Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kotel

  Balde30.7.2018 9:43reagovat

  Proč duté hlavy chuligánské hučí na Kangu, TBCH, že udělaly chybu a samy si nedokážou ohlídat ani vlajky v autě. Hučí někdo na ně, že udělaly chybu?

  • ap241230.7.2018 9:50reagovat

   Prostě tohle je generační problém, proč tohle dřív nebylo? Až tahle generace přestane chodit na fotbal a zůstane doma čumět na telku, tak to bude snad lepší! Nebyli na vojně a to je chyba! I když bohužel vzpomeňme si na film „Proč” Problém asi bude hlubší.....

   • Kajnšmentke30.7.2018 10:32reagovat

    Největší náckové jsou tam veteráni, kterym je přes 40, ty na vojně asi byli. :D

    • ap241230.7.2018 11:16reagovat

     Pravda, vojna skončila 1.1.2005 a mě připadalo že to je už hodně dávno..

  • Madridista30.7.2018 10:32reagovat

   Hučení na Chaima schvaluji. Co je špatného na vypískání a řvaní Ben Chaim ven? To se dělalo i na české hráče. A každý člověk, co do něj není udělaný (viď Lobrock, Jarošík) vidí, že ve Spartě jeho angažmá je velký omyl.

    

   To je těžké, když ti lidi rozbíjí okno že... jak si to chceš ohlídat? Najmout sekuriťáka, co ti bude stát po dobu zápasu u auta?

   • ozzyosbourne30.7.2018 11:40reagovat

    To je těžké když ty jsi udělaný do Frýdka a nevidíš že hraje na h***o. :). Tak nepiš blbosti :).

 • Tetteh

  Shaemi30.7.2018 9:24reagovat

  Taky se vám zdá, že hraje spíš podhrotového útočníka nebo křídlo, než aby hrál klasického hroťáka? Samozřejmě nevím, jaké má úkoly od Ščasného, ale ve vápně nám pořád někdo chybí a i křídla nejsou schopné doběhnout na zadní tyčku. Celá ta naše finální útočná fáze (rozuměj kolem šestnáctky) je vůbec nějaká divná... Přijde mi, jako bychom se vždy snažili nakonec nahrát na vápno, aby mohl Stanciu nebo Kanga vypálit.

   

  Bohužel se potvrzuje co jsem psal dříve, měli bychom koupit kvalitního útočníka do vápna a nešetřit na něm.

  • Tashunka Witko30.7.2018 9:30reagovat

   Tetteh patřil k tomu lepšímu a připravil pěkné gólovky Stanciovi, který ovšem v koncovce selhal.

   • Shaemi30.7.2018 10:19reagovat

    Já neříkám, že hrál špatně. Ale prostě chybí ve vápně.

  • Bunda30.7.2018 10:06reagovat

   Tetteh byl vždy křídlo. Hašek ho začal stavět na hrot. Ale ve Spartě je Tetteh úplně odriznuty od zálohy.

  • Funin30.7.2018 10:59reagovat

   Jak píšeš, ten pohyb krajních hráčů a záložníků je žalostnej, to je naše největší slabina. Konečně máme hroťáka, co dokáže trochu tu hru a šance připravovat, ale pro změnu tedy nemá pro koho.

 • Tak

  ap241230.7.2018 9:17reagovat

  jedni fanoušci nejmenovaného provinčního klubu tvrdí že včera měl rozhodčí písknout proti Spartě dva pokutové kopy ale díky Chovancovi to máme ošéfovaný, to mě fakt strašně rozesmálo SmíchVěděl jsem že to jsou dementi ale oni jsou dementnější ještě než jsem myslel!Jinak ve čtvrtek by se to snad dalo uhrát, do poločasu dva góly a po přestávce další dva, pro jistotu kdyby jsme dostali gól v 90 minutě!Prostě na ně vlítnout od 1. minuty.... A v neděli výhra nad Slováckem, co víc bysme si mohli za současné situace přát?

  • Tyrrael30.7.2018 10:58reagovat

   A ty se divíš, když jsou zvyklí, že se jim to píská v jejich prospěch... Smích A co, kromě toho pádu, mělo ještě skončit penaltou?

 • Rada a fans acs :-))

  Jarošík30.7.2018 8:41reagovat

  Dobrej rýpanec asi na Ščasného že některým to nevonělo jak vyřvávali jeho jméno haaa...

  Možná je to hloupost, ale takový člověk v acs vedení chybý. Jako jediný do tv řekl narovinu, že hráči acs doposud hráli díky jménu a přitom v tréninku neodváděli to co mají, za něj to bylo jinak, jasně řekl že nyní si kluci základ musí na tréninku zasloužit! Podle mě taková osoba ve vedení má co dělat, udělal by tam průvan a jde z něj respekt, nevím co kvality ale na lavičce toho za pár měsíců ukázal víc než kde kdo za psoeldní 2 roky!

  • pepinho230.7.2018 9:00reagovat

   Panebože. Někteří lidé mají vážně krátkou paměť. Vždyť takhle mluvil i předtím, a pak hráli ti samí a to stejnýSmích

   • Jarošík30.7.2018 9:03reagovat

    Neřekl bych že za něj hráli ti samí, naopak některé docela vyšvihl a popravdě jeho výsledky byly ty nejlepší když se ohledneš za výkony trenéru v acs za psolední dva roky!!! O Jablonci ani nemluvím a včera jsme se stěstím vyhráli. Jabka byly herně lepší

  • Vee30.7.2018 9:03reagovat

   -1000

   • ap241230.7.2018 9:21reagovat

    Řekl bych že Rada patří mezi ty lepší trenéry co u nás jsou! Jsem zvědav jakého trenéra přivedeme zda zahraničního nebo z Čech, no hlavně že Sčasný řekl že přivedeme dobrýho trenéra!

    • Vee30.7.2018 9:23reagovat

     Mám na radu opačný názor - neříkám, že je vyloženě nejhorší, ale dobrý neni.

     • Jarošík30.7.2018 11:09reagovat

      Já měl na Radu podobný názor, když trénoval tak 3 roky zpět, ale za poslední dva roky mi přišel u něj progress a kam došel tam to funguje, co si budeme, jak v acs to šlapalo pod ním, tak i v Jablonci. A co je hlavní tak to co řekl do tv - nelze a jde si za tim co je spravne - hrat bude ten kdo na to fyzicky ma a maka na treninku!!!

 • boskovic

  petr130.7.2018 8:06reagovat

  Zřejmě jsi včera v kotli byl. V tom kotli, kde stádo cvičenych opic čeká na to až jim některá dutá hlava povolí co zařvat. Včera jsem měl tento soubor moci sledovat z vedlejší tribuny. Za celý zápas pořádně nezafandí, jenom sprostě uráží. Při vstřeleném golu na hrače bučí,za vedoucího stavu řvou bojujte za Spartu atd.Pánové, pro Spartu je důležítější ten váš negr,nežli vaše duté hlavy. Je z vás na blití:))

  • captain_obvious30.7.2018 8:08reagovat

   wtf

  • Jarošík30.7.2018 8:15reagovat

   Také jsem si za ta léta všiml, ono už dříve za Bergiho nebo Koviho to bylo tak, že kdo neřval to, co se řeko v kotli, tak dostal po držce!

   Takové stádo ovcí. Je fakt, že tehda to mělo jiné kouzlo a celkově ta sebranka byla jiná. Nyní je to na spartě jen o mladících okolo 18 - 23 let a jediné co umí řvát je Sparta a nebo sprostě békat na hráče a vedení!

  • brychtal30.7.2018 9:21reagovat

   Kdyby kotelníci byli fér, tak by si sami platili pokuty za své čmoudy. Šmejdi jedni barevní.Vztek

 • Rozbor zápasu, posty a hra, Knaga...

  Jarošík30.7.2018 7:59reagovat

  Jak by podle vás měla zatím vypadat sestava acs, jaký rozestavění byste u acs viděli a co říkáte na příchod trenéra - cizince???

   

  Včerejší zápas, za mě zbytečné experimenty na určitých pozicích.

   

  Chipciu není přínos jako bek, byl by to zbytečný nákup, zkusil bych ho na křídle místo Chaima, toho bud dát na druhou stranu nebo posadit.

   

  Plavšič - ten jde herně dolů, tak že by měl místo něj nastoupit produktivní Vuka!

   

  Frýdek není DZ, když už experiment, tak ho dejte radši na pravého beka místo Chipcia a na druhou stranu určitě ne Costa, který evidentně na acs už nemá a radši Civiče, který je jednak budoucnost a na Slovneksu podával supr výkony!

   

  Hra acs, neviděl jsem zlepšení, za mě dokud tu nebude kvalitní trenér a Ščasného nenahradí fakt kvalitní nezaujatý sp. ředitel, tak to nepůjde!

   

  Kanga - za mě nenahraditelný hráč v acs, nedoceněný a to že dělá navíc kličky, střely atd tak to je dobře. Vždy v každém týmu musí být někdo kdo se pokousí o něco navíc. Položte si otázku, kolik zápasů takel rozhodl v náš prospěch? Jen si vzpomente na Jihlavu, Opavu, ted Jablonec...nebýt právě jeho střel a odvahy, tak jsme v řiti ještě víc, to že není kolektivní nebo kamarádský je věc druhá a na ní se dá zapracovat, hlavně nový trenér by tohle měl změnit.

  Sestava:

  NITA

  dočasně Frýdek - Kaya - Radakovič - Civič

  Chipciu - Stanciu - Ristič - Kanga - Vuka

  Tetteh

   

   

  • Jarošík30.7.2018 8:03reagovat

   Ještě dodám, že kde kromě pravého beka talčí spartu hodně bota je post DZ - Vácha na kterého se tu ještě půl roku zpět házel bordel, tak je opěvován a chcete ho zpět, za mě už fakt ne, na Liberec neměl, v juniorce děs běs a nyní základ? Ano v přípravě hrál ok, ale to je vše. Kulhánek má tak na střídání a cca 25min zápasu, Ristič hrál na DZ supr, ale také si nejsem jistý neboť v obraných věcech pokulhává stejně jak oKulhánek :DDDD Za mě je tento psot nekvalitně doplněný a kromě beka by se acs měla zaměřit i na tuto pozici v zimě!

   Kaya - plat je vysoký na to jak hraje, pokdu nepůjde fakt herně nahoru a bude stále zraněný tak ho prodat a koupit Jemelku a udělat tak dvojici Rada/Jem!

   • Sendi30.7.2018 8:36reagovat

    ”Ristić hrál na DZ supr” až na to, že Ristić ve Spartě nikdy DZ nehrál...

    • Jarošík30.7.2018 8:39reagovat

     No pokud vím, tak hrál po boku Stancia ve středu hřiště a on byl právě ten, který hrál více od zadu, každopádně to nemění situaci v tom, že bych h otam zkusil daleko více než Frýdka který byl včera úplně žalostný nebo nesouhlasíš?

     • Sendi30.7.2018 8:42reagovat

      Ristić ve Spartě zatím vždycky hrál Kangovu roli, nikdy ne posledního a nebo hrál na kraji. Frýdek žalostný byl a hrát tam nemůže, z mýho pohledu by bylo momentálně idelání, kdybychom hráli střed zálohy ve složení Kulhánek-Ristić-Kanga a se Stanciem na falešnym křídle...To je podle mě jediný správný řešení...

      Bohužel podle Ščágy hrál Frýdek skvěle a bude tam hrát on...

      • Funin30.7.2018 8:46reagovat

       s tou zálohou to vidím podobně, ještě je otázka, zda by toho b2b nezvládl zahrát třeba Zizu

       • Jarošík30.7.2018 8:48reagovat

        I to je možnost, postavu má a výšku jakš takš také...

        Ale na DZ mi prostě chybí hráč, Kangu bych rád viděl jako čistou desítku, střílí, rozehrává a má přehled, za mě by mu měl někdo kvalitní krýt záda a Stanciu bud falešné křídlo nebo více rozehrávat. Kanga je hodně ofenzivní hráč.

      • Jarošík30.7.2018 8:47reagovat

       Asi a tebou musím souhlasit, já bych tedy preferoval útočnější sestavu, kdy bych radši hrál přímo na dva hroty a jen 4 hráče v záloze, ale Ščasný asi bude hrát bud 4-1-4-1 nebo casem jeho oblíbené 3-5-2, což se mi líbilo, ale je otázka zda na to hráče máme či nikoliv!

        

      • Tashunka Witko30.7.2018 9:28reagovat

       Ani Ščasný není takový blb, aby neviděl, že Frýdek hořel a DZ hrát nikdy nemůže. Ale byla to jediná zásadní změna, kterou

       provedl a aby svému tahu dodal punc trenérské geniality, bylo nutné Frýdka pochválit.

       • johnny130.7.2018 12:22reagovat

        Frýdka bych posadil na lávku a místo něj bych vyzkoušel Rističe.

  • Jarošík30.7.2018 9:02reagovat

   Jinak kdo se mi doela pozdává jako DZ je 22Ladislav Takács - 22let, 193cm, docela mu to jde, ten by byl ok u nás...

   • Enkoff30.7.2018 10:39reagovat

    Slon v porcelánu.

 • ZS

  Boskovic30.7.2018 7:34reagovat

  Co jesem to prave videl ? Ze se Kanga sel omluvit divakum za to co predvedl v Subotici ? WHATA FUCK ,,,,,,,,tam na nej rvou negre po Hapalovy lita berle a Zdenal penal ……...ten mi pije krev uz ten srac

   

 • Boze

  Boskovic30.7.2018 7:12reagovat

  ”Dobry den pane Stanciu ja jsem Kanga ,prosim Vas mohl bych Vam to tu prihrat a bylo by dobře kdyvy hehe z toho byl gol ,pan Kretinsky rikal ,ze jsme sparta spravnych kluku parta a mělo by to jit samo dekuji vam” …………….SUP SKLUZ …..”Kurva uhni ne*re”. ”You foken ass what ?” Scasny ”Kluci klid bojujeme klid klid”

   

  • DJDriver30.7.2018 7:28reagovat

   Co to je?

   • Boskovic30.7.2018 7:37reagovat

    Nic stejna sracka jako se ted deje ve Sparte ,ale chapu ….tak jsme se vyblily Zdenal uhral viteztvi a jede se dal ….jak jednoduche zavrit hubu tem co si nepamazuji dva dny dozadu.. Pak necekejte ,ze se něco zlepsi ….ted ještě cekam coz teda doufam ,ze Subotivca dostane rychtu a na mesic bude klid no a pak pak uz to par let zname

     

  • M4rtin30.7.2018 10:18reagovat

   Wtf? Na čem jedeš? Údiv

 • Doufám

  ap241230.7.2018 0:10reagovat

  že podvodníci z Plzně padnou s Libercem, ti jejich přestárlý hvězdy to v tom vedru nedaj! Jinak Kanga je pro nás velice důležitý hráč, a Vukadinovič 10x lepší než Luboš! Ten už se nechytí.....

  • Madridista30.7.2018 0:11reagovat

   Lubošovi je čas udělat pápá.

   • novydres30.7.2018 0:18reagovat

    Až po dřevákovi Frýdkovi

   • pubi30.7.2018 0:28reagovat

    Upřímně bych mu to přál. Ale do zimy to tu ještě s Guélorem přežijou, pak vyrazí zase do civilizovanýho světa.

    • Madridista30.7.2018 0:55reagovat

     Co to meleš? Si myslíš, že Chaimovi by někde tolerovali ty jeho tragické výkony? Když se experti každý zápas shodují, že je na hřišti zbytečný a až někdy škodlivý?

     • Kulkozubý Tony 30.7.2018 1:11reagovat

      To je problém celé ČR, že nazýváme ”experty” lidi kteří kolem sebe jenom kopou. Vízek, Siegl a podobní. Hlavně, že všichni výše zmínění znalci se chlubí tím, jak po zápase zašli na 10 piv, cigárko. A pak chtějí kritizovat někoho za jeho neprofesionalitu. Škoda, že nejsou slyšet opravdoví experti.

     • pubi30.7.2018 1:34reagovat

      Škodlivý? Smích

      • novydres30.7.2018 1:42reagovat

       Asi si to spletl s Frýdkem

  • Jarošík30.7.2018 8:06reagovat

   Byl bych rád za remízu a v Liberci to lehké nebude, ac bylo dost odchodu tak opet hraji ok...

 • Jablonec ACS

  Spartan19830929.7.2018 23:25reagovat

  Bojovnost,a snaha se nedala uprit.Chce to zvladnout odvetu ze Suboticou.Pak si myslim,ze je realna sance obratu k lepsimu.Modlil jsem se ,aby Jabka v nastaveni nesrovnali.To by podle me,bylo po sezone,protoze to by nas psychicky poslalo uplne dolu.

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha