No tak s tímhle je jasný, že 3 předkola EL v životě nepřelezeme, není otázka jestli nás někdo vyřadí ale kdy...
Stanciu a Kanga pak logicky nebudou chtít další sezónu bez pohárů a předpokládám jejich odchod na konci léta, Kaya a Chaim s ohledem na plat a absenci pohárů budou odejíti pod cenou za účelem šetření a ještě předpokládám prodej Plavčice v zimě kvůli penězům...
Moc se těším na sestavu Heča-Zahustel, Štetina, Radakovič, Frýdek-Vácha, Kulhánek/Sáček-Vatajelu (protože toho prodat nepude, nebude komu), Šural na podhrotu, V. Kadlec-Pulkrab
TO musí být mokrý sny všech z kotle a všech sparťanských ”legend”, jen moje otázka je budeme hrát s tímhle tu druhou skupinu o EL v nadstavbě, nebo to směřuje spíš ke skupině o sestup...?
Je sobota, sviti slunicko, a ty ses takhle nasranej😊
Furt mě ten včerejšek nepřešel...
To tě takhle nasere prohra v přípravě?
Tak upřímně nejde jen o tu prohru, ale o to, že ve Spartě očividně není nějaký plán, analýza rizik a podobné věci, které má management řešit . Je až s podivem, jak se vše řeší na poslední chvíli, nic není připravené a sportovní strategie prakticky neexistuje. Pokud ano, chybí implementátor, který by jí zavedl. Ve většině podobných orgnizací by to byl generální a sportovní ředitel, takže Kotalík a Ščasný, ale to bychom asi očividně chtěli moc..
Stále to je jen příprava,hráči nejdou naplno do soubujů aby se někdo nezranil. Uvidíme jaká bude generálka před ligou,tam by měla vyběhnout sestava na ostré zápasy a nejduležitější bude první ligové kolo.
Ale zatím to žádný šlágr není,to máš pravdu
Kdyby odešel Kaya a TBCH tak to vůbec náš tým neucítí... aspoň by bylo více peněz na nového SŘ
Jak je možný, že 14 dnů před ostrým startem ligy hráči a tým vůbec nemají formu.!!! Bez formy celý útok včetně Šurala.Kulhánek šel neuvěřitelně dolů.!!!! Hráči si nevěří, mentalita týmu je špatná, Hráči nehrají na svých postech, kádr je stále zbytečně široký, tým se má již sehrávat v poslední sestavě a naopak se stále jen zkouší. Přibývají strašidelné individuální chyby, Stále není vidět po půl roce jakýkoliv posun týmu.!!!!! Není už těch chyb pana trenéra moc.!!!!?????
myslim si nieco podobne, ze muzstvo by malo uz mat svoju tvar, zazity nejaky system a uz by sa malo zohravat a doladovat a my sme na zaciatku, nevieme co chceme hrat, ani kto bude hrat a vzadu vela chyb, dost faulujeme a vpredu tragedia-Surala nevidiet, Pulky tam beha ako splaseny kon a dost utocnych faulov na moj vkus, zacinam mat obavu o novu sezonu-bars by som sa mylil!!!
od dubna vědí, že potřebují pravého beka, tak si Sčasný po konci sezony jede na týden na ryby, za další 3 týdny dá rozhovor, že už ho intenzivně shánějí a přivedou hráče,který je v úplně jiné fázi přípravy a ještě ho musejí na beka přeškolovat. To je jeden příklad.
Někteří naši hráči by měli změnit obor. Není možné, aby ligový hráč několikrát po sobě netrefil prázdnou bránu. Ristic, Zizu, TBCH by měli někde u Orloje ukazovat tríčky s balónem, tam góly nejsou potřeba.
To je tak, když ti do toho kecá SŘ, ty to trénuješ po svým a hráči jsou zmatení.
To je prostě Sparta posledních let.co se divíš?!
Berovi, asi bude vacsinou sediet kedze Arnheim kupil z TN Hilary Gonga
Prosím pouze o odpovědi k tématu, ne recenze.
Pečeně psal, že Štěpán v přímém přenosu oznámil konec (ale ne zápasu). Nevíte, kdy to bylo, popř. co řekl? Poslouchal jsem na půl ucha.
A dále - v komentářích se spekuluje o odchodu na O2. Vidí do toho někdo víc? Insideři, chci vaše informace.
Ad 1.
Ano řekl to. Znělo tak nějak ”Loučím se s Vámi, protože jsem komentoval poslední zápas na MS, možná i celkově. ”
Rekl to jinak ale v tomto smyslu.
Říkal, že je to dost možná jeho poslední zápas, který komentuje.
díky Bohu...
neraduj se, možná ho uslyšíš na O2.
Na O2 nekoukám(díky Bohu)
Přesně tohle jsem tu nechtěl číst. Zavedl bych tu diktaturu.
to snad nemyslíš vážně
Proč bych to neměl myslet vážně?
čt zůstala ve fotbale repre a snad EL, tak by byl logický odchod pár komentátorů.
Mluvil o svém posledním komentování na tomhle šampionátu.Žádná škoda.Sislavej,věčně se snažící být humornej.Zlatej Míra Bosak.
takže na MS už jsou v souteži jen evropské týmy, takže ze zábavného světového turnaje máme nudné ME :)
Nudne?? Tak jako nevim o co by byla zabavnejsi Argentina nebo treba Uruguay, kteri me docela nudili..to radsi Belgii, Francii, Anglii
Kdy už se konečně přihlásí ke své odpovědnosti, jak se dušoval a vyvede z toho konkrétní kroky. Jako třeba, že by odešel.
Ty očekáváš, že SŘ rezignuje po prohře v přípravě?
po nepostupu do EL to odnese Hapal a v zimě odejde Sčasný. Do tédoby budeme poslouchat keci o zlepšení, jak nám tvrdil po zápasech pod Hapalem.
Přesně tak, vidím to stejně. Chlív se vyčistí tak za 2-3 roky, až budeme hrát střed tabulky a Křetínský to buď prodá anebo usoudí, že by bylo lepší dát do klubu management, co tomu rozumí místo kamarádů.
alespon spravne napis jmeno
Fotbalista to je skvelej, ale divim se, ze dohraje vsechny zapasy s tim poctem simulaci, co ma kazdy zapas . Diky bohu za video a zpomalene zabery, clovek se aspon pobavi!
Když to prochází Ronaldovi, proč by to neprocházející Neymarovi? Oba podobní - super fotbalové dovednosti a současně herečky nejvyššího kalibru
Souhlas, je to špatně u všech, jen bych řekl, že Ronaldo a Messi jsou v tomhle o stupínek ”lepší” než Neymar. Rozhodčí se dost bojí na celém MS dávat karty za tohle.
takové neblahé tušení, že na nás bude stačit i namotivovaná Opava v 1. kole.......
Přesně tak.hapal se konečně bude pakovat a nastoupí grosse Franz
Opava pojede totalne na dren - vyhecovani, vytusi, ze hrajem tuzku a do toho prvni zapas po postupu. Tipuju, ze prohrajem anebo budeme radi za remizu. Bohuzel je nutne, aby vypadli jak Hapal, tak i Scasny, jinak se nikam neposuneme. To, ze Kotalik ma byt davno pryc je bohuzel vec jina..
Kotel byl po zápase spokojen.
Vácha skóroval a Lafi přisel za klukama v růžovým tričku pokecat.
Kotel je na stejné úrovni jako naše hra.
A chodíš někdy Naspartu?
Jo a proto můžu tvrdit, že náš rádoby kotel stojí za hovno.
Super, takže nechodíš.
Zajímavá dedukce. Můžeš mi říct v čem je náš kotel dobrej? Jak prospívá klubu?
Rozhodně ne tím, že se při prvním nezdaru postaví proti trenérovi. Viz. Strama.
Rád bych na kotel změnil názor, ale to by se musel chovat trošku jinak.
Prvoku...
On tam byl fakt Lafi? Jsem si ho ani nevšiml.
Si kluci zanadávali na černochy a pokecali, jak pěkně vyndali Itala a cizáky a přivedli diky tomu super tým pod vedením Hapala... Fajn odpoledne, proč ne...
Kolik bylo v kotli lidí když ani nebyl slyšet žádný pokřik, kromě: bojujte za Spartu”?
Ten zápas šílenost, na hříšti několik hráčů, kteří jsou naprosto bezvýznamní pro Spartu. Proč stále dostává šanci ten podprůměr Vatajelu a spol. Naprosto nic na hřišti. Proč už se nesehrává kádr. Chodící fotbal, překulovaná, bez nápadu, líné, nudné....tak toto je Sparta v polovině přípravy. !!!! V útočné fázi hráči nevědí co dělat, žádná souhra, sehrané, nacvičené gólové akce neexistujou. Neexistuje jakákoliv přímočarost, útočná agresivní jízda, tlak na soupeře. Prostě šílenost. Nechybí již náhodou respekt k trenérovi?? Stačí na to vůbec trenér ordinovat týmu krásný útočný fotbal?? No nevím. Co Vy na to?? Dnes jsem odjížděl z Budějic opravdu znechucen. Je to stále horší a horší.!!
Je to horší a horší, Hapal je tu 4 měsíce, dostal posili do každý řady + kohokoliv z hostovaček a jdeme do větších a větších sraček, všichni hrajou s týmy z nižších lig, aby si zastříleli ofenz hráči a udělala se pohoda a my dostaneme na prdel 14 dnů od prvního mistráku, super...
*posily
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
13846 lidí.