Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vukadinovič

  brychtal20.3.2018 9:59reagovat

  Táži se zdejších mudrců, co s ním? Za nás neodehrál ani minutu. A vrátí se i Nestor, Holzer a je spousta mladých a nadějných po jiných hostováních... A co Chvátal?

  Nebylo by dobré, v létě udělat přehlídku přáteláků s následnou dražbou zbytečných? Kolik z nich bude spokojeno s rolí králíka ve Zlíně a nebude bojovat o krále Sparty.Neutrální

  • brychtal20.3.2018 10:00reagovat

   králík ve Zlíně je jen příměr, jak jistě chápete. Nic proti Moravě.

    

  • munzig20.3.2018 10:21reagovat

   Zlín jsem na jaře prakticky vypustil takže ani nevím jak na tom ti dva jsou.

   Chvátal si nejspíš ve Spartě nikdy nekopne a to si bohužel začínám myslet i o Nestorovi.

  • artaxerxes20.3.2018 11:13reagovat

   Holzer - dle mého se vrátí do Baníku nebo půjde do Olomouce.

    

   Nestor - vzhledem k jeho opakujícím se zraněním asi si nikdo nelajzne na něm něco stavět, takže odejde.

    

   Chvátal - netuším

   Pulkrab asi dostane šanci

   Havelka další hostování

   Vukadinovič - Hapal mu dá šanci v přátelácích - napravo není přetlak.

 • Sestava na další kola...

  Jarošík20.3.2018 8:07reagovat

  Budu se opakovat, ale sestava acs by měla být o dvou útočnících a to doma i venku. Jsme sparta a né žádný zanďourák, co betonuje a má strach. Musíme vštěpit svou hru druhým a ne oni nám tu jejich!

   

  ZA MĚ SESTAVA:

  ____________NITA____________

  _ZAHU__ŠTETA__COSTA__FRÝDA__

  _STANCIU_K
  ANGA_KULHA_PLAVŠIČ_

  _______ŠURAL__KADLEC_________

   

  Pokud
  se chytne Chaim, tak na střídání za Kadlece, za Plavšiče Vata, za Costu Kaya, za Frýdka později Civic nebo do útoku sem tam Drchal....

   

   

  • DaveACS20.3.2018 8:16reagovat

   To nám sem budeš každý den psát jedenáct jmen podle toho, jak ses zrovna vyspal? Smích

   • Jarošík20.3.2018 8:17reagovat

    Třeba...a co sem píšeš ty? :DDDDDD

    • 13goat20.3.2018 8:50reagovat

     :DDDDDDDDDDDD

    • Dolikus20.3.2018 8:53reagovat

     no rozhodně přínosnější informace než ty tvoje rádoby sestavy budoucnosti tvl..pořád dokola...nejzbytečnější člověk na foru. Bud řešíš stokrát ohraná témata, kde ve finále stejně řekneš prd a nebo sem hodíš svoji sestavu budoucnosti Smích

  • Shaemi20.3.2018 9:22reagovat

   Se mi líbí, jak vždy píšeš rozestavení a jména podle toho, jak hráli poslední zápas :)

   • Jarošík20.3.2018 10:08reagovat

    Trapáci....jednak jsem tu psal několikrát před zápasem s sks sestavu a herní styl dva hreoty a Stanciu na kraj, tak nevím kde chodíš na tyhle frajerske tupe kecy...radsi napis chytráku ty co jak by mohlo byt nez jen hejtovat..jako ostatní nekteri tady!!!

    • Shaemi20.3.2018 10:46reagovat

     V klídku, nemyslel jsem to nějak zle. Já bych hrál 4-3-3, je to lehce modifikovatelné dle potřeby na 4-5-1 nebo 3-5-2.

  • Berounak20.3.2018 12:27reagovat

   Jakou by sestavil sestavu jen kdyby se hodnotilo prvních 45 minut a jakou kdyby se hodnotilo jen od 75 do 90?

 • Frýdek - repre ?!

  Jarošík20.3.2018 6:44reagovat

  Co na to říkáte???

  Od pár lidí jsem slyšel, že má Frýdek v létě odejít ze sparty, už i proto, že na jeho pozici se 100% vrátí Čivič, který na Slovensku hraje dobře, moc dobře! Navíc pokud se Kaya dá dohromady a bude mu to šlapat se Štetinou, tak Costa bude tzv. náhrada na kraji k Čivičovi + ještě je tam Ristic, ale toho nevím kam plánují zapracovat.

  Dle mého názoru má na něj agent nějakou nabídku, jinak mi nejde do hlavy, jak je možné, že tento hráč se dostal do repre jako bek!!! SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • Jarošík20.3.2018 6:50reagovat

   Jinak za mě by měl odejít v létě:

   M.Kadlec, Bičík, Frýdek, Mavuba, Lafata - všichni odchod, prodej!!!

   Hostování: Juliš, Sáček, Musta, Hovorka a případně pokud se do léta nechytne Chaim tak i on - u Chaima a Juliše klidne s případným prodejem!

   • Tyrrael20.3.2018 7:10reagovat

    Mavubu bych si nechal jako podporu pro Kulhánka.

    • Jarošík20.3.2018 7:29reagovat

     Mavuba má docela nadstandartní plat a popravdě si držet hráče jen pro výchovu Kulhánka s platem, který ročně převyšuje nákup lepších fotbalistů z čr ligy je kurv..a nadstandart Úsměv

     • Dolikus20.3.2018 7:53reagovat

      A ty to snad platiš ty nadstandarte? Miluju tyhle rádoby argumenty..a ještě v návaznosti když o příspěvek dřív napíše, že bys vyhnal i Sáčka. Ale jo, vždyt on se ke Kulhánkovi vráti třeba šedesátdevítka.

      • Jarošík20.3.2018 8:08reagovat

       Nikoho jsem nevyhnal, to že nehrává není dobře, ale na základ Sáček nemá a tak je lepší jít hostovat jako Pulkrab než sedět a čumět na fotbal chytrolíne!

       • Dolikus20.3.2018 8:41reagovat

        Tvl ty jsi fakt marnej.. Takže nikdo na základ nemá, proto si necháme jen Kulhánka a koupíme třeba Trávníka za 30 míču od prasopsa, ptz Mavuba bere moc peněz. A neohánej se pořád Pulkrabem..tapet tři prdele a ve finále píšeš o hovně a o ničem.

     • victorlima20.3.2018 8:06reagovat

      Z čr. ligy nikoho nekoupíš. A když, tak za přemrštěnou cenu bezcenný šunt.

      • Enkoff20.3.2018 8:23reagovat

       Přesně, proto je lepší tahat cizince. Pryč jsou doby, kdy jakmile byl hráč v čr lepší než ostatní, tak šel téměř automaticky do Sparty. Kluby si hráče do zahraničí schopni prodat sami, na to nepotřebujou Spartu tak jako dřívSmích

   • munzig20.3.2018 7:11reagovat

    Ty mě vždycky pobavíš.

    A podzim odehrajem se 13ti členným kádrem ne? Skládat v březnu soupisku na podzim to chce fištrona.

    • Jarošík20.3.2018 7:52reagovat

     Munzig...nevím čím jsem tě opět pobavil, ale pokud si myslíš, že tihle hráči mají na spartu tak to potom klobouček. Co s nimi, to jako jen kvůli tomu, že by v kádru zůstalo 13 hráčů si tu necháme hráče, kteří na acs nemají dlouhodobě a nebo končí kariéru, tak je tu necháme kdyby náááhodou???? Trochu uvažuj - Kadlec M a Lafata s Bičíkem na spartu dávno nemají. Juliš dostal tisíce šancí a nic, je jen přecenovaný a Sáček s Mustou má vleký potenciál ale musí pravidelně hrávat, což v acs nebudou při takové záloze co tu je! Jediné s čím mohu souhlasit je to, že by tu mohl zůstat Sáček a sem tam na posledních 20 minut střídávat, ale ostatní jak píšu na spartu bud nemají, nebo jsou již staří a nebo potřebují hrávat pravidelně. Stačí se podívat na Pulkraba.

     Jinak těm tvým řečím...nevím, ale stačí se podívat co jsem tu psal tak týden zpět ohledně sestavy sparty proti sks, že Stanciu by měl hrávat z kraje a střed přenechat Kangovi, který je více na míči a je taková vůdčí osobnost a že by acs měla hrávat na dva hroty pravidelně...a ejhle ono to v první půlce šlapalo jak Stancoivi tak celému týmu. Tak nevím čím tě tu bavím Úsměv

     Ohledně posil, je stejně nutné, aby přišel jeden hráč k Zahustelovi, kterému jakmile odpadl Karavajev, tak na to začal srát neboť ví, že nemá na svůj post konkurenci. Dále možná stoper místo jalového Hovorky a věčně zraněného Kaye a 100% by měl přijít vysoký útočník! Tak nevím, proč tu píšeš že tě vždy pobavím Úsměv

     • victorlima20.3.2018 8:09reagovat

      Bavíš i mne Tvými radobyodbornými tapetami.

      • Jarošík20.3.2018 8:18reagovat

       Líbí se mi, jak tu někteří jen debilně melete, ale když se vyjádřím k tématu a ke spartě, tak jen melte a melte...klasika Češi! Plná huba keců, co a jak a přitom argument žádný.

     • munzig20.3.2018 8:26reagovat

      V případě že by jsme hráli Evropské poháry v což já pořád doufám a věřím tomu by odchod tolika hráčů znamenal jen jediné. A to že by přišlo dalších 8 hráčů a tým by si na sebe opět zvykal.

      Pokud si Frýdek udrží výkonnost jako do teď nezbavoval bych se ho a s Čivičem by mohli být slušná dvojka na LB.

      Pokud bude ochotný zůstat Mavuba s tím že nejspíš nedostane tak velký počet minut určitě bych si nechal i jeho protože tak kvalitního DZ a osobnost se už nepodaří přivést. Sáčis je hrozně talentovaný kluk a věřím tomu že se vykope a všem nám to ještě ukáže. To samé platí i u Zizua. Tihle hráči se musí vyhrávat ve Spartě a ne někde na Dukle nebo Liberci jedině tak si na vše zvyknou. Kdyby jsme si tu nechali Pulkraba dost možná jsme tu neřešili Lafyho.

      Hovorka byl v Libeci a na podzim hodně slušný, ted ukazuje že to zase takovej bombarďák nebude ale jako 3. stoper proč ne. Lepší než kdyby tam alternoval Kadlec.

      S čím souhlasím že musí odejít Lafy, Kadlec a Juliš který na Spartu nemá.

      A vždycky mě pobavíš svýma Liarovskýma tapetama a každodeníma sestavama přes půl stránky

       

      • Jarošík20.3.2018 8:37reagovat

       Souhlasím, že příchod a velký odchod spousty hráčů je špatně. Ale polož si otázku, odcházeli by hráči, kteří patří či nepatří do základu???

       Já se nebavím o stěžejních hráčích - bavím se o Lafatovi, který musí již končit neboť na to nemá a stejně za sezónu odehrál minimum minut. Bavím se o Bičíkovi který dlouhodobě nechytá jako jednička, bavím se o Mavubovi který také stratil pozici č1 a je to dobře, co se starým hráčem, když je tu možnáá vycházející hvězdička Kulhánek. Bavím se o Frýdkovi který chce tak či tak pryč už dlouhodobě a máme za nej nového mladého a kreativního hráče Civice z hostování. Bavím se o nadějích jako je Sáček a Musta kteří potřebují pravidelně hrát jako Pulkrab...co vám teda sakra nesedí, tohle je věc která má smysl a dlouhodobý koncept do budoucna. Já nepíšu že vše musí být naráz, ale tohle jsou nevyhnutelné změny!

       • munzig20.3.2018 8:46reagovat

        Já nevidím důvod proč by Sáček, Zizu, Pulkrab nemohli hrát u nás. Už to nejsou žádní mladí talenti ale jsou ve věku kdy by měli ukázat zda na ten fotbal ve Spartě mají a já jsem přesvědčený že ano. Na tom že bude Kulhánek nejspíš jednička na DZ se asi shodneme. I když mě to netěší protože si myslím že Mavuba je lepší volba, ale budem z toho vycházet. Pak nevidím důvod proč by měl jít Sáček hostovat a nemohl by se na té pozici s ním točit.

        To samé Zizu. Proč by nemohl naskakovat do zápasů za jednoho z ofenzivních záložníků?

        U Frýdka si myslim že to bylo hodně ovlivněný Italem, ted je na něm vidět zápal.

        Nevidím důvod proč posílat na hostování naše mladé hráče, když můžou v klidu naskakovat do zápasů od nás.

        Poslední věc. Proč by měl odcházet Bičík? Se svojí pozicí je srovnanej a než zabíjet na lavičce talentovanýho golmana ať Nitovi radši kryje záda spolehlivý a zkušený golman.

         

    • leodas1220.3.2018 8:28reagovat

     Munzig Jarošík má naprostou pravdu.. A ty si to představuješ jako? Začít plánovat a skládat soupisku po konci sezony nebo v průběhu léta? Je přece jasné, že takovéhle plány se musí dělat už během zpackaného jara. Navíc tím spíš, když teď přišel nový trenér.

     • leodas1220.3.2018 8:30reagovat

      A ještě k tomu třinácti členému kádru. Nevím o tom, že bychom měli zablokované příchody hráčů a nemohli jsme kádr doplnit o typy, které si vyhlídne trenér. Já osobně bych byl rád, kdyby přivedl nějaké své ”koně” ze slovenské ”U21”.

      • Jarošík20.3.2018 8:38reagovat

       přesně

      • munzig20.3.2018 8:48reagovat

       K první části tě odkážu do diskuze výš.

       U21 na Slovensku nesleduju, takže určitě máš na myslim nějaký konkrétní koně že?

       • leodas1220.3.2018 9:15reagovat

        A ty si to představuješ tak, že přivedou novýho trenéra a řeknou mu, že ale může udělat jen 2-3 změny v kádru, protože minulé přestupové období se překopal celý kádr a nebylo to dobré, takže teď musí pracovat s hráčema, co jsou tady?

         

        Konkrétní jména nemám, o tom by měl mít přehled hlavně Hapal. Já jsem viděl pár jejich zápasů a výkon celého týmu i pár hráčů se mi líbil. Osobně si myslím, že tam jsou hráči, kteří by mohli být platní.

        • munzig20.3.2018 9:33reagovat

         Doufám že přesně tak to bude.

         Kvalitních hráčů se přivedlo dost a pokud se v létě znovu roztočí kolotoč změn a přestupů bude to jen na škodu.

         Tým potřebuje posílit na dvou místech a to je pravý bek a útok. Jinak posílit nepotřebujeme. Všichni od začátku tvrdí že problém není v kvalitě hráčů ale taktice apod.

  • Jarošík20.3.2018 8:33reagovat

   Pánové, nehraju si tady na nic, jen polemizuji, komentuji a snažím se konverzovat o dění v acs..nějaký Daridové či Viktorka a podobné věci mě tu moc nezajímají...a už vůbec nehodlám řešit blbé řeči jako na isportu od lidí, kteří neumí odpovědět k věci či dané situaci a jen blbě kecají jako klasickej čech!

   Nechápu proč nedokážete konstruktivně odpovědět, třeba že nesouhlasíte a vidíte sestavu či plány do budoucna jinak než já, místo blbýc keců bez normální odpovědi!!!!

  • Jarošík20.3.2018 8:45reagovat

   13 členný kádr, kde to pánové berete, víte kolik hráčů acs má na hostování a o kterých hráčích se tu bavím co se týká odchodů? Nebo hostování?

   Převaha jsou hráči, kteří skoro vůbec již nehrají nebo ani hrát už celkově fotbal nebudou. Tak jaké sahání do hnízda jako v zimě či v létě. Tam se budoval celkově základ celé sparty, nyní se bavím pouze o doplnění hráčů k základu! Což není zásah tak rapidní!

   Lafata, Bičík, M.Kadlec, Mavuba....všichni končící kariéru, všichni převážně již dlouhodobě nehrající hráči, pak Juliš, Chaim, Sáček, Musta...kluci kteří se potřebují chytit a hrát! Tak co tu stále řešíte, že totální zásah do základu a x příchodů....

 • fotbalista roku

  standis19.3.2018 23:32reagovat

  Tak jsem kouknul na výsledky a je vidět, kam náš fotbal klesnul. Darida, Cech, Krmenčík

  • Tashunka Witko20.3.2018 0:13reagovat

   Takže vítězí náhradník z Herthy, protože letos už nesestoupí.Vztek

 • Civic

  Bunda19.3.2018 21:36reagovat

  Pavel Hoftych (sportovní ředitel Trnavy) o Eldaru Čivičovi: ”Velmi slušný v defenzivě, nadstandardní v ofenzivě. Ty jeho centry... To jsou lahůdky.”

   

 • Tetteh do Sparty?

  dominik2719.3.2018 21:04reagovat

  Myslím si, že přinejmenším za úvahu to stojí. Věřím, že by mohl vyjít celkem levně, protože to je útočník, který ještě nestihl moc ukázat.

   

  Souhlasím s níže citovaným Martinem Haškem při výčtu jeho herních nedostatků, ovšem to jsou nedostatky, které by měly jít odstranit celkem snadno. Jediným opravdovým strašákem jsou ta zranění.

   

  Tady bych ovšem viděl jeden zásadní rozdíl oproti Kayovi, jehož příchod naopak často kritizuji. Pokud by Tetteh přišel za nějakou relativně nízkou cenu a Sparta mu třeba i zajistila lepší péči než Bohemka (ne že bych na to nutně sázel), tak se dá předpokládat, že tady za poměrně nízké náklady budeme mít opravdu výjimečného fotbalistu.

   

  Naopak Kaya přišel (podle dostupných informací) za astronomickou částku. Za takové peníze by do klubu měli chodit hráči, u nichž se fakt dá čekat, že z nich budou opory. U Kayi mám v tomhle stále velké pochybnosti. Aby mohl být oporou musí být zdravý. Už uběhlo 21 kol, Kaya odehrál 226 minut a rozhodně nijak neoslnil, samozřejmě i kvůli tomu, že nemá herní praxi, ovšem při četnosti zranění ji dost možná nikdy ani nezíská.

   

  Navíc se obávám, že ani jako zdravý nebude lepší než ostatní stopeři ve Spartě, ale to už je jiné téma...

  • Skopi19.3.2018 21:19reagovat

   V tyhle sezone neodehral zdravej jeste ani dva cely zapasy v kuse wtf kdyby takovy hrac prichazel za AS z ciziny tak by ses posral viz Kaya

    

   Argumentovat penizema je hodne vedle me jako fanouska nezajima kolik to bude Kretinskyho stat

    

   Ostatni stoperi Sparty jsou na tom tak bidne ze i ten Kaya nemuze bejt horsi

   • dominik2719.3.2018 22:35reagovat

    Moc nerozumím tomu, že bych se ”posral viz Kaya”. V tom příspěvku jsem právě vysvětlil, jaký v tom vidím rozdíl. Krom toho Tetteh je mladý hráč s dost jasným potenciálem dalšího růstu a prodeje. Takové přestupy obvykle moc nekritizuji. Třeba Plavšiče vyloženě chválím. Tetteha bych zařadil do podobné kategorie, Kayu ne.

  • Dno19.3.2018 21:21reagovat

   Otázka je, kdo by ve Spartě napravil jeho nedostatky, když Sparta nedokáže odstranit své nedostatky asi tak 15 let.

   • dominik2719.3.2018 22:36reagovat

    Asi jako se to povedlo u Bonyho, že jo... Tohle by byl podobný typ investice.

 • Tiki taka

  Shrekson19.3.2018 20:07reagovat

  MiKa je ve studiu..

  • Tommy1719.3.2018 20:29reagovat

   Sobotní hvězda zápasu. Když nastupoval, každému se zastavilo srdce.

   • Kuklic19.3.2018 21:58reagovat

    Jenom škoda , že tu to po derby schytává více než hráči co zavinili góly Smích

    • Tommy1719.3.2018 22:06reagovat

     Odešel Mareček, tak se našel jen nový terč. Jinak střídání jsem celkem chápal, Michal Kadlek naštěstí defenzivu ještě umí.

     • K0F120.3.2018 5:11reagovat

      Kadlec rozhodně není nový terč. Ten je kritizovanej už pořádně dlouho a zejména za svoji defenzivu.

 • Čína

  Dynamo19.3.2018 18:38reagovat

  Téměř poloviční podíl ve Slávii získá přímo čínský stát skrz firmu CITIC Group nákupem podílu v CEFC.

   

  • Jereacs19.3.2018 18:56reagovat

   Hoši LufJarda je prostě borec :D

   • petr13719.3.2018 19:12reagovat

    Tvrdik s tim nema nic spolecnyho, ale vtipny je, slatanci ted budou cinskej narodak😂

    • dominik2719.3.2018 20:10reagovat

     Nijak jsem neprověřoval, ale jestli má opravdu vlastnit nějaký stát poloviční podíl ve fotbalovém klubu, navíc zahraničním, tak mi to přijde fakt neskutečně bizarní. Přemýšlím, jestli by opravdu mohlo nastat, že budou skrz Slavii řešit nějaké ”národní zájmy”, jako jestli z toho opravdu bude klub, který bude muset povinně mít v základu určitý počet Číňanů. Tomu bych se fakt smál.

     • Jereacs19.3.2018 20:16reagovat

      Ne Slavisti budou prodání Činská vláda nechce aby se sponzorovali tak moc zahraniční projekty a hlavně nechce aby se investovalo do fotbalu už majitel AC s tím měl problem v létě. Navíc myslím to i zakazují FIFA a UEFA vměšování vlády do sportu .

      • DJDriver19.3.2018 20:36reagovat

       Taky jsem slysel ze nechtej slavii dal podporovat. Cefc vlastni hotel Art Le Palais se kterym spolupracujeme a ani oni nevi jestli nebudou prodáni. Ale Slavii to ceka velmi pravdepodobne

       • Jereacs19.3.2018 20:47reagovat

        Jako ono se psalo že Slavie je ve vyjímce ohledně zahraničního financování . že patří do tzv: Hedvábné stezky co rozjeli Čínani .

         

        • DJDriver19.3.2018 20:54reagovat

         Tak az takhle se v tom neorientuju. Jen davam do placu co jsem se dozvedel

    • Jereacs19.3.2018 20:14reagovat

     Ale má Jardova karma :D každou firmu položit.

 • Kdyby

  Tommy1719.3.2018 17:16reagovat

  Vedení Sparty stálo aspoň k něčemu, tak Zahustel po té hrubce + se tomu ještě se Škodou smál.. tak má pokutu, že do Kozičky si rok nevleze a do konce sezóny by leštil lávku!

  • model19.3.2018 17:21reagovat

   já myslím, že to Ondra dostatečně vysvětlil proč k tomu došlo a já mu už z logiky věci věřím. nechápu. proč se v tom zápase už 48 hodin patláte jak v hovně Neutrální

   • Spytihnef19.3.2018 17:24reagovat

    Kdy kde to vysvětlil?

    • Tommy1719.3.2018 18:04reagovat

     Nevysvětlil. Úsměv od ucha k uchu vedle Škody po vlastní chybě neobkecáš.

   • model19.3.2018 18:26reagovat

    v rozhovoru myslim s Kadlecem, ze se mu mic ztratil ve svetlech..

    • chardin19.3.2018 20:12reagovat

     Myslim ze to rikal Stetina, ale taky jsem to slysel.

     • model19.3.2018 20:46reagovat

      jo, asi Štetina...

      • chardin19.3.2018 20:59reagovat

       Za normalnich okolnosti by to zvladnul; takovy nemehlo to zase neni. Ale vsechno to vyplynulo z toho ze se druhy polocas hral na nasi pulce.

       • model19.3.2018 21:32reagovat

        co jsou ”normalni okolnosti” v takovym zapase, za takovych podminek, v tak vyhroceny situaci? jasne, Messi by to ustal a takovou chybu treba neudelal, ale stalo se a za nas proste Messi nehraje Neutrální

       • model19.3.2018 21:33reagovat

        nepru se, souhlasim s tebou..

 • Petržela

  robinkuha19.3.2018 16:16reagovat

  Petržela to řekl poněkud neobratně, ale černoch to beze sporu je. Víc mi vadí že se řeší jestli Štětina fauloval či nikoliv (zákrok na Tecla) a neřeší se, že Zahustel udělal hrubou chybu a místo aby pustil míč za sebe do autu nebo ho odhlavičkoval do autu, což zvládnou hráči i v okrese, tak ho vrátí do pokutovýho území Teclovi přímo do vyložený šance. Pokud takový zoufalci jako Zahustel budou hrát za Spartu a ještě nosit kapitánskou pásku, tak Sparta bude pořád hrát střed tabulky.

  • Paspartu19.3.2018 16:47reagovat

   Já mám na Husťu podobný názor. Umí zahrát skvěle a pak z ničeho nic vyhořet. Pro příští rok bych řešil krajní obránce, protože ani Frýdek dle mě není na základ. Je to stejný jako Zahustel.

   Pak by se měl určitě řešit hroťák. Pokud si Pulkrab udrží formu, tak se to trochu řeší samo.

80654 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha