ja cekal nejakou fotku zezadu, nebo kde je hrac spatne videt a tohle:) to asi moc nesledujes.

No je fakt ,ze s probihajicim MS jsem z toho trosku vypadnul. Btw. dnes je tretiho. opravdu se jen ceka na vyprseni smlouvy a odedneška je teoreticky nas ?

• Vedení chápu i ne

Jarošík3.7.2018 6:56reagovat

Jedná se o pravého beka.

ACS potřebuje kvalitu a opravdového beka, ne náplast. Z tohoto pohledu to vnímám jako nezdar od vedení přivést či mít v hledáčku více než jen předtím Coufala.

Na druhou stranu to může být mistrovský tah a tzv. sestřelit dvě mouchy jednou ranou, možná i tři!

Pokud ho berou jen jako alternativu krátkodobě na beka a ví, že to zvládne a stím sem také jde, tak ok. Neboť tuhle pozici již párkrát hrával a je možné že jsou domluvení, že do doby než bude Wiesner či Chvátal ok, popř. Zahustel, tak bude na bekovi a postupně se bude přesouvat na ofenzivní kraj pravé lajny, tím by sfoukli právě i tu třetí muchu kterou by měl být Stanciu, ten by se konečně mohl přesunout tam kam asi patří - 10!!!

Úsměv Za tyhle prachy by to byl kvalitně udělaný přestup Úsměv

• kanonMates883.7.2018 10:11reagovat

Já bych toho pravého beka zase tolik nedémonizoval, Zahustela bych ještě neodepisoval, na podzim minulou sezónu patřil k tomu lepšímu, co za nás hrálo a jestli celý jaro hrál se zraněním (může kecat...), tak bych nad ním hůl nelámal, dále máme Wiesnera, zřejmě Sáčka a např. i toho Frýdka (nehrával kdysi v Liberci taky zprava v záloze???) a pokud přijde, ten Rumun to tam taky dokáže zahrát, podle mě z pěti lidí se tam musí někdo chytit, samozřejmě pokud by přišla nějaká adekvátně zaplacená kvalita, tak jsem pro, ale pokud přijde ten Rumun, myslím si, že jsme už celkem slušně schopný toho pravýho beka obsadit z toho co máme a prostě tam dát toho s nejlepší formou

• Alex Chipciu

jakub23113.7.2018 5:52reagovat

Byl srozumen s tim, ze prichazi na praveho beka. Pak nejaky expert myslim z Rumunska rikal, ze se Chipchiuovi moc nelibilo kdyz ho v Anderlechtu zacli cpat do obrany...nastupoval dokonce i v utoku. Jako doufam,ze se porad bude hledat pravej bek a Alex skonci na kridle

• Zítřejší Sport.

Lobrock2.7.2018 23:40reagovat

Další rumunská posila pro Spartu: ofenzivní hráč, který bude hrát pravého beka

Takže my toho Chipcia fakt berem na beka...Údiv

• Mates2.7.2018 23:49reagovat

Chipcia ano na křídlo a ještě jednoho opravdovýho pravýho beka, prosím Zdendo!

• Chabix3.7.2018 0:49reagovat

Někdo tu psal, že hrál v pár zápasech beka a dokonce i proti Bayernu, takže by to pro něj asi neměl být problém. My si z toho pomalu stavíme rumunskou repreSmích Ať už ten Chipciu bude hrát na jakémkoliv postu, tak já hlavně spoléhám na jeho spolupráci se Stanciuem.

• Tomsa793.7.2018 9:35reagovat

29 let a na beku odehrál jen 6 zápasů

• Jereacs3.7.2018 2:08reagovat

Spíš on je alternativní řešení pokud by se už nikdo nesehnal. Jestli není vedení blbý tak je vyřešen podhrot Stancia přestanou dávat na pravý křídlo a bude si hrát svůj podhrot a Chipcia bude hrát svojí pozici pravý křídlo . Ale když víme jaky vedení jsou idioti tak bude hrát p.beka ,

• Transfermarkt

kopyto2.7.2018 22:26reagovat

Japonský kádr hodnota: 75,60 miliónů eur

český kádr hodnota: 110,60 miliónů eur

Realita na hřišti, japonský kádr s trenérem, který je u týmu pár týdnů, hraje vyrovnaný zápas s hvězdnými Belgičany, zatímco český kádr s trenérem, který je u týmu dva roky, zápas sleduje v televizi, přičemž v zápasech si z něj dělá legraci i Austrálie.

Kdepak se asi stala chyba ...

• Brian Pricke2.7.2018 22:27reagovat

Doma sedí i Italové, Španělé, Argentinci, Nizozemci...

• Mich2.7.2018 22:32reagovat

To nic nemeni na tom, ze ceska repre je absolutni dno.

• Brian Pricke2.7.2018 22:44reagovat

Výkonem i charakterem (tzn. složením kádru).

• Mates2.7.2018 22:40reagovat

Poměrně nedávno jsme hráli právě s Belgií zápas a bylo to podobně vyrovnaný.

• kopyto2.7.2018 22:52reagovat

Tak je super, že nás při pouťáků nezesměšnili, nicméně ten výsledek jaksi bledne při porovnání s faktem, že jsme pak v ostrých kvalifikačních zápasech remizovali s Azerbajdžánem a Severní Irsko si nás namazalo na chleba ...

• Sendi2.7.2018 22:44reagovat

Japonci jsou válečníci, ale vyrovnanej zápas to teda fakt nebyl...

• kilovolt2.7.2018 22:48reagovat

ketrý český hráč stojí 10mil éček?!!

• kopyto2.7.2018 22:49reagovat

Pavlenka, Jankto, Barák, Schick ...

• Sendi2.7.2018 22:50reagovat

Kadeřábek, teoreticky i Darida může tu cenu atakovat...

• Dolikus3.7.2018 0:28reagovat

Krmencik Smích

• Tyrrael3.7.2018 5:59reagovat

Ten je v librachSmích

• victorlima3.7.2018 10:41reagovat

Fotbal se nerozhodují jen čísla, značící cenu hráčů. Herní kvalita byla jednoznačně na straně Belgičanů, kteří však své šance v první půli nedali a tak nechali čuchnout Japonce. Japonci v první půli jen zoufale bránili a nic nepředvedli. Dvě náhodné střely je posadily na koně. Tady bylo vidět jak obrovskou roli ve sportu hraje psychika. Do té doby průměrní Japonci hráli jako Real Madrid a všemi opěvovaný kádr Belgie vypadal chvíli jako banda dřeváků. Nakonec se vzpamatovali a zaslouženě porazili snaživé, bojovné, disciplinované Japonce, kteří však fotbalově byli jen průměrní.

U nás jsme bohužel zaspali nejen ve výchově mládeže, ale i v metodice. Cesta zpět bude pro nás dlouhá a vzhledem k tomu, že nám chybí v mládeži kvantita, tak není ani jistá kvalita.

• Znělka

Paspartu2.7.2018 22:05reagovat

Nevíte co hrálo v pozadí za melodii po gólech? Nevím jestli po všech, ale vnímal jsem ji až ke konci.

• Rossi2.7.2018 22:07reagovat

• Japonci

trcmano2.7.2018 22:00reagovat

při děkovačce to vypadalo, že spáchají hromadné harakiri :)

• uletr2.7.2018 22:05reagovat

Ani tým pražského přeboru nemůže dostat gól v poslední minutě zápasu po vlastním rohu. To je katastrofická chyba na jakékoliv úrovni a na MS v takovém zápase a po takovém boji, kdy je chvilka do prodloužení to je bude mrzet hodně dlouho.

• Brazílie:Belgie

standis2.7.2018 21:59reagovat

to bude bonbonek. Už se těším. A v závěsu Mbappe:Urugay. Další pecka.

• tommy17_2.7.2018 22:02reagovat

Snad to Belgie nějak ukope, vidět ve finále rádoby balerína Neymara by byl výsměch MS.

• pubi2.7.2018 22:10reagovat

Jako fanoušek Brazílie bych se po dnešku snad bál víc Japonců než Belgičanů. Strašně naivní výkon.

• standis2.7.2018 22:12reagovat

Asi tak. Jde strach z Lukaka, protože to, co dnes nedal už příště dá.

• uletr2.7.2018 22:15reagovat

Proti sobě bude mít ovšem daleko lepší hlavičkáře než jsou japonci. Thiago Silva, Miranda oba jsou ve hře hlavou hodně dobří. Japonci jsou malí, odstavíš je i tělem a tím dal gól třeba Fellaini na 2-2, první gól byla chyba brankáře a špatné postavení, nemůže dostat z takové pozice takový padáček hlavou i když to trefil dobře a šťastně. O 3 gólu netřeba mluvit, darovaný gól po trestuhodné chybě po vlastním rohu, kdy oni mají moře prostoru. Japonci hráli 70 minut super, pak se porazili skoro sami a k tomu Belgii vyšla ta dvě střídání.

• uletr2.7.2018 22:11reagovat

No dneska Belgie do 70 minuty nic extra, pak trenérovi vyšlo dvojí střídání, jinak by snad ani nepostoupili.

• Pavel Hapal

SuperFrankie2.7.2018 21:57reagovat

Trénuje Japonce podle všeho. Hapal san

• artaxerxes2.7.2018 21:58reagovat

Raději snad prohrát po penaltách, než takovým způsobem.

• TBCH112.7.2018 22:00reagovat

-1

• Moribundus2.7.2018 22:43reagovat

+1 co jsem právě udělal? Pochválil -1 a nebo negoval -1 na 0? Hmm?

• Komentátor Štěpán

artaxerxes2.7.2018 21:56reagovat

Musím s ním souhlasit - Asi jediný tým na MS, který když to nejde, tak je schopen začít hrát úplně jinak.

• tommy17_2.7.2018 21:59reagovat

Karoch by měl zkusit trénovat naši repre, vždyť on všechno víSmích

• artaxerxes2.7.2018 22:01reagovat

Karoch je parodie na komentátora - raději snad kopanec do kulí, než poslouchat tohohle dementa Úsměv

• Kulkozubý Tony 2.7.2018 22:00reagovat

Belgie hraje nejlepší fotbal ze všech celků účastnících se MS. Jen to proměňování šancí je opravdu žalostné, každý zápas 8 tutovek a nakonec se bojí o výhru s Japonskem do poslední chvíle.

• Chabix2.7.2018 22:02reagovat

Já jim už od prvního zápasu moc fandím a když prohrávali 0:2, tak jsem byl pomalu na infarktSmích