Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Podivně nelogické souvětí.

  Tashunka Witko27.5.2018 9:36reagovat

  Herně jsme se určitě zvedli, ale hodnocení nechám na jiných.

   

  Když už ten Pafka nechce hodnotit, klidně si může odpustit veřejnou ventilaci svých nesplněných tajných snů a přání.

   

  A pokud jde o hodnocení, že má o procento lepší bodovou bilanci, než Štramák, tak stojí za připomenutí, že bastardo byl regulérně okraden min. o 7 bodů za nadšeného jásotu fotbalových i mediálních vlastenců a bojovníků proti cizákům, kteří jim přišli ujídat tradiční český chléb. Ostatně to přiznaly i rozhodcovské autority a došlo i k pár trestům sudích, kteří nám jenom v prvních 3 kolech sebrali 4 body, což by ve finále i trochu upravilo to nyní používané zaříkávadlo:

  ”Špatný začátek, špatný konec” !

  Teď jsou všichni zanícení věrní Čechové, na čele s Horstem Sieglem, jehož děda nejspíš stejně plameně agitoval pro Konráda Henleina, konečně spokojeni a můžou se kochat herním posunem, vylepšenými standardkami, stabilizací sestavy, spočívající v zakonzervování dřevin, stejně tak jako tleskat jinotajnému koučingu a střídání, či objektivním a profesionálním pozápasovým hodnocením.

  Konečně zvítězila česká cesta. Teď ještě vzít pár správných českých chlapů typu Coufala, kteří to vezmou do ruky jak soudruzi v osmačtyřicátem a poctivou prací a stachanovským nasazením nás přivedou k lepším zítřkům a nepotřebují k tomu umět hrát fotbal nebo dokonce znát základy angličtiny.

  Kdo neuznává kafíčkářsko-berbrovská specifika - jde proti nám ! Nepotřebujeme žádné trenerské změny a vizionářské přístupy. Poctivý běh ve Stromovce a tvrdá příprava v zimě na horách kluky zocelí. A jestli se Kanga nenaučí na běžkách, nosit vak s vodou v závějích a házet si s medicinbálem, tak ať se vykašle na pořádný český fotbal a jde si baletit někam jinam.

  • Ali Dia Pavelka27.5.2018 9:38reagovat

   To je tak trefný a smutný.

    

   Kroměřížáno bastardo!

  • Sheva27.5.2018 9:42reagovat

   česká cesta nebo zahraniční cesta, do háje nás bohužel dovedlo oboje. Vždyť kdo hrál letos dobře? Možná Plavšič kterýho Štramák ani nenechal čuchnout

   • Ali Dia Pavelka27.5.2018 9:55reagovat

    Já bych teda zraněný hráče taky nestavěl a to nejsem Ital...

   • Kibic27.5.2018 9:59reagovat

    Myslím, že ta zahraniční cesta smysl měla ta česká nikoliv.Smutek

  • TakeACS27.5.2018 10:30reagovat

   +1 jen nevím kdo jinej by měl hodnotit tým, než jeho kouč.

 • Držení trenérů

  Pouzar1127.5.2018 9:35reagovat

  Když se člověk rozhlédne, tak ty časté výměny trenéru zase tak špatný nebyly .. Dokud se někdo nechytil tak se nahradil .. Rozhodně to bylo lepší než tu držet dva roky nějakýho ňoumu, kterej dělá elementární chyby a doufat .. Jen to prohlubuje fanouškovskou letargii..

  • Pouzar1127.5.2018 9:36reagovat

   V případě příchodu někoho jako je například Martin Hašek bych čas klidně dával ( už dokázal že má vizi jak tým má hrát ) .. Škoda že tu šanci ale dáme vždy někomu kdo to neví ..

 • hodnocení sezony

  kilovolt27.5.2018 9:23reagovat

  kdypak asi předstoupí vedení před fanoušky a zhodnotí sezonu i s poučením do budoucna?!

  • Cipisek27.5.2018 9:27reagovat

   Oni něco takového někdy provedli? To jedině až potom, co by jim někdo posprejoval barák jako Franzovi...neschopnost komunikace a pospolitost nikdy nebyla v jejich ochotě a moci...

  • Pouzar1127.5.2018 9:31reagovat

   Jelikož jsem velkoklub a k hodnocení běhu klubu dochází jistojistě v reálném čase ( dokonce na to máme speciálně dosazenou osobu která nedělá nic jiného a to pana Ščasného ) tak nejzazší termín oznámení veřejnosti je pondělí odpoledne.. Včetně verdiktů a plánů do budoucna ..

    

   Vede nás vize.. Víme co je špatně..

    

   Tak sem s tím Sparto

 • EPILOG

  Cipisek27.5.2018 9:19reagovat

  Dneska si s náma vytře prdel kdokoliv, jak na hřišti tak v zákulisí, nemáme respekt a fans taky nejsou jednotní.Zlatý starý časy....Danečku-už táhni i s těmi svými neschopáky za zády, doufám že už se hledá adekvátní a dlouhodobá náhrada za Hapala.

  Všechno zlé pryč & ”God save the SPARTA”!

 • Něco málo ke včerejšku

  dominik2727.5.2018 8:03reagovat

  Zápas by pro nezaujatého diváka byl asi v celku pěkný. Když si představím, že takovou remízu 0:0 sehraje Sparta třeba s nějakým předním týmem Premier League či Bundesligy, tak jsem vyloženě spokojen. Ale bohužel...

   

  Páté místo je fakt bída, to snad ani nebudu rozpitvávat. Co jsem včera fakt hodně nepochopil, byl způsob, jakým se vyřešilo střídání pravého beka. Třeba Hovorka mi v první půli přišel dobrý, jako by se poučil z chyb, které jej na jaře připravily o místo v sestavě. Přesun na pravého beka jej však viditelně rozhodil. Pro Kulhánka rychlé přeorientování na stopera také muselo být těžké, právě v tomhle překopání obrany bych asi viděl důvod, proč Bohemka ve druhé půli regulérně sahala po třech bodech. Zkrátka mít zraněného jednoho hráče a vyměnit kvůli tomu tři posty, to mi přijde dost netaktické.

   

  Jinak opět se mi potvrdilo, že v Bohemce je pár fakt zajímavých hráčů. Tetteh s Reiterem už velmi pravděpodobně budou na zahájení přípravy. Já osobně bych bral ještě Martina Haška, ten mi z celé Bohemky přijde aktuálně nejlepší a svým pojetím by kádr Sparty mohl vhodně doplnit. A něco do sebe má určitě i Mašek, rozhodně by stálo za to ho podrobněji sledovat jako potenciální posilu.

  • Ali Dia Pavelka27.5.2018 8:05reagovat

   No Ščága se regulérně zbláznil, měl tam buď posunout Frýdka a risknout s 3-5-2, nebo tam dát Sáčice.

  • Sendi27.5.2018 8:58reagovat

   doteď tomu tahu nerozumim...

   Nicméně Hovorka v prvním poločase hořel, Tetteha vůbec nestíhal a na beku už se jen trápil...

   No ještěže ta sezona skončila, v takový fotbalový letargii sem snad nikdy nebyl...

   • kilovolt27.5.2018 9:21reagovat

    mně bylo včera uplně fyzicky blbě z toho všeho.....a hlavně ta depka, že člověk nevidí naději na zlepšení

    • johnny127.5.2018 10:01reagovat

     To je na tom to nejhorší. Světlo není ani na konci tunelu.

  • Shaemi27.5.2018 9:14reagovat

   Tak jestli začneme měnit fotbalisty za atlety, tak to je konečná.

   • Bunda27.5.2018 9:15reagovat

    Kdo je atlet?

    • Shaemi27.5.2018 9:34reagovat

     Reiter. Styl kopni a běž mě radostí nenaplňuje

  • trcmano27.5.2018 9:39reagovat

   Sáček byl jedno z mála pozitiv, vypadal rozhodně fotbalověji než Kulhánek, který je až moc defenzivní a hodí se víc na stopera. Jinak Bohemka měla největší šance, když přišel Zizu a Nico s jeho fyzičkou se přesunul na pravou zálohu, pak se z pravý strany stal průchodak v kombinaci s Hovorkovymi kiksy...

  • Sheva27.5.2018 9:39reagovat

   s tím střídáním kategorický souhlas - tohle byla úplná blbost. A Sáček se tam snad nedostal k balonu

   • johnny127.5.2018 10:02reagovat

    Střádání bylo naprosto tragické. Celá hra se ještě zhoršila.

 • Důležitý

  ap241227.5.2018 7:36reagovat

  je taky aby Sparta byla silná v zákulisí což mi tak nepřipadá oproti jiným nejmenovaným klubům!

  • Jiri ACS27.5.2018 7:50reagovat

   To je prave dalsi pruser.Aby si s nama kdejakej hejhula ve zlutym vytrel prdel a nebo aby si nejakej Sadek dovolil nadavat,to si drive na Spartu nikdo nedovolil..Mela respekt,jak u ostatnich klubu,tak v zakulisi..

 • Nakupy a vyhodnoceni sezony + dusledky

  Jarošík27.5.2018 2:23reagovat

  Ihned zacit s nakupy. Nesmi se to dohnat do konce pripravy a jeste nemit na place sehrane kluky! Nakupy musi prijit pred kempem a pred pratelaky a ligou ci el!!!

  Vyhodnoceni od trenera a Kretinskeho. Chci videt ze nekdo bude zodpovedny za spackanou sezonu. Co a jak bude dal a kam se acs mini ubirat jak herne tak nakupy ci trenerem...

   

  • Tashunka Witko27.5.2018 8:23reagovat

   Tvé přání už je splněno. Coufal je na cestě na Letnou a viník zpackané sezóny byl také odhalen. Za vše můžou kupčík Požár a italský bastard.

  • TakeACS27.5.2018 8:51reagovat

   Neboj oni příjdou až po předkolech po prvním ligovým kole s alibistickýma kecama, že to bylo složitý jednání a chtěli mít jistotu, že budeme hrát EL...

 • Pravdou je,

  Dno27.5.2018 1:06reagovat

  že Strama vždycky po špatném výkonu zjebal. Třeba ze si to Sparta nezaslouží.

   

  Teď vydime vysmateho Hapala. Prý jsme bojovali - ve 4. minutě jsme měli lozenku a kdybychom ji dali, vypadá ten zápas jinak.

   

  Po to tohle ho musí minimálně protilehlá vypískat.

  Sparta potřebuje zahraničního trenéra, co ji postaví do latě.

   

  Jinak arrideverci ...

 • Video

  Libido27.5.2018 0:36reagovat

  jak už řekl Šury. Proč na nás teď video bylo a v důležitém zápase Plzně v minulém kole nebylo? Proč jako dpr*dele ?!?! Vysvětlete mi to! Jako jasný, ten pád Vaty by pentla být neměla, ale prostě mě se*re ten princip sakra! Snad všem týmům stejným metrem!

  • M4rtin27.5.2018 0:56reagovat

   Kdyby díky videu neodpískali chybou penaltu jim, tak by si tu taky brečel? Tohle fakt nechápu. Místo toho aby si byl rád, že tam to video bylo, tak tu píšeš nějaké nesmysly.

   • Libido27.5.2018 20:19reagovat

    Já za to rád jsem, jen píšu, že by tím pádem mělo být i v jiných (kor důležitějších) zápasech

  • ap241227.5.2018 1:07reagovat

   Minule video nebylo údajně proto, že se hrály důležitá utkání a někdo by potom si mohl stěžovat, původně mělo být na utkání Plzně ale jelikož to pískal rozhodčí který nebyl školený na používání videa tak se video nekonalo! Ve skutečnosti ale nebylo proto, protože kdyby prádelna potřebovala pomoc od rozhodčího, tak s videem to jde blbě, prostě šaškárna, podvodníci to měli dobře ošéfovaný!

 • Salah

  restari27.5.2018 0:21reagovat

  Tak nejspíše přijde i o MS, škoda. Sport je někdy krutý, tam už se taky nemusí nikdy podívat.

80657 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha