Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Škoda

  kanonMates884.3.2019 7:44reagovat

  Podle mě Škoda při tom faulu Krcha za tímto soubojem držel a vrazil/strčil do obránce Bohemky, když si to zastavíte, tak tam obránce Bohemky je ohnutý až k pasu a sotva to ustojí, takže za faul obránce penalta a za současný faul útočníka(jak tady píšete fotbal je vlastně basket) nic? Ano, VAR v této podobě fotbal kurví, totální kraviny tohle dopiskavani, penalta je tak velké ovlivnění hry, že buď musí být tutová, nebo to nepiskat a jako tohle spekulovani o tom, jestli ho chytil silněji, nebo jestli ne, jestli se do něho natlačil, nesmysl, to je opravdu v tom případě za zápas 5 zakroků na penaltu... A fakt nechci koukat na fotbaly, které budou rozhodovat penalty od videa...

  • kanonMates884.3.2019 7:51reagovat

   Umíte si představit, že v hokeji bude rozhodovat video o faulech a vyloučení? O faulech za nájezd? To by bylo totálně proti hře, nebo v ragby o přímých kopech? Video má určit, jestli míč přešel brankovou čáru a jestli nepadnul z offsidu gól, max jestli někdo mimo přerušení hry třeba neplivnul na protihráče, zbytek je totální nesmysl, video by byl dobrý sluha, ale stává se z něho zlý pán, zase bude fotbal papeztejsi než papež...

  • Bunda4.3.2019 7:54reagovat

   Hlavně Královec stojí na vápně, čumí na to a nic nepiskne. Za chvíli mu bude VAR hlásit i kdy se má jít nažrat. Může jít pískat vlaky blb alibistickej.

    

   V zápase Příbram - Karviná se za držení ve vápně nic nepískalo. Jiný sport?

   Dobrej Kocourkov ta naše liga.

  • hombre4.3.2019 9:04reagovat

   Já ten zápas neviděl, ale dnes jsem se mrkl na ten zákrok. Za mě jasná pecka, nesmysl Krcha, zbytečně ho držel, objal, zbrzdil - každý si to přebere po svém Smích. Slávista to asi trochu přihrál, ale faul to byl. A mrknul jsem se na toho tvýho Škodu - stál od něj asi metr a nebyl tam ani náznak nějakého strčení, metrová díra. Ten ohnutý obránce chtěl odhlavičkovávat míč, který směřoval do malého vápna Bohemky, ale u toho držení Slávisty a chtění hlavičkovat to vypadalo krkolomně a trochu komicky.

   Je pravda, že v Liberci si domácí s námi taky nebrali žádné servítky a šli do nás, jak při rugby, některé zákroky byly příšerné - ale ruku na srdce, kdyby takovým ”zákrokem” byl složen náš hráč ve vápně, byla by to pecka, nebo filmování? Za mě byla, ale je to jen můj názor.

   • johnny14.3.2019 9:13reagovat

    Já nebudu nic komentovat a jen se zeptám, proč se fotbalisté při rohových kopech a jiných standardkách drží? Kdyby se nedrželi nic by se nepískalo. Jestli jo to VAR odnaučí za mě jedině dobře.

    • hombre4.3.2019 9:24reagovat

     Tak oni se drží často vzájemně a asi to i chápu, jde o velké peníze a ubránit soupeře, nebo dát gól, ti může zvednout plat, zůstaneš v základu, udělá ti třeba vysněný přestup, atd.

     A dříve se to moc nepískalo, si teda myslím a chce se asi s tím něco dělat, snad. Já si taky myslím, že VAR je dobrá věc, ale je pravda, že se to taky dá trochu ohnout na určitou stranu, ale v menší míře než dnes.

     • johnny14.3.2019 9:36reagovat

      Já si dovedu představit, že jednou budou mít ruce u těla a nikdo si to nedovolí, jinak bude penalta a jak říkám, za mě to bude dobře. Ten Krch i Zahustel je drželi jako by byli ze 4% menšiny.

      Jinak VAR se dá ohýbat, ale zase jen za pomocí lidského faktoru, jestli u toho budou sedět rozhodčí, kteří to budou chtít ohnout, tak to samozřejmě bude stát za hovno. A to si piš, že by to různým Šádkům a Berbrům vyhovovalo.

      • hombre4.3.2019 9:57reagovat

       Tak ruce u těla, to se blbě hraje, ale když se nebudou držet, objímat, tahat za dresy nebo za ruce, přidržovat se, při výskoku strkat do hráče, tak to bude super, ale položení ruky, nebo dotknutí se protihráče při standardkách, se nesmí brát jako faul - to bylo po fotbale.

       A pak ještě hrubé fauly a simulace - to mrví fotbal daleko, daleko více, než penalty v Liberci a na Bohemce....

       • johnny14.3.2019 10:21reagovat

        Jo, to je další věc, proč teda VAR nerozlišuje simulaci od faulu a okamžitě to netrestá? To by podle mě dávalo smysl, protože to sudí prostě nemůže postřehnout.

 • ...

  Sergej_Stokurev3.3.2019 23:40reagovat

  Když si dřevák jako Martin Hašek stěžuje na destrukci fotbalu, je to jako kdyby Ruda Pivrnec kritizoval společnost, že se moc chlastá.

  • captain_obvious3.3.2019 23:51reagovat

   Gattusso taky nebyl zrovna proslulý technikou. Teď trénuje AC Milán. Může si v budoucnu stěžovat na destrukci fotbalu nebo to má od tebe taky zakázáno?

   • Spalik18934.3.2019 7:32reagovat

    Zrovna včera jsem četl rozhovor s Gattussem po vyhraném zápase a klobouk dolů za jeho objektivní shrnutí. Něco takového bych si představoval i u nás.. :

     

    ”Beru pozitivní výsledky s Empoli, Laziem a Sassuolem, ale musíme hrát lépe. Nechci mluvit o únavě, zajímá mě proč v poslední době nejsme dost nebezpeční. Dnes se nám proti dobře organizovanému soupeři nedařilo. Dobře jsme bránili, ale na míči si musíme vést mnohem lépe. Poslední dva týdny neprocházíme dobrou formou, ale stále máme v boji o LM silnou pozici. Je důležité, aby hráči, fanoušci ani média nepředbíhali, protože tyhle výkony nejsou dost dobré. Jen se nám daří defenzivně a to je celé.

     

     

 • Pentle proti Bohemce

  fanACS3.3.2019 20:08reagovat

  omlouvám se, ale musím se k tomu vrátit. Jestli se bude pískat i toto, tak už opravdu nevím. V tom případě nechápu, proč se jich v tomto zápase nekopalo aspoň osm.

  V porovnání s tím, co udělal včera Zahustel, se tam prakticky nic nestalo.

  Tady vidím jasný záměr pomoct cirkusu, a tak trochu si říkám, jestli zavedení videa nebyla blbost. Když bude videorozhodčí chtít, vždy si něco najde, ale pouze na jednu stranu...

  • ap24123.3.2019 20:32reagovat

   Tady jde o to, že i u toho videa rozhoduje lidský faktor, kdyby to utkání pískal jiný rozhodčí, tak by penaltu třeba nepísknul. Ta ”penalta” proti včerejší byla hodně přísná, Masopust se natlačil na Krcha a ten jak uhnul tak Masopust spadnul, jasně kontakt tam byl, já bych jí nepísknul! Taky mi připadá že Tvrdík to má ošéfovaný, přeci jenom Čínani sponzorujou ligu a už jednou Tvrdík vyhrožoval že by mohli Číňani se sponzorováním skončit......

   • FANDA73073.3.2019 20:34reagovat

    sikmaci prekonaju rekord Plzne v pocke penalt za sezonu, Sparta aj v case najvacsej slavy nekopala za 2 sezony tolko penalt co sikmaci.

  • kopyto3.3.2019 20:43reagovat

   Tohle jsou vždycky strašný kydy a absolutně nevím, kam na to vždy chodíte. Ne, 8 takhle jednoznačných a jednostranných držení v každém zápase skutečně není. Je fuk, jestli ti přijde, že se tam prakticky nic nestalo, protože fakticky se tam stalo to, že stoper naprosto průkazně bránil Masopustovi ve hře a už to by mělo být naprosto jasný penaltový zákrok bez toho, zdali ”oběť” upadla nebo ne. A úplně nejlepší jsou vždy ty řeči o tom, jak je VAR začátek konce a úplná apokalypsa pro fotbal. Začátek konce je to maximálně tak pro ta netalentovaná kopyta, jejichž jedinou předností bylo to, že se mohli v malém vápně bez obav přisát na útočníky jako klíšťata a spoléhat na připodělanost sudích. Nulová schopnost předvídání náběhů soupeře, nulová rychlost, nulová poziční hra, nulový talent jenom prostě štěstí, že jsem se narodil s dlouhýma rukama a jé podívej mami, je ze mne ligovej stoper. Fakt netuším, jak případnou ztrátu těchto úžasných fotbalistů oželím ...

   • Schyzo3.3.2019 20:48reagovat

    Musím souhlasit, to je proste faul, vždyť ho taky stejne jako Zaju obimal

   • LukyACS3.3.2019 20:55reagovat

    Konečně se začnou pískat i tyhle fauly, máš pravdu, že žádnejch 8 takových držení není. Se furt nadávalo, že rozhodčí na polovině něco foukne a ve vápně ne, když se to mění, tak se zas nadává.

    Jinak Krch tomu taky nasadil korunu, prý ho jenom chtěl nenechat běžet, netušil prý že spadne. Já bych teda řekl, že i to zastavení běhu je faul.

    Druhá věc je, že fakt padat nemusel. Bych se inspiroval v rugby a v hokeji. Třeba v hokeji je faul na jedné straně a na druhé nafilmovaný pád. Ve fotbale je těch situací, kdy by měl být faul a zároveň i žlutá za filmování na druhé straně, taky dost, tohle byla jedna z nich.

    • kopyto3.3.2019 21:07reagovat

     Když už tam k tomu nedovolenému zákroku dojde, tak bych obecně nepenalizoval faulovanému. Je prostě smutným faktem, že řada zákroků nebude písknuta do té doby, dokud ten hráč nejde na zem a to neplatí jen o fotbale, ale třeba i o tebou zmíněném hokeji. Naopak pokud tam k nedovolenému zákroku nedošlo a hráč naprosto prokazatelně simuloval, tak nevidím důvod, proč by videorozhodčí nemohl přezkoumat, informovat o tom hlavního sudího a ten pak někdy v přerušené hře dotyčnému napálit žlutou.

    • ap24123.3.2019 21:14reagovat

     Takže Krch měl Masopustovi uhnout? Ze začátku se drželi a přetlačovali oba, Masopust tomu dost přidal. Fotbal je přeci kontaktní sport....

     • ap24123.3.2019 21:16reagovat

      Ještě dodám, že kdyby místo Krcha tam byl např Bořil ze Slávie, písknul by to rozhodčí? Smích

      • DaveACS3.3.2019 21:52reagovat

       Tak kdyby Bořil držel Masopusta, tak to snad nepískneSmích

       • ap24123.3.2019 22:24reagovat

        Já myslel žeto každej pochopí, že kdyby tam byl místo Krcha a bránil by např Vaníčka zda by to rozhodčí písknul, ale asi je to potřeba příště pro někoho podrobně rozepsat..... Smích

     • kopyto3.3.2019 21:40reagovat

      Jestli pro Krcha existují pouze volby ”uhnout” či ”očividně držet zezadu a bránit ve hře”, tak nejenže měl Masopustovi uhnout, on měl rovnou uhnout ze hřiště a najít si práci někde u lopaty, protože fotbalistou očividně není. Co se týče té druhé věty, tak ne, z videa je naopak naprosto očividné, že jediným, kdo v tom souboji od počátku a aktivně držel byl Krch, takže opět situace naprosto jednoznačná. A co se týče tvé třetí věty, tak nějak nechápu její smysl. Ano fotbal je kontaktní sport. Je to kontaktní sport, v němž je držení nedovoleným zákrokem. Kdyby dal Masopust v tom souboji Krchovi pěstí a pak dal gól, tak bys předpokládám neargumentoval tím, že je ten gól regulérní, protože fotbal je kontaktní sport a úplně stejná pravidla by měla platit i pro ostatní nepovolené zákroky, mezi něž prostě držení patří. Jinými slovy, pokud chtěl Krch hrát sport, v němž mohl beztrestně ošahávat protihráče, měl se dát na judo, takhle se prostě bude muset naučit fotbal ...

     • kilovolt3.3.2019 21:57reagovat

      fotbal je kontaktní sport ve smyslu, že v rámci snahy hrát míč se hráči můžou dotknout, srazit, kopnout atd.

      ale ne že budou zápasit ve stylu judo nebo kung fu

      • Sergej_Stokurev3.3.2019 23:43reagovat

       Tohle nebyl žádný držení a už vůbec ne kung fu. Video ve fotbale je sračka.

   • Sergej_Stokurev3.3.2019 23:41reagovat

    To nejsou kydy, to je fakt. Tady to navíc bylo ještě okořeněno tím, že k použití videa a nařízení penalty došlo jenom proto, že Bohemka dala gól.

  • vitamin3.3.2019 21:59reagovat

   Co si budem. Oproti penalte na Chipcua v 90 minute kdy mic letel za panelaky tak tahle byla jasna

   • ap24123.3.2019 22:29reagovat

    Je potřeba aby se takový pentle pískali proti komukoliv, a ne aby to jeden rozhodčí písknul a jiný ne, nebo aby některý mužstva byli proti penaltám imunní, a je jedno jestli to je v 1. minutě nebo v 93. minutě.....

   • Lobrock3.3.2019 22:30reagovat

    Není podstatné, kam šel míč, ale jaký byl zákrok. Zatímco faul na Chipcia byl jasný, tady šlo o zjevnou simulaci Masopusta.

    • Johny143.3.2019 22:39reagovat

     Jako nectu to tu nejak pravidelne, jen narazove, ale musim rict, ze ty jsi teda neskutecne zaslepen a neobjektivni.

     • Lobrock4.3.2019 7:33reagovat

      To, že Masopust nespadl kvůli tomu, že na něj Krch položil ruku, musí být jasny ti takový zaslepený ortodoxní sešívce, jako jsi ty. Pád je naprosto nepřirozený.

      • Johny144.3.2019 10:48reagovat

       Tohle ja vubec nerozporuju. Jen nechapu jak ale muzes obhajovat ten pad Chipciu, protoze ten taky rozhodle nespadl proto, ze na nej Dostal polozil ruku, ale proste skocil.

       • Lobrock4.3.2019 11:13reagovat

        Chipciu byl jednoznačně zatažen a spadl přirozeně, naopak Krch na něj jen položil ruku. Tam nebyl důvod k pádu absolutně žádnej.

        • Johny144.3.2019 12:04reagovat

         Jen potvrzujes co jsem o tobe predtim napsal. Ale taky mam jednoho takoveho kamarada, ktery schvaluje vsechny penalty ve prospech Sparty jako ty a ty pro jine tymy rozporuje, takze to chapu Smích A jeden v nasi skupine to ma stejne se Slavii Smích Proste jim chybi uplne objektivita, asi jsou do toho proste moc zazrani jako ty.

    • Sergej_Stokurev3.3.2019 23:43reagovat

     Přesně tak. Konečně někdo normální.

    • vitamin3.3.2019 23:45reagovat

     To vis ze jo. To by s nim musel Dostal svihnout o zem aby Chipciu obhajil ten kotoul co tam predvedl pane objektivni. Zkus to nekdy hodnotit objektivne nebo radsi mlc

     • Lobrock4.3.2019 7:36reagovat

      Roman Hrubeš, garant projektu VAR při Ligové fotbalové asociaci, který byl v loňském roce odvolán z komise rozhodčích, to vidí naprosto opačně. „Podle mého názoru bylo v tomto případě video použito v rozporu s protokolem a duchem projektu. VAR nemá hledat lepší řešení konkrétních situací, ale upozornit hlavního sudího na zjevná a zcela neoddiskutovatelná pochybení. A tento incident za zjevné pochybení nepovažuji, což je vidět už i na tom, kolik protichůdných reakcí vyvolal.“

  • Sheva4.3.2019 5:47reagovat

   Blbost, byl to jasnej faul a hloupost toho obránce. Tečka

 • Dudl

  Jerababa3.3.2019 18:27reagovat

  V základu Trnavy na Tehelnem poli. Hezkej stadec.

  • FANDA73073.3.2019 20:14reagovat

   22500 divakov, 2:0 Sporar 18.a 19.gol sezony

   • Bunda3.3.2019 20:20reagovat

    Dobrej golostroj, ale ve Spartě by se neprosadil

    • FANDA73073.3.2019 20:33reagovat

     tiez si myslim kedze hra za Slovan, ktory ma dobre muzstvo a vela sanci pocas zapasu, takze v cz lige by nemal tolko priestoru na zakoncenie

 • Hašek, Jílek, Zdenda

  SuperFrankie3.3.2019 17:59reagovat

  Vsadíme se, že na startu příští sezony nás bude trénovat poslední jmenovaný.

  • kilovolt3.3.2019 18:04reagovat

   no pokud si vybírat z této nabídky, tak opravdu ta poslední varianta je nejlepší

   • jakub23113.3.2019 18:17reagovat

    SmíchSmích

   • Pavel003.3.2019 18:17reagovat

    to nemyslíš vážně, ne?

   • LukyACS3.3.2019 18:22reagovat

    Pro antisparťany určitě

    • Bunda3.3.2019 18:23reagovat

     Vždyť fandí Slavii.

  • Sheva3.3.2019 20:04reagovat

   Čím dál tím víc si tam nepřeju Haška

   • Bunda3.3.2019 20:05reagovat

    Hašek do Sparty nepůjde.

  • waaw3.3.2019 20:16reagovat

   Bude to cizinecÚsměv

   • Bunda3.3.2019 20:17reagovat

    Bude to : Nazdar draci..

   • acs193.3.2019 21:52reagovat

    Až tak jistý to zatím není, co vím. Aby nás ještě Ščasný nedovezl na druhé místo.Smích To by měl o argument víc. Ale snad se DK (zase) nenechá opít rohlíkem.

  • Paspartu3.3.2019 20:26reagovat

   Mám pocit, že z trenéra pro letní část budeme všichni neščasní.

 • Hašek

  LukyACS3.3.2019 17:06reagovat

  Tak si zas pobrečel. Chápu, že asi není příjemný, když mu takhle neuznaj gól. Ale takový situace se dějou i v hokeji. Radši kdyby za ochmatávání oběma rukama vynadal Krchovi.

  A prej mu vycházel plán, přitom za půl hodiny se dostali za půlku tak 3x a jinak celkově hráli nekoukatelnej hnus. Pokud budou pokračovat v takovejch výkonec, tak zaslouženě spadnou.

  • DaveACS3.3.2019 17:19reagovat

   Přál bych to Bohemce s Olomoucem, aby tady všichni prozřeli, že ani jeden z těch dvou mágů neni tak dobrej, jak se povídá..

   • Brian Pricke3.3.2019 17:19reagovat

    Olomoucí.

   • LukyACS3.3.2019 17:26reagovat

    Jílek 7:0 s Olomoucem v klíčových zápasech o záchranu, ten na to fakt nemá, no.

    • DaveACS3.3.2019 17:57reagovat

     Tak super, zachránil se nejspíš v lize, tak že mu gratuluju Smích s tím kádrem, co má k dispozici je to velká katastrofa..

     • LukyACS3.3.2019 17:59reagovat

      Vždyť ten kádr je směšný, kvalita odpovídá tý prostřední skupině.

      • DaveACS3.3.2019 18:21reagovat

       Ten kádr je lepší než Liberec a je na úrovni Ostravy

       • Bunda3.3.2019 18:25reagovat

        To ani omylem. Kádr mají fakt špatný a stopery hledají za milión na Balkáně, protože víc jim majitel nedá. Olomouc má jednoho fotbalistu a tím je Kalvach.

       • LukyACS3.3.2019 18:35reagovat

        Hráči jako Sýkora, Kozák, Hybš by v Sigmě byli hvězdy. Maj solidní dvojici na stoperovi Beneše s Jemelkou, jinak krajní beci směšní, stejně jako kraje v záloze + přeceňovanej Plšek.

        • Pavel003.3.2019 19:01reagovat

         Co potom takový Bohemka Smích

  • Brian Pricke3.3.2019 17:19reagovat

   Za poslední půl rok se z něj stal někdo na úrovni Pavla V. Otřes.

  • Sergej_Stokurev3.3.2019 17:21reagovat

   No dyť to byl jeho plán. Bránit a kdyžtak do brejku a ukopopat 0:0 s vytřeštěnýma očima.

 • Rvačka

  Jereacs3.3.2019 16:45reagovat

  Hoši co je na tom pravdy . že naší fanoušci v kotli si opět dali mezi sebou do huby ?

  • Gulis3.3.2019 18:23reagovat

   Jestli to je pravda, tak snad si dali pořádně, maji natekle huby a mamka jim pere posrane trenky....

  • koca9993.3.2019 19:15reagovat

   Viděl jsem to z dálky, takže nevím přesně, ale odehrálo se to vedle kotle... V kotli se prolomila branka k tribuně za bránou.

 • K debatě o videu

  maybe6663.3.2019 16:31reagovat

  je to strašná pičovina, ale neplatí nic co bylo po prohřešku, kvůli kterému gol neplatil či byla pentle. Klasickej příklad, miniofsajd prošel a pak faul na penaltu a žlutou. VAR odvolá penaltu ne proto, že nebyl faul, ale proto že ji předcházel ofsajd. A odvolá i tu žlutou, popř.červenou. V Bundeslize k vidění každé kolo několikrát. Teď aktuálně Lille vs Dijon. Nepostřehnutelný ofsajd, pokračovala akce asi minutu balon šel zleva do prava, pak do 16 a penalta jak vyšita. VAR odvolal pencli pro ten ofsajd. Pochopil bych kdyby do ofsajdu vyslal faulovanýho ale takto je VAR úplně k ničemu a fotbal opravdu jen kazí. Čekám, kdy někdo neuzná gol, protože před 10 min se tam našel ofsajd. Toto je obrovský prostor pro to schovat po VAR vše co chci nebo naopak nechci

  • kilovolt3.3.2019 16:33reagovat

   dycky jsem tvrdil, že video ve fotbale je blbost......a čím dál víc se to potvrzuje

   • Sergej_Stokurev3.3.2019 16:52reagovat

    Mělo to být jako v hokeji, kde se posuzuje videem, zda puk přešel nebo nepřešel brankovou čáru nebo zda nebylo gólu dosaženo kopnutím. Tak jak je to ve fotbale teĎ je z toho totální šaškárna.

   • MichalM3.3.2019 17:02reagovat

    Nebýt videa, vyhrává ligu každý rok Plzeň. Ale pravda je, že je tam pořád dost much......

    • kilovolt3.3.2019 17:04reagovat

     jednak si myslím, že ne. a jednak by to bylo lepší než tahle bramboračka

  • ap24123.3.2019 16:36reagovat

   prostě pokud VAR ti pomůže, tak spokojenost a nebo nepomůže takže nespokojenost, akorát že u videa rozhoduje v některých situacích stejně lidský faktor...

   • maybe6663.3.2019 16:42reagovat

    hlavně VAR nemá co řešit milimetrovej ofsajd, když z něj nepadl gol. Za chvíli bude řešit i to, že před 5 minutami někdo otočil vhazování a nebýt toho tak by gol nepadl. Toto už není využívání videa ,ale jeho zneužívání

    • Jereacs3.3.2019 16:50reagovat

     Máš smůlu právě na tohle je VAR aby řešil ofsajdy atd přečti si ty pravidla co k VAR systemu jsou sepsaný .

     • kilovolt3.3.2019 16:52reagovat

      ano - souhlasím. ale měl se ofsajd posuzovat v duchu hry. a to striktně. tedy pokud jsou hráči v rovině, tak to ofsajd není

      • Jereacs3.3.2019 17:20reagovat

       Jop souhlasím ale prostě dokud se nezmění pravidla celkově o těsném ofsajdu tak takový situace furt budou.

     • Sergej_Stokurev3.3.2019 16:53reagovat

      Pak ty pravidla psal idiot.

     • Sergej_Stokurev3.3.2019 16:53reagovat

      Pak ty pravidla psal idiot.

  • Jereacs3.3.2019 16:49reagovat

   Tohle ale není chyba VAR to jsou pravidla mezinárodní komise rozhodčích co udělala za pravidla navíc v hokeji se tohle taky nekolikrát stalo a nikdo to neřešil .

 • Stadion

  Pochcana slama3.3.2019 16:25reagovat

  Už jste viděli nové Tehelné pole? Takový stadion by se mi líbil pro Spartu.

  • Chumaj3.3.2019 18:03reagovat

   je to nádhera, fakt jim to závidim... toho se tu v životě nedočkáme, protože my tam musíme nacpat hlavně hotely kanceláře obchody ordinace kongresový sály solária multikina fitnessy galerie a nevim co ještě Smutek že nebude vidět na hřiště, ubude míst pro diváky, no a co, fanoušci jsou až a posledním místě...

 • ...

  Sergej_Stokurev3.3.2019 16:15reagovat

  TO skutečně někdo může tvrditz seriózně, že za tu ”ruku” Costy se měla kopat další penalta? V tom případě se omlouvám Poulíčkovi s Tittelbachem za všechny ty kokoty a bukanýry, kterými jsme je kdy častoval. Proti odborníkům z O2 to byli ještě prezidenti.

  • LukyACS3.3.2019 16:17reagovat

   Ruka Costy by byla strašná píčovina, v pravidlech je, že když se hráč dotkne neúmyslně při pádu, tak se nepíská. Costa to nemohl ovlivnit.

    

  • ap24123.3.2019 16:19reagovat

   Míč mu šel odrazem od zadku na ruku, takže penalta v žádném případě! Sigi je pomatenec když řekl že to penalta byla....

   • kilovolt3.3.2019 16:20reagovat

    taky enchápu jak se může takhle ztrapňovat. asi se bál aby neobvinili, že straní Spartě

    • ap24123.3.2019 16:26reagovat

     přesně tak chtěl být objektivní až moc Smích

82326 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha