Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta

  AlaMierda9.8.2019 10:26reagovat

  Máme za sebou cca 5 zápasů a zatím bych to viděl takto.

  + herně jdeme nahoru, i když pomalu

  + Kanga, Nita, Plavšič, Krejčí, Costa (až na ČB)

  + pomalu mizí překulovaná vzadu, díky bohu

  + Kanga a cizinci těžce zavírají držky všem těm expertům, legendám a dalším.

   

  - Kanga - nemyslím přímo jeho osobu, ale závislost týmu na tomhle borci. Nepamatuji si kdy Sparta naposledy na někom byla tak závislá.

  - ve Spartě je pořád spousta hráčů co tu prostě nemá co dělat a dosáhla svého stropu (Hanousek, Frýdek, Kozák, Zahustel, Trávník)

  - Jílek nadělal dost chyb (ať už střídáním nebo sestavou)

  - Sparta nemá kvalitního útočníka

  - Slabé přestupové období , chyba jednoznačně Rosického

  - Naše šílená obrana

  - Chování hráčů včera bezprostředně po zápase. Myslím třeba vysmátého Trávníka nebo Sáčka. Kangovi se tu dávala pokuta pomalu za to, že po zápase je nasranej, protože to nebyla v nějakým kodexu nebo za výkon na Slovácku. Jiní borci,ale asi mají úplně jiné podmínky.

   

   

  • AlaMierda9.8.2019 10:26reagovat

   - Fyzička některých hráčů.

  • taborita9.8.2019 10:33reagovat

   1) tu fyzičku usuzuješ na základě čeho? včerejších posledních 10 minut, kdy předtím 80 minut většina hráčů napadala a jezdila po zadku?

   2) svého času jsme byli stejně závislí na Lafatovi, jakmile vypadl nebo byl zdvojován, byli jsme poloviční

   3) střídání Jílka v kontextu zápasu chápu

   4) Kozáka odepíšeš na základě 4 utkání??Taky dobrý...Jinak já si myslím, že útočníků máme dost a kvalitníchSmích

   • AlaMierda9.8.2019 10:46reagovat

    1) Na základě toho, že včera spousta hráčů pletla kolem 70. minuty nohama(někteří od 60 minuty). Tím pádem začala kazit jednoduché přihrávky a soupeř začal mít více ze hry.

     

    2) Asi jo, i když Lafatovi musel někdo ty šance připravit do vápna. Kanga prostě tvoří, střílí nahrává.

     

    3) Já ho právě vůbec nechápu. Náš tým zalezl a bránil, ta kse snad nabízí dát dopředu někoho rychlého. Klidně bych tam dal Karlsona. Soupeř zjistil hned, že Kozák jim neuteče a tak byl v klidu.

     

    4) Ne po čtyrech utkání. Já o něm píšu už delší dobu, že nejsem přesvědčenej, že je to nějaký kvalitní útočník. A tady i během jara v Liberci to potvrzuje.

     

    A ne nemyslím si, že máme kvalitní útočníky. Tetteh talent ok, Drchal zraněn na delší dobu. Pulkrab zraněn a na Spartu opakovaně dokazuje že nemá. Kadlec to je tak na konec kariéry. Graicair za rok zmizí v zapomnění. Juliš to je tak na Příbram. Kozák na to nemá. Takže nám zůstane tak Hložek. Ne Sparta opravdu na sezonu co se týče útočníků je mizerně připravená.

    • kilovolt9.8.2019 11:50reagovat

     klidně to sem napiš třeba stokrát. myslíš, že se něco - cokoliv - stane? já se vsadím, že ne Úsměv

   • Enkoff9.8.2019 10:46reagovat

    S útočníkem nesouhlasím. To co včera předvedl ten nor, takhle si představuju, že bude hrát náš útočník. Myslel jsem, že takhle bude hrát Kozák, ale kdeže... Doufejme, že se sebere, protože jeho góly budou sakra chybět.

    • Kratos9.8.2019 10:52reagovat

     Kozák nikdy žádný střelec nebyl a nebude. Další Rosického omyl.

   • Larrygo9.8.2019 11:24reagovat

    4) jiní hráči tu byli odepsaní i rychlejc.

    Kozák se bude pořád špatnej. Klidně si to vyfot a za půl roku mi to můžeš omlatit o hlavu, až bude mít na kontě 10 gólů.

  • Sendi9.8.2019 10:34reagovat

   - ad závislost na Kangovi - nevíme, neviděli jsme hru bez něho.

   - hráči co tu nemají co dělat - diskutabilní, třeba Trávník je tu fakt chvíli, Frýdek je určitě dobrej fotbalista.

   - Kvalitní útočníky si myslim máme minimálně dva.

   - Přestupové období naopak podle mě jedno z nejlepších za poslední roky :)

    

   S tim ostatním víceméně souhlas, akorát to chování po zápase...já nevim, mě prostě přijde, že se hledá senzace kde neni...

   • AlaMierda9.8.2019 10:49reagovat

    - hele Sendi, já ani nevím zda ji bez Kangy chci vidět. Neumím si představit, kdo by měl ten tým takto táhnout.

     

    - útočníci když tam dáme Hložka a Tetteha může být. Ale pořád mi chybí jeden borec co je zkušenější a schopný dávat branky

     

    - Mě se zdá, že prostě ten tým se nijak neposílil. Krejčí super, Hancka a Vindheima uvidíme. Ale podle mě, měl dorazit aspoň jeden nadstandartní hráč co je schopný hned týmu pomoct.

    • Sendi9.8.2019 10:54reagovat

     - já myslim, že mít na osmičkách Haška s Trávníkem a za nima Krejčího je sakra silná záloha...

      

     - tak jest, musíme prostě brát v potaz, že máš dalších padesát útočníků na marodce a já myslim, že fakt nejde furt sem někoho vodit...pro mě je Tetteh výbornej a včera to prokázal, byť spálil...

      

     - Tak já o tom v podcastu mluvil, že mi chybí rozdílovej stoper a fyzický křídlo...s příchodem Hancka je ta první věc vyřešená podle mě. Jinak my všechny příchody dávaly smysl a řešily nějakej konkrétní problém...uvidíme...

   • blablabla9.8.2019 10:52reagovat

    Ad chování souhlas. Všichni jsou/jsme naivní. Fakt je, že fanda to žere vic, resp. jinak nez hráč. A asi to jinak nejde, by se dotyčnej cutalista jinak zblaznil. Taky to v praci žeru, sere me kdyz to nejde atd., ale kdyz padla, snažím se vypnout a domu ” práci netahat” což je jediné dobre. To nic nemění na tom, že některé tweety apod jsou zbytečný vraždění hada bosou nohou.

     

    Závislost na kangovi? Asi jo. Ale pokud si ho pojistite dal tak proč ne. Schvalne to přeženu. Real byl taky kolik? 7 let? Zavislej na ronaldovi a taky fungoval. Po odchodu potopa. Pokud si ho necháte zdrhnout tak bych to viděl jako vas velkej pruser a selhání. Navic v domě kdy holek mu evidentně je schopen vysvětlit co a jak a ten ”rebel” na nej evidentně da

    • blablabla9.8.2019 10:56reagovat

     Kua neni nad chytrej mobil....drazdeni hada....v době kdy jilek....

     • fandim9.8.2019 11:16reagovat

      Vrazdit hada v dome holek.... ty mas asi zajimavy konicky:)

  • Čouďák9.8.2019 10:34reagovat

   Shrnul jsi to naprosto přesně. Přivedli jsme sice 7 hráčů ale nepřišla žádná okamžitá kvalita. Kvalita se jenom rozmělnuje kvantitou.

  • Kratos9.8.2019 10:51reagovat

   Naprosto přesné a trefné.

 • Včera

  taborita9.8.2019 10:22reagovat

  Mě se to včera líbilo, a ten konec - je to prostě fotbal, stane se.

  Poprvé jsem měl pod Jílkem pocit, že se ta hra Sparty někam od doby Ščasného a Itala posunula, presování a napadání bylo na úrovni, kterou bych od Sparty chtěl vidět v každém zápase.

  Líbil se mi výkon od všech hráčů až na Trávníka, Hanouska a u Tetteha mám z 80% procent jeho výkonu pocit, že na to dlabe (zbylých 20% ale předvádí skvělé věci).

   

  Tak teď jenom zopakovat tento výkon i v dalších zápasech.

   

 • šance

  Tazmen9.8.2019 8:17reagovat

  já si paradoxně myslím, že máme větší šanci na postup, než když by jsme tam jeli s výsledkem 2:0. Kdo by taky chtěl po poločase vést 2:0 a zkončit v Csaplárovi pasti? Úsměv Naše týmy jsou experti na to posrat dobrý výsledky a obzvlášť my..

   

  • petr1379.8.2019 8:56reagovat

   větší šanci určitě nemáme, ale úplně ztracený to není. Včera jsme je opravdu přehrávali. Ovšem je třeba si připomenout naše výkony venku, navíc Turci budou doma o hodně silnější. Ten včerejší závěr je prostě obrovská škoda. Na druhou stranu výkon je příslibem.

   • Larrygo9.8.2019 9:20reagovat

    Problém je, že Turci už nezopakuji chybu s nasazením OBI Mikela, kterej byl včera takřka nejhorší na hřišti.

   • Tazmen9.8.2019 9:32reagovat

    Za stavu 2:0 by na nás Turci vlítli hned od začátku a víme jak je naše obrana spolehlivá, když se na ní zatlačí. Takhle to je víc otevřený a hráči nebudou mít v hlavě, že kdyby to posrali tak to nebude taková ostuda..

   • dominik279.8.2019 10:34reagovat

    Pro mě je Sparta favoritem na postup. Její šance výrazně klesají jen s nasazením Libora Kozáka (pardon, nemůžu to říct jinak), který krom toho, že zvlášť v současnosti je naprosto nególový, tak ještě důležitý gól na 1:2 jde opravdu z velké části za ním, což při jeho zkušenostech a čerstvosti v daný moment fakt nedokážu vůbec vstřebat. Jeho výkony v této sezoně jsou pomalu na vyřazení z kádru. Tady se často bavíme, jestli je ve Spartě čas a prostor čekat, až se vykope mladý hráč, nicméně já hlavně nevidím důvod, proč tady čekat na probuzení hráčů kolem třicítky.

     

    Zbytek týmu mi naopak přijde dobrý, místy vyloženě naprosto parádní. Řekl bych, že tam bylo i několik skvělých momentů a velmi slibných individuálních výkonů. Jílkova Sparta se mi začíná hodně líbit, což jsem popravdě nečekal, že to může přijít až takhle rychle po jeho nástupu. Pokud se dokáže prokousat do Evropské ligy, tak si umím představit, že tam bude hodně vidět.

  • blablabla9.8.2019 9:54reagovat

   Ja si myslim ze šanci jste promarnili vcera jelikoz tak marnyho turka uz za týden neuvidíte. Vcera komorní atmoska, turci prvni ostrej zapas, jasne tahali za slabší konec provazu. Doma s atmoskou v zádech to dle myho bude jiná káva. Nam dají zas antverpy z brejku trojku do půle a bude. Seshiti budou letos jediný pohárový, což může být zajímavý z pohledu ligy

   • AlaMierda9.8.2019 10:14reagovat

    No já bych ještě vůbec nepodcenoval letos Bolku. Ta má vcelku fajn los a včera v Rumunsku hodně zlobila. Každopádně co se týká vás, tak vůbec nechápu proč se pořád držíte tvrdohlavě té Československé kabiny (až na ty dvě výjimky). My jdeme aktuálně vcelku herně nahoru, vy ale stojíte na místě. A kdo stojí ten couvá. nechápu ten váš strach tím něco dělat.

    • blablabla9.8.2019 10:42reagovat

     Ze stojíme na místě bych si dovolil oponovat. My pomerne intenzivně couvame:). Uvidime dal.prvni tri ostré zápasy sem si říkal že by to mohla byt otocka směrem zpet ke koukatelne hře, ted uz si tak jistej nejsem. Osobne si nemyslím že je to o tom, jestli je nebo neni cesko slovenská kabina nebo kabina legionaru, ale jde o charakterove vlastnosti konkretniho kopace, samozrejme ruku v ruce co umí nohama. Vy nahoru jdete a jestli nepropadnete hysterii a Jilek dostane cas, bude to kua poznat:)

  • mučení barevnejch9.8.2019 10:42reagovat

   tak to zase ne, 2:0 by bylo moc moc pěkňoučký.. ale myslim, že je to lepší než 2:1 - to bysme byli těžce zalezlý a zesraný a dopadli jako prádelna v řecku.

 • Oscar

  ap24129.8.2019 7:58reagovat

  téměř jistě k Číňanovi....

  • Majklll9.8.2019 8:11reagovat

   král, souček, oscar na stejnou pozici - není to málo??..

   • victorlima9.8.2019 8:13reagovat

    Ne on tam jde především pro to, aby ho nekoupil někdo jiný. Nebo, že by přece někoho prodali?

    • Majklll9.8.2019 8:14reagovat

     možná, že ho nechají do zimy v liberci a počítají s tím, že v zimě prodají součka a tedy budou mít náhradu už koupenou.. jinak mi to nedává smysl..

     • Tyrrael9.8.2019 9:59reagovat

      A myslíš, že někdo v zimě aktivuje Součkovu klauzuli ve výši cca 15m éček?

      • Emil9.8.2019 10:07reagovat

       Spartak Moskva, ale tam zas asi nechce Souček. Lidi mu nalili do hlavy, že má na Anglii, Německo a kdo ví co a Spartak je mu málo :)

       • Tyrrael9.8.2019 10:14reagovat

        To si nemyslím, že by dal, ale budiž. Úsměv

      • Majklll9.8.2019 10:07reagovat

       výstupní klauzule je jen částka, za kterou ho slatanci musí pustit bez jejich souhlasu - pokud dostane souček nabídku z ”lepší” ligy a bude chtít odejít, tak ho pustí i za polovinu..

    • Sheva9.8.2019 10:00reagovat

     Stejný případ jako Holeš. Ať Tvrdíkovi upadne. Proč tam ti hráči lezou když vědí, že si nekopnou?

     • Majklll9.8.2019 10:11reagovat

      asi mu nakukali, že Coufala pustí do německa.. nebo nevím.. třeba si kopne, ale zrovna přes COufala nevím nevím..

   • Dynamo9.8.2019 8:36reagovat

    Král časem skončí na stoperu

    • Tazmen9.8.2019 8:46reagovat

     Král do roka zmizí do ciziny, o něj bude větší zájem než o Součka.

     • Sheva9.8.2019 10:01reagovat

      Nezmizí, na tom si oni přeci zakládají, že tam ti hráči musí něco odmakat a pak teprve minimálně po 2 letech se může uvažovat o jejich odchodu. Ve finále to mají nastavené tak jak by to mělo být

     • Enkoff9.8.2019 10:48reagovat

      +1

 • Kanga

  captain_obvious9.8.2019 7:44reagovat

  Jak na tom Jílek trenérsky doopravdy je, se dozvíme teprve ve chvíli, kdy kvůli kartám, nedejbože zranění (NEDEJBOŽE delšímu), vypadne Kanga. Sparta dlouhodobě spoléhá vždy na 1 hráče, kolem kterého se všechno točí, ale v žádné jiné sezoně nikdo z nich nebyl tak stěžejní, jako letos Kanga. Bez toho se na tom hřišti nestane prostě nic.

  • ap24129.8.2019 7:48reagovat

   Máme velkou marodku si uvědom...

   • captain_obvious9.8.2019 7:56reagovat

    Jakou marodku? Smích 90 % hráčů, kteří jsou teď na marodce, si za Spartu ještě ani nekopli do balonu nebo patří dlouhodobě k nejhorším hráčům v celém kádru. Z toho zbyktu u Kadlece to vyloženě smrdí koncem kariéry a s Bořkem to taky bude vypadat bůhvíjak.

    • ap24129.8.2019 8:15reagovat

     Lischka, Vindheim, Dočkal, Hložek nejsou posily pro Spartu? Možná i Frýdek. Ano Vindheim ještě nehrál...

     • ap24129.8.2019 8:20reagovat

      Ještě Drchal! Ano dlouhodobě zranění, ale co jako?

     • captain_obvious9.8.2019 8:51reagovat

      Lischka, Panák, Vindheim si nekopli v soutěžním zápase. Frýdek je sráč. Hložek není na žádný marodce, kvůli sračce vynechá jeden, max. dva zápasy, tak se uklidněme.

       

      Ano, Drchal patří mezi těch 10 %, kteří nepatřej do těch mnou zmíněných 90 %, strašně těžký na pochopení, je mi to jasný.......

      • petr1379.8.2019 9:19reagovat

       Jak na tom Jílek doopravdy trenérsky je, se dozvíme, pokud dostane opravdu aspoň pár měsíců, aby mužstvo naučil styl, kterým chce hrát. Ani Trpišovská u slátanců, dokonce ani Klopp v Liverpoolu nemávli kouzelným proutkem během pár tejdnů. Marodka mu to samozřejmě komplikuje, ne že ne.

        

       p.s. Věty typu - Frýdek je sráč - by sis mohl odpustit.

       • captain_obvious9.8.2019 9:27reagovat

        Já taky nic jiného netvrdím. Zatím aby člověk viděl nějaký systém, tak si musí nasadit růžové dioptrické brýle, ale taky je pravda, že příprava byla krátká a v kádru je pořád řada hráčů, kteří tam nemají co prohledávat, jako například sráč Frýdek.

         

        P.S. O tom, co si odpustím nebo ne, si rozhodnu sám, ale díky za starost.

        • petr1379.8.2019 9:38reagovat

         Na já bych ti za takovou větu dal ban, ale naštěstí pro tebe o tom nerozhoduju Úsměv

         • Kamenovic9.8.2019 9:57reagovat

          Sluníčkáři! 🤮🤮🤮

          • petr1379.8.2019 10:07reagovat

           tak já jsem trochu sluníčkář Úsměv, ale pokud jde o fotbal, tak hlavně sparťanskej, když bude sráčem nazývat Limberskýho nebo Berbra, tak mu pod to klidně dám moderní plusjedničku Úsměv

           • captain_obvious9.8.2019 10:34reagovat

            Trochu SmíchSmích

             

            Naštěstí tady na rozdávání banů nemáš hodnost, jinak bys tady nejspíš byl už sám.

            • petr1379.8.2019 10:47reagovat

             Neboj, byla by nás tady spousta Úsměv, i ty, pokud bys přestal na sparťanskejch stránkách označovat sparťanský hráče za sráče Úsměv

             • captain_obvious9.8.2019 11:02reagovat

              Vidíš, a já blbec si myslel, že internet je zóna svobody slova a ne Petrův sluníčkovej, absolutistickej svět. Oh wait, on je.

              • petr1379.8.2019 11:05reagovat

               Jak jsi správně napsal, nemám zde žádnou hodnost. Tudíž jsem se ani nijak nepodílel na vytváření pravidel tohoto fóra Úsměv

                

               Administrátoři e-Sparta.cz si vyhrazují právo na smazání příspěvku nebo zablokování účtu bez udání důvodu, odstraňovány budou příspěvky, o kterých administrátor usoudí, že úroveň diskusního fóra poškozují. Žádáme Vás, abyste nevkládali především následující typy příspěvků:

                

               Vulgarity, urážky, provokace, nezákonný obsah

        • Sendi9.8.2019 10:20reagovat

         počkej, ty tam fakt nevidíš žádnej posun ve hře? :)

         • captain_obvious9.8.2019 10:36reagovat

          Něco tam je. Těžko říct, jestli to sráží individuální nekvalita nebo teprve krátká znalost systému, ale žádnej zázrak to není. Uvidíme, co na jaře nebo ideálně už v pozdějším průběhu podzimu.

  • victorlima9.8.2019 8:05reagovat

   +1

 • No

  ap24129.8.2019 7:14reagovat

  dneska ”krásný” probuzení.........😯

  • lidoop9.8.2019 7:24reagovat

   Zdálo se ti o výhře 3:1? 🤷‍♂️

   • ap24129.8.2019 7:52reagovat

    No možná je lepší jak to dopadlo, za stavu 2:0 bysme jeli do Turecka natěšení že postup je na dosah a hráli bysme jen nedostat branku, takhle musíme hrát na vítězství, myslím že šance na postup stále žije...

    • Majklll9.8.2019 8:13reagovat

     myslím, že bychom jeli do turecka dát gol a 4 nedostatm, takhle musíme jet do turecka dát gol a žádný nedostat, což je sakra rozdíl..

     • ap24129.8.2019 8:24reagovat

      Uvidíme, jak řekl Kanga, je to teprve poločas! Byli jsme 80 minut lepším týmem...

 • Bez Frýdka to prostě nejde

  Hynek9.8.2019 6:48reagovat

  Už aby byl fit.

  • Bunda9.8.2019 6:50reagovat

   Kde bude hrát?

   • Spalik18939.8.2019 7:01reagovat

    Hrá nebude nikde, jen sežere Trávníka. To bude většině stačit..

   • jakub23119.8.2019 8:59reagovat

    Na levym beku, tam mu to sedi nejlip.

 • Dneska

  Spalik18939.8.2019 0:13reagovat

  Převládá spíš zklamání než nasranost. 80 kvalitních minut zmačkali a hodili do koše. Bylo vidět, že se snaží o aktivní press a byla otázka, zda to vydržíme do konce či ne. Bohužel. Asi jsem jediný, ale Trávník mi dneska nevadil. Pro něj, jakožto SZ to musel být na kraji docela nezvyk, navíc musel vypomáhat vzadu Sáčisovi. Měl jít dřive dolu. Oproti min. roku se na to dalo dívat. Týmu věřím. Pokud se najde stoper a chytne se jeden z ůtočníků , nebo zkusí Hložek, bude to dobrý.

 • Odveta

  SuperFrankie8.8.2019 23:47reagovat

  0:1 třeba Costa a pak v 89. minutě to střídající Radakovič po faulu Kozáka posere a dostaneme vyrovnávací gól z penalty, načež vypadnem.

  #vizeSmích

  • pubi8.8.2019 23:53reagovat

   Nějak si nedovedu představit tu situaci z 89. minuty. Radakovič bude chytat tu penaltu?

   • SuperFrankie8.8.2019 23:59reagovat

    I to se může stát.

   • Tyrrael9.8.2019 6:33reagovat

    A chytne jí, takže se stane hrdinou.

 • O2

  Nuff8.8.2019 23:26reagovat

  Pokud jste nezaznamenali - od víkendu na O2 TV (včetně Sport pack) Premier league!

  • SuperFrankie8.8.2019 23:45reagovat

   Aspoň někde může člověk sledovat týmy hrající evropské poháry, když se toho nedočká na Letné.

  • ap24129.8.2019 0:28reagovat

   Ale od 22.9. to stojí 299 kč měsíčněSmutek

   • DaveACS9.8.2019 6:30reagovat

    Ještě řekni, že by sis představoval všechny zápasy Premier League zdarma

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha