Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Matoušek

  LukyACS25.4.2018 19:03reagovat

  Dával další gól.

  • captain_obvious25.4.2018 19:17reagovat

   Kdybys nám radši konečně řekl, jestli jsi blázen nebo to jen děláš...

   • robinkuha25.4.2018 19:20reagovat

    Podle mě je to magor.

    • buenit25.4.2018 19:22reagovat

     Vůbec mu nejde o diskusi, když se vzájemně podporuje s pár dalšími podobně smýšlejícími jedinci. Dole se s mnohými bavím normálně a proč? Protože se bavíme o sportu a k tématu. Tenhle případ a další se toho držet neumí, oni raději začnou řešit, kdo to zrovna píše než daný příspěvek.

   • buenit25.4.2018 19:21reagovat

    Tenhle to nedělá, což je to smutnější zjištění. Já tady přijdu za 30 let a v momentě, kdy mě pozná, tak úplně mimo téma začne psát Liaro a další kecy. Ale já kazím diskusi - co potom tenhle případ, tak to vážně nevím, který se podobnými blbostmi spolu s dalšími je schopen bavit na celou stránku a v tomhle se vzájemně podporovat a vůbec nevadí, že není řeč o Spartě, fotbale nebo o sportu - hurá do něj a všichni společně. Ten příklad s penaltou Realu, kdy to napsalo asi 10 lidí a tenhle popleta a pár dalších se pustili jen do mě, kdy já to napsal taky byl ovšem vypovídající co jsou zač. A oni prý diskusi nekazí, oni jsou ti rozumní - aha. V blázinci možná.

    • daweee25.4.2018 19:27reagovat

     Vypadáš jako prima společenskej člověk, kterej má vždycky co říct. Zajdem na pivo?

     • buenit25.4.2018 19:29reagovat

      A můžu ho zkritizovat, když bude špatné? Já jen, aby jsi neodešel od stolu, jako někteří tady, když se jim něco nelíbí co napíšu.

      • daweee25.4.2018 20:22reagovat

       Samozřejmě. Každej kritizuje špatný pivo. Tak kdy kde?

   • LukyACS25.4.2018 19:37reagovat

    Jsem blázen a nebýt pana X, tak sem vůbec nechodím. Vlastně by sem nechodil nikdo, protože by nebylo o čem psát.

    • Dollaruss25.4.2018 19:39reagovat

     Všichni jsou blázni jen Liaro je letadlo.

    • buenit25.4.2018 19:43reagovat

     V tomhle máš pravdu, protože kdykoliv přijdu, tak Ty a jiní značně ožijí a hned máte o čem psát - o mě. Nebo jak dlouho vydržíš, aby jsi nezmínil mou osobu? 5 minut nebo dokonce 10?

  • kopejtko25.4.2018 19:36reagovat

   já by jsem raději Mikera

 • tato stránka

  hombre25.4.2018 18:01reagovat

  Je tu 56 příspěvků od buenita a 101 zbytku světa, zatím vedem Smích, ale jen zatím.....

  • buenit25.4.2018 18:03reagovat

   Takže si vlastně nemáte o čem povídat, když tu nejsem, trochu smutné.

  • Chrod25.4.2018 18:10reagovat

   Spočítej ještě množství řádků a slz, tam prohráváme Smutek

   • buenit25.4.2018 18:15reagovat

    Pokud by jsi stejně jako na mě reagoval i na ostatní a tam psal taky o nějakém tapetování a posuzoval vše stejně, tak nikdy nikdo brečet nebude. Je to jasné jako facka. Na neobjektivní lidi budou vždy někteří poukazovat, tady i jinde. Zajímavé, že reaguješ jen vždy co se Ti hodí a stejně tak další. Na kecy pubiho, Lukyho, Skleepyho, které nemají se sportem společného vůbec nic a už vůbec ne se Spartou, tak nereaguješ nikdy a stejně tak další. A já pak brečím? Aby ne, když to posuzujete stylem jeden nemůže nic a druzí můžou cokoliv. Buď objektivní na všechny stejně a nebudou žádné příspěvky v podobném stylu, ale je to marné a marné. Tohle pochopí pouze lidi s mozkem a těch tu moc není. Standis a pár dalších jsou jedni z mála.

    • Chrod25.4.2018 18:27reagovat

     Vždyť já posuzuju všechny stejně. Akorát kecy pubiho, Lukyho a Skleepyho mi nevaděj, ale tvoje jo. A ty tu kvůli tomu na stovky nebo i tisíce řádků brečíš pořád dokola, že to je nefér a že by mi měly vadit i příspěvky ostatních.

     • buenit25.4.2018 18:34reagovat

      Protože oni kdyby nekecali a neustále nepřipomínali nick a neřešili ptákoviny, tak se o tom nikdo nemusí přehadovat na půl stránky. Je to jednoduché. Pokud někdo o někom říká, že tapetuje nebo píše nesmysly, tak je snad logické, že se ozve, když ty očividné nesmysly píšou i ostatní a ono nic. Pokud Ti vadí něco a jiní ne, tak to už je Tvůj problém, ale všechny stejně určitě neposuzuješ, když sám říkáš, že jejich řeči Ti vlastně nevadí. Co mají řeči - Ahoj Péťo, Liaro, kolik máš let a podobné kraviny společného s tématy, Spartou, fotbalem nebo sportem? Rád si to vyslechnu, když tedy posuzuješ všechny stejně a odpověď, tohle mi nevadí neberu, protože tím se tady mnozí dokola ohánějí, že se řeší něco jiného než Sparta, tak mudruj i na ně. Sám vidíš, že mnozí tady Liaro a další ptákoviny budou řešit i za dalších 30 let, pořád a dokola. Jak je možné, že níže se mnou mnozí diskutují? Ať to bylo u LM a jiné témata? Na to odpověď nemáš? Jestli to chceš brát stylem, že se každý musí zavděčit všem, tak to by člověk nedělal nic jiného. Buď souhlasím, dám svůj názor nebo nesouhlasím a dám svůj názor, tak to funguje všude. Člověk co se zavděčí vždy všem takový neexistuje na celém světě, takže tady se prostě sešlo x lidí, kteří s jedním nesouhlasí a snaží se to vlastně podsouvat všem a dělat z něho blbce kdykoliv něco napíše. A když už má náhodou i pravdu, tak to nikdo z vás není schopen uznat a raději to nekomentuje vůbec. Když nesouhlasíte, tak hurá do něj.

  • LukyACS25.4.2018 18:11reagovat

   Je to spisovatel, bohužel teď asi nemá o čem psát, tak se chodí ukájet sem.

   • buenit25.4.2018 18:12reagovat

    Říká ten co tady střílí jmény a věkem pod každý můj příspěvek i když má jednu větu.

  • trcmano25.4.2018 18:57reagovat

   Stačí na něj nereagovat!

   • LukyACS25.4.2018 19:00reagovat

    Ne, nestačí, on bude reagovat stejně na každej příspěvek a těmi svými slohy zničí celou diskusi.

    • buenit25.4.2018 19:05reagovat

     Ty jsi blázen nebo to jen děláš? Přišel jsem tady po nějaké době. Napsal jsem pár vět a Ty a jiní hned začnou říkat Liaro a další kecy. Já ničím diskusi? Ty dole nevidíš, že mnozí se se mnou baví normálně, pokud je to k tématu? Tak roluj níže o LM, debatu dole s Funinem a další věci. Ničíš diskusi Ty a jiní, protože se k tématu nebavíte tečka. Řešíte nick a člověka. Jak Ty vůbec můžeš napsat něco o ničení diskuse, když jsi pod můj příspěvěk psal něco o věku, vymyšleném jménu a další ptákoviny, tak tohle fakt není normální. Tyhle Tvoje blbosti mají s diskusí společného tedy co? A píšeš je po každé co mě poznáš. Jak je možné, že mnozí se mnou diskutují? To, že máš problém Ty a někteří další, tak neznamená, že všichni. A o tom píšu výše - Ty to bereš stylem - nesouhlasím já, tak ten člověk je pitomec, pár dalších taky, tak hurá do něj a zákonitě musí být pitomec pro všechny.

    • buenit25.4.2018 19:14reagovat

     A kdo se mnou v něčem souhlasí, tak je pro vás automaticky pitomec taky )). Prostě posuzování na úrovni 10 letých dětí a to vám ještě fandím. Vždy se snad řeší daný příspěvek a podle toho napíšu zda souhlasím nebo ne - a ne rovnou dopředu podle toho, kdo to píše a hurá do něj, jak to máte v oblibě nebo co napíše, tak všechno špatně. Myšlení Tebe a pár dalších je zralé tak do blázince, což není žádná urážka, ale fakt. Dokonce mluvit o ničení diskuse, když Ty a pár dalších se baví mimo téma, kdykoliv přijdu, tak to už vyléčit ani nepůjde. Prostě si přiznej, že jsi nemocný, stejně tak pár dalších, když budete řešit, kdo to píše teď i za dalších 30 let stejně a máme to z krku.

   • buenit25.4.2018 19:02reagovat

    Tohle oni ovšem nevydrží ani 10 minut, natož navždy )). Reagovat můžou a jak vidíš níže, tak mnozí se se mnou normálně baví, ale baví se o sportu a daném tématu a ne o kravinách, kdy chtějí řešit nick, věk, jméno a další ptákoviny. A přesně tímhle tihle lidi plevelí tuhle diskusi, ale neumí si to přiznat. Logicky se já na takové řeči bráním a ozývám. Oni ovšem nevydrží v podobném duchu nereagovat a neřešit tyhle blbosti, takže to jsou oni, kterým vůbec nejde i diskusi k tématu, ale o člověka. S mnohými nemám jediný problém, což je zajímavé. Pokud se někdo baví k tématu a k věci, tak bych neměl problém s nikým ani s těmi co mi píšou ptákoviny - já neřeším narozdíl od nich zda to píše Franta nebo Pepa.

 • Výjezd do Ostravy

  Sylk25.4.2018 16:32reagovat

  Čau párci, co trochu odbočit od témat typu, co dávají dneska v tv a začít se bavit o sobotě? Kdo jede a jak, kdo nejede a proč, jaká bude sestava,co předpokládáte za výsledek, uděláme si ostudu počtem sparťanů v hledišti nebo nás bude ranec? Prostě podstatný otázky pro tenhle týden a ne, co měl dneska k obědu Marcelo a jestli mu to bude běhat jako vždycky.

  • Skleepy25.4.2018 16:35reagovat

   Do Ostravy bych nejel, mám strach z jejich magorů i z našich a nechci si schovávat šálu pod mikinu.

   • buenit25.4.2018 16:38reagovat

    Stadión na kterém hraje v současné době Baník je daleko bezpečnější než co se dělo v minulosti na Bazalech. Pokud na fandy někdo zaútočí po výstupu z vlaku, tak to můžou kdekoliv i třeba v Brně a jinde. Od toho už by tam měla být policie.

   • Elysir25.4.2018 16:39reagovat

    Mám to 20km, ale nejedu ze stejného důvodu + poláci

    • buenit25.4.2018 16:41reagovat

     Jestli postoupí do ligy Opava a Baník nespadne, tak duel Baník - Opava je daleko vyhrocenější než zápas Baník - Sparta a taky tam lidi půjdou.

     • Elysir25.4.2018 17:15reagovat

      Drahý buenite/monanone/jakjelibo,

      dovol mi říct 3 věci:

      a) Už 36 let žiju mezi Opavou a Ostravou, do Opavy jsem jezdil 10 let do školy a to i v době, kdy Baník i Slezský hráli první ligu. Díky, že mě poučuješ o něčem, co se děje u mě doma, aniž jsem se Tě o to prosil.

      b) Kdo chce, ať si jde kam chce. Třeba na zápas Baník- Opava. Je to jejich věc. To, co udělám nebo neudělám já, je určováno mým rozhodnutím, ne tím co udělají lidi. Za moje činy jsem zodpovědný JÁ, ne ONI.

      3) Měj se na pozoru, protože Ti-kteří-můžou-za-všechno se blíží........

      • buenit25.4.2018 17:42reagovat

       a) Podle písmen v diskusi nejde poznat, kde bydlíš co máš za sebou v životě a co ne. Takhle by jsi potom nemohl reagovat s ničím a na nikoho. Navíc to bylo myšleno všeobecně pod Tvůj příspěvek a ne poučení, ale nevadí.

       b) Nikdo Ti neradil co máš udělat Ty nebo někdo jiný o tom tam není ani zmínka.

       c) Najdi si slovo diskuse a co tenhle pojem vůbec znamená, protože stylem co jsi vypsal by člověk nemohl reagovat na spoustu věcí a takřka na nikoho.

       • Elysir25.4.2018 18:16reagovat

        ad a) Znáš pojem Otázka? Víš k čemu slouží a jak ji použít? Nebo ji ve své svrchované moudrosti nepotřebuješ k životu? A co taková informace o vzdálenosti 20km, máš představu, co to asi je a co s tím?

        ad b) nepochopils... sice jsem to nečekal, ale měl jsem aspoň slabou naději, že možná.... snad.... pro jednou.... tak je to asi opravdu marný.

        ad c) díky, žes mi řekl, co mám dělat, bez Tebe a Tvé nevyžádané rady bych byl úplně v pasti. Mimochodem, nepsal jsi v bodě b) že “Nikdo Ti neradil, co máš udělat....”?

         

        Nemůžu si pomoct. Rčení říká “Kdyby blbost kvetla...”, a některé Tvé reakce ve mně vyvolávají obrazy jarní louky.

        • buenit25.4.2018 18:20reagovat

         Vzdálenost 20 km od Ostravy může znamenat stejně jako tam bydlíš 36 let, tak i to, že tam někdo bydlí týden i s cestou. Tohle fakt podle jedné věty nikdo nepozná, když člověka více nezná. Nevím co na tom nechápeš. Za další to nebyl žádný útok na Tebe, jak si asi myslíš, ale napsal jsem to jen všeobecně, že duel Baník - Opava je tam vyhrocenější, prostě jen reakce v diskusi a tak to máš brát. To by vážně člověk nemohl psát spoustu věcí a kdyby měl každý vše vztahovat na sebe nebo to brát jako poučení, tak na jakékoliv diskusi nebudeš dělat nic jiného a mnohým tady pojem diskuse neříká vůbec nic.

         • Elysir25.4.2018 19:00reagovat

          Až zjistíš, že jsi jediný, kdo tady jakékoli reakce na příspěvek považuje za osobní útoky, bude dobře na fóru :-*

          Pac a pusu

          • buenit25.4.2018 19:26reagovat

           Jakékoliv? Až na Tebe někdo bude psát vymyšlené jméno, věk a další osobní věci, tak potom napiš, jak se cítíš jo - nazdar.

           • Elysir25.4.2018 19:32reagovat

            Jak se budu cítit? Jednoduše - rozhodnu se, že

            se na ně zvysoka vy..... a s nadhledem je vyignoruju ;-)

             

            Nejsi jediný, do koho někde někdo furt rýpe. Ovšem jsi jediný, koho znám, kdo se v tom furt nimrá a nedá si pokoj.

            • buenit25.4.2018 20:17reagovat

             Kdyby jsi Ty dostával bany a oni za to rýpání ne, tak by jsi mluvil jinak - to mi věř.

             • Elysir25.4.2018 22:06reagovat

              Jednou možná pochopíš, že nikdo nemá patent na univerzální pravdu, že každý člověk je jiný a bude na tutéž situaci reagovat jiným způsobem.

               

              Do té doby mě prosím vypusť ze skupiny lidí, o kterých jsi přesvědčený, že budou reagovat jako Ty. Nemám ve zvyku ze všeho vinit pouze okolí a slovo sebereflexe jsem si dokonce našel ve slovníku.

   • Sylk25.4.2018 16:45reagovat

    Jestli pojedeš v sobotu z Praglu, nebo bys přistoupil někde po cestě, tak se ti nemůže nic stát, vzhledem k počtu fizlu. Smích

    • buenit25.4.2018 16:47reagovat

     On myslí, že v Ostravě se mu něco může stát. Tak v minulosti se i stávalo a policie tam byla vždycky, ale hrávalo se na Bazalech.

     • Sylk25.4.2018 16:49reagovat

      V minulosti jsem tam byl několikrát. Na Bazalech to bylo s bezpečností horší, ale kdo nechtěl a byl v davu, tak se mi nic nestalo, i když byl bordel. Ve Vitkovicich je to o dost klidnější.

      • buenit25.4.2018 16:51reagovat

       O tom píšu výše, že stadión ve Vítkovicích je z hlediska bezpečnosti klidnější a lepší než Bazaly, takže obavy na stadiónu by být neměly a mimo už prostě záleží, ale taky z 90% je to v klidu. Pokud by si člověk vždy měl říkat, že se něco může stát, tak to opravdu může na výjezdě skoro kdekoliv. V Brně a jinde taky nemají Spartu rádi )).

       • Sylk25.4.2018 16:58reagovat

        Přesně tak. Navíc je tu ”závazek”, že jsme jediný klub z ligy, co jezdí do Ostravy v solidním počtu. Smích

        • buenit25.4.2018 16:59reagovat

         Jasně, ale to už je dlouhodobě, že na výjezdy jezdí hlavně fandové Sparty nebo Baníku v nějakém větším počtu a je jedno kde.

         • Sylk25.4.2018 17:03reagovat

          Spíš to ssrovnávám například se Slavií, která má solidní výjezdy, ale do Ostravy dobrej počet neudělá, jinak souhlasim.

          • buenit25.4.2018 17:08reagovat

           Moc daleko a asi se jim tam nechce

    • Sylk25.4.2018 16:47reagovat

     Pokud teda nebude mít fizl z Ostravy blbej den. Neni se čeho bát.

 • čínská televize

  trcmano25.4.2018 16:21reagovat

  Barrandov si dnes posvítí na Daniela Křetínského v pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa.

  V tom určitě nemá prsty pan LuftJarda Smích

  • Jiri ACS25.4.2018 18:12reagovat

   TV Zemanov fakt nesleduju a ten picus Soukup by potreboval par pres drzku..

   • trcmano25.4.2018 20:18reagovat

    Váhám jestli sledovat LM a nebo Soukupa Smích

 • Posily

  buenit25.4.2018 15:56reagovat

  Tak kde posílit do další sezóny? Můj názor je stopér, oba krajní beci a útočník. Samozřejmě se vždy někdo hodí i na kraj zálohy, def.záložník i jinde, ale zase bych nerad opakoval to co se nám stávalo, že přijde 10 lidí a pak zase budou naši trenéři říkat, že se potřebujeme sehrát a chce to čas. Obranu ovšem posílit důkladně to je základ, aspoň tak to vidím. A některých hráčů se zbavit, což u některých asi i bude, ale otázka u jakých.

  • captain_obvious25.4.2018 16:01reagovat

   Mně je to jedno. Hlavně se nedívat na jména, ale kupovat hráče podle toho, jak hrají.

   • LukyACS25.4.2018 16:03reagovat

    ))

   • buenit25.4.2018 16:05reagovat

    Určitě a taky bych nedával na všechny možné agenty, kteří jen chtějí někoho dobře udat. Prostě musíme sami hledat a mít to vysledováno. A ne, že zavolá Zíka nebo někdo jiný a chce nám někoho střelit, aby on na tom vydělal. Takhle to v minulosti určitě často chodilo a na mnoha případech jsme se hodně spálili. Sledování youtube už jsme snad taky zavrhli, protože některé příchody podle toho dost vypadaly. Naše obrana ovšem hoří často v lize a krajní beci Zahustel, Frýdek s tímhle jít do Evropy, tak to chce vážně kuráž.

   • 13goat25.4.2018 16:18reagovat

    Nejlepší scouting je prostě jezdit se na toho kluka dívat poslední půlrok, než ho chci koupit. Před tím mohu mít efektní youtube sestřihy, pseudoanalýzy od různejch datašmelinářů nebo třeba tip od Zíky. Samozřejmě takový scouting je časově, personálně i finančně náročný, když se jedná o hráče ze zahraničí. No ale co si budeme povídat, koupit si tunu dat také něco stojí.

    • buenit25.4.2018 16:24reagovat

     Na vyslání scouta někam do zahraničí snad Sparta má, když je schopna kupovat hráče za 100 miliónů i více. To se ovšem taky musí chtít, samozřejmě pro ně je jednodušší, že zavolá agent a doporučí toho nebo toho, případně si o někom přečtou, že je dobrý nebo jim ho někdo dohodí. Podle toho to ovšem často vypadalo, tak snad jsme se poučili. Plno příchodů v poslední době bylo díky Stramy a jeho konktaktům, tak jsem zvědavý teď.

    • LukyACS25.4.2018 16:26reagovat

     Tenkrát jsem četl prezentaci o skautingu Juventusu, stál je 1M eur a to včetně mládeže, kde skautují dobrovolníci třeba za permice. Bohužel už je to smazané.

     Jinak ty ty data fakt nemáš rád, ale podle mě se tím dá zlepšit úspěšnost přestupů. Jde o to, jaká kritéria nastavit a co si z toho vzít. Hráče pak samozřejmě musíš jet zhlédnout osobně před nákupem, ale k prvotní filtraci, proč ne. Kdyby to byla blbost, tak by po tom nešli top kluby.

     • buenit25.4.2018 16:30reagovat

      Dobrovolníci skautují Juventusu do mládeže? Takže přijdeš do Sparty a dají jen tak na někoho, kdo jim řekne vemte toho a toho? To je nějaké divné ne. A ten milion eur, pokud je to na rok, tak tohle je prd. To přece musí utáhnout i Sparta a kdokoliv, kdo má trochu peníze, ale hlavně se musí chtít, protože samozřejmě tomu někdo obětuje dost času a další věci. Prostě jiná věc - dohození agenta, přečtení si o někom, dohození od někoho je podstatně jednodušší a na tohle mnohé kluby spoléhají, že to prostě tak nějak stačí. Kdo je samozřejmě dobrý komplexně ve světě, tak o něm ví kde kdo i bez scoutingu. Tam je ovšem problém, že takového hráče chce samozřejmě kde kdo a těžko půjde do Sparty, když ho bude chtít třeba i Real.

     • 13goat25.4.2018 16:45reagovat

      Já jsem proti Dobiášům Instatům a podobným ”veřejným” datům.

       

      Naopak jsem silně pro, aby Sparta vytvořila vlastní systém datové analýzy. Input a output těchto dat by měl být jasně definován sportovním vedením Sparty. Mělo by to mít jistou pevnou složku definovanou dlouhodobě např sportovním ředitelem a pak určité procento variabilní složky, kterou si bude diktovat trenér. I trenér by měl mít na výběr posil vliv, ovšem minoritní.

    • hombre25.4.2018 16:33reagovat

     Tak od toho tam snad jsou, že toho hráče sledují. Jestli to dělají podle nějakých sestřihů, tak se ani nedivím těm našim posilám.... Jo posily v zimě, to už bylo jiné kafíčko.

 • Klopp

  MK325.4.2018 15:53reagovat

  ”Hráli jsme perfektně jen 80 minut.”

   

  Chtěl bych se jednou dočkat toho, že budeme hrát perfektně ”jen” 80 minut.

  • captain_obvious25.4.2018 15:59reagovat

   To jo, už mě ty dokonalý devadesátiminutovky taky nebaví. Přál bych si, abychom taky jednou na 10 minut vypnuli a dali soupeř aspoň nějakou šanci.

 • LM

  buenit25.4.2018 15:00reagovat

  Tak změníme téma a vrátíme se k fotbalu. Bayern - Real, jak to tipujete, případně komu přejete postup?

  • pubi25.4.2018 15:02reagovat

   TIL(P)

  • Funin25.4.2018 15:06reagovat

   přeju Bayernu

   • buenit25.4.2018 15:10reagovat

    Já to mám naopak. Fandím Realu, ale ani ne z důvodu, že bych ho nějak musel, ale všeobecně nemám rád němce v jakémkoliv sportu )). Ale snad bude dobrý fotbal a o to jde hlavně. Včera to bylo dobré.

    • Funin25.4.2018 15:17reagovat

     já německé sportovce taky normálně moc nemusím, ale jak dělají fotbal se mi moc líbí a chtěl do Sparty německého sportovního ředitele, to je můj sen. Klidně by to tedy mohl bejt i rakušák nebo švýcar nebo holaňdan, ale se zkušenostmi z Německa.

     • LukyACS25.4.2018 15:19reagovat

      Taky bych bral takovýho sportovního ředitele, bohužel toho se nikdy nedočkáme, protože ryby si samy rybník nevypustí )).

     • buenit25.4.2018 15:20reagovat

      Jo ta jejich pracovitost, píle, nasazení a vůbec kompletně co se týká sportu, tak v tom bychom se mohli dost učit, souhlasím. Nechtěli jsme nějakého trenéra z Holandska tuším? Teď mi vypadlo to jméno, aspoň o něm někde spekulovali tuším.

      • Funin25.4.2018 15:33reagovat

       ten Hag

       • buenit25.4.2018 15:39reagovat

        Jo tenhle, díky. I s tím zahraničním trenérem to nebyla špatně nastolena cesta, že někdo nevyjde jako Strama se stane, ale i od toho bych neupustil, zahraniční trenéři mají jiné myšlení než ti čeští a jiné nároky všeobecně, většinou.

  • Tyrrael25.4.2018 15:10reagovat

   Real, ať dá zlatý hattrick.

   • buenit25.4.2018 15:14reagovat

    Jo tohle by v téhle době spousty kvalitních klubů bylo super a vážně velká věc. Jen si po včerejšku říkám, jak ten AS mohl vyřadit tu Barcu - ta to musela v Římě snad prochrápat. Bylo by to s ní prostě zajímavější a lépe obsazené semifinále i z pohledu nezaujatého fandy, ale o tom je sport.

  • 13goat25.4.2018 15:29reagovat

   Fandím Realu, protože Ronaldo a postoupí Real, protože Ronaldo.

   • buenit25.4.2018 15:32reagovat

    Jo pán fotbalista to je, ale co mi u něho vadí, tak je ta častá simulace a rozhazování rukama po každém druhém zákroku. On je přece tak dobrý, že tohle nemá zapotřebí. To jako by se Federer v tenise neustále s někým hádal a dělal další věci, prostě je natolik inteligentní, že to nemá zapotřebí. Tohle je jediná věc, která mi z Ronalda kazí dojem a nemám to rád všeobecně i kdyby to dělal někdo jiný. Jinak fotbalista je to skvělý.

  • Elysir25.4.2018 16:27reagovat

   Nemám rád Bayern a nemám rád Real (protože Ronaldo), takže nejlíp, kdyby to dneska kontumačně vyhrálo AS a příští týden bude rozhodující finále :-D

    

   Ale počkám si, co tomu řeknou ONI, protože já za to nemůžu....

   • victorlima25.4.2018 18:07reagovat

    Budu mít dilema. Již od útlého mládí to jest cca před 55 léty jsem měl rád Real a od té doby ho samozřejmě vedle Sparty sleduji a přeji mu vše nej. Na druhou stranu Němci a hlavně ti z okolí Mnichova jsou mi moc sympatičtí. Mám tam několik známých (fandů Bayernu) a i já sleduji Bayern a líbí se mi jejich přístup k fotbalu a pochopitelně i hra. Přesto spíše budu držet palce ,,bílému baletu´´. Když má Real den, tak ta jejich nádherně technická hra má podle mě, blízko k ideálu.

 • Buenit a spol.

  Enkoff25.4.2018 14:29reagovat

  Zase zadělaná stránka kecama úplně mimo fotbal a Spartu. Neřeším kdo to spustil a proč ale prosímvás bavte se o duševních chorobách různých diskutérů někde jinde pěkně prosím.

  • Tyrrael25.4.2018 14:32reagovat

   Ok, beru na vědomí a pokusím se polepšit.Úsměv

  • Skleepy25.4.2018 14:36reagovat

   Reakce o tom, jak on je v tom nevinně za 3,2,1...

   • buenit25.4.2018 14:40reagovat

    Tak myslím, že každý si může vždy najít kdo pod můj příspěvek začne psát úplně mimo diskusi a téma - ve stylu ahoj Péto, Liaro a další věci. Kdyby jste vy a další dostávali za tohle bany, protože nic z toho není k tématu a diskusi, tak je tady dávno klid.

  • Funin25.4.2018 14:41reagovat

   to doufám není na mě, já s ním debatoval o Spartě a fotbalu

   • buenit25.4.2018 14:44reagovat

    Ano a i s dalšími není problém debatovat, ale musí chtít a ne řešit, jak se kdo jmenuje, kolik má let a podobné ptákoviny jako tady někteří dokola řeší nebo, kdo to zrovna píše. Ty jsi reagoval k tématu a rozumně. O tom to je i kdyby jsme měli odlišné názory, tak pořád je to nějaká debata na úrovni. Spoustě lidem tady ovšem o žádné debaty vůbec nejde, oni řeší člověka a kolik má let nebo jak se jmenuje.

  • buenit25.4.2018 14:42reagovat

   Souhlasím, ovšem dělají to tady pořád jedni a ti samí, když poznají někoho, kdo to prostě píše. Oni to prostě nevydrží a jim je úplně jedno zda se baví o fotbale nebo o daném člověku, tohle vydrží třeba celý den a ještě se pokládají za ty rozumné. Pak tady budou zrovna tihle psát něco o tapetování a rozumné diskusi, když přitom reagují úplně mimo téma a to kdykoliv a vždy. Všímej si daných lidí co píšou a tak je to vždy.

   • Enkoff25.4.2018 14:59reagovat

    Ach jo, proč jsi nenapsal jen ”Souhlasím” ? Proč zase vytáčky a obhajoby. Každýmu je tady tvůj nářek u zádele. Byla to nahrávka na to, abyste si uvědomili, že to lze zastavit. A bohužel to pochopili jen ti ostatní, nikoliv ty.

    • buenit25.4.2018 15:02reagovat

     Ty jsi zase nepochopil, že právě oni vždy tu diskusi zaplevelí úplně jinými tématy než je fotbal a daný příspěvek, proto nešlo jen napsat souhlasím, ale i ten zbytek. Trochu to sleduj, když už něco napíšeš. Reakce typu Ahoj Péťo, věk a další kecy dole snad vidíš, takže je zbytečné psát, kdo to začíná. Oni tečka.

  • Vee25.4.2018 14:48reagovat

   Teď si tomu moc nepomohl..teď tu bude další vlákno s jeho tapetama a obhajobou..

   • buenit25.4.2018 14:49reagovat

    Jsi normální? Takže já tapetuji a co takoví, kteří dole místo diskuse o fotbale střílejí moje jméno a věk? Tohle tedy nazveš jak? Diskuse o fotbale?

   • buenit25.4.2018 14:50reagovat

    Zajímavé, že s Funinem jsme níže o fotbale diskutovali. Jak je možné, že někdo to umí a jiní ne? Na tohle si odpověz a proč to umí? Protože neřeší nick a kdo to píše tečka. Jednoduché jako facka.

   • Lobrock25.4.2018 15:00reagovat

    Aspon ma Standis co cist. Nejdriv Liara, pak si najde clanek Vizka a spokojene ulehne. :)

    • Skleepy25.4.2018 15:02reagovat

     +1 Smích

    • buenit25.4.2018 15:03reagovat

     Ten je jeden z mála co má tady i mozek a je normální. Takže Tobě taky přijde řešení věku a jména normální a téma k diskusi o fotbale a ne tapetování, zajímavé.

    • LukyACS25.4.2018 15:04reagovat

     SmíchSmíchSmích

     • buenit25.4.2018 15:07reagovat

      Je vždy sranda, že nejvíce se smějí takoví, kteří dole píšou ptákoviny ve stylu 45, ahoj Péťo )), ani se nedivím, že vy si vlastně vzájemně notujete a standis nebo já jsou pro vás ti nenormální - spíše je s podivem, že na jednom fóru se najde tolik jelit, kteří druhé mají za blbce a tapetáře, přitom sami neděláte nic jiného než řešíte nick, píšete lži a výmysly a řešíte ptákoviny. Malé děti na písku jsou oproti vám vyspělí lidi. Opakuji tady přijít za 30 let, tak mnozí z vás stejně budou řešit Liara )). To myslím hovoří za vše a rozumný člověk si musí udělat obrázek.

    • Vee25.4.2018 15:08reagovat

     ÚdivSmích

     • buenit25.4.2018 15:12reagovat

      Nějak jsi zapomněl odpovědět na otázku, zda je řešení jména, věku diskuse o fotbale a není to mimo téma a tapetování. Je vždy zajímavé, že do některých odpovědí se vám nějak nechce )). Protože nechcete prostě něco uznat, tak je pro vás stokrát lepší se vždy pouštět do jiných, tady se ukazuje kvalita tohoto fóra a lidí na něm. Čest těm normálním jako je standis a někteří další. Oproti vám má mozek.

      • Vee25.4.2018 15:18reagovat

       Kdy by si nereagoval na osloveni a ja nevim co a netapatetoval tady kravinama, tak so taky pomuzes. A proc ti zacli rikat jménem a nadávat - mas na neco názor a opakujes ho ve 100metrovych prispevkach porad dokola a dokola a dokola a nevezmeš ani trochu v potaz ze bys treba nemusel mit pravdu.. ale to uz tady říkalo lidi.. jinak by s tebou nemel nikdo problem ale ty uz se nezmenis jelikož jsem navštěvoval i ofik tak uz mi taky došla trpělivost.. to se fakt nedá cist

       • buenit25.4.2018 15:25reagovat

        Počkej to není o nějaké pravdě nebo ne. Jak je možné, že dole s Funinem diskutuji? Taky mu tam nikde nepíšu, že jen já mám pravdu, tohle je nějaká vaše aura a výmysl, které se dokola držíte, stejně jako délky příspěvku nebo, že mluvím pořád o tom samém. Zaprvé delší příspěvky má tady kde kdo, dominik a další ještě delší než já, tam nenapíšete nic a za další vždy mluvím k tématu. Jak je možné, že někteří se se mnou baví a problém nemají viz Funin níže, tak jsi nějak nevysvětlil, ale nevadí. Opakuji, problém mají stále jedni a ti samí. Chceš uvést příklad - Real kopal penaltu - asi 10 lidí napsalo, že by jí nepískali v jedné nebo dvou větách. Já napsal to samé, taky v jedné větě a hádej do koho se ti sami lidi co na mě reaguji vždy stylem Liaro pustili - do mě a ne do těch zbývajících. Tohle pokládáš za normální? Snad se posuzují všichni stejně a dané příspěvky nebo ne? Tak potom nepiš něco o tom, že by nikdo problém neměl - sám víš, že měli. Já tady nepřijít 10 let, tak stejně za těch 10 let někdo napíše - Liaro, kdyby mě poznali a bude to stejné i kdybych psal ve dvou větách a pravdu.

       • buenit25.4.2018 15:27reagovat

        A navíc vůbec se nezmiňuješ o těch, kdyby ta oslovení nedávali - ve stylu Liaro a další kecy, tady klid. Takže pokud říkáš za A a něco Ti vadí, tak máš říkat i za B a reagovat na ně, protože oni se nedrží diskuse a tapetují směrem k dané osobě. Na tohle ovšem nepoukazuješ a řekneš mi, ať na to nereaguji. Jim říkej, ať to nepíšou, protože to je úplně mimo téma, pak bych Tě měl za toho rozumného.

 • TR10

  Brian Pricke25.4.2018 11:05reagovat

  Jen pro připomenutí - před hodinou byl pro permanentkáře zahájen předprodej vstupenek na rozlučku.

  • Víťák z Cé Osmičky25.4.2018 11:21reagovat

   Bylo to o nervy, ale lupeny jsou v kapse.

   • Vee25.4.2018 12:30reagovat

    Po boji jsem také uspěl Smích

   • bigcock25.4.2018 17:56reagovat

    Proc boj? Nemas permici? Vzdyt to bylo uplne v pohode....

  • kopejtko25.4.2018 11:59reagovat

   nevíš jak to mají vyřešené s vozíčkáři ?

   • DaveACS25.4.2018 12:04reagovat

    Stejně, jako domácí zapasy tipuju

  • tomnavratil25.4.2018 12:37reagovat

   Tím, že nežiju nikde kolem Prahy a nemám permanentku, tak čekám, jestli na mě po dnešku vůbec něco zbyde na ten páteční prodej. Nicméně chápu, že to chtěli pro lidi s permicí udělat přednostně, hezké gesto.

   • leodas1225.4.2018 12:57reagovat

    Myslím, že by neměl být problém. Kupoval jsem až před chvílí a stále je spousta volných míst.

    • mana25.4.2018 13:50reagovat

     Jelikoz uz dva roky nemam permanentku, musim.cekat do patku co zbyde Smutek pripadne je tady nekdo kdo bude jeste kupovat dnes listky a mel.by volne listky k prodeji?

     Informativne se ptam kolik listku muze kazdy pernamentkar koupit? Ookud mi nekdo pomuzete, prosim napiste na mobil 606540022, ihned na vas budu reagovat, snad se najde dobra duse...

 • Plzen v LM

  Hitman4724.4.2018 23:59reagovat

  Max 1 bod a skore tak 2:19. Uz vidim jak vysnena posila Jemelka brani Salaha :)) o Hubnikovi,Hajkovi radsi vubec nemluvit. Objektivne tam chybi kvalita.

  Dejme tomu, ze by tam hral tym ve slozeni:

  Nita-Limbersky,Deli,Stetina,Boril-Kopic,Stanciu,Kanga,Ngadeu,Stoch-Krm
  encik
  Lavka:Skoda,Plavsic,V.Kadlec atd. Stejne by dostavali trojky/ctyrky...tak co pak Plzen??. Jim da Messi jesle tam a zpatky, tak co si z toho vezmou? Po zapase nekdo rekne:”nejde ubranit” resp. ”je to mimozemstan”. Hrat na tomhle levelu ma smysl treba prave pro Schicka a tym typu AS Rim - velmi dobry, ale ne top. Plzen at se meri s Freiburgem,Rennes,Dynamem Moskva a nesere se na Real. Vlastne kazdy cesky tym no.

  Vazne by to chtelo uz tu dvourychlostni LM/Superligu. Kdyz uz i tymy jako Celtic/Lyon/Porto nejsou konkurence schopne a zapasy proti gigantum nudne, tak je proste cas.

  • Sigi25.4.2018 7:29reagovat

   ale no tak...je samozřejmé, ze na LM má tak max 10 týmů v Evropě. Zbytek budou vždy otloukánci. AS Řím je slavný tým a přeci včera mohli dostat klidne osmičku.

   Je jedno, kolik bodů tam udělají, ale 400M a hlavně obrovské zkušenosti jim už nikdo neodpáře. Jedině tak se hráči posunou výše, to je vidět na našem příkladě. Pak zvládnou klíčové zápasy v lize lépe, než my.

   Ja chci taky vidět Spartu hrát proti nejlepším a ne proti Machačkale, atd.

   • pubi25.4.2018 10:41reagovat

    Co by dělala Sparta v ruský lize ty trotle? Jako tommik si byl chytřejší.

    • Funin25.4.2018 10:50reagovat

     jestli nemyslel EL

    • buenit25.4.2018 11:08reagovat

     Kdyby jsi měl mozek, tak Machačkala je myšleno obrazně a myslí tím soupeře v EL, která je o několik levelů jinde, až na závěr EL a pár týmů co by tu LM mohli i hrát.

     • Chrod25.4.2018 11:45reagovat

      ”Kdyby jsi měl mozek” - to je povedený, takový typický. Když už někoho urazit, tak tam hlavně udělat pořádnou hrubku.

      • buenit25.4.2018 11:49reagovat

       Komentuj slovo trotle u pubiho, jak typické vybrat si jen jednoho, což je tady ostatně u některých stále a dokola zvykem.

       • Skleepy25.4.2018 12:32reagovat

        V jakém sektoru budeš sedět na Rosově rozlučce, Peťo? Zajdeme na pívo a klobásu na tácku.

        • buenit25.4.2018 12:38reagovat

         Na pivo a klobásu chodím s lidma, kteří jsou normální a mám si s takovými co říct. Což u Tebe a některých dalších tady neplatí a vymyšlené jméno, kterým mě oslovuješ hovoří jasně co jsi zač. Takže na to pivo a klobásu můžeš jít s pubim nebo Lukym a u toho si vykládat něco o mně místo o daném zápase.

         • Skleepy25.4.2018 12:41reagovat

          Soudíš nás podle pár řádků v diskuzi, což je to samé, co děláme my s tebou. Co takhle se setkat v klidu na fotbale a poznat jací doopravdy jsme?

          • buenit25.4.2018 12:50reagovat

           Jenže vy soudíte vymyšlené věci jako s tím jménem, což je trochu rozdíl nemyslíš? A podle toho taky já s takovými jednám. Oslovuji snad někoho já z vás podobně jako to děláte se mnou? Porovnej si ty rozdíly a čti po sobě co vlastně píšeš. Opakuji Ti žádný Péťa nejsem a píšeš to stále dokola, podle toho co tady napsal Luky, který už si na mě vymyslel tolik věcí, že by to vydalo na celou tuhle stránku. Ale já jsem tedy ten nenormální podle některých. Co on a jiní? Říkal jsem to x krát, kdyby jste neřešili nick, jméno nebo nepsali ptákoviny, tak nemám problém zajít i na to pivo nebo pokecat i jinde. I tady jde kecat normálně o čemkoliv, ale s některými je to prostě marné a marné. Nakonec dostanu ban vždy já, protože jeden admin neunese moje jméno, že mě pozná a tím to končí a můžu psát vše normálně. A příště zase to samé. Já vždy psal o fotbale nebo o sportu a nikdy jsem nesoudil jiné podle nicku nebo jména jako vy - v tom je ten rozdíl mezi mnou a vámi. A žádný normální člověk to na žádné diskusi nedělá, psal jsem to stokrát. Každému je fuk, zda to píše Pepa nebo Franta. Buď člověk souhlasí nebo ne, případně to nekomentuje vůbec a ne hned dotyčného urážet za názor nebo se do něho pouštět a pak stále dokola co napíše, tak jste to začali dělat na minulém fóru a i tady. A to normální prostě není. Vždy někdo s někým nesouhlasí tady i jinde. To by člověk nedělal nic jiného než se do někoho pouštět. Takže pokud chceš rozumnou debatu a diskusi, tak se podle toho musíš i chovat, další stejně tak.

           • Skleepy25.4.2018 12:52reagovat

            Teď nevím, jestli to chápu správně, že jsi pozvání nepřijal, Peťo?

            • buenit25.4.2018 12:54reagovat

             Ne nepřijal, protože jsi malé dítě a je úplně zbytečné co Ti píšu, natož diskuse v reálu, šmitec.

             • LukyACS25.4.2018 13:07reagovat

              Zajímavé, že tě ”Petr” tak rozčiluje, tím jenom dokazuješ, že to seš ty. Mně někdo oslovit třeba Davide, tak bych takhle neběsnil Úsměv

              • buenit25.4.2018 13:17reagovat

               Ty v tom příspěvku vidíš nějaké rozčílení, urážky nebo nadávky? Já tohle nikdy nedělám, oproti jiným. To samé co na Petra bych psal třeba na Karla to je úplně fuk. Žádný Petr nejsem, ale Tobě je stejně zbytečné cokoliv říkat. Jestli sis nevšiml, tak reaguji na cokoliv, kdy začnete řešit osobu místo diskuse k tématu nebo bavení se o fotbale, sportu celkově. A dělají to dokola jedni a ti samí - tohle si řekni. Roluj níže a je zajímavé, že mnozí se tady se mnou baví normálně a i diskutují. Proč oni neřeší nick a další blbosti jako vy? Na tohle si odpověz a pak si sám pro sebe musíš říct, že vy jste prostě nemocní. Já si nedovedu představit přijít na jinou diskusi a tam stále dokola řešit, že to píše ten a ten a pouštět se jen do jednoho, ať napíše co napíše. To můžou dělat opravdu jen blázni. Opakuji pokud vy se chováte normálně nebo kdokoliv jiný, tak nemám problém diskutovat s nikým, ale vy se prostě normálně nechováte - viz to vymyšlené jméno a další věci a opakuji je fuk zda napíšeš Petr nebo Karel, reagoval bych stejně. Ty si hlavně polož otázku, kdo normální tohle na diskusi řeší a píše to co Ty, Skleepy, pubi a pár dalších. A pak tady napíšeš, že chceš rozumnou debatu a diskusi? Tak se podle toho chovej a debatuj a neřeš ptákoviny.

               • maaarty25.4.2018 13:20reagovat

                Už si hlasoval v anketě, Péťo?

                • buenit25.4.2018 13:26reagovat

                 Do té zavádějící ankety dávno

               • Tyrrael25.4.2018 13:31reagovat

                Jestli někomu píšeš, že by měl používat mozek, tak to už urážlivé je, takže nám tady prosím tě nelži, že tohle nikdy neděláš. Díky Úsměv

                • buenit25.4.2018 13:33reagovat

                 Řekneš to samé člověku co napsal trotl a dalším stejně tak? Na to si počkám, díky.

                 • Skleepy25.4.2018 13:46reagovat

                  Proc by mu rikal to same, kdyz ten clovek nikde netvrdi, ze nikoho neurazi?

                  • buenit25.4.2018 13:53reagovat

                   Používat mozek taky není žádná urážka, ale fakt. Navíc to bylo zastání se člověka do kterého se klasicky pubi pustil jen proto, že má jiný názor navíc nebyl schopen rozlišit souvislost s tou Machačkalou a domyslet, jak to bylo myšleno. Proto jsem mu psal používej mozek, tohle přece není žádná urážka - ty vypadají jinak. Když napíšeš, že Zahustel je skvělý technik a hraje super, tak Ti taky někdo odpoví, ať si zajdeš k očnímu - tím ovšem nemyslím, aby Tě urazil, ale aby jsi se lépe na ten fotbal koukal. Na pubiho to bylo myšleno, aby prostě ten mozek lépe používal než něco napíše a pustí se do jiného. Je to jednoduché jako facka. Ty a jiní ovšem druhé urážejí výmysly a lži, případné útoky na daný příspěvek a to je daleko horší.

                   • Skleepy25.4.2018 14:06reagovat

                    Mne jsi napsal, ze jsem dite, coz je urazka a lez, takze nevim, co to tu zkousis, dedku.

                    • buenit25.4.2018 14:10reagovat

                     Každý podle zásluh. Pokud neustále na někoho reaguješ a vymýšlíš si lži jako s tým jménem Petr, tak se prostě chováš jako dítě, tohle by Ti řekl já nebo kdokoliv jiný, zeptej se na to koho chceš. Samozřejmě ne pár lidí tady, kteří tohle nechápou, protože se chovají stejně jako Ty. Navíc Ti nejde o diskusi k tématu stejně jako dalším a útočíš na jednoho člověka, pořád a neustále. V tomhle kontextu je oslovení dítě zcela na místě. Kdybych chtěl někoho urážet, tak tady používám jiná slova a třeba slovník jaký tady používá spirit.

                     • Skleepy25.4.2018 14:17reagovat

                      Napsals, že jsem malé dítě, ne že se chovám jako dítě, čili ses zase prokázal jako lhář tečka.

                      • buenit25.4.2018 14:20reagovat

                       Tohle by Ti napsalo 90 lidí ze sta, kdyby jsi pod ně psal Petr a podobné blbosti jako tady u mě. Nedržíš se příspěvku, tématu a diskuse. Reaguješ na nick a danou osobou, ať napíše co napíše, vše je špatně. Takže se prostě chováš jako dítě a tohle Ti řekne každý normální člověk, který má v hlavě i mozek, narozdíl od některých tady. Tohle není urážka, ale fakt. Zkus jít na jinou diskusi a pod nějaký příspěvek začít psát - ahoj Petře a podobné věci jako tady, uvidíš co Ti napíšou. To já se chovám oproti jiným pořád slušně. Jinde by Ti napsali úplně něco jiného a dalším stejně tak.

                 • Tyrrael25.4.2018 14:02reagovat

                  Napíšu to normálně, neurážlivě.

                  • buenit25.4.2018 14:22reagovat

                   Já to napsal normálně. Komentuj spíše Ty, kteří se nedrží nikdy tématu a diskuse k danému příspěvku, ale stále dokola řeší, kdo to zrovna napsal. Tohle normální prostě není a pokud jsi trochu inteligentní, tak to musíš uznat. A někteří tady prostě nedělají nic jiného. Od takových si tedy mám vzít ten příklad a takoví budou někoho vyhazovat? Vždyť to je směšné. To jako by člověk co někoho neustále někde uráží, napadá vyhazoval jiného a sám říkal, jak je inteligentní a rozumný, takhle nějak to tady někteří praktikují.

                   • Tyrrael25.4.2018 14:25reagovat

                    Reagoval jsem na tvůj komentář, tudíž nevidím důvod reagovat na ostatní, ale tak to bys jako protřelý diskutér mohl vědět a taky, že když bych na ně reagoval, tak to napíši pod jejich komentář a ne pod tvůj.

                    • buenit25.4.2018 14:26reagovat

                     A zareaguješ někdy i na ty ostatní a nejen na mě? To je právě ta otázka co.

                • buenit25.4.2018 13:37reagovat

                 Navíc co je používat mozek oproti výmyslům typu jména na danou osobu a další věci, tak to je úplně neporovnatelné. Tenhle člověk Luky už mi dokonce několikrát soudil i věk - samozřejmě vše vedle jak ta jedle a vždy to říkal zaručeně. Takoví pak opravdu chtějí rozumnou diskusi jo? Vypadají na to. A mohl bych pokračovat do aleluja. Já se oproti nim bavím k tématu, fotbale nebo celkově sportu. Neřeším zda to píšeš Ty, soused nebo někdo jiný, tohle normální lidi prostě nikde a nikdy neřeší. Vždy reaguješ na danou věc, pokud nechceš tak nereaguješ, takhle chodí diskusní fóra a to všude. A ne řešit zda to píše Franta nebo Pepa a podle toho jednat.

                 • Tyrrael25.4.2018 14:05reagovat

                  Takhle to chodí a taky rozumný člověk pochopí, že někde není vítán. ;-)

                  • buenit25.4.2018 14:15reagovat

                   To, že si pár lidi vzájemně notuje, pořád a stále dokola, přitom lžou, vymýšlí si a tohle prochází, tak neznamená, že druhá osoba tam není vítána a pro každou osobu jsou tihle lidi nepodstatní. Komentuj je a jejich kecy. Jestli Ti přijde rozumné a inteligentní vymýšlet si na někoho jméno, věk a další věci, tak se prostě řadíš k těmto lidem nic jiného. To jako by jsi přišel někde a pár lidi řeklo - a hele Tyrrael, ať napíše co napíše vše je blbost, jmenuje se třeba Karel a má 50 let a je to pitomec. Nevím co by sis o takových lidech říkal. Já nic špatného nedělám a nikdy jsem nedělal. Jen píšu své názory a kdo je neunese, tak to už není můj problém. Tady i v minulosti ze spoustou lidí problém nemám. Ty níže a jindy nevidíš, že i tady se se mnou mnozí baví? Tak jaké není vítán, tohle stále dokola říkají jedni a ti samí a můžu u takových psát cokoliv, tohle si prostě řekni. Oni soudí jen nick a jméno a Ty asi taky. Nesoudíte daný příspěvek a to je špatně. Proto píšu, že normální lidi nikde a nikdy neřeší zda to píše Franta nebo Pepa, ale asi to nechápete.

                   • Tyrrael25.4.2018 14:31reagovat

                    Že nic špatného neděláš, jestli skutečně jsi Liaro, tak děláš, i když si to nechceš připustit a v tom může být taky problém.

                    • buenit25.4.2018 14:47reagovat

                     Problém není nikde viz níže, když se se mnou mnozí normálně o fotbale baví. Problém mají určití lidi a to ve své hlavě, kdy neustále a vždy řeší už dopředu, kdo to napsal a podle toho jednají. Nechtěj, abych Ti tady uváděl názorné příklady, že právě oni kazí tuhle diskusi a ne já.

                 • LukyACS25.4.2018 14:20reagovat

                  45

                  • buenit25.4.2018 14:26reagovat

                   Jestli opět tipuješ věk, tak vedle jak ta jedle. Znovu si řekni, že jsi nemocný. Normální člověk tohle prostě neřeší chápeš to vůbec? Je mi úplně jedno zda máš 20, 30 nebo 80 - buď reaguji nebo nereaguji na daný příspěvek a řeknu svůj názor. Tohle ovšem Ty a pár dalších vůbec nechápete o čem diskuse vlastně je. Neřeší se, kdo to píše a to nikde na normálním a běžném fóru, jen tady a v minulosti se x lidí sešlo co vlastně neumí nic jiného. A takoví pak chtějí prý rozumnou diskusi, vždyť to je směšné, když právě oni se rozumně nikdy nechovali a ani nechovají. Tady můžu přijít za dalších 30 let a stejně Ty a další budou řešit nick Liaro. A Ty se pak pokládáš za toho rozumného )).

  • buenit25.4.2018 11:13reagovat

   Když se podíváš na současnou špičku ČR - Plzeň, Slávie, Sparta - dokonce Olomouc, Liberec, Jablonec - a pak si pustíš tu LM a fotbaly tam, tak to je jako sednout z trabantu do Porsche. My si tady kolikrát říkáme v naší lize, že se nehraje špatně, ten a ten hráč je dobrý, přitom v zahraničí co je u nás považováno za dobré, tak by tam leštili tribunu a podávali míče, tak to prostě je. Ten fotbal rychlostně, technicky je na úplně jiném levelu. A hrát proti takovým tu LM, tak to opravdu bude zavánět ostudou. Získáš sice peníze, ale taky klidně dostaneš 0-7 a nikdo se nebude ani divit a to ještě soupeř nebude hrát celý zápas naplno.

   • Clif25.4.2018 11:28reagovat

    Ale třeba Basilej nám ukazuje jakým způsobem se dá k té úrovni přiblížit aniž bychom měli rozpočet jako Barcelona, jen se musí kupovat fotbalisti a ne Zahustelové a podobní. Což znamená nakupovat v cizině, českej fotbal je aktuálně jinej sport než špička evropy. Musíme doufat, že třeba za 10 let už vyrostou nějací kluci, kteří s míčem budou umět v západních poměrech alespoň průměrně.

    • dominik2725.4.2018 11:41reagovat

     Přijde mi, že už se ta Zahustelova aktuální nekvalita trochu démonizuje. Ano, momentálně je fakt těžce z formy (aspoň z té sportovní), ale určitě tady odehrál i velmi slušné zápasy. A koneckonců, když už jsme u té fotbalovosti, tak během období ”internacionalizace” se usídlil v sestavě na úkor techničtějšího Karavajeva. Ono je to taky o tom, že třeba toho techničtějšího hráče k dispozici máš, ale stejně ti nakonec český fotbalista vyjde v součtu lépe. To je koneckonců i případ třeba Kulhánka, který mi z nějakého celkového pohledu také vychází lépe než Mavuba, přičemž ve Spartě se asi došlo k podobnému zjištění...

      

     No a co se týká mladých kluků, kteří umějí s míčem, tak já k nim řadím třeba Filipa Haška hostujícího v Budějovicích. Dále třeba Wiesner nebo Havelka podle mě mají rovněž slušnou techniku. Nemyslím si, že by se muselo čekat deset let. Ono by třeba i stačilo, kdyby Spartě neutekl pod cenou Patrik Schick...

     • AlaMierda25.4.2018 11:54reagovat

      tak Kulhánek vychází oproti Mavubovi lépe jen co se týče věku. Jinak fotbalová kvalita je nesporně na straně Mavuby. Ale aspoň se má Kulhánek od koho učit. Zahustel je takový produkt naší školy posledních let, kluk co ve formě vypadá nadprůměrně, ale stropem je liga tak na naší úrovni.Možná nějaký horší tým z Ruska nebo Turecka, ale jakmile by se nějakým omylem dostal do lepší ligy, tak během roku skončí na tribuně. Ale takových je tu spousty v celé lize. Ve finále mi přijde, že kdyby jsme měli napsat cca 5 hráčů co by se z ligy mohli prosadit v zahraničí v nejbližší době, tak budou padat jména převážně hráčů z ciziny

     • Funin25.4.2018 11:55reagovat

      nemyslím si, že by Schick odcházel za daleko větší částku, kdyžy ještě rok dva ve Spartě hrál, prostě z naší ligy ty hráči ven za pálky nechodí, narozdíl od Chorvatů třeba. Druhá věc je, co bychom s těmi penězi udělali.

       

      Havelkovi sem věřil, ale ani v Liberci se mu nepodařilo se prosadit a Filip Hašek hraje druhou ligu v 21 letech, no taky žádnej zázrak, ale třeba se ještě bude zlepšovat a časem pro Spartu bude, uvidíme.

       

      Celkově je ve Spartě to zařazování mladíků do Ačka tragédie, ale není na to prostě tlak zeshora, tak se na to kašle. Je mi jasné, že ti hráči v dorostu nemají kvalitu hrát okamžitě ligu, ale kdyby se jim dal prostor v tréninku s týmem a občas pár minut v lize nebo poháru, tak třeba za půl roku už by to bylo v pohodě, když Holoubek nasadil mlaďase, protože byl kádr zdevastovanej zdraněními, tak to žádnej průser nebyl, jenže po jeho odvolání, uzdravení hráčů a příchodu posil už zase mladíci šanci nedostávaj, vyjímka byl Drchal ale toho Hapal zase odpískal.

       

       

      • dominik2725.4.2018 12:07reagovat

       Filip Hašek je typ fotbalisty, který dospívá delší dobu, protože u něj déle trvá dospívání po fyzické stránce. To ti řeknou i trenéři, co ho vedli. To má s bráchou podobné. Taky nejde plošně vzít všechny fotbalisty jednoho ročníku a hodnotit, na kolik už se stihli prosadit.

        

       Co se týká Schicka, tak takové hráče by Sparta mohla prodávat za vyšší částky, kdyby je ukázala v pohárech. My ho ovšem raději ukážeme v Bohemce.

        

       Jinak s tím zařazováním do áčka souhlas. Ano, zajímavé bylo, že když Holas ty kluky z nouze posílal do hry, že to žádná katastrofa nebyla. Trochu mi od Sparty chybí, aby tu trpělivost, jakou třeba předvedla s Ben Chaimem či Biabianym, měla také s mladými hráči. Aby mladý hráč mohl opakovaně zahrát tužku a pořád se s ním počítalo. U toho mladého hráče to totiž ještě nějaký smysl dává, ten se prostě musí otrkat.

        

       Drchal samozřejmě také není okamžitou posilou, ale pořád si myslím, že ho Hapal nemusel takhle odříznout a posílat na konci zápasu do hry raději Lafatu, který už na to fakt objektivně nemá...

       • Funin25.4.2018 12:37reagovat

        Já to s Haškem chápu, také jsem to tam napsal, že doufám, že se jesště zlepší.

         

        Když se budou Sparťanští odchovanci prosazovat v zahraničí jako Schick v Sampdorii (v AS zatím nic moc) nebo Kadeřábek v Hoffenheimu, tak porostou ty částky za mě inkasované. Pokud se budou prosazovat jako Krejčí ( i když první sezóna byla ok), Venca Kadlec nebo Brába, tak to žádná sláva nebude.

         

      • buenit25.4.2018 12:11reagovat

       Průser to nebyl, ale oni zahráli jednou, kdy v tom byla i eufórie, forma všech hráčů celkově a prostě se to sešlo. V tu chvíli hrál dobře i Holzer a další a co hráli potom nebo hrají jindy, všichni víme. Prostě tihle hráči nebo i ti mladí nemají výkonnost pravidelnou a aby tyhle výkony opakovali, jinak by samozřejmě hráli i tu ligu. Navíc nikdo u mladých určitě není takový talent jako v minulosti Rosický a jiní, jinak by to trenéři viděli a prostě by je do té ligy dali i kdyby hráči bylo třeba 17. Je jiná doba, jiná generace hráčů a i na naší repre oproti minulosti vidíš, že tady žádní hráči jako Rosický, Nedvěd, Koller, Baroš, Šmicer, Berger, Řepka a jiní prostě nejsou i mezi takovými co hrají někde v zahraničí. Sám vidíš co naše repre hraje a ta je většinou složena z toho nejlepší co kde máme, jak potom můžou hrát někteří mladí kolem 18 let? Pokud by prostě na to měli, tak hrají a ne zahrát jednou a pak 10x nic a čekat opět, kdy zahrají. Ten jeden dobrý zápas nebo pár to se povede i M.Kadlecovi, Váchovi a dalším, když budou mít zrovna formu a den, prostě kde komu i z nižší ligy, když dáš hráče do ligy a on bude mít zrovna den, tak nepoznáš rozdíly.

       • Funin25.4.2018 12:53reagovat

        jenže po odchodu Holase ti kluci už šanci ukázat se vůbec nedostali a o tom to je. Samo, že hráči, hlavně mladší, budou mít nevyrovnané výkony, ale když se jim nedá prostor tak se prostě nezlepší.

         

        Ve fotbale, ale i sportu obecně se ukazuje, že kolikrát stačí dát hráči důvěru a prostor a on se prosadí, kdo by v září řekl, že Důbravka je gólman pro PL? Nebo Koubek jeden z top gólmanů ve Francii? Podobně v NHL z outsiderů složený tým Vegas.

         

        Samo to vždy nevyjde, třeba Barcelona před časem nasazovala hráče jako Cuenca, Tello, Munir a další, kteří se třeba neprosadili, ale aspoň za ně dostala Barca nějaké chechtáky. Hoffenheim - letos dali šanci Geigerovi a prosadil se, loni dali šanci Ochsovi a ten se úplně neprosadil, tak hostuje v 2.bl. Nebo třeba Süle, velkej talent, ale nechali ho hrát už od 18 let a prodali ho za 20M €.

        • buenit25.4.2018 13:03reagovat

         O tu šanci si musí říct hlavně oni sami. Pokud vím, tak Havelka, Mustedanagič, Dudl a další šli na hostovačky a ani tam nezářili. Kdo má prostě talent a je dobrý, tak bude hrát dobře i v nějaké Dukle, Liberci i jinde. Nebo myslíš, že v minulosti by hrál Rosicky dobře jen ve Spartě a třeba v Dukle ne? I tam by prostě vynikal z toho co by tam měli. Ano může se hráč prosadit i jinde i když není vyloženě top, ale to už je na štěstí, daném klubu a musí se to sejít i se spoluhráči, každému sedne jiné prostředí. Ono podobné to máš i v jiných sportech než je fotbal, jestli je sleduješ. V tenise kdysi Rosol taky dokázal porazit i Nadala a jestli tenis trochu sleduješ nebo více než trochu, tak sám víš co začal hrát potom nebo co hraje dnes. Prostě neudržel stálou výkonnost nebo zahrál nějaké dobré zápasy a měl slušné období a tím to skončilo, pak se vrátil na úroveň a nemůže se z ní dostat. A opět - ti dobří hráči jako Federer a další tu výkonnost mají pořád a pravidelnou. Ve fotbale a jinde je to stejné, samozřejmě jak zmiňuješ některé hráče, tak fotbal je oproti tenisu výhodnější v tom, že je to sport více hráčů a někdo někde může zapadnout a dařit se mu i když není vyloženě top hráč. V tenise to nikdo za nikoho neuhraje a člověk daného hráče nevystřídá, ale podstata je podobná. Výkonnost musíš mít tam i tam nebo i ten hokej. Navíc ČR je prostě malá země a nejde tady mít pořád hráče jako jsme měli v minulosti a to lidi musí chápat, vidíš to i na tom hokeji. V minulosti jsme vozili z MS medaile pravidelně, teď už jsme dlouho neměli nic, taky jsou jiní hráči než kdysi a nebude se tady pořád rodit Jágr a jiní, tak to prostě je. Ve fotbale stejně tak. Někde v Kanadě, USA hokej - fotbal Brazílie, Německo, Francie a takové země, tam je prostě ten výběr znatelně větší a vždy bude - x krát větší země, x krát více hráčů.

         • Funin25.4.2018 13:06reagovat

          no to sice asi jo, ale jak to souvisí s tím, že Sparta tu šanci těm hráčům ani nedává? A když už náhodou dá, tak je pak zařízne i když uspějí - Drchal.

           

          • buenit25.4.2018 13:26reagovat

           O tom jsem psal, aby jim tu šanci dávala, tak ti hráči musí hrát pravidelně dobře. Nebo je snad naši trenéři pravidelně nevidí? Proč dostal Rosický šanci v minulosti? Protože očividně své vrstevníky převyšoval, dali ho do ligy a tam se ukázalo, že převyšuje i ve svém mladém věku i tu ligu a o tom to prostě je. Pokud nikdo ve Spartě tu šanci nedostává, tak prostě nikdo takový tady není. Nemá cenu tam dávat mladého hráče, když nebude lepší než Zahustel jen proto, že je mladší. Vždy rozhoduje výkonnost a ne věk. Pokud se zlepší a bude lepší, tak ho tam prostě dají. Drchal no sice dal gól, ale to by dal do prázdné brány kde kdo, měl štěstí, že tam byl a odrazilo se to k němu a další zápas proti Brnu zase tak super nehrál, navíc nedal jasnou tutovku snad z metru do prázdné brány - to bych dal i já nebo Ty. Takže opět, musí na trénincích i jinde v zápasech juniorky nebo, kde ho postaví dokazovat, že na to prostě má a je lepší než jeho konkurenti nebo podobný a tu šanci určitě dostane, uvidíš. Další stejně tak. Pokud bude někdo v dorostu, juniorce vynikat, tak dříve nebo později ho do áčka dají.

           • Funin25.4.2018 13:40reagovat

            Mě třeba Drchalovo statistika 23 gólů v 16 zápasech U19 přijde jako dost dobrá a řekl bych, že své vrstevníky převyšuje. I v lize je 1 gól za 2 zápasy ok, a že nedal tutovku? Znáš hráče co promění všechny tutovky?

             

            To, že musí být ten hráč lepší než ostatní je právě ten nesmysl, co hodně lidí v ČR stále razí, stačí, že ten hráč není nijak výrazně horší a proč? Protože je u něj velká šance, že se bude do budoucna zlepšovat a nemyslím tím občasné výkyv formy

            • buenit25.4.2018 13:59reagovat

             Ano, ale sám jsi psal, že juniorka nebo dorost je něco jiného než liga. Bylo i v minulosti dost hráčů co hráli dobře v dorostu a pak se tak neprosadili v lize nebo jinde, jistě takových znáš dost. Nebo mladí i v zahraničí. Ano i Messi nedá třeba penaltu nebo tutovku to je jasné. Tak jsem to nemyslel, ale když vezmu celé utkání, tak zase takový zázrak prostě nehrál ani na tom Slovácku. Snažil se a běhal, ale to prostě beru jako samozřejmost na takové úrovni u kohokoliv, ať je mu 18 nebo 35. Pokud se bude zlepšovat, tak prostě dříve nebo později hrát bude a toho Zahustela nebo jiné ze sestavy vytlačí to se neboj. Ale polož si jinou otázku - dáš do sestavy mladíka, nebude lepší než ostatní a pak budeš jak dlouho čekat, až něco předvede a spoléhat, že se zlepší? Rozhoduje vždy aktuální výkonnost a navíc Sparta je tým, která nemá čas x zápasů čekat na výsledky nebo hru, musí jednat hned. Opakuji pokud někdo vynikat bude, tak hrát bude, nedělejme ze všech trenérů, kteří hráče vidí denně pitomce. Musí ten talent poznat, jinak by museli všichni ty trenérské licence roztrhat a rovnou to tam můžeme vést i my bez nich.

      • buenit25.4.2018 12:18reagovat

       A ani nemusíme chodit k těm mladým. Ještě nedávno se tady Zahustel chválil a sami jsme viděli, že se mu nějakou dobu dařilo a hrál slušně. Jenže opět jako u těch mladých - on to prostě vydrží chvíli nebo má zrovna svou nejlepší formu a ta zase rychle odejde a pak opět hraje stálou tužku jako obvykle. Rozdíl mezi dobrými hráči a těmi průměrnými nebo ještě horšími je ten, že ti dobří hrají dobře často a většinou a nejen tehdy, když se to zrovna sejde. Proto jsou ti dobří hráči tam kde jsou nebo v minulosti byli. Kdyby hrál Rosický dobře jednou za x zápasů, taky nebyl v Dortmundu nebo Arsenalu a další stejně tak. Pokud je někdo z mladých dobrý a talent, tak to prostě musí ukazovat pravidelně a pak se neboj, že to někdo neuvidí a nedá ho tam. Trenéři zase nejsou všichni pitomci, aby neviděli, když někdo bude vynikat a ten talent mít. Pak se v lize samozřejmě uvidí dále, protože dorost, juniorka nebo liga je velký rozdíl všude i u nás.

    • buenit25.4.2018 11:48reagovat

     Samozřejmě nakupovat fotbalisty a od toho by měl být v klubu, který se chce té vyspělé Evropě přiblížit dobrý scouting a v tom nám nebrání nikdo. Dobří hráči jsou všude po světě a nestojí hned miliardy nebo stovky miliónů, ale chce to hledat a ne brát každého druhého koho nám zrovna doporučí nějaký agent jen proto, že ho chce udat a on sám na něm vydělat. My sami si máme vybírat. A k tomu Zahustelovi není to jen on, takový Frýdek a jeho technika v porovnání se zahraničím to je úplně to samé a oba u nás hrají krajní obránce. Jak to potom může vypadat v porovnání s tím lepším zahraničím? Tihle hráči neobejdou skoro nikoho ani v naší lize, natož jinde. Jestliže máme tedy ve vedení Rosického a další, kteří by tomu fotbalu snad měli rozumět, tak tohle přece v porovnání s tím zahraničím musí vidět, kde nás nejvíce tlačí bota.

80968 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha