Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Můj názor na Sinobo

  maybe66614.11.2018 17:45reagovat

  je takovej, že Slavia sice je konsolidovaná, má dobrej kádr a šlape. Ale má naprosto nevěrohodnou vlastnickou strukturu. Sinobo je během krátké doby 3. majitel. Majitelé se tam střídají jako ponožky. CEFC pak státní firma pod přímým dohledem UV komunistické strany a teď developer. Už po konci CEFC chyběl krůček k tomu, aby Slavia byla totálně a ze dne na den KO. Stačilo, aby si soudruzi řekli, že CEFC restrukturalizovat nebudou. Dnes by Slavia hrála amatérskou soutěž. A dokud tam číňan bude sypat, bude dobře. Ale je tam obrovské a ne nepravděpodobné riziko, že to nepředvídatelný majitel zamázne ze dne na den, pozemky prodá a půjde. Toto je riziko toho, když co chvíli jeden zkrachovalej číňan střídá druhýho. Jednou prostě ten střídající nenastoupí a bude konec. Případná finanční ztráta bude pod číňanovu rozlišovací schopnost. A pak je tady riziko č. 2. Pokud se tyto všechny scénáře nenaplní, je velmi pravděpodobné že zanikne pro číňana bezvýznamná značka Slavie. Jednoho dne se dočteme, že už se to jmenuje FC Kung Pao nebo nějak podobně. Můj názor.

  • Boss00914.11.2018 18:06reagovat

   Neřekl bych. Citic je státní firma ze 70 let, je zaběhlá s kontrolou státu a Sinobo je firma která se pohybuje ve fotbale dlouho a má své zkušenosti. Cefc byli nevěrohodní soukromníci už od začátku. Nadělali dluhy a po nás potopa. V Pekingu jako klubu to mají nějak tak, že 60 procent vlastní Sinobo a 40 procent Citic a tak to bude i ve Slavii. A klub v Číně funguje takto už docela dlouho. Ale třeba se pletu a Jarouš přivede Čínu se všemi Citicky, Sinoby na mizinu, to on umíÚsměv.

   • Sendi14.11.2018 22:48reagovat

    nic takovýho jako soukromníci na tomhle levelu v Číně neexistuje :)

    • Boss00915.11.2018 0:03reagovat

     Tak to te musim zklamat muj švagr delal ciste pro soukromou firmu, kterou si zalozil jede cinsky borec. Dělali něco jako součástky do sekaček. Žil kvuli tomu i nějaky čas v Šanghaji a když jsem se ho ptal jak je to možný tak mě povidal, ze čínska vlada velmi podporuje soukromy sektor a šanci tam má skoro každý kdo má dobrý napad, ale musíš mít hodňe ostrý lokty jinak neprorazíš. Jasňe je to kontrolovaný, ale soukromníku je tam pry hodně nevim proč by mě lhal. Já jsem se vždy dozvědel od šváry dost zajimavej věci.

     • Spytihnef15.11.2018 7:39reagovat

      Tak to mu ty sekačky asi dost frčely. Jaký fotbalový klub ve světě vlastnil?

     • Sendi15.11.2018 8:10reagovat

      Tak to tak trochu potvrzuje co jsem psal, ne?! ;) Jako to, že tvůj kámoš dělal někde ve firmě v Šanghaji je prima, ale to ještě neznamená, že má tušení jak to fungovalo nahoře žejo ;)

  • fiala14.11.2018 20:48reagovat

   tvůj názor, ok, ale takový dětský Smích

  • Dynamo14.11.2018 21:02reagovat

   Sinobo není majitel Slávie ty experte

   • novydres14.11.2018 23:30reagovat

    A kdo je majitel Slavie experte?

 • Dočkal

  rabac14.11.2018 15:42reagovat

  Byl bych jednoznačně pro jeho příchod ale zdá se mi to jako čirá utopie, jeho cena bude hodně nad 8omil., tipuji, že zůstane v USA a tak řadě lidí kteří ho vidí jako malou posilu ubude starost. Jedině kdyby DK ho chtěl za každou cenu a ani bych se tomu nedivil podobného hráče s výraznou autoritou za menší peníze nekoupí.

  • kolemjdouci14.11.2018 16:46reagovat

   No něco na netu psali o cca 80 míčích, pokud by to mělo být 200 a více tak je to podle mě i hloupost. Má sice ještě na rok a půl či jak smlouvu v Číně, ale tenhle tým asi nebude hrát v Číně terno jak si myslel a mít tam takového hráče se mu asi nevyplatí. Tak že ho rádi prodají, kor když se mu tam ani nechce hrát a myslím si, že by tam dřív či později snad radši seděl na lávce, což by pro klub bylo také na prd!

   80 míčů je relativně ok cena, ale ne pro spartu která by se měla vydat spíše mladší cestou v tomhle případě!

   Dočkal hraje dobře a je to tahoun jak na hřišti tak do kabiny, ale za 80 mio můžeme mít tři přední hráče z ligy, o které má třeba zájem i sks nebo Viktorka! Akdyž už ne třeba tři jména jako Hašek, Jemelka, Panák či Král, tak za tuhle sumu můžeme mít stejně kvalitního ve formě a mladšího Trávníka.

   • ap241214.11.2018 17:12reagovat

    Jenže mladí nejsou perspektivní, ukážou se ve Spartě dají tři góly a šup ven do zahraničí,a znova hledat náhradu, pokud budou hrát blbě nikdo je venku chtít nebude a nám budou k ničemu, pokud budou hrát dobře tak je budou chtít venku, ale Dočkala nám už nikdo nevezme.....

    • kolemjdouci14.11.2018 17:32reagovat

     Ano tohle logiku má také, ale kde je dáno, že kluk, který přijde do acs, kdy s acs získal titul, mol a má i zkušenost z Evropy či světa + má vydělané x melounu na dožití bude chtít žrát trávu v acs, když ví, že již vše co chtěl má zasebou?

     Mladej kluk chce aspoň ven a bude chtít v acs ukázat, že na to má...nevím, má to dvě strany, ale určitě když už z ciziny stahovat hráče co měl/má kvality a už má své odehrané a vydělá je dobrá volba, když přijde zadarmo a nebo za menší peníz a ne za 80 či více míčů!

     • Ferry14.11.2018 17:44reagovat

      A kdo ty prachy za něj dá?Ty nebo Křetínský?

      • kolemjdouci14.11.2018 17:47reagovat

       Božeee, tak snad tu polemizujeme všichni o tom co je lepší či ne. Nejde o to, že my ty love neplatíme ale jde o to, kam chce majitel acs směřovat a evidentně když s tímto předraženým kádrem nestačíme ani v přípravě na tým ze 3 ligy to nesměřujeme dobře!

       • Ferry14.11.2018 17:57reagovat

        Dnes právě ten předraženej tým nehrál.

        A pokud má přijít někdo,jako je Dočkal a fanoušci nad tím ohrnují nos,tak už fakt nevím,kdo by co chtěl.

        Ale jo,polemizujte si jak chcete.Aspoň se má člověk při čtení čím bavit.

   • rabac14.11.2018 17:49reagovat

    Vím,že sem hodně píšeš o posilách . Má to několik háčků. Nikde není záruka, že ti hráči se zde prosadí do základu a budou hrát tak jako v současném klubu, příkladů bylo mnoho a hlavně ti hráči sem musejí chtít jít a to je dnes problém kdy finančně jsou před námi Slavia a díky penězům z poháru je na tom hodně dobře Viktorka, případ Coufal byl vzorový a situaci a postavení mužstev je třeba viděl i v trenerech, kdy sem nikdo nechce jít, vždyt i Trpišovský šel do Slavie a nás několikrát odmítl, stejně Vrba,Hašek,Jílek.Dočkal je tak jistota, že to ve Spartě zvládne a hlavně chce sem jít. I já si samozřejmě přeji aby přišlo hodně posil a s těmi tvými souhlasím, jenom si myslím, že moc peněz nebude když se neprodá.

 • Eden přejmenován na Sinobo Stadium:-)

  chardin14.11.2018 15:12reagovat

  To jsem zvědavý, jak ta transakce dopadneÚsměv.

  • dominik2714.11.2018 15:55reagovat

   Předpokládám, že to nebude něco, co bychom mohli takhle zvenčí nějak rozeznat, ale musím uznat, že Slavia to teď má rozjeté na české poměry dost slušně. Třeba i to, že na svém stadionu nedávno otevřela muzeum, je z mého pohledu velký krok směrem k vyspělejším soutěžím a klubům.

   • chardin14.11.2018 16:11reagovat

    já jsem pořád vůči čínskému kapitálu hodně nedůvěřivý, nevím, jestli bych to zkousl ve Spartě. Původní majitel CEFC v podstatě zkrachoval, převzala ho statní společnost CITIC, která ho chce převést na developerskou skupiny Sinobo. Ví někdo, jaké má plány tato společnost, jak moc dlouhodobého, seriozního a bohatého majitele Slavie vlastně získá?

    • dominik2714.11.2018 16:27reagovat

     Tak já věřím, že i kdyby Číňané chtěli ze dne na den odejít, tak za současného stavu se Slavii bude shánět nový majitel o něco snáz než jiným českým klubům. Už třeba jen to zázemí v podobě celkem moderního stadionu by mohlo být lákadlem pro jiného zahraničního investora. I kdyby třeba Číňané měli ze dne na den rozprodat kádr a pak to teprv pouštět dál, tak se mi ta výchozí pozice pořád jeví celkem slušně. Ještě bych na místě fanoušků Slavie doufal, že se tam mezitím stihne vybudovat i lepší tréninkové zázemí.

      

     Když se naopak podívám třeba na Spartu, tak tady by nový investor kupoval klub se stadionem, který z mého pohledu potřebuje vylepšit zázemí pro fanoušky. Trochu se obávám, že by stadion celkově potřeboval opravdu velkou rekonstrukci či úplně novou stavbu, aby se posunul na úroveň, kterou bychom si od klubu takového věhlasu představovali.

      

     Takže si umím představit, že bych čínského investora ve Spartě uvítal. Riziko tam samozřejmě je, nicméně podívejme se na tu současnou jistotu, která panuje ve Spartě. Ligu mistrů už zná fanoušek Sparty jen z televize, titulů také výrazně ubylo... Těžko říct, co je lepší.

     • chardin14.11.2018 16:46reagovat

      rozumím, ale s čínským kapitálem bych byl hodně opatrnej.

     • rabac14.11.2018 18:02reagovat

      myslím, že je škoda, že jim DK odmítl prodat majoritu, hůře by jsme na tom nebyli a nejspíše by se Slavia na nás nekoukala z vrchu tabulky, nebál bych se toho. Jediná možnost je, že DK si k sobě sežene movitého spoluvlastníka a budou schopni zaplatit větší peníze za hráče, bez toho to bude těžké, dobří zahraniční hráči začínají na větších penězích než jsme dali za Stancia a u nás hráči chtějí také více a když jim to nedáme tak jdou jinam.

 • 80 míčů

  Dynamo14.11.2018 14:20reagovat

  Podle MF Dnes je Sparta ochotna za Dočkala nabídnout 80 míčů

  • Hory14.11.2018 14:22reagovat

   Ten Ščasný se defenitivně po*ral.. To už bychom možná i toho Trávníka přivedli. Případně někoho ze zahraničí. Ale 30 letý Dočkal?!

  • SuperFrankie14.11.2018 14:25reagovat

   Bych 3 miliony euro dal teda radši za Trávníka...

   • kilovolt14.11.2018 19:42reagovat

    a chtěl by Trávník vypustit duši za Spartu? jinak to totiž enmá cenu

  • kolemjdouci14.11.2018 14:30reagovat

   Dočkala mám rád jako tahouna, technika a i kvalitního hráče dopředu (dozadu ne), ale dát cca 80 míčů za kluka, který již má nahrabáno a nepotřebuje se nikde přetrhat a má již 30 za sebou. Osobně pokud jde o částku okolo 80mio, tak bych volil mladšího Trávníka!

   Je otázka, zda by vůbec Trávník chtěl do sparty!

  • Bunda14.11.2018 14:30reagovat

   Tak snad má Sparta rozum a vysere se na to

   • LukyACS14.11.2018 14:32reagovat

    Za 80 mega by se dal pořídit Yusuf, Ševčík a Hašek.

    • Sendi14.11.2018 14:35reagovat

     a ještě by ti zbylo na kurvy a párek v rohlíku...

     • petr13714.11.2018 15:05reagovat

      Kreta suka mladou Kellnerovou a na jidelnicku bude mit spis ustrice

    • ACS1414.11.2018 14:36reagovat

     chlapi, co víte o tom Ševčíkovi?Pravdou je, že má docela ”čučavej” styl hry no a zdá se mi, že jej tu Bunda a teď i ty podezřele často zmiňují( v poslední době)... je o něj aspoň trochu zájem?Za mě bych jej tu i docala rád viděl Úsměv

    • SuperFrankie14.11.2018 15:53reagovat

     A Panák

    • SuperFrankie14.11.2018 15:54reagovat

     Nicméně k čemu by nám by byl teďka Yusuf? A Ševčík ještě navrch s Haškem?

     • Sendi14.11.2018 15:55reagovat

      tak podstatný je, aby přišel Panák...

      • SuperFrankie14.11.2018 16:06reagovat

       Mluvíš Zdendovi z duše, bro.

     • LukyACS14.11.2018 16:04reagovat

      Už jsem ti psal, že potřebujeme zkvalitnit lavičku. Ševčík navíc do budoucna náhrada za Stancia/Kangu, zvládá 8 i 10 a Yusuf by se hodil, pokud budem hrát na 2 hroty, tak bych to viděl na čtyřku Drchal, Pulkrab, Tetteh, Yusuf. S Golgolem a Šuralem bych se rozloučil.

      • SuperFrankie14.11.2018 16:06reagovat

       Golgol sem vůbec neměl chodit.

       Yusufa bych nicméně nechal na jaro klidně hrát v Bohemce, aby se otloukl a čtvrtýho útočníka udělal klidně z Hložka a taky počítej, že se ještě vrátí Kadlec.

       • Hory14.11.2018 19:04reagovat

        Navíc podle mě budeme hrát na jaře už jen na jednoho hrota, pokud přijde Hašek, Dočkal atd.

         

        Avšak toho Dočkala bych oželel..

   • LordFargon14.11.2018 14:36reagovat

    Tak jestli po něm touží i Křetínský, což určitě ano, tak se obávám, že ta částka bude možná ještě větší...

  • Sendi14.11.2018 14:34reagovat

   k smíchu...

  • Funin14.11.2018 14:36reagovat

   80 míčů by bylo ok, horší je, že to spíš budou miliony

   • kolemjdouci14.11.2018 14:42reagovat

    To už radši ať majitel koupí 3-4 hráče z ligy, kteří budou dobře doplnovat posty na kterých hoříme a ve středu at nechají hrát Kangu se Stanciem a pod nimi Frýdka či Haška!

    Vždyť za ty love mohou mít 3-4 hráče a nebo už toho Trávníka a kdybych to přehnal, tak ať to investují a jednou tolik přidaj a koupí Dalera Kuzyaeva, který si nás motal jak malé kluky, když nám Rusko dalo bůra!

  • captain_obvious14.11.2018 14:54reagovat

   Naprosto šílený. Ten úpadek racionálního myšlení ve Spartě je fakt smutnej. Tady dokonce i odpadá takovej ten vachrlatej poloargument, že ho jako radši koupí, než aby šel do Plzně nebo Slavie. Plzeň nikdy nedala za hráče ani polovinu týhle sumy a ani Tvrdík není dost blbej, aby dal takovou dardu za třicátníka.

   • kolemjdouci14.11.2018 15:01reagovat

    Dočkal je fajn hráč a určitě by to v acs pozvedl i v kabině i na hřišti, ale max za cca třeba 40 míčů a ne 80! Za ty love může přijít Hašek, Panák i Král třeba! Nebo Trávník a možná k němu Hašek!

    • Sendi14.11.2018 15:27reagovat

     jojo, v kabině určitě...

  • Enkoff14.11.2018 15:14reagovat

   Tak to je doufám jenom kachna. Místo abychom hledali krajní beky a krajní záložníky, tak se staráme pořád o střed zálohy, kterej teda je naším nejsilnějším místem. Asi něčemu nerozumím

   • chardin14.11.2018 15:17reagovat

    přesně tak, jediný zvážovaný přestupy o kterých se mluví jsou Dočkal, Panák, Hašek, všechno střed hřiště. Jenom snad to křídlo Moha ze Slovanu.

  • Boss00914.11.2018 15:18reagovat

   Je to hloupost moje informace byly kolem 100 i těch 80 je prostě blbost. Tohle nechápu proč přivádět hráče, který už prostě má svůj věk a hlavně co je podle mě nejdůležitější není už hladoví po úspěchu. Dočkal už má vrchol za sebou a půjde jenom dolů. Za mě je to čiré zoufalství ze strany Sparty.

   • kolemjdouci14.11.2018 16:50reagovat

    Tak pozor, ono 30 let není žádný věk! Kor ve fotbale na konstruktivního hráče, který hlavně u hry myslí a nepotřebuje rychlost jako to měl dříve i Horvát!

    Podle mě pro acs špatnou volbou není, jak jako lídr, tak i jako hráč, ale přijde mi že se acs zaobírá vždy psoty, které nepotřebuje a jde jen po jménu!

    Předtím nam hořela dlouho prcka na stoperech, pak na bekovi, nyní je to hrot a křídla a stále řešíme pozice kde hráče máme vyřešené. Teda pokud nemá dojít k odchodům!

  • acs1914.11.2018 16:07reagovat

   Když ho má někdo vysoce postaveny rád a chce ho zpět, věřil bych tomu že ta něm těch 70-80 dají

 • Příprava s Benešovem

  LordFargon14.11.2018 13:25reagovat

  Prohra 0:1

  Zdenda ven! SmíchSmích

  • Skleepy14.11.2018 13:27reagovat

   Vždyť dostali šanci mladíci, to fanoušky jistě potěší - výsledek, nevýsledek. Neutrální

   • dominik2714.11.2018 14:01reagovat

    Ani moc nechápu, proč by se v přípravě měl řešit výsledek. Jelikož se to hrálo tajně, předpokládám, že se tam zkoušelo něco nového. A jestli se mezi mladíky rýsuje někdo, kdo by mohl v áčku zaujmout pozici někoho, od koho se na to původně marně čekalo, pak je to jen dobře.

    • Skleepy14.11.2018 14:09reagovat

     Škoda, že je Hložan na repre, mohl si to vyzkoušet v útoku s Drchalem.

     • dominik2714.11.2018 14:20reagovat

      Popravdě ani nevím, jestli tam vůbec je, protože místo reprezentačního srazu hrál proti Karviné.

      • Skleepy14.11.2018 14:22reagovat

       Na fotbal.cz byla informace, že se k nim připojí před posledním zápasem turnaje.

       • dominik2714.11.2018 14:28reagovat

        Aha, tak to mi uniklo. Každopádně v lednu bude dost času na různé herní varianty. Mně představa, že by Sparta měla v útoku dva teenagery, přijde dost divoká, ale pokud budou lepší než konkurenti, proč ne. Zas nemám rád takové ty kecy, že je někdo na něco moc mladý nebo moc starý. Starý může být hráč tak akorát na to, aby s ním klub víc počítal do budoucna a něco kolem něj budoval, ale být moc mladý je v tomhle směru asi nemožné.

         

        Mám pocit, že Ščasnému se také poslední dobou zajídaly výkony střídajících útočníků, tak i proto sáhl po Hložkovi. A na tiskovce ještě řekl v podstatě to samé, co tu za občasného posměchu ostatních tvrdím já, že on už na to opravdu má.

  • novydres14.11.2018 13:37reagovat

   Kde se to hrálo?

   • SuperFrankie14.11.2018 13:45reagovat

    Na Strahově.

    Sestava byla tahle:

    Heča - Wiesner, Štetina, Costa, Dudl - Vuka, Kikin Frýdek, Chervak, Vata - Golgol, Novotný.

     

    • Tashunka Witko14.11.2018 14:16reagovat

     Kikin je ve Spartě ???

     • Hory14.11.2018 14:21reagovat

      Podle mě si ho jen půjčili na přípravný zápas z Táborska, aby ho viděli v akci.

    • Schyzo14.11.2018 14:19reagovat

     Tahle sestava že prohrála s Benešovem Neutrální

    • Hory14.11.2018 14:20reagovat

     Viděl jsi ten zápas? Vyčníval někdo v pozitivním slova smyslu z těch tragických výkonů?

      

     Upřímně mi moc ani nevadí, že se prohrálo. Dost možná si tím hráči jako Vuka, Golgol či Vata stvrdili svůj zimní odchod. Naopak jsem zvědavý, jak hráli Wiesner, Chervak, Novotný či Drchal.

     • SuperFrankie14.11.2018 14:26reagovat

      Bohužel neviděl, mám to od kamaráda ze Strahova, který říkal, že pozitivně se jevil jenom Drchal, který hrál 20 minut.

      • dominik2714.11.2018 14:30reagovat

       Je třeba brát v potaz, že ti hráči v takové sestavě nejspíš hráli poprvé až v tom samotném zápase.

  • acs1914.11.2018 16:06reagovat

   Vydrž ještě... Úsměv

   • Hory14.11.2018 18:47reagovat

    Tak co, někdo ze zahraničí nebo Lavicka či Csaplar? 😀

 • Nicusor Bancu

  Honzap14.11.2018 13:24reagovat

  Co takhle rozšířit Rumunskou partu a koupit Nicusora Bancu , levonohý levý záložník či half bek 26 let určitě kvalitnější než Vata s několika starty za Rum. repre v letošním roce, hodnota okolo 40 mil.Kč

  • Sendi14.11.2018 13:28reagovat

   Ty si s tim transfermarktem nedáš pokoj!

   • Funin14.11.2018 13:35reagovat

    transfermarket je zlo

    • Sendi14.11.2018 13:38reagovat

     je užitečnej, když nejsi úplnej troubiš...

     • Funin14.11.2018 13:41reagovat

      a když jsem?

      • ACS 189314.11.2018 14:44reagovat

       Tak je to zlo.

   • Honzap14.11.2018 13:48reagovat

    Co s tím má společnýho transfermarkt.

    • Sendi14.11.2018 13:50reagovat

     Přišels na toho hráče a jeho cenu jinak než tím, žes sjížděl soupisky na transfermarktu?

     • dominik2714.11.2018 13:53reagovat

      Já si stejně myslím, že sem všichni píšou tyhle tipy v naději, že si toho všimne někdo z vedení. Koneckonců už se párkrát povedlo, že nějakého takto zviditelněného hráče Sparta následně zkoušela, že jo...Úsměv

      • Sendi14.11.2018 13:54reagovat

       Vůbec nepochybuju o tom, že tohle fórum má vliv tak na 90% přestupů...

       • Honzap14.11.2018 14:08reagovat

        Jen se tady pořád píše jak nás tlačí bota hlavně na lajnách , tak jsem chtěl jenom upozornit na dostupnýho hráče s výbornou levačkou a rostoucí formou který letos nastupuje za Rum. repre a hraje v „maloklubu“.

     • Honzap14.11.2018 13:55reagovat

      Jo , sleduju různý nároďáky a jejich hráče a když mě někdo zaujme tak si o něm přečtu a statistiky sleduju spíš na sofascore.

      • Sendi14.11.2018 14:07reagovat

       chceš mi říct, že jsi ho viděl hrát, jo? :))

       • Funin14.11.2018 14:11reagovat

        tak věřím tomu, že se někdo na Rumunskou repre podívá, Sparťanů tam pár je

       • Honzap14.11.2018 14:18reagovat

        Viděl jsem Rumunsko s Finskem tam mě zaujal. Toť vše. Ale taky jsem viděl Brno vs. Chrudim a tam mě zaujal Kuba Šural ale dalšího Šurala by ste asi nechtěli.

  • Rarášek14.11.2018 15:32reagovat

   Nope, ale zájem máme o jinýho rumuna. :)

   • Hory14.11.2018 18:38reagovat

    Nevadil by mi například Mitrita.

    • Honzap14.11.2018 20:30reagovat

     Mitrita je motorová myš podobnej způsob hry jako plavec i když momentálně kvalitnější, hodil by se proti sešívkám nebo Plzni ,do nátlakovej hry zase moc ne , a je to zase 10 i když umí z leva ale je to pravák a navádí si to na střed a bude asi drašší.

 • Kangič - derby

  Boss00914.11.2018 11:03reagovat

  Hele měl jsem trošku času, tak jsem si ještě zpětně projížděl derby a všimli jste si někdo jak Kangič po penaltě šel provokovat náš kotel? Kangič je má pěkně na salámu a mě to baví. Ty ”inteligenti” ho chtějí v každém zápase tak nějak zastrašit, hučí na něj, pískají a jeho branky neslaví, ale Kanga se jim jde v pohodě vysmát a přitom si ťuká na čelo jako že mají hoši z kotle v hlavě nadělánoÚsměv. Mně prostě Kanga strašně baví, děsně tu naší zaprděnou ligu oživil a dost by mě mrzelo, kdyby odešel, ale asi u nás i z tohoto důvodu dlouho nebude. Všichni milují Stanciua, protože je to hodnej kluk i v každém rozhovoru je to vidět, ale já sám za sebe mám raději Kangu to je prostě rebelÚsměv hodný kluci nám ligu nevyhrají a ještě i proto jak do něj každý šije a nadává a přehlíží jeho nepostradatelnost pro nás.

  • ACS 189314.11.2018 11:14reagovat

   No jo. Jenže ligu nám nevyhraje ani Kanga.

   • Boss00914.11.2018 11:23reagovat

    Hele nestahuj kalhotyÚsměv, brod je ještě daleko. Šance je pořád, těch kol je dost.

  • P_YF0914.11.2018 13:26reagovat

   Co ty jsi za kokota, kterýho těší, že hráč provokuje vlastní fans. Jinak Kanga nám ligu opravdu nevyhraje.

    

   PS: Kabina tohohle bubáka opravdu v lásce nemá :*

   • Funin14.11.2018 13:37reagovat

    menší kokot než fanoušci co nesnášej vlastní hráče. Jinak žádný hráč Spartě sám ligu nevyhraje, to je prostě fakt

   • artaxerxes14.11.2018 13:45reagovat

    On vlastní fans neprovokuje, on provokuje dementy z kotle.

   • Dolikus14.11.2018 14:08reagovat

    Kolik casu v ty kabině trávis ty troubo? S timhle jdi do prdele bubaku..zavři za sebou.

   • pubi14.11.2018 14:16reagovat

    Lhát se nemá, debílku. Smích

   • Boss00914.11.2018 15:12reagovat

    Ty na mě nereaguj, sešívko. A nezapomeň si zase vymyslet novou přezdívku, ubožáčku.

    • Funin14.11.2018 15:59reagovat

     tohle neni Sebik

     • Boss00914.11.2018 21:50reagovat

      Aha ale začal tak nějak stejně. Sakra jak vy to hned poznáteÚsměv No každopádně to bude také nějaký podobný exot.

 • Střed zálohy

  Bunda14.11.2018 9:46reagovat

  Pokud by přišel Hašek tak střed zálohy Frýdek - Kanga - Hašek nebude mít v lize konkurenci. Ale to bude se muselo hrát 451 a ne ten nesmysl 442 co hrajeme teď.

  • Honzap14.11.2018 10:09reagovat

   Já bych na Spartě rád viděl Trávníka, víc než Dočkala ,nebo„Haška“. 24 let ,letos 20 zápasů 10 gólů 9 asistencí, proti hovoří snad jen jeho cena, ale ven by později šel za mnohem víc.

   • Bunda14.11.2018 10:21reagovat

    Trávník půjde rovnou ven, ale Ševčík by mohl přijít.

    • Honzap14.11.2018 10:28reagovat

     Možná pujde rovnou ven ,ale mohlo by se o něj zkusit alespoň zabojovat.

   • Sendi14.11.2018 10:41reagovat

    Michal Trávník má úspěšnost střelby 27,6%, což nemají ani nejlepší útočníci světa, ergo se dá předpokládat, že si tuhle produktivitu dlouhodobě neudrží. Je to herně velmi dobrý hráč, ale pokud mu ty statistiky momentálně vystřelili cenu, tak je to úplnej nesmysl, to ať jde raději zkusit štěstí někam do Německa...

    Já si totiž nemyslim, že by se u nás posunul tak zásadně, aby jsme za něj dostali třeba dvojnásobek toho, co za něj dáme Jablonci...Hašek naproti tomu je o rok mladší, pracuje na větším prostoru a má vyváženou ofenzivu i defenzivu, tam je prostor k mnohem výraznějšímu růstu, takže to má pro mě mnohem větší logiku...což ale nevyhnutelně znamená, že půjde do Slavie :)

    • Honzap14.11.2018 10:59reagovat

     Možná jsou momentálně jeho čísla ovlivněna štěstím , ale určitě v tom bude hrát roli i kvalita řešení předfinální či finální fáze útoků. Příjde mi ,že třeba 50 mega za tak mladýho a kvalitního hráče nejsou vyhozený peníze hlavně s přihlédnutím do budoucna,a to v porovnání s nákupem některých hráčů kteří jsem přišli za poslední 2 roky.

     • Sendi14.11.2018 11:03reagovat

      Hraje v tom hodně velkou míru štěstí, Specielně proti Jablonci vystřelil třikrát na bránu a byly z toho tři branky.

      Obávám se, že by za něj momentálně Jablonec chtěl víc než těch 50 a že když přijde, tak v konkurenci Sparty nebude mít ani zdaleka takový čísla, čili ho nezpeněžíme...

       

      Ale je to můj subjektivní dojem, já tu ostatně Trávníka chci dlouhodobě, jen ta cena mi momentálně prostě přijde mimo realitu...

      • Honzap14.11.2018 11:48reagovat

       To potom zaspal scouting, protože před rokem byla jeho cena cca 20 mega a ví se o něm už dlouhodobě. Stejně jako u Piatka, když jsem tady o něm psal mohl se koupit tenkrát za 50 mega za půl roku ho koupil podprůměrnej Janov a dnes vede statistiky v Itálii a jeho cena je 300 mega.

       • Sendi14.11.2018 12:19reagovat

        Piatek byl nekoupitelný...do Janova šel víc jak za kilo...

        • Honzap14.11.2018 12:37reagovat

         Šel za 4 mil.eur ale když jsem o něm psal měl na transfermarkt hodnotu 20 mil Kč.

         • exupery14.11.2018 12:50reagovat

          Právě, na transfermarkt...

         • Sendi14.11.2018 13:01reagovat

          Neutrální

    • SuperFrankie14.11.2018 12:29reagovat

     Kolik by za něj tak Peltič mohl chtít?

     • jakub231114.11.2018 12:46reagovat

      Tipl bych tak 70

     • Sendi14.11.2018 13:00reagovat

      já si myslim, že pokud půjde pod 2,5 milionu euro, tak to bude zázrak...

      • Hory14.11.2018 13:10reagovat

       V rámci české ligy by se jednalo o vysokou částku, ale jestli máme dát nějaké 2 mil eur za Dočkala, tak bych raději dal 2,5 mil eur za Trávníka. Dočkal by měl možná hned na jaře pro náš tým větší přínos, avšak z dlouhodobého hlediska jsem rozhodně pro Trávníka. Přeci jen je mu 24 let, kdežto Dočkalovi již 30.

        

       Otázkou je, zda vůbec potřebujeme Trávníka či Dočkala, když máme Nica a Kangu. Záloha by mohla hrát ve složení

       • Hory14.11.2018 13:11reagovat

        box to box záložníci Frýdek s Haškem, nad nimi Kanga, vpravo Nico a vlevo nové křídlo (případně Plavšič ve formě). Trávníka bych spíš tedy vnímal jako předčasnou náhradu za odchod Nica či Kangy.

  • kolemjdouci14.11.2018 10:30reagovat

   Podle mě hráči kteří stojí za nějaký ten přesup do top trojky jsou:

   Král, Panák, Jemelka, Trávník, Hašek ml., Jusuf, Stronati a možná ještě jeden dva by se našli. Neberu ty hráče ,kteří mají hostování a budou se vracet atd.

   Každopádně doufám, že pokud nepřijde Dočkal, tak budeme usilovat o Trávníka a že přijde Král, Panák a Hašek.

   O útoku se zatím nemluví, ale jediný hráč který nyní stojí za řeč je Jusuf, ostatní jsou bud odněkud na hostování nebo je tam opce.

  • lotarr14.11.2018 10:59reagovat

   zase bych nepřeháněl kolikrát to tady už bylo že sparta nebude mít konkureci.

  • Funin14.11.2018 11:15reagovat

   bychom museli mit lepsiho trenera zeju

   • exupery14.11.2018 11:26reagovat

    nějakého*

    • Funin14.11.2018 11:47reagovat

     tak zase sou i horší trenéři než Zdenda

     • thomasd8614.11.2018 12:32reagovat

      Taky ale netrenuji hhistoricky nejlepsi kluby svy zeme zejo...

 • Panák

  acs1913.11.2018 20:05reagovat

  Filip Panák, který se nechal léčit u sparťanských lékařů se zraněním nemá nabídku ze Slavie. Dvě nabídky na stole. Zítra v deníku Sport víc.

   

  • Kulkozubý Tony 13.11.2018 21:35reagovat

   Tak údajně podstoupil operační zákrok v oblasti kolene, doba léčení 5-6 týdnů.

  • kolemjdouci13.11.2018 22:36reagovat

   Pokud podstoupil operaci tak je asi po namluvach kor kdyz tu mame mit Haska. Panak je sice vysoky hrac ktery se da pouzit nejen na DZ ale i na stopera ale Hasek je konstruktivnejsi a mozna by dobre zapadal i na post nahrady za dz Frydka ktery by se tak moh i presouvat na pozici beka. Za me hlavne aby jeden z nich prisel. Na dz nam to docela horelo. Teda az na posledni kola kdy se tam Frydek rozehral ale staci se vykartovat zranit a nemame tam nikoho max Vachu a ten doufam pujde pryc!

   Uvidime jake budou dalsi spekulace a mozne namluvy”jinych hracu na jine posty. Pokud by Panak nevysel tak tak ci tak je treba privest jednoho stopera a asi to vypada na Jemelku k Radakovicovi a nebo ze by muj oblibenec Stronati? Jinak jsem zvedavy co Kral take supr hrac. Moznosti je vic a jsem zvedavy.

   • Nulatunji13.11.2018 22:43reagovat

    Stronati určitě nepřijde. Krále chce Zdenál. Ale ten už snad v zimě bude u Mže chytat ryby.

    • Jereacs13.11.2018 22:51reagovat

     Taky si myslím Stronatiho nám Brabec neprodá max za nějakou adekvátní částku + možná hráče.

     • Nulatunji13.11.2018 22:57reagovat

      Tak hlavně je to chcachar, co by sem lezl? Dělat druhýho Holzera? Hrát hovno a nasrat akorát celej kraj?

    • Brian Pricke13.11.2018 23:20reagovat

     Roudnice nad LABEM.

     • Nulatunji14.11.2018 8:18reagovat

      Na Labe nemá kvalitu.

  • Sendi13.11.2018 23:04reagovat

   Sparta ho dle Vacka chce pouze na stopera(jestli teda jde fakt o Spartu), což mě nijak nesere, ale při pohledu na jeho rozehrávku mě to překvapuje. Lepší než současní stopeři není a jako rozšíření kádru mi to přijde jako drahý a zbytečný řešení. Defenzivního záložníka snad ani nikdy nehrál, takže nevim proč by se o tom vlastně mělo spekulovat...

    

   Co se Haška týče, tak to je čistej box-box záložník, nikoliv defenzivní záložník a je skutečně s otazníkem, jestli by toho defendra zvládl hrát sám. V mládeži to sice hrál, ale v dospělých nikoliv. Tam počítám, že ho chceme spíš jako typologicky nedostatkového hráče - velmi pracovitého s fantastickým fitnesem, v mnoha zápasech by nám hodně pomohl, ale trpí na zranění...Nepasuje mi vůbec do současnýho rozestavení, respektive by mi tam pasoval, kdyby k němu byl ve Spartě ještě jeden podobný hráč, podobně jako to hraje Atlético...

   • Hory14.11.2018 8:04reagovat

    Panák hrával minulou sezónu v Karviné v podstatě DZ (respektive desítku hrál Budínský a pod nim dva box to box záložníci Panák a Janečka). Avšak Panák byl spis soubojovy hráč uprostřed pole, do kombinace se moc nezapojoval. Obdobně to hrála například i Plzeň, kdy Kolář býval desítka a pod nim dva box to box zaloznici Hořava s Hrosovskym přičemž Hrosovsky se víc staral o rozehavku z hloubi pole, avšak tlačil se i do koncovky a finální fáze.

     

    Co se Haška tyče, tak by k němu mohl pasovat prave Frýdek, který má také výborný fitness a mám pocit, ze už tolik ani nekazí. Nad nimi Kanga či Nico.

    • kolemjdouci14.11.2018 10:27reagovat

     Konečně rozumný koment, který má hlavu a patu a trochu něco ví o fotbale. Jediné co dodám je, že pokdu by Dočkal nepřišel, tak je jasná volba Trávník a jsem zvědavý, zda přijde.

     Hodně se mi líbí i ten Král, tam také očekávám nabídku a stále je v otazníku nějaké to křídlo s útočníkem.

   • captain_obvious14.11.2018 9:30reagovat

    Já bych v zájmu o Panáka žádnou zbytečnou logiku nehledal. Prostě Zdenda při svý genialitě chce zvýšit výškovej průměr základní jedenáctky, za cílem snížit množství inkasovaných gólů po standardkách, přestože z nedávného rozboru tuším DS vyplynulo, že chyby při bránění standardek jsou spíš systémové.

     

    Jinými slovy Ščasný je trenérský neumětel, který nezvládne hráče naučit bránění standardek, tak přivede 1,90m vemeno a napasuje ho do sestavy tam, kde bude zrovna místo.

  • chardin14.11.2018 8:03reagovat

   V DS pisou, ze zajemci jsou Sparta a Banik. Ze by Karvina chtela 25 micu a Sparta nabizi o nekolik milionu mene a ze trochu vice Panak preferuje Prahu. Je po operaci kolene, pry drobne, mel by naskocit do zimni pripravy. Operace pry zajemce neodradila. Slavia zadnou nabidku zatim nedala.

 • Panák

  Kulkozubý Tony 13.11.2018 20:01reagovat

  Tady máte ten jasný přesun do Slavie za 25 mega Smích

   

  https://twitter.com/VacekJan/status/1062417651471921158

  • SuperFrankie13.11.2018 20:06reagovat

   Co vím, tak ho chce ještě Baník, ale jemu se do Prahy moc nechce.

   • Kulkozubý Tony 13.11.2018 20:18reagovat

    Komu by se tady chtělo do nejistoty, když se může vydat klidnou cestou Úsměv Být jím, udělal bych to samé, u Baníku má aspoň jistotu, že ho chce trenér...

82361 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha