Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hlozek

  thomasd8626.8.2023 20:16reagovat

  Abychom ho tu v zime nemeli na hostovani, podobne to bylo s Vaskem Kadlecem, tohle nebyl stastnej prestup a Kovar prosedi podzim na lavicce...

  • victorlima27.8.2023 10:05reagovat

   Leverkusen je pro Hložka moc. Mají tam skvělé hráče a neustále nakupují. Navíc si myslím, že ani s trenérem si nepadli do oka. Má tam hezké peníze, ale pokud nebude mít herní praxi, tak půjde logicky s výkonem dolů. I ve fotbale platí, že i velké peníze nemusí být vždy tou správnou cestou. Kovář má větší šanci. Záleží na tom jak bude trpělivý.

   • thomasd8627.8.2023 12:12reagovat

    Tak Hradecky je kapitan Leverkusenu ne? Kovar si kopne leda nemeckej pohar. Me by zajimalo u Adama, co ma vlastne za pozici. Je kridlo, podhrot nebo hrotak? Mozna mel jit do mensiho klubu, kde by byl na svuj post ze zacatku jednicka, podobne jako Tocvan.

  • kilovolt27.8.2023 14:58reagovat

   v zimě je pozdě.......potřebovali jsme ho proti Kodani.......

 • české fotbalové prostředí

  victorlima26.8.2023 11:25reagovat

  Sleduji ze zájmem utkání B týmu ve Vyškově. Už několikrát během první půle jsem se rozhodoval, jestli to nevypnout. Ne kvůli kvalitě hry našeho B týmu (ta je jako většinou v první půli docela dobrá a i prozatimní výsledek), důvodem ale je prostředí v kterém se to odehrává. Sám jsem hrál fotbal na regionální úrovní několik desetiletí a tak si nedělám o kulturnosti fotbalových hledišť přílišné iluze. Slyším v Drnovicích tradiční xenofobní hesla o ,,pražských kur..”, zajebané Spartě a tradiční ,,Sparta buz... parta”. To je sice hnus, ale v našich krajích nic překvapivého. Když však po docela brutálním faulu domácího ,,afroameričana” na našeho obránce (který nikdo na hřišti nerozporoval) se začalo ozývat na našeho chvilku ležícího otřeseného hráče ,, měls ho zabít” a poté ,,odneste to hov..”, tak nevím, jestli je to ještě hra a sport, nebo jakási občanská válka. Je to nechutné i proto, že v hledišti je plno dětí a moc výchovné to nebude. Pokud se Vám zdá můj příspěvek nevhodný a takové chování diváků naopak normální, tak se omlouvám.

  • Tashunka Witko26.8.2023 12:20reagovat

   Máš pravdu o tom ”fandění” domácích primitivů. ”Měls ho zabít” bylo obzvlášť vydařené, ale já kdysi byl v Drnovicích na lize (4:4, vyrovnání v cca 100 minutě, vyloučen Sigi a Nedvěd) a vím co je tam za vypatlané publikum a když se k tomu přidá sudí, jako dnes, tak se nemůžeme ničemu divit. Tam v tom panoptiku by měl i Paták strach odpískat faul proti domácím a neotočit alespoň tucet autů pro domácí Afriku.

   Na druhé straně je fakt, že koukat na Kaštánka , jak předržuje balon a volí vždy špatné řešení nebo na Cisseho, který místo nahrávky na gola do prázdný chrtí jak Ola s Kodaní, tak bych ty hráče také nejraději zabil.

   • snytek26.8.2023 12:45reagovat

    Já jsem (taky před drahným časem) podobnou zkušenost udělal v Liberci. Tam nebyly žádné vyholené hlavy, žádní hooligens, ale usedlí tatíci od rodin, kteří když byli z dosahu manželky a kapesné jim dalo na pár piv předem, předváděli neuvěřitelné věci. Sudí ještě ani neodpískal začátek a už byl k...a a č...k, po každém hvizdu sis mohl vybrat mezi ”co to pískáš č...u” nebo ”to je dost žes něco písknul č...u” o řvaní na hráče s hodnocením jejich dětí a manželek ani nemluvě. To vše víceméně bez ohledu na to, co se dělo na hřišti. Už je to docela historie, aktuálně tam na fotbal bohužel nechodí téměř nikdo, tak třeba to tak už není. Pochodil jsem toho dost, ale LBC byl v tomhle směru skutečně unikátní.

    • victorlima26.8.2023 14:58reagovat

     V Liberci to prostředí je také absolutně nenávistné hlavně k pražským celkům. Bohužel jsem také zažil osobně.

   • victorlima26.8.2023 14:54reagovat

    Smích Smích To je klasické naše Béčko. V první půli hráli docela ok a pak tradičně si nechají dát dva až tři góly. Tam se něco dělá špatně!

   • kilovolt27.8.2023 15:05reagovat

    tak ono ”naše” jude slavie, taky není zrovna zrovna projev inteligentního fanouška

 • Wischau Afrikakorps - Béčko 0:1

  Tashunka Witko26.8.2023 11:10reagovat

  Vedení jenom o gol,

  dneska to squadra nera otočí asi dříve než v 89. minutě, jak je to běžné v zápasech béčka na podzim.Smutek

   

  Leda, že by se přidal ještě Schánělec a dal hattrick. Pak by snad mohli urvat ještě remízu.

 • Wischau Afrikakorps - Béčko 0:1

  Tashunka Witko26.8.2023 11:10reagovat

  Vedení jenom o gol,

  dneska to squadra nera otočí asi dříve než v 89. minutě, jak je to běžné v zápasech béčka na podzim.Smutek

   

  Leda, že by se přidal ještě Schánělec a dal hattrick. Pak by snad mohli urvat ještě remízu.

 • aktuální stav

  AlaMierda25.8.2023 11:58reagovat

  My jsme titulem nabrali náskok ve vývoji, který se očividně nečekal. Je škoda, že teď zpomalujeme. Jinak si nedovedu vysvětlit, že víme ani nevím, jak dlouho, že potřebujeme nutně posilu na pravého beka a nemáme to vyřešené. Na druhé straně Zelený kopíruje své angažmá ve Slávii, kde začal skvěle a pak šel do kopru. Takže další post, kde potřebujeme nutně posilu. Opět se ukazuje, že jakmile nevyjde zápas oporám, tak zbytek se k nim přidá. Předkola nám ukazují pravou tvář našeho týmu a Sparta musí prostě tým zkvalitnovat. Protože i když postoupíme do EL, tak na slabší týmy, než je Kodaň a Dinamo v ní nenarazíme. Opět se ukázal problém s lavičkou do těchto zápasu, kde není nikdo, kdo by se zápasem něco udělal. Jinak Priske teď prostě dva zápasy nezvládl, vrchol je Pavelka v Teplicích na hřišti. Ten už při vší úctě nemá v áčku co dělat. Možná je to fajn hráč, ale na hřišti působí, jak nezkušený kluk z dorostu.

  • Nulatunji25.8.2023 13:37reagovat

   Problém Sparty je Rosický. Vyšel mu tah s Priskem a úplnou náhodou z toho vyšel titul. Místo útoku na LM se rozhodl kádr nechat pohromadě, hlavně se nerozhádat, co kdyby někomu vadilo, že najednou sedí. Že nemáme krajní obránce vidí každý. Každý, kdo za to není placený. Do sezóny jdeme s Kuchtou z formy, Nulatunjim co měsíc ležel na pláži a ani před tím neudělal nikdy v životě kličku a Sejkem, což je útočný ekvivalent Sáčka a nejpozději v zimě je v Teplicích. Alespoň bude zase chodit míň lidí.

   • AlaMierda25.8.2023 14:31reagovat

    Naše chování v létě, kdy po letech získáme titul a jdeme těžce nepřipravení na LM asi nepochopil nikdo, možná ani ne lidí z vedení. Přitom upřímně, při dobrém posílení jsme přes Kodaň postoupili a Rakow taky. Mě naše chování připomíná, když postoupí tým poprvé v historii do I.A. třídy nebo KP a vedení s trenéry řekne, že to budou hrát kluci co si postup vybojovali a jsou všichni místní nebo minimálně z okolních vesnic.

   • AlaMierda25.8.2023 14:36reagovat

    Jinak souhlasím. Je k nepochopení, že se naskytne tak veliká šance dostat se do LM. Dle Rosického kvalitní hráči na poháry slyší, ale my přesto jdeme do boje s wingbeky Wiesnerem, Mejdrem, Zeleným. Máme dvě kvalitní křídla ( to jako čekáme, že budou mít pořád top formu?). tři soutěže chceme hrát se třema středníma záložníkama. A v útoku do toho jdeme s Kuchtou divném rozpoložení ( údajně chce do zahraničí), Olantunjim bez přípravy a Sejkem co je mu 20 minut málo, ale výkonnost nemá. Jo a když si připomněl Sáčka, tak aktuálně v Polsku v jeho týmu je 4-5 volba do středu zálohy, tak s ním zalepili na zápas beka, než seženou posilu na ten post.

    • hombre25.8.2023 14:56reagovat

     Mě štve jiná věc.

     My jsme vždy hned spokojeni..., typičtí Češi.

     Podařilo se nám vyhrát ligu s neskutečnou klikou a hned jsme mistři světa. Kdybychom dnes nastoupili proti Plzni, Slávii nebo Baníku, tak dostaneme zase šišku a jsme v prdeli. Zase jsme posrali přestupák. Píšu to tady už dlouho. Bude to jako v roce 2014 a jak jsme se z toho dlouho vyhrabávali. A ti co píší, jaký je vidět progres a že ti co to nevidí, tak tomu nerozumí.... Toto přesně se psalo v roce 2015, 2016....

     Hovno. Olatunji bude dobrý, ale Sejk je momentálně mimo. Kuchta nevím.... možná bude jako v loni, taky slabota a pak super. Dvě kvalitní křídla? Která? Haraslín dal 2 góly Olomouci a dá možná i Karviné a je to hned Messi, kdy zase dobře zahraje? Možná v říjnu. Birmančevič zatím slabota. Co dál? Pešek...., Karabec..., strašní.

     Panák pořád mimo, Sorensena si tahal i Drchal, špaténka.. a Krejčí? Jeho ego je tak vysoko, že už není vidět. Střední záložníci umí vystřelit? Poslední kdo se nebál vystřelit byl Kanga. Beky ani nemá cenu hodnotit. Z nich bude po podzimu nejlepší Ryneš, zbytek je bída a největší bída je Zelený, který se ani neradoval, že dal gól Slávii...

     • AlaMierda25.8.2023 15:12reagovat

      Myslím, že nedostali. Byl by to zase jiný zápas. Jinak souhlas, ale to píšu už i já a psal jsem to i po titulu 2014. Progres tam je, Priske a jeho tým tu dokázali něco neuvěřitelného, ale v tom se musí pokračovat. Jednoznačné je, že jsme nepochopitelně podcenili přestupák před LM. To je pro mě prostě nepochopitelný. Dneska můžeme v klidu říct, že prostě musí přijít ještě wingbeci, jedno křídlo, jeden střední záložník a možná i útočník. A čekám že ještě někdo odejde. Třeba Krejčí, který je tu už dlouho a jeho odchod by byl v pořádku. U Sorensena mám podezření, že nehraje zdravej, jenže kolem něj jsou hráči co nejsou schopni převzít jeho vůdčí roli v obraně. Panák se tu chválí, ale v Evropě hoří jak papír. Aktuálně mám z toho dost veliké obavy a nevyřeší to nic jiného, než příchod posil co sem přinesou něco nového a trochu kádr provětrají. A za mě bych teď šel o víkendu do zápasu s obranou Sorensen, Vitík, Gomez.

      • hombre25.8.2023 15:42reagovat

       Progres tam byl, ale v současné době už to není progres, ale stagnace... Přece nemůžeš stavět na jednom systému, ale reagovat na styl hry soupeře a vývoje hry. A hlavně, tam kde tě tlačí bota, tam musí přijít posila. To je fungující klub, tady bych rád viděl progres.....

       Tyto stopery bych tam taky rád viděl, ale ten zapas vyhrají i bez nich a vlastně bude pohoda Neutrální....

     • johnny126.8.2023 7:19reagovat

      Naprostý souhlas a vystižení problémů. Není co dodat, snad jen, že ten, kdo prodlouží Pavelku, aby ten hrál ještě někdy za Áčko, namísto aby pomáhal klukům v Béčku je naprostý a totální NÝMAND.

  • acs1925.8.2023 14:34reagovat

   Toho praveho beka nemame tak od odchodu Kaderabka ne? To je 2015. Jako jestli nejsme schopní za 8 let sehnat a udržet někoho kvalitního, tak to je jedna z největších chyb managementu a poslední roky i Rosického, který jen nečinně přihlíží, jak hoříme pomalu každý důležitý zápas díky Wiesnerovi a nebo Mejdrovi. Tečka.

   • AlaMierda25.8.2023 14:41reagovat

    Ještě Karavaev, než se urazil, když mu Sparta zatrhla přestup do říše zla. Jako Wiesnerovo vysvědčení jen v předkolech. Komedie před první brankou Kodaně u nás. A včera dvakrát role diváka, u branky 2-3 proč by se namáhal. Ale on mu zase nějaký zápas vyjde. Třeba ted s Karvinou, která bude s náma chtít hrát fotbal. Tak si zase vedení řekne, vždyt to je ten post vlastně ok.

 • Sparta a nároky na hráče

  Larrygo25.8.2023 9:20reagovat

  Včerejší výkon byl katastrofální týmově a v žádném případě se nedá ukázat na jednoho hráče, který nám zápas prohrál, ale...

  Jedna věc mi prostě pořád vrtá hlavou a nedokážu ji pochopit: proč se Sparta pořád k určitým hráčům, kteří nemají odpovídající výkonnost, chová tak benevolentně?

  Když jsem viděl v sestavě Pavelku v Teplicích, stornoval jsem před výkopem tiket s výhrou Sparty. Proč je vůbec ještě členem A týmu?

  Že Wiesner absolutně neobstojí v zápase s Kodaní nebo Záhřebem tu vědělo 99% fóra. Rok co rok se podepíše pod X inkasovaných gólů, táhne se to s ním už od Jablonce. Hraje ale pořád. Mejdr jakbysmet.

  Filip Panák napsal krásný životní příběh, ale jeho bránění formou stínování a ustupování na pozici stopera nejde v dnešním fotbale akceptovat.

  Už dříve Sparta nesmyslně chránila Sáčka neskutečně dlouhé roky, ale proč vlastně?

  Zelený jde výkonnostně dolů zápas od zápasu, ale hrát bude dál, protože je to hodný inteligentní kluk a všichni ho mají rádi.

  Jako vážně se podívejme pravdě do očí a přiznejme si, že Slavie má to konkurenční prostředí nastavený diametrálně jinak.

  • jb25.8.2023 9:34reagovat

   +1

  • snytek25.8.2023 10:22reagovat

   Na jednu stranu máš pravdu, na druhou stranu nemůžu pochopit, že hráči, nad kterými se před týdnem rozplýváme, zahrají o pár dnů později s objektivně slabším soupeřem úplnou tužku. Dozadu volný průchod a dopředu nula. Pominu teď nejčastěji zmiňovaná jména, ale co Birmančevič, co Kairinen, co Haraslín? My je viděli skoro už v Barceloně a včera byli i oni pro smích. V pěším tempu, bez bránění a bez dvou přihrávek za sebou neporazíme ani Karvinou.

   • thomasd8625.8.2023 10:37reagovat

    Ja teda nevim, ale co hraci na hristi, tady predvadi zas fanousci. Po hezkym fotbale nadseni jaky mame muzstvo a po horsim jsou vsichni drevaci co nemaji na SpartuSmích

    • Pouzar1125.8.2023 11:58reagovat

     Smích

      

     Je fascinující, že pokud někdo dělá něco dobře, tak je za to chválen a pokud to totálně posere, tak je kritizován.

      

     ---

      

     Tvoje tvrzení by platilo jen a pouze pokud by tu někdo psal např. o Krejčím že vůbec neumí kopat penalty a v minulém kole ho vynášel do nebes za to že je penaltový bůh. To se ale pokud vím nestalo.

      

     Popisují se tu nedostatky které skutečně existovaly a je potřeba s nimi něco dělat.

      

     Lidé platí penězi, časem, energií, vkládají do toho vlastní víru a poté se protrápí večerem ( někteří i dalším dnem ), protože někdo nepopoběhne a jen kouká.

    • jb25.8.2023 13:28reagovat

     Tak nadšený jsi tady většinou vždycky jenom ty a ještě pár troubů, kteří tomu nerozumí. My ostatní pochválíme, dobrý výkon oceníme, ale to je tak vše. Zrovna tak, když se něco odflákne, posere, vypustí, zachrápe......, tak se tady na to upozorní a zkritizuje. Co na tom nechápeš?Smutek

    • johnny126.8.2023 7:06reagovat

     A co by sis jako představoval, že tady budeme hráče a vedení chválit za odfláknutý zápas, respektive odfláknutý přestupák. Mě fascinuje jak k číňanům přijde hráč (příklad Chytil) a hned hraje a dává góly, u nás se musí půl roku rozehrávat(Ševčík) anebo nasadíme Sejka, který je totálně mimo.

     Prostě ”někdo” ve Spartě dělá svou práci špatně a to dlouhodobě...

  • kanonMates8825.8.2023 10:36reagovat

   Souhlasím, je to bohužel tak. Nemyslím si, že by Slavie měla nějaký lepší hráče, ale opravdu tam rozhoduje aktuální výkonnost, ukázaná platí a Trpišovský prostě dělá taktiku na soupeře. Být Jurečka u nás, hrál by neustále, ačkoliv jeho forma je úplně jinde než na jaře. Priske prostě neumí nic změnit, bojí se do toho sáhnout a vrcholem jeho vidění taktiky a přípravy na soupeře je výměna Kuchty... A teda naše defenziva, to je tragédie... Záhřeb měl snad první roh a třikrát zakončí na brankáře? Tvl co to je? Naše rohy? De já vu Dočkal tvl, každý stejný, z každého brejk. Ty dlouhé auty? Tomu už se směju, nám z toho dá Kodaň gól, měli jsme z toho někdy něco my? Centry a přímáky? První obránce to vždycky má a brejk... Fakt nerozumím, proč když se kádr skoro nezměnil (ano, Čvančara), tak tohle šlo tak strašné do hajzlu, to to ti Dánové nevidí? Prohrát se může, ale za včerejšek jsem fakt neskutečně nasraný. Na všechny, na trenéra, na taktiku... Tvl máme slušný tři střední záložníky, kdy je tam do prdele dá Priske všechny? Pokaždé v pohárech máme na středu problém, prečíslení soupeře, zase mu to bude trvat dva měsíce a pět ztrát jako s tím 4-4-2?

   • thomasd8625.8.2023 10:44reagovat

    Je to stejne vina Rosickyho jako Priskeho ale do pici uz, ve vetsine pripadu hrajem dobrej fotbal, zlepsily se prestupaky, tym vi co chce hrat, ale tady se furt jenom picuje😀😀😀 Prdel by byla, kdybychom postoupily, Zahreb doma dali a tady by se zas strikalo jak jsou Dani skveli😀😀 chtelo by to min toho odezdikezdismu ne?

   • Tashunka Witko25.8.2023 11:50reagovat

    Kdo je ten třetí solida v záloze? Nudný klusák Sadílek?

    • kanonMates8825.8.2023 12:01reagovat

     Ano, ten. Ve tříčlenné záloze by uvolnil víc místa Kaanovi s Lacim, co by mohli hrát výš. Nebo klidně nějaký ofenzivnější, Karabec, Daněk, nebo naopak klidně Krejčí by mohl do zálohy (i když to by dlouhodobě nebyl ideální krok, ale třeba pro jeden zápas a k němu uzpůsobenou taktikou, proč ne...). Možnosti je řada, ale prostě v neděli to bude zase 3-4-3 (i když doma na Karvinou to bude jedno).

    • johnny126.8.2023 7:11reagovat

     A jestli už nedoběhl, tak tam běhá dodnes, milé děti. A to je konec pohádky.

   • Tashunka Witko25.8.2023 11:59reagovat

    Kdo je ten třetí solida v záloze? Nudný klusák Sadílek?

   • Tashunka Witko25.8.2023 11:59reagovat

    Kdo je ten třetí solida v záloze? Nudný klusák Sadílek?

   • Tashunka Witko25.8.2023 12:00reagovat

    Kdo je ten třetí solida v záloze? Nudný klusák Sadílek?

    • fandim25.8.2023 12:25reagovat

     4x....trpelivost ruze prinasi, Rudy gentlemaneÚsměv

 • Nejen nejhorší výkon za poslední rok,

  johnny125.8.2023 7:51reagovat

  jak píše kolega pode mnou, ale strašně ubohej a připosranej výkon. Když jsem viděl jak vlažně bránilo a tupě koukalo 6 hráčů na Vindhala, jak se tam snaží chytit myslím, že to byl druhý gól, tak jsem u té televize řval jako tur. My jsme jim ty góly opět věnovali!!

  Priske bohužel začíná prokoučovávat zápasy, špatnou sestavou, rozestavením, taktikou, která žádná není a opětovným nasazováním hráčů, kteří nehrají na svých postech, přesně tak, jako to minulých cca 5 let dělali všichni čeští trenéři. To umíme jen my, ve Spartě a je to tím, že máme nedostatek kvalitních hráčů. Příklad - stavět do jakéhokoliv zápasu Sparty Pavelku, to je opravdu hodně pod čarou ponoru. To samé Krejčí na levém beku nemá co dělat, je pomalý, neobratný. Wiesnerovo a Zeleného bránění je k smíchu. Sadílek běhá a běhá, možná tam běhá doteď. Mejdr pan 0+0.

  Talentovaní mladíci hrají za Béčko, sedí na tribunách a hraje Pavelka, to nevymyslíš, tohle je ten Rosického progres a budoucnost?

  Ale nedivme se s materiálem, který opět nenakoupili anebo nakoupili za almužnu Rosičtí, se toho opravdu moc dělat nedá.

 • Trapas

  Chabix24.8.2023 22:39reagovat

  Nejhorší je, že mi ani ten Záhřeb nepřisel nijak dobrej. Fotbal hozně pomalej. Pomalý start na balon,predrzovaní míče, bez agresivity. Co se to s těmi kluky stalo? Ještě před týdnem hráli dobře. Jinak Loučka ven. Standardky jak ofenzivni, tak havně defenzivní poslední dobou naprosto šílené.

  • Capo25.8.2023 7:39reagovat

   To mě taky sere úplně nejvíc, že takhle trapně prohrajou s evidentně z formy hrajícím Záhřebem. My jsme jednoznačně podali nejhorší výkon sezóny, to je bez debat. Hra pomalá, výstavba žádná, v podstatě jen nákopy, sebevědomí nula, tolik nevynucených ztrát nepamatuju a bránění celkově katastrofální, v tom vynikli především ob wingbeci.

 • Kodan-Dynamo

  thomasd8624.8.2023 22:35reagovat

  Tak jaka je vlastne Sparta? Ta co prehravala doma Kodan, predvedla paradni utocnej fotbal a vypadla na nedostatky v braneni, nebo dnesni Sparta?

  Za me je to kombinace nezkusenosti a nekterych bohuzel Priskeho trenerskych tahu.

  Taky jde bohuzel videt ze budget 1milion eur je na pohary malo, posilit se melo vic. Konkretne pravou stranu, to vidi i laik.

  Verim v lepsi vykon doma a nabrani zkusenosti v Konferencni lize...Nebudu tu do nikoho kopat, to je moc jednoduchy. Po Jablonci byli vsichni hvezdy, ted nuly..to zas ne.

  • kilovolt24.8.2023 23:05reagovat

   jak dlouho chceš tuhle bídu omlouvat nabíráním zkušeností?!

   • Pouzar1125.8.2023 8:17reagovat

    No přece dokud se nezačne dařit Smích

     

    ”Nabrat zkušenosti a příště to bude lepší” Smích .. to už tu čtu rok co rok tak deset let

    • thomasd8625.8.2023 8:28reagovat

     Mas recht...vsechno je na picu, hraci stoji za hovno, Kretinsky , Rosicky a Priske venVztek

     Jestli nekdo nevidi progres po jednom zesranym zapasu, tak je slepej. Me taky serou nektery Priskeho tahy, ale je to zatim polocas. Az neporazime Karvinou a vypadnem s Dinamem, tak budu treba taky picovat.

     • Pouzar1125.8.2023 11:25reagovat

      Konstatoval jsem jen fakta. To že přemýšlíš jako většina žen a v hlavě si vytvaříš něco co jsem nenapsal je hádám tvůj problém.

      • thomasd8625.8.2023 11:55reagovat

       Jasne si napsal ze tu ctes rok co rok uz deset let, ze casem to bude lepsi ne? Jestli nevidis zlepseni pod Priskem tak si proste slepej. A to ze ten tym nema zkusenosti v poharech jsou holy fakta, nebo je snad hrajem pravidelne? Bohuzel nehrajeme a Evropa a nase liga jsou bohuzel dost odlisny sporty😀

       • Pouzar1125.8.2023 12:06reagovat

        Kdo říká že nevidím zlepšení pod Priskem?

        Tím jen potvrzuješ to co jsem napsal.

         

        ---

         

        Evropa a naše liga jsou dost odlišný sporty? .. To jako fakt? ( pominu li to že máme v ČR neschopný rozhodčí )

         

        Pořád je to fotbal.. Pokud ho hraješ lépe než soupeř a máš trochu toho ”štěstí” tak vyhráváš ( zvyšuješ pravděpodobnost ).

         

        V týmu máme hráče co poháry hráli a spoustu cizáků který hrajou v cizině i když mají na sobě dres Sparty. Tenhle argument neberu ( to může platit leda tak pro kluky kterejm je 21 a těch moc na hřišti nebývá ).

        • thomasd8625.8.2023 12:25reagovat

         A tech 10 let melo znamenat teda co? A ano, evropskej fotbal a ceskej jsou odlisny sporty, od stadionu, pres zazemi, hrace, trenery a rozhodci po reprezentaci. To jen my si tu nalhavame jak nejsme skoro ve vsem 10 let za opicema. U nas se hraje ve vetsine pripadu agresivni okopavana, podporovana a povazovana za zdrave agresivni, aneb nemas na to fotbalove,tak mu aspon nakopej. A neni to bohuzel jen rozhodcima.

         Muzu s tebou souhlasit ve vsem ostatnim, ale v tomhle bohuzel ne.

  • johnny124.8.2023 23:14reagovat

   Laik to vidí, ale SŘ asi ne, raději se bude před majitelem plácat po zádech jak je dobrý, že mu ušetřil a kupuje hráče do 1 mega eur. Možná na ligu to stačí, ale jak to vypadá v Evropě vidíme všichni.

   Gól dostaneme zase minutu před poločasem, to už je snad fakt nějaký psychický problém... nebo nevím nechápu to, nerozumím tomu.

   Prostě a jednoduše na poháry, které si musíme vybojovat sami nemáme, s tímto kádrem nám to stačí jen na KL. Ale nakonec jo, aspoň si vyzkoušíme jaké to je hrát nějaký pohár a nebudeme dělat ostudu v pohárech pro dospělé...

 • Wiesner a Laci

  DaveACS24.8.2023 22:03reagovat

  U Wiesnera ohraná písnička, kdyby neudělal v důležitém zápase alespoň jednu fatální chybu vedoucí ke gólu, asi bych byl překvapenej..

  Laci předvedl naprosto příšerný výkon a kdyby dobrovolně odstoupil ze zápasu, dopadlo by to lépe.. Ta standardka na konci budiž důkazem, to by fakt lépe kopl i Mejdr..

Předchozí 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 8157 Další
81567 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha