Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zase to minulé léto

  FandaVěčněDruhých5.11.2018 13:52reagovat

  Jsem říkal, že Spartu úplně pohřbilo. Se divíte Šuralovi, že chce lepší smlouvu? Minulé léto se tu nabral odpad z celé Evropy, jejich platy jsou 2x větší, jak jak místních hráčů. Chápu, že nemá top formu, ale když jo chytne, tak je suprovej. Být jim, jako kapitánem Sparty, tak si taky řeknu o prachy jaké berou ty zahraniční nekopové jako je Ben Chaim a Kaya.

  Leští tribuny, výkony horší jak Pepek, když to vememe ta celou dobu od léta, nahrát na 2 metry taky neuměli. Sparta má všem dávat stejným metrem, ne jen kvůli tomu, že má někdo zahraniční pas. Měli by se stejně jako Pepek zachovat i ostatní čeští hráči.

  • petr1375.11.2018 14:06reagovat

   každý hráč si může říct, o kolik chce. Druhá věc je, jestli mu ti někdo dá.

    

   Pokud chce Šural nějak dramaticky navyšovat peníze, tak si teda svými posledními výkony moc dobrou vyjednávací pozici nepřipravil.

   • dominik275.11.2018 14:42reagovat

    Trochu se obávám, že on si svými výkony v první řadě vůbec neřekl o prodloužení smlouvy. Nechci říkat, že je lempl, podle mě se snaží, ale formu má opravdu špatnou. Navíc mám pocit, že u hráčů, kteří nejsou tak rychlostně vybaveni, se ta absence formy vždycky projeví daleko výrazněji. A to je jeho případ. Třeba takový Plavšič také neprožívá top období, ale tou běhavostí to ještě nějak zachraňuje.

     

    Osobně bych byl nerad, aby to bylo takové to točení v kruhu, kdy tady nějaký hráč zůstává ještě několik sezon po tom, co naposledy zahrál dobrý zápas a neustále se čekalo, kdy se do toho zase dostane. On si pak vyjedná vysokou smlouvu, což už samo o sobě bude pro Spartu tlak, aby dostával další a další šance. Asi jako je to třeba v případě Ben Chaima, který kdyby měl nějaký podprůměrný kontrakt, tak jsem přesvědčen, že už se ním klub rozloučil.

     

    V takových případech bych opravdu radši dal prostor mladým hráčům. Chápu, že se tam nebudou stavět kluci ze Strahova na úkor Stancia s Kangou, ale zase zastávám názor, že starší (a zpravidla lépe placený) hráč musí mít opravdu viditelný přínos pro tým. Nemusí nutně hrát v základu, ale ať se po něm opravdu aspoň dá sáhnout, když se někdo zraní, nebo ideálně ať je typologicky zajímavý pro jiné herní varianty.

    • FandaVěčněDruhých5.11.2018 16:07reagovat

     Já bych řekl, že se na něm do jisté míry projevuje i to, že ta smlouva není vyřešená a je i pod tlakem, protože se snaží ukázat, že na to má, ale moc mu to nejde.

      

     Radši bych byl, kdyby místo Chaimů, Vukadinoviců, Kayů, Golgolu seděl na lavičce nějaký odchovanec. Protože zrovna ti hráči na lavičce jsou Spartě úplně k ničemu a ty minuty by mladším klukům pomohly více, jak tě předraženým nekopům.

  • Kratos5.11.2018 14:21reagovat

   Šural ať klidně jde. Jeden ze symbolů průměrnosti hráče ve Spartě. Je tu tři roky a nepamatuju si na žádný větší úsek v sezoně, kdy byl opravdu tahoun. V lize nedal více jak 10 branek za sezonu ani nepamatuju. A to co předvádí tuto sezonu je naprostá zoufalost. Hraje jako nezkušený žáček. Doufám, že v zimě se přivede jeden kvalitní útočník.

   • Funin5.11.2018 14:32reagovat

    furt se tu řeší posily a přitom momentálně ve Spartě neumíme ani plně vytěžit hráče co tu jsou. Kdyby přišel kvalitní útočník, tak bych se nezlobil, ale pslední dobou se přivedli Stanciu, Kanga, Chipciu, a efekt prakticky žádnej, stále ztrácíme na Slávii a Plzeň, stále prohráváme ve Zlíně, Olomouci atd. Nejdřív ať se přivede trenér, který z těch hráčů dostane maximum a pak ať se mu přivádí posily.

  • ap24125.11.2018 15:49reagovat

   poukazovat na to že chci víc peněz jako berou jiní a přitom hrát kulový je docela směšný Smích

   • FandaVěčněDruhých5.11.2018 16:04reagovat

    Ty by sis neřekl, že proč kopyto Chaim, který neumí pomale kopnout do balónů bere 2x tolik co ty, proč máš tady na dále zůstat, když jsi platnější jak on?

    • K0F15.11.2018 19:28reagovat

     Jj, platnější. Šural ve svojí aktuální formě. Smích

 • Křetínský

  denny5.11.2018 13:41reagovat

  Trochu odskočím od tématu derby.V tisku se opět vesele spekuluje, že by snad Křetinský chtěl koupit AS Řím či AC Milán. No tak to jsou v Itálii určitě nadšení, když vidí co za 14 let dokázal se Spartou!Čtyři tituly, pouze dvakrát se hrála Ligu mistrů a to ještě jen na začátku jeho působení(ze kterého jsem byl původně nadšený, že nás koupil právě on)!Dnes už vůbec neberu řeči, že nemá na Spartu čas! To jsem byl ochoten brát jako argument po 3 možná 5 letech, ale po 14? Už ani náhodou!Kam jsme se pod jeho vedením posunuli? Ano, dotuje nás šílenými pálkami, ale to spíš vypovídá o tom, že to s tou jeho gloriolou geniálního manažera nebude tak slavné a začínám věřit zlým jazykům, že své firmy neřídí a jeho hlavním zájmem jsou spekulace.Zkrátka po těch 14 letech už nemám pocit, že nás koupil zodpovědný a mimořádně nadaný manažer, ale nýmand co zbohatl na pochybných machinacích v energetice které mu umožnil pan ČEZ,Roman a jemu podobní dravci. Bohužel to pak na Spartě vypadá tak jak to vypadá!Neutrální

  • fiala5.11.2018 13:51reagovat

   nejde o Křetínskýho, ten nikoho nezajímá, ale o jeho prachy.. ty maj stejnou vůni po celym světě, jde o to, jak by si to tam případně udělal sportovní úsek..

   • denny5.11.2018 14:09reagovat

    No dobře, jasný že prachy jsou základ a je jedno kdo je dává. Ale těch do toho sere dost a stejně to nikam nevede. Manažer jeho údajného formátu by snad měl za 14 let alespoň dokázat nastavit strukturu vedení tak, aby mělo dlouhodobou jasnou koncepci a hlavně výsledky. O kolik za poslední roky navýšil investice do A týmu a kam to vedlo?

  • dominik275.11.2018 15:08reagovat

   Křetínský určitě není nýmand. Nicméně sám si kladu otázku, jak by se třeba v Itálii tvářili na to, kdyby tam přivedl svůj český management ze Sparty. Hrozně mě baví ta představa, že v AS Řím by měli funkce ti samí lidé, na které fanoušci Sparty nadávají, že tady nejsou schopni dovést klub do Ligy mistrů a opakovaně vyhrávat tituly.

   • denny5.11.2018 16:34reagovat

    Jo tak s tím Sparťanským managementem v AS by to bylo určitě zajímavýSmích! Že je Křetinský manažerský nýmand je samozřejmě můj subjektivní názor.Ale když se ohlédnu v jakém stavu klub přebíral a v jakém je i přes obrovské investice dnes,tak si halt nemůžu pomoc, protože nic jiného než neschopnost a neprofesionalit nevidím!

 • Info ze zákulisí

  kolemjdouci5.11.2018 12:26reagovat

  Tak nyní se ke mě dostala z Prahy informace od kamaráda, co pracuje na Letný, že nejen že by Šural měl odejít v zimě, ale také se řeší, že v případě nezdaru v Karviné se již bude vedení zabývat i panem Ščasným.

  Že by se konečně pan Čupr pohl z místa?!

  Nevím, co se tím myslí, zda to že musíme vyhrát či nesmíme venku prohrát, ale je fakt, že nyní máme docela na prd los. Venku hrajeme tužku a navíc asi budeme bez třech hráčů ze základu a z toho dva klíčoví.

  Pak doma Jablonec. Tak že dít se může cokoliv Úsměv

  • Tashunka Witko5.11.2018 12:37reagovat

   Čupr ani neví, která bije !

   Zatím se ve Spartě dopracoval jen ke kontrole plynoměru a jediný jeho zásah směrem k fotbalu byl, že vypnul o poločas topení na protilehlý, což bych ale hodnotil pozitivně. Z naší stoperské dvojice, resp. rozehrávky, mi bylo horko.

  • SuperFrankie5.11.2018 12:38reagovat

   Blbost.

   • kolemjdouci5.11.2018 12:43reagovat

    Mozna ano ale pracuje tam a rikal ze se mezi sebou bavi o tom tak uvidime ale byl bych rad

    • fiala5.11.2018 13:09reagovat

     a co ten kamarád má na letný za funkci? díky za odpověď (i když předpokládám, že to bude tajný Smích )

     • waaw5.11.2018 13:22reagovat

      Toitoi manager

  • AlfaRomeo5.11.2018 12:44reagovat

   Prej Čupr Smích a dost .Cifršpion zasahuje.

  • kolemjdouci5.11.2018 12:58reagovat

   Takle, nemusí to být pravda, ale určitá osoba tam dělá ohledně masáží a tam se to právě šustlo po tomhle zápase, tak uvidíme. Ale jak říkám, já bych byl rád!

  • kilovolt5.11.2018 12:58reagovat

   Takovych informaci uz tu bylo

  • fiala5.11.2018 13:06reagovat

   a co ten kamarád má na letný za funkci? díky za odpověď (i když předpokládám, že to bude tajný Smích )

   • TBCH115.11.2018 13:09reagovat

    Manažer podlahových ploch.

  • Dynamo5.11.2018 13:06reagovat

   nový trenér bude od zimy

  • Houmr5.11.2018 13:29reagovat

   Dneska jedeš slušný bomby Harapes, jenž co je pravda 😀😀

 • Pár poznámek k derby

  petr1375.11.2018 11:24reagovat

  - Tetteh je famozní hráč, kterýho udržíme nejdéle do léta. Naopak Šural a GolGol naší hře nic nepřinášejí. To znamená, že musíme už v zimě přivést minimálně jednoho špičkového útočníka (platí v případě, že se uzdraví Drchal a Kadlec, jinak 2)

  - Ukázalo se, jak skvělá pomoc proti vysokýmu napadání umí být dlouhej balon na Tetteha. Zmiňoval jsem to tady na začátku sezony a sklidil jsem výsměch. Jenže ukázaná platí.

  - V této souvislosti přidám svůj názor, že i kdyby hrál včera Kaya, tak bychom v rozhehrávce měli problémy. Kaya má navíc problémy s rychlostí. Dohromady to pro mne vychází, že v zimě musíme přivést dobrýho stopera. Tahle parta prostě není dost dobrá.

  - Kanga ukázal svou lepší tvář, včera zastínil Stancia, který se bohužel opět ve 2. půli vytratil.

  - Frýdek včera skvělej a navázal na předchozí dobré výkony

  - Naopak se mi vůbec nelíbil Chipciu, ten potřebuje konkurenci jako sůl

  - Plavšič ukázal skvělý záblesky, ale jeho finální fáze je nedůstojná Sparty. Nicméně na tom se dá pracovat.

  - Poté, co jsem tady i v médiích týdny četl, jak mají sešívky skvěle propracovaný styl hry, tak jsem na to byl včera zvědavej. Ale ti hajzlíci se to rozhodli zatajit, asi aby je nepřečetli příští soupeři.

  sečteno, podtrženo - nesouhlasím s tím, že máme skvělej tým a problém je pouze v trenérovi. Podle mě máme na několika postech problém, který vyřeší jen kvalitní posílení. Ščasnýho ať klidně vyhoděj, rád ho taky nemám, ale nevěřím, že by se současným kádrem jinej trenér předváděl nějaký zázraky.

  • kolemjdouci5.11.2018 11:33reagovat

   souhlas...

    

  • Sendi5.11.2018 11:34reagovat

   KAYA NEMÁ PROBLÉMY S RYCHLOSTÍ

    

   kriste...

   • petr1375.11.2018 11:36reagovat

    Má, ani Caps Lock na tom nic nezmění

    • Sendi5.11.2018 11:38reagovat

     Caps Lock ne, ale realita ano, Kaya je náš jednoznačně nejrychlejší stoper a klidně bych se s tebou vsadil, že bude mezi pěti nejrychlejšími stopery v lize...

     Nerozumim kde se tahle spekulace o jeho rychlosti vzala, jestli to bylo kvůli zápase s Příbramí, tak to je naprosto absurdní...

     • petr1375.11.2018 11:44reagovat

      to není žádná spekulace, já zkrátka jen koukám na zápasy. Pokud musí Kaya do sprintu s útočníkem při balonu za obranu, tak má problémy až příliš často.

       

      Jinak já ho nepovažuju za zoufalce, na začátku jsem mu prorokoval, že to bude propadák, ale šel hodně nahoru, což jsem rád uznal. Výborně čte hru, předskakuje atd. I tu rozehrávku má slušnou, neříkám, že ne. Ale s rychlostí problémy má.

      • Sendi5.11.2018 11:48reagovat

       Bože, nemá problémy, to je chyméra, která vznikla tady a která nemá vůbec žádnou oporu v realitě. Se třeba zajdi podívat na trénink, nebo nevim co ti mam poradit.

       Kaya je prostě typ rychlostního stopera, to je jednoduše fakt a nemá smysl to dál řešit...

       • wasek2611@centrum.cz5.11.2018 11:59reagovat

        Na stopera pomalý není, ale útočníky prostě nestíhá. Kalas to holt není.

         

        Taky nevím, kde se to vzalo. Je z našich stoperů nejrychlejší. Ale mně se jeho hra nelíbí. Tedy zrovna Tebou opěvovaná rozehrávka. Míče mu uskakují...

        • Sendi5.11.2018 12:06reagovat

         Tak ve srovnání s rychlostníma útočníkama je jasný, že nebude nejrychlejší, je to stoper, kterej má navíc proti útočníkům nevýhodu v postavení žejo, ale hráči mu fakt snadno neutíkají, jak to podle reakcí tady vypadá a navíc se tu píše, že se má kvůli rychlosti odstavit a přitom je z našich stoperů nejrychlejší, což je pro mě signál, že to nemá s jeho schopnostma nic společnýho...

         • dominik275.11.2018 13:16reagovat

          Bych teda řekl, že nejrychlejším stoperem je Costa. Kvůli rychlosti bych každopádně Kayu neodstavoval, protože na stopera v české lize ji fakt špatnou nemá. Beztak v lize asi není stoper, který by třeba v rychlostním souboji bez náskoku a bez faulu dokázal uhlídat Tetteha a jemu podobné. Tam už je to také o tom umět si najít pozici, z níž se takový souboj dá ubránit.

           

          U Kayi mám spíš problém, že fakt nevidím tu skvělou rozehrávku, o které tady čtu. Třeba takový Kúdela je pro mě ukázkou stopera, u kterého bych vyzdvihl tuhle schopnost. Kaya úplně ne.

          • Sendi5.11.2018 13:25reagovat

           Tak protože ho nemáš rád žejo :))

           • dominik275.11.2018 13:38reagovat

            Já bych hrozně chtěl vidět nějaký sestřih těch jeho povedených rozehrávek. Dosud jsem našel jen různé souboje a blokování střel. Celkově bych u něj vyzdvihl spíš obětavost a tvrdost, což asi taky bude důvodem častých zranění. Rychlostně je celkem slušný, byť nejrychlejší stoper ligy podle mě není. Jen tu opravdu kvalitní rozehrávku jsem u něho fakt nepostřehl.

            • wasek2611@centrum.cz5.11.2018 14:09reagovat

             Rozehrávku jsem u něj taky neviděl - ač ji má z našich stoperů asi nejlepší.

              

             Mně se líbila rozehrávka třeba brabce a holka. :D To bylo fajn. Brabčák měl skvělé dlouhé míče a holek přihrávky na kratší vzdálenost...

              

              

      • kolemjdouci5.11.2018 11:55reagovat

       +1

      • LukyACS5.11.2018 12:04reagovat

       A kterej stoper nemá problémy ve sprintu s útočníkem? Já bych řekl, že mezi stoperama fakt bude v naší lize patřit k nejrychlejším.

     • Tashunka Witko5.11.2018 12:26reagovat

      Tvrzení, že Kaya má problém s rychlostí, se objevilo prvně v mediích a ovce to prostě vzaly jako fakt. Přitom v jednom zápase byl už i vyhodnocen mezi hráči, kteří vyvinuli největší rychlost (byl jako 2.).

       

      kdo má ale skutečně problém je Štetina, bohužel nejen s rychlostí, ale i s motorikou. Je to vyloženě typ Homoly.

      Pohledem zdejších Kayobijců by se dalo říci, že stoperská dvojice Štetina-Kaya je v podstatě něco jako Homolka a Tobolka !

      • dominik275.11.2018 13:25reagovat

       Řekl bych, že tenhle ukazatel není úplně objektivní. Nevím, čím to je, ale přijde mi, že na čele těchhle statistik se kolikrát objevují dost překvapivá jména. A nemyslím si, že by ten hráč opravdu byl třeba druhý nejrychlejší na hřišti. Vysvětlil bych si to asi tím, že každý sprint ve fotbalovém zápase má specifické podmínky. Málokdy může hráč běžet delší úsek opravdu rovně, bez míče a bez blokování soupeřem.

   • dominik275.11.2018 11:46reagovat

    Řekl bych, že proti soupeřům ze špičky tabulky ty problémy trochu má. V Plzni jsem opravdu měl pocit, že nestíhal. Na druhou stranu je to stoper, tam pořád není hlavní dovedností být špičkový sprinter.

    • Sendi5.11.2018 12:02reagovat

     Já rozumim tomu, že Kaya neni kvůli platu oblíbenej, ale prosimtě nenaskakuj na tuhle imbecilní vlnu. Kaya se proti Plzni dostal do dvou sprinterskejch soubojů(kvůli tobě jsem si to projel) - oba s Krmenčíkem(asi druhej nejrychlejší hráč v lize, nebo minimálně v TOP5), prohrál jeden, protože si ho Krmenčík přidržel za dres a pak mu dal metr asi na třiceti metrech, druhej Kaya neprohrál a Krmenčíka zastavil. Takže sorry, ale já na dojmy moc nedam, ostatně Kaya je totožnej somatotyp jako Březina a odpověz si sám, jakej je on typ stopera, já v týhle přiblblý debatě vzešlý z dojmů pokračovat nehodlám...

     • kolemjdouci5.11.2018 12:12reagovat

      Takle, aby jsme se tu jen nehejtovali neboť vidim ze v 90% komentu se my dva neshodneme. Kaya je pro mě dobrej stoper který ma prehled a supr ropzehrávku, vek jde proti nemu plus cena a plat, to je první věc která by vadila i me v praci kdyb mi sef dal kolegu který bere dvakrát tolik nez ja a přitom skoro nechodi do práce. Tak ze tak, ale musim rict ze rychlsot není to podstatne proc bych ho nechtel, ale ten plat ano...vic uz k tomu nereknu. Max jen to ze za jehoé rocni plat tu muzeme mit Stronatiho s Jemelko dohromady.

      • Sendi5.11.2018 12:15reagovat

       tomuhle rozumim a beru to, já taky nějak zásadně netrvám na tom, aby Kaya byl stavební kámen Sparty do budoucna(byť na stopera je mladý), nicméně má hrát momentálně v základu naprosto jasně. Jestli za něj může přijít někdo lepší, tak to je možný, ale já bych si tim tak jistej nebyl...

      • K0F15.11.2018 12:20reagovat

       Věk jde proti němu v čem?

       Jasně, typický čecháčkovský chování.

       Víš hovno, jakej má plat. Víš hovno, jak má postavenou smlouvu, bonusy za odehraný zápasy.

        

       Jestli by tě to v práci sralo, tak jediný, co bys měl udělat, makat líp, jak ten borec, abys měl nabito na šéfa, až na něj klekneš, že chceš přidat. Nic víc, protože je ti po tom opět hovno.

        

       Mý můžeme mít Stronatiho a Jemelku i s jeho platem. What’s the deal? Ty to snad platíš?

       • Sendi5.11.2018 12:22reagovat

        Tak hlavně Kayovi je 27, tak to nevim jestli bych ve třiceti neměl už pomalu shánět náhrobek...

        • K0F15.11.2018 12:50reagovat

         Taky si říkám.

         Mě tohle brečení nad platem ale tak strašlivě vysírá.

         ”Poměr cena výkon je slabý, musí odejít.”

         Jasně. Zbavme se v tuhle chvíli asi nejlepšího stopera. Jen pro jeho plat. A nechme si tam to, co včera.

         Ja neříkám, že neseženeme levnější a lepší stopery. Určitě to jde... A můžou hrát pomalu jen za klobásu a pivo, když sem přijdou z nějaký Opavy nebo něčeho takovýho. Ale když to neumíme, tak tam holt bude kopat Semih, když na to bude mít výkonnost, dokud se to nenaučíme...

      • AlfaRomeo5.11.2018 12:41reagovat

       Kristova noho .

   • kolemjdouci5.11.2018 11:55reagovat

    Ja si take myslim ze treba ma...ale ve vzduchu ci v soubojich ho spatne nevidim ale pomer plat a um je holt s0atny a mel.by odejit

   • jaan5.11.2018 16:37reagovat

    Jako ,že je rychlej ???? kdyby byl Sčasný trochu shopnej a uměl reagovat na zápas, tak za stavu

    2-1 pošle Costu a ne nepoužitelného Golgola a Šurala, který nezískal snad jediný balon.Costa je jediný schopný hlavičkář a neuhne v souboji i když taky má své dny, tak včera by pomohl pane Sčasný,možná i v útoku.

  • pubi5.11.2018 11:36reagovat

   Co to je za nesmysl. Kaya je mnohem rychlejší a hlavně obratnější a rychlejší v reakcích než ti klauni, co hráli včera. Navíc má i rozehrávku. Ta sestava je prostě neomluvitelná.

  • AlfaRomeo5.11.2018 11:54reagovat

   Další ”milovník výše platu u hráče” .Když nic jiného ,tak si najdu rychlost u stopera co má přehled a rozehrávku . Ano Radakovič zbrklé torpédo a Štetina neřízená střela.

   • kolemjdouci5.11.2018 12:01reagovat

    Cena dela hodne. Pokud ten hrac bere to co 5 hracu v zakladu acs mesicne tak je neco spatne kdyz se uz nyni o Kayu netrha pytel se zajmem v Evrope nemyslis? Ten kluk patri mezi top 10 stoperu v lize ale neni on ten top na 1 miste a to by mel kdyz ma takovy plat a on paberkuje mezi lavickou a zakladem...

    • AlfaRomeo5.11.2018 12:12reagovat

     Pošli kopii smlouvy ..tyhle kecy z novin neberu vážně . A i kdyby měl takový plat, tak ty ostatní strčí do kapsy . Kdo to podepsal nesvéprávný dbl.? Dobře neprodloužím s ním smlouvu .To už je Dan ,tak na dně ,že nedokáže zaplatit ani co podepsal(měsíční plat)..nejlepšímu obránci.

  • dominik275.11.2018 12:00reagovat

   Předně si kladu otázku, proč vlastně Sparta hraje na dva útočníky, když dá dohromady stěží ty dva. Šuralovi s Mebrahtem navíc po sezoně končí smlouva, v případě Šurala jsem slyšel o hrubých neshodách ohledně podmínek prodloužení kontraktu. Z mého pohledu nemá pro Spartu hlubší význam s nimi dál počítat. Nevidím tam potřebnou kvalitu ani aktuálně, ani do budoucna.

    

   Momentálně se mi to jeví tak, že by se mělo sázet na Tetteha, Pulkraba (byť s výhradami) a Drchala (až se uzdraví). Eventuálně je tady často zmiňovaný Hložek, který mi na 16 let přijde opravdu mimořádně kvalitní a neumím si představit, že by včera zahrál hůř než útok, se kterým se zápas dohrával. Aspoň jednu posilu ke všem těm mladíkům by to určitě sneslo, zvlášť pokud se má vytrvat ve hře na dva útočníky. Při hře na jednoho, kterým by byl Tetteh, by se to do jeho odchodu dalo nějak zvládnout. Hlavně ať nemarodí...

   • Sendi5.11.2018 12:03reagovat

    hrát na dva útočníky je jednoznačně naprostá kravina...

   • kolemjdouci5.11.2018 12:04reagovat

    Oba odejdou, Golgol nevim zda ma hostovani do zimy ci do konce sezony ale pokud aj aj tak ci tak ho sparta pusti! Mela by!!! Surala bych se snazil prodat v zime nebot tak ci tak pokud jsou tam.neshody tak si ten kluk najaro nezahraje pokud bude trucovat! Tak ze pro klid a spokojenost vsech odejde v zime. Chipciu nevim zda zustane, asi ano ale na beka holt nema uplne vlohy v nasi lize kde se hraje hodne silove. Ristic se vrati...kazdopadne koho koupit, utocnici vo maj formu jsou jen na hostovani ci hraci jinych klubu a jediny kdo mi v lize vychazi dobre je Jusuf!

   • Tashunka Witko5.11.2018 12:34reagovat

    Ty Hložka sleduješ. Máš pocit, že by byl schopen (fyzicky) normálně za Spartu naskakovat (třeba 20-30 minut) ??? Mám na mysli, jestli je zralý pro českou holomajznickou okopávací ligu ?

    Dle mého je české okopávací specifikum hlavním důvodem, proč se tak těžko uplatňují mladí hráči.

    • dominik275.11.2018 12:42reagovat

     Myslím si, že on by to zvládl. Soupeře v U19 převyšuje i díky fyzické vyspělosti, i když na tom přímo není postavena jeho hra. Podle mě je opravdu lepší než třeba Václav Kadlec v jeho věku, jen na rozdíl od něj ještě nedostal šanci to ukázat.

     • Tashunka Witko5.11.2018 12:50reagovat

      Je fakt, že poslední kdo dal mladým šanci, byl vysmívaný Chovanec.

      • Skleepy5.11.2018 14:08reagovat

       Když trénoval Holoubek, tak jsi asi znova koukal na všechny díly Vinnetoua.

       • Tashunka Witko5.11.2018 19:32reagovat

        Když trenoval Holoubek, tak to byla z nouze ctnost, resp. zoufalství a nikoliv nějaké citlivé zařazování hráčů do týmu. Také jim to víceméně uškodilo a poslalo všechny tak maximálně do Vlašimi a Táborska.

        Mladé dokázal začlenit do týmu jen Chovanec (Ládík, Kadeřábek, Kadlec, Pavelka apod.)

  • majtin5.11.2018 13:06reagovat

   Tak hlavně kvalitní trenér se pozná i podle toho, že většina hráčů pod ním roste, zlepšuje se. Jenže to se u nás týká snad jen Tetteha (což může být tím, že nabral zkušenosti a dostává lepší finální přihrávky) a v holomajznách vyniká Frýdek (při zápasech, kdy se hraje hlavně fotbal naopak zaniká), jinak mi přijde, že se pod Ščasným hráči nezlepšují a že prostě už po několik let zužuje kádr tím, že po chvíli pod jeho koučinkem jdou výkonnostně dolů nebo stagnují. Takže bych s těmi razantními změnami kádru počkal.

 • Opět menší ??? Křetínský

  kolemjdouci5.11.2018 11:17reagovat

  https://www.football-italia.net/130273/kretinsky-interested-roma

   

  Píše se tam, že Křetínský měl zjem o Milán, což jsme tu psali, dal nabídku údajně 600mio což zamítli a nyní zkouší AS Řím....

  Smích

   

   

  • kolemjdouci5.11.2018 11:20reagovat

   Pokud je pravda, že se evidentně Křetínský zajímá o kluby v Evropě, tak se naskýtá otázka, proč? Udělat si jméno, nebo si honí ego s Kelnerem? Popřípadě zda má úmysli koupit lepší klub s tím, že acs bude jeho farma? Nebo snad lepší či horší scénář, prodat spartu a jít jinam do lepšího klubu, když tady to ne a ne jít nahoru?

   • petr1375.11.2018 11:25reagovat

    proč si odpovídáš na svůj vlastní příspěvek?

    • K0F15.11.2018 11:30reagovat

     Šel jen kolem.

    • kolemjdouci5.11.2018 11:33reagovat

     odpověď konci otazníkem?

     • Sendi5.11.2018 11:34reagovat

      tak jinak: Proč se ptáš sám sebe? :)))

      • kolemjdouci5.11.2018 11:56reagovat

       Tak pro bl....ce, otazka zni na vas 😀😀😀😀

   • Jereacs5.11.2018 11:37reagovat

    Velice jednoduše Spartu neprodá skrz ten hotel a proč chce lepší klub pac mu už pro obchody Sparta jako značka je málo a potřebuje lepší značku např proč Abramovic koupil Chelsea protože chtěl se prosadit mimo Rusko. Tyhle lidi co dělají miliardové zakázky si rádi honí ega co vlastní za kluby atd a pokud nemáš např nějaký klub který má značku ve světě tak vůbec stebou nebudou jednat.

    • kolemjdouci5.11.2018 11:57reagovat

     Konecne nekdo kdo to pochopil ok...

 • Kadlec

  Dynamo5.11.2018 10:12reagovat

  Kadlec je na další operaci?

  • waaw5.11.2018 10:52reagovat

   Zdroj? V utery jsem ho videl trenovat z Mekace a behal jako raketaÚsměv

   • Dynamo5.11.2018 10:55reagovat

    Měl na instagramu jak leží v nemocnici a popisek ”Onemore”

    • waaw5.11.2018 11:00reagovat

     Treba byl darovat krev

     • dominik275.11.2018 11:12reagovat

      Na darování krve se nemusíš převléci do pyžama a ležet v posteli, ne? Samozřejmě je otázka, jestli to není jen nějaký žertík...

      • waaw5.11.2018 11:25reagovat

       Ja mel pocit, ze uz se klub naucil o takovychto zavaznych udalostech informovat

       • dominik275.11.2018 11:37reagovat

        To nedokážu posoudit. Na web Sparty sice několikrát týdně chodím, ale nevím, jestli je tím místem, kde se taková informace objeví jako první, nebo až v reakci na výtky fanoušků či informace z médií. Vlastně ani nevím, kdo teď ten web má na starost.

 • offtopic

  Funin5.11.2018 10:06reagovat

  v Paraguayské lize dal gól čtrnáctiletý hráč, tomu se mi nechce ani věřit, že by v tom věku mohl vůbec hrát s chlapama. Že by i v JA byly možné čachry s věkem? Zdenda by určitě to nasazení hráče do zápasu označil za vraždu :)

 • Zápas plus posily

  kolemjdouci5.11.2018 9:57reagovat

  Zápas vyrovnaný, my více na míči oni lepší ve vzduchu.

  Chyba ve střídání, čili chyba trenéra a zástupce (Kováče)

  Herně to zlé nebylo, ale sparta nemá nyní adekvátní hráče na lavičce.

   

  Případné doplnění kádru k těmto či za tyto hráče dle mého úsudku a nejedná se jen o pokles formy ale i v případě vykartování, změny stylu hry, výškovým rozdílem či když se někdo zraní, aby se dal ihned zastoupit:

   

  Frýdek - Panák (výška+rozehrávka)

  Chipciu - Král i když asi více hraje na levé str.

  Plavšič - Jovovič Jovovic má ryhclsot i techniku

  Šural - Jusuf Šural mimo, ať odejde

  Kaya - Jemelka Kaya by měl odejít s platem atd.

  Stanciu/Kanga - Hašek ml jako záskok

   

  ÚsměvÚsměvÚsměvÚsměv

  • Sendi5.11.2018 10:15reagovat

   Král na beka? Víc na levý straně? Sleduješ ten fotbal vůbec, nebo? :)))

   • kolemjdouci5.11.2018 10:22reagovat

    Ano sleduji a popravdě je to komplexní hráč, co má dobrou techniku a rychlost, pokud jsem i dobře sledoval zápas s Bohemkou, tak centr a průnik měl jasně po levé straně a docela mu to tam i šlo, jeho choutky dopředu jsou ok a když se v tom zapase posunul výš nahoru, tak hrál výborně.

    A nevidím problém v tom hráče posunout stranou jako třeba i Frýdek na DZ, kde jsme ho všichni zatracovali a ejhle.

    Tak že ano sleduj ia vidím!

    • Houmr5.11.2018 10:26reagovat

     Královi se povedl jeden průnik po lajně s následnou přihrávkou na gól a ten tuleň s něho hned dělá beka..😀😀

     • kolemjdouci5.11.2018 11:21reagovat

      tuleň jsi ty, z koho čeho ne s kým čím...

    • Sendi5.11.2018 10:39reagovat

     psal si doslova, že Král hraje asi více na levé straně, z toho tak trochu plyne, že sis na základě zápasu s Bohemkou myslel, že je to bek :)))

      

     Ale co už, stane se, Král je(dle mýho soudu) nejlepší na defenzivním záložníkovi...

  • kolemjdouci5.11.2018 10:23reagovat

   Jinak nejhorší hráči včera za spartu:

   Chipciu

   Šural

   Plavšic

   Golgol

   Radakovic

  • Houmr5.11.2018 10:23reagovat

   Jožka duchyn nebo-li jarošík nebo-li pepino zase úřaduje. Buď tak hodný a dostoj svému současnému nicku a fakt jen projdi a nejlépe se už nevracej ty magore!! Fuj tajbl

   • kolemjdouci5.11.2018 11:20reagovat

    ? Nevím kdo jsi, ale nějakýho Houmra neznám...

  • kolemjdouci5.11.2018 11:12reagovat

   Ano psal, že hraje více na leve straně, něrekl jsem na bekovi na leve strane ale jen na leve strane, to muze byt i dvojice stoperska, ale to je fuk. Jen říkám, že nidke není psano ze hrác který hraje stopera ac na leve ci prave strane, nemůže hrat beka, myslim ze by to krasne zvladl se svou kopaci technikou a rychlosti viz drive Kaderabek, viz Panak viz x dalších hracu jako Frydek co hral chvilku v zaloze, pak na bekovi pak na dz a ejhle, to uz drzite hu...bu a nereknete na to nic. Proste je vse mozne, ja hral v utoku, pak presel na předstopera kde se mi dařilo daleko vice a vic me to bavilo. Tak ze vse je mozne. Stronati je zatím dobrej stoper, ale také mi prijde ze chute ma velmi utocne a videl bych ho klidne vys! Vuka včera taky mohl hrat rádoby na hrotu místo Šurala a nesel tam vůbec. Tak jako Stanciu umi zahrat z kraje a přitom je to desitka. Tak jako při rozdeleni 352 hraje Radakovic z kraje. Proste nehledejte stále jen nejake slovickareni. Ja to myslel tak, ze ten kluk by se tam klidne hodil a mohl by hravat i toho beka kor když sam řekl ze dkyz ho ve druhé pulce trenér trochu vysunul, tak mu tam bylo velmi dobře...

   • Sendi5.11.2018 11:22reagovat

    Smích

   • jakub23115.11.2018 12:42reagovat

    Tak hlavne, ze te bavilo kdyz jsi hral predstopera Smích

   • Houmr5.11.2018 13:25reagovat

    Vole vždyť tvůj fotr nevěděl kam s tebou ty poleno😀😀😀

 • Včera velké zklamání.

  Tashunka Witko5.11.2018 9:42reagovat

  Zbytečná ztráta dvou bodů díky mizernému trenerovi, který tým zase špatně takticky připravil a mizerně postavil, zejména z hlediska složení stoperské dvojice. Povedlo se jen zařazení Plavšiče (levá strana lepší než v předchozích zápasech). Kdyby hrál na stoperu Kaya, ale asi i Costa (měl by tradičně spoustu hlaviček), tak bychom nemohli s jednoduchou Slavií prohrát. Zřejmě jediný taktický pokyn genia byl, že místo Kangy převzal prvotní rozehrávku Frýdek, který se postavil mezi stopery a tvrdošíjně jsme rozehrávali nakrátko tak, že jsme díky nepodařené překulované a nízkým kombinačním schopnostem defenzivních hráčů vyráběli před i ve vlastní 16-ce zmatky jak na běžícím pásu. Přitom Slavia občas riskantně napadala i ve 4 a stačilo alespoň občas zkusit nákop už od Nity a raději bojovat o míč na půli soupeře. Slavia hrála svůj primitivismus, kdy takový Ngadeu odpálil z první míč kam byl natočen, hlavně daleko od branky, Hušbauer vůbec nestíhal a Stocha vcelku úspěšně gumoval Civič. Zápas bohužel nevyšel Stanciovi a Frýdek si asi myslel, že bude dělat dirigenta, takže se cpal do každé standardky a zbytečně nás připravoval o balon diletantskou rozehrávkou. Jinak hrál Frýďas v defenzivě výborně a třeba Hušbyho úplně zničil, bohužel fotbalové myšlení má snad ještě horší než trener. Dvojice Šural-Golgol byla naprosto tragická a podepsala se na totálním úpadku Sparty v závěru zápasu. Snad oba v zimě zmizí ze Sparty i s trénujícím SŘ. Trener, který není schopen naučit tým ani nějakou jednoduchou šablonu při zakládání útoku a vysvětlit hráčům, že presovat musí vlastně všichni, nemá ve Spartě co pohledávat.

 • Martin Frýdek

  FandaVěčněDruhých5.11.2018 9:25reagovat

  To je reprezentační forma!!! I Jindra Bejsbolka ho včera obdivoval a uznal, že byl lepším střeďákem jak Souček. A to ho tu neustále nějací antičechové vyhazovali. Českej, mladej, sparťanskej odchovanec teď táhne spolu s Tetteh Spartu, tak to je super úspěch. S Tetteh se poperou o hráče podzimu.

   

  Jinak Frýdek vyrostl do nejlepšího DZ v lize, v Realu Madrid už se na něj Perez Křéti vyptával.

  • dominik275.11.2018 9:29reagovat

   Když odmyslím tu zjevnou nadsázku, tak je fakt, že jsem si včera říkal, že hru Sparty vlastně drží pohromadě dva hráči, které tady v létě většina fanoušků ani nechtěla. Řeč je tedy o Tettehovi s Frýdkem.

   • Bunda5.11.2018 9:41reagovat

    No asi jsme měli pravdu s Tettehem 😂 Blbý je že v létě půjde pryč

    • Sendi5.11.2018 10:17reagovat

     Neni to blbý, když přistane raketa, tak dokud je zdravej tak určitě prodat a hledat obdobnej kus :) Dřív či pozdějc vypadne kvůli zranění jak Krmenčík, navíc k tomu má určitý predispozice, včera záda zase...

   • FandaVěčněDruhých5.11.2018 9:43reagovat

    Zvlášť proti Plzni bylo vidět, jak Frýdek chybí. Kdyby nestřídal, tak tam určitě neprohrajeme.

     

    A včera s odchodem Tetteha zase vůbec nebyla ofenzíva.

    • dominik275.11.2018 10:18reagovat

     Při pohledu na Šurala s Mebrahtem si člověk mohl naplno uvědomit, jak důležitý je Tetteh třeba už jenom v napadání rozehrávky, vedení protiútoků, držení míče... Skoro bych řekl, že svou komplexností je už teď nejlepším útočníkem v lize.

      

     Ani Šural a Mebrahtu s čerstvými silami dohromady neodvedou na hřišti tolik co Tetteh po hodině hry.

     • jaan5.11.2018 17:05reagovat

      Ale on i Pulkrab běhán a napadá čímž udělá pro Tetteha spoustu nedoceněné práce i když mu styl

      hry nesedí tak maká ne jak ty dva a to před sezonou se tlouk Šural v prsa jak on KAPITÁN.

79952 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha