......

  • Spytihnef5.4.2018 10:32reagovat

   Pokud všichni rozhodčí pískají podle nejlepšího vědomí a svědomí, tak na tom, že je video jen na jednom zápase nic neregulérního nevidím a absolutně tenhle argument nechápu. Do teď jsi taky neříkal, že je to ”absolutně neregulérní”, protože Královec píská jinak než Jílek.

   • ap24125.4.2018 10:39reagovat

    To ale nejsou pro všechny podmínky stejný, dejme tomu že všichni rozhodčí pískají podle nejlepšího svědomí, ale s videem jsou zvýhodněni! Můžou se ve sporné situaci podívat na video! Video beru ale ve všech zápasech...Např. v Liberci jsme dali regulérní gól, kdyby bylo video mohli jsme mít o dva body víc, se Slávií kdyby nebylo video tak jsme asi vyhráli, další dva body plus, to je absurdní..

    • Spytihnef5.4.2018 10:48reagovat

     Mně na tom nic absurdního nepřijde. Kdyby byl do Liberce nominovaný jiný rozhodčí než Zelinka, tak ten zápas určitě dopadne také jinak. Tak to prostě ve fotbale chodí.

     • ap24125.4.2018 11:36reagovat

      Spytihnef - neregulérní je že v jednom utkání rozhoduje ve sporných situacích technologie kdy má rozhodčí možnost se zpětně podívat na video a v ostatních utkáních lidský faktor kdy tu možnost rozhodčí nemá a tudíž může ovlivnit výsledek ať už úmyslně nebo neúmyslně! To není absurdní?

      • Lobrock5.4.2018 11:53reagovat

       Co je neregulerni na tom, ze je jeden zapas tydne rozhodovan presneji nez jine? Spytihnev to napsal presne. To by sis pak mohl stezovat, ze jeden zapas piska slabej rozhodci a druhej dobrej. Taky nejsou stejny podminky.

  • Funin5.4.2018 10:48reagovat

   opravdu nechápu, co je neregulérní nebo absurdní na hostování hráčů. V tom videu máš částečně pravdu, ta technologie by měla být co nejdříve rozšířena na všechny utkání.

   • ap24125.4.2018 10:53reagovat

    No že náš hráč který je na hostování nás připraví např o poháry a po roce ho vezmem zpátky a to mužstvo kde byl na hostování jde do Evropy ale oslabeno o toho hráče a my jsme posíleni o toho hráče ale bez Evropy....

    • lidoop5.4.2018 11:11reagovat

     S tím rizikem do toho, jako klub posílající hráče na hostování, musíš jít.

     Neposílat nikoho na hostování v rámci ligy je blbost. Slabší ligy jim toho tolik nedají, v jejich rozvoji je neposunou výrazně dál a z lepší ligy zase o tyto hráče, minimálně ve formě hostování, určitě nebude zájem.

     Nehledě na to, že v lize máš pak o těchto hráčích nejlepší přehled.

     • Spytihnef5.4.2018 11:17reagovat

      Jj a ještě bych dodal, že pokud pošle klub na hostování hráče, který je lepší než hráči, které má v týmu, tak je to pouze idiocie toho klubu.

      • lidoop5.4.2018 11:48reagovat

       Což ale zrovna není případ půlky Kraba, když odcházel, tak údajně strašně kalil a fotbal měl tak trochu na háku. Konckonců tomu odpovídali i výkony na začátku jeho hostovačky...

       • Spytihnef5.4.2018 13:52reagovat

        Hele tohle je pořád dokola, se Skalákem, se Sýkorou, se Schickem,...

        Snad v týmu mají být takový specialisté, kteří dokáží ten potenciál hráče odhadnout a podle toho s ním pracovat. A s tím chlastem to asi nikdo z nás neví jak to bylo a asi to nebylo tak hrozný, když je už zas srovnaný a zas válí.

        • ap24125.4.2018 15:31reagovat

         Hostování ano, ale ne k našim soupeřům, jsou i jiné možnosti přeci! Třeba do Polska, Slovenska atd....Nechápu proč posilujeme naše soupeře, hráč který je u nás průměrný může být v jiném mužstvu nadprůměrný a stát se klíčovým hráčem našeho soupeře a to je dobře pro nás?????

 • Vztahy uvnitř mužstva

  petr1375.4.2018 10:06reagovat

  Tisíckrát se tady omlel Stramák, Hapal, Ščasný. Ale podle mě základem úspěchu každýho mužstva (nejen ve fotbale) je, aby se táhlo za jeden provaz, jeden byl ochotnej zaskočit za druhýho atd.

   

  To je podle mě největší problém současný Sparty. V létě přišlo spousta zahraničních hráčů, psalo se obrovských částkách na výplatách atd. To vcelku logicky vyvolalo závist českejch hráčů, která se ještě umocnila, když viděli, že noví příchozí nejsou zas takoví zázraci, popř. se na hřišti flákaj.

   

  Já bych vsadil boty, že teď není ve Spartě nikdo, kdo by řekl, že Stanciu si nezaslouží nadstandardní smlouvu. Viděj, že je to fakt borec, kterej jim navíc významně pomáhá k prémiím. Ovšem když sledujou Kangu, kterej se vůbec nenamáhá vracet, tak je to sere. Pokud jste někdy hráli fotbal, tak víte, že když se někdo chová takhle, tak nejspíš dost brzy dostane přes hubu. A nejde přitom o to, že má kanga trávit celej zápas v obraném skluzu, ale o to, aby zbytek týmu viděl, že je ochotnej pomoct a ne se na to vysrat, navíc, když ten balon ztratí on sám. A to, že je to samozřejmě lepší fotbalista než drtivá většina ostatních, na tom nic nemění.

  • AlaMierda5.4.2018 10:18reagovat

   to jeden pohled. Já mít zase spoluhráče jako MiKa, který od svého příchodu se nepřetrhne, chybuje jak školák, dopředu nepomůže a do toho bych viděl pořád ten jeho lhostejnej ksicht, tak na hřišti vybouchnu zápas co zápas. To samé, když bych viděl, že dřu jak idiot v záloze, snažím se tvořit a útočníci z toho nejsou schopni nic proměnit, a nebo, že jim vůbec nejde nahrát a že nepodrží skoro žádný míč

   • petr1375.4.2018 10:20reagovat

    jasně, ale tak to je snad jediná věc, na které se tady shodneme úplně všichni kromě trollů, že Kadlec nemá ve Spartě dávno co dělat.

   • victorlima5.4.2018 13:55reagovat

    Samozřejmě není se co divit těm pár fotbalistům v týmu, že je to přestává bavit. Vždyť jejich snaha se vytrácí absencí útoku, kterému mohou poslat balónů kolik chtějí a gól tam stejně nikdo nedá a propustností obrany, kde vlastně každý centr do vápna znamená téměř jistý gól a neschopností nebo neochotou ostatních jim trochu pomoci.

  • munzig5.4.2018 10:18reagovat

   Ale tohle se o Kangovi vědělo dřív než přišel. Psalo se to v novinách, psalo se to tady.

   Copak skauti nevěděli co sem vodí za hráč? Sčasný skákal radostí že se takového hráče povedlo přivést.

   To snad nevěděli koho podepisují? Ted si všichni hrají na strašně překvapený že Kanga vlastně nebrání, a myjí si nad tím ruce jak ho pokutou krásně vytrestali. A on se změní a bude lítat od vápna k vápnu.

   • petr1375.4.2018 10:27reagovat

    ale tohle je přece o práci s tím hráčem. On má nepochybně takový kvality, že stojí za to mu trochu uzpůsobit styl hry. Ale jedna věc je, že se počítá s tím, že to za něj musej dozadu částečně odjezdit jiní, a druhá to, že on ztratí balon a pak už jen fandí. Tohle si možná může dovolit Messi, kterej ti to ale vynahradí tím, že dá 40 gólů za sezonu.

     

    Pokud není Kanga úplně vylízanej idiot, tak musí pochopit, že prostě musí aspoň občas pomoct i dozadu. Není to o lítání od vápna k vápnu.

    • munzig5.4.2018 10:50reagovat

     Jasně dá se to do určité míry změnit a i on by měl pochopit že by měl zapnout zpět a pomoct.

     Jenže on takový nikdy nebyl a podle mě ani nebude tak proč ho sem vodili když jim to najednou vadí?

     To je stejný případ jako Janko. Přivede se utočník který všude jinde dával goly protože hrál v týmech které uměli využít jeho vlastnosti. Přišel do Sparty a podle vše si měl sbíhat pro balony do středu hřiště a když už na něj přišla přihrávka tak po zemi. Vidím tu podobnost s Kangou. Když víme že se do bránění moc nehrne a hrnout nebude a dopředu je to nadstandartní hráč, proč mu teda, v mezích samozřejmě, nepřizpůsobit taktiku? Nemluvím o tom že jak ztratí balon tak přestane hrát, ale

     Kulhánek s Sáčkem by se měli starat o aby nehrozilo že propadneme v záloze a neustále by ho měl někde zajištovat.

     Vím že tohle spoustě lidem nevoní ale pokud máme v týmu hráče jako Stanciu nebo Kanga tak se jim ten tým musí přizpůsobit. Ať se to Kadlecům, Zahustelům nebo Lafatům líbí nebo ne.

   • ap24125.4.2018 10:29reagovat

    Myslím že je to i o tom, že ti hráči z ciziny tu naší ligu považovali za podřadnou a mysleli si že to tady zvládnou levou zadní, ale skutečnost je pak jiná.....

    • AlaMierda5.4.2018 10:40reagovat

     nemyslím si, že by ji brali za podřadnou. Ale asi nečekali, že naše prostředí pořád není k cizincům úplně důvěřivé. Nečekali, že jejich spoluhráči co jsou ve Spartě déle mají tolik nedostatků. Pak další hlavně česká specialitka a to závist a koukání kolem sebe. Troufnu si tvrdit, že spousta českých hráčů, když přijde konkurence, tak místo toho aby první myšlenka byla ve stylu - musím být lepší než oni, tak spíše je - cizák mi sem jede zabírat místo a ještě za to je skvěle placen, tak mu to znepříjemním. Vemte si kolik šancí vytvořil třeba Biabiany? mít útočníka, tak je to dneska v lize hráč s nejvíce asistencema

   • Dynamo5.4.2018 10:37reagovat

    Kanga byl až druhá volba, poté co nevyšel Mišič

  • Chabix5.4.2018 10:54reagovat

   +1

 • Sport 05.04.

  victorlima5.4.2018 8:28reagovat

  Konečně někdo rozumnější z našich sportovních pisálků v reakci na potrestání Kangy, upozornil na to, že tento hráč je tím známý, že odehraje několik utkání super a pak občas nic moc. Zároveň zde upozorňuje i na ostatní sparťany, kteří nehrají nic moc stabilně a poměrně slušně se trefil do V.Kadlece, M.Kadlece,Lafaty,Štětiny a Costy.

  • Dynamo5.4.2018 9:36reagovat

   Costa nehraje špatně

  • kilovolt5.4.2018 9:46reagovat

   když se jeden zápas z deseti nepovede- tak mi to příjde jako normální. a nevidím důvod za to toho hráče nějak ”trestat”.

   nesmí se to stávat často

   • petr1375.4.2018 9:55reagovat

    nepovede a odflákne je dost podstatný rozdíl. Já bych k tomu řekl jednu věc. Kanga nikdy nebude pes obranář, na druhou stranu to ale nahradí spoustou ofenzivní práce. Ovšem není možný, aby na bránění úplně ostentativně sral, to totiž akorát rozesírá mužstvo.

    • BradCox5.4.2018 12:06reagovat

     Ostentativně sral...to můžeme říct o taky o M. Kadlecově útočné aktivitě. Dále to můžeš říct i o Zahustelovi a jeho nedostatečné podpoře útoku nebo o V. Kadlecovi, který zas tolik náběhů nemá. Všichni jmenovaní na to tedy ostentativně serou. Ale podle Janegy to odnese jen Kanga. Už je vidět ten rozdíl?

  • johnny15.4.2018 10:11reagovat

   V článku se píše že měl Impuls důrazný pohovor V.Kadlecem, Costou, Štetinou a Frýdkem a že za všechno může Kanga. O M. Kadlecovi s Lafatou, kteří vždycky byli Ščasného koně není řeč. Jak tady říkám už pár let Ščasný je pro Spartu zkáza, okamžitě s ním pryč, nebo to rozjebe ještě víc.

   • trcmano5.4.2018 10:26reagovat

    Lafata v Teplicích nehrál a i kdyby jo, tak proč by ho měl kritizovat, ten nic nevypustí. To že je starý a pomalý, za to jaksi nemůže Úsměv

    S Mikou souhlas, ten už tu dávno neměl být..

 • Liverpool

  Kamenovic4.4.2018 22:48reagovat

  Zahrát takhle Sparta, tak už se tady pičuje, že druhá půle se prochrápala, nechtěli přidat další gól a kapitán se zbytečně vyžlutil. Úsměv

   

  Hapal a Ščasný ven!

  • Chrod4.4.2018 22:58reagovat

   Kdy naposledy Sparta vyhrála 3:0?

   • AlaMierda4.4.2018 23:00reagovat

    s Bolkou.

    • Chrod4.4.2018 23:01reagovat

     Jo, to jsme myslím taky vedli po poločase 3:0 a pak to dohráli. A píčovalo se? Ne.

     • AlaMierda4.4.2018 23:04reagovat

      spíše se viděla naděje do jara, protože v tom zápase vcelku vše klaplo.

      • pubi5.4.2018 1:20reagovat

       To jsme tehdy ještě měli trenéra a hráli za nás i fotbalisti jako Mavuba nebo Civic.

       • victorlima5.4.2018 8:18reagovat

        +1

       • petr1375.4.2018 9:57reagovat

        já byl dlouho Stramákovým zastáncem, potom jsem sice ochladl, ale snažil jsem se být trpělivý. Ovšem tohle glorifikování fakt nechápu. On opravdu dostal na český poměry naprosto bezprecedentní podmínky a výsledek byl tristní.

        • Funin5.4.2018 10:04reagovat

         no něco se mi Strami líbilo, něco ne, čekal jsem rozhodně víc, ale to samé se dá říci o Hapalovi, tenmě zatím hodně zklamal. I já, ohledně Sparty věčný optimista, si začínám myslet, že pod DK to prostě už lepší nebude.

 • Prádelníci postupují do LM

  Dachtlin4.4.2018 22:41reagovat

  Tak Barca vyhrála 4:1 nad AS, díky čemuž na účtu prádelníků přistane 400 milionů korun. Můžeme jen spekulovat o tom, jak s danými prostředky Paclík naloží. Tipnul bych si, že tam v létě dojde ke generační obměně a prádelníci skoupí to nejlepší z české a slovenské ligy. Tedy opět sázka na československou cestu, se kterou slaví dlouhodobý úspěch a to při vynaložení minimálních nákladů.

  • AlaMierda4.4.2018 22:48reagovat

   jo je to hrůza, teď se úplně děsím jak to obmění. Ty finanční možnosti budou mít veliké a to ještě přijde raketa minimálně dalších 400 mega za Krmenčíka. Takže se obávám, že od nás přetáhnou trojici Mika, Lafata, Vácha a zbytek investují do Ben Chaima, protože to je snad jediný hráč ze zahraničí o kterém Vrba básnil.

   • Shrekson5.4.2018 8:27reagovat

    MiKa do Plzně? To bude jízda v Evropě, lituji toho kdo je potká. Krmencik bude atakovat cenu jedné miliardy.

    A co my? Hejkal už větří posily, neoficiálně byl na veletrhu průmyslových kávovarů vypadá to na nejvyšší řadu Slayer, no uvidíme jak dopadne vyjednávání.😕

  • Pouzar114.4.2018 22:48reagovat

   Snad od nas koupi Kangu a bude to kurvit u nich.. #hahamamedebilnivedeni

  • asgard334.4.2018 22:56reagovat

   Tak čistě teoreticky jim to může překazit Liverpool,pokud spadne na 5.místo v PL.Na pátou Chelsea má 10 bodů,ale o zápas víc.Naopak Real,Barca a Bayern jsou pro Plíseň jistotou.

 • LIV

  Nuff4.4.2018 21:18reagovat

  Neskutečně v 1. půli

 • Plzen

  ToniMcdonald4.4.2018 20:14reagovat

  Prijde mi zajimavy, ze vetsi pozornost si neziska skutecnost, ze Plzen rozijela jaro na ztratu titulu. 6 bodu z sesti zapasu je strasne malo a porad je ceka zapas s nami a slavii, ktery muzou s klidem oba prohrat.

  • pepinho24.4.2018 20:27reagovat

   Jo,s námi určitěSmích venku hrajeme špatně kdekoli, natož v Plzni.

  • Elysir4.4.2018 20:29reagovat

   Mě to nepřekvapuje. Už před Vánocema je všichni prohlásili za mistry, naklavírovali celé republice do hlav, že o takový náskok nemůžou přijít, takže ať si ztrácí, jak si ztrácí, všichni novináři i fanoušci věří, že už je stejně hotovo. A proto nemá smysl pozastavovat se nad bodem sem bodem tam, protože je přece už od prosince jasné, že Plzeň je mistrem... Sice to víbec jasné není, ale všichni říkají, že je, tak přece nemá smysl se v tom rochnit...

   A navíc při tom, jak hrajou možná konkurenti, to taky nevypadá na ladné velké ohrožení. Jediný Liberec by na to snad měl fazónu (a pozor - z mého pohledu i nejlepší los zbytku

   sezóny), ale tomu přece nikdo nebude věřit, že by nějaký Holoubek s nějakým torzem týmu, který neuvěřitelně trpí po ztrátě Velkého Guru Kšiltovky JT, mohl byť jen vzdáleně konkurovat Panu Velebožskému Velekotrmelcovi a jeho Veletýmu Velezkušených Velečutů zesPlzně....

  • majtin4.4.2018 20:30reagovat

   Tak oni mohou rupnout i teď na Bohemce, každopádně to tam nebudou mít jednoduchý. Slávisti si můžou drbat hlavu, že neporazili Zlín, pak by to bylo zajímavý... Ale takhle mají pořád 10 bodů náskok, 8 kol před koncem. Navíc poslední kola doma Slovácko, Teplice, venku Duklu.

   • majtin4.4.2018 20:34reagovat

    ... Po zápase s námi hrají ještě v Brně, doma s Karvinou. Kdyby to Slavie doma neprojela, to by bylo něco jiného.

    • AlaMierda4.4.2018 22:49reagovat

     Co Slávia, ale my měli mít aspon o 7-8 bodů víc.

  • gasterol4.4.2018 20:39reagovat

   Vždyť Slávie doma neporazí ani Zlín, takže nějaké ztráty Plzni tolik nevadí, když další týmy hrají taky tužku a zdaleka nevyhrají všechno.

   • Tazmen4.4.2018 20:47reagovat

    Já spíš věřím Liberci

    • gasterol4.4.2018 20:49reagovat

     Na titul? Neblázni.

  • Nerry4.4.2018 20:46reagovat

   Jelikož Číňan se trápí ještě více jak my, tak jediný Liberec může ještě Prádelníkům zahrozit. Jelikož ho trénuje Holoubek, tak si strašně přeji, ať vydloubne Slavii LM😁

 • Pak kdo má fanoušky úspěchu

  Nerry4.4.2018 19:34reagovat

  https://www.facebook.com/FotbalZpravy/photos/a.406206596246993.1073741828.406040989596887/823286621205653/?type=3

  • pepinho24.4.2018 19:39reagovat

   jj, každému by se chtělo ve středu cestovat přes celou republikuSmích

   • Nerry4.4.2018 19:48reagovat

    Vždyť více fanoušků chodí i na naši juniorku.

    • MarkazynAcS284.4.2018 20:03reagovat

     Jo jasně doslova uprostřed pracovního dne 500 kilometrů daleko s poslednim týmem ligy ....SmíchSmích

     • Sylk4.4.2018 20:15reagovat

      Datum věděli dopředu. Termín je to na hovno, ale mohli si vzit den volna. Míň jak 200 by nás tam za předpokladu, že jsme jasně první, určitě nejelo. Spíš to jsou výmluvy, aby mohli na gauči čumět na fotbal i hokej zároveň.

      • Tazmen4.4.2018 20:26reagovat

       Ono se stačí podívat kolik jich bylo ve Zlíně a to byl víkend.

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha