Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • vedení + ”experti ”

  AlaMierda16.5.2019 10:46reagovat

  Teď se ukáže zda se přistupuje spravedlivě ke všem.

   

  1) Dvojice Kanga + Civic dostala na podzim po Slovácku pokuty, jak kráva. Tak jaké pokuty vyměří vedení za tuto největší ligovou ostudu v historii?

   

  2) Experti typu Vízek, Siegl, Frýdek, Novotný měli za dob Stramáka plnou hubu keců na všechny cizince. A pořád opakují něco o srdíčku, žraní trávy, o tom jak naši hráči vědí co to znamená hrát za Spartu atd. V posledních kolech to vidí a včera to vyvrcholilo neuvěřitelnou trapárnou. Tak se k tomu mohou vyjádřit.

   

  • dominik2716.5.2019 10:49reagovat

   Já si teda myslím, že vypuštění zápasu by šlo v první řadě za Chipciem, u něj bych řekl, že to fakt bylo vidět nejvíc, takže v tom cizinci budou lítat i teď...

   • Tashunka Witko16.5.2019 10:52reagovat

    Nejmarkantnější herní pauzu si vybral Hanousek !

    Chipciovi zdárně sekundoval i Frýdek.

    • Mich16.5.2019 10:59reagovat

     Tak frydek by mel dostavat pokuty kazdy zapas za svoji kopaci techniku, dokud by ho to nedonutilo davat si individualni hodiny a hodiny navic, kde by trenoval jen pasy za obranu.

   • taborita16.5.2019 10:54reagovat

    Nasazení hráče (jeho motivace k utkání), který za pár dnů ze Sparty odchází, jde především za panem trenérem...

    • Casper Hejter16.5.2019 10:57reagovat

     Tak Horňák je jen trapná záplata a Spartě už o nic nejde, jméno si ničí soustavně 10 let, výplaty chodí, tak co se snažit.

   • AlaMierda16.5.2019 10:58reagovat

    já nemluvím o vypuštění zápasu Dominiku, ale o tom tragickém výkonu většiny hráčů v čele se Zahustelem, Plechatým (u něhož ještě přivřu oči) a naší středovou řadou. O tom se kterým jsme ještě horkotěžko porazili Liberec. Chipcia o kterém se píše, že tu končí může nasadit jen netrenér, který nerozezná fotbal od kohoutích zápasů. A korunoval to Heča třetí brankou, to bylo vrcholné číslo.

    • johnny116.5.2019 11:13reagovat

     Je to tak, házet to na cizince je prostě mimo, Frýdek byl jasně u druhého gólu nestíhal plzeňáka, který dával gól.

     A když už jsme u Frýdka, to má být jako kapitán, který má jít příkladem, to je k smíchu.

     Heča má být lepší než Nita, no to snad ne?

     Jediní, kteří včera bojovali za Spartu byli Kanga, DMK a snažil se Hložan. Jinak ostatní naprostá nula, prostě nic, takhle se za Spartu nehraje.

     Hlavně že Rosický řeší kodex, jsem zvědavý jaké teď rozdá pokuty a kdo bude sedět příště na lavičce.

    • dominik2716.5.2019 11:19reagovat

     Horňák pro mě není netrenér, ale řekl bych, že ze své dosavadní trenérské kariéry na tohle není zvyklý, takže spíš projev nezkušenosti a naivity. Ono taky trénovat áčko Sparty je dost specifická zkušenost, na kterou se prakticky nejde dopředu připravit, co se tak říká. Podle mě je Chipciovo počínání neomluvitelné, takhle profesionální fotbalista hrát nemůže. Jen tím krásně ukázal, proč ti dneska leckterý fotbalový skaut řekne, že v Rumunsku jsou výborní fotbalisté, ale brát je do týmu není úplně ideální řešení... Doufám, že za tohle Chipcia odstaví, protože přimotat se ke třem gólům mohl i nějaký dorostenec, pro kterého by to aspoň byla cenná zkušenost.

      

     Zahustela bych ani moc nerozebíral, to je pořád to samé. On podle mě v současnosti nemá kvalitu na českou špičku. Včera se jasně ukázalo, že Sparta momentálně nemá použitelného pravého beka. A co jsem slyšel z více zdrojů, tak Sparta prý se Zahustelem opravdu nadále počítá, takže tenhle bizár asi ještě bude pokračovat.

      

     Hečovo počínání při třetí brance bylo taky šílené, ale zase bych tolik nezveličoval jednorázový kiks, to se stane i lepším gólmanům. Bohužel ten včerejší výsledek je takový součet vytrestaných chyb, tak to koneckonců bývá...

     • Lobrock16.5.2019 11:23reagovat

      Horňáka vyhodili z Vlašimi pro neschopnost. Moc nechápu to tvé zastávání se ho.

     • AlaMierda16.5.2019 11:31reagovat

      Horňák včerejší sestavou ukázal, že je netrenér.

      1) Postavil Chipciua, hráče co je myšlenkama už v Belgii a hrál tak aby se hlavně nezranil.

       

      2) Postavil stejnou středovou řadu, jako proti Liberci. To byl po té tragédii s nimi spokojen?

       

      3) Zahustel, tam už je škoda se vůbec vyjadřovat a nejhorší je, že nemít nějaké zdravotní problémy, tak ten zápas dohraje.

       

      To jsou přehmaty co by neudělal ani trenér z pralesa

      • Mich16.5.2019 11:38reagovat

       ad 3) Tam bych se ho trochu zastal, nema na ten post zadnou alternaci krome bodu 1) Leda by tam postavil zase nejakeho juniora, ktereho by nechal semlit jako Plechateho.

       • AlaMierda16.5.2019 11:40reagovat

        já bych na toho beka dal třeba Plechatého, ať to tam odkope. Horší než Zahustel by nebyl.

    • Tashunka Witko16.5.2019 11:21reagovat

     Plechatýho mi bylo spíše líto. Je to přesně příklad hráče, kterého ničí trenerští debilové. Po solidním rozjezdu ho srazil psycholog Ščasný, který ho nechtěl postavit proti Barošovi a v podstatě mu narušil sebevědomí a veřejně ho zesměšnil. A pak ho Horňák pošle bez nějaké lepší přípravy a nasbíraných minutek do rozklíženého a nefunkčního týmu, kde nemá žádnou oporu a musí hrát vedle antifotbalisty Zahustela. Nedivím se, že zmatkoval a vyráběl tam nesmyslné svíce i v momentě, kdy ho nikdo nenapadal. Ten kluk prostě nemá sebevědomí, ale vinu mají hlavně treneři.

     • johnny116.5.2019 12:19reagovat

      Je to jak píšeš, jen dodám, že tahle celá sračka jde za Ščasným a ’odborníkem’ Křetínským.

      Horňák už jenom vaří z toho, co mu ti dva nechali, to ani jinak dopadnout nemohlo.

      Mám z toho špatný pocit a myslím, že ke dnu ještě pořád padáme.

   • victorlima16.5.2019 11:00reagovat

    Chipciu nehrál dobře. Není se co divit. Hráč ví, že se bude muset stěhovat, proč by se měl nějak snažit? Spíš nechápu, proč byl nasazen. Myslím, že stejně zlý výkon odvedl Hašek a Zahustel a velmi podobný též Frýdek, Plechatý, Costa i Hanousek. Rozhodně platí to, co řekl Horňák do TV. Takový výkon si nemohou hráči nastupující za Spartu Praha dovolit. Neměl to však vyprávět divákům v TV, ale před zápasem hráčům.

 • hrůza

  sparta24leco16.5.2019 10:19reagovat

  Sparta dělá jen ostudu. Všichni se nám smějou. Ten kádr je teď špatnej, úplně v rozkladu, tam může hrát snad jen Hanousek, Karlsson, Hložek a Drchal. Chybí tam spolehlivej brankář, dominantní stoper dirigent, pravej bek, kreativní záložník (Kanga dobrej, ale má problém s disciplínou), gólovej útočník a trenér, kterej by dal týmu herní tvář, kterou už minimálně dva roky nemáme, byl autoritou u hráčů a jeho změny v sestavě a střídání byli aspoň trochu logické, ne jak se děje u Horňáka a dělo u Ščasného, kdy hráči rotují mezi tribunou lavičkou a základní sestavou, že nad tím zůstává rozum stát. Hráči ze sebe ani nevydají maximum, to je asi to nejhorší. To se za léto asi všechno nepovede změnit k lepšímu. Snad se to aspoň nezmění ještě k horšímu a nekoupíme místo hráčů, který potřebujem (pravej bek, stoper) zase dvě křídla, protože nám je nějakej agent zrovna nabíd. Kam to nechal dojít DK? Je to smutný, co se děje se Spartou.

 • Trenér

  roggi16.5.2019 9:57reagovat

  Bohužel se musím přiklonit k názoru, že by Sparta měla angažovat českého popřípadě slovenského trenéra. Protože, když to bude někdo jiný, tak se tu opět zvedne vlna histerie a napadání,ze strany medii, bývalých hráčů a radoby odborníku, jak to bylo za Stramaka a spol. Můžeme diskutovat, zda na to měl či ne, ale ta histerie, by semlela i jinačí kanony. Už slyším ta slova, že máme dost kvalitních trenérů apod. Jen je smůla, že to dotáhli jen k vodám našeho rybníčku a dál ne.VztekVztek

 • Nepřejeli nás

  Tashunka Witko16.5.2019 9:43reagovat

  jenom byli produktivnější.Údiv

   

  A takové stvoření trénuje už x let ve Spartě.

  Ještě zapomněl dodat, že to bylo vyrovnané, jenom jsme měli smůlu a nic nám tam dopředu nespadlo, zatímco soupeř, do čeho kopnul, tak proměnil v gol.

  Košťál by ho za to na fleku profackoval a druhý den by byl na pracáku.

   

  • victorlima16.5.2019 9:45reagovat

   +1

  • johnny116.5.2019 9:56reagovat

   +1

  • Pochcana slama16.5.2019 10:12reagovat

   Nejhorsi je, ze mu na ta banda ve vedeni skoci a daji mu sanci i pro pristi sezonu.

 • Smrad

  salamandr16.5.2019 9:08reagovat

  Jak dlouho se utěšujeme, že s novou sezonou bude všechno jinak a lepší. Ve skutečnosti se hniloba šíří dál a dál.

  • petr13716.5.2019 9:26reagovat

   Tak snad se neprozere i do Blanky, ja tam rad jezdim

 • Bedýnka :)

  Heppig16.5.2019 6:41reagovat

  Jestli si chcete alespoň trochu spravit chuť po včerejšku, dnes vyšel rozhovor s Bednářem. Jedna pasáž, která mě zaujala:

   

  Já bych chtěl, aby Sparta doma hned nastoupila na soupeře, zválcovala ho. Klidně se dvěma útočníkama, ale zatlačila je, dala branku a pořád pokračovala v tlaku. To strhne i diváky. Já dneska přijdu na Spartu a tam se prvních 25 minut nic neděje. Ne-li, že nám soupeř nedá gól.

   

  http://spartanskenoviny.cz/kvuli-sparte-jsem-nakopl-znovu-karieru-roman-bednar/

  • petr13716.5.2019 7:49reagovat

   To by si pral kazdy Spartan, ale na to momentalne nemame ani kvalitu, ani mentalni silu.

    

   Snad to prinese novy trener + posily.

   • Mich16.5.2019 8:13reagovat

    Mentalni silu lze nahradit bicem, to prej dost zvysuje motivaci.

    • petr13716.5.2019 8:22reagovat

     souhlas, proto jsou nejúspěšnější trenéři světa Magath a Pulpit.

     • majtin16.5.2019 8:53reagovat

      +1 Jj, a zástupy hráčů s načatým zdravím to jednoznačně odsouhlasej.

    • victorlima16.5.2019 9:05reagovat

     Samozřejmě! Vedení Sparty se musí chovat k hráčům jako k zaměstnancům. Jeden z posledních úspěšných managerů ve Spartě Košťál, řekl hráčům (mnozí z nich byli dlouholetí reprezentanti), že pro něho jsou pouze věšáky na reklamy a nasadil ,,tvrdou ruku,,. Platilo to a totéž by mělo platit i teď.

     Včerejším výkonem se hráči vysmáli do obličeje všem věrným fanouškům. Rovněž, snad už definitivně, prohlédnou zdejší naivní prosťáčci, kteří zde píší nesmysly o českém jádru kabiny a sparťanském srdíčku. Bohužel, jediní, kteří včera snesli alespoň trochu kritiku, byli nájemní cizáci Kanga a Karlsson.

     Mnozí zdejší fanoušci (včetně mne) nejsou nadšeni z toho, že budeme (pravděpodobně jako poražení) asistovat při předávání trofeje odvěkému rivalovi. Buďte si však jisti, že hráčům to bude srdečně jedno a budou se s nimi plácat po zádech.

     Úsměvné, bylo tvrzení trenéra Horňáka, že hráči jsou po těžkých zápasech. Copak Slavie, Plzeň a Jablonec nejsou? Zároveň Horňák řekl, že jsme přece Sparta a nemůžeme se prezentovat takovým výkonem. Škoda, že to říkal tv. divákům a ne hráčům před zápasem. Výkon Sparty ostře kontrastoval s výkonem Jablonce. A tomu přece také o nic nejde. Asistent jabloneckého trenéra řekl, že dostatečnou motivací jsou hráčské prémie a rovněž dobré jméno hráčů. Naše to asi moc nebere.

     • petr13716.5.2019 9:23reagovat

      No hele ja to tady neprocitam uplne peclive, ale nejak jsem tady nezaznamenal volani po ceskem jadru kabiny.

       

      Myslim, ze vetsine fanousku je uplne fuk, odkud hraci jsou, jestli jsou bili, cerni nebo sikmooci. Jen chteji, aby to byli dobri hraci, byli ochotni za Spartu naplno bojovat a nebylo jim jedno, jak zapas dopadne.

      • victorlima16.5.2019 9:32reagovat

       Asi jo, už se to tu objevuje jen sporadicky. Spíš to člověk čte v novinách či na internetu a hlavně od bývalých sparťanů, kteří jsou dotčeni, že nedostali teplé místo ve Spartě.

       Byl bych taky rád, kdyby tvá poslední věta opravdu platila, vždyť takhle by měli přece uvažovat všichni sparťané.

       • petr13716.5.2019 9:40reagovat

        tak jasně objevuje se uražená ješitnost, to bude vždycky. Na druhou stranu jsem ale přesvedčenej, že těm bývalejm Sparťanům na Spartě záleží. A jen je zkrátka štve, že je teď špatná. Experiment Stramák + šílený nákupy hráčů byla fakt trefa úplně mimo terč.

        • Funin16.5.2019 10:03reagovat

         hele Strama nebyl dobrá volba, ale mam takovej dojem, že vše co přišlo po něm je ještě horší. Ano Sparta je finančně omezená, protože musí platit smlouvy realizáku a hráčů, co si sem Strama dotáhl, ale je to důvod proč hrajem tak, jak hrajem? Strama už tu není dvě přestupní a přípravná období, takže proč máme stopery a vůbec celou obranu na baterky? Je to snad jeho vina?

     • Mich16.5.2019 9:30reagovat

      +1

   • Dynamo16.5.2019 9:03reagovat

    ne nepřinese

  • Casper Hejter16.5.2019 8:33reagovat

   Tenhle rozhovor měl mnohem větší potenciál. Škoda.

   • Heppig16.5.2019 10:24reagovat

    Co Vám tam chybí?

    • Casper Hejter16.5.2019 11:23reagovat

     Z kariéry mimo CZ bych se já určitě zeptal třeba více na Leicester, kde s ním v útoku byl Vassel, co říkal na jejich titul, jestli tam byli tyhle ambice Úsměv No a samozřejmě i na tolik probíraný nákup drog a třeba odbočit i od něj, ono nikdy nebylo těžký ho potkat s cigárkem, tak třeba jak to je, jestli kouří minorita fotbalistů a nebo většina a jen to skrývá líp než on nebo TK27, jestli ve sportu jsou drogy, nemusel by ani nikoho jmenovat, jen do toho prostě zatnout Úsměv

     Pak bych asi více rozvedl konec kariéry ve 29 letech.

     Taky jeho historka ze Sparty ”Ola” fanouškovi moc neřekne a zkusil bych z něj dostat víc.

     O nároďáku tam nepadlo snad ani slovo.

     Abych jen nekritizoval, váš web je fajn a jiný rozhovory mě bavily daleko víc, jen tady je vlastně jen výčet toho, kde hrál + naprosto zbytečná a nesmyslná kritika Kangy.

      

     • Heppig16.5.2019 12:36reagovat

      To jsou dobré poznámky, díky! V Leicesteru byl opravdu jen na tři měsíce a odehrál snad 4 zápasy. Nebylo moc na co se ptát. O jeho aféře nechtěl mluvit, což respektuju. Konec kariéry byl právě kvůli tomu a celému honu na něj... V nároďáku má čtyři zápasy a celkově se snažím tomu spíš vyhnout, protože všichni říkají, jak to tam bylo super a nic víc :D

       

      Snažím se, aby každý rozhovor měl stejný mustr, tj. aby se tam probral vývoj kariéry a snažím se vkládat otázky, když mě něco zaujme v průběhu povídání. Ale určitě je stále co zlepšovat, díky za zpětnou vazbu!

 • Kdo by měl odejít

  honzaspartan16.5.2019 0:55reagovat

  Pryč ze Sparty musí okamžitě zejména Zahustel, Radakovič a Civic. Věčně marody jako TBCH ani neřeším.

  A dále do základu se musí přivést někdo místo těchto hráčů: Štětina, Costa, Frýdek, Sáček a také Plavšič, kteří mohou zůstat ve Spartě, ovšem rozhodně ne jako základní kameny sestavy.

  Hráči, na kterých lze stavět: Hanousek, DMK, Hložek, Hašek, Dočkal, Kanga, Tetteh, Drchal

  Je to bída

  • petr13716.5.2019 7:52reagovat

   Vidim to podobne. Snad to tak vidi i Rosa a bude videt i novy trener.

  • johnny116.5.2019 9:03reagovat

   Souhlas.

  • Tashunka Witko16.5.2019 9:31reagovat

   Odejít by měl ještě Štetina a hlavně Frýdek, který by na tribuně, kam patři, jenom rozvracel kabinu. Radakoviče i Civice bych naopak přesunul mezi čekače.

   Rozhodně nesázet na hráče jako Hanousek, kteří neumí hrát fotbal a jsou jen snažíví dřeváci bez techniky a fotbalovosti. Včera navíc ukázal i charakter, když nepoužil ani svou jedinou přednost- snažívost a v závěru předvedl po jesličkách hušbauerovské venčení čivavy, za což Pepek dostal kdysi pěknou čočku.

   • ajosek16.5.2019 9:38reagovat

    Přesně FRÝDEK je rozvraceč kabiny a hovno hraje!VEN S NÍM!!Otrávení

   • petr13716.5.2019 9:46reagovat

    ono to není tak jednoduchý. Abychom vyhráli naší ligu vyloženě fotbalovostí, museli bychom mít obrovskou kvalitu. Nejsem si jist, jestli bychom takovou dokázali zaplatit a současně vybrat ty správný hráče.

     

    Jinak nás totiž Slavie přetlačí, Liberec rozkope, Plzeň sestřelí gólem z ofsajdu a v případě nutnosti penaltou.

     

    Potřebujeme mix fotbalovosti a bojovnosti.

  • victorlima16.5.2019 9:39reagovat

   Radakovič není ztracený případ. Tam je to o hlavě. Když si bude věřit a ucítí důvěru mohl by být užitečný. Frýdek by měl jít určitě pryč a kdyby vzal s sebou Sáčka a Plavšiče, tak bych se nezlobil. Hašek byl poslední dva zápasy strašidelný a Tetteh jakož i celý tým by měl zapracovat na kondici.

 • My vám ligu

  Casper Hejter15.5.2019 23:02reagovat

  vy nám Vrbu?

  • artaxerxes15.5.2019 23:04reagovat

   a co z toho mají oni?

   • Casper Hejter15.5.2019 23:09reagovat

    Já nevím, třeba jak jsme jim zachránili ligu, dali půlku kádru a ještě 30 milionů jako bonus? Smích

    • artaxerxes15.5.2019 23:23reagovat

     Já beru, že pokud přijde Vrba

     1) Jsou rozbité vztahy mezi ním a Šádkem

     2) Zaplatíme astronomické výkupné

     3) Finančně Plzeň není schopna utáhnout Vrbu.

      

     Pokud platí 1 či 3 - tak se ho budou snažit zbavit (takže liga za Vrbu nemá cenu)

     Pokud platí 2 - tak nezávisle na výsledku zaplatíme raketu za něj(výstupní klauzuli).

  • acs1915.5.2019 23:21reagovat

   A Slavii jednu Břízu.

 • Vypuštěný zápas

  kilovolt15.5.2019 22:16reagovat

  Nechápu jak si to hráči na téhle úrovni můžou dovolit.......pokuty, bez prémií a zkrátit dovolenou.....A půlku vyhodit

  • majtin15.5.2019 22:29reagovat

   Já si nemyslím, že by to hráči vypustili, teda všichni. Třeba Chipciu asi jo, ten už to má na salámu.

   • kilovolt15.5.2019 22:43reagovat

    Proč takového hráče stavěli? Nechapu

    • victorlima16.5.2019 9:13reagovat

     Rovněž nechápu nasazení Chipcia. Není divu, že hráč jemuž oznámíme, že na něj opci neuplatníme, nemá zrovna náladu na dobrý výkon. A to nebyl zdaleka nejslabší. Taktéž nechápu vyřazení ze sestavy Radakoviče, která zahrál poslední dva zápasy opravdu dobře. O Frýdkovi, Zahustelovi, Haškovi a Sáčkovi se radši nebavme.

   • kilovolt15.5.2019 22:43reagovat

    Proč takového hráče stavěli? Nechapu

   • Mich15.5.2019 22:43reagovat

    Tak to je snad ještě horší, že jsou tak špatní, vze to vypadá jako by to vypustili

  • H’Eikolo Kanté15.5.2019 22:45reagovat

   Teplice nám jasně ukázaly, jak se s takovou situací vypořádat.

  • hombre15.5.2019 22:47reagovat

   Dnešní zápas jsem neviděl, musel jsem být déle v práci- díky bohu, protože co jsem se tu dnes dočetl, tak to musel být masakr Neutrální.

   Ani se raději nechci mrknout na nějaký sestřih...., ale vypuštěný zápas od hráčů snad ne. Je to odraz kvality týmu a chaosu ve vedení Otrávení.

   Možná si budeme muset zvykat na pátá, šestá, osmá místa v lize....... protože Křetínský a podruhé Ščasný. Úplně rozbitý tým, na dně. Drtivá většina to zde tušila, až na 3 lidí ....

   Dlouho se to tu bude dávat dohromady a pak se zase objeví Zdenda......

   • majtin15.5.2019 23:05reagovat

    Tak my jsme se ze začátků poločasů snažili hrát, držet míč a prokombinovat se do šance, jenže Plzeň brejky do otevřený obrany umí ( Roky byla zvyklá na začátku zatlačit, dát gól a pak to hrát na brejky, takový Vrbův rukopis) + klasika gól ze standardky, dostali jsme vždycky dva góly a pak už nějak ztratili sebevědomí nebo byli opatrnější, nevěděli co hrát.

    Statistiky zápasu nevyznívají nijak drtivě pro Plzeň, střel měla víc, ale ne drtivě, my měli větší držení míče, víc rohů, míň faulů, ale Plzeň měla ještě pár šancí na gól, my - nějak si nevzpomínám. Takže takový to klasický dobývání šestnáctky soupeře.

   • victorlima16.5.2019 9:44reagovat

    Hombre, buď rád, že si to neviděl. Já jsem si už po několikáté myslel, že se konečně odrážíme od dna a vidím, že jsme tam pevně přilepeni. Teď nás ještě čeká nejspíš prohra s Jabloncem a pak rychta na Slavii a už bude této strašné sezóně konec.

  • artaxerxes15.5.2019 23:04reagovat

   Zápas jsem naštěstí neviděl, ale někdy my fanoušci raději připustíme, že naši hráči se na to vykadili než bychom přijali pravdu, že jsme při plné koncentraci byli o tolik horší než soupeř.

 • Futsal

  Jiri ACS15.5.2019 21:45reagovat

  Tak futsalisté vyřadili Chrudim a jsou ve finále.A světe div se,hraje tam většina cizinců.A není tam česká kabina.Úsměv

  • H’Eikolo Kanté15.5.2019 21:50reagovat

   Malinký rozdíl je v tom, že futsalová Sparta tam nemá čerty třetí kategorie.

   • DaveACS15.5.2019 21:58reagovat

    Což Kanga, Stanciu určitě jsou

    • petr13715.5.2019 22:02reagovat

     No uprimne receno jsouÚsměv

     • Funin15.5.2019 22:07reagovat

      v tom případě je smutný, že čerti třetí kategorie jsou naši top hráči

      • pubi15.5.2019 22:12reagovat

       Nějak to nejde dohromady s naší údajně dokonalou mládeží, no... Smích

      • panta16.5.2019 8:16reagovat

       A to o parník.

    • H’Eikolo Kanté15.5.2019 22:44reagovat

     Děkuji, že souhlasíš.

  • pubi15.5.2019 21:51reagovat

   Akorát to vede větší zmrd než Paclík no. Neskutečně mě sere a dodneška nechápu, jak někdo může dopustit, že si zrovna takováhle jména prostě řeknou, že si udělaj svůj klub pod značkou Sparty a začnou se přiživovat na její historii.

   • artaxerxes15.5.2019 21:59reagovat

    Já si jen pamatuji, že před hodně lety založila rodina Simici futsalové BeNaGo, což je spojení jmen tří bratří.

    Vím, že celou dobu hráli první ligu a ke Spartě měli celkem blízko, když např. Siegl po konci kariéry odehrál pár zápasů za Benago.

     

    Vím, že před loňskou sezónou se spojili s futsalovou Spartou a vytvořili velmi silný subjekt, který měl konkurovat Chrudimi. Bohužel prezident při prvním zápase skolaboval a následně umřel

     

    To vše vím, ale kdo jsou bratři Simici vůbec nemám tušení. Vzhledem k tomu, že jsou to kosovští Albánci, tak se přímo nabízí jedna možnost...

79289 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha