Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • last minute

  AlfaRomeo2.9.2018 22:15reagovat

  MF17 bylo to s tebou alespon na rovinu SmíchJe tu spousty zakukl ... co nepustí chlup a ještě mají krále .ubu .Pozdravuj školníkaSmích

  • lastMF172.9.2018 22:21reagovat

   Cením a děkuji. Budu pozdravovatSmích

 • Nemazat prosím

  lastMF172.9.2018 21:48reagovat

  Díky kucí za super prázdniny. Těm, co mě tu sprostě uráželi odpouštím a nezlobím se na vás. Mám vás rád a fanděme na dále naši Spartičce, jedinému neporaženému klubu v ČR.Smutek

  • LukyACS2.9.2018 21:55reagovat

   Snad zejtra ve škole dostaneš kotel.

  • standis2.9.2018 22:06reagovat

   Přeji Ti, ať napotřetí tu 7. třídu doděláš.

  • ajosek2.9.2018 22:15reagovat

   Mááártin Frýýýdek!!!Smích

   • lastMF172.9.2018 22:24reagovat

    Navždy nejlepší hráč světa a Sparty - lepšího technika a mozka hry už v životě neuvidíme, tak si ceňme, že ho můžeme sledovat a ještě na naši milované Spartičce. Třeba se jednou spolu potkáme a dáme pivko, až bude mít na Santiagu Bernabéu rozlučku s kariérou.

  • Wulfnum2.9.2018 23:15reagovat

   Máš to v piči já jsem tě tady ani nezaregistroval že by si tady psal až teď se máš že jdeš do školy

 • Jílek

  captain_obvious2.9.2018 20:15reagovat

  Tak takovým ublíženým Vrbovským rozhovorem si nový fanoušky fakt neudělá. Ono se to trénuje, když je kdejakej kopáč v životní formě a dostane se i do repre, góly padaj skoro samy. Letos se ozvala realita, kopáči spadli z obláčku zpátky do svý běžný formy a už se to bortí. Ten tým je psychicky dole, kdo si myslí, že to jsou roboti, na kterých se 3 body ze 6 zápasů nepodepíší, je blázen. A po dnešku spadnuli ještě o další level dolů, ti do zimní pauzy opravdu v první šestce nebudou, jak tady často zaznívalo.

   

  Ale mě osobně jich líto není. Každej tým, který jako svého útočníka číslo 1 vsadí na verzi 2.0 Lukáše Hartiga, si žádný sympatie nezaslouží.

  Můžu jedině zopakovat, co jsem psal před týdnem nebo dvěma, Hašek je pro mě hotový trenér, byl bych už teď zvědavý, jak by si vedl v týmu s lepšími hráči a více penězi. Jílek musí ještě dozrát, za pár let bude dobrej.

  • AlfaRomeo2.9.2018 20:26reagovat

   Proč nenapíšeš Nešpor ...Kua ty máš kapsu na tři mládataSmích

  • LukyACS2.9.2018 20:32reagovat

   Můžu jedině zopakovat, co jsem tu psal před týdnem.

   Tihle kopáči, jak říkáš, nejsou zvyklí přepínat mezi Evropou a ligou. Dneska se navíc projevila únava. Fakt bych rád viděl, co by předváděla Bohemka s podobně úzkým kádrem, kdyby hrála předkola. Jak Hašek, tak Jílek si nějaké extra posily dovolit nemohou, proto musí mít různá polena a projeví se, když jim chybí oba stopeři.

   Momentálně jsou na tom špatně a hned to Jílkovi musíš otlouct o hlavu a píšeš, jak dozraje za pár let. On ovšem skončil s nováčkem o 17b před Bohemkou, která je v lize už několik let a dostal se do El, kde ostudu neudělal.

    

   • AlfaRomeo2.9.2018 20:48reagovat

    Klokan se s tímto úzkým kádrem do Evropy(nikdy) nedostane ač z nich Hašek dělá atlety ,tak A.M. to prostě nikdy nebude . Kopáčů je plná liga v Olomouci se snaží hrát fotbal a dá se na to koukat i při dočasném úpadku formy ...Obrana na ní má lví podíl.

    • dominik272.9.2018 20:50reagovat

     Mají úzký kádr, ale zase mi to nepřijde tak hrozné. Podívej, oni mají zraněného Maška, a přesto mohli udělat ještě tři povedená střídání. Když jim přijdou tři posily, klidně i jenom na hostování, tak to asi bude dostačující.

     • AlfaRomeo2.9.2018 20:57reagovat

      Na ligu ano ,ale poháry? Prostě tam nejsou peníze a to je limit, co někdy těžko překročí . Ligu jim přeji ,ale na víc to prostě není a těžko někdy bude.

      • dominik272.9.2018 21:00reagovat

       To přece nemůžeš vědět. Kolikrát můžeš najít dobrou posilu za pár šupů, navíc ti do pohárů může přijít i nový sponzor.

        

       Ani nemám pocit, že by třeba Sparta točila dvě sestavy, když náhodou hraje poháry. Ta šíře kádru je potřeba spíš kvůli častějším zraněním. Myslím si, že Bohemka teď má tak těch 18 slušných fotbalistů, takže mi to nepřijde tak nerealizovatelné.

       • captain_obvious2.9.2018 21:05reagovat

        Když náhodou hraje poháry ÚdivSmích Shots fired Smích

        • dominik272.9.2018 21:11reagovat

         Nezastírám, že ze současné Sparty už ve mně pulzuje hrozný vztek. Přijde mi, jak kdyby tam dělali schválně všechno naopak oproti úspěšným klubům. Jako kdyby účast v pohárech znamenala pro ty lidi víc práce, tak radši ještě vypadnou během podzimu i z českého poháru a nějak si zkušeně pohlídají zase umístění někde kolem pátého fleku.

          

         Fakt mě štve, že třeba ta chudičká Bohemka jako tým vypadá opravdu lépe. Nepředvádějí nic špičkového, ale mají styl, myšlenku, reagují na vývoj, bojují o výsledek, vědí, co čekat jeden od druhého. Sparta má akorát rádoby ambiciózní plky na předsezonní tiskovce. Naleštěná bída se vším všudy.

       • AlfaRomeo2.9.2018 21:13reagovat

        Tak nikdo nemá patent na rozumSmích Ale snad uznáš ,že to může vydržet max. rok + .vše se odvíjí od peněz a Bohemka je prostě nemá a těžko někdy bude mít ,ač bych jí to i přál ...fandy má skalní a když někdy čtu co se tu píše za ...hodně z nás by to vyléčilo z nereálných blu- dú.

        • dominik272.9.2018 21:15reagovat

         Proč by Bohemka nemohla mít peníze v budoucnu? Když máš prachy a chceš investovat do nějakého klubu, tak bych řekl, že to spíš dáš někam, kde jsou fanoušci, atmosféra... To je přesně to, proč Bohemka vždycky nějak existovat bude, zatímco o Duklu začínám mít velké obavy.

         • AlfaRomeo2.9.2018 21:23reagovat

          Bohemka snad nikdy nepadne .Vojáci at klidně zmizí oba pravý i falešní SmíchKlokan má tradici a čistý štít na rozdíl od pár šmudlů v lize .

          • kopejtko2.9.2018 21:38reagovat

           Klokan má tradici na Střížkově Vztek

           • AlfaRomeo2.9.2018 22:03reagovat

            SmíchLeda pro pitomce

            • kopejtko2.9.2018 22:14reagovat

             vidět že o to nic nevíš ale tak pro pitomce snad pomůže wiki https://cs.wikipedia.org/wiki/FC_Bohemians_Praha

             • AlfaRomeo2.9.2018 22:19reagovat

              Smích kolik ti je ..tohle snad nemyslíš vážně

              • kopejtko2.9.2018 22:21reagovat

               nějaký argument nebo jen hodláš zasvinit diskuzi ?

               • AlfaRomeo2.9.2018 22:29reagovat

                ne tu už jsi za..... ty tímto blábolem SmíchVíš kdo je to Koukal,Zelenský,Bičovský ,Sloup atd. víc si najdi v historii Bohemians.Tondu ani ....Smích

        • Má Ra2.9.2018 23:03reagovat

         Nechápu, jak může někdo cokoliv kladného přát klubu, který se nechal koupit a poslal nás do druhé ligy a ještě o něm psát, jak má čistý štít. Pro ten klub jsme největší rival a nejnenáviděnější tým. Jistě by ti tvoji dobrosrdečnost oplatili...

       • LukyACS2.9.2018 21:51reagovat

        Tohle jsem nikdy nechápal, sezóna se hraje pro poháry a my stejně netočíme sestavu. Mnohem horší týmy typu Trnava, Subotica... hrály ligu s nýmandama, aby se dostaly co nejdál, my však furt jen vyvolení.

   • captain_obvious2.9.2018 21:04reagovat

    Jo, v sezóně, kdy si všechno dokonale sedlo. My takovou sezónu měli taky a pak nám bylo dost smutno, když se v další sezóně ukázalo, na co ten tým má, když přijdou komplikace.

     

    Sám Jílek řekl, že to fyzičkou nebylo, i když já se taky přikláním k tomu, že tam roli hrála. Ale hlavní důvod byl, že se báli o tři body a nakonec nemají žádný. Můj názor na Jílka je dlouhodobější, pochybnosti o jeho soudnosti jsem měl už několikrát, např. na konci předešlé sezóny, když Sigma hrála na Letné pěknou sračku, těch pár šanci, co měli, jsme jim vesměs darovali my a ČK pro Vepřeka byla zasloužená a on si po zápase postěžoval, jak byli lepší, kontrolovali zápas, zasloužili si přinejmenším bod a červená byla přísná Smích Pro mě je nezralej psychicky a dnes se mi to znovu potvrdilo.

     

    Sigma by udělala velkou chybu, kdyby ho odvolala. I kdyby měli hroznou sezónu a skončili v těch posledních 6 (což nevěřím, že se stane, na jaře se z toho vyhrabou, pokud neprodají Housku), tak tam tu záchranu stejně ukopou a další sezónu můžou začít zase odznova. Ale prostě nad tím optimismem, že jako po Seville to začne být mašina, jako kdyby ty předešlý prohraný zápasy neexistovaly, jsem kroutil hlavou a i z tvého příspěvku cítím, že očekáváš, že teď jako začnou vyhrávat jeden zápas za druhým.

    • LukyACS2.9.2018 21:38reagovat

     Ne, to fakt nečekám, já je do TOP6 letos netipoval, tam jsem viděl jiné týmy, ale podle mě se postupem času prokoušou do té prostřední skupiny, tam podle mě i herně patří spolu s Bohemkou.

     Jinak ano, s Lavičkou narazili taky na hranici potenciálu, některých nekopů, ale já na to rád vzpomínám, protože jsem rád, když se hráči blíží svému potenciálu a hlavně jsme hráli fotbal, sice LM neklapla, ale mě bavilo chodit na Letnou. Stejně tak klapla i poslední kvalda U21, ten fotbal mě opět bavil, složili skvělý kádr, i když jsme na ME narazili, ale aspoň jsme tam na rozdíl od Želvy byli a nepřišel výbuch jak s Ruskem a hlavně jsme hráli fotbal. To je přesně, co mě na Jílkovi baví, on hráče dokáže naučit technický systém, naráží sice na to, že jsou někteří hráči kopyta, ale aspoň se na to dá dívat a tohle jsou přesně věci, které mi dokazují, že je to dobrý kouč - Sparta, U21 a Sigma. Lavička sám říkal, že má volnou ruku při tréninku.

     Radši překulovaná, kde pár nemehel typu Frýdek narazí na svou hranici, než cosi co se nedá ani popsat, kde hráči neví co hrát a jen těžko se přiblíží svému potenciálu.

  • dominik272.9.2018 20:32reagovat

   Nepřišlo mi to tak ublíženecké, spíš bylo vidět, že je psychicky dost dole. Olomouc, Jílka nevyjímaje, má ještě na čem pracovat. Nicméně když vidím, jak funguje Sparta, tak se nějak necítím na rozbory toho, jak to dělají špatně u týmů jako Olomouc či Bohemka, jak tady sleduji z některých příspěvků.

    

   Na současnou Spartu mají z mého pohledu oba trenéři, nicméně se obávám, že by na Letnou nechtěl ani jeden. Až tak smutné to se Spartou nejspíš je...

   • Dynamo2.9.2018 20:47reagovat

    co to vlastně znamená, že ”trenér má na současnou Spartu”?

    • dominik272.9.2018 20:48reagovat

     Že by si Sparta rozhodně nepohoršila, kdyby je vzala.

  • Bunda2.9.2018 21:23reagovat

   Jilek už Spartu trénoval když tu byl Lavička a hráči šli rapidně nahoru. Trošku se zapomíná na to jak to bylo za Lavičky..

   • acs192.9.2018 21:25reagovat

    jen soupeř věděl měsíc předem sestavu, protože se pod Víťou snad nikdy neměnila.Smích

    Jinak ale vysledky pod nim byly, to jo :)

    • dominik272.9.2018 21:27reagovat

     Když trenérovi nevodíš vybrané posily, nemůžeš čekat, že bude točit stávající sestavu.

   • dominik272.9.2018 21:26reagovat

    To byl ve Spartě realizák snů. Lavička, Jílek, Srniček nebo třeba i kondičák Pavel Rada, pod nímž je Bohemka naprosto perfektně atleticky připraveným týmem. K tomu bych připočetl, že měla Sparta béčko vedené Martinem Haškem a starší dorost s Davidem Holoubkem. Takhle trenérsky nabitá Sparta tady znovu jen tak nebude.

    • acs192.9.2018 21:35reagovat

     Zní to hezky no

    • LukyACS2.9.2018 21:49reagovat

     Teď tu máš boxera, legendu, NevímKomuFanditVDerby, Šibala a jeho věrného sluhu, u kterého ani nikdo neví, co vlastně dělá. To ti nestačí?

     • dominik272.9.2018 21:58reagovat

      Stačí mi to k tomu, abych se přes víkend koukal na Ružomberok-Senica a Olomouc-Bohemians, abych byl tak nějak spokojen.

 • Pubi

  Bunda2.9.2018 20:03reagovat

  Fakt šašek? Smích

  • Kamenovic2.9.2018 20:04reagovat

   Jílek ven!

   • LukyACS2.9.2018 20:07reagovat

    Souhlasím, pak bude snazší ho sem přivést.

    • Pochcana slama2.9.2018 20:08reagovat

     No jo, jenže to by sportovní ředitel musel odvolat současného trenéra.

    • Kamenovic2.9.2018 20:19reagovat

     To snad ne!

   • babiš2.9.2018 20:07reagovat

    Jílek je trenerská rychlokvaška.U dorostu dobrej.

    • kopejtko2.9.2018 20:09reagovat

     z bývalého brankáře nikdy pořádný trenér nebude Úsměv

     • Pochcana slama2.9.2018 20:10reagovat

      a tak Koubkovi to jeden čas taky docela šlo

    • dominik272.9.2018 20:10reagovat

     Tak Sparta je kolikrát schopná mít lepšího trenéra u dorostu než u áčka.

      

     Za mě oba trenéři skvělí. Nicméně Martin Hašek opět dokázal skvěle reagovat. Bych řekl, že to je aspoň třetí kolo po sobě, kdy se výkon jeho týmu v průběhu hry postupně zvedal s každým střídáním.

     • ouki3.9.2018 3:03reagovat

      tvrdím dva roky, že Hašek je nejlepší ligový trenér. Bez ironie.

  • majtin2.9.2018 20:10reagovat

   Nutno dodat, že kdyby nebyla Sigma zatavená asi by to nedopadlo. Ale dobře toho využili.

   • captain_obvious2.9.2018 20:16reagovat

    Já budu věřit trenérovi, kterej řekl, že to fyzičkou absolutně nebylo a prostě se z toho posrali.

    • Pavel002.9.2018 20:19reagovat

     Bohemka byla pohyblivější v druhé půli a to výrazně

     • LukyACS2.9.2018 20:43reagovat

      Csaplárova past

 • Hoši

  Pochcana slama2.9.2018 20:01reagovat

  vy se tomu Csaplárovi furt smějete, ale ono na té jeho teorii něco bude.

  • n1ke2.9.2018 20:02reagovat

   Jaká teorie?Smích

   • Pochcana slama2.9.2018 20:04reagovat

    Že nejhorší je vedení 2:0 v poločase.

 • Jílek

  kančendženga2.9.2018 19:57reagovat

  Zítra je volnej trenér pro Spartu.

  • babiš2.9.2018 20:02reagovat

   Jj pro Spartu Kutná Hora.

  • Kulkozubý Tony 2.9.2018 20:05reagovat

   Jestli Sigma Jílka vyhodí, tak bude sama proti sobě. Olomouc letos potkala UŽ všechny silné soupeře, vyjma Sparty + statečně bojovala o EL. Navíc její hra není špatné, výsledky neodpovídají předvedené hře. Pokud má vedení Sigmy všech pět pohromadě, tak Jílka podrží.

    

   A navíc i kdyby ho přeci jen vyhodili, tak se nás to vůbec netýká, Ščasný minimálně do Vánoc zůstane.

 • Lol

  Pochcana slama2.9.2018 19:46reagovat

  tak tohle, co Jílkovi, se nepovedlo ani Syrdovi Smích

  • kopejtko2.9.2018 19:53reagovat

   Jilek dokázal dostat Sigmu do druhé ligy ten bude rád když po dnešku nedostane šáteček a buchtu na cestu Úsměv

   • Bunda2.9.2018 19:55reagovat

    Jilek dostal Sigmu do předkola EL..

   • babiš2.9.2018 19:55reagovat

    Jílek končí. Po repre pauze jde do Hlučína.

   • Pochcana slama2.9.2018 19:56reagovat

    Ještě, že ho Ščága nemusí, jinak by určitě někoho napadlo ho sem tahat.

  • AlfaRomeo2.9.2018 19:56reagovat

   Máš pravdu loni byl 4 a syreček to dovedl k 5 místu...hnije ti sláma a děsně to smrdí .Twl troll forum.

 • 2:2

  AlfaRomeo2.9.2018 19:43reagovat

  Nad Jílkem se stahují mračnaSmutek

  • Bunda2.9.2018 19:44reagovat

   Vůbec 😂

   • AlfaRomeo2.9.2018 19:48reagovat

    Hlavně ,že se dobře bavíš SmíchVíš co JDDP

    • babiš2.9.2018 19:50reagovat

     A místní experti by ho rádi na Letný. Trenér z pohádky!

 • Lol

  captain_obvious2.9.2018 19:43reagovat

  LOL @ Olomouc Smích

  • Bunda2.9.2018 19:44reagovat

   Martin Hašek ml je fantastický. Přišel a Bohemka je s ním úplně jiný tým.

   • majtin2.9.2018 19:46reagovat

    To už proti nám. Já říkal, že je pro ten tým stěžejním hráčem.

   • Kulkozubý Tony 2.9.2018 19:46reagovat

    Škoda, že se o něj Sparta vůbec nezajímá. No jo, kde je Ščasný tam žádný Hašek nikdy nebude... Jen doufám, že máme vyjednané přednostní přestupní právo, co kdyby v lednu někdo dostal rozum.

    • Bunda2.9.2018 19:48reagovat

     Rosický? Ten je k hovnu

     • AlfaRomeo2.9.2018 19:51reagovat

      A ty ke dvěma..kdo neskáče není debil.

     • Kulkozubý Tony 2.9.2018 19:58reagovat

      Rosa si udělal pěknou rozlučku a zmizel ve stínu Ščasného, škoda. Vůbec si nedělám iluze o tom, že má ve Spartě nějaké výraznější slovo.

       

      A tím ”rozumem” jsem spíš myslel současnou situaci ve středu pole, s Frýdkem to nikdy nebude fungovat. Za mě by byl Hašek první volba na DM, lepší v ČR není k sehnání. Ale jak říkám, dokud bude trenér Ščasný tak žádný Hašek do Sparty nepřijde.

       

       

   • captain_obvious2.9.2018 19:46reagovat

    Je to skvělej hráč, dnes hraje výborně. A ten Yusuf voe, kde na něho přišli? Ten zpracuje balón i kdyby ho na něj vystřelili z kanonu.

    • Pochcana slama2.9.2018 19:50reagovat

     No jako na to, že předtím hrál někde v poušti, tak je to hodně zajímavej hráč.

    • kopejtko2.9.2018 19:52reagovat

     okamžitě do Sparty

    • majtin2.9.2018 20:03reagovat

     Až ho Hašek srovná takticky a fyzicky, tak to bude hvězda ligy. Technickej, skvelý prostorový vidění, je i produktivní.

 • Olomouci

  AlfaRomeo2.9.2018 18:26reagovat

  přeji 3 body .Jílka by byla škodaSmutek

  • n1ke2.9.2018 18:28reagovat

   Proti Atletům hrají slušně, na to, kolik mají bodů v tabulce.

   • AlfaRomeo2.9.2018 18:56reagovat

    Loni všem pěkně zatápěli ..škoda ,že jsou jablka na jejich úkor v El . Udělají ostudu ,jako vždy v pohárechOtrávení

  • Brian Pricke2.9.2018 18:50reagovat

   Tam to byla tutovka. Bohemka venku je jak... my venku.

   • Brian Pricke2.9.2018 19:44reagovat

    ...

    • AlfaRomeo2.9.2018 21:03reagovat

     Jsme to .....VztekSmích

  • dominik272.9.2018 18:55reagovat

   Obrana Bohemky těžce nezvládá presink Olomouce. Rozehrávka přes první linii napadajících hráčů často vůbec neprojde.

    

   Olomouc dneska hodně dobrá, navíc druhý gól dala díky velmi zbytečné ruce Vaníčka. Bohemkce zjevně pomohlo, že šel do hry mladý Martin Hašek. Hodně hru oživil, navíc po pěkné individuální akci trefil břevno.

   • Lobrock2.9.2018 19:05reagovat

    Vcelku tu prohru Martinovi Haškovi za ty jeho jedovatý kecy na Spartu přeju. Hodně rychle zapomněl, kdo ho dlouhý roky živil.

    • Pochcana slama2.9.2018 19:05reagovat

     +1

    • pubi2.9.2018 19:26reagovat

     Šáša nečekaně za nula Smích #prekvapenikola

     • Bunda2.9.2018 19:31reagovat

      Proč Šáša?

     • majtin2.9.2018 19:43reagovat

      Jsi v pořádku ? Co ti vadí, že se vyjadřuje srozumitelně? Na rozdíl třeba od Petržely, kdy člověk neví, co to vlastně plácá ? Nějak nechápu.

    • majtin2.9.2018 19:41reagovat

     To nebylo proti Spartě, to bylo proti nefér zákrokům. A měl pravdu, třeba to co předvedl Chipciu, před ním něco podobného Frýdek, to bylo zákeřný a když to rozhodčí nepískl, diváky to naštvalo, jejich zlost (Hašek to nazval nenávistí) se stala hnacím motorem pro Bohemku. Já na tom nevidím nic proti Spartě. Nebo si myslíte, že jsme šlechta a když naši hráči budou hrát záludně, že nám to budou fanoušci soupeře tolerovat? Údiv

   • AlfaRomeo2.9.2018 19:06reagovat

    Venku klokan nic moc . A Olomouc se potřebuje konečně bodově zahojit. patří do ligy spíše než nějaká Kurvinná nebo horníci z stř. kraje

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha