Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Adam Hložek

  novydres1.9.2018 12:56reagovat

  Co se stalo? Za u-19 dal gol a v 35. min. byl střídán.

  • Angel1.9.2018 14:08reagovat

   Lehký otřes mozku...

 • Kanga = problémové individuum

  Dachtlin1.9.2018 12:50reagovat

  A tak nebylo divu, že Ščasný se u lavičky pořádně zlobil. Na tiskové konferenci pak Kangovo chování ani nechtěl komentovat. ”Radši nebudu nic říkat. Beze slov. To se nedá,” zakroutil hlavou. ”Někteří hráči jsou jiní, ale musí existovat respekt ke kabině, ke spoluhráčům.”

   

  Třebaže je Kanga na české poměry nadprůměrným hráčem, jeho přestup nám přinesl více škody než užitku. Poštval proti sobě fanoušky, rozvrací kabinu a včera opět nedokázal upozadit své ego, takže nám kvůli nesmyslné golové oslavě proti poslední Dukle bude chybět v přetěžkém zápase na Baníku.

  • pepinho21.9.2018 12:53reagovat

   Kanga nemůže za to, že někteří naši fanoušci jsou idioti. Nějaké důkazy o rozvracení kabiny? Nic oficiálního jsem asi nezaznamenal. Nebýt jeho, tak hraje v záloze Frýdek a Vácha, to radši uvidím ”problémového” Kangu, než tyhle kopyta. Plno hráčů ve světě jsou problémoví a je na manažerech, jak je dokáží zkrotit. Ale uznávám, že Kanga asi nebude úplně nejchytřejší a má asi dost těžce zvládnutelný charakter.

   • Dachtlin1.9.2018 13:05reagovat

    Spoluhráčů se strání. Odtrénuje a jede hned pryč. Nezúčastňuje se žádných nepovinných společných aktivit, na základě kterých se tvoří skvělá parta a buduje týmový duch. Jedenáct egoistů, byť s obstojnou kvalitou, žádných úspěchů nedosáhne.

    A je otázkou, proč jsme hráče s takovým bídným charakterm vůbec přivedli. Zřejmě si vedení Kangu v tomto směru vůbec neprokleplo, což zcela dokumentuje marnost naší přestupové politiky.

    • n1ke1.9.2018 13:09reagovat

     Jaké nepovinné slopečenské akce máš na mysli? Ruleta s Vencem, nákupy v Gucci s Vašonem a Vencem? Nebo být ozdobou každé party jako Ondra?Smích (trestní oznámení😓)

    • pepinho21.9.2018 13:22reagovat

     Ščasný mluvil v zimě o tom, že posily byly vybrány i na základě charakteru atd. Tak buď lhal,(cože, Ščasný a lhát?!) a nebo odvedli špatnou práci. Kanga je kvalitní hráč a ti jsou prostě často mimo partu, s tím se bohužel pracuje těžko..

    • hombre1.9.2018 14:03reagovat

     Co to meleš, to jako musí kalit, jinak je to egoista?

     Prvně si upřesní, kdo včera hrál na hovno - Frýdek, Šural, Tetteh a hlavně Vata a Plavčík.

     Až tito hrát nebudou, tak se nás konečně budete bát v Plzni!

     A až tu nebude Ščasný, tak budeme konečně dominovat v lize, ale kdy odejde, to je nejdůležitější otázka pro Spartu!!

     • johnny11.9.2018 14:07reagovat

      Až na Tetteha se vším souhlas. Tetteh je mladý a potřebuje čas. Nakonec i ten gól včera dal.

      Ščasný je zkáza Sparty, dokud u nás bude tak se nikam neposuneme.

     • kančendženga1.9.2018 16:05reagovat

      Sparty už se dávno nikdo nebojí.

    • pubi1.9.2018 14:05reagovat

     Smích A teď tu o Kayovi prosím! Smích

  • Pavel001.9.2018 12:54reagovat

   A víš o tom, že Kanga hraje za Spartu a ne za tvojí plíseň nebo slavii? Tedy nechápu proč ho vůbec řešíš?

  • ACS141.9.2018 12:58reagovat

   Mě hlavně připadá, že se nehodí do dnešního fotbalu, chodí si pro míč do nesmyslných pozic, běhá si kam chce a hraje takovej nijakej fotbal snad z 80.tých let, sice toho dost neběhá, ale žádný megasprinty to rozhodně nejsou, já bych se jej asi nejraději zbavil, střed postavil na Stanciuovi, pravej kraj by dělal Chipciu a k tomu pořádnej pravej bek, bylo by líp. Další extrém je jeho povaha, v té kabině musí být šílená atmosféra, kde se všichni navzájem pomlouvají a snad i donáší....celkově je to na poměry Sparty hodně špatný Smutek

   • Tashunka Witko1.9.2018 13:09reagovat

    Přitom by stačilo vyhodit Frýdka a pomluvy a vynášení z kabiny by vymizelo.

    • n1ke1.9.2018 13:18reagovat

     dobrej mindrákOtrávení

    • ACS141.9.2018 13:43reagovat

     No nevím jestli jen on... nemám to nikde podložený, ale mám divnej pocit i ze Šurala, u něj mi ostatně do dnešního dne není jasný, jakej je jeho post, jakej jeho původní post kdy byl Úsměv a co vůbec u nás hraje, když k tomu připočtu, že si lítá kde chce právě i Frýdek a Kanga, je ta hra neskutečnej a nekoukatelnej bordel....Smutek

     • n1ke1.9.2018 14:25reagovat

      Šuralův post je něco jak Ronaldův. Prostě ze strany útok.

    • rabac1.9.2018 13:48reagovat

     no to je tedy velká blbost až je mi pisatele líto a takto vznikají fámy, sobota se dá využít lépe než psát nesmysly

  • rebus1.9.2018 12:59reagovat

   Blbost-nastval dutohlavy kdyz sebral pencli Lafatovi.

   Copak Ibra, Gattuso, Suarez, Costa atd atd atd nejsou problemovy?

   Jinak osobne si myslim ze to udelal schvalne-urcite by jednu zlutu dostal a je lepsi ze nebude na Banik (na ktery se mame 14 dni cas pripravit) nez pote proti nekomu z dalsich souperu

   • Dachtlin1.9.2018 13:13reagovat

    Tak ta penalta je pouze jedním z mnoha střípků do mozaiky. Tys neviděl video ze Subotici, kdy fanouškům ani nešel poděkovat, ale pouze jim v rychlosti ironicky zatleskal a šel pryč, až ho za to Radakovič musel umravňovat? Každý manažer musí zvažovat, jestli problémový hráč dokáže přinést týmu svou kvalitou více, než mu svými výstřelky vezme. Zlatana kvůli tomu švédský trenér třeba nevzal na MS. V součtu + a - by totiž nebyl přínosem.

    • Tashunka Witko1.9.2018 13:20reagovat

     Tak to je ještě lepší, vyhodit hráče kvůli rasistickým idiotům, co háží po hráčích berlemi.Vztek

      

     Ty by ses měl fakt vrátit na plzeňské forum mezi své soukmenovce. Mají podobné myšlení jako ty a určitě by si s tebou rozuměli, což tady nepřipadá v úvahu.

    • johnny11.9.2018 13:49reagovat

     Radakovič ho musel umravňovat, kvůli Radakovičovi jsme hlavně přes Suboticu nepostoupili ty odborníku.

  • Jerababa1.9.2018 13:22reagovat

   Takže víc škody než užitku, ale bude nám chybět...

   Jestli by to nechtělo ujasnit si názor.

  • M4rtin1.9.2018 14:03reagovat

   Kanga se Stanciuem drzi ten team nad vodou. Ze to nevidis je smutny.

   • FANDA73071.9.2018 14:28reagovat

    presne, podla mna je Kanga nas najlepsi hrac

  • Libido2.9.2018 0:16reagovat

   Problémový byl i Balotelli, dokud ho trenéři v Nice nezkrotili.. :)

 • TO BYLA ZASE HRŮZA.

  Tashunka Witko1.9.2018 11:25reagovat

  Zajímavé, že když jdeme výkony dolů a hrajeme čím dál hůře, tak treneři ve Spartě vidí zlepšení (Hapal i teď Ščasný). To samo o sobě potvrzuje, že nemají u týmu co pohledávat. Sparta potřebuje trenery s autoreflexí, protože jenom tací mohou vyhodnocovat chyby a vyvozovat z nich další závěry. Lhát může rybář, když se chlubí úlovkem, ale vydávat mřenku (hra Sparty) za Mobby Dicka, na to není ve fotbale nikdo zvědavý.

  Jinak včera byl zajímavý jen souboj o nejhoršího hráče, kdy dosavadního lídra Frýdka jasně překonal Vatajelu, byť splašený Martin opět předvedl pár kousků z pokladnice fotbalové blbosti, včetně úmyslného nastavení ruky proti míči ve vápně, minutí balonu z rozběhem i jeho klasické rozehrávky do autu. Vatajelu ho jasně trumfnul a prokázal, že když už nás nespasila Craiova (či PAOK), kam měl údajně našlápnuto, může nás zachránit už jen jeho přesun na tribunu. Na ligu to prostě není a na Spartu s ambicemi už vůbec ne ! Potvrdilo se, že největší slabina Sparty je DZ a že největším strašákem pro nadcházející období bude krom dalšího zahnívání Ščasného na lavičce i jeho objevení dua technických kreativců Vácha-Frýdek v záloze, což bude navíc ještě vydávat za svůj další geniální počin. Určitě to ale posílí naší pozici v soutěži o nejvíce faulující tým, což je asi jediné v čem Ščasného týmy s přehledem vítězí.

   

  • dominik271.9.2018 11:54reagovat

   Vatajelu bohužel tuhle sezonu hraje fakt zle. A ještě horší na tom je, že teď hraje blbě i Plavšič, což ve výsledku dává dohromady naprosto mizernou levou stranu. Naopak pravá lajna se Stanciem a Chipcuem mi přijde fakt skvělá. Chipciu je velice povedená posila. I ta včerejší asistence, která sice působila dost náhodně, byla důsledkem dobrého počínání. Přijde mi, že Chipciu fakt tu herní inteligenci má na rozdávání (mohl by třeba část věnovat Tettehovi).

    

   Frýdkova ruka bohužel fakt hodně zřetelná. V H43 jsme vůbec nechápali, že to ani přes posouzení videa mohl rozhodčí neodpískat jako penaltu. Možná by to zápasu jen prospělo, protože Sparta fakt potřebovala facku.

    

   Jinak na Baník čekám uprostřed Stancia. Vpravo asi Vukadinoviče, což mi teda taky přijde jako dost nepovedený kauf, ale to je zase samostatná kapitolka...

   • n1ke1.9.2018 12:32reagovat

    Nákup Vukadinovice taky vůbec nechápu. Byl a je to průměr české ligy, by mě zajímalo, kdo ho sem dovedl, pochybuji, že Stramacionni.

   • ACS141.9.2018 12:41reagovat

    já bych asi v současnosti toho Vukadinoviče úplně nezatracoval, ale je to typickej pravej záložník, co lítá poctivě po lajně a občas i ten gól či asistenci udělá, bohužel když jej cpeme do útoku či obrany, je to s prominutím k hovnu ( to cpaní hráčů jinam než patří je ale u nás na dlouhou debatu ) , druhá stránka věci je jeho věk a právě pořizovací cena, klidně by to mohl na pravé straně hrát Chipciu či Wiesner, Vukadina pustit pryč a pak by si realizák konečně udělal čas a pořídil pořádnýho pravýho beka...

   • Tashunka Witko1.9.2018 13:16reagovat

    Vukadinoviče tam asi nacpe, ale problém spíš bude, dvojka Vácha-Frýdek. Tihle dva a Radakovič, to je min. jeden jistý gol pro Baník. Lituji, že jsme se naváželi do Kulhánka, viděl bych ho v týmu raději, než ty dva kouzelníky. Nalevo by to snad mohl zpevnit už Costa místo Vaty, i když ani nevím, co s ním vlastně je. U Frýdkovi ruky bylo nejděsivější, že to udělal zcela jasně úmyslně a je jedno jestli to šlo k rameni nebo níže. Ve vápně se takhle zachovat, to je mnohem horší než sáně Costy.

    • johnny11.9.2018 13:58reagovat

     Samozřejmě, Kulhánek je oproti Frýdkovi fotbalista. Je daleko spolehlivější, kreativnější, je vyšší do obou vápen do hlavičkových soubojů, Frýdka jsem neviděl hlavičkovat. Není to plašan, jako Frýdek. Váchu nemusím, ale včera mi kupodivu nevadil, působil celkem jistě a nic nekazil.

  • rimidalv1.9.2018 12:05reagovat

   Tashunko mám docela rád tvoje příspěvky, ale tentokrát mám k některým bodům výhrady. Sčasný po zápasech dokáže sebekriticky zhodnotit výkon mužstva. Tentokrát pouze konstatoval zlepšení ve druhém poločasu.Slabina Sparty zůstává v obraně - hlavně na levé straně. DZ je bohužel nevyřešený a Frýdek je v daných možnostech nejoptimálněší řešení.Vácha pokud se skutečně bude zlepšovat ( musí dostávat možnosti) může být nasazován jako údržbář. Mezi nejvíce faulující tým rozhodně Sparta nepatří - ale bylo by dobře, aby svého ” zlého muže ” měla - jako je mají všechna úspěšná mužstva.

   • Sendi1.9.2018 12:41reagovat

    Sparta je v počtu faulů druhá za libercem a má nejvíc žlutých karet v soutěži, takže než něco napíšeme, tak si o tom něco zjistíme, ju? :)

   • pepinho21.9.2018 12:55reagovat

    To je hezký, že ”Sčasný po zápasech dokáže sebekriticky zhodnotit výkon mužstva.”, ale když pak nastoupí stejná sestava ve stejném rozestavení a hraje stejně tragicky, tak to je pak k ničemu Úsměv

    • johnny11.9.2018 14:30reagovat

     Stále stejné alibistické kecy a skutek utek. Hlavně se počítají body, ale, že se na to nedá koukat to je vedlejší. Když minule řekl, že Frýdek hrál dobře, tak jsem myslel, že se vyvrátím.

   • hombre1.9.2018 13:56reagovat

    Tak za 1 - Zdenda vždy uměl mluvit, horší to bylo s vyřešením problémů.

    2 - jestli chce někam zapracovat Frýdka, tak na levýho beka, tam hraje slušně a na jeho místo Kulhánka a vykopnout doprdele Vatu a Plavčíka, před Frýdka dát - snad Tetteha, nebo Civiće na levýho beka a před něj Frýdka.

    3 - mezi nejvíce faulující patří určitě Sparta, jestli nefauluje nejvíce....

  • n1ke1.9.2018 12:09reagovat

   Do Baníku se pojedu speciálně podívat na střední zálohu Frýdek-Vácha, protože něco takové už asi v životě neuvidím😂

    

   Jediné pozitivum je, že oba mají celkem formu, takže pokud Frýdek zahraje třeba jak proti Laziu nebo Interu, tak s tím problém nemám.

   • captain_obvious1.9.2018 12:19reagovat

    Uvidíš každej víkend, stačí si zajít na libovolnej zápas krajského přeboru.

  • captain_obvious1.9.2018 12:18reagovat

   Včera to byl nejhorší výkon, co jsem na vlastní oči viděl. A ani si nejsem jistý, jestli jsem kdy větší sračku viděl aspoň v televizi. Divizní Frýdek opět řádil, Bogdan už i přes svý sympatický číslo nemá snad fanoušky ani v kotli. Šural to je další z dlouhé řady průměráků, kteří nikdy nevytáhnou paty z ligy, protože na to prostě nemají (viz Hušbauer a Vácha, u kterých jsem to říkal už X let zpátky), ale my se s takovým kopáčem spokojíme a ještě z něj uděláme kapitána. Prostě jiný týmy hledají hráče, kteří je posunou na další level, my hledáme hráče, pro který je strop česká liga, aby nám neutekli do zahraničí a nemuseli jsme hledat nové Smích A pak jsme udivení, když nejsme konkurenceschopní v Evropě, proti týmům z lepších soutěží Smích Plavšić celou sezónu mimo - základ rezervovanej. Druhý Krejčí, za půl roku všichni přečetli, že tu kličku v 9 z 10 případů udělá na levou nohu a od té doby je nulový. Tetteh dobrý, ale nesmí být v některých situacích tak laxní. Nico klasicky skvělý. Zbytek týmu si to nějak odehrál, ale celkový výkon týmu je ostuda, prostě proti takovým nazdárkům zahrát tolik malých domů a být tak bezradní, to není normální. Dukla si s sebou přivezla nůši a nakonec si ji odvezla poloprázdnou, to je na veřejnou popravu Ščasného. A to ještě buďme rádi, že těch pár brejků, co si vytvořili, řešili tak bídně.

  • n1ke1.9.2018 12:23reagovat

   Moc s tebou nesouhlasím.

    

   Ščasný ty slabiny vidí a narozdíl od předchůdců si je přizná a je vidět, že na nich pracuje. Rozhodně, pokud budeme získávat body jako do teď, tak bych ho tu nechal do konce sezóny a podle toho, jak dopadnou předkola LM/EL.

    

   Frýdek má teďka celkem dobrou formu. Přijde mi, že se celkem i technicky zlepšuje (zasekávačky, kličky, střely nelétají na tribunu, přihrávky - už taky často nachází ostatní spoluhráče a ne protihráče), naběhá toho určitě každý zápas jako jeden z nejvíce.

    

   Vácha se jeví celkem dobře. A Vatajelu je fakt tragédie. Plavsic je úplně mimo. Tak jak byla mrtvá pravá strana s Chaimem a Zahustelem, tak teď té tragédii zprava konkuruje konkurence zleva.

    

   Nejhorší hráč je pro mě Tetteh. Ten gól včera byl randomák, myslím, že to ani netrefil kopačkou, ale se štěstím lýtkem? Zatím mu prostě nemůžu přijít na chuť.

 • Proti Baníku je sestava jasná 14 dní

  n1ke1.9.2018 10:35reagovat

  Předem😂

  G: Nita

  O: Chipciu, Radakovic, Kaya, 88

  Z: Stanciu, mozek hry Frýdek, záda mu bude krýt Vácha, Plavsic

  Ú: Šural, Pulkrab/Tetteh

  • Moonlit Sailor1.9.2018 11:03reagovat

   slova mozek a Frýdek nepsat za sebou, někdo by to mohl mylně spojit do jedné sentence.

  • johny541.9.2018 11:14reagovat

   Jedine pozitivum Scasnyho.

  • captain_obvious1.9.2018 11:22reagovat

   Tvl ten bouřlivý potlesk pro Váchu včera byl šokující, jsem myslel, že jsem v jiném vesmíru Smích

   • n1ke1.9.2018 12:04reagovat

    Jakoby nastupoval RosaSmích

  • Clif1.9.2018 12:17reagovat

   Myslim si ze budeme hrat spis 451. A mohl by se uzdravit aspon Costa ale nevim co mu je.

 • LM - cena

  VHS1.9.2018 10:33reagovat

  https://fcviktoria.cz/foto/balicky_00000.png

  • n1ke1.9.2018 10:39reagovat

   Nějak na toho Kalvacha vydělat musejí😁

 • Ščasný o Kangovi

  Pochcana slama1.9.2018 10:31reagovat

  „Radši nebudu nic říkat. Beze slov. To se nedá,“ zakroutil hlavou.

   

  No já mám stejné pocity z Vás, trenére.

  • ap24121.9.2018 11:29reagovat

   Kanga je prostě svůj, o tom se vědělo než k nám přestoupil! Patří k těm lepším co jsou ve Spartě, je to pro nás důležitej hráč!

   • FANDA73071.9.2018 12:20reagovat

    je to nas najlepsi hrac, nech sa nato pozeram akokolvek

 • prosím...

  Kuklic1.9.2018 10:08reagovat

  jak se jmenuje písnička, která hraje vždycky před zápasem a před začátkem druhého poločasu na Letný...děkuji Úsměv

  • johny541.9.2018 10:17reagovat

   Eminem - Till I Collapse ?

   Na zacatku mozna i hraje jina od nej, ted si to nevybavim.

  • Ferry1.9.2018 10:17reagovat

   https://youtu.be/3FXabKqOxNA

  • False91.9.2018 13:21reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=voEHLtyIIWY

 • Jen k domnívané ruce

  n1ke1.9.2018 9:10reagovat

  Penalta to nebyla správně, protože Frýdek zrovna zakopl a nekontrolovatelně padal. Sice to bylo kousek od ramene, ale to bylo prostě nastřelené, když padal. Vždyť když zakopnete, taky vyhodíte ruceSmích

  • lidoop1.9.2018 9:18reagovat

   Hmm, tak se podivej na zpomalenej zaber. Frydek rozhodne nepadal, ale schvalne sel tim ramene proti mici a jeste vystrelil ruku nahoru, predtim ji mel u tela. Je to proste idiot, potvrzuje to kazdym zapasem. A penalta se samozrejme pisknout dala, nebylo to rameno, ale ruka.

   • ap24121.9.2018 9:31reagovat

    Frýdek škobrtnul, úmyslná ruka to podle mě nebyla!

   • johnny11.9.2018 11:20reagovat

    Já bych to taky nepískal, nicméně to nemění nic na tom, že Frýdkovy by slušela tribuna. Dělá strašné kiksy.

  • Dynamo1.9.2018 9:30reagovat

   Já bych to taky nepiskal

   • n1ke1.9.2018 10:12reagovat

    Navíc to prostě byla střela nebo nevím co. Duklák nikomu nenahrával, jen prostě někam kopnul. Rozhodčí ukázal cit pro hru, když už neberete fakt, že ta ruka byla nastřelená.

  • pubi1.9.2018 10:35reagovat

   Jasná ruka. Není o čem.

  • M4rtin1.9.2018 10:51reagovat

   Hlavne to bylo rameno. Pravda je takova ze se to mohlo i nemuselo piskat. Asi nema smysl vice resit.

 • Deník sport

  acs191.9.2018 7:47reagovat

  Tak podle ZŠ nás možná čeká ještě jedna posila a někoho prý asi pošleme na hostování.

  • Capo1.9.2018 8:55reagovat

   Asi bych nečekal nějaké překvapení. Greguš buď přijde nebo ne. Podle toho, jak to Ščasný podal, tak tomu příchodu sám asi moc nedává.

 • VCERA MA

  FANDA73071.9.2018 6:57reagovat

  potesili len 3 body, hra hrozna-fakt bez Costu je to na lavej strane uzas.Vcera ma ”srali” s tymi malymi domov ked Nita pri nich exceloval a parkrat aj stoperi lentak to stihli odohrat.Vcera som si vsimal na Kangovi, ze sa snazil vacsinu prihravok davat rychlo, ktosi mu tu vycita, ze zdrzuje hru a podobne.Vcera to riesil dobre, aj ked mu nieco nevyslo, ale zase keby kazdu prihravku dal presne tak uz nehra u nas , ale v TOP lige. Tak uz TN predal aj Azanga do GENTu , velmi sikovne lave kridlo, rychly, technicky-pacil by sa mi u nas.

80954 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha