Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Omg

  TakeACS4.9.2019 7:48reagovat

  Dokud budeme vybírat takové trenéry, pořád budeme ve sračkách. Via Hapal, Aktuálně. Cz

  Kterého hráče byste si vzal z českého reprezentačního týmu?

   

  Máme starosti s klasickým hrotovým útočníkem, tak bych se zaměřil tímto směrem. Dokázal bych si přestavit sestavu s Liborem Kozákem, který nyní hraje ve Spartě.

  • Dynamo4.9.2019 8:03reagovat

   https://bit.ly/2lAD2UQ

    

   Vaše poslední angažmá v Česku ve Spartě Praha nebylo příliš vydařené. Jak ho s odstupem doby hodnotíte?

    

   Na rovinu říkám, že ne moc v dobrém. Byla to krátká epizoda, kdy se majitel (Daniel Křetínský) po prohře v předkole Evropské ligy se Spartakem Subotica rozhodl, že už pokračovat nebudu. Chtěl jsem, aby v mužstvu a v celém klubu nastaly nějaké změny, možnost něco ovlivnit jsem ale neměl. Chtěl jsem se vrátit na česko-slovenskou cestu, nebylo mi to umožněno. To přišlo až pak.

    

   Nejspíš ještě nenazrála doba. Pořád ještě byli v klubu přesvědčeni, že zahraniční cesta je správná. V následném přestupovém období ale už přicházeli čeští hráči. To za mě nebylo, i když jsem to chtěl. Neměl jsem možnost přivést hráče, které jsem si vytipoval.

   • TakeACS4.9.2019 8:24reagovat

    Ještě že, dovedete si přestavit ty Hapalovi posily? Otrávení

    • DaveACS4.9.2019 8:29reagovat

     Hübschman, Krob, Zavadil a Ljevakovič

    • Bunda4.9.2019 8:33reagovat

     Rusnaka chtěl hodně.

   • Enkoff4.9.2019 10:49reagovat

    Óoooo díky Bože, že byl Hapal spakován natotata !

 • Obrana

  Jaany4.9.2019 6:41reagovat

  Když vynechá personální obsazení, tak podle mě jsou dva hlavní důvody proč dostáváme tolik gólů.

  První je že při rozehrávce soupeře od jeho branky, máme vysoké postavení jako při pressinku, ale k němu nedochází. A není divu s Kangou (jinak nás něj hráč) a Kozákem to nejde. Jen 60 minut proti Trabzonu a 15 proti Olomouci. Jinak nic a soupeř toho využívá k snadnému přenesení hry na naší půlku.

  Druhý důvod je jen jedna šablona při naší rozehrávce od brány na krátko. DZ sebehne ke stoperum, krajní beci jdou na půlku a jen jeden SZ je ve středu hřiště. To nám tvoří příliš slabý střed hřiště. A jak vidíme je to čitelné a každý tým (s výjimkou Ostravy) toho využil. Nase ztráta míče na naší! půlce ve chvíli kdy máme velmi útočné postavení.

   

  To jsou alespoň podle mě věci, které jdou za Jílkem.

   

  Jinak třeba přechod do útoku máme dobrý tak by jsme ho mohli zkusit praktikovat s obranou v bloku na naší polovině.

 • Íránec

  avanti4.9.2019 0:07reagovat

  Tak jak to teda je? https://pbs.twimg.com/media/EDkg0pVWkAICvBD?format=jpg&name=medium

  • Brian Pricke4.9.2019 0:15reagovat

   Frajer má 8krát víc sledujících než Sparta. Smích

  • tatkaradicka4.9.2019 0:17reagovat

   nijak, žádnej rozběh nebude, na instastory nemá nic, lacinej pokus

   • grygi844.9.2019 0:19reagovat

    Instastories po 24hod. mizí, ty chytráku 😂😂

    • tatkaradicka4.9.2019 20:02reagovat

     neříkej, troubo

  • Furia Ceca4.9.2019 8:09reagovat

   Ben Chaim to zatrhl.

 • Rošáda v obraně

  Půllitr3.9.2019 23:28reagovat

  Politika týmu v oblasti přestupů byla v posledních letech těžko pochopitelná. Dalo by se říct, že je za těžko hledat v ní špetku moudrosti, natož pak koncepce. Přesto, zdá se mi, lepší časy přicházejí...

   

  S odchodem Radakoviče a podle mně za nedlouho i Štětiny a Kayi, může začít ta správná přestavba kádru od základu, od pevné a stabilní obrany. Vůbec bych se nedivil, kdyby první vlaštovkou obrozené obrany byl právě Íránec Roozbeh Cheshmi.

   

  Pravonohý stoper kvalitu bezesporu má. Svědčí o tom i zápasy na mezinárodní scéně, které jak doufám, mohou zaručit vyšší psychickou odolnost, oproti současným stoperům Sparty. Se svými 192 cm výšky by se v hlavičkových soubojích určitě neztratil a ve dvojici s mladíkem Hanckem si ho umím velice dobře představit.

  • tatkaradicka4.9.2019 0:41reagovat

   Zbytečně se raduješ. Pokud někdo přijde, pak Beneš nebo Jemelka. Případně Kulhánek.

   Žádnej Rozběh se nekoná, byť ve Spartě poslední dobou započala nadvláda atletů-nekopů nad fotbalisty, tak nejsme někde na zlatý tretře.

   Rozběhat se u nás půjde tak leda ten Jemelka.

   Na traktoristu Čezmího zapomeňte, to je nonsens postavenej na dřívější spolupráci se Saňákem a špatným fotošopu Tehran Times.

 • Jílkovo angažmá

  LukyACS3.9.2019 23:13reagovat

  Chápu hejt na Jílka u sestav/střídání. Už kdysi jsem psal, že je jeho slabina odhad na některé hráče. Pro mě nepochopitelně držel/drží některý borce.

   

  Každopádně mě ten fotbal/jeho systém baví a to říkám naprosto vážně. Loni jsme zvládli zápas v Liberci(díky jediný standardce a přežitý penaltě) nebo se Sigmou, která nás v první půli přehrála a my otočili 2 penaltama.

  Letos sice MB, Liberec a Olomouc jen 1 bod(samozřejmě šílenost), ale herně bych dal to nejvyšší hodnocení. Mělo to tempo a podle mě chybí málo, abysme byli úspěšní a vyhrávali po zaslouženém výkonu.

  Jen 11 bodů za 8 kol zní jako tragédie nehodná Spartě, ale kdy naposledy jste viděli nějaké kloudné kombinace a kdy naposledy hráčům rostla forma? Momentálně hraje Kanga, Hašek, Sáček, Plavšić... nejlíp za dobu, co jsou ve Spartě. Hložek opět roste, což je bomba, která pomáhá sportovně + může nepředstavitelně pomoct i ekonomicky. Mandjeck podle mě za Stramy takhle nevypadal, ale klidně mě opravte. Tohle je hodně pozitivní trend a věřím, že se přidají i další borci, i ti kteří se přidají třeba z marodky.

   

  Samozřejmě, defenziva je šílená, Jílek si za to může i sám a to svým lpěním na Urošovi a především Štetinovi + nepochopitelným odepsáním Kayi, ale to se snad vychytá.

  Dobiáš na twitteru psal, že je mnohem těžší naučit tým ofenzivní systém než ten defenzivní a s tím rozhodně souhlasím. Bránit v bloku naučí tým Chovanec, Šilhavý a desítky dalších trenérů, ale hru dopředu málokdo. Jestli tenhle půlrok bude tragickej, tak věřím, že od jara započne válec.

   

  Rosa to podle mě taky tak bere, i proto máme trpělivost a poskládal mladý tým. Ano, udělal chyby v některých příchodech, ale učí se a konečně je tohle smyslupná cesta. Do budoucna přidat i kritérium zdraví a hledět na to důsledně.

  Jinak mi cesta s Jílkem dává smysl, stejně tak Kotal u béčka. Tohle je konečně nějaká smyslupný směr, který mi tu chyběl snad 10 let. Jen prostě mít trpělivost, tohle slovo zní po těch letech jako klišé, ale teď je to tak.

  • SuperFrankie3.9.2019 23:22reagovat

   Jako napsat o třech zápasech, v nichž jsme dostali dohromady deset golů, že ”... ale herně bych dal to nejvyšší hodnocení. Mělo to tempo a podle mě chybí málo, abysme byli úspěšní ...,” to je fakt silný kafe.

    

   Ale to je slovíčkaření. K meritu věci. Dobiáš může tvrdit jednu věc, ale sám Jílek tvrdí naprostej opak. Takže mi to nedává smysl.

   • SuperFrankie3.9.2019 23:25reagovat

    Ona se ty jeho slova vlastně potvrzují na hřišti, když ve hře dopředu vidíš ty posuny co zápas, ale vzadu to je po krůčcích umocněný ještě zoufalou personální politikou, na který má lví podíl protežováním Uroše, Štetiny, neustálým držením Kayi v klubu a odesláním Plechatého do Jablonce.

    I když u toho posledního je to možná dobře, protože si po nějakým šíleným kiksu aspoň nezničí navždy sebevědomí jako Radakovič.

  • pubi3.9.2019 23:24reagovat

   Souhlasim do puntíku. Já se upřímně po dlouhý době na Spartě fakt bavim. Stejně o titul nehrajeme, což bylo jasný už před sezonou, tak mě nějak ty ztráty bodů netrápí, i když jsou chyby v obraně až neskutečný. Ale dívat se na tři góly za zápasy, tři tyče a pět zahozenejch tutovek, to je prostě lepší, než na remízu 1:1. A jak říkáš, i když Jílkovi vyčítám složení obrany, tak si myslím, že tam stačí vhodně trefit zařazení Kayi nebo Lischky do správnýho zápasu vedle Hancka, ustálení Krejčí/Mandjecka ve středový řadě vedle Kangy s Haškem a bude to fakt dobrý. Bodovej stav je sice šílenej, ale i když je to prostě výmluva, která nic neřeší, tak my měli fakt doteď i prdel smůly, do toho zářezy rozhodčích atd. Typickej zápas se Sigmou - my bysme ho prostě s trochu vylazenějším týmem vyhráli s touhle ofenzívou 5:1 a nikdo by se nemoh divit. Mně to přijde smuslupnější tomuhle věřit, než prostě snášet Ščapaly, kteří by možná v neděli vyhráli 1:0, ale já bych vůbec neměl pocit, že se někam můžeme posunout.

  • honzaspartan4.9.2019 23:31reagovat

   Hložek může nepředstavitelně pomoct ekonomicky. NepředstavitelněSmích

   No přehánění ti vždycky šlo, zbytek textu ani nekomentujiSmích

   Tvl nepředstavitelně SmíchSmíchSmích

 • ...

  Sergej_Stokurev3.9.2019 22:26reagovat

  Vsadím se, že Radakovič i ten Štětina budou v jiným klubu hrát dobře a gól dostávat dvakrát do měsíce.

 • Žid

  pubi3.9.2019 22:08reagovat

  Na soupisku pro LM nenapsal Balutu a Horu. To by mě zajímalo, jestli to věděl, že tam jde na hostování kvůli zápasům v MOL Cupu a doma proti Příbrami.

  • Sendi3.9.2019 23:22reagovat

   oni je tam podle mě dopsat chtěli, ale jaksi zapomněli, že nemaj žádný odchovance :))

   • pubi4.9.2019 1:49reagovat

    Tomu se mi nechce věřit. To by mi sedělo spíš u nás. Smích

  • vitamin4.9.2019 0:22reagovat

   Myslíš že Hora tam šel kvůli LM? To by musel bejt naivní. Bude rád když si kopne v lize pár minut a v zimě půjde zpátky. Podle mě berou jeho a Takacse jenom proto, že si ted nemůžou stáhnout Jugase a nějaké křídlo z hostování a Balutu pošlou pryč

 • Íránec

  SuperFrankie3.9.2019 21:40reagovat

  Už o tom píše na Facebooku i Žongl!!!

  Tohle je tutovka!!!

  • Dno3.9.2019 21:50reagovat

   Já vám to říkal, vy čuráci.

  • waaw3.9.2019 21:51reagovat

   Zdroj?

   • SuperFrankie3.9.2019 21:53reagovat

    e-fotbal a Tehran times.

    To je neprůstřelný

  • waaw3.9.2019 21:58reagovat

   Nechci nic naznacovat, ale zitra v 17:20 pristava na Ruzyni letadlo z Frankfurtu

   • SuperFrankie3.9.2019 21:59reagovat

    Z Teheránu do Prahy se lítá přes Istanbul a jedno letadlo tady přistálo už včera dopoledne.Úsměv

    • waaw3.9.2019 22:01reagovat

     Leta se i pres Frankfurt, ktery ma prime spojeni s Teheranem. Jen se divim, ze takova hvezda neleti business jetem

  • LordFargon4.9.2019 0:25reagovat

   Tutovka to bude až o tom začne psát i Spartička, ti mají vždy ”ověřené” informace přímo od někoho z klubu. Úsměv

 • Brankáři III.

  skalfanacs3.9.2019 20:32reagovat

  V neděli na O2 běžely čtyři zápasy současně, tak jsem si je přepínal. Zaujal mě výkon brankáře Opavy a některé jeho zákroky. Pak při zápase Sparty s Olomoucí jsem porovnával podobné situace a reakci Nity na ně. Proto jsem reagoval příspěvek Semiha Kayi. Jedinou reakcí na mě bylo: Pustil jsem si sestřih a ani u jednoho gólu Nita chybu neudělal a následně Piš o čem, čemu rozumíš jo? Jednou částí obrany a nejdůležitější je brankář, což se o Nitovi nedá říc. Napsal jsem, že Nita tyto góly nezavinil, ale je tam od toho, aby se snažil jim zabránit. Ve všech případech tato snaha byla malá. Jinak je podle statistik hodnocen jako 16 brankář. Jestli Simiha Kaya myslí, že tomu nerozumím tak a on je ten nejchytřejší tak je teda velkej borec. Diskutující by měl mít dostatečný přehled o ostatních soupeřích I Sparta pokud se chce vyhrabat ze dna musí se zajímat i o hru ostatních soupeřů. Omlouvám se mu také, že jsem jeho miláčkovi šlápnul na kuří oko.

  • pubi3.9.2019 20:40reagovat

   Nikomu si na nic nešláp, jen ses ztrapnil a koukám, že v tom hodláš pokračovat.

  • artaxerxes3.9.2019 20:45reagovat

   Ten tvůj miláček je v Opavě dvojkou. Povedl se mu jeden zápas ze dvou a získal 1b a dostal 5branek.

    

   Proti Plzni vypadal jako sněhulák a proti Slavii se mu dařilo.

    

    

   • skalfanacs4.9.2019 6:32reagovat

    A vidíš, v neděli zachytal daleko lépe než Nita.

  • Nulatunji3.9.2019 20:45reagovat

   😂😂😂😂😂😂😂

   V minulém vlákně jsem se tě na něco ptal, odpověz!

   • skalfanacs4.9.2019 6:30reagovat

    Takovej chudák jako jsi Ty mě nebude něco přikazovat.

    • Nulatunji4.9.2019 9:26reagovat

     Ty seš kouzelnej 😂😂😂😂

  • thomasd863.9.2019 20:54reagovat

   Ty nebudes nejostrejsi tuzka v penalu...

  • kilovolt3.9.2019 21:21reagovat

   proč sem něco píšeš? proč vůbec něco píšeš?

   • skalfanacs4.9.2019 6:38reagovat

    Protože jsem se to naučil ve škole a psát pravdu přeci není ještě zakázáno.

  • 123.9.2019 22:30reagovat

   A nezaujal tě při sledování zápasu s Olomoucí taky výkon olomouckýho Reichela? Třeba když si po Haškově břevnu kryl hlavu a skrčil se? Přesně takovýho gólmana bych si přál, aby mi kryl záda... Nita je nadprůměr ligy, dlouhdobě. Nebál bych se jeho aktuální situaci přirovnat k De Geovi v United, dvě, tři sezony zpátky, i když je to troufalej příměr.

   • Elysir3.9.2019 23:10reagovat

    Tak už tomu chudákovi Švancarovi dejte pokoj Smích

    • skalfanacs4.9.2019 6:49reagovat

     TO jsi na špatné adrese. Já na Švancaru nenadávám.

 • Deník sport

  Arni3.9.2019 19:37reagovat

  Zítra rozsáhlý rozhovor s Jílkem. Tak na to jsem zvědavej

  • Brian Pricke3.9.2019 19:47reagovat

   Obzvlášť se těším na odpověď na otázku ”Podle čeho skládá stoperskou dvojici?”

   • SuperFrankie3.9.2019 20:16reagovat

    *vytáhne kostky*

    • Brian Pricke3.9.2019 20:34reagovat

     ”Dnešní losování stoperské dvojice probíhá za dohledu státního dozoru a notáře.”

    • 123.9.2019 22:33reagovat

     Podle mě to bude sofistikovanější, je to přece v podstatě vědec. Myslim že na to bude mít aspoň generátor náhodnejch kombinací v Excelu.

   • acs194.9.2019 0:09reagovat

    Věští z koule :)

   • tatkaradicka4.9.2019 0:43reagovat

    https://www.random.org/lists/

  • Silhis3.9.2019 20:42reagovat

   A kdy vyjde rozsahlý rozhovor s Pavlem Vrbou? no vlastně on se s Denikem sport nebaví Smích

  • Dynamo3.9.2019 20:55reagovat

   řeči řeči řeči...

   Sparta ale potřebuje výsledky a ty bez hráčské kvality nepřijdou.

82417 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha