Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ščasny vs. Ital + jeho realizační tým

  Jarošík8.3.2018 11:29reagovat

  Pánové, nechci se zastávat ani jedné a ani druhé strany, ale přijde mi úsměvné, že vyjde jeden článek či druhý v Itálii a hned tu křičíte Ščasný ven! Asi zapomínáte jakou šňůru v EL s acs udělal. Neřeším jeho osobnost, jistě bude ješitný a někdy i arogantní, ale na druhou stranu, znáte Itala? Či jeho lidi z realizačního týmu?

  Popravdě? - Oosbně znám x lidí, kteří podemnou pracovali a při odchodu z funkce plivali všichni kolem sebe, neboť táhli za jeden provaz!

  To samé je i tady.

  Itala vyhodí, na oko tu do našich novin řekne jak za vše děkuje ale v Itálii společně s pány, kteří byly vyhozeni mluví jinak, logické když někoho vyhodíte, že nebude sypat popel na svou hlavu a to platí i pro asistenty.

  Podle mě asi Ščasný kefral do taktiky, nebo do změn, ale jistě né že musí, ale že by mohl. Ital předváděl hroznou strategii a nemělo to na hřišti smysl a systém. Nedivím se že Ščasný na něj vlétl...Udělal bych to jako šéf také!!!

  • Bunda8.3.2018 11:32reagovat

   EL pod Ščasný bylo šílené štěstí..

   S Kotrbou se postoupilo ze skupiny LM a byla to pod ním neskutečná sračka.

   • Funin8.3.2018 11:36reagovat

    Kotrba i Ščasný uměli připravit tým na zápasy v pohárech, kde Sparta není favoritem, ale nezvládali vyhrávat v lize, kdy Sparta musela tvořit a dobývat.

     

   • vánoční_pásovec8.3.2018 11:36reagovat

    To žádný štěstí nebylo,i když chápu, že fanouškům Bohemians to tak může připadat.

    • Sendi8.3.2018 11:43reagovat

     Klub jako Sparta bez štěstí nemá šanci vůbec do takový fáze soutěže postoupit a je jedno kdo to trénuje...

     • Enkoff8.3.2018 11:52reagovat

      A proto jsem rád, že jsou teď ve Spartě hráči, kteří umí hrát fotbal, umí být rozdíloví. Jen je někdo musí motivovat a vést k tomu být rozdíloví společně. Pak je šance i vyhrát ligu i hrát významnou roli v pohárech

      • Sendi8.3.2018 12:01reagovat

       No, já tam vidim několik docela zásadních taktickejch problémů, takže budu rád, když s tim trenér něco udělá a pak má ten tým potenciál uhrát solidní výsledky i v Evropskym kontextu...Hapal bude mít strašně těžké ty hráče dostat na svojí stranu, nevim jakej je v koučinku, ale v běžnym rozhovoru je to spíš klidnej a pragmatickej člověk, navíc bude předávat pokyny sprostředkovaně...no jednoduchý to mít nebude, ale já doufám, že teda když už tu je, tak že dostane celou příští sezonu...

      • vánoční_pásovec8.3.2018 12:36reagovat

       Ono to tak bylo. Ale poslední rozdílovej hráč byl Dočkal.Od jeho odchodu už tak nějak nemaji z čeho útočníci střílet góly.

       • Chabix8.3.2018 12:39reagovat

        Stanciu ani Kanga pro tebe nejsou rozdíloví hráči? Rosa pro tebe taky nebyl rozdílový hráč?

  • Skopi8.3.2018 11:33reagovat

   Mate tu nejakou zlatou malinu za prispevky? Protoze tohle je jasnej kandidat na zlatou malinu za rok 2018.

  • majtin8.3.2018 11:38reagovat

   Tak kdyby na něj vlétl, tak by se asi nikdo nedivil, to měl chuť udělat kdekdo z nás. Ponechme stranou, že to není zrovna profesionální. Ale teď je otázka, kdo o tom lže.

   Víme, že Italové nemají ke lži daleko a náš sportovní ředitel byl během trenérského angažmá taky několikrát přistižen při lži (panebože už kvůli tomu ho neměli brát Vztek ) Tohle by si zasloužilo pořádnou konfrontaci, nejlíp z očí do očí.

   • Sendi8.3.2018 11:42reagovat

    no tak to je vyloženě neřešitelnej rébus. Kdo asi lže, jedno tvrzení zaznělo z různejch zdrojů už po zápase s Brnem, druhý pronáší mnohanásobnej lhář Ščasný na tiskovce s Hapalem...fakt nevim čemu věřit, chudák já :(

    • majtin8.3.2018 11:47reagovat

     Ale tak může být situace, kdy si to přikreslej oba, že jo. Ale tady jde o to, že kdyby se to podařilo, třeba novinářům, jasně prokázat že Ščasný lže, tak by to byl důvod k jeho vyhození. Jednoznačnej. Což na základě toho, že ty máš nějaký přesvědčení a já mám setsakramentský tušení jaksi nejde.

     • Sendi8.3.2018 11:50reagovat

      jak si přikrášlíš situaci, kdy manažer volá na lavičku asistentovi? :)

      • majtin8.3.2018 11:56reagovat

       Tam jde třeba o obsah toho rozhovoru, mohlo to být těsně před poločasem, že třeba řekl, že tahle strana nefunguje, že to prostě bylo ve stylu:”já bych ho osobně vystřídal”, že to nemuselo být direktivní. Zvlášť jestli si o ten pohled shora řekl Strama sám. Tonse prostě zastávám někoho, koho nemusím, ale já mám rád čistou pravdu a než někoho odsoudím, tak se snažím najít co nejvíc detailů.

       • Sendi8.3.2018 11:59reagovat

        No, ale vyžaduje to teda hodně fantazie vymyslet takovej scénář, kterej neni úplně debilní, co?! :)

        • johnny18.3.2018 12:03reagovat

         Já Ščasnýmu nevěřím ani nos mezi očima. Jenom to ve Spartě rozesírá.

         • majtin8.3.2018 12:11reagovat

          Já nepochybuju, že se často uchyluje ke lžím nebo polopravdám.

        • majtin8.3.2018 12:12reagovat

         ”Hele Radku, nezlob se že vám do toho kecám, ale I

         • majtin8.3.2018 12:19reagovat

          ...Ital říkal, že mu nevadí, když si k tomu řekneme něco tady ze shora. Tak mu prosim tě vyřiď, že se tady na to s Tomášem díváme a že ten Kadlec je hroznej, dozadu průchoďák, dopředu nula nula nic. Že když ho vyhodí už teď, že tím nic neskazí. (Čím dřív ho vyhodí, tím líp). Jako je to jeho věc, ale to co předvádí je fakt hrůza. Jo a že se uvidíme o poločase v posilovně. Čau (Cca 20. minuta zápasu).

          Zas tolik fantazie potřeba není. Úsměv

          • Sendi8.3.2018 12:25reagovat

           jakože, takovejhle scénář ti přijde v pohodě, jo? :)) No tak to se asi nemáme o čem bavit hele :)

           • majtin8.3.2018 12:34reagovat

            V pohodě úplně ne, ale dalo by se to skousnout líp než direktivní příkaz. Prostě říct, že to někde hoří a u toho utrousit něco o vystřídání my přijde menší zlo, tak na hraně, než direktivní rozkaz, nátlak. Hodně taky záleží na tom, na čem se spolu domluvili, na tý formě ”poradenství”.

            Na Ščasnýho názor mám i bez toho a počkám si na nějaký reakce a zjištění novinářů.

   • Majklll8.3.2018 11:45reagovat

    jestli na ně vlétl, tak to by problém nebyl, tedy ve stylu ”proboha probuďte se, hrajete jak lemry..”, ale jestli volal Kováčovi koho střídat a pak do kabiny říkat hráčům taktiku, jak hrát a co a jak, tak to už je opravdu nad .. to totálně shodil před hráči trenéra a to se opravdu nedělá..

    • majtin8.3.2018 11:50reagovat

     Samozřejmě, to se nedělá. Tady by měl zasáhnout majitel (zástupce) a jasně mu dát mantinely, přes který nesmí. Ale jestli se prokáže, že o tom lhal, měl by letět.

     • Majklll8.3.2018 12:02reagovat

      přesně, ale teď jde o to, jestli toto chce někdo z vedení řešit.. přitom by to bylo k řešení opravdu jednoduché - zavolám si postupně každého hráče a zeptám se.. :) a Kováčovi zkontroluji telefonní hovory (předpokládám, že má služební telefon) a uvidím, kdy mu volal ščasný a zda to bylo při zápase:)

      • lidoop8.3.2018 12:08reagovat

       Tak a kdo to vyšpioní, dostane plyšovýho Sherlocka Holmese.

       • majtin8.3.2018 12:24reagovat

        Tak jako sranda dobrý, ale já bych po tom jako majitel (zástupce) šel. Protože i tady to v klubu drhne, tak je potřeba seřídit.

 • Ščasný ven !

  Enkoff8.3.2018 11:12reagovat

  Pěkně prosím Vztek

  • Enkoff8.3.2018 11:20reagovat

   Nevím jestli někde ve světě je precedens, že vyhodí trenéra, vezmou jinýho a pak toho původního trenéra udělají nadřízeným toho nového trenéra. To si fakt někdo myslel, že to bude fungovat ? To jsou ve vedení Sparty takový naivkové ? Obzvlášť ve fotbale, kde je EGO silou, kterou je třeba obzvlášť kočírovat.

   • majtin8.3.2018 11:29reagovat

    No mně přišlo hlavně až absurdní, když jsem teď na tiskovce poslouchal Ščasnýho argumenty, proč byl pro odvolání Stramy: Nikdy se nepodařilo navázat na dobré výsledky; mužstvo nemělo herní tvář; nepochopil co chce vlastně hrát; doplnili mu posty, kde viděl slabiny; špatně reagoval nebo nereagoval na vývoj zápasu. Takže v podstatě PODOBNÝ důvody, proč před rokem a pár měsíci letěl Ščasný. To nevymyslíš. SmíchSmutekVztekOtráveníSmutekNeutrální

    • johnny18.3.2018 12:06reagovat

     Přesně, na tu jeho hru se nedalo koukat, ovšem na Štrámovu také ne, to je pravda.

 • .

  Bunda8.3.2018 11:07reagovat

  Roberto Muzzi, asistent Andrey Stramaccioniho ve Spartě pro @Gazzetta_it: ”Nikdy jsem neviděl, aby sportovní ředitel volal během zápasu na lavičku českému asistentovi, ať hlavnímu trenérovi řekne, koho má střídat.”

   

  Roberto Muzzi ještě jednou: ”Nikdy jsem nezažil, že by sportovní ředitel přišel o přestávce do zázemí, mluvil s hráči a dával jim taktické pokyny. Chování sportovního ředitele Sparty je světelné roky vzdálené tomu, co jsem zažil v AS Řím, Laziu a jinde.”

   

  Tvl kdyby Ščasný na tiskovce řekl

  : Jo, je to pravda. Mám na starosti A tým, hráli jsme šíleně, Stramaccioni je v prdeli tak jsem chtěl pomoct, tak OK..

  Ale on lže jako malej čůráček 🙄

   

  Sparta si fakt zaslouží jít ke dnu.

   

  Ještě že nám dělá radost Bohemka😊

  • vánoční_pásovec8.3.2018 11:09reagovat

   Ublíženej talián ještě přes filtr italskýho bulváru, to je ten pravý pramen pravdy. Zajímalo by mě, kdo volal na lavičku ve všechn těch ostatních klubech, kde to ti amatéři přivedli taky do hoven.

   • LukyACS8.3.2018 11:19reagovat

    Je jasný, že si chtěj udělat alibi, který použijí jako argument pro dalšího chlebodárce. Ale že by si vykonstruovali podobnej příběh?

    Navíc je to v souvislosti se Ščasným tak neuvěřitelné? Skutečně?

    Za další i sám Ščasný na tý tiskovce řekl, že i kdyby se ten zápas povedl, tak se jeho představy o hře Sparty se Štramák výrazně rozcházely.

    • vánoční_pásovec8.3.2018 11:23reagovat

     Můj názor je ten, že vedení Sparty, které už vědělo, že opět šláplo do hovna a tentokrát pořádně draho, zkrátka najalo Ščasnýho na špinavou práci zbavení se taliána. Protože ty figurky typu Kotalík na to nemaj, aby přiznali, že přijali mimoně, kteří nevědí, která bije. A tak hledali někoho dost arogantního, kdo to udělá za ně. Jenom lituju Risickýho, protože když to nevyjde, tak se s tím sveze taky a bude potom oblíbenej jako Kateřina neumannová po tom MS běžkařů u Liberce.

     • spartas8.3.2018 11:27reagovat

      No to si myslím dost to samý :D Ščasnej je prostě člověk, kterej ti tak znepříjemní práci, že snáz odejdeš. Je otázka, jestli chceš mít v klubu takovýho člověka. Já bych s ním pracovat ve stejný firmě teda fakt nechtěl.

      • Skopi8.3.2018 11:28reagovat

       Ja se citim nesvuj uz jen z toho, ze s nim pracuju na stejny planete.

      • majtin8.3.2018 11:31reagovat

       M ně hlavně fascinuje, že ať vidím kdykoliv záběr na Ščasnýho, že někomu něco hustí do ucha, nejčastěji Rosovi, ten ty uši už musí mít zanešený.

  • SuperFrankie8.3.2018 11:22reagovat

   Potvrdil prakticky to, co jsem tady psal. Ščága je zlo.

   • vánoční_pásovec8.3.2018 11:26reagovat

    Ano. Za to pan Muzzi, který podle posledních 9 utkání soudí, že Sparta šla nahoru,to je čiré dobro.

   • johnny18.3.2018 12:08reagovat

    A vždycky byl.

  • kilovolt8.3.2018 11:25reagovat

   Jak to ze tam vubec maji mobily...na lavicce behem zapasuÚdiv

   • Majklll8.3.2018 11:33reagovat

    jestli se nepletu, tak většinou mají na lavičku vždy jednu kameru zabranou, tedy by šlo jasně dohledat, jestli Kováčovi někdo volal, nebo ne.. kdyby se toho chtěl někdo chytit:) tedy z novin, tedy z O2 ..

 • jasně:-)

  vánoční_pásovec8.3.2018 11:00reagovat

  Samozřejmě. Italský profesionál mužstvo výborně připravil,přivedl kvalitní proifesionálníposily ze zehraničí se skvělou fyzickou kondicí, aby náš český chlívek vidět, jak to vykydává. Již na podzim šla hra jasně nahoru a když si mužstvo začínalo sedat a přicházely vynikající výásledky i herní projev, tak přišel Ščasný a všechno to posral.

  SmíchSmíchSmích

   

   

 • Pro odlehčení

  Shaemi8.3.2018 10:26reagovat

  Toto jste viděli?

  https://twitter.com/twitter/statuses/910093767125778432

  To je aspoň láska k dresu :)

  • lidoop8.3.2018 10:52reagovat

   Kohák nebo Pitomio by měli radost ze všech.

  • vánoční_pásovec8.3.2018 11:00reagovat

   To je srdcař. palec nahoru.

 • Ščasný - Hapal

  taborita8.3.2018 10:19reagovat

  Ad Ščasný - pro mě je to člověk, který má ego hodně vysoko, často cíleně nemluví pravdu nebo jí zkresluje. Jako trenér měl dostatek času Spartu někam posunout, po Lavičkovi přebral tým, který dominoval v lize. Jeho úspěch v EL byl draze vykoupen neúspěchy v lize, totální ignorací Strahova a ve finále i herním projevem mužstva.

  Jeho současnou pozici ve Spartě nechápu, ničemu to nepomůže, spíše ublíží.

   

  Hapal - na mě to prostě dělá dojem, že byl jediný, kdo v dané chvíli na nabídku kývl. Něco jako Rada po Holoubkovi....

  Nevidím za ním nic, co by ve mě vzbuzovalo naději na zásadní změnu. Předpokládám návrat kámošů Kováče do sestavy + postupné odstavování cizinců.

  To už snad by byl lepší Látal, ten byl v Polsku alespoň zvolen trenérem roku...

  • trcmano8.3.2018 10:40reagovat

   Hapal byl nejjednodušší varianta v průběhu sezóny. Trenéra repre vždycky snadnějc vykoupíš ze smlouvy než z klubu.

  • Tashunka Witko8.3.2018 10:42reagovat

   Souhlas, už jenom fakt, že místo angličtiny bude zavádět češtinu potvrzuje, že nás čeká návrat k českému buranismu a kafíčkářským partičkám, kterým budou vévodit různí Lafatové, kteří by jinak už dávno měli být ze Sparty vypakovaní. Očekávám i návrat Váchy, který by mohl s Frýdkem vytvořit všežroutovský pilíř zálohy.

   • AlaMierda8.3.2018 10:46reagovat

    snad nemáte pravdu, začal jsem si zvykat,že máme v týmu fotbalisty kterým nepřekáží míč a stačí jim dotek na zpracování míče. Zase na druhou stranu pokud chce Hapal hrát přímočaře dopředu, tak na to mu zrovna typově sedí naši zahraniční fotbalisté.

 • Ščasnýho bych už nijak zvlášť neřešil.

  Tashunka Witko8.3.2018 10:11reagovat

  Stačilo by ho vyhodit a klima by se pročistilo a i Hapal by to měl jednodušší. Na cestu mu samozřejmě přibalit i Standu Hejkala.

   

  Ve Spartě dlouhodobě nastolená cesta - vyhodit jednoho blba a dva jiné vzít,

  se jeví jako nepříliš efektivní.

  Danův managerský recept - víc hlav víc ví - nějak neplatí a spíš se potvrzuje, že stohlavé stádo ovcí chytrostí příliš neoplývá a i jeden hlídací pes si s ním snadno poradí.

  • LukyACS8.3.2018 10:22reagovat

   Z Hapala mám zatím dojem, že bude taková Ščasnýho loutka.

   • munzig8.3.2018 10:30reagovat

    Tomu zase nevěřím, byl by blbej kdyby pustil místo u Slovenské U21 a šel dělat někomu šaška do Sparty.

     

    • LukyACS8.3.2018 10:37reagovat

     Proč blbej? Tady určitě dostal nesrovnatelně víc peněz.

     • FANDA73078.3.2018 12:41reagovat

      Pri SK repre 21 bral mesacne 10tis.€

    • Sendi8.3.2018 10:44reagovat

     Já musim říct, že mám o Hapalovi velmi vysoký mínění, z těch trenérů, kteří tu působí je jistě jeden z nejlepších, takže vůbec nepochybuju, že on jsem jde tvrdě pracovat...Bohužel pro nás všechny jeho příchodu předcházela dekáda diletantismu, která vyvrcholila největším kulovým bleskem v historii fotbalu, kdy jsme z tragickýho trenérskýho ansámblu pro jistotu udělali sportovní vedení Smích

     Jinak Roberto Muzzi potvrdil, že Ščasný volal v průběhu zápasu Kováčovi s tím, koho mají střídat, si vůbec nechci představit, co se bude dít Hapalovi, kdyby se náhodou nezadařilo :)

     • AlaMierda8.3.2018 10:48reagovat

      v tom případě by měl Ščasný okamžitě letět. Já doufám a věřím, že Hapal u nás začne praktikovat ten přímočarej styl a ne tu překulovanou, kterou hrajeme roky a moc se nám to nedaří odbourat. My tu máme rychlé přímočaré hráče a hráli jsme překulovanou.

     • Tashunka Witko8.3.2018 10:50reagovat

      Oni nejsou ani tak pochybnosti o trenerských kvalitách Hapala jako o tom, jestli dokáže tomu velrybáři odolat, nenechat si kecat do práce a být pevný v kramflecích.

      Bohužel Hapalovo nepříliš rázné a přesvědčivé vytupování na tiskovce, v protikladu s arogantním Ščasným, vzbuzuje trochu pochybnosti.

      • Sendi8.3.2018 10:54reagovat

       ve mě to vzbuzuje obrovský pochybnosti. Nástup Ščasného jsme tady my, co se ve fotbale trochu orientujeme kritizovali od první chvíle a jeho diletantismus a arogance se bohužel projevily téměř okamžitě donebevolající drzostí v průběhu posledního zápasu...k zblití...

       • Funin8.3.2018 11:09reagovat

        vypadá to, že ti bohužel budu muset dát za pravdu, Ščasný má ego neuvěřitelné velikosti a jde mu v první řadě o sebe a né o Spartu, myslel jsem, že to tak není, nebo že se bude krotit, ale teď už začínám pochybovat, tak jsem zvědavej, jak se s tím Hapal popere.

    • spartas8.3.2018 10:44reagovat

     Tomu naprosto věřím :D

   • Dynamo8.3.2018 10:49reagovat

    Na druhou stranu trenér by opravdu měl být loutkou sportovního manažera. Měl by naplňpvat sportovní koncepci.

    • Funin8.3.2018 11:07reagovat

     měl by naplňovat předem dohodnutou sportovní koncepci, případně by měl mít možnost se ke změně konecepce vyjádřit. Ovšem do toho samotného naplňování koncepce by si neměl nechat kecat. Když by podle Hapala byl nejvhodnějším hráčem na hrot Drchal a podle Ščasného Juliš, tak má trenér stavět Drchala. Když neplní koncepci nebo nemá výsledky, má jít, ale né se řídit sportovním managerem.

    • Skopi8.3.2018 11:07reagovat

     Ty vole co to tady je za sasky? Nejdriv kripl Kristin ted tohle Dynamo, tady neumite pouzivat mozek? Vis co to znamena byt neci loutkou, genie?

  • majtin8.3.2018 11:02reagovat

   Takhle, Standu Hejkala považuju rozhodně za většího fotbalovýho odborníka než Radka Kováče. Ale bohužel Radek nikdy nebyl bůhvíjaký myslitel a ta laťka je tudíž hodně nízko.

 • Zajímavé :D

  TomV58.3.2018 9:10reagovat

  https://twitter.com/TomVoza/status/971658559392972800 Smích

  • Furia Ceca8.3.2018 10:12reagovat

   To je ze kdy? Z dnešního rána? Co je na té s QR kódem? Úsměv

   • TomV58.3.2018 10:29reagovat

    Je to foceno dnes ráno. QR kód je odkaz na sázkovku (dle obrázku Chance) na sázení jak dlouho vydrží Hapal jako trenér :))

 • Muzzi

  Dynamo8.3.2018 8:16reagovat

  Nevím zda to zde již bylo, ale rozhovor s Muzzim

  http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/07-03-2018/stramaccioni-via-sparta-praga-vice-muzzi-mai-visto-cosa-simile-250759511502.shtml

  • petr1378.3.2018 8:28reagovat

   jestli spravne chapu slova tlumocnika pana Googla, tak se Scasny v Italii asi celkem proslavi😊

   • munzig8.3.2018 10:18reagovat

    Mě to bohužel k jeho povaze sedí.

    Pokud to není pravda tak by Sparta měla vydat nějaké prohlášení a všechno tohle popřít, protože tohle se v normálně fungujícím klubu nemůže stát.

    Pokud se tak nestane je to bohužel další jasný signál toho jak to ve Spartě funguje.

  • Tyrrael8.3.2018 8:29reagovat

   Že by to nakonec přeci jen byla pravda, že do toho Zdenál začal až moc kecat?

   • petr1378.3.2018 8:36reagovat

    Ja uz bych to neresil. Ted je klicovy, aby nechal pracovat Hapala

    • Tyrrael8.3.2018 8:37reagovat

     Jj, zase na druhou stranu, udělal jednou, udělá zas...?

   • Jereacs8.3.2018 8:40reagovat

    Moment to jako někdo mu věřil co řekl na tiskovce. Ze Zdenalem bude jeste prdel co naň předvede to je stejný jak si dat kunu do kurniku úplně stejný škody budou.

    • Tyrrael8.3.2018 8:41reagovat

     Určitě se někdo najde, kdo tomu bude věřit...

    • petr1378.3.2018 8:43reagovat

     Ja ho sice taky nemam moc rad, ale zadny skody od nej necekam.

     • waaw8.3.2018 8:46reagovat

      Z pohledu pojistovny zrejme ne. Zadna rozbita okna nebo zmrzacene zamestnance necekam taky.

      Jen doufam, ze Hapal je dost zkuseny na to, aby si dal do smlouvy urcite mantinely. A ze majitel po aferce se Stramou bude trochu ostrazity a Zdendu srovna a odesle tam kam patri

      • brac8.3.2018 9:24reagovat

       Majitel ho tam dosadil před pár týdny, po 14 letech tragické personální politiky, která navíc poslední 2 roky dosáhla vrcholu chaotičnosti. Řešení jednoho problému dokáže vedení vytvořit dva nové.

  • waaw8.3.2018 8:39reagovat

   Křesťanům z Sparty přejeme, abychom si zasloužili umístění, které si zasloužíme.

   • Tomáš Vápeník8.3.2018 8:46reagovat

    ”... světelných let daleko od toho, co jsem našel ve své kariéře ve velkých klubech, jako jsou Romové, Lazio, Cagliari, Torin”

   • artaxerxes8.3.2018 9:44reagovat

    No jen jestli si potom, co jsme vyřvávali Chceme Plzeň v lize, vyhazovali Hřebíka, rasisticky uráželi soupeře, používali antisemitských výrazů apod., jestli si nezasloužíme něco mnohem horšího než boj o pohárovou Evropu (z pohledu Boha).

     

    Takže já si Bože přeji, abychom zase bojovali o titul, ale ná má vůle, ale Tvá vůle se staň.

   • Tashunka Witko8.3.2018 10:24reagovat

    Až na to, že člověk nepotřebuje google, aby si přeložil ”ragazzi” jako kluci nebo chlapci. (ragazzA - holka).

     

  • adam8.3.2018 8:51reagovat

   Hlavně je zásadní problém v tom, že tady očividně někdo lže. A ať už je pravda na straně Ščasného nebo italů (a něco mi říká, že je vážně spíš u nich), tak by se to mělo jasně vysvětlit. Tzn. nějaké oficiální stanovisko ze strany klubu, ne nějaké Ščasného ulízané obhajování na tiskovce. Za mě by se k tomu měl vyjádřit hlavně i Rosa.

   • petr1378.3.2018 8:56reagovat

    Ja uz bych nic nerozmazaval a koukal dopredu.

   • Chabix8.3.2018 9:19reagovat

    Jo ještě do toho vmanipulujeme Rosu, jak chtěl i Ščasný. Raději bych to nechal plavat. Zaměřme se na budoucnost.

   • Larrygo8.3.2018 9:20reagovat

    Scasnej lze, jako kdyz tiskne.

  • trcmano8.3.2018 9:10reagovat

   Jestli díky Zdendovi vypadnul Ital, tak má kotel nového hrdinu Smích

   • Tashunka Witko8.3.2018 10:47reagovat

    Že Štramák vypadnul díky Ščasnému je jasné jak facka. Nikomu ten odchod ani moc nevadí, ale problém je jiný, že Zdenda své kriplovské chování nezmění a bude vždy kalit vodu a házet klacky pod nohy ostatním trenerům.

    Vždyť je to proboha packal, se kterým jsem prohrávali i s tehdy rozklíženou Slavií a tenhle šmejd chce teď chodit o přestávce do kabiny a poštvávat a komandovat hráče i trenery ?!

 • Shrnuti

  waaw8.3.2018 8:05reagovat

  Ja bych to shrnul asi takto:Kazdy, kdo Hapala jako trenera nekde zazil tvrdi, ze je to skvela/nejlepsi mozna volba. Vetsina tech, kteri nekde natrefili na Stramu nam tvrdila, ze by ho nebrala

  • model8.3.2018 8:13reagovat

   proto jsme Hapala nevhteli a vzali Andreu? jak typicke Neutrální

  • adam8.3.2018 8:49reagovat

   Tak tohle bych bral s velkou rezervou, na Radu byly dost podobné recenze a přitom to byl takový malý český dacant.

73617 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha