Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jablonec

  Dynamo12.8.2023 17:03reagovat

  No jestli tahle sestava udělá 3 body tak budu překvapen.

  • matesario12.8.2023 17:42reagovat

   až příliš mnoho změn,,2:2 2:3 budem rádi

   • Funin12.8.2023 18:00reagovat

    verim ze to dame, hraci sirsiho kadru maji motivaci a moznost se ukazat a zabojovat o zaklad

    • hombre12.8.2023 18:31reagovat

     Zatím hodně dobrý, já výsledkově, tak herně.

   • kilovolt12.8.2023 19:25reagovat

    ty jsi mi odborník

    • thomasd8614.8.2023 20:21reagovat

     Rika nekdo, kdo o Vitikovi tvrdi ze nema na Spartu😀😀😀😀

  • MichalM12.8.2023 18:22reagovat

   No zatím jako dobrý. Ale víme, jak dokážeme často po dobrém začátku polevit..........

   • matesario12.8.2023 18:30reagovat

    zatim si ani nečuchly,,tak snad to bude v kliduSmích

    • MichalM12.8.2023 18:39reagovat

     No teď už to vypadá že jo. A než jsem tohle dopsal, je tam čtvrtej.........😀

     • matesario12.8.2023 18:41reagovat

      Údiv Jo super hotovo MalovankaSmích

 • Vindahl ještě jednou

  snytek10.8.2023 8:06reagovat

  Tak se mi těch hrdinských článků zdá zase až trochu moc. OK, prokázal klid, mrštnost na čáře a skvělou rozehrávku. Ale na druhou stranu jeho nejlepší zákrok přišel po chybném vyražení předchozí střely před sebe. Tak jsem se ještě jednou podíval i na jeho Best saves a ten způsob vyrážení určitě není náhoda. I v prvním poločase v Kodani měl podobný zákrok. Dál se mi nelíbí způsob vyrážení míče při vybíhání. Vyráží ho jednou rukou a navíc stylem kladivo, takže míč neletí obloukem pryč z vápna, ale jde směrem dolů, což je nebezpečné. Já ho nechci hejtit, ale myslím, že na sobě ještě musí dost pracovat a té nekritické slávy je teď až nezaslouženě moc.

  Uvidíme, až toho odchytá víc. Odchytal zatím jeden pořádný zápas, s Pardubkami se to moc počítat nedá.

  • AlaMierda10.8.2023 11:36reagovat

   Na druhou stranu vzpomeň si na Kováře, když k nám přišel. To vypadalo, že nechytne nic. Jakmile šla střela po zemi trochu k tyči tak to byla branka. Sebevědomí měl, ale kolikrát ty šílenosti co vymýšlel. Na to si už nikdo nevzpomene a kolikrát taky míč zbytečně vyrazil. No a jaký to byl nakonec brankář. Vindahl vypadá, že rozehrávku má ještě kvalitnější. Vorel za mě nikdy nebude mít na to dělat ve velikém klubu jedničku. Spolehlivá dvojka nebo nějaké ČB, Teplice, HK atd..

   • snytek10.8.2023 22:03reagovat

    Máš pravdu. Počkejme ještě pár zápasů a pak je můžeme porovnávat. Vorel víc než dvojka být nemůže.

   • snytek10.8.2023 22:06reagovat

    Máš pravdu. Počkejme ještě pár zápasů a pak je můžeme porovnávat. Vorel víc než dvojka být nemůže.

   • hombre11.8.2023 12:41reagovat

    Souhlas, ale v Kodani jsem trnul při každé přihrávce Vindahla, které byly i těžké a zvládnul je perfektně až myslím na 2 na konci zápasu a tam byl potom velký tlak. Ale bude důležité toto pilovat a spíš by měla více běhat obrana se zálohou, aby nemusel nahrávat do rizika. Stačí aby se z těchto přihrávek dostaly 2 góly a sebevědomí ve fuč a to je u brankáře nejdůležitější.

    Zbytečně zase hejtíme Vorla, ještě před týdnem byl velmi dobrá jednička a dnes max. dvojka nebo ČB, Teplice, HK ..

    • snytek11.8.2023 13:54reagovat

     Já sice o kousek výš mírním nadšení z Vindahla, ale u jeho přihrávek jsem netrnul. Mně se zdá, že V má pro odhad rizika lepší cit než K a navíc je i přesnější. V prvním zápase proti Pardubicím bylo vidět, že s obranou ještě není moc sehraný, všechno mu trvalo hrozně dlouho. V Kodani to bylo výrazně lepší, součinnost už fungovala. Já Vorla nehejtím, ale čekal jsem od něj víc. Připadá mi nejistý a takový nějak vyplašený, skoro jako Holec. Nevím, jestli byl velmi dobrá jednička, ze dvou zápasů, kdy na něj nešla ani jedna střela, se to těžko soudí. Potřeboval by víc chytat, ale on ani v těch Budějkách nebyl úplně tutová 1.

 • Bitky v Kodani

  snytek9.8.2023 15:18reagovat

  Je tu nějaký přímý svědek dění mimo stadion v Kodani? I když to pravděpodobně byl střet tupců s tupci, ostudu z toho má bohužel Sparta. Nebo se to tak podle dosavadních článků aspoň jeví.

 • remíza dobrá

  AlaMierda9.8.2023 10:03reagovat

  Kodaň je dál. U nás je vidět že budujeme teprve druhý rok a kvalita lavičky je nesrovnatelná. Vindahl mi zavřel hubu, výborný výkon. Panák, Sorensen, Vitík jistota. Krejčí naopak dost nervozita, čekal sem kdy namaže soupeři do šance. Mejdr první poločas hrůza, druhý byl výborný. Zelený s Haraslínem byli velice jednoduše prostě špatní. Zelený to byla přehlídka naivity a připosranosti. V záloze vládl vynikající Kairinen, ale tu šanci by měl trefit. Zbytek byl průměr. Opět zbytečné žluté Kuchta, Krejčí. A ta lavička no to je prostě slabota s vyjímkou Laciho.Za týden věřím, že to doma zvládneme a postoupíme.

  • Capo9.8.2023 13:29reagovat

   Hele zase bych to s kvalitou jejich lavičky nepřeháněl. Mají tam ty tři kluky, co včera z lavičky nastoupili hodně kvalitní, ale ten zbytek už mi úplně top taky nepřišel. Samí mladíci a pár hráčů za zenitem, co mají u nich něco odkopáno (asi něco jako Pavelka). Tím samozřejmě nerozporuju, že by to na lávce chtělo vyšší kvalitu.

   • hombre9.8.2023 13:46reagovat

    Myslím, že to zhodnotil AlaMierda velice dobře.

    Dívej.. Když nebude Kuchta, kdo za něj? Sejk, což mě mrzí, zatím určitě ne. Olatunji zatím nabírá fyzičku.

    Haraslín a Birmančevič, koho za ně? Pešek, Karabec a nebo Minčev? Jsou momentálně vykonostně mimo a jsou to jejich posty?

    Do středu Laci, dobře, ale dál? Karabec, Pavelka? Neutrální...

    Krajní beci.. Wiesner do ofenzívy. Na druhé straně Ryneš, tady si myslím, že by to šlo.

    Stopeři.. jestli bude zraněny Sorensen, je tu náhrada Vitík, včera výborný. Ale odejde-li Vitík ven.. Vydra? To vážně nechceš NeutrálníNeutrální..

    • kanonMates889.8.2023 14:21reagovat

     Ale tak ti hráči co jmenuješ přišli za nějaké peníze a s nějakým účelem. K čemu tu pak teda Dañka, Karabce (ač ten je odchovanec), Olatunji nebo Ševčíka máme? Ano, přiveďme tři hotové hráče z venku na křídlo, střed a do útoku, za 2-3M EUR, proč ne, ale pak se vyserme na příchod mladých hráčů.

      

     Jinak chlapče se stopery nesouhlasím, stopera ti zahraje Zelený, máme Vydru, koupil se Gomez, slušně dle komentářů se jeví Kukučka, pravého stopera by ti zahrál i Mejdr... Kolik by jsi jich jako v týmu velikosti Sparty chtěl? 10 na tři místa?

     • hombre9.8.2023 15:14reagovat

      Vydru nechceš, někdy na něj mrkni v Béčku.

      Jo, vidíš na Gomeze jsem zapomněl, uznávám.

      Tak o Vitíka je zájem a asi odejde, jestli ne, tak stačí, co máme. Mejdra a Zelenýho na stopery? Tady musí být jiný typologičtí hráči, to by byl průser a svým způsobem zase odkryješ oba krajní beky, kde je Ryneš - dobrý a Wiesner, dobrý do ofenzívy.

      Které hráče jmenuji? Sejk zatím ne, Olatunji nabíra fyzičku. Karabec zatím slabota, Ševčík nevyniká ani v Béčku, Daňka trenér nechce nasazovat, tam nevím, co se stalo NeutrálníNeutrální. Pešek z formy.

      Chlapče Smích, nikde nepíšu, že někoho máme kupovat. Pavelka zabírá místo, Minčev bude věčný talent. Nemáme náhradu za Čvančaru, to klidně podepíšu.

      • Capo9.8.2023 16:01reagovat

       Já opravdu nechápu, co jako kdo čeká, že budeme mít na lavici? Kodaň tam má do útoku mladýho Oskarssona, my mladýho Sejka. Pracujou s odchovanci stejně jako my, taky nevyhazují horentní sumy za přestupy a spíš se snaží hráče zlepšovat. Letos byl nejdražší právě ten Achouri za 3M z Viborgu, i Elyounoussi přišel zadarmo, jen mu nakulili plat, a to pracují s úplně jiným rozpočtem než my. A tady se čeká, že Sparta bude přivádět na lavici hráče s cenovkou 2-3 mega eur. Podle mě konina. I Pešek nebo Minčev umí zahrát lépe než včera, zápas jim prostě nevyšel. Bylo by to fajn mít tyhle možnosti, ale holt radši zkoušíme zlešit hráče co máme.

      • Capo9.8.2023 16:08reagovat

       Holt si musíme přiznat, že tam co Kodaň nejsme a buďme rádi, že máme aspoň tyhle možnosti. Porovnát se s jejich možnostmi je v tuhle chvíli utopie.

      • kanonMates889.8.2023 20:50reagovat

       Já si myslím, že by byl Zelený na levém stoperu lepší než je na WB, má výbornou hlavičku, dobře hraje pozičně, určitě by to nebyla velká slabina, pokud by Krejčí nebyl.

        

       Pavelka převezme, pokud už nepřevzal, roli Váchy v béčku, to víme všichni, netvrdím, že se ještě na hřiště za áčko někdy nepodívá, kdyby byla marodka nebo karty, ale to už klasický hráč áčka není.

        

       Já myslím, že lavičku špatnou nemáme, měli bychom spíš zlepšit práci s nimi, jak do nich dostat hlad, jak je rozehrát, bohužel u některých je to, že si zahrajou 12 minut za měsíc, strašně znát, kór u mladých.

      • johnny110.8.2023 7:30reagovat

       Ten Gomez už měl v tom Dánsku hrát, namístě Krejčího a toho měl posunout do zálohy, je pořád kreativnější než běžec Sadílek, který kromě dlouhého autu nic jiného nevymyslí. Na Sadílkovi, je hrozně vidět, jak se bojí, aby něco nepodělal, kdyby nebyl posera, tak hraje daleko líp.

       Zelený s Mejdrem by hrát vůbec neměli, ale bohužel nikoho lepšího nemáme. Wiesner když hrál hovno, tak ho nasazoval a když má fazónu jako prase tak sedí???

       Proč se kupoval Daněk, Ševčík, Olatunji(asi na ozdobu), Karabec nehraje, Sejk je tragédie, Ryneš, s Kukučkou, co byli v přípravě super, tak nedostanou téměř nic...

       Ono se potom nedivme, že když z 10 příchodů 7 posereš, že ti majitel nechce dát větší peníze na hráče...

       • sport12.8.2023 11:04reagovat

        Wiesner má fazónu jak prase??? to myslíš ten jediný zápas co zahrál dobře se slaboučkými Pardubicemi?

        Jinak Sadílek dělá špinavou práci,takový dříč v mužstvu musí být.Když je střídán, tak vychvalovaná superstár Kairinen se potom téměř nepotká s balónem.Vzpomínám na nekopu Martina Haška,který vlastně nic fotbalového neuměl,ale moc toho oběhál a vydřel. Bez něj by nemohli další hráči hrát to co hráli.Do zálohy chceš dát Krejčího?? to si fakt děláš prdel.Už tam parkrát hrál,samé minely a navíc spoustu faulů mezi žlutou a červenou,protože je neohrabaný pomalý hráč.Souhlasím s poslední částí příspěvku o těch mladých,tj pravda.

 • Lavička

  Funin9.8.2023 6:22reagovat

  včera byl největší rozdíl v kvalitě lavičky, ofenzívu Kodaněv druhém poločase hráči z lavičky dost zvedli, u nás naopak.

 • Vezeme skvělý výsledek z Dánska

  johnny18.8.2023 22:02reagovat

  myslel jsem, že to bude horší, je mi úplně jedno jak jsme toho dosáhli. A podržel Vindahl. Doufám, že doma vykopeme postup.

  • thomasd868.8.2023 22:49reagovat

   Na to ze si tady do Vindahla kazdej druhej kopl, aniz by ho videl hrat...tomu se rika karma

  • standis8.8.2023 22:55reagovat

   golman se povedl a nemyslím jenom zákroky v bráně. Výborná hra nohama a bylo vidět, že mu hráči věří, takže výstavba hry se jasně zlepšila. K Mejdrovi - na něj spousta hejtů, ale byl to správný tah postavit, zápas odmakal a vzadu platnější než jeho kolega. Doma goly dáme, jejich obrana je zranitelná.

   • thomasd869.8.2023 0:31reagovat

    Kritizovanej Mejdr si troufam rict odehral nejlepsi polocas ve Sparte...a naprostej respekt k rozhodcimu, kdyz mel dat kartu dal ji, zadny reci, vubec nepodlehl tlaku domacich.

    • johnny19.8.2023 6:03reagovat

     Co se týče rozhodčího, tak klobouček, podle mě takhle nějak kdyby pískali všichni, tak je fotbal ještě krásnější sport. Jinak, co se týče Mejdra, ten kluk maká to se mu upřít nedá, ale fotbalovosti tam moc není. Jako on si své uhraje, ale ptám se, proč tam nemít lepšího fotbalistu. Hraje jen proto, že ho přivedl Rosický, to samé včera nepochopitelný Minčev a ještě méně pochopitelný Pešek.

     • kanonMates889.8.2023 8:41reagovat

      Proč tam nemít lepšího hráče? Na to je snadná odpověď, protože Jurásek odehrál jednu pořádnou sezonu za Slavii, měl 2+7, což u ofenzivního týmu z pozice WB (beka) hrajícího o titul s nejvíc vstřelenými brankami není žádná hitparáda (pravda ještě měl 0+3 v EKL), to měl v lize Mejdr v Hradci taky (dřív ostatně i další zdejší oblíbenec Hanousek), pak jednou prohnal Poláky poločas v repre a šel za kolik, 400M...? WB s čísly, co umí dozadu i do ofenzívy, není vůbec téma pro tým jako Sparta z český ligy, to by bylo fajn si už jednou tady uvědomit, co se fanoušků týče ;-) Prostě vždycky to bude ve Spartě volba o přednostech a nedostatcích. Ty jak Mejdr, tak Wiesner mají, každý trochu jiný, ale to víme všichni.

     • victorlima9.8.2023 9:54reagovat

      Souhlas! Výborný rozhodčí. Ani já nechápu nasazení Minčeva za Birmančeviče. Ten mu nesahá fotbalově ani po kotníky. Pešek se snad ani nedotknul míče. Sparta nehrála špatně, ale potvrdilo se, že Kodaň má neuvěřitelně kvalitní ofenzívu. Šanci máme, ale bude to ještě hodně těžké. Pár těch jejich útočných hráčů by se nám hodilo. Včera se mi líbil Kuchta, Vindhal, skvělý Panák, Kairinen i Birmančevič. Ano i Mejdr předvedl asi své maximum. Bojoval, bránil, snažil se i dopředu, avšak na Spartu je to pořád málo. Balon mu stále překáží. Naopak Zelený se trochu zlepšil.

       

       

      • johnny19.8.2023 11:04reagovat

       Jak říkáš no, my se pokoušíme po 18 letech o ligu mistrů, na hřišti máme dva atlety, kteří zrovna neoplývají bůhvíjakou rozehrávkou Mejdra a Sadílka, takže hrajeme o devíti a ještě tam pak pošleme Minčeva s nerozehraným Peškem. Jako tihle týpci ať hrají v lize tam to možná bude stačit, ale v pohárech...? Moc tomu Priskeho střídání nerozumím, jako tyhle borce stejně nikam jinam než k Sáčkovi neprodáme. Samozřejmě, že by se nám pár jejich útočných hráčů hodilo, ale ty za 1mega v eurech nekoupíš. Ale jinak já jsem za včerejšek spokojený a věřím v postup.

       • thomasd869.8.2023 11:14reagovat

        Vzdycky budeme mit hrace, kteri splnuji pozadavky na max 80 procent. Kuchta zase pali dost sanci, Sulo taky, Kovarovi moc nesly strely z dalky, Kaan moc nebrani, Wiesner umi dopredu ale ne fozadu, Krejda dela obas mindy v rozehravce, Asger je pomalejsi, Panak obcas moc bohorovnej😀😀

       • victorlima9.8.2023 11:49reagovat

        To je mi jasné, že by ti hráči stáli o něco více. Nechápu, ale proč bychom nemohli investovat více, když máme bohatého majitele a prodáváme hráče za hodně slušné peníze???

        • johnny110.8.2023 6:46reagovat

         To se musíš zeptat SŘ, ten dělá jako by ty peníze dával ze svého. Přitom Křetínský by za opravdu dobrého hráče dal i víc...

       • hombre9.8.2023 11:54reagovat

        Tak Sadílek byl včera super, jezdil dopředu a dozadu, jeho odchodem začal tlak Kodaně. Chybí mu jen body...

        S Minčevem a Peškem souhlas, to jsme hráli o devíti, Pešek se snad nedotkl míče...

        Mejdr byl ve druhé půlce výborný, jak rostl tlak Kodaně, tak nemohl hrát dopředu a tím vlastně vynikl.

        Zelený a Haraslím byli včera špatní, ale není za ně náhrada, vlastně Ryneš za Zelenýho. Je silný, výborná levačka, poctivý dopředu i dozadu, nebojí se vystřelit. Snad se vyzkouší v lize... Nebo se vsadi a zkušenost a Zelený bude hrát pořád...

   • johnny19.8.2023 6:09reagovat

    Jo, jo gólman se povedl, snad mu to takhle půjde dál, jsou to zatím jen dva zápasy, ale vypadá dobře.

    Tak snad to doma dáme a postoupíme, kluci by si to zasloužili.

 • Dneska

  DaveACS8.8.2023 22:00reagovat

  Skvělý výsledek do odvety, naprosto famózní Kairinen - OMG to je porno na něj koukat v takovém zápase! Bez jakýchkoliv nervů, neposral se, nabízel se při každé rozehrávce, zklidnil hru, šlapal dozadu, úžasný. Vindahl naprosto s přehledem, i když měl všechny střely schovaný za obráncem, tak si ten míč prostě našel.. A tah s Mejdrem naprosto chápu, Wiesner by ve vzdušných soubojích, kterých Mejdr musel podstoupit XY, hořel..

  • Larrygo8.8.2023 22:09reagovat

   Podpis, Kairinen v topu.

   • kanonMates888.8.2023 22:11reagovat

    Nejlepší na hřišti. Abychom za chvíli nehledali místo těch vychvalovaných mladíků náhradu za něho, s takovými výkony v pohárech nám dlouho nevydrží.

  • kanonMates888.8.2023 22:09reagovat

   Mejdra člověk nemůže mít nerad, ten kluk je ďábel, tu zidanovka, tu volej do šibenice, tu dribling jako prase, dokonce jsem tam viděl i jeden top centr do vápna, já ho prostě žeru Smích

  • hombre8.8.2023 22:24reagovat

   Kairinen super, ale mně se líbil více Sadílek, byl všude jen mu chybí čísla...

   Za Sorensena přišel Vitík a strašně moc důležitých zákroků, výborný.

   Mejdr hlavně ve druhé půlce byl super, co on vyhrál soubojů.

   Pešek, Laci a Minčev nebyli moc vidět, Pešek snad vůbec. Máme slabou lavičku, na LM strašně, strašně slabou, na EL hóódně slabou...

   • Larrygo9.8.2023 8:50reagovat

    Podle mě je to spíš špatná volba hráčů, které tam pošleme. Quazim budiž, ale Pešek a Minchev? Karabec, Daněk ani Ševčík by tak tragické minuty neodehráli.

    • hombre9.8.2023 9:38reagovat

     Laci se snažil, ale Sadílek odehrál výborný zápas, ale jak říkáš, budiž, dalo se.

     Pešek a Minčev jsou omyl, ale budou tu hrát dlouho, bohužel...

     Karabec, Daněk a Ševčík...

     Ševčíka jsem ještě letos neviděl, nemůžu proto hodnotit.

     Karabec co letos hrál, tak to byla bída. A včera by byl v soubojích a v rychlosti absolutně mimo. Zatím špaténka.

     Daněk, tady si myslím, že by jeho rychlost byla znát, včera měl asi jít misto Minčeva.

 • Rozhodčí

  Pouzar118.8.2023 21:54reagovat

  Za mě klobouček. Když vemu jak se píská u nás.

  • kanonMates888.8.2023 21:55reagovat

   Hodně dobrý, málokdo by tam takhle udržel celý zápas.

 • Tlak

  hombre8.8.2023 21:40reagovat

  Roste a roste... Snad to ubráníme...

  • hombre8.8.2023 21:55reagovat

   Ufff...

   Poločas super, druhá půle u nás bude větší boj..

 • Minchev

  Larrygo8.8.2023 21:20reagovat

  Tohle prostě nejsem schopen pochopit...

  • kanonMates888.8.2023 21:31reagovat

   Já docela jo, Birma dneska neměl den, Minchev je hodně agilní, není líný ani dozadu, je to nepříjemný hráč na unavenou a ne nejjistější obranu.

   • Larrygo8.8.2023 21:38reagovat

    Za mě je teda do unavený obrany mnohem nepříjemnější třeba Kara, který obejde jeden na jednoho i něco víc, než popelnici.

    • kanonMates888.8.2023 21:57reagovat

     Ale nechce se mu dozadu. Těžko říct do takového zápasu, kde jsme ke konci prakticky neměli míč.

     • Larrygo8.8.2023 22:03reagovat

      Že se mu nechce je zažitý dogma, který už dávno není pravda. Promiň ale tady vůbec nesouhlasím.

      • thomasd868.8.2023 23:22reagovat

       Takovej Kaan se kolikrat dozadu taky nepretrhne, ocividne mu taky nesedi ta nase ligova okopavana...a pokud se nepletu, tak minula sezona od zimy- 1 gol, 4 asistence, letos ani gol ani asistence. Ofenzivni zaloznik, super prehled ale cisla zatim nema. Ale do Kary furt sijes Mates😀

       • thomasd868.8.2023 23:31reagovat

        Jeste jsem si dal tu praci😆 Kaan potrebuje na bod zatim 3,1 zapasu, Kara 7...ale taky je o 4 roky mladsi a navic, z tech 87 zapasu, kolik odehral minut?...optikou cisel na tom Kara vubec neni spatne ve srovnani s Kaanem

        • thomasd868.8.2023 23:38reagovat

         A jeste, minutaz ma Kara 3284, coz dela zapasu 37 plnych a 8 golu, 4 asistence, coz je 3 zapasy na bod😀😀😀 prel je, ze se mu pocita 87 zapasu ale minutaz ma na plnych 37...pak se na ty cisla kouka jinak co😀😀

         • kanonMates889.8.2023 8:54reagovat

          Hele ale to srovnáváš úplně typologicky jiný fotbalisty, Karabec je ofenzivní hráč, podhrot, hrající i ze strany, Kaan je klasická 8, je asi jasný, že od Karabce se čekají body a odpustí se mu trochu hra dozadu, u Kaana je to o něčem jiném a když přidá body, jen dobře. Společně s poháry má Karabec přes 100 zápasů za Spartu, venku nedostane ani 1/5 téhle porce. Ano, není moje krevní skupina, to nepopírám, ale jeho neustálou obhajobou se zlepšovat nebude. Po maximálně konci téhle sezóny je už fakt nutné udělat nějaké vysvědčení. Nerad bych tady druhého Sáčka, po 200 soutěžních zápasech stále talentovaného hráče... (Ne, nesrovnávám je herně, ale omlouváním a čekáním na Godota).

          • thomasd869.8.2023 11:11reagovat

           Kara ma na minutaz 90 minutovych zapasu 37, ta 100 hezky vypada, ale v kolika pripadech hral treba 10 az 20 minut? Ve vetsine...

           A kecy o blbym braneni uz jsou ojety, ze ti to nevadi u iinych. Jses na nej proste vysazenej, stejne jako spousta jinych fanousku na svoje neoblibeny hrace. I ja to tak mam😀

           • hombre9.8.2023 14:12reagovat

            Tome, Kanón má pravdu. Srovnáváš úplně jiné posty. Kairinen má pozici mezi 6-8, Karabec je křídlo nebo podhrot.

            To je jako srovnávat Haraslína a Sorensena. Každý má jiný úkol, jeden góly dávat a druhý jim zabraňovat Smích.

            Jinak třeba Karabec dostal s Pardubicemi celou druhou půlku a byl špatný. Třeba Ryneš předčil Zelenýho. Momentálně je nasazení Karabec do zápasu, oslabením Sparty. To že mu vyjde 1 zápas a pak 5 zápasů hoří... Pak dá housle, přihraje a vystřelí a všichni ho obdivují a 5 dalších špilů o něm vůbec nevíš... Kdopak to tak měl?

            Má stejně roků jako Vitík a kde je on a kde Karabec. Opravdu z něho děláte Sáčka. Za 3 roky ho budete stejně obhajovat... NeutrálníNeutrální

            • fandim9.8.2023 15:49reagovat

             Karabec ma imho problem uz jen s koncentraci v zapase. Zesilil, na potreby sveho prirozeneho postu uz celkem umi zabrat i dozadu. Ale jeste porad nema fixovane, ze neni v dorostu ani na treninku. Ta reseni 1v1 jsou casto metodou pokus-omyl, pritom ma technicky tak dobre nohy, ze by mu stacilo i jen minimalni naznaceni a projde protipohybem i na slabsi stranu s balonem u nohy. Takze je v zacarovanem kruhu - aby ukazal napadite prihravky a kombinaci, potrebuje kolem sebe top hrace, jenomze je rizikem ztraty a brejku, proto jde jen jako stridajici a spise za rozhodnuteho.

             Je jen na nem, jestli bude v 23 hvezda repre na 10, nebo up/down jako Jankto.

Předchozí 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 8154 Další
81534 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha