neví někdo chlapy proč nehrála riviera playboyz.to je mávání na hovno!!!
Nevíte proč tam dneska nebyly TOI TOI hajzly? To problém se záchody vyřešili tak, že jich je ještě míň...?
DK uzavřel kohout s penězi
čekal jsem to horší. Ben Chaim začal hrát konečně fotbal a Frýdek také celkem o.k. Chválim Opavu, žádný zaparkovaný autobus, tady se někdo diví, že nedostali bura, ale ti budou těžký oříšek. Costa se Stetinou dobrý, stále nemůžu přijít na chut Kulhánkovi- v defenzivě jakž takž, ale dopředu nulový, takže Kanga všechno hraje Kanga. Až ten chlap jednou nenastoupí, tak si neumím představit naší rozehrávku. Tetteh se dneškem třeba chytne a budeme mít zabijáka.
Kulhánek nás přežije všechny (v záloze) je to velká naděje ( pro slepce)- a tím nechci urážet lidi s těžkým životním údělem.
Kulhánkovi nemůže přijít na chuť nikdo, jen další z mnoha italových přešlapů. Kdyby zůstal ještě 1-2 sezóny v Liberci, tak by nám byl prospěšnější. Zlatej Vašon.
Jinak Frýdek opět klasika jeden z nejlepších na hřišti. Od té doby, co hraje zase obránce každým zápasem je mezi TOP 3 hráči, když teda zrovna nesedí kvůli žlutým. To se mi na něm taky líbí, že se s ničím sere a prostě i za cenu žluté si u protivníka udělá respekt. Takových ”tvrdých chlapů” potřebujeme více. Naštěstí ho Hapal naučil nedělat takové prohřešky u vápna, takže už ani ty fauly tolik nevadí.
Ital a jeho přešlap To jsem nevěděl že je syreček z Apeninského poloostrova.
Tak kupodivu dnes to pomerne casto rozehravali od stoperu primo na pravou stranu (Chipciu, TBCH) a bylo to pomerne rychly a v pohybu. Tohle mit i vlevo, tak jde kvalita nahoru. K tomu pohyblivy stredak a zacina to mit urcite rychlostni parametry. Jinak Pulkrab neni spatnej, ale hraje fotbal uplne jineho druhu, nez jsou zvykli ti kluci na prave strane.
Jak rozumite Kotalikovi, kdyz rika, ze vzali Chipciua i kvuli dalsim planum, ktere maji? Odchod nekoho z kridla? TBCH?
Pokud DK Tala miluje, jak se říkalo, tak mu, obzvláště po dnešku, dá dalších dost šancí ukázat se.
Můj názor.
Jen aby bylo jasne, vubec nezpochybnuji jeho kvality a nijak nevolam po jeho odchodu. Jen mi nenapada, co by ta slova mohla znamenat
waaw
Od dubna shání pravého beka a až ho seženou, tak s ním budou počítat na jiném postu. Očekávám, že beka bude hrát celou sezonu.
Třeba na halfbeka do 3-5-2..
Neznamená to jen, že počítá s uplatněním opce na něj?
Tak on to trošku nastínil Happy v pozapaaovym rozhovoru, že může hrát v určitých zapasech výš
Jinač trenér Opavy velice sympatický rozhovor kde jasně řekl že jsme potrestali jejich chyby atd. A ne ty klasicky brečení trenérů s naší ligy
U Costu a Kangu som trpol, ci niektoremu neprepne a nedostane 2.ZK/ci si nahodou Kostik nepodda Smolu a Kanga pri tom okopavani nevrati niekomu/.Este k TBCH a Stanciovi-je vidiet, ze zamakali na kondicke, vsetko odtrenovali a hned sa dokaze Tal aj vratit do obrany a Nico vydrzal cely zapas a dost nabehal.
Ten Costa je magoor
U něj bych se těm dvěma žlutým kartám za zápas ani nedivil.
Kanga je jako řádek brambor(okopávaný) skoro vždy a zatím se drží .A Tal se snaží už déle (vracet a makat) . Když ho ti pištci nechají na pokoji .,. tak mu to tam brzo i spadne.
Co mi dneska přišlo asi jediné vážně smutné je taktika. Hapal tvrdí, že doma by chtěl hrát na dva útočníky. Dneska se to vyloženě nabízelo a nic. Tvrdí, že chce s týmem vysoko presovat. Opět nic. Opava vedle toho nastoupená se třemi útočníky vepředu připravena okamžitě napadat.
Ja nevim kdy uz lidi pochopi ze to neni o poctu utocniku na hristi
Co není o počtu útočníků na hřišti?
Kolega chtěl říct, že při systému s jedním útočníkem mají o to ofenzivnější úkoly obě křídla, narozdíl od 442,kde jsou to klasičtí záložníci. Navíc tam je podhrot v podobě Stanciua. Takže se dá považovat i ta dnešní formace v podstatě za mnohem útočnější než se dvěma útočníky
S takovým Kulhánkem je to celkem sci-fi
Presovat
Jeden útočník je zcela v pořádku. Většina velkých mužstev tak hraje. Vysvětleno to už ve vlákně je.
Více mi vadil alibismus našich hráčů. Kolikrát byla příležitost 1 na 1 nebo ve středu hřiště dát průnikovou přihrávku, ale Sparťani raději nahráli dozadu. Občas jsem skřípěl zuby.
3b doma proti naspidovanymu novackovi, co si vytrel prdel s druhou ligou. Kanga zadna haluz, proste out of box ostrelovac, Tetteh taky zadna haluz, ale aktivni strelba z volne pozice na vapne. Stanciu mel na noze dva, TBC o par cm nedal vystavni jesle po ukazkovym sprintu. Dneska to technicky nedaval Plavec, ale svoji stranu unavil slusne, Pulkrab mel hrat evidentne dorazece z malyho vapna, ale bez balonu tezkej ukol. Costa psycho s tou hlavickou, pred poharama ne uplne pozitivni zprava (->Uros...?). Suma sumarum ale zaslouzena vyhra:)
Doblito je, protože těch pár malých piňdourů už muselo jít spát. Kanga s TBCH nejlepší z týmu, oba jednoznačně nejfotbalovější. Kanga si to akorát kazí těmi svými gesty a výlevama. Jako třeba dneska ve druhé poločase při tom kvílení a simulování před ”ošetřením”. Taky nechápu, proč se nechce účastnit děkovaček. Za to bych ho jako kapitán nebo trenér kompletně setřel, tohle by si dovolovat neměl.
TBCH o 100% lepší než loni touto dobou. Bojuje směrem dopředu i dozadu, nesimuluje, negestikuluje. Možná, že už i těm nejnatrvdlějším došlo, že cizinec co nikdy nehrál v zahraničí potřebuje nějakou dobu na aklimatizaci.
+100
Kanga aj ked trosku tomu pridal, ale na ruku mu evidentne stupil a to je dost dobra bolest ked ti stuplami masiruje kosticky
Ano, bolí to a nikdo nezpochybňuje, že to faul byl. Ale ta komedie kolem už je prostě navíc.
Kdyby Uros neměl tu redku tak je v základu on místo něho.
Všimli jste si jak přihrál Vukimu před druhym golem? Za nohou efektně, ale i efektivně tim celou akci dost zrychlil
To byla veliká paráda, navíc si potom naběhl a dal gól, co víc si přát.
Až na samotné zakončení to byla velmi dobrá akce. Především to začalo tím, že vybojoval míč, povedeně uvolnil spoluhráče a ve vysokém tempu stihl doplnit to přečíslení. Přesně ukázal, že když zapracuje, může ukázat velké věci. Bohužel jsem měl dnes často pocit, že by toho mohl odpracovat i víc, zvlášť když šel do hry až na poslední půlhodinu.
Některým na to nestačilo ani 90 minut.Já jsem spokojen .
Mně u Tetteha přijde, že když na sobě bude dobře pracovat, tak může jít za pár klidně třeba do nějakého velkoklubu. Podle mě by byla škoda, kdyby ten talent prohospodařil. A když občas sleduji, jak se líně poflakuje po hřišti, aby pak po chvilkách podle nálady předvedl, co doopravdy umí, tak je mi to trochu líto. Snad by měl mít vyšší ambice, než se jen prosadit ve Spartě.
Dej mu čas, dnes hrál poprvé za Spartu ostré utkání a má 1+1, to jiní nemají za půlku sezóny. Musel být i nervózní, ale podle mě to dnes zvládl dobře.
Já mu ten čas dám, jen říkám, že bude muset přidat. A nervozitu zrovna nevidím jako důvod pro šetření krokem.
Nicméně já jsem rád, že přišel, talent v něm vidím fakt obrovský, teď ho jenom neprojebat.
Mladej kluk ..vezmi si Šurala .To je úděl útočníků..těch pracantú moc není a platí se zlatem .Bude rád ,když mu kotel nesebere sebedůvěru, jako TBCH .Stačí málo ,každý není splachovací.Jak říkám za těch pár desítek minut.. splnil úkol.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17434 lidí.