Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zaslechnuto na chodbách

  Consigllieri14.8.2018 8:13reagovat

  Ščága zatím do zimy

  NIKDO z Čech nechce na Spartu jít

  Protože Impuls

  NIKDO ze zahraničí,protože totální absence jakékoliv koncepce

  Hledá se hledá,ale trenéři nejsou 😁

  A v současné situaci se k nám nehrnou ani hráči

  A nakonec ani paní do prádelny 😁

  Byla před podpisem,ale přetáhnul jí Motorlet

   

   

  • petr13714.8.2018 8:17reagovat

   Na chodbach na Borech se toho napovida. Ale je od bacharu hezky, ze ze pustili na chvili na internet

   • Consigllieri14.8.2018 8:51reagovat

    To tam nějak znáš

    Zaměstnanec ,nebo děvka ?

    • petr13714.8.2018 9:35reagovat

     Vis, byt troll na internetu je sama o sobe dost trapna vizitka, byt u jedenactiletyho kluka asi omluvitelna. Ale byt navic spatnej troll, to je k zamysleni.

     • Consigllieri14.8.2018 11:44reagovat

      Ty klučíku

      Je mi 45

      A na rozdíl od tebe jsem za Spartu fotbal hrál(ano do dorosteneckého věku )

      Ty musíš mít strašně buď ej život

      • Consigllieri14.8.2018 11:44reagovat

       *nudnej

      • petr13714.8.2018 11:56reagovat

       jestli ti je 45 a předvádíš tady tohle, tak by ses měl nad sebou zamyslet dvojnásob.

       • Consigllieri14.8.2018 13:17reagovat

        Ty patente na pravdu

        argumentace je tvá silná stránka

    • Dolikus14.8.2018 9:44reagovat

     Tyvole nemáš nic lepšího na práci trapáku?

     • Consigllieri14.8.2018 11:45reagovat

      Ne 😁

   • bigcock14.8.2018 9:43reagovat

    Nicmene minimalne prvni NIKDO mi prijde docela realne.

    • dominik2714.8.2018 9:57reagovat

     Bohužel mám pocit, že o tomhle se v našem fotbalovém prostředí mluví dost nahlas. Ono to teda není jen o Ščasném. Ze Sparty bohužel v posledních letech není pro trenéry vysněná adresa. My si tady sami sypeme různá jména, kdo by se na lavičku Sparty hodil, ale přitom to jsou kolikrát lidé, kteří v první řadě vůbec do Sparty jít nechtějí...

      

     Věřím, že shánění dobrého kouče z ciziny je také velmi těžké. Nějaký opravdu renomovaný trenér vyjde draho, navíc bude chtít svůj realizák, investice do posil, případně i do zázemí. A popravdě jestli má přijít zase někdo jako Stramaccioni, tak to ať se to snad radši nechá Ščasnému...

     • Skleepy14.8.2018 10:08reagovat

      Pokud má být kvalita tohohle fóra přímo úměrná kvalitě Sparty jako takové, tak bys to tady měl po prvním poločase v Teplicích trochu promazat a poBANovat, just saying.

      • dominik2714.8.2018 10:14reagovat

       Nemám pocit, že bych psal o přímé úměře. Nicméně jistou podobnost bych stejně viděl. Hra Sparty dost visela na individuálním výkonu Stancia, tady to samé platí o Liarovi.

       • Tashunka Witko14.8.2018 10:50reagovat

        Liara bych spíše přirovnal k Holkovi v době lavičkovské překulované, kdy sbíral 395 přihrávek za zápas a diváci se mohli unudit k zbláznění. Bylo to otravné, ale nikoliv smrtelné, na rozdíl od MF17 ve všech podobách, který je také otravný, ale navíc i labilní a psychicky nevyrovnaný, takže dělá i smrtelné kiksy a potřeboval by minimálně na hostovačku na domovské stránky k sešívaným ubulencům, ještě lépe k jejich čínským majitelům, kde by se svými grafomanskými výkony lépe zapadl.

       • bigcock14.8.2018 10:53reagovat

        Individualni vykon Liara Smích dalsi z hlasek roku.

       • captain_obvious14.8.2018 10:57reagovat

        Já vidím podobnost spíš v tom, že Sparta i e-sparta jsou vedený asi tak se stejným zaujetím, kvalitou a poučením se z chyb minulých.

        • dominik2714.8.2018 11:07reagovat

         Což je ovšem hrozně smutné, protože u tohoto fóra to můžeš omluvit tím, že je prakticky jen aktivitou nadšenců, kteří jsou logicky méně nadšení, když vidí, jak si vede samotný klub. Lidé ve Spartě berou za svou práci platy, na některých postech rozhodně nadprůměrné. Pracují na postech, které jim závidí obrovské množství lidí. Proto mně osobně jejich výsledky přijdou opravdu skandální.

         • Sendi14.8.2018 11:18reagovat

          *standální

          • Srdcař Plavšič14.8.2018 12:20reagovat

           Dobře, můžeme se vykrádat ještě víc.

       • Consigllieri14.8.2018 11:46reagovat

        Čtu jen občas

        Listopadu je legenda jo 😂

        No kluci jak na to tak koukám , zase budu jen číst 😉

      • Jerababa14.8.2018 10:51reagovat

       Tohle forum především potřebuje zavést IP ban, protože ten trolling se tady stává neúnosným.

       • dominik2714.8.2018 11:20reagovat

        Mám v živé paměti, jak to kdysi na jednom fóru zavedli a výsledek byl prakticky opačný. Dotyčnému snad dokonce stačilo jen vypnout a zapnout notebook či mobil. To je samozřejmě trochu extrémní příklad, ale spíš bych já osobně uvažoval o jiných omezeních. Problém je v tom, že pro takové ty notorické zasírače se stejně najde způsob, jak to obejít, omezovat to bude jen ty, co se chtějí nově zapojit do diskuse.

        • Lobrock14.8.2018 11:57reagovat

         Jak dlouho trvá adminovi nastavit ban? Znovu opakuju, dej mi práva a těch největších idiotů tě zbavim (mf17, liaro, antisparťansští trollové). Otrávim jim to tak, že už si nový účty registrovat nebudou.

     • Shrekson14.8.2018 10:10reagovat

      máš pravdu, otázka co by se muselo změnit aby Sparta byla atraktivní destinace? Mám obavu že by to Dan musel prodat, reálně nevěřím že se někdo najde kdo by to koupil..

     • petr13714.8.2018 10:59reagovat

      já bych to neviděl tak horký. Samozřejmě třeba Vrba dal přednost Plzni, ale vsadím boty, že to udělal hlavně kvůli znalosti prostředí a výrazně menšímu tlaku. Slátanci nás zřejmě v některých případech přeplatí, to je život.

       

      Sparta sice evidentně není vedena příliš dobře, ale je chiméra si myslet, že je to v dalších klubech lepší. Mezi fotbalovými funkcionáři je spousta všelijakejch šmejdů. Ve Spartě má trenér jistotu, že mu vždycky přijdou prachy a navíc oproti drtivý většině ligy o hodně větší.

       

      Zahraniční trenér je sám o sobě jiná kategorie. Velký jména asi nebude úplně rajcovat česká liga, ale i pro ně může být Sparta zajímavá adresa, život v Praze je pohodový, nějaký jméno v Evropě pořád máme. Samozřejmě je to o penězích.

      • dominik2714.8.2018 11:16reagovat

       Obávám se, že okruh trenérů, kteří by určitě nechtěli jít do Sparty, je fakt výrazně vyšší. Bohužel jsem o tom přesvědčený.

        

       Co jsem pochopil, tak opravdu celkem dost trenérů nemá dobré vztahy se Ščasným. A často se jedná o trenéry, kteří v Česku patří k tomu nejlepšímu. Ono to v praxi určitě bude znamenat i to, že nabídku od Sparty vůbec nedostanou, že jo...

        

       Co jsem slyšel, tak je také problém, že někteří trenéři, když už by šli do Sparty, tak by chtěli vyházet některé hráče, kteří jsou ovšem nedotknutelní. Třeba už jen proto, že stáli hodně peněz, ač jejich výkony tomu bohužel zdaleka neodpovídají...

        

       No a pak je ještě další skupina trenérů, kteří třeba už ve Spartě byli a já osobně tipuji, že už jim to stačilo. Aniž bych se s dotyčným na toto téma bavil, tak třeba tipuji, že takový Lavička už by na to nervy fakt neměl. Přece jenom si taky musel užít svoje...

       • petr13714.8.2018 11:32reagovat

        Určitě netvrdím, že nemáš pravdu, ale na druhou stranu český rybník je hodně malý a dobře placený práce pro trenéry je málo. Navíc ve Spartě klidně může dojít ke změnám, třeba dostane po určitým rozkoukání víc prostoru Rosický a najednou bude všechno trochu jinak.

         

        Hlavně ona Sparta byla složitá vždycky jak pro trenéry, tak pro hráče. Politikaření ve vedení tady bylo už za komárů, mimořádně nároční fanoušci, na český poměry nebývalej tlak médií.

         

        Třeba Lavička mi je velmi sympatický jako člověk, ale jeho (možná spíš Jílkův) fotbal mě upřímně moc nebavil. Osobně se mi víc líbí, když se hraje rychle nahoru, mám rád, když hráči makají na krev. Proto mi nevadil třeba ani Rada nebo nemám zásadní problém se Ščasným. Když to mám shrnout, tak radši Anglii než Španělsko. Ale to je samozřejmě o gustu každýho soudruha Úsměv

        • dominik2714.8.2018 11:44reagovat

         Český rybník je sice malý, ale třeba v Polsku mají na fotbal celkem dost peněz. Sem tam se nabídne slušné angažmá třeba na Slovensku, případně někde jinde. Nepodceňoval bych ani konkurenci třeba v podobě mládežnických reprezentací, to je od U15 po U21 nějakých šest dobrých postů.

          

         Myslím si, že třeba Lavička nebo Jílek spíše zamíří do ciziny, než aby se vraceli do Sparty. Zájem o ně nejspíš i bude, jakmile skončí ve svých stávajících pozicích. Takový Martin Hašek si podle mě spíš rád zatrénuje tak, aby ho to bavilo, aby měl práci ve skvělé atmosféře a mohl dělat výsledky, než aby měl víc peněz. Rada nebo Trpišovský by třeba od současné Sparty asi ani nedostali nabídku, jak to tak tipuji. V jejich případě si obzvlášť myslím, že spolupráce se současnou Spartou by byla vyloučená... To jsem vysypal jen pár jmen trenérů, které řadím do české špičky a jsem takřka přesvědčený, že se ve Spartě jen tak neobjeví. A myslím si, že bych klidně dal dohromady i širší seznam.

          

         Za komárů to možná také bylo politikaření, ale nebyla tady taková konkurence v podobě zahraničních angažmá. Je fakt, že si už ani moc nepamatuji ze Sparty před Křetínským, ale stejně si neumím představit, že by se trenéři tenkrát tolik štítili případných nabídek ze Sparty, jako to na mě působí teď...

         • petr13714.8.2018 11:55reagovat

          jasně, na druhou stranu je to stejně vždycky o jednání. Určitě tam můžou být nějaký osobní antipatie, ale asi se nenajde moc jedinců, kteří by nezvedli telefon, když jim zavolá Křetínský nebo Kotalík. Pochopitelně jestli se dohodnou, je věc druhá.

           

          Já to beru tak, že všechna tahle negativa nakonec doputujou i k tomu Křetínskýmu. On sice na Spartu nemá čas, nicméně určitě mu není ukradená. Tak třeba ho to konečně nakopne, aby něco změnil k lepšímu.

      • Sendi14.8.2018 11:20reagovat

       Troufnu si říct, že s prostředky který jsou ve Spartě by drtivá většina funkcionářů v ostatních klubech naložila výrazně, ale fakt VÝRAZNĚ líp, než to dělá Sparta, určitě směrem ke sportovnímu úseku...

        

       Neni možný zavírat oči před tím, že to, co bylo dříve normální - že každej trenér sem chtěl, každej tu chtěl pracovat je prostě minulostí, to je objektivní fakt, kterej má taky svoje objektivní příčiny a bojim se, že bude mít i nepříjemný důsledky...

 • expert Zelenka

  strana14.8.2018 6:24reagovat

  Dokáže mi někdo vysvětlit, jak může pravidelný host pořadu Dohráno plus, kterého zde představují jako fotbalového experta, prohlásit, ze do včerejšího pořadu neviděl Jana Matoušova a poprve ho tak viděl až v sestřihu prave zde? Je to úsměvné a zároveň smutné, když pak člověk vidí zahraniční studia se skutečnými experty.

  • bigcock14.8.2018 7:27reagovat

   Protoze Zelenka.

 • Tiki Taka

  Elysir13.8.2018 21:32reagovat

  Siegl:

  Říkal jsem starýmu Frýdkovi “Ať si to ten tvůj mladej nedává na pravačku. Nebo to zas bude lítat do Mostu nebo Chomutova”

  SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • keith0813.8.2018 21:38reagovat

   A on pravačkou dal letošní nejhezčí - zatím -gólSmích

   • pepinho213.8.2018 21:49reagovat

    Dík za vysvětlení

    • captain_obvious13.8.2018 22:49reagovat

     +1

     Vůbec jsem tu Sieglovu hlášku nechápal.

     • pubi13.8.2018 22:52reagovat

      Já nikdy nechápal Siegla.

     • hombre14.8.2018 0:48reagovat

      Já jo, on byl vždy střelec Úsměv.....

     • Elysir14.8.2018 8:37reagovat

      Jak jsem to pobral já, tak to starému Frýdkovi říkal někdy dřív před zápasem a narážel na to, že Martinovi ty střely a centry lítají všude možně, jen ne tam, kam je potřeba...

       

      No a zrovna v sobotu mu to takhle sedlo Úsměv

      • Elysir14.8.2018 8:56reagovat

       ..teda v neděli... SmíchSmíchSmích

      • Lobrock14.8.2018 9:50reagovat

       Uf, díky moc! Teď už je ta složitá myšlenka o malinko jasnější. Ale ještě bych stejně jednou potřeboval upřesnění od keitha. Jen pro jistotu, jestli to fakt chápu správně.

       • Elysir14.8.2018 11:24reagovat

        Takže z gruntu: Na počátku stvořil Bůh světlo a oddělil ho od tmy.....

         

        SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

 • Netopýr=veverka

  ajosek13.8.2018 20:49reagovat

  Je to plísňák vod Paclíkovo-Berbr špinavého a zkorumpovaného klanu!!!Tfuj!Vztek

  • Jiri ACS13.8.2018 21:27reagovat

   Hlavně teda nechapu proč sem to pako leze..

 • Kašlete

  ap241213.8.2018 20:48reagovat

  na podvodníky z Plzně!!!

 • Plzeň - Zlín

  veverka13.8.2018 19:49reagovat

  Vyjádření z Komise rozhodčích: Gol Plzně. Hraniční situace se mají pouštět a to byla přímo tato. Rozhodčí jsou iniciováni aby tyto situace pouštěli. Gol Plzně v pořádku.

   

  Jsem rád že se to vyjasnilo.

   

  • petr13713.8.2018 19:51reagovat

   Preklad do cestiny pro normalni lidi:

   Veskere situace ve prospech Plzne se mají pouštět a to byla přímo tato. Rozhodčí jsou iniciováni aby tyto situace pouštěli. Gol Plzně v pořádku.

    

    

   • veverka13.8.2018 19:55reagovat

    Ubrečenost není hodna fanoušků klubu, který 36x vyhrál ligu.

    • Skleepy13.8.2018 20:01reagovat

     Ani to, abychom si opakovaně nechali srát na hlavu.

  • Tazmen13.8.2018 19:52reagovat

   Netopýr se nám přetransformoval do veverky

  • ap241213.8.2018 19:58reagovat

   A vloni to už taky platilo? Když Lubošovi pískli hraniční ofsajd v utkání s Plzní?

  • Lobrock13.8.2018 20:00reagovat

   Pročpak nám tedy soudruh na lajně nepustil do gólové šance Beauguela? Skutečné vyjádření by mělo znít takto: Rozhodčí jsou iniciováni, aby všechny situace ve prospěch Plzně pouštěli, veškeré situace znamenající nebezpečí pro branku Plzně se mají pískat.

   • Corwin13.8.2018 20:09reagovat

    No realita je určitě blíže tvému vyjádření než tomu co zaznělo z komise Úsměv

    • Tashunka Witko13.8.2018 20:19reagovat

     Komise řekla, že to byla chyba, ale že bohužel nemají kvalitní zařízení jako bylo např. na MS, kde se dá udělat ofsajdová lajna, takže nemohou rozhodčího vinit.

     Ofsajd je vždy ofsajd, ale pro Plzeň to už prostě 7 let neplatí a pokračuje to i s videem.

     Hrubá, chyba, která ovlivnila utkání, byl odmávaný neexistující ofsajd Beauguela. To se má vždy pouštět a až následně vyhodnocovat v případě pochybností, resp. když by padl gol a byly nějaké protesty.

     • veverka13.8.2018 20:25reagovat

      Přečti si vyjádření komise rozhodčích - Romana Hrubeše.

   • veverka13.8.2018 20:15reagovat

    Proti Liberci dal Petržela regulérní gol a nebyl mu uznán kvůli domnělému ofsajdu. Hrubá chyba rozhodčího. Souhlasím s tebou, chyby se občas stávaj.

    • TBCH1113.8.2018 20:39reagovat

     Umíš číst?

 • Bohemians - Ostrava

  Lobrock13.8.2018 19:36reagovat

  To je orpavdu přehlídka nekopů. Velké nasazení, hodně snahy, ale minimum fotbalovosti. Míč se náhodně odráží od jednoho týmu k druhému, fauly...prostě typická česká liga. Baník je přeci jen fotbalovější a občas něco předvede, ale pro hráče Bohemky je neřešitelnej problém zpracovat si míč.

  • LukyACS13.8.2018 20:01reagovat

   Bohemka letos otřesná, viděl jsem i kousek z Dukly a je to úplně bez nápadu, ti hráči jen lítají jak splašení, fotbalovost nulová.

   • pubi13.8.2018 20:15reagovat

    Atletika s kopačákem, nic víc... Samozřejmě chápu, že jim to vynáší výsledky... ale mít českej fotbal převahu takovejhle trenérů, tak už nikdy nevychováš kreativní hráče jako jsou Schick, Barák nebo byl Rosický. Totální šílenství bez kapky fotbalovosti.

    • Sendi13.8.2018 21:47reagovat

     kluci, Bohemce nehrajou klíčoví hráči. Hašek byl vloni jeden z nejlepších hráčů ligy, to je stejný jak kdyby nám vypadl Stanciu s Kangou najednou...

  • 1213.8.2018 21:57reagovat

   Bohemce chybí motor Jindřišek, další motor M. Hašek, a trpí na to F. Hašek, protože musí hrát post, co neni zvyklej hrávat (v hloubi pole). V útoku dva nerozehraný, Juliš + Jusuf, každej vydrží cca půlku zápasu. Na kraji Reiter jistota, ale uvaří se po cca 70 minutách, na druhý straně Vaníček, mlaďas, sbírá zkušenosti. Levej kraj hraje Bartek, protože neni žádnej levej obránce, a musí hrát i Švec, kterej je marnej na kraji i ve středu. Bederka na stoperu možná někdy bude slušnej ligovej hráč, ale teď je neskutečnej kiksař. Ještě by to tak dva, tři hráče chtělo přivést, pak by to Bohemce možná klapalo líp. Ale asi si to sedne i takhle, největší problém je momentálně ten střed hřiště, a trpí na to celej tým.

 • Báječné nákupy

  Elysir13.8.2018 19:16reagovat

  Koukám nejsme jediní, komu se daří nakupovat lazary :-D

  Olayinka několik týdnů mimo kvůli svalovému zranění. (www.sport.cz)

  • petr13713.8.2018 19:28reagovat

   Mne spis fascinuje to, ze drtiva vetsina zahranicnich posil ma dost velky problemy s kondici

   • Shrekson13.8.2018 19:33reagovat

    Profesionálové každým coulem..👍

   • keith0813.8.2018 19:57reagovat

    Protože většina těch hráčů leští v zahraničí lávky a tribuny.

   • pubi13.8.2018 20:16reagovat

    Kdyby byli připraveni, tak by nechodili do Čech, to je jednoduchý.

   • Kulkozubý Tony 13.8.2018 20:36reagovat

    To není pravda, pokud vím, tak ve Spartě měl problém s kondicí jen Ben Chaim, protože byl předtím zraněný a letos Mandjeck, který na to sral. Jinak si nevzpomínám na nikoho, kdo by byl vyloženě nepřipravený.

    • petr13713.8.2018 20:59reagovat

     Jo jasne jenom jeste Mavuba, Janko, Ristic, Stanciu. Ve Slavii Altintop, Danny, ted Olayinka...

     • keith0813.8.2018 21:26reagovat

      odpověděl jsem ti výše. všichni (až na pár světlých výjimek) leštili tribuny v zahraničí.

     • Kulkozubý Tony 13.8.2018 21:49reagovat

      Tak hlavně 4 z toho seznamu byli (jsou) za zenitem, Ristič a Stanciu byli zranění ještě před příchodem do Sparty. Ty výše zmíněné faktory nemají nic se zahraničím společného. Naopak si myslím, že například takový Kanga, Nita nebo Plavšič přišli v mnohem lepší kondici než většina.

 • Ščasný

  Jereacs13.8.2018 16:34reagovat

  Pokud se proti němu nepostaví kabina a bude hrát tým pod ním hrát tak jak v Teplici tak ho nechat do zimy a pokud porazí Slavii a Plzen tak klidně po celou sezonu . Než zbytečně zase chaoticky tam dosadit antitrenéra .

  • petr13713.8.2018 17:19reagovat

   Jem takova poznamka😊. Pokud budeme hrat jako v Teplicich + porazime slatance a podvodniky, tak bychom po podzimu meli zrejme plnej pocet bodu😊

  • Furia Ceca13.8.2018 20:27reagovat

   To je moc pokud...

 • Chvátal

  Srdcař Plavšič13.8.2018 16:12reagovat

  Ďuri jde pryč (IG). Jsem rád, že těch beků máme tři prdele.

  • Kulkozubý Tony 13.8.2018 16:21reagovat

   Dělá místo pro Vondráška.

   • DJDriver13.8.2018 17:00reagovat

    Zlutej expres 34km/h vcera

    • Enkoff13.8.2018 17:15reagovat

     Von ten Vondrášek fakt není vůbec špatnej. Rychlostně Plavšiče dal, jako jeden z mála tepličáků ho bylo vidět i ve předu...Škoda, že mu není 22

     • LordFargon13.8.2018 17:33reagovat

      To právě škoda není, protože by tu už bylSmích

      • Mates13.8.2018 17:45reagovat

       Byl by tu v tom případě kvalitní mladý pravý bek, který ve včerejším zápase jako jediný v konfrontaci s náma obstál. Co je na tom špatně?

77850 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha