Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • postup

  AlaMierda2.3.2023 10:05reagovat

  Naprosto zasloužený. Sparta byla jasně lepší a dotáhnout to do penalt byl pro Liberec úspěch. Liberec je top prasáckej tým a už to tak je dlouho. Rozhodčí no comment, to bylo něco neuvěřitelného. Oni mají VAR a stejně nejsou schopni posoudit na prosto jasné situace.

   

  K našim hráčům. Obrana do příchodu Sorensena hrozně nejistá. Krejčí opět u branek a hodně špatný výkon. Stejně jako Panák, který je mistr v tom jak namazat soupeři přesně na nohu. Mejdr je asi hodný kluk, ale na Spartu prostě nemá. Ukazuje to opakovaně. Vitík včera jeden z našich nejlepších hráčů, ovšem obrana bez Sorensena je průser.

   

  V záloze top Kairinen, pro mě nejlepší hráč zápasu. Přehled, výtečné rohy a standardní situace, fotbalovost, často se vymíchá z přetěžké situace. Sadílek jeho klasika, kdy oběhal co šlo, ale z malého vápna musí dát branku. Laci o něco horší, ale své si odehrál. Naopak křídla byla špatná. Haraslín nic moc, spíše nic. Mabil hrozný, bez sebevědomí, naivní hra. Čvančara taky nic moc. Daněk se mi naopak líbil, Karabec průměr, neurazil nenadchnul.

   

  V útoku se mi hrozně líbil Minčev. Uhrál spoustu míčů, napadal, vybojoval míč, důrazný v soubojích. Utahal soupeře a Kuchta je pak dorazil.

   

  Kovář neměl moc práce.

   

  Inkasované branky, naše nekoncentrace a bohorovnost především nedůsledné obrany. Každopádně jsme to urvali zaslouženě a teď bych chtěl doma vyklepnout sešivky.

  • MichalM2.3.2023 11:10reagovat

   Zápasy v Liberci jsou vždycky řežba ze strany domácích, a úplnou náhodou to píská vždy rozhodčí, který hru pouští až za hranicí únosnosti. Pak to končí podobnými kriminálními zákroky, jako byl ten na Daňka. Až dodatečně jsem zjistil, že u videa seděl Orel, což je úplně stejná svině jako byl Franěk, který takhle přešel hlavičku Chorého do Sörensena. Pak bych ještě vypíchl zákrok na Čvančaru, jak to tam obránce tahal za trenky a komentátorů to spláchli s tím, že intenzita nebyla taková. To je jako v pořádku po někom takhle chmatat? Emoce bychnkrotil u gólu Liberce, ofsajd to podle mě nebyl a u strčení do Kuchty, kterému stejně předcházel ofsajd (jinak to tedy faul byl bezpochyby........). Je super, že jsme takový zápas zvládli, býť na penalty. Po delší době z týmu cítím sílu, že se z něčeho jen tak nepo.ere. Kairinen určitě hráč zápasu, on podobně jako Sörensen vzadu přinesl klid do středu pole, parádně s klidem vyřešil situaci před vyrovnávacím gólem, jistě proměnil penaltu a z jeho standartek hrozí nebezpečí, když se přidá to, že se naši hráči naučili chovat při těch standartkách v šestnáctce. Kuchta je na jaře výborný a pokud to nějak nepokazí, jsem určitě pro ho vykoupit. Navíc věřím, že on ten strop má ještě výš a že máme trenéry, kteří to u něj budou umět vytáhnout. Z obrany mám někdy trochu hrůzu, ale celkově to pořád budí příslib, že to jaro co se týče boje o titul bude ještě hodně zajímavé. Bohužel, největší průser je momentálně vliv v zákulisí a tam to už dlouho nedáváme.........Neutrální

  • kilovolt2.3.2023 11:40reagovat

   ten prasácky styl je v tom lIberci od dob co tam příšel Trpišovský............a jinak přístrašní byli Vitík, Laci a Krejčí. líbili se mi Haraslín, Kuchta a Sorensen.

   nechápal jsem to střídání na konci......to si myslím byla hrubá chyba trenéra.

  • hombre2.3.2023 14:19reagovat

   Včera to bylo ode všech super odmakané, byli jsme jasně lepší, ale nejsme moc produktivní na počet šancí.

   Liberec... příšerný trávník, příšerný styl hry a připosraní rozhodčí..., prostě klasický Liberec.

   Super výkon od Kuchty, sorry Spirite Smích, Mincheva a Kairinena, jo a od Vitíka - ten kluk je každým zápasem lepší - ten půjde ven za raketu.

   Špaténka Haraslín, ale to se proti Liberci očekávalo, Mejdra a hlavně od Panáka..., nechápu co na něm kdo vidí. Že umí pěkně konstruktivně rozehrát? Neměl by primárně umět bránit, být ve správných pozicí a někdy i přitvrdit? Mi připadá jako Sáček s vyvážením míče...

   Včera byl vidět posun v sebevědomí, neposrání se ze silové hry soupeře a těch šanci - dlouho jsme takto nehráli dobře venkovní zápasy a ty často vyhrávají tituly!! Zatím super jaro Smích.

   • kanonMates882.3.2023 16:52reagovat

    Ještě bych vypíchnul fyzické výkony Mejdra a Zeleného, souhlasím tu s názorem, že Mejdr herně na Spartu nestačí, ale oba dva jako včera na pozici wingbacka nějakých 150 minut čistého času (Mejdr asi o šest míň), to byly neskutečný fyzický výkony. Zelený ve třiceti, na takovém hřišti, v takové intenzitě a agresivitě hry, počasí... klobouček.

    • hombre2.3.2023 19:41reagovat

     Jo to jsem zapomněl - máme výbornou fyzičku, nepolevujeme, spíš ještě stupňujeme tlak na soupeře. Ten se pak jen brání a fauluje, což ovšem rozhodčí nějak nevidí....Neutrální

     • johnny13.3.2023 8:49reagovat

      V Liberci a nejen tam, jsme díky kondici vyhráli, to se jasně ukazuje a z toho pramení větší sebedůvěra hráčů, lepší hlava, ale samozřejmě i větší fotbalovost našich hráčů, kterou ovšem ”správným vedením” od rozhodčího dokážeš eliminovat a proto bylo utkání v Liberci vlastně vyrovnané, protože jsme hráli ”do kopce”. Jinak podle mě se začíná projevovat Priskeho práce.

      • MichalM3.3.2023 13:08reagovat

       Jo, dobře napsáno. Myslím, že takovou kondici jsme měli naposledy za Sundermanna, kdo pamatuje......O dost lepší než donedávna jsou také standartky. Teď ještě vyladit tu mezihru, která ale jde taky nahoru díky přeje jen větší kvalitě současných hráčů proti těm nedávným (např. Kairinen verš. Sáček, Haraslín verš. Krejčí st........apod.). Tajně doufám, že ta kondice by mohla být naší výhodou v nadstavbě ligy..........Snad.........

       • johnny13.3.2023 14:55reagovat

        Jo, na standartky jsem ještě zapomněl, dáváme z nich gólů jako máku, takže to je také lepší. Jinak já pamatuju už Ježka, Sundermann byl dle mého jeden z nejlepších trenérů, kteří kdy ve Spartě byli. Vím, že nás tenkrát dost rychle vytáhl ze sraček.

    • MichalM2.3.2023 22:47reagovat

     Mejdr je tu často kritizován, že je Sparta pro něj moc, no co se týká technických nedostatků, tak oprávněně, ale pro řežby jako včera, nebo třeba na Baníku je platnej právě svým fyzickým fondem. On je často takový typ hráče taky někdy potřeba a obávám se, že sehnat krajního hráče, který by byl rychlý technik a zároveň buldok asi nebude jen tak. Právě pro takového Haraslína to včera moc nebylo a Wiesner už vůbec nevím, co by na hřišti dělal.......

  • majtin2.3.2023 17:21reagovat

   ”Karabec průměr, neurazil nenadchnul.” Ono to asi jinak nejde za těch asi 7 minut na konci prodloužení, když už všichni byli zatavení a trávník rozrytý, poté co čekal asi dalších 7 minut v kose u lavičky. Smích

  • Champion3.3.2023 21:09reagovat

   Zápas nezvládnul rozhodčí. Na obě strany. Pustil to a všichni se málem pozabíjeli. Nepopulární názor: nesportovní chování a výběhy na rozhodčího jsou za žlutou. Nastavil špatně metr a utkání se zvrhlo. Chyby na obou stranách, proti nám větší. Sorensen ne top, LK37 chyboval, Fíla střídal dobré momenty se slabšími. Vitík na svúj věk opět dobře. Zelený top, Mejdr místy nestíhal. Mohl mít asistenci nebo góla. Záloha šlape, jen Mabil se nějak nechytá a čekal jsem mnohem více. Minčev ok, Čvančara fajn, Kuchta top. Oraniště není pro Haraslína. V kostce, nemůžeme takhle blbě hned prohrávat a nechat si dát vyrovnávající gól. Sparta byla lepší a zaslouženě postoupila.

 • Odporný zápas se šťastným koncem

  victorlima2.3.2023 10:03reagovat

  Stalo se očekávané. Typický venkovní zápas v Liberci. Benevolentní rozhodčí zařídí nakloněnou rovinu, terén je na hranici regulérnosti a tradiční ,,přátelské” skandování ,,pražské kurvy” zní téměř od začátku. V TV to komentuje senilní Vlášek a slávista s libereckými kořeny (Zelenka). Navíc dostaneme trochu sporný gól hned na začátku.

  Bylo štěstí, že se nám podařilo postoupit a přežít tu hroznou okopávanou, relativně ve zdraví. Pokud nějaký rozhodčí a samozřejmě i VAR nevyloučí domácího hráče za kriminální zákrok na Daňka, tak tomu všichni buď vůbec nerozumí nebo jsou zkorumpovaní. Obé je dost špatné. Sparta sice zaslouží pochvalu za statečnost, za hru však ne. Obrana bez Sorensena nejistá. Panák i Krejčí hodně kazili (možná kvůli strašnému terénu). Záloha obraně při bránění moc nepomohla. Kairinen něco ubrání, ale žádná hitparáda směrem dozadu to není. Laci nebyl téměř vidět, Mejdr se tradičně kopal za uši a Haraslín sehrál jeden ze svých nejslabších ,,jarních” výkonů. Čvančara i Kuchta byli dobří. Minčev opět v základu nepřesvědčil. Naštěstí střídající hráči zvýšili kvalitu (Sadílek, Sorensen i Daněk) a penaltoví exekutoři byli bezchybní. Pochvala především za odvahu všem.

  • johnny12.3.2023 11:40reagovat

   Souhlas, se vším, napíšu dnes jen pozitivní věci, protože za včerejší odvahu a hru ”do kopce” proti naprosto dementním rozhodčím na hřišti i u zbytečného VARU, který je dobrý jen pro Slátance a Podvodníky si to kluci zaslouží.

   Kairinen začátek prvního gólu.

   Sadílek začátek druhého gólu.

   Kuchta probuzený z mrákot, super.

   Karabec mazácká první penalta, bez nervů.

   Sorensen klid a přehled.

   Daněk jezdil, makal, zákrok na něj na kriminál.

   Kritika pouze na vedení, že bafuňáři nekonají a necháme si všechno líbit.

   • thomasd862.3.2023 12:24reagovat

    Me uz prijde, ze VAR tu nekdo proste nechce a dela se vsechno proto, aby vypadal zbytecne a hloupe.

    • johnny12.3.2023 12:55reagovat

     Možné je všechno, já bych se v téhle zemi a v našem fotbale obzvlášť už nedivil ničemu. My i z dobré věci uděláme paskvil, kterým ohýbáme pravidla, jak se komu hodí.

    • acs192.3.2023 23:42reagovat

     Taky si myslím, za nějakou dobu čekám články a rozhovory s ”experty” typu ”Je VAR vůbec prospěšný?”

 • dnes

  jaan1.3.2023 20:35reagovat

  Dnes urvaný i přes nepřízeň pana rozhodčího a prasárny Liberce. Dobře.

 • Fantom Kuchta

  Ferry1.3.2023 19:59reagovat

  Těmihle výkony si říká o přestup.Takhle to má vypadat.Pokud je opce 4 mega evropských,tak šup sem s ním.

  • thomasd861.3.2023 20:07reagovat

   Jasnej kauf v momentalni forme, navic cekam nabidky na Cvancaru.

   • K0F11.3.2023 22:44reagovat

    Říkal jsem ti to. :)

  • MichalM1.3.2023 20:14reagovat

   Hraje na jaře výborně. A mimochodem, zarytí antislávisti zde jsou asi v p.deli a pohár pro ně na jaře skončil, protože jsme dnes prohráli 0:2.............Smích

   • Schyzo1.3.2023 20:17reagovat

    Tak aspoň po 90 minutách ušetřili čas a mohli jít třeba pálit dresy nebo tak něco.

    • thomasd861.3.2023 20:24reagovat

     To by je bavilo leda v kotli, jinak to prece nema vyznam

   • Nulatunji2.3.2023 8:45reagovat

    Je to škoda, Priske prostě pohárové soutěže neumí, vypadnout s Vikingem a Slovanem je ostuda.

 • Matyas Kozak

  thomasd861.3.2023 19:59reagovat

  Ja teda nechci kecat, ale podle me byl na lavicce, to jako muze???

 • Matyas Kozak

  thomasd861.3.2023 19:58reagovat

  Ja teda nechci kecat, ale podle me byl na lavicce, to jako muze???

 • Jooooo

  Champion1.3.2023 19:57reagovat

  Kurva jooooo

 • Pohár

  kanonMates881.3.2023 19:57reagovat

  Dneska neskutečně těžký zápas, fyzicky, psychicky... Tohle jsou emoce, co hráči potřebují, nakonec může být takhle těžký postup mnohem cennější než nějaký jasný zápas s týmem z druhý ligy. Dneska nebudu nikoho chválit ani kritizovat, všichni si hrábli na dno sil, u penalt jsem si od plic zařval a půjdu spát spokojený, i když i vyděšený, jaký rozhodčí může u nás pískat na nejvyšší úrovni...

  • FANDA73071.3.2023 20:00reagovat

   dufam, ze nebudu chybat sily v sobotu, predsa len 137 minut je riadna porcia

  • thomasd861.3.2023 20:01reagovat

   Ja sem totalne zhnusenej. Nechavame ty rozhodci zajit fakt uz moc daleko, ten zakrok na Danka byl posledni kapka. Ted uz by si mel Rosa fakt otevrit s Cuprem hubu tecka, to uz musis uznat i ty. Uz me zacinaji s timhle srat, tohle nebyl spatnej vykon rozhodciho ale jasnej umysl nas poskodit.

   • kanonMates882.3.2023 9:27reagovat

    Však já to uznávám, že nás řežou jako prase, nevím kde se vzal názor že ne, nebo možná vím u koho, ale to je vždycky nesmysl a demagogie. Ale ono je prostě otázka co s tím. Rozhodčí co jsou aktuálně v lize jsou prostě Berbrovi koně, lidi, které vytáhl z pralesů, lidí, kteří prošli jeho ”systémem”. Řídí je Příhoda, který byl za Berbra společně s Královcem top rozhodčím ligy a mezinárodní rozhodčí, tudíž člověk, co prošel stejným systémem a byl na jeho vrcholu. Že se pak v jednu chvíli nepohodli a Příhoda odešel na tom faktu nic nemění. Čína sype prachy do reprezentací, do svazu, do menších týmu prostřednictvím hráčů na hostování a nákupy, tu řezat vyloženě nemůžou, nehledě na to, že někteří aktuální rozhodčí se vlastně fanouškovstvím ke Slavii ani netají (Zelinka). Svaz ovládají lidí napojení na Tvrdíka a prachy z Číny, popř. na Mináře (kancléře prezidenta) a Brabce z Baníku a samozřejmě další. Co s tím? Platit víc než Slavie? Začít si ”vychovávat” nové vlastní rozhodčí svým ”systémem” a pomáhat jim, financovat je? Že někdo něco napíše na Twitter nebo svolá tiskovou je fajn, ale výsledek je hovno, prostě s Teplicema nám písknou spornou penaltu a Příhoda má hotovo, dále zase na novo proti nám. Řežou nás jak svině, ale že přijde do Sparty někdo nový ten systém nezmění, ten se tu buduje minimálně 15 let a vyrostly na něm už minimálně dvě generace rozhodčích, které už dnes ovládají okresní a krajské svazy, které produkují nové rozhodčí... Co s tím?

  • Larrygo1.3.2023 21:25reagovat

   Rozhodčí nemůže zůstat zapomenutý postupem. Sparta už prostě musí něco dělat.

   Hráči se na hřišti můžou přetrhnout, teď je čas aby to stejný předvedl Čupr a Svoboda.

   • thomasd861.3.2023 21:42reagovat

    Ja doufam ze fakt drzet hubu nebudou a ozvou se, uz jen kvuli moznymu zraneni hrace.

    Jinak Gebre my zlomenou nohu, takze trochu karma pro Liberec no ..

   • acs191.3.2023 23:48reagovat

    Presne tak, je nacase to zacit rozebirat verejne, pokud to v zakulisi nejde a nechce jit

 • Zase jsme to urvali,

  johnny11.3.2023 19:56reagovat

  i přes zkorumpované rozhodčí na hřišti a u VARU jsme otočili zápas a vyhráli. Hoši super.

 • Mabil

  Schyzo1.3.2023 19:50reagovat

  Kilo ze neda

  • Schyzo1.3.2023 19:52reagovat

   Tak dobrý 😀

82326 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha